26 ابزار برای سازماندهی لیست کارهای خود → ، 6 برنامه برای سازماندهی لیست های کارها برای کار یا مطالعات-CNET FRANCE

6 برنامه برای سازماندهی لیست کارهای خود برای کار یا تحصیلات

Todoist خود را به عنوان برنامه ای معرفی می کند که هم زندگی شخصی خود و هم کار خود را از طریق لیست هایی که به راحتی می نویسند ، می تواند در چندین دستگاه همگام سازی کند ، شخصی سازی کند و با برچسب ها ارتباط برقرار کند.

26 ابزار برای سازماندهی لیست کارهای خود

لیست برای انجام کار

این ابزار به صورت رایگان در دسترس است ، این ابزار به شما امکان می دهد اهداف خود را در زیرنویس ها سازماندهی و تجزیه کنید.
می توانید چندین جدول ایجاد کنید (به عنوان مثال یکی به مشتری) ، لیست هایی با کارت ایجاد کرده و لیست های چک را در این کارت ها اضافه کنید.

دینالیستی

برای انجام ابزار Dynalist List

این ابزار به شما امکان می دهد کارهای نامتناهی برهنه و بی وقفه آنها را تجزیه کنید. محدودیت ها را فراموش کنید (به لطف تعداد نامحدودی از مقالات و اسناد) ، امتیاز (یک ورودی خودکار ساده) و با ارسال ایده ها در هر عنصر ، دینالیست خود را آزادانه سازماندهی مجدد کنید.
این ابزار در Windows ، MacOS ، Linus ، Android و iOS در دسترس است.

پایه

ابزار

Basecamp به شما امکان می دهد تمام وظایف خود را در یک مکان سازماندهی کنید تا سریعتر پیشرفت کنید و احساس موفقیت پیدا کنید. همه چیز جمع آوری شده است: ایمیل ، خدمات پرونده ، مدیران وظیفه ، برگه های محاسبه ، گربه ها ، جلسات و غیره.

پوموتودو

برای انجام لیست ابزار Pomodoto

یک ابزار لیست کارها همراه با روش GTD برای برنامه ریزی برای برنامه ریزی وظایف خود و انجام کارآمد آنها. Pomotodo با بسیاری از دستگاه ها سازگار است.
این به شما مدیریت کامل گردش کار را ارائه می دهد. با تشکر از این ابزار ، می توانید ایده های خود را جمع کنید ، کار خود را برنامه ریزی کنید ، وظایف خود را به پایان برسانید و تاریخچه خود را مستقیماً در برنامه مرور کنید.

asana

برای انجام لیست ابزار Asana

با آسانا ، برنامه های پروژه گرافیکی را برای مشاهده برنامه ریزی هر مرحله ایجاد کنید. کار خود را به بهترین روشی که متناسب با خود هستید برنامه ریزی و ساختار دهید. در آخر ، هر مرحله از پروژه ها و وظایف خود را دنبال کنید.

قیمت: برای نسخه حق بیمه 10.99 یورو در ماه حساب کنید.

واژگان

ابزار WunderList برای انجام لیست

یک برنامه مدیریت وظیفه که نسخه رایگان بسیار کاملی دارد. شما می توانید به ایجاد نامحدود وظایف به صورت رایگان ، واگذاری وظایف به 10 نفر و 25 زیرنویس در هر پروژه دسترسی پیدا کنید.

قیمت: نسخه حق بیمه با قیمت 4.99 دلار در دسترس است.

تله

ابزار Teuxdeux

برنامه ای برای ایجاد و سازماندهی وظایف خود. با تشکر از برنامه تلفن همراه آن ، می توانید تمام وظایف خود را با خود ، در همه جا انجام دهید.

قیمت: این ابزار به مدت 30 روز یک نسخه آزمایشی رایگان دارد. نسخه پرداخت شده 3 دلار در ماه است.

نودوتیس

ابزاری برای انجام لیست Nowdothis

یک برنامه کوچک و رایگان آنلاین. ایده و انجام وظیفه کار. بازگشت به ترتیب اولویت وظایفی که باید انجام شود. برای شروع حذف کارها روی دکمه “آماده” کلیک کنید.

چیز

برای انجام لیست موارد لیست

برنامه ای که فقط در مورد محصولات اپل موجود است. بسیار کامل ، سریع و بصری است. بسیاری از ویژگی های جالب برای مدیریت ، مرتب سازی و سازماندهی تمام وظایف شما وجود دارد.

قیمت: برای نسخه Mac حدود 50 دلار ، 20 دلار نسخه iPad و 10 دلار نسخه آیفون.

شیر را به خاطر بسپار

ابزاری برای انجام لیست به یاد داشته باشید شیر

یک برنامه کامل که می تواند با بسیاری از خدمات مانند توییتر ، Gmail ، Evernote و غیره پیوند خورده باشد. می توانید به راحتی وظایف خود را اضافه کنید ، آنها را به زمین بزنید ، آنها را با اطرافیان به اشتراک بگذارید و آنها را با هوشمندانه فیلتر کنید.

قیمت: این ابزار نسخه رایگان دارد. برای نسخه حرفه ای ، 25 دلار برای یک سال حساب کنید.

هیچ.انجام دادن

هر ابزار

یک برنامه رایگان برای مدیریت آسان وظایف خود. یک رابط مینیمالیستی و یک تجربه کاربر بسیار مؤثر. ساده ، انعطاف پذیر ، قابل اعتماد و قدرتمند ، این ابزار در آیفون و اندروید در دسترس است.

Google Keep

برای انجام لیست ابزار Google Keep

ارائه شده توسط Google ، Keep به صورت رایگان و در دسترس است و در همه پشتیبانی ها در دسترس است. استفاده آسان ، این پیشنهاد را برای ایجاد و مدیریت آسان یادداشت ها و لیست ها ارائه می دهد.

مدی

ابزار

یک برنامه بزرگ برای مدیریت و سازماندهی وظایف خود. شما می توانید در هر کجا با وظایف خود مشورت کنید و با افراد دیگر همکاری کنید.

قیمت: 2 دلار در ماه برای نسخه ممتاز حساب کنید.

وظایف

برای انجام لیست ابزار Android Task

کار یک کلون از برنامه قدیمی Astrid است (خریداری شده توسط یاهو! و متوقف شد). این یک برنامه کامل و رایگان است که فقط در Android موجود است.

گردش کار

برای انجام لیست ابزار گردش کار

این ابزار امکان سازماندهی کارها و کارهای زیر را به روشی بسیار بصری فراهم می کند. برای کشف فوری اگر هنوز آن را نمی دانید: ما آن را به شما توصیه می کنیم !

با صدای بلند کردن

ابزار تیک تیک

Ticktick ابزاری بسیار کامل است ! این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک مدیریت پیشرفته از وظایف خود را به شما امکان دهد. نسخه رایگان جالب است.

قیمت: 20 دلار در سال برای یک نسخه حرفه ای حساب کنید.

فردا

برای انجام ابزار فردا

برنامه ای که به شما امکان می دهد با تمرکز بر اهداف اصلی خود ، لیست کارها را ایجاد کنید.

عرفان

لیست TODO LIST TOOL HABITICA بازی

ufo این انتخاب. Habitica از این اصل شروع می شود که ابزارهای لیست کارها به اندازه کافی به کاربر انگیزه نمی دهند تا به مرور زمان ادامه کار را ادامه دهد. بنابراین این ابزار شما را به مدیریت و انجام وظایف خود به عنوان یک بازی دعوت می کند.
شما وظایف خود را تعریف می کنید و با هر تحقق ، قطعات ، موارد و سطوح را به دست می آورید. اگر مأموریت های خود را از دست ندهید یا به انجام نرسید ، امتیازات زندگی را از دست می دهید. اصلی و جالب.

فوکوس

ابزار Omnifocus

Omnifocus یک برنامه بسیار غنی است.
در صفحه اصلی ، پیش بینی وظایف بعدی را که همراه با نشان های رنگی انجام می شود ، پیدا خواهید کرد که به سرعت فوری را شناسایی می کند. می توانید به سرعت یک کار جدید را در قسمت “ورودی” وارد کنید و سپس آن را به یک پوشه یا لیستی از انتخاب خود اختصاص دهید.

قیمت: برای دسترسی به نسخه استاندارد این ابزار با کیفیت بسیار خوب ، 39.99 یورو را بشمارید و برای به دست آوردن نسخه PRO در MAC دو برابر کنید.

تودلدو

لیست ابزار به Toodledo

با استفاده از Toodledo ، برنامه ریزی وظایف VOS با استفاده از یک رابط بسیار کاربردی در تمام پشتیبانی های شما: برنامه می تواند در رایانه ، تلفن هوشمند و رایانه لوحی شما هماهنگ شود.
شما می توانید هر یک از وظایف خود را با زیرنویس ها ، یادداشت های اضافی ، سفارشات اولویت بندی … یک ابزار کامل و رایگان سفارشی کنید !

چاک

برای انجام ابزار Wrike

همانطور که برای استفاده فردی برای یک تیم مناسب است ، Wrike به شما امکان می دهد وظایف خود را با توجه به اضطراری و مهلت آنها به طور مؤثر سازماندهی کنید.

قیمت: یک نسخه رایگان (اما با ویژگی های کاهش یافته) برای حداکثر 5 کاربر وجود دارد. فراتر از آن ، شما باید نسخه پرداخت شده (از 49 دلار در ماه) را بدست آورید.

سانترال

بله Centrallo

Centrallo قول “متمرکز کردن زندگی شما” را می دهد. و ، در واقع ، این برنامه ارگونومیک باعث می شود همه کارهایی را که باید انجام دهید با مرتب سازی آنها بر اساس لیست ها و افراد ، جمع آوری کنید.

قیمت: نسخه رایگان کمی محدود وجود دارد. در غیر این صورت ، لازم است با قیمت 4.99 دلار در هر ماه به نسخه حق بیمه مراجعه کنید.

چالاک

ابزاری برای انجام لیست pintask

اگر می خواهید یک جایگزین خوب برای Trello ، به دنبال آن نباشید: Pintask همچنین از اصل کارت ها برای یک سازمان ساده و مؤثر استفاده می کند.

قیمت: این ابزار رایگان است ، اما با استفاده از پسوندهای پرداخت شده می تواند غنی و سفارشی شود.

بی نظمی

لیست کارهای انجام شده ابزار رایگان

100 ٪ رایگان ، Easynote ابزاری ساده و کارآمد است که روی تمام پشتیبانی های شما کار می کند ، از رایانه گرفته تا تلفن هوشمند. به طور خاص این امکان را می دهد تا به راحتی پیشرفت وظایف خود را با یک سیستم نظرات و اعلان ها از طریق پست الکترونیکی دنبال کنید.

وظیفه Meister

ابزار کار Meister

به جای طراحی برای کار تیمی ، Meister Task می خواهد ساده ، زیبایی و کاربردی باشد. همچنین بر اساس یک سیستم کارت ، به شما امکان می دهد کارهای خود را در هیچ زمان انجام دهید.

چند نکته برای لیست کارهای خود

 • ساده ماندن ! در تعریف و عناوین وظایف خود ، مستقیماً بروید
 • در ایجاد زیرنویس دریغ نکنید
 • در تعریف وظایف خود از افعال اکشن استفاده کنید
 • پیشرفت خود را مرتباً به روز کنید ، وظایف تمام شده را حذف کنید و خود را برای کار انجام شده پاداش دهید !
 • سختگیرانه و نظم و انضباط داشته باشید. همیشه به همان روش کار کنید

شما نمی توانید خود را با این ابزارها سازماندهی کنید ? برای مدیریت برنامه خود با واریز یک تبلیغ تبلیغاتی با یک دستیار مجازی تماس بگیرید.کم .

+250،000 فریلنسر موجود در رمزگذار.کم

سریع ، رایگان و بدون تعهد

بهترین فریلنسرها را در Coder پیدا کنید.کم

یک آگهی را در 2 دقیقه منتشر کنید و اولین نقل قول های خود را دریافت کنید.

خود را ایجاد کنید
سایت اینترنتی

+ 72،000 وب مستر در دسترس است

خود را بهینه کنید
تجارت الکترونیک

+ 35000 متخصص تجارت الکترونیکی

توسعه خود را
برنامه همراه

+ 6000 dev. موبایل موجود است

خود را بهینه کنید
سئو سئو

+ 9000 متخصص سئو موجود است

6 برنامه برای سازماندهی لیست کارهای خود برای کار یا تحصیلات

بسیاری از افراد برای سازماندهی و اولویت بندی اقدامات خود با لیست های کارها کار می کنند: در اینجا 6 برنامه برای مدیریت آسان شما وجود دارد.

ارسال شده در تاریخ 09/14/2021 ساعت 4:47 بعد از ظهر

6 برنامه برای سازماندهی لیست کارهای خود برای کار یا تحصیلات

لیست های انجام شده توسط بسیاری از کاربران اتخاذ شده است ، زیرا ایجاد آنها بسیار ساده است و به راحتی می توانند بدانند که ما باید در یک روز یا یک هفته چه کاری انجام دهیم.

چندین برنامه مختلف برای توسعه و مشورت با این لیست ها وجود دارد: در اینجا بسیاری از آنها فرصت انتخاب را بین نیازهای روزانه و عادات خود دارید.

1. مایکروسافت

انجام دادن به لیست های مایکروسافت است ، بخشی از خانواده بزرگ برنامه های اداری رایگان است که توسط ناشر ارائه می شود. فقط یک حساب مایکروسافت لازم است تا بتواند از آن مانند سایر نرم افزارهای مجموعه Office که دارای آنلاین بصورت آنلاین در دسترس است ، از آن استفاده کند.

همچنین می توان از طریق مرورگر خود به طور مستقیم از انجام کارها استفاده کرد یا نرم افزار را برای ویندوز 10 بارگیری کرد و به زودی ویندوز 11. این سرویس همچنین شما را در تلفن های هوشمند دنبال خواهد کرد زیرا مایکروسافت برنامه هایی را برای Android یا Apple iOS ایجاد کرده است.

مایکروسافت برای انجام: لیست ها ، کارها و یادآوری ها

Microsoft To-Do لیستی از کارهایی است که توسط مایکروسافت انجام می شود و به شما امکان می دهد روز خود را برنامه ریزی کنید ، لیست ها و وظایف و غیره ایجاد کنید. رایگان ، بدون تبلیغات ، به زبان فرانسوی و چندگانه.

 • بارگیری ها: 3718
 • تاریخ انتشار : 2023-09-07
 • نویسنده : شرکت مایکروسافت
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:دفتر
 • سیستم عامل : Android – سرویس آنلاین – ویندوز 10/11 – iOS iPhone / iPad / Apple Watch

2. هیچ.انجام دادن

کاملاً رایگان ، هر برنامه.DO را می توان از طریق تلفن ، بلکه در رایانه لوحی و البته در رایانه استفاده کرد. این امکان را به شما می دهد تا لیست های خود را به راحتی مدیریت کنید – و آنها را در برنامه های دیگری که روزانه به عنوان WhatsApp ، Trello یا Google از آنها استفاده می کنید ، همگام سازی کنید.

در رایانه ، می توانید برنامه Windows یا Mac OS و همچنین برنامه افزودنی مرورگر Google Chrome را بارگیری کنید. ایجاد حساب رایگان به شما امکان می دهد محتوای خود را در چندین دستگاه مختلف همگام سازی کنید.

برای خراب کردن هیچ چیز ، توسعه دهندگان یک رابط ساده و سیال را برای هر یک تصور می کردند.انجام دهید ، شما می توانید به راحتی اضافه های سریع را ایجاد کنید ، روز اول هفته را تغییر دهید یا حتی اعلان های خود را از جمله سایر ویژگی ها پیکربندی کنید

هیچ.انجام دادن

هیچ.DO خدمتی است که به شما ارائه می دهد تا لیست ها ، کارها و یادآوری ها و همچنین ورودی های تقویم را ایجاد کنید تا در بهترین حالت خود را سازماندهی کنید. هیچ.همچنین از پیوند با سایر برنامه ها پشتیبانی کنید.

 • بارگیری ها: 1450
 • تاریخ انتشار : 2023-09-20
 • نویسنده : هیچ.انجام دادن
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:دفتر حرفه ای
 • سیستم عامل : Android – Google Chrome Extension – سرویس آنلاین – ویندوز – iOS iPhone / iPad / Apple Watch – MacOS

3. Google Keep

اگر دوست دارید از Google Environment استفاده کنید و به دنبال برنامه ای برای لیست های انجام شده خود هستید ، از Google Keep لذت خواهید برد ، که به شما امکان می دهد در هر شرایطی به راحتی یادداشت کنید. از آنجا که برنامه با حساب Google کار می کند ، می توانید با شناسه های خود به تمام محتوای خود از هر دستگاه دسترسی پیدا کنید.

کاملاً هوشیار ، رابط کاربری بدون مشکل بیش از حد کنترل کرده است ، شما به راحتی می توانید اولین یادداشت های خود را ایجاد کنید و محتوا را به آن اضافه کنید مانند ضبط های صوتی ، تصاویر یا یادداشت های گرفته شده با دست.

Google Keep

Google Keep یادداشت هایی است که توسط Google ارائه می شود. می توانید یادداشت های خود را دیکته کنید ، عکس بگیرید ، روی صفحه خود بنویسید و غیره. برنامه چندگانه و رایگان.

 • بارگیری ها: 2626
 • تاریخ انتشار : 2023-09-21
 • نویسنده : گوگل
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:اینترنت
 • سیستم عامل : Android – Google Chrome Extension – سرویس آنلاین – iOS iPhone / iPad / Apple Watch

4. یادداشت های Colornote یادداشت ها

شما همیشه از تلفن یا رایانه لوحی Android استفاده می کنید ? در این حالت ، می توانید برای همه یادداشت های مفید خود در زندگی روزمره بر روی برنامه Colornote Notes شرط بندی کنید. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت یادداشت برداری کنید ، لیستی از مسابقات ، یادآوری یا به سادگی لیست اقداماتی را که باید برای کار در طی یک روز ، یک هفته انجام دهید ، ضبط کنید.

شما می توانید از کدهای رنگی مختلف استفاده کرده و یادداشت های خود را مرتب کنید ، بلکه یادداشت های “مخفی” را نیز اضافه کنید و اعلان ها را پیکربندی کنید تا هرگز چیزی را فراموش نکنید.

یادداشت های Colornote یادداشت ها

Colornote یک برنامه تبلیغاتی رایگان و رایگان است که به شما امکان می دهد لیست یا متن ایجاد کنید. هر نت برای طبقه بندی بهتر بصری می تواند رنگ شود. برای بارگیری برای Android.

 • بارگیری ها: 1296
 • تاریخ انتشار : 2023-05-27
 • نویسنده : Social & Media Inc.
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:دفتر
 • سیستم عامل : اندروید

5. مدی

Todoist خود را به عنوان برنامه ای معرفی می کند که هم زندگی شخصی خود و هم کار خود را از طریق لیست هایی که به راحتی می نویسند ، می تواند در چندین دستگاه همگام سازی کند ، شخصی سازی کند و با برچسب ها ارتباط برقرار کند.

در صورت انتخاب هیئت مدیره Todoist ، یک کمک واقعی به مدیریت کمک ، Todoist نیز در قالب جداول (و نه لیست) مشورت می شود. نه تنها می توان وظایف را ایجاد و مدیریت کرد ، بلکه می توانید از بخش ها ، زیرنویس ها یا برنامه ریزی برای سازماندهی بهتر خود با این برنامه نیز استفاده کنید. علاوه بر این ، این برنامه می تواند با Dropbox ، Google Agenda یا Slack و Gmail همراه باشد.

مدی

Todoist یک مدیر وظیفه است. این امکان را به شما می دهد تا وظایفی ایجاد کنید ، اعلان ها را اضافه کرده و ذهن خود را خالی کنید در حالی که مطمئن باشید چیزی را فراموش نکنید !

 • بارگیری ها: 1131
 • تاریخ انتشار : 2023-09-21
 • نویسنده : باید
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:دفتر
 • سیستم عامل : Android – Google Chrome Extension – Microsoft Edge Extension – پسوند Mozilla Firefox – Linux – سرویس آنلاین – ویندوز 10/11 – iOS iPhone / iPad / Apple Watch – MacOS – MacOS

6. چیز دیگر

Evernote بدون شک یکی از بهترین نرم افزار شناخته شده برای ایجاد یادداشت ها و سازماندهی زندگی روزمره شما به روشی است. بسیاری از گزینه های قالب بندی ، سازماندهی و به روزرسانی برای ساده کردن زندگی شما با Evernote ، که به دلیل رابط کاربری بسیار خوب آن شناخته شده است ، طراحی شده است.

یک مزیت مهم دیگر: حتی اگر در پس زمینه کار کند ، برنامه منابع زیادی را مصرف نمی کند. شما همیشه یادداشت های خود را در دست دارید ، و در صورت شرط بندی روی این نرم افزار ، این احتمالاً سیستم شما را کند نمی کند. در واقع ، مشخص شده است که همگام سازی ها اغلب انجام نمی شود ، دقیقاً برای جلوگیری از کند شدن اتصال و / یا سیستم.

چیز دیگر

Evernote ابزاری قدرتمند و سریع است که به شما امکان می دهد یادداشت ها و کلیپ ها را از دفتر خود ایجاد ، به روز و همگام سازی کنید و می تواند با یک حساب ابری از هر دستگاه قابل تصور همگام سازی کند.

 • بارگیری ها: 8787
 • تاریخ انتشار : 2023-09-21
 • نویسنده : چیز دیگر
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:دفتر
 • سیستم عامل : Android – سرویس آنلاین – ویندوز 10/11 – iOS iPhone / iPad – MACOS

تمام این برنامه های لیست های کارها را می توان در چندین دستگاه هماهنگ کرد و بسیار شهودی کار کرد. مطابق ترجیحات و عادات خود را انتخاب کنید تا تا حد ممکن مؤثر باشد.