پوسته حریم خصوصی برای آیفون 13 با حافظه نهان دوربین – جاسوسی -fy ، از آیفون به عنوان یک دوربین وب در Mac – Apple Assister استفاده کنید (CA)

از آیفون به عنوان دوربین وب در Mac استفاده کنید

Contents

مک شما می تواند به طور خودکار برای استفاده از آیفون به عنوان دوربین برای برخی از برنامه های MAC مانند FaceTime و Photobooth حرکت کند. برای این ، آیفون شما باید:

پوسته حریم خصوصی آیفون 13

مهم :
برای جلوگیری از سفارش بدنه محرمانه بودن ، لطفاً بررسی کنید که مدل آیفون شما قبل از خرید آن مانند این پوسته محرمانه است. شما می توانید با مراجعه به خود این کار را انجام دهید تنظیمات> عمومی> درباره یک نام مدل

 • جلوی دوربین جلو (سلفی) و دوربین عقب ؛
 • برای سقوط 2 متر آزمایش شده است
 • ساخته شده از پلی اورتان ترموپلاستیک با دکمه های فلزی کروم
 • فناوری کوسن هوا ؛
 • قاب لبه بلند ؛
 • از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند
 • سازگار با شناسه صورت ؛
 • سازگار با چراغ قوه ؛
 • طراحی شده در هلند.

پوسته محرمانه همکاری بین Spy-Fy® و Valenta است.

شرح

ویرایشگران پیام کوتاه در توالت و Netflix & Chillers احتمالاً موافق هستند که مواقعی وجود دارد که ما ترجیح می دهیم برای ما نگه دارند. دوربین های ناامن آیفون شما این احتمال را دارند که شخص دیگری بتواند از خصوصی ترین لحظات شما جاسوسی کند. نگران نباشید با داشتن یک پوسته محرمانه برای آیفون 13 با حافظه پنهان ، می توانید کنترل حریم خصوصی خود را به دست آورید. هک دوربین آیفون خود را اضافه کنید و لحظات خصوصی خود را بازیابی کنید.

ابعاد پوسته محرمانه برای آیفون 13:

“> وزن “> 37G
“> قد “> 15.11 سانتی متر
“> عرض “> 7.62 سانتی متر
“> پوشش دوربین “> 1 میلی متر
“> حفاظت از صفحه نمایش “> -1 میلی متر

تحویل و زایمان من چقدر طول می کشد ?

تمام سفارشات مربوط به پوسته های محرمانه برای آیفون 13 با حمل و نقل محلی از مراکز توزیع ما در ایالات متحده ، آلمان و هلند بسته به مقصد تحویل سفارش شما ارسال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمل و نقل و تخمین زده شده در زمان تحویل ، لطفاً به صفحه حمل و نقل و تحویل ما مراجعه کنید.

CAM-CAM برای آیفون 13 چیست ?

مخفیگاه وب کم برای آیفون 13 ابزاری است که دوربین را از آیفون مسدود می کند. آیفون 13 مجهز به دوربین جلو (سلفی) و دوربین عقب است. برای جلوگیری از هک شدن دوربین ، یک مخفی و دوربین برای آیفون 13 لازم است. پوشش دوربین جلوی آیفون 13 همچنین به شما امکان می دهد دوربین جلو را بین دو سلفی ایمن کنید. به گفته فوربس ، یک دزد دریایی اخلاقی که در بهار گذشته آسیب پذیری های بهار را کشف کرده است که می تواند امکان هک کردن دوربین های آیفون را فراهم کند. برای جلوگیری از اینکه کسی بتواند شما را در آن طرف دوربین آیفون خود مشاهده کند ، پوسته آیفون 13 با حافظه پنهان ، دوربین های جلو و عقب آیفون شما را مسدود می کند. درب دوربین های جلو و عقب آیفون 13 با کشویی برای دسترسی به دوربین به راحتی باز می شود. با این حالت ، تصمیم می گیرید که دوربین شما آماده استفاده است. پس از اتمام استفاده از دوربین ، درب آن را بکشید تا چراغ های دزدان دریایی بالقوه دوربین را خاموش کنید.

چرا یک پوشش دوربین معمولی روی آیفون 13 کار نمی کند ?

مخفیگاه وب کم معمولی به دو دلیل کافی نیست. اول ، انبارهای دوربین استاندارد به صورت افقی طراحی شده اند. با این حال ، آیفون 13 جهت گیری متفاوتی برای دوربین دارد. مخفیگاه وب کم کلاسیک سنسورهای آیفون دیگر را مسدود می کند. این امر با جلوگیری از استفاده از چراغ قوه ، عملکرد را مانع می کند. در جلوی آیفون شما ، یک وب کم مخفی باعث می شود شناسه چهره را مسدود کند. Spy-Fy پوسته محرمانه را برای آیفون 13 با Cache-Caméra با در نظر گرفتن عملکرد طراحی کرده است تا بتوانید از آیفون خود همانطور که همیشه انجام داده اید استفاده کنید.

آیا می توانم همیشه از خود سلفی بگیرم و از Face ID در مورد حریم خصوصی آیفون 13 استفاده کنم ?

معتادان سلفی نیازی به ترس ندارند. دوربین دوربین دوربین دوربین آیفون 13 برای دسترسی آسان به دوربین امکان پذیر است. به همین ترتیب ، شناسه چهره فقط یک حرکت است. عملکرد و مد با این پوسته محرمانه همراه است.

آیا عقب پنهان و پشت آیفون 13 چراغ قوه را مسدود می کند ?

دسترسی فوری به چراغ قوه همیشه با مورد محرمانه با دوربین برای دوربین آیفون 13 در دسترس است. این بدان معنی است که چراغ قوه حتی در صورت پوشیدن دوربین عقب قابل دسترسی است !

چرا مواد مورد استفاده در این مورد مهم هستند ?

مواد مورد استفاده در پوسته محرمانه برای آیفون 13 با حافظه پنهان دوربین برای خصوصیات جذب شوک آنها انتخاب شده است. این مورد به گونه ای طراحی شده است که هم پایدار و هم ظریف باشد.

به چه معنی است که “در برابر سقوط” آزمایش شده است ?

پایین آوردن آیفون شما حتی به بهترین های ما می رسد. این پوسته حفاظت از حریم خصوصی برای آیفون 13 با حافظه پنهان دوربین برای تضمین محافظت از آیفون شما در طی این سقوط های تصادفی آزمایش شده است. آزمایش پاییز این مورد از ارتفاع 2.1 متر انجام شد. این تقریباً ارتفاع یخچال یا طول تشک دو منظوره است.

تأثیر فناوری کوسن هوا و لبه روی صفحه چیست ?

پوسته محرمانه بودن با حافظه پنهان برای آیفون 13 دارای فناوری پیشرفته ای برای محافظت از آیفون شما است. فناوری کوسن هوا می تواند شوک ها را جذب کند. قاب روی صفحه و ساختار لانه زنبوری از خراش و آسیب جلوگیری می کند. با هم ، این خصوصیات از سطح نظامی حمایت می کنند.

آنچه در طراحی هلندی بی نظیر است ?

طراحی هلندی به دلیل سادگی و ظرافت شناخته شده است. پوسته محرمانه برای آیفون 13 با حافظه پنهان-Caméra یک طراحی مینیمالیستی اما مؤثر را ارائه می دهد. این مورد ثابت می کند که حریم خصوصی و سبک نباید و نباید به خطر بیفتد.

چرا منشأ هلندی این پرونده مرتبط است ?

مردم هلندی به عنوان رهبر جهان در حریم خصوصی شناخته می شوند. به همین دلیل است که محافظت از حریم خصوصی در طراحی این پوسته برای آیفون 13 با Cache-Caméra ضروری بود. مشکل حریم خصوصی واضح بود: هک کردن دوربین. این چالش شامل طراحی یک مورد قادر به حل این مشکل در حالی که امکان دسترسی کامل به ویژگی های آیفون 13 مانند مشعل و لامپ شناسه صورت را فراهم می آورد. ویژگی های آیفون 13 دست نخورده باقی مانده است ، در حالی که این مورد محافظت قوی در برابر هک دوربین است. شما می توانید از آیفون خود استفاده کنید همانطور که قرار است در حالی که کنترل لحظات خصوصی خود را به دست می گیرید.

مدل های موجود:

 • آیفون 11
 • آیفون 12
 • آیفون 12 مینی
 • آیفون 12 طرفدار
 • iPhone 12 Pro Max
 • آیفون 13 مینی
 • آیفون 13 طرفدار
 • iPhone 13 Pro Max

اطلاع

هنوز هیچ عقیده ای وجود ندارد.

از آیفون به عنوان دوربین وب در Mac استفاده کنید

با استفاده از دوربین استمرار ، می توانید از آیفون خود به عنوان دوربین وب یا میکرو مک استفاده کنید و از دوربین قدرتمند آیفون و سایر جلوه های ویدیویی استفاده کنید. می توانید یک اتصال بی سیم ایجاد کنید یا از کابل USB برای اتصال سیمی استفاده کنید.

MacBook Pro با استفاده از آیفون به عنوان دوربین وب و نشان دادن یک جلسه FaceTime

قبل از اینکه تو شروع کنی

قبل از اینکه بتوانید از عملکرد دوربین پیوستگی استفاده کنید ، باید به شرح زیر ادامه دهید:

 • اطمینان حاصل کنید که MAC شما تحت آخرین نسخه MacOS Ventura کار می کند و آیفون شما تحت آخرین نسخه های iOS 16 کار می کند.
 • دو دستگاه خود را به همان شناسه اپل وصل کنید.
 • Wi-Fi و بلوتوث را در هر دو دستگاه فعال کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که دستگاه های شما نیازهای سیستم را برآورده می کنند. با سیستم پیکربندی مقاله مورد نیاز برای ویژگی های تدا.
 • آیفون خود را آماده کنید. با مورد کمک دوربین استمرار اپل مشورت کنید: از آیفون به عنوان دوربین وب برای Mac استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری برای تهیه آیفون خود بدست آورید.

از آیفون به عنوان دوربین وب یا میکرو استفاده کنید

 1. در Mac خود ، هر برنامه ای را با دسترسی به دوربین یا میکروفون ، مانند FaceTime یا غرفه عکس ، باز کنید.
 2. در تنظیمات یا نوار منو ، آیفون خود را به عنوان یک عکس یا دوربین میکرو انتخاب کنید. برنامه پیوستگی روی آیفون شما باز می شود و با استفاده از دوربین عقب شروع به ضبط صدا یا فیلم می کند.

توجه: برای استفاده از آیفون خود به عنوان میکروفون در MAC یکپارچه بدون دوربین یکپارچه ، آیفون باید در جهت چشم انداز ، ثابت و قفل باشد.

 • فیلم یا صوتی را به طور استراحت قرار دهید: در آیفون خود ، یک استراحت را لمس کنید یا برای باز کردن قفل آن را بکشید.
 • از سرگیری فیلم یا صوتی: در iPhone خود ، Return را فشار دهید یا دکمه سمت یا آماده به کار/فعال سازی مجدد را لمس کنید تا آن را قفل کنید.
 • استفاده از آیفون خود را به عنوان یک دوربین وب یا میکرو متوقف کنید: برنامه را روی مک خود بگذارید.
 • آیفون خود را اختیاری حذف کنید: در آیفون خود ، جبران را لمس کنید. آیفون شما از لیست دوربین ها و برنامه های میکرو و همچنین از لیست ورودی های صوتی در تنظیمات صدا حذف می شود. برای افزودن آیفون خود ، آن را با کابل USB به Mac خود وصل کنید.

اگر در حالی که دوربین استمرار روشن است ، نیاز به شارژ آیفون خود دارید ، برای بهترین نتیجه از کابل USB استفاده کنید.

به طور خودکار به دوربین آیفون تغییر دهید

مک شما می تواند به طور خودکار برای استفاده از آیفون به عنوان دوربین برای برخی از برنامه های MAC مانند FaceTime و Photobooth حرکت کند. برای این ، آیفون شما باید:

 • به مک خود نزدیک باشید
 • یک صفحه قفل شده داشته باشید
 • در جهت چشم انداز باشید
 • داشتن دوربین های عقب (های) عقب خود در مقابل شما بدون موانع
 • در یک جیب یا تخت روی میز نباشید
 • ثابت بودن

اگر قبلاً از آیفون خود به عنوان دوربین وب در Mac خود استفاده کرده اید ، ممکن است به عنوان یک دوربین مورد علاقه در سایر برنامه های MAC ذخیره شود.

آیفون خود را به عنوان یک میکروفون پیش فرض تنظیم کنید

شما می توانید آیفون خود را به عنوان یک میکروفون پیش فرض برای MAC خود تنظیم کنید.

  در Mac خود ، منوی Apple را انتخاب کنید

> تنظیمات سیستم ، سپس روی صدا در نوار کناری کلیک کنید. (ممکن است مجبور شوید به پایین بروید). تنظیمات صدای باز

 • آیفون خود را از لیست دستگاه های ورودی صوتی انتخاب کنید. برنامه استمرار در آیفون شما باز می شود و شروع به ضبط صدا می کند.
 • نمای دفتر و جلوه های ویدیویی را فعال کنید

  هنگامی که از iPhone خود به عنوان دوربین وب Mac استفاده می کنید ، می توانید از مرکز کنترل برای اضافه کردن جلوه های ویدیویی استفاده کنید. به عنوان مثال ، از دفتر نمای از بالا به پایین دفتر و صورت خود را در همان زمان مشاهده کنید ، و نورپردازی استودیو پس زمینه را کاهش می دهد و صورت شما را روشن می کند.

  اگر آیفون خود را در دوربین یا گزینه های میکرو نمی بینید

  اگر آیفون خود را در لیست میکروفن یا دوربین در یک برنامه یا در تنظیمات صدا مشاهده نمی کنید ، راه حل های زیر را امتحان کنید.

  1. آن را با کابل USB به MAC خود وصل کنید و دوباره بررسی کنید. (اگر قبلاً با یک کابل به هم وصل شده است ، آن را جدا کنید ، سپس آن را دوباره وصل کنید.)
  2. نکات زیر را بررسی کنید:
   • آیفون شما آیفون X استحرف یا اخیر.
   • آیفون شما تحت آخرین نسخه iOS 16 کار می کند.
   • MAC شما تحت آخرین نسخه MacOS Ventura کار می کند.
   • دوربین استمرار در تنظیمات> عمومی> AirPlay و Handoff روی آیفون شما فعال می شود.
   • آیفون شما مک را به عنوان یک رایانه قابل اعتماد تشخیص می دهد. در مورد هشدار “Trust this Computer” در iPhone یا iPad خود با مقاله Apple Assist مشورت کنید.
   • Wi-Fi ، بلوتوث و دو عامل در آیفون و مک شما فعال می شوند.
   • آیفون و مک شما با همان شناسه اپل در ارتباط هستند. (این عملکرد با شناسه های مدیریت شده اپل کار نمی کند.)
   • آیفون و مک شما 9 متر با یکدیگر فاصله دارند.
   • آیفون شما اتصال تلفن همراه خود را به اشتراک نمی گذارد و مک شما اتصال اینترنت خود را به اشتراک نمی گذارد.
   • برنامه ویدیویی مورد نظر شما به روز است.

  توجه: اگر مک شما به یک دوربین یکپارچه مجهز نیست ، آیفون شما باید تمام شرایط را برآورده کند تا به طور خودکار به دوربین آیفون تغییر یابد تا به عنوان دوربین ظاهر شود.

  همچنین می توانید از دوربین استمرار برای اسکن اسناد یا عکس گرفتن از چیزی در این نزدیکی استفاده کنید و آن را فوراً در MAC خود ظاهر کنید. عکس های درج و اسناد اسکن شده را با دوربین پیوستگی مشاهده کنید.