Google Chrome را برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux بارگیری کنید., Google Chrome 117.0 – بارگیری برای رایانه رایگان

گوگل کروم

با بارگیری Chrome ، از یک حالت تاریک که در سالهای اخیر در کلیه سیستم عامل ها مستقر شده است ، می توانید آن را از تنظیمات فعال یا غیرفعال کنید. علاوه بر این ، تنظیمات همچنین به شما امکان می دهد ردیابی تبلیغات Google را محدود کنید تا بتوانید با بی سر و صدا شبکه را قایقرانی کنید. بارگیری Chrome یک راه حل برای سادگی روزانه هنگام گشت و گذار در اینترنت است.

گوگل کروم

Chrome یک مرورگر وب است که در کلیه سیستم های عامل ، رایانه و تلفن همراه موجود است. توسط شرکت با همین نام بازداشت شده است ، بیشترین ابزار در جهان است: حدود 65 ٪ از سهام بازار را در مرورگرهای وب در سال 2023 دارد که آن را بسیار جلوتر از Safari ، Microsoft Edge یا Mozilla Firefox قرار می دهد. ورود Bing AI به Microsoft Edge تسلط مطلق Chrome در بازار را زیر سوال نمی برد.

مرورگر Google Chrome در سال 2008 توسط شرکت با همین نام طراحی شده است. این به پروژه کروم متکی است که خود منبع باز است ، اما همچنان صاحب آن است. سایر بازیکنان از کروم مانند اپرا استفاده می کنند. قبل از طراحی آن ، مدیرعامل این گروه در برابر توسعه چنین ابزاری قرار گرفت. اریک اشمیت نمی خواست که این شرکت با رقابت با بازیکنان مهم در بازار ، گلدان های شکسته را بپردازد. سرانجام ، او به سمت توصیه های بنیانگذاران سرگئی برین و لری پیج ، درست شد.

این تصمیم از آنجا که Chrome یکی از بهترین مرورگرهای اینترنتی برای چندین سال است ، مؤثر بوده است. او با میلیاردها بار بارگیری موقعیت پیشرو در سراسر جهان به دست آورده است. با توجه به آخرین آمار منتشر شده در فوریه 2023 ، Chrome سهم بازار بیش از 63 ٪ در سراسر جهان را داشت ، همه سیستم عامل ها با هم ترکیب شدند.

با این حال ، از ابتدای سال 2023 او با یک حمله جدید از بینگ (و مایکروسافت Edge) روبرو شده است که در مرورگر وب خود به چتپپ پیوست. این شرکت امیدوار است 20 سال با موتور جستجوی ضروری خود کمی جدی تر در برابر Google رقابت کند. اگر Chrome را بارگیری کرده اید ، می توانید در ماه های آینده از آن لذت ببرید. با این حال ، مایکروسافت در مقابل تجربه کاربر Google مشکل دارد.

عملکرد Google Chrome

به محض اینکه Chrome را در رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود بارگیری کردید (یک برنامه تلفن همراه در دسترس است) ، می توانید به راحتی و رایگان از آن استفاده کنید. این اولین مورد از ویژگی های اساسی است ، ما نوار جستجوی سنتی را پیدا می کنیم که به شما امکان می دهد به موارد دلخواه خود یا تاریخچه تحقیق خود دسترسی پیدا کنید ، اما نه تنها. اگر بدون مراجعه به صفحه ای که در گذشته با آنها مشورت کرده اید ، کوچکترین جستجو را انجام می دهید ، به نتایج جستجوی Google بازگردانده می شوید.

بدیهی است ، Google Chrome به شما امکان می دهد چندین زبانه را همزمان باز کنید تا بتوانید بین تحقیقات خود قایقرانی کنید ، همه بدون اینکه زمان بارگذاری صفحات تأثیر بگذارد. همچنین می توانید صفحات مورد علاقه را با یک کلیک اضافه کرده و آنها را بر اساس پوشه ذخیره کنید تا آنها را به راحتی پیدا کنید. با همگام سازی رایانه و تلفن هوشمند خود ، می توانید موارد دلخواه خود را در تمام دستگاه های خود پیدا کنید. این رابطه ساده و شهودی است ، که محبوبیت آن را توضیح می دهد.

با بارگیری Chrome ، از یک حالت تاریک که در سالهای اخیر در کلیه سیستم عامل ها مستقر شده است ، می توانید آن را از تنظیمات فعال یا غیرفعال کنید. علاوه بر این ، تنظیمات همچنین به شما امکان می دهد ردیابی تبلیغات Google را محدود کنید تا بتوانید با بی سر و صدا شبکه را قایقرانی کنید. بارگیری Chrome یک راه حل برای سادگی روزانه هنگام گشت و گذار در اینترنت است.

از جمله ویژگی های اخیر ، Google Chrome با لنز همراه است. این ابزار قدرتمند به شما امکان می دهد تا از یک تصویر جستجو کنید ، عملکرد از نوار TaskBar و منوی زمینه در دسترس است. همچنین یک گزینه تصویر وجود دارد که مستقیماً در مرورگر اینترنت ادغام شده است ، دومی سرانجام با دومی به موزیلا فایرفاکس می پیوندد.

از آنجا که Google Chrome مرورگر شماره 1 اینترنت در جهان است ، با بسیاری از پسوندها سازگار است که می توانید به راحتی به این ابزار اضافه کنید تا به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید. می توانید آنها را به گونه ای بچسبانید که در کنار نوار جستجو ظاهر شود تا آنها را سریعتر پیدا کنید. از طرف خود ، Chrome Web Store هزاران برنامه افزودنی دارد که به شما امکان شخصی سازی این نرم افزار را می دهد همانطور که می بینید مناسب است. همه آنها امن نیستند ، شما باید هوشیار باشید.

Chrome به زبان فرانسه و به زبان های دیگر (انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی و غیره) در دسترس است. مانند همه مرورگرهای اصلی وب ، بارگیری Google Chrome در سراسر جهان – با یک زبان محلی امکان پذیر است.

سازگاری وب و موبایل

بارگیری Google Chrome از سیستم عامل مورد نظر شما امکان پذیر است ، ما انتظار داشتیم که از رهبر در مرورگرهای اینترنتی کمتر باشد. برای به دست آوردن این ابزار در رایانه ، باید نسخه ویندوز 7 ، MacOS x 10 را داشته باشید.11 یا لینوکس (اوبونتو ، فدورا ، دبیان ، OpenSuse). این نسخه های لازم است ، اما تمام مواردی که اخیر هستند پشتیبانی می شوند.

در مورد تلفن های هوشمند ، ما Chrome را در Android 4 پیدا می کنیم.1 یا نسخه بعدی ، اما همچنین در iOS 9 یا نسخه اخیر. برنامه موبایل شامل همان ویژگی هایی است که در رایانه موجود است ، که باعث می شود روزانه به همان راحتی و کارآمد استفاده شود ، به خصوص برای حرکت بین دستگاه های شما. توجه داشته باشید که در آیفون ، بارگیری Chrome امکان پذیر است اگرچه Safari مرورگر پیش فرض وب است.

مرورگر

Google Chrome رایگان است و همچنان باقی خواهد ماند. می توانید مرورگر را به راحتی از دستگاه مورد نظر خود بارگیری و نصب کنید بدون اینکه دستان خود را برای اشتراک در جیب قرار دهید. به همین ترتیب ، استفاده از آن نامحدود است و بدون در نظر گرفتن سیستم عامل هیچ نسخه پرداختی وجود ندارد. مدل اقتصادی گوگل مبتنی بر تبلیغات است: در موتور جستجو وجود دارد و این همان چیزی است که به آن اجازه می دهد تا بهره برداری خود را تأمین کند. با این حال ، مشتری نباید یورو از جیب خود بپردازد ، چه برای خدمات رایانه ای یا برنامه های تلفن همراه.

گزینه های دیگر برای کروم

بارگیری Chrome برای میلیاردها کاربر در سراسر جهان آشکار است ، به همین دلیل به عنوان پرکاربردترین مرورگر وب قرار می گیرد. با این حال ، گزینه های زیادی در بازار وجود دارد ، بسیاری از آنها طرفدار حریم خصوصی هستند. این مورد Mozilla Firefox است که اولین نسخه آن در سال 2003 توسط بنیاد موزیلا رونمایی شد ، این یک مرورگر منبع باز است.

Mozilla Firefox بسیاری از ویژگی ها را به نفع محرمانه بودن داده ها و حریم خصوصی برجسته می کند. مرورگر همچنین بر روی برنامه های افزودنی مانند کانتینر فیس بوک حساب می شود که هنگام ترک آن از ردیابی شبکه اجتماعی جلوگیری می کند. این برنامه رایگان ، سریع و در دسترس از طریق همه سیستم عامل ها است. همچنین می توانید آن را بین دستگاه های مختلف وصل کنید تا اطلاعات خود (موارد دلخواه ، تاریخ و غیره) را از رایانه و تلفن هوشمند خود پیدا کنید. این 3.1 ٪ از سهم بازار جهانی است ، در پشت Chrome و Safari قرار دارد ، اما پیش از اپرا است.

در غیر این صورت ، می توانید مرورگر وب اپرا را به جای کروم یا فایرفاکس انتخاب کنید. این ادعا می کند 2.6 ٪ از سهم بازار در حال حاضر در حالی که یک بار دیگر بر روی ویژگی های بسیار متمرکز به سمت حریم خصوصی سرمایه گذاری می کند. طراحی شده توسط یک شرکت نروژی ، همچنین یک پروژه منبع باز را ارائه می دهد که کاملاً رایگان و در بسیاری از سیستم عامل ها در دسترس است.

اپرا ویژگی های بسیاری را برای محافظت از داده ها ، مانند مسدود کننده تبلیغاتی خود که محدودیت نمایش و ردیابی آن را محدود می کند بدون نیاز به نصب یک پسوند ، گرد هم می آورد. او همچنین یکی از تنها کسانی است که VPN را به دست می آورد و از قبل در دسترس است تا بتوانید بدون نگرانی در وب گشت و گذار کنید. این به شما امکان می دهد در حالی که مستقیماً از ویندوز خود گپ می زنید به لطف ادغام ماژول ها برای Facebook Messenger ، WhatsApp یا Telegram در وب بمانید. لطفاً توجه داشته باشید ، اپرا نیز مبتنی بر Chromium است که موتور Google Chrome است.

سرانجام ، ما همچنین می توانیم مرورگرهای وب کلاسیک بیشتری مانند Safari و Microsoft Edge ، Opera یا Brave را پیدا کنیم ، همچنین به احترام به حریم خصوصی کاربران روی آوردند. همه این بازیگران ، از جمله Chrome ، ناوبری خصوصی را ارائه می دهند. این بدان معنا نیست که ISP شما نمی تواند اطلاعات مورد نظر خود را در وب دنبال کند. اگر به دنبال پنهان کردن آدرس IP خود از همه هستید ، بهتر است VPN را انتخاب کنید.

گوگل کروم

تصویر تصویربرداری Google Chrome 1 تصویر تصویربرداری Google Chrome 2 تصویر Google Chrome 3 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 4 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 5 تصویر کوچک تصویر کوچک 6 تصویر کوچک تصویر تصویربرداری 7 Google Chrome تصویر Google Chrome 8 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 9 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 10 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 11 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 12 تصویر کوچک تصویر Google Chrome 13 تصویر کوچک

Chrome عملاً مترادف با اینترنت است. Navigator Mountain View ، که به طور رسمی در سال 2008 راه اندازی شد ، اکنون است مرورگر وب برای رایانه ها ، لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه عالی است اندروید. در کمتر از ده سال ، مرورگر وب توسعه یافته توسط Google به نرم افزاری تبدیل شده است که صدها و هزاران میلیون کاربر برای دسترسی به اینترنت و محتوای آنلاین ترجیح داده شده است.

مرورگر مورد علاقه بیش از هزار میلیون کاربر.

هر ساله سهم آن در بازار بیشتر و بیشتر و در عین حال افزایش می یابد این آخرین جنگ ناوگان است بین اینترنت Explorar ، که در سال 1995 توسط MicroSfot و Firefox راه اندازی شد ، برای اولین بار در سال 2002 توسط موزیلا منتشر شد. محاکمه شرکت ردموند برای بازیابی کنترل در زمینه مرورگرها با راه اندازی Edge به نظر نمی رسد در آینده نزدیک در آینده نزدیک موفق شود.

برای چی گوگل کروم آیا او بهترین ناوبر جهان است

مرورگر Google ، بر اساس پروژه OpenSource Chromium و از موتور Rendering Blink (چنگال WebKit) استفاده می کند, سریعتر ، کارآمد و سبک تر از مخالفان خود است با توجه به معیارها یا تست های انجام شده هر سال به این نرم افزار برای اندازه گیری عملکرد آنها. اگر هنوز دلیل خوبی برای انتخاب آن در مقابل همکارانش نیست ، ویژگی های آن این کار را حتی جالب تر انجام می دهد:

 • مرورگر سبک, به طور مداوم با ویژگی های جدید به روز می شود و بهبود ایمنی.
 • سایت ها بسیار سریعتر از سایر گزینه ها بارگیری می شوند.
 • امکان افتتاح جلسه و فعالیت خود را همزمان کنید در کروم بین دستگاه ها.
 • ناوبری در برگه ها با میانبرهای مختلف صفحه کلید برای مدیریت آنها.
 • حالت ناشناس برای گشت و گذار در خصوصی بدون ترک اثری از فعالیت خود.
 • تاریخ جستجو و بارگیری را به راحتی پاک کنید.
 • نشانگرها را ذخیره و مدیریت کنید برای اینکه بتوانید به سرعت به سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.
 • گزینه های تکمیل خودکار برای تحقیق ، آدرس های وب و پر کردن فرم.
 • الحاق برای افزودن گزینه های جدید به مرورگر در میان افزونه ها.
 • فروشگاه وب Chrome نیز شامل می شود مضامین مختلف برای شخصی سازی ظاهر مرورگر.
 • گزینه ای برای کنترل سایر رایانه های شخصی در میان مرورگر و پسوند دسک تاپ از راه دور Chrome.
 • امکان برنامه های Android را شروع کنید از مرورگر.
 • گزینه برای زبانه ها را قرار دهید به طور جداگانه.
 • مسدود کردن فلاش پیش فرض به نفع HTML5.
 • تحقیق سریع مستقیماً در نوار آدرس یا omnibox.
 • PDF Viewer در برنامه ادغام شده است.
 • محافظت در برابر فیشینگ و انواع بدافزار.
 • مدیریت رمز عبور در مرورگر یکپارچه شده است. نسخه 64 -Bit سریعتر ، ایمن و پایدار.

علاوه بر همه اینها ، کاربران این مرورگر اولین کسی خواهند بود که ویژگی های جدید آینده خود را با نسخه برای توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان می شناسند و تجربه می کنند کروم قناری (هیچ چیز بهتر برای بازی با آخرین ویژگی های مرورگر مورد علاقه خود قبل از دیگران وجود ندارد).

اخبار از آخرین نسخه

 • نسخه جدید Chrome شامل اصلاحاتی برای 26 اشکال مختلف است.

شرایط و اطلاعات اضافی:

 • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 7.

پوست آنتونی

آموزش مهندس ارتباطات از راه دور ، Chance من را به بخش ترجمه سوق داد که پس از چند سال ، من با ترجمه آنچه دیگران در مورد برنامه ها نوشتند ، جنبه دیگری از دنیای فناوری را کشف کردم.