پاسخ Bouygues: نحوه مشورت صندوق پستی خود?, پاسخ Bouygues: نحوه دسترسی به پیام های Bouygues?

پاسخ Bouygues: نحوه دسترسی به پیام های Bouygues

Contents

شما مایل به دریافت پیام صوتی نیستید ? تو می توانی دستگاه پاسخگویی خود را غیرفعال کنید و پیامی را که به خبرنگاران خود ارائه می دهد ذخیره کنید تا بعداً به شما یادآوری کنند:

پاسخ Bouygues: نحوه مشورت صندوق پستی خود ?

شما مشتری یک پیشنهاد موبایل یا Bbox در Bouygues Telecom هستید و می خواهید بدانید که چگونه با پیام صوتی خود مشورت کنید ? ما همه چیز را برای شما توضیح می دهیم که در این مقاله در مورد دستگاه پاسخگو Bouygues بدانید: تعداد دستگاه پاسخگویی ثابت/موبایل ، نحوه مشورت با دستگاه پاسخگو وی در خارج از کشور یا اینترنت ، ویژگی های پست صوتی چیست یا چگونه است. پیام های صوتی طولانی نگه داشته می شوند ?

 • ضروری
 • شماره هایی برای آهنگسازی برای دسترسی به دستگاه پاسخ از Telecom Bouygues هستند 660 برای پیام رسانی موبایل و 661 برای پیام رسانی ثابت.
 • در ماشین پاسخگو در دسترس است از خط تلفن همراه شما این که از خط bbox شما, یکی دیگه خط ثابت/موبایل, یا از شما منطقه مشتری آنلاین.
 • فقط آهنگسازی +33 6 60 66 00 01 برای از خارج از کشور به پیام صوتی خود دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما باید قبل از ترک یک کد دسترسی به دستگاه پاسخ دهنده خود Bouygues Telecom ایجاد کنید.

تعداد دستگاه پاسخگو Bouygues Mobile چقدر است ?

یک بسته Bouygues را فانتزی کنید ?

شماره ای که باید برای آن شماره گیری شود از مخابرات Bouygues موبایل خود با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید هست 660. دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues یک است خدمات شامل رایگان با بسته های اپراتور: Bouygues ، B&Y و کارت های پیش پرداخت.

همچنین امکان مشورت با پیام صوتی بصری, موجود در آیفون و تلفن های هوشمند اندروید. مورد دوم به شما امکان می دهد تا بصری با پیام های صوتی به جا مانده از خبرنگاران خود مشورت کنید: می توانید به ترتیب متناسب با آنها به آنها گوش دهید ، تا بدانید چه کسی شما را صدا می کند و چه زمانی ، و همچنین می دانید مدت پیامی که خبرنگار شما باقی مانده است.

شما هم می توانید از راه دور از طریق تلفن همراه یا تلفن ثابت دیگر با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید. این چند مرحله را برای انجام این کار دنبال کنید:

 1. شماره تلفن خود را بر روی تلفن همراه یا ثابت انتخاب خود شماره گیری کنید.
 2. هنگامی که دستگاه پاسخگویی آواز شروع می شود ، کلید را فشار دهید #.
 3. سپس 4 رقم از خود را وارد کنید کد دسترسی محرمانه, قبل از ظاهر شدن دوباره روی کلید #.

اگر کد اشتباه را 3 بار پشت سر هم آهنگسازی کنید ، کد دسترسی محرمانه شما به طور خودکار توسط پیام کوتاه برای شما ارسال می شود. برای تعریف کد دسترسی دستگاه پاسخ دهنده خود از تلفن همراه ، باید با آن تماس بگیرید 660 و کلید را فشار دهید 3, سپس 2, قبل از اینکه بتوانید شما را راهنمایی کنید.

پیام رسانی ثابت Bouygues: شماره چیست ?

می خواهید یک box از bouygues ?

شماره تلفن برای تماس با ماشین پاسخ ثابت Bouygues Telecom مشورت کنید هست 661. شما می توانید این شماره را تهیه کنید و با پیام های صوتی به جا مانده از خبرنگاران خود از خط ثابت Bbox یا خط تلفن همراه Bouygues خود مشورت کنید. دستگاه پاسخ دهنده ثابت Bouygues Telecom است به صورت رایگان با پیشنهادات مناسب bbox, باید, نهایت وت تلویزیون هوشمند.

ارائه می دهد جعبه 4G وت جعبه 5 گرم De Bouygues از یک دستگاه پاسخ دهنده ثابت بهره نمی برد ، زیرا شامل سرویس تلفنی نیست.

همچنین ممکن است با پیام رسانی Telecom Bouygues خود از راه دور از خط ثابت یا موبایل دیگر مشورت کنید. برای انجام این کار ، لطفاً به شرح زیر ادامه دهید:

 1. آهنگسازی 09 81 66 16 61 در موبایل یا در سوال رفع شده.
 2. شماره خط ثابت Bbox خود را وارد کنید.
 3. کد دسترسی محرمانه خود را وارد کنید.

برای تعریف کد دسترسی خود ، به سادگی آهنگسازی کنید 661, برای فشار دادن کلید 3, سپس 1 و به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید.

سرانجام ، شما نیز می توانید از خط تلفن همراه خود با پیام های صوتی دستگاه پاسخ دهنده ثابت خود مشورت کنید, بدون نیاز به شناسایی شما. برای انجام این کار ، به سادگی وارد منطقه مشتری آنلاین خود شوید ، شماره تلفن همراه خود را در بخش ذخیره کنید پیام صوتی و برنامه را بارگیری کنید پیام صوتی Bbox اگر تلفن هوشمند دارید اندروید, یا برنامه پیام صوتی اگر شما آیفون.

ویژگی های پیام رسانی آواز Bouygues چیست؟ ?

ویژگی های دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues

امکانات

در دستگاه پاسخگویی موبایل توسط Bouygues Telecom باعث می شود از چندین ویژگی بهره مند شوید. شما واقعاً می توانید با پیام های صوتی مشورت کنید باقیمانده توسط خبرنگاران ، اما همچنین آنها را پاک کنید, آنها را بایگانی کنید یا یک خبرنگار را به یاد بیاورید پس از گوش دادن به پیام او.

شما هم می توانید تبلیغ پذیرایی خود را ایجاد یا شخصی سازی کنید, به منظور دعوت خبرنگاران خود برای ترک پیام بعد از سیگنال صدا. برای انجام این کار ، توصیه می شود که 665 از خط تلفن همراه خود و یک پیام خانگی شخصی را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب منو یک تبلیغ خلاقانه انتخاب کنید شخصی سازی دستگاه پاسخگو (خدمات صورتحساب 1.99 یورو در هر تماس) ، یا حتی با عضویت در گزینه ، لحن انتظار خود را شخصی سازی کنید صدای استقبال ؛ پیشنهاد به 2 یورو در هر ماه بدون تعهد.

همانطور که قبلاً گفته شد ، شما نیز می توانید کد دسترسی را به دستگاه پاسخ دهنده خود ایجاد یا سفارشی کنید, اگر می خواهید از طریق تلفن دیگری (ثابت یا موبایل) یا در خارج از کشور به آن دسترسی پیدا کنید. برای انجام این کار ، 660 و انتخاب کنید شخصی سازی دستگاه پاسخگو (دست زدن به 3)، سپس شخصی سازی کد دسترسی (دست زدن به 2) ، قبل از وارد کردن کد خود.

همچنین ممکن است تبلیغ غیبت ایجاد کنید و از دستگاه پاسخگو خود را غیرفعال کنید به طوری که خبرنگاران شما نتوانند پیامی را برای شما بگذارند و بعداً شما را یادآوری کنند. برای انجام این کار ، 660, انتخاب کنید دستگاه پاسخگو خود را شخصی سازی کنید (دست زدن به 3) ، سپس انتخاب کنید الحاق (دست زدن به 1) غیاب (دست زدن به 4) ، قبل از ذخیره پیام و اتمام با فشار دادن #.

شما هم می توانید مراجعه به تماس ها را مدیریت کنید در صورتی که نمی توانید به تلفن پاسخ دهید:

 • تماس های خود را به شماره ثابت یا موبایل مورد نظر خود منتقل کنید : آهنگسازی 660, بفرمایید تو، بیا تو 5, سپس 1 و قبل از اعتبار سنجی شماره مورد نظر را تشکیل دهید # ؛
 • تماسهای دریافت شده خود را به گونه ای فیلتر کنید که مستقیماً به دستگاه پاسخ دهنده شما منتقل شوند : آهنگسازی 660, بفرمایید تو، بیا تو 5, سپس 2 و با اعتبار * ؛
 • اعلان پیام کوتاه تماس های دریافت شده بدون پیام را فعال یا غیرفعال کنید : آهنگسازی 660, بفرمایید تو، بیا تو 3, سپس 4 و به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید.

سرانجام ، شما این امکان را داریدافزایش دادن یا قبل از ماشه دستگاه پاسخگویی خود تعداد آهنگ های زنگ را کاهش دهید ؛ ویژگی ای که اگر به طور کلی برای پاسخ به تماس های خود وقت بگذارید بسیار مفید است. برای انجام این کار ، ** 61*0660660001 ** 10# و کلید را فشار دهید زنگ زدن. شماره 10 مطابق با ضرب الاجل (در ثانیه) قبل از اینکه خبرنگار به دستگاه پاسخگویی شما هدایت شود. می توان این رقم را کاهش داد 01 یا آن را افزایش دهید تا 30 بسته به ترجیحات شما !

ویژگی های دستگاه پاسخگویی ثابت Bouygues

مانند دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues Telecom ، دستگاه پاسخگویی ثابت از طرف اپراتور باعث می شود از چندین ویژگی بهره مند شوید. شما واقعاً می توانید با پیام های صوتی خود مشورت کنید, آنها را پاک کنید, آنها را بایگانی کنید یا خبرنگاران را به یاد بیاورید چه کسی برای شما پیام گذاشت.

همچنین پیکربندی اعلان ها به منظور امکان پذیر استهنگام دریافت پیام صوتی در تلفن ثابت Bbox خود از طریق ایمیل یا پیام کوتاه هشدار دهید, یا وقتی خبرنگار بدون ترک پیام تماس می گیرد. در اینجا روش انجام این کار است:

 1. به منطقه مشتری آنلاین خود وصل شوید و روی بخش کلیک کنید جعبه من.
 2. روی کلیک کنید من تماس ها و پیام های خود را مدیریت می کنم, از بخش تلفن تلفن ثابت من.
 3. سپس انتخاب کنید هشدارهای پیام کوتاه/ایمیل من را فعال کنید, پس از کلیک بر روی خدمات تلفنی.
 4. در صورت پیام های صوتی یا تماس های از دست رفته در خط ثابت خود ، آدرس ایمیل و/یا شماره تلفن همراه خود را مطلع کنید.

شما هم می توانید اعلان ها را غیرفعال کنید با دنبال کردن همان مسیر و انتخاب هشدارهای پیام کوتاه/ایمیل من را غیرفعال کنید هنگامی که در مرحله 3 هستید.

به همان روشی که برای دستگاه پاسخگویی موبایل ، می توانید قبل از شروع دستگاه پاسخگویی BBOX شما ، تعداد زنگ های مورد نظر را افزایش یا کاهش دهید. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

 1. به منطقه مشتری خود متصل شوید و بخش را انتخاب کنید جعبه من از خط مربوطه.
 2. به بخش بروید تلفن تلفن ثابت من در پایین صفحه و روی کلیک کنید تماس ، تعداد آهنگ های زنگ و پیام من را پیکربندی کنید, از این دسته “ترجیحات ارجاع فراخوانی و پیام رسانی”.
 3. قبل از شروع دستگاه پاسخگو از منوی Drop -down ، تعداد آهنگ های زنگ دلخواه را انتخاب کنید ، سپس روی کلیک کنید اعتبار سنجی.

شما همچنین این امکان را دارید اعلام صدا از دستگاه پاسخگو خود را از راه دور ثابت کنید, مانند دستگاه پاسخگویی موبایل. برای انجام این کار ، 661 از تلفن ثابت خود و کلید را فشار دهید 3, سپس 1, قبل از ذخیره پیام شخصی خود.

همانطور که در بالا گفته شد ، شما نیز می توانید کد دسترسی محرمانه دستگاه پاسخ دهنده خود را ایجاد یا سفارشی کنید, اگر می خواهید از یک خط دیگر (ثابت یا موبایل) یا هنگامی که در خارج از کشور هستید به آن دسترسی پیدا کنید. برای انجام این کار ، 661 و کلید را فشار دهید 3, سپس 1.

سرانجام ، یک عملکرد اجازه می دهد شماره تلفن ها را مسدود کنید به طوری که آنها دیگر نمی توانند پیام های شما را ترک کنند. برای انجام این کار ، به سادگی به منطقه مشتری آنلاین خود بروید. پس از اتصال ، به مدیریت خود بروید پیام صوتی, مشورتتاریخ تماس بگیرید, سپس شماره (های) مورد نظر خود را از دستگاه پاسخ دهنده ثابت خود انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید نامطلوب, قبل از تأیید انتخاب خود.

چگونه می توان Bouygues دستگاه پاسخگو خود را فعال و غیرفعال کرد ?

گزینه دستگاه پاسخگویی به طور پیش فرض فعال می شود در خط ثابت یا بسته تلفن همراه Bouygues.

برای دستگاه پاسخگو را در تلفن همراه خود غیرفعال کنید, ضروری است که یک تبلیغ غیبت را پیکربندی کنید, چه کسی جایگزین دستگاه پاسخگو خواهد شد. برای انجام این کار ، لطفاً مسیر زیر را دنبال کنید:

 1. آهنگسازی 660 از مخابرات موبایل Bouygues شما ؛
 2. کلید را فشار دهید 3, سپس روی کلید 2 و سرانجام روی کلید 4.
 3. پیام غیبت خود را ضبط کنید و با فشار دادن آن را تأیید کنید #.

برای دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues را دوباره فعال کنید, به سادگی تبلیغ غیبت خود را حذف کنید.

برای دستگاه پاسخگو خود را فعال یا غیرفعال کنید, شما باید به منطقه مشتری خود بروید. این چند مرحله را برای انجام این کار دنبال کنید:

 1. به منطقه مشتری آنلاین خود وصل شوید و خط Bbox مورد نظر را انتخاب کنید.
 2. در گروه پیام صوتی, انتخاب کنید خدمات تلفنی.
 3. بالاخره روی کلیک کنید پیام صوتی من را فعال کنید یا پیام صوتی bbox من را غیرفعال کنید بسته به کاری که می خواهید انجام دهید.

چگونه می توان از پیام های Bouygues خود در اینترنت مشورت کرد ?

Bouygues Telecom امکان دسترسی به پیام رسانی تلفن Bbox خود را در اینترنت و رفتن به منطقه مشتری خود به مشتریان خود می دهد.

در اینجا روش انجام این کار است:

 1. پس از اتصال به منطقه مشتری خود ، به بخش دسترسی پیدا کنید جعبه من از خط ثابت مربوطه.
 2. در گروه تلفن تلفن ثابت من در پایین صفحه ، روی کلیک کنید من تماس ها و پیام های خود را مدیریت می کنم.
 3. سپس به گروه بروید ” تلفن “ و روی کلیک کنید پیام صوتی من.
 4. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی پیام صوتی که می خواهید به آن گوش دهید کلیک کنید.

چگونه می توان از طریق پیام های موبایل Bouygues خود مشورت کرد ?

برای از خارج از کشور به پیام رسانی صوتی خود Bouygues دسترسی پیدا کنید, لازم است قبل از سفر ، کد دسترسی دستگاه پاسخ دهنده خود را شخصی سازی کنید. در واقع ، هنگامی که در خارج از کشور هستید ، دیگر پیکربندی آن امکان پذیر نخواهد بود ! برای کد دسترسی محرمانه خود را شخصی سازی کنید, آهنگسازی 660 و کلید را فشار دهید 3, سپس 2. پس از ایجاد کد شما ، می توانید با ساخت آن به دستگاه پاسخگو خود از یک مقصد خارجی دسترسی پیدا کنید +33 6 60 66 00 01* از تلفن همراه یا ثابت.

*مشاوره با دستگاه پاسخگو در خارج از کشور بسته به منطقه ای که از آن تماس می گیرید ، با قیمت تماس با فرانسه صورتحساب می شود.

در صورت فراموش کردن کد دسترسی خود در خارج از کشور می توانید با خدمات مشتری Bouygues Telecom تماس بگیرید.

پاسخ Bouygues: چه مدت پیام صوتی نگه داشته می شود ?

دستگاه پاسخگویی Bouygues Telecom می تواند ذخیره کند حداکثر 20 پیام صوتی از 2 دقیقه هر یک.

پیام ها در طول:

 • 48 ساعت : اگر این پیام به طور کامل مشورت شده است
 • 2 ماه : اگر پیام به آن گوش داده نشده است ؛
 • 1 سال : اگر پیام را بایگانی کرده اید.

به روز شده در 04/26/2023

Enzo متخصص در تأمین کننده Bouygues و به طور کلی تلفن های هوشمند است.

پاسخ Bouygues: نحوه دسترسی به پیام های Bouygues ?

شما نمی دانید چگونه از تلفن همراه یا تلفن ثابت Bbox خود به دستگاه پاسخگو خود دسترسی پیدا کنید ? با هم کشف کنید دستگاه پاسخ دهنده Bouygues چیست ، برای مشورت با پیام صوتی خود چه مراحلی را دنبال می کنید و پاسخ های مختلفی در دسترس است.

 • ضروری
 • شما می توانید با دستگاه پاسخ دهنده خود در Bouygues Mobile مشورت کنید 660 و Bouygues دستگاه پاسخ دهنده ثابت شما در 661.
 • Bouygues دستگاه پاسخ دهنده شما نیز هست در دسترس در خارج از کشور و همچنین, از تلفن دیگری.
 • یک سرویس از پیام صوتی بصری با یک تلفن هوشمند سازگار در دسترس است.
 • همچنین ممکن است Bouygues دستگاه پاسخگو خود را مدیریت کنید از منطقه مشتری Bouygues خود.

شما به دنبال پیشنهاد Bouygues هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

چگونه می توان با ماشین پاسخ دهنده خود مشورت کرد ?

برای مشورت با پیام های صوتی خود که در دستگاه پاسخ دهنده Bouygues خود باقی مانده است ، باید با آهنگسازی یک شماره خاص به پیام صوتی خود از طریق تلفن خود دسترسی پیدا کنید.

دستگاه پاسخ دهنده Bouygues چیست ?

تلفن هوشمند Bouygues

دستگاه پاسخ دهی Bouygues برای آهنگسازی برای مشورت با دستگاه پاسخ دهنده خود از Telecom Bouygues موبایل است 660. دستگاه پاسخگو Bouygues Mobile موبایل در دسترس است که آیا شما مشتری یک بسته موبایل Sensation یا یک بسته B & You هستید.

همچنین ممکن استاز تلفن دیگری به پیام صوتی خود گوش دهید, خواه موبایل باشد یا ثابت. برای آن:

 1. شماره تلفن خود را روی تلفن مورد نظر تایپ کنید,
 2. صبر کنید تا دستگاه پاسخگویی آواز خود را بشنوید,
 3. فشار دادن دست زدن به #,
 4. کد دسترسی محرمانه خود را وارد کنید و با فشار دادن دست زدن به #.

می توانید با تماس با آنها کد دسترسی خود را تعیین کنید 660 سپس با کلیک بر روی شماره 3 و سپس در شکل 2 با توجه به اعلام سرور صوتی. اگر نمی توانید کد محرمانه خود را به خاطر بسپارید وقتی می خواهید از راه دور با دستگاه پاسخ دهنده Bouygues خود مشورت کنید ، پس از 3 خطا از طرف شما توسط پیام کوتاه برای شما ارسال می شود.

اگر نمی خواهید کد محرمانه را به دستگاه پاسخ دهنده خود Bouygues Mobile اختصاص دهید ، می توانید آن را به شرح زیر حذف کنید:

 1. با دستگاه پاسخ دهنده Bouygues یا تماس بگیرید 660.
 2. گزینه را انتخاب کنید منوی اصلی سپس کلید 3 را فشار دهید.
 3. یک بار در منوی شخصی سازی, روی شماره 2 کلیک کنید.
 4. کد دسترسی خود را غیرفعال کنید محرمانه با فشار دوباره 2 تلفن خود.

شما می خواهید یک پیام صوتی به گیرنده خود بگذارید بدون اینکه بتواند از آن خارج شود ? 660 را و سپس شماره خبرنگار خود را شماره گیری کنید. شما مستقیماً روی دستگاه پاسخ دهنده Bouygues خبرنگار خود قرار خواهید گرفت.

چگونه می توان پیام های صوتی خود را از راه دور مدیریت کرد ?

این که آیا شما بخشی از مشترکین تلفن همراه هستید یا مشترکین کارتهای پیش پرداخت Bouygues Telecom ، می توانید از دسترسی به خود بهره مند شوید دستگاه پاسخ به صورت رایگان, حتی بدون داده های تلفن همراه.

موبایل Bouygues Machine Machine ممکن است حاوی باشد حداکثر 20 پیام صوتی در کل 2 دقیقه ، چه پیام های جدید یا پیام های صوتی ذخیره شده.

می توانید پیام های موجود را در دستگاه پاسخ دهنده خود Bouygues Mobile ذخیره کنید:

 • 48 ساعت : اگر به طور کامل به پیامی گوش داده اید,
 • 2 ماه : اگر هنوز به پیام صوتی خود گوش نکرده اید.
 • 1 سال : اگر پیام صوتی را بایگانی کرده اید (این گزینه در نتیجه گوش دادن به پیام به شما ارائه می شود).

در اینجا کلیدهایی برای استفاده وجود دارد پیام های آواز را مدیریت کنید از دستگاه پاسخ دهنده شما Bouygues:

 • فشار دادن کلید 3 برای پاک کردن پیام.
 • فشار دادن کلید 1 دوباره به یک پیام ذخیره شده گوش دهید.
 • فشار دادن کلید 5 برای یادآوری تعداد خبرنگاری که برای شما پیام گذاشت.

اگر می خواهید پیام را حذف کنید یا قبل از پایان خبرنگار خود را به یاد بیاورید ، این سه کارکرد پس از گوش دادن به پیام شما بلکه در هنگام گوش دادن در دسترس هستند.

از خارج از کشور به دستگاه پاسخ دهنده Bouygues Mobile دسترسی پیدا کنید

هنگامی که به خارج از کشور می روید ، می توانید با دستگاه پاسخگو خود Bouygues Mobile مشورت کنید +33 6 60 66 00 01 از تلفن همراه یا از یک ثابت.

برای اینکه بتوانید از این گزینه استفاده کنید ، باید داشته باشید کد دسترسی را به Bouygues دستگاه پاسخ دهنده خود شخصی سازی کنید قبل از عزیمت شما. همانطور که دیدیم ، به سادگی با 660 تماس بگیرید و سپس 3 را فشار دهید و سپس روی 2. این گزینه در دسترس است که آیا شما یک بسته بین المللی دارید یا نه.

اگر کد دسترسی خود را فراموش کنید وقتی در خارج از کشور هستید ، صبر کنید تا به فرانسه برگردید یا با خدمات مشتری Bouygues Telecom تماس بگیرید.

کد محرمانه شما از خارج نمی تواند تغییر کند ، بنابراین به یاد داشته باشید که قبل از ترک این کار را انجام دهید.

چه کاری می توانم در دستگاه پاسخگو Mobile Bouygues انجام دهم ?

دستگاه پاسخگویی شما Bouygues ویژگی های مختلفی را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تماس های دریافتی خود را مدیریت کنید یا پیام صوتی خود را شخصی سازی کنید.

ایجاد یا شخصی سازی آگهی استقبال من

شما می توانید با ثبت یک تبلیغات پذیرایی که به خبرنگاران خود می دهد پیام صوتی را برای شما بگذارد ، می توانید دستگاه پاسخگو خود را با استفاده از موبایل Bouygues سفارشی کنید. برای انجام این کار ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. 660 را شماره گیری کنید و سپس روی 3 کلید کلیک کنید, دستگاه پاسخگو خود را شخصی سازی کنید.
 2. سپس انتخاب کنید الحاق با کلیک روی کلید 4.
 3. در زمان تعیین شده توسط سرور صوتی ، دستگاه پاسخگویی به صدای خود را ذخیره کرده و بر روی آن کلیک کنید دست زدن به # اعتبار سنجی.

شما همچنین می توانید لحن انتظار خود را به لطفگزینه پرداخت صدا خوش آمدید یا انتخاب کنید پیام پیش فرض با تماس با 665. لطفا توجه داشته باشید ، این یک است سرویس پرداخت شده.

یک تبلیغ غیبت را در دستگاه پاسخگو من Bouygues Mobile ضبط کنید

شما مایل به دریافت پیام صوتی نیستید ? تو می توانی دستگاه پاسخگویی خود را غیرفعال کنید و پیامی را که به خبرنگاران خود ارائه می دهد ذخیره کنید تا بعداً به شما یادآوری کنند:

 1. 660 را شماره گیری کنید و سپس روی 3 کلید کلیک کنید, دستگاه پاسخگو خود را شخصی سازی کنید.
 2. انتخاب کنید الحاق سپس غیاب.
 3. پیام خود را ذخیره کنید و روی روی کلیک کنید دست زدن به # اعتبار سنجی.

کد دسترسی محرمانه من را ایجاد یا اصلاح کنید

شما باید یک کد دسترسی به دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues خود ایجاد کنید تا بتوانید در هنگام خارج از کشور به آن دسترسی پیدا کنید یا با دستگاه پاسخگویی Bouygues خود مشورت کنید.

در اینجا مراحل دنبال شده است:

 1. 660 را شماره گیری کنید و سپس روی 3 کلید کلیک کنید, دستگاه پاسخگو خود را شخصی سازی کنید.
 2. سپس انتخاب کنید شخصی سازی کد دسترسی با کلیک روی کلید 2.
 3. کد دسترسی محرمانه مورد نظر خود را وارد کنید.

اگر قبلاً یک کد دسترسی ایجاد کرده اید ، می توانید با وارد کردن آن ، آن را تغییر دهید کد محرمانه جدید.

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل Bouygues را تهیه کنید ?

مراجعه به تماس های تلفنی من را مدیریت کنید

هنگامی که نمی توانید به تماس های خود پاسخ دهید ، می توانید دستگاه پاسخگویی موبایل Bouygues خود را سفارشی کنید:

 • برای انتقال تماس به شماره ثابت یا موبایل مورد نظر خود : 660 را شماره گیری کنید و روی کلید 5 و 1 کلیک کنید. اکنون شماره مورد نظر خود را وارد کنید. با کلیک بر روی # کلید # تأیید کنید.
 • برای ارسال تمام تماس های خود به Mobile Mobile Bouygues : 660 را شماره گیری کنید و روی کلید 5 و 2 کلیک کنید. برای تأیید اعتبار ، کلید * را فشار دهید.
 • برای فعال کردن یا برعکس اعلان های پیام کوتاه در صورت تماس دریافتی بدون پیام : 660 را شماره گیری کنید و روی کلید 3 و 4 کلیک کنید. به خودتان اجازه دهید توسط سرور آواز هدایت شوید.

قبل از دستگاه پاسخگویی من تعداد آهنگ های زنگ را افزایش دهید

شما برای پیدا کردن تلفن خود وقت می گیرید و خبرنگاران خود همیشه به دستگاه پاسخ دهنده شما Bouygues Mobile هدایت می شوند ? می توان قبل از ماشه دستگاه پاسخگویی ، تعداد آهنگ های زنگ را افزایش داد.

 • شماره زیر را تشکیل دهید ** 61*0660660001 ** 10# سپس کلید تماس را فشار دهید تا آهنگ زنگ تا 10 ثانیه افزایش یابد.
 • شماره زیر را تشکیل دهید ** 61*0660660001 ** 20# سپس کلید تماس را فشار دهید تا آهنگ زنگ تا 20 ثانیه افزایش یابد.
 • شماره زیر را تشکیل دهید ** 61*0660660001 ** 30# سپس کلید تماس را فشار دهید تا زمان آهنگ زنگ تا 30 ثانیه افزایش یابد.

شما می توانید تعداد انتخاب خود را بین 01 تا 30 انتخاب کنید.

از طریق پیام های صوتی بصری با دستگاه پاسخگویی خود مشورت کنید

آنجا پیام صوتی بصری خدماتی است که به دستگاه پاسخ دهنده Bouygues شما مستقیماً در صفحه تلفن شما دسترسی دارد. شما می توانید ببینید که چه کسی برای شما پیام به جا گذاشته است ، در چه ساعتی و مدت زمان این پیام ، پیام های صوتی خود را به ترتیب مورد نظر بخوانید یا از طریق ایمیل یا پیام کوتاه به یاد بیاورید و به یاد بیاورید و پاسخ دهید.

سرویس پیام صوتی بصری است رایگان برای صاحبان:

 • از تلفن هوشمند اندرویدی,
 • آیفون (نسخه 3GS و نسخه های بعدی),
 • توت سیاه,
 • فون ویندوز.

پیام صوتی بصری Bouygues به طور خودکار در نتیجه اشتراک شما فعال می شود یا اگر تلفن را برای یک تلفن هوشمند سازگار تغییر می دهید. با این حال ، شما می توانید در 660 به استفاده از دستگاه پاسخگویی کلاسیک Bouygues خود ادامه دهید.

پیام صوتی بصری برای آیفون

برای استفاده از پیام های صوتی بصری در آیفون:

 1. به دنبال اشتراک خود بر روی پیوند پیام کوتاه که توسط Bouygues Telecom ارسال شده است کلیک کنید.
 2. برنامه را بارگیری کنید. شما باید نسخه iOS 4.3 از iTunes.
 3. روی دکمه کلیک کنید پیام رسانی از آیفون شما.
 4. آیفون خود را مجدداً راه اندازی کنید.

شما باید خود را در منطقه پوشش 3G+ پیدا کنید تا بتوانید به سرویس دسترسی پیدا کنید. پیام صوتی بصری برای آیفون حتی در خارج از کشور در دسترس است.

پیام صوتی بصری برای Android

به همین روش ، پیامکی را از Telecom Bouygues حاوی یک لینک دریافت خواهید کرد:

 1. برای دسترسی بر روی این لینک کلیک کنید Google Play.
 2. برنامه را بارگیری کنید.
 3. یک کد دسترسی محرمانه ایجاد کنید.

اکنون می توانید به پیام صوتی بصری خود دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که اگر پیام صوتی را از این سرویس حذف کنید ، در دستگاه پاسخگویی شما Bouygues Mobile نیز حذف می شود.

اگر تلفن هوشمند شما قبلاً پیام صوتی بصری را ادغام کرده است ، نیازی به عبور از لینک برنامه نیست. فقط آن را در تنظیمات ، بخش خود فعال کنید تلفن, پیام صوتی سپس پیام صوتی بصری را فعال کنید.

پیام صوتی بصری در تلفن هوشمند BlackBerry

در یک تلفن هوشمند BlackBerry ، بارگیری کنید به روزرسانی 5.0 سپس روی پیوند دریافت شده در پیام کوتاه Bouygues کلیک کنید.

پس از حضور در Google Play ، برنامه را بارگیری کنید و سپس کد دسترسی را به دستگاه پاسخ دهنده Bouygues خود ایجاد کنید. از برنامه می توانید این کد محرمانه را تغییر دهید یا بعد از آن تبلیغات پذیرش خود را تغییر دهید.

پیام صوتی بصری در Windows Phone

پیام صوتی بصری مستقیماً از طریق ویندوزهای تلفن قابل دسترسی است. آن را به سادگی با دنبال کردن این چند مرحله فعال کنید:

 1. کلید را فشار دهید تلفن از تلفن همراه شما.
 2. سپس انتخاب کنید دیگران, در پایین سمت راست صفحه شما.
 3. روی کلیک کنید تنظیمات.
 4. در آخر ، با کلیک بر روی سرویس سرویس را فعال کنید پیام صوتی بصری سپس فعال.

برای استفاده از سرویس بصری ، باید نرم افزار ویندوز فون 8 یا نسخه های بالاتر. شما این اطلاعات را در پیدا خواهید کرد تنظیمات, سپس در بخش در باره وت اطلاعات بیشتر.

پاسخ Bouygues ثابت: نحوه دسترسی به آن ?

مانند مشتریان موبایل Bouygues ، اگر مشتری جعبه ای هستید می توانید با شخص ثابت Bouygues خود مشورت کنید. برای این کار تعداد ویژه ای توسط اپراتور ارائه می شود.

از طریق تلفن Bbox یا Bouygues Mobile خود با دستگاه پاسخگو خود مشورت کنید

از راه دور Bouygues ثابت

شماره ثابت Bouygues است 661. شما می توانید این شماره را از خط ثابت پیشنهاد اینترنت Bbox یا از موبایل Bouygues خود تهیه کنید تا با دستگاه پاسخ دهنده BBOX خود مشورت کنید.

فقط پیشنهاد Bbox 4G پاسخ Bouygues ثابت را شامل نمی شود زیرا این سرویس شامل یک سرویس تلفنی نیست.

از Bouygues Mobile خود ، به سادگی باید شماره خط ثابت Bbox خود را وارد کنید و سپس کد دسترسی محرمانه خود را برای دسترسی به آن تهیه کنید.

امکان دسترسی به دستگاه پاسخ دهنده او Bouygues بدون نیاز به شناسایی خود امکان پذیر است. به سادگی شماره تلفن همراه خود را در بخش ذخیره کنید پیام صوتی از منطقه مشتری Bouygues شما.

برای دستگاه پاسخگو خود را فعال یا غیرفعال کنید Bouygues ثابت:

 1. به منطقه مشتری خود بروید,
 2. در گروه پیام صوتی, انتخاب کنید خدمات تلفنی,
 3. سپس روی کلیک کنید پیام صوتی من را فعال کنید یا پیام صوتی bbox من را غیرفعال کنید.

با فراخوانی این اینترنت تمام پیشنهادات اینترنتی Bouygues را کشف کنید 09 87 67 18 00. به خودتان اجازه دهید راهنمایی شوید و پیشنهاد شریک را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. اگر این بیشتر مناسب شما باشد ، می توان به شما یادآوری کرد.

به دستگاه پاسخگو خود دسترسی پیدا کنید Bouygues از تلفن دیگری

با پیام های صوتی شما امکان پذیر است Bouygues دستگاه پاسخگویی ثابت از راه دور, از تلفن ثابت یا تلفن همراه دیگر.

فقط آهنگسازی 0981 661 661 از یک تلفن همراه دیگر ، به دنبال شماره خط ثابت Bbox شما. سپس کد دسترسی محرمانه خود را وارد کنید تا هویت خود را تأیید کنید.

چگونه می توان از Bouygues با ماشین پاسخ ثابت خود از منطقه مشتری خود مشورت کرد ?

همچنین می توانید از طریق منطقه مشتری Bouygues خود به دستگاه پاسخگویی ثابت Bouygues خود در اینترنت دسترسی پیدا کنید:

 1. به بخش جعبه من بروید.
 2. در پایین صفحه اینترنت خود روی تلفن ثابت کلیک کنید.
 3. سپس انتخاب کنید تماس و پیام رسانی را مدیریت کنید.
 4. سپس برو به تلفن سپس در پیام صوتی در منو موجود در سمت چپ.

ویژگی های Bouygues ثابت است ?

شما می خواهید Bouygues دستگاه پاسخگو خود را تنظیم کنید ? ویژگی های مختلف به منظور مدیریت بهتر تماس های شما در دسترس است.

اعلان در صورت دریافت پیام صوتی دریافت شده

هر بار که کسی پیام صوتی را بر روی تلفن ثابت خود بگذارد ، یا هنگامی که بدون پیام از دست رفته اید ، می توانید یک اعلان را از طریق ایمیل یا پیام کوتاه دریافت کنید.

این گزینه باید از قبل در شما فعال شود منطقه مشتری Bouygues Telecom ::

 1. به بخش بروید جعبه من,
 2. روی کلیک کنید تماس و پیام رسانی را مدیریت کنید,
 3. وارد شدن سرویس تلفنی,
 4. انتخاب کنید هشدارهای پیام کوتاه/ایمیل من را فعال کنید یا هشدارهای پیام کوتاه/ایمیل من را غیرفعال کنید.

شخصی سازی Bouygues شما ثابت شده است

شما امکان دارید Bouygues خود را ثابت کنید.

برای انجام این کار ، 661 را از خط Bbox خود تشکیل دهید و سپس گزینه های 3 را انتخاب کنید و سپس 1. همانطور که سرور صوتی به شما می گوید ، پیام شخصی خود را ذخیره کنید.

دستگاه پاسخگویی ثابت او را بلوک می کند

خواه مورد آزار و اذیت قرار بگیرید و چه به هر دلیل دیگری ، می توانید شماره تلفن را مسدود کنید به طوری که خبرنگار مرتبط دیگر نتواند پیامی برای شما بگذارد.

فقط شماره مورد نظر را در دستگاه پاسخ دهنده ثابت Bouygues خود انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید نامطلوب. تأیید کنید که از درخواست شما مراقبت شود.

سوالات مکرر در مورد دستگاه پاسخ دهنده Bouygues

چه شماره ای باید انجام شود تا بدون پیام رسانی به Bouygues گوش دهید ?

در 660 هست یک شماره رایگان و این به شما امکان می دهد با پیام های صوتی Bouygues خود مشورت کنید از فرانسه. اگر شما در خارج از کشور هستید, آهنگسازی +33660660001 برای مشورت پیام های Bouygues خود.

شماره 660 چیست ?

در 660 شماره ای است که توسط Bouygues برای مشتریان خود اختصاص داده شده به مدیریت پاسخ دهنده آنها تنظیم شده است. این مسئله عاری از فرانسه است.

به روز شده در 08/31/2023

امانوئل مسئول ایجاد اخبار و راهنماهای Echosdunet است. این کار با بسیاری از موارد از راه دور و صفحات اختصاص داده شده به اپراتورها است.

چگونه می توان از پیام رسانی یک لپ تاپ Bouygues برخورد کرد ?

چگونه مستقیماً به پیام رسانی برسیم

گاهی ما نمی خواهیم صحبت کنیم به مدت 3 ساعت و فقط یک پیام صوتی کوچک تا حد زیادی کافی است.

خوشبختانه ، چیز فوق العاده ساده ای وجود دارد که می توانید از طریق پیام رسانی یک لپ تاپ Bouygues روبرو شوید.

اگر شما در Bouygues Telecom هستید و خبرنگاری که می خواهید با آنها تماس بگیرید نیز در Bouygues است ، در اینجا رویه ای است که باید دنبال کنید:

چیزی که باید مستقیماً به دستگاه پاسخگو برسد

چطور انجام دادن

به سادگی 660 را تشکیل دهید پیگیری تعداد شخصی که می خواهید با آن تماس بگیرید. مثال 660 06 67 xx xx xx.

متأسفانه برای لحظه ای ، اگر 2 خبرنگار در Bouygues نباشند ، هیچ راهی برای ترک مستقیم پیام در دستگاه پاسخگو وجود ندارد.

اگر خبرنگاری که می خواهید به آن بپیوندید در SFR است ، ما نکته دیگری داریم که مستقیماً دستگاه پاسخگو را پیدا کنیم.

هیچ سخنرانی طولانی تری که با این نکته به پایان می رسد و غلبه می کند !

با سقوط مستقیم بر روی پیام صوتی همکار خود ، از ساعت ها و صرف دقایق گرانبها خودداری خواهید کرد.

نیازی به انتخاب یک بسته گران قیمت نیست ! می توانید با خدمات مشتری خود تماس بگیرید تا بلافاصله اشتراک خود را کاهش دهید ؛-).

این ترفند را به اشتراک بگذارید

آیا این ترفند را دوست دارید؟ ? برای ذخیره آن در Pinterest اینجا را کلیک کنید یا اینجا را کلیک کنید تا آن را با دوستان خود در فیس بوک به اشتراک بگذارید.

به نظر می رسد که از این نظرات مراقبت نشده است.

اگر این کار نمی کند ، سعی کنید به حساب Facebook خود ارتباط برقرار کرده و دوباره وصل کنید.