موتور غیر واقعی | قدرتمندترین ابزارهای ایجاد سه بعدی در زمان واقعی – موتور غیرواقعی ، موتور غیر واقعی 5 – موتور غیر واقعی

موتور غیر واقعی 5

Contents

گزینه های کمک رایگان با جامعه و کمک های حق بیمه با تیم های متخصص حماسه را کاوش کنید.

بازترین و پیشرفته ترین ابزار ایجاد 3D واقعی در جهان.

با استفاده از موتور غیر واقعی ، شما پیشرفته ترین ابزار ایجاد 3D واقعی در جهان را دارید تا به تجربیات باورنکردنی زندگی دهید.
از اولین پروژه ها گرفته تا خواستارترین چالش ها ، منابع رایگان و در دسترس ما و همچنین جامعه الهام بخش ما به همه اجازه می دهد تا جاه طلبی های خود را تحقق بخشند.

موتور غیر واقعی را تسلط دهید

با صدها ساعت محتوای یادگیری آنلاین رایگان ، یک کتابخانه بزرگ از وبینارها و گزینه های آموزشی به رهبری مربیان ، ما روش یادگیری را داریم که مناسب شما باشد.

شروع

به جامعه بپیوندید

سازندگان نیروی واقعی موتور غیر واقعی را تشکیل می دهند. به جامعه ای بپیوندید که تجربیات پیشرفته ای ایجاد کند و از اعضای آن در طول مسیر پشتیبانی کند.

از جامعه بازدید کنید

کمک کنید

مستندات مرجع کامل ، راهنماهای آموزشی ما ، کمک جامعه ما و گزینه های اختصاصی کمک حرفه ای ما را کشف کنید.

گزینه های کمک را مشاهده کنید

آخرین اخبار از موتور غیر واقعی

همه رویدادها و اخبار را ببینید

ویرایشگر غیر واقعی برای Fortnite

اخبار

موتور غیر واقعی 5.3 موجود است !

این نسخه جدید شامل پیشرفت های بسیار متنوع و همچنین ویژگی های آزمایشی جدید است که هنوز هم پتانسیل EU5 را برای توسعه دهندگان بازی و سازندگان در همه بخش ها گسترش می دهد. بدانید چه چیزی تغییر می کند.

اخبار

ویرایشگر غیر واقعی برای Fortnite موجود در بتا عمومی !

ویرایشگر غیرواقعی برای Fortnite (UEFN) قدرت موتور غیر واقعی را در مقیاس ترکیب می کند پره. با تشکر از ابزارهای توسعه ، بازی ها و تجربیاتی را ایجاد کنید که هنوز در آن بی سابقه هستند پره و آنها را منتشر کنید تا آنها را با میلیون ها بازیکن به اشتراک بگذارید.

رویداد

GDC 2023

برای حضور در کنفرانس های غیر واقعی و آموزنده در GDC 2023 به بازی های حماسی بپیوندید و آخرین بازی های ایجاد شده با موتور غیر واقعی را روی غرفه های ما انجام دهید.

جهان را به صورت بزرگ ببینید. بگذارید خلاقیت شما صحبت کند.
موتور غیر واقعی.

موتور غیر واقعی به توسعه دهندگان و سازندگان بازی از همه بخش ها اجازه می دهد تا محتوای و تجربیات نسل جدیدی را در زمان سه بعدی و واقعی تولید کنند ، با آزادی ، کیفیت و انعطاف پذیری که هرگز دیده نمی شود.

اکنون بارگیری کن
02 ویژگی های اصلی

پیش نمایش

بازترین و پیشرفته ترین ابزار ایجاد 3D واقعی در جهان.

جهان را به صورت بزرگ ببینید

بزرگ ، واقعاً بلند را ببینید. موتور Unreal 5 به لطف محتوای تکاملی ، ابزارها و منابع لازم برای ایجاد دنیاهای شاخ و برگ و جذاب برای بازیکنان یا مخاطبان مختلف خود را ارائه می دهد.

صنعت توسط صنعت

بازی ها

سینما و تلویزیون

معماری

خودرو و حمل و نقل

رویدادهای پخش و زنده

شبیه سازی

بیشتر

وفاداری استثنایی

زندگی را به تجربیات تعاملی فوق العاده غوطه وری و واقع بینانه با سیستم های انقلابی مانند نانیت و لومن بدهید که باعث می شود محیط های کاملاً پویا با وفاداری بینایی بی سابقه ایجاد شود.

انیمیشن و مدل سازی در متن

در ارتباط با ابزارهای مدل سازی بیشمار و مؤثر ، سیستم های جدید اسکلت ، بازپرداخت ، اجرای و انیمیشن طراحی شده برای هنرمندان ، امکان کاهش تعداد تکرارها و عقب و جلو را فراهم می کند تا روند ایجاد بیشتر را تسریع کند.

قدرت ویرایشگر غیر واقعی برای Fortnite

طراحی ، توسعه و انتشار محتوا در Fortnite با استفاده از جریان کار ویرایشگر Unreal با استفاده از ابزارهای پیشرفته PC و زبان اسکریپت جدید پرداخت شده.

ویژگی های اصلی

یک جعبه ابزار آماده -برای استفاده

هرچه زمینه فعالیت شما باشد ، موتور Unreal 5 تمام ابزارهایی را که برای ارائه محتوای و تجربیات عالی در زمان واقعی ارائه می دهید ، بدون نامطلوب ، شامل می شود.

همه ویژگی ها را ببینید
نقشه های Nanite و Virtual Shadow

دنیاهای گسترده و مفصلی

به لطف سیستم میکروپولژون مجازی Nanite و نقشه های سایه مجازی ، بازی ها و دنیاهایی را با مقادیر عظیمی از جزئیات هندسی ایجاد کنید.

واردات و پاسخ مستقیم به مشی های تشکیل شده از میلیون ها چند ضلعی ضمن حفظ فرکانس تصاویر در زمان واقعی (حتی با 60 فریم در ثانیه) و بدون افت وضوح.

این سیستم های هوشمند فقط جزئیاتی را که می توانید درک کنید ، سروکار و تولید می کنند ، و به طور قابل توجهی تعداد چند ضلعی ها و فراخوانی ها را برای تولید (ترسیم تماس) کاهش می دهند.

روشنایی و بازتاب کلی پویا

لومن یک راه حل روشنایی و مدیریت جهانی از بازتاب های کاملاً پویا است که امکان ایجاد نورپردازی غیرمستقیم را ایجاد می کند که با تغییر در نورپردازی مستقیم یا هندسه سازگار است ، به ویژه هنگامی که زاویه خورشیدی با توجه به زمان روز یا هنگامی که یک درب خارج باز می شود تغییر می کند.

با استفاده از لومن ، دیگر نیازی به ایجاد ماوراء بنفش Lightmap ، برای انتظار برای پیش ساز برنامه های Lightmaps ، و نه قرار دادن ضبط های بازتاب ها نیست. آنچه در ویرایشگر غیرواقعی می بینید ، آن را در کنسول خود دریافت می کنید.

سیستم زمانی وضوح فوق العاده (TSR)

کیفیت یا عملکرد ? چرا انتخاب کنید ?

بازیکنان کنسول های نسل جدید انتظار دارند حداقل فرکانس 60 فریم در ثانیه در صفحه های با سطح بالا ، که منابع رندر را به آزمایش می اندازد.

سیستم وضوح فوق العاده زمانی یکپارچه (TSR) با کیفیت بالا و بیش از حد به طور مستقل از پلتفرم مدیریت می کند. این موتور به موتور اجازه می دهد تا با وضوح بسیار پایین تر ، رندر را انجام دهد ، اما با تصاویر خروجی که وفاداری آنها معادل تصاویر تولید شده در وضوح بالاتر است.

دنیای باز بزرگتر و همهجانبه

به راحتی سطح خود را با پارتیشن جهانی مدیریت کنید ، سیستمی که به طور خودکار جهان را به یک شبکه تقسیم می کند و فقط سلولهای لازم را بار می کند.

اعضای تیم می توانند به لطف یک پرونده در هر سیستم بازیگر به طور همزمان در همان منطقه از جهان کار کنند. لایه های داده امکان ایجاد تغییرات مختلف در یک جهان (به عنوان مثال روز و شب) را به شکل لایه هایی که در همان فضا وجود دارد امکان پذیر است.

شخصیت ها و انیمیشن

ساخت در متن

موتور Unreal 5 ابزارهای انیمیشن جدیدی را برای هنرمندان در نظر گرفته است ، که به شما امکان می دهد دقت را بدست آورید و تعداد تکرارها را کاهش داده و در ابزارهای CCN به عقب و جلو کاهش دهید.

به سرعت اسکلت های جدید را در کنترل دکل ایجاد کنید و شخصیت های خود را در Sequencer تحریک کنید یا انیمیشن های موجود خود را بازسازی کنید. شما حتی می توانید از یادگیری خودکار برای ایجاد تغییر شکل کیفیت زمان واقعی استفاده کنید.

سپس به صورت پویا انیمیشن ها را در حین اجرا تنظیم کنید تا سناریوهای مختلف بازی مانند تغییرات در سرعت یا زمینه را پیش بینی کنید.

توسعه فوری منابع

موتور غیر واقعی 5 مجموعه ای کامل و همیشه تهیه شده از ابزارهای مدل سازی ، به ویژه برای اصلاح مش ، اسکریپت های هندسه ، ایجاد و نسخه UV و ویژگی های پیش تولید و مشبک را در بر می گیرد.

با استفاده از این ابزارها ، هنرمندان می توانند منابع و تکرارهای جدید (از جمله مشبک های متراکم مانند آنهایی که با استفاده از فتوگرامتری یا از طریق کیتباشنگ) ایجاد می کنند ، به طور مستقیم در ویرایشگر غیرواقعی ایجاد کنند ، که به شما امکان می دهد تا زمان و خطر خطاها را کاهش دهید.

طراحی صوتی رویه ای

Metasounds سیستمی است که در تولید نمودارهای TNS از منابع صوتی کارایی بالا و کنترل کامل دارد. شما می توانید تمام جنبه های ارائه را برای ایجاد تجربیات صوتی رویه ای نسل جدید مدیریت کنید.

مانند ویرایشگر مواد ، این سیستم کاملاً قابل برنامه ریزی است و با پیشرفت های بسیاری همراه است ، مانند استفاده از منابع پویا ، نقشه برداری از پارامترهای بازی با توجه به صداها ، گردش کار بهینه شده جدید و حتی موارد دیگر.

پروژه های مثال

پروژه های مثال رایگان سازگار با EU5

برای کمک به شما در کشف تمام ویژگی های جدید موتور Unreal 5 ، ما دو نمونه از پروژه های رایگان را برای بارگیری به شما ارائه می دهیم. و برای کشف صدها محصول رایگان و پولی سازگار با UE5 ، به بازار موتور Unreal بروید.

پشته

پشته

Stack-Obot یک پروژه کوچک ماسهبازی است که به شما امکان می دهد تمام ویژگی های جدید موتور Unreal 5 را در یک محیط عمودی بسیار کاربردی کشف کنید. همراه با محتوای سفر یادگیری ما برای راهنمایی شما در هر جنبه از پروژه ، این نسخه ی نمایشی شامل همه چیزهایی است که شما برای توسعه نیاز به توسعه دارید ، بلکه ابزارهای بسیار عملی برای باتجربه ترین شخصیتی است.

بازی شروع لیرا

بازی شروع Lyra نمونه ای از یک پروژه بازی است که به موازات توسعه موتور Unreal 5 ایجاد شده است. این به عنوان یک نقطه شروع ایده آل برای ایجاد بازی های جدید و همچنین منابع یادگیری عملی است. ما قصد داریم به منظور نشان دادن جدیدترین شیوه ها ، به بهبود این پروژه مقیاس پذیر با خروج های آینده ادامه دهیم.

نمونه شهر

نمونه شهر نمونه ای از یک پروژه بارگیری رایگان است. این امکان را به شما می دهد تا کشف کنید که چگونه صحنه شهری ماتریس Awakens ایجاد شده است: یک تجربه غیر واقعی موتور 5. این پروژه که شامل یک شهر کامل با ساختمانها ، وسایل نقلیه و جمعیت آن از شخصیت های متهومان است ، نشان می دهد که چگونه از سیستم های جدید و بهبود یافته موتور Unreal 5 برای ایجاد این تجربه استفاده کردیم.

برای شروع

با موتور غیر واقعی 5 شروع کنید

موتور غیر واقعی را امتحان کنید

دانلود

موتور غیر واقعی 5 برای ایجاد محتوای خطی ، پروژه های شخصی و پروژه های داخلی رایگان است. شروع به توسعه یک بازی رایگان است: 5 ٪ هزینه فقط در صورت گزارش عنوان شما بیش از 1 میلیون دلار (USD).

با ما تماس بگیرید

گزینه های مجوز

شما به دنبال کمک های حق بیمه ، آموزش خصوصی ، شرایط شخصی یا تماس مستقیم با بازی های حماسی هستید ? برای مجوز یا راه حل شخصی به عنوان بخشی از برنامه شرکت Unreal با ما تماس بگیرید.

منابع

کمکی که برای موفقیت لازم دارید

این که آیا شما یک مبتدی هستید که به دنبال مشاوره هستید یا یک حرفه ای باتجربه که مایل به فشار دادن موتور غیر واقعی در محاصره های خود است ، گزینه های بسیاری وجود دارد که با نیازهای شما سازگار است.

مستندات

تمام اطلاعات موجود در دست

برای کشف تمام اخبار موتور Unreal 5 به مستندات کامل دسترسی پیدا کنید.

معاونت

کمک خواستن ?

گزینه های کمک رایگان با جامعه و کمک های حق بیمه با تیم های متخصص حماسه را کاوش کنید.

دوره آنلاین در موتور غیر واقعی 5

ارائه هدایت موتور غیر واقعی 5

ارائه هدایت موتور غیر واقعی 5

شما هنوز UE5 را اتخاذ نکرده اید و دوست دارید بدانید چه چیزی را از دست می دهید ? در این فیلم ، ما یک صحنه کوچک از A تا Z می سازیم تا نشان دهیم که چگونه اصول کیت ابزار بین آنها بیان می شود. ما برخی از نکات و ترفندها را در گذر به اشتراک می گذاریم.

ساعت اول شما با موتور غیر واقعی 5.2

ساعت اول شما با موتور غیر واقعی 5.2

این دوره اصول اولیه موتور غیر واقعی 5 را ارائه می دهد.2 و ناشر آن. ما خواهیم دید که چگونه منابع را اضافه کنیم ، نورپردازی ایجاد کنیم ، به اولین طرح های خود زندگی کنیم و حتی یک پروژه را به اشتراک بگذاریم.

جامعه توسعه دهنده حماسی

یاد بگیرید ، بحث کنید ، به اشتراک بگذارید

به جامعه سازندگان پویا و استقبال ما بپیوندید تا به سؤالات مربوط به انجمن ها بپرسید و به آنها پاسخ دهید ، کار خود را نشان دهید ، از دیگران الهام بگیرید و به صدها ساعت محتوای رایگان برای یادگیری آنلاین دسترسی پیدا کنید.

جامعه را کشف کنید

سوالات متداول

موتور غیر واقعی 5

آیا مدل مجوز برای EU5 تغییر کرده است ?

هیچ. موتور غیر واقعی 5 به صورت رایگان قابل بارگیری است. این مستقیماً برای تولید آماده است و شامل کلیه ویژگی ها و دسترسی کامل به کد منبع است.

همانطور که در مورد UE4 وجود دارد ، با توجه به شرایط استاندارد قرارداد مجوز کاربر استاندارد (CLUF) ، استفاده از UE5 برای یادگیری و برای توسعه پروژه های داخلی رایگان است. همچنین به شما این امکان را می دهد تا بسیاری از پروژه های تجاری را بدون پرداخت هزینه به بازی های حماسی ، از جمله پروژه های خیاطی که به مشتریان تحویل داده می شود ، محتوای خطی (مانند فیلم یا برنامه های تلویزیونی) و هر محصولی که هیچ درآمدی یا درآمدی ایجاد نمی کند ، توزیع کنید. آستانه هزینه.

حق امتیاز 5 ٪ فقط درصورتی درخواست می شود که شما یک محصول آماده برای استفاده از کد موتور غیر واقعی (مانند یک بازی) را توزیع کنید و درآمد ناخالص این محصول بیش از 1 میلیون دلار (USD) است. در این حالت ، میلیون دلار اول از هزینه ها معاف خواهد شد.

گزینه های دیگری نیز به عنوان بخشی از مجوزهای شخصی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

UE5 از چه سکوهایی مراقبت می کند ?

موتور Unreal 5 به شما امکان می دهد پروژه هایی را در ویندوز رایانه ، پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One ، Nintendo Switch ، MacOS ، iOS ، Android ، Arkit ، Arcore ، OpenXR ، SteamVR ، Oculus ، Oculus مستقر کنید. ، Oculus ، Oculus ، Oculus ، Oculus ، Oculus ، Oculus Linux و SteamDeck. می توانید ویرایشگر Unreal را تحت ویندوز ، MACOS و LINUX اجرا کنید.

ابزارها و کد برای کنسول های پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One و Nintendo Switch برای توسعه دهندگان ضبط شده برای سیستم عامل های مربوطه خود به صورت رایگان در دسترس هستند.