اجلاس | Varsity All Star Competition – ورزشکاران و طرفداران ، دیزنی آرزوی – Enchanted Voyage – Disney Destinations

خط سفر دریایی دیزنی

با این حال جادو در وعده غذایی متوقف نمی شود. در طول کروز ، بزرگسالان و کودکان طیف وسیعی از تجربیات هیجان انگیز و غوطه وری را کشف می کنند که شما را در داستانهایی که منبع همه چیز هستند غوطه ور می کنند.

سفر آغاز می شود!

صعود شما به اجلاس 2024 اکنون آغاز می شود. اطلاعات مهم قهرمانی را می توان در زیر در راهنمای اطلاعات رویداد مشاهده کرد. جزئیات بیشتر و قیمت گذاری به زودی ارائه می شود. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینیم شما در این فصل صعود را با برنامه خود فتح می کنید.

2024 اطلاعات قهرمانی

اطلاعات کلی

  • 2024 راهنمای پیشنهاد صلاحیت – به زودی
  • راهنمای اطلاعات رویداد 2024 – به زودی

نکات و تخفیف های سفر

2024 تخفیف سفر – به زودی

نکات مسافرتی – برای سفر خود به تفریحی جهانی جادویی والت دیزنی آماده شوید:

بسته سفر هتل و اطلاعات قیمت گذاری

2024 Summit Championship Information – به زودی

اطلاعات حمل و نقل فرودگاه

حمل و نقل به فرودگاه بین المللی اورلاندو (MCO) در بسته سفر هتل تمایل ندارد زیرا در حال حاضر دیزنی Magical Express در حال کار نیست. حمل و نقل از هتل به محل برای کسانی که در بسته سفر هتل هستند فراهم شده است. در انتظار بسته سفر هتل ، مسئولیت حمل و نقل جغد آنها به و از این رویداد خواهد بود و ممکن است سوار اتوبوس های قهرمانی نشود.

Mears Connect:
شما می توانید با نرخ تخفیف ویژه ای از طریق Mears حمل و نقل را از طریق Mears رزرو کنید. *سرویس استاندارد پیشنهاد شده است.

  • حمل و نقل Mears – به زودی!

بررسی COAR/بودجه اجاره:
تمام مشتریان Varsity Spirit می توانند هنگام رزرو موش های تخفیف دریافت کنند (حداکثر 25 ٪ تخفیف). گزینه ها و موجودی های موجود در زیر را کاوش کنید.

جادوی مسابقات قهرمانی اجلاس 2022 را دوباره زنده کنید!

Hudreds از تیم ها در این فصل به ما پیوستند تا به عنوان یکی در مسابقات قهرمانی اجلاس 2022 صعود کنیم. نگاهی به همه لحظات جادویی ساخته شده با ورزشکاران ، مربیان ، دوستان و خانواده بیندازید. ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم شما در سال 2023 به صعود پیوستید!

تستومونیان اجلاس

“” برای اولین بار ، ما 3 تیم در سال جاری به پیروزی رسیدیم. هر سال خاص تر بوده است. این والدین را با هم جمع می کند ، مربیان و ورزشکاران با هم جمع می شوند. بنابراین این یک فرصت و تجربه اصلی برای این بچه ها است که آنها هرگز فراموش نخواهند کرد.”” Cherokee Greendeer Green Bay Elite

“” هر بار که به قله رفته ایم ، ما در املاک باقی مانده ایم و برای تجربه و پیوند تیمی ورزشکاران بسیار عالی است. هنگام نگاه به ارزش مالی و راحتی – پارک هاپ ، اسکان و حمل و نقل همه برای شما ترتیب داده می شود ، هیچ راه بهتری برای انجام دیزنی وجود ندارد.”” پدر و مادر جردن ترن

“” من فکر می کنم این اجلاس یک رقابت بسیار مهم است. این به تیم ها یک هدف نهایی و یک نقطه کانونی می دهد تا در تمام فصل منتظر بمانند. تحت آن مطبوعات ، بچه ها یاد می گیرند ، رشد می کنند و بهبود می یابند. این اجلاس به آنها می آموزد که چگونه سخت کار کنند و برای دستیابی به کاری باورنکردنی جمع شوند.”” دیوید لنگلینگ رقصنده

“” با قله ، اگر ذهن خود را به آن بپردازید و تکنیک های مناسب را آموزش دهید ، یک سالن ورزشی سال اول می تواند بیاید و موفق باشد ، هر کسی می تواند موفق باشد. آب و هوا شما یک نام بزرگ دارید یا نه ، قله در را برای همه تیم های این صنعت باز می کند تا با هم جمع شوند و بهترین باشند.”” کلی هولکامب آتلانتا جیهاوکس

“” نکته مورد علاقه من در مورد قله این است که کل تیم من فرصتی برای سفر و گذراندن وقت با هم برای کل آخر هفته می کند. من عاشق تمرین در زمین فوتبال هستم که همه تیم شما را احاطه کرده و والدین شما می توانند از بالا تماشا کنند. انرژی دیوانه است!”” مادی جنسن ورزشکار در Green Bay Elite

“” اجلاس نه تنها به من در رشد برنامه خود کمک کرد ، بلکه به من کمک کرد تا به عنوان مربی رشد کنم. شیوه ها و مسابقات منتهی به اجلاس همیشه برای ما ساده نبود و دیدن تیم هایم پس از ماندگاری و رسیدن به اهداف خود پس از سالها کار بسیار ارزشمند بود.”” مندی هود پایتون همه ستاره ها

“” کسب یک پیشنهاد اجلاس به سالن بدن ما کمک می کند تا نه تنها در صنعت تشویق کننده ، بلکه به جامعه ای که ممکن است همه ستاره ها را نشناسد ، در معرض دید خود قرار دهد. این فرصتی برای ما است که نام خود را از آنجا بیرون بیاوریم و برنامه خود را در مرحله ملی رشد دهیم که به شما کمک می کند تا ورزشکاران بیشتری را به کل ستاره ها وارد کنیم.”” نیک ویلسون برتر دو و میدانی – نشویل

خط سفر دریایی دیزنی

دنیایی را کشف کنید که آرزوها در آن محقق شوند. جایی که شاهزاده خانم ها با دزدان دریایی ملاقات می کنند ، جایی که قهرمانان با سرنوشت ملاقات می کنند ، جایی که تعالی با آرامش روبرو می شود و جایی که می تواند جادویی و خارق العاده ترین اتفاق بیفتد. در آرزو دیزنی, آخرین کشتی در خط سفر دریایی دیزنی, زندگی به پادشاهی های دیدنی و شخصیت های محبوب دیزنی ، مارول زندگی می کند, جنگ ستارگان و پیکسار مانند هرگز ، با خدمات و توجه به تعطیلات دیزنی.

به هیئت مدیره بروید و از هر کجا که هستید لذت ببرید ، مانند رستوران های مشهور جهان که توسط سرآشپزهای برنده جایزه طراحی شده اند ، تجربیات منحصر به فرد با شخصیت ها ، سرگرمی های دیدنی و آرامش و آرامش ، همه ، برای ارسال.

در هیئت مدیره آرزو دیزنی, خود را در قلب داستانهایی که می شناسید و عبادت می کنید پیدا خواهید کرد. شکوه و عظمت جادوی یخی ملکه السا را ​​کشف کنید ، با برخی از انتقامجویان مورد علاقه همراه شوید ، در یک ماجراجویی دیوانه وار به میکی و مینی بپیوندید یا در یک کهکشان دور و بسیار دور از طریق ستاره ها به یک سفر دریایی بروید. خیلی چیزها در انتظار شما هستند وقتی جادو با دریا ملاقات می کند.

در هیئت مدیره آرزو دیزنی, غذاهای خوشمزه فقط آغاز تجربه معده شما است. هر شب از یک وعده غذایی در دنیای جدید لذت ببرید و برخی از داستانهای مورد علاقه خود را وارد کنید.

به خودتان اجازه دهید که با جادو در دنیای جهان حمل شود ملکه برفی در آرندل: الف منجمد ماجراجویی ناهار خوری و ملاقات با برخی از اعضای مورد علاقه خانواده سلطنتی و همچنین دوستان عزیز آنها. ملکه آنا و کریستوف نامزدی خود را جشن می گیرند و از شما ، میهمان افتخار دعوت می کنند تا به آنها بپیوندند.

پس از استفاده از سرگرمی در موضوع ملکه برفی, لباس خود را در Worlds of Marvel قرار دهید ، یک تجربه سینمایی معده که آخرین فناوری ها را برجسته می کند. داستان ابرقهرمانی خود را وارد کنید که در آن ممکن است انتقامجویان مورد علاقه شما از شما بخواهند که به آنها کمک کنند تا اوضاع را نجات دهند!

با این حال جادو در وعده غذایی متوقف نمی شود. در طول کروز ، بزرگسالان و کودکان طیف وسیعی از تجربیات هیجان انگیز و غوطه وری را کشف می کنند که شما را در داستانهایی که منبع همه چیز هستند غوطه ور می کنند.

بنابراین بسیاری از چیزها در کلوپ ها برای کودکان تخیل امکان پذیر است. از تخیل خود استفاده کنید و بدانید که در کفش های “تخیلی” چه احساسی دارید. لباس ابرقهرمان خود را ایجاد کنید و برخی از شخصیت ها ، اعضای خانواده سلطنتی و قهرمانان مورد علاقه را ملاقات کنید.

حتی می توانید در کارتون ها در با آب شدن! این اسلاید آب انقلابی اولین جاذبه دیزنی در دریا است که می توانید در آخرین ماجراجویی آنها به میکی و مینی بپیوندید. بعلاوه با آب شدن, پل های فوقانی ده استخر و مناطق بازی آبزی و همچنین Hero Zone ، یک فضای تفریحی خلاقانه و پر از فعالیت ها و هیجان ها.

در هیئت مدیره آرزو دیزنی, بزرگسالان می توانند در فضاهای انحصاری استراحت و استراحت کنند. یک کوکتل در جنگ ستارگان: Hyperspace Lounge ، اولین فضای در نوع خود ، که در خدمت تخصص های محلی از همه کهکشان است. یا آرامش به یارو آرام, پناهگاهی که شما را به سالن دعوت می کند ، لذت می برد و از خورشید لذت می برد.

جادو از قلب ناشی می شود آرزو دیزنی, سالن بزرگ ، با الهام از افسانه ها. فضای تبدیل شده به یک مکان سرگرمی همهجانبه را ببینید که در آن می توانید برخی از شخصیت های مورد علاقه دیزنی را ملاقات کنید و در نمایشگاه های دلربا در همه لوستر درخشان که با جادوی دیزنی می درخشد ، شرکت کنید.

پس از یک روز پر از تعالی ، ماجراها و آرامش ، به کابین بزرگ خود بازگردید که در آن دلباخته دیزنی به لطف دکوراسیون در مورد موضوع جادو ادامه می یابد. کشتی ای را کشف کنید که همه جزئیات آن را برای خانواده خود فکر کرده و طراحی کرده است.

در هیئت مدیره آرزو دیزنی, رویاها واقعاً به حقیقت می پیوندند.