8 الگوهای مفهومی برای مدیریت لیست کارهای خود و وظایف خود (2023) ، نحوه تهیه یک لیست کارها? نکات و ابزارها

چگونه می توان یک لیست انجام داد ? نکات و ابزارها

Contents

برخی از الگوهای مربوط به اقلیت متخصصانی است که نیازهای آنها نسبت به موارد ERP قابل مقایسه است. شما همچنین باید در مورد بررسی قیمت فکر کنید زیرا برخی از مدل ها در حالی که برخی دیگر دسترسی رایگان دارند پرداخت می شوند.

8 الگوهای مفهومی برای مدیریت لیست کارهای خود و وظایف آن (2023)

در این ماده 8 الگوهای آماده -برای استفاده از آن را برای شروع مدیریت خود در مورد مفهوم پیدا کنید. پس از اتخاذ ، دیگر نمی توانید بدون مدیریت وظایف خود انجام دهید !

8 الگوهای مفهومی برای مدیریت لیست کارهای خود و وظایف آن (2023)

چه کسی هرگز لیست انجام کارها را انجام نداده است تا سعی کند وظایف خود را بهتر مدیریت کند ? مستقل ، کارمند ، مدیر ، دانش آموز ، همه ما باید بدون از دست دادن موضوع ایده های خود سازمان یافته باشیم. یک مفهوم با ابزار کمک به بهره وری خود ، ایجاد و شخصی سازی لیست وظایف خاص خود را ارائه می دهد. پشتیبانی ایده آل برای رونویسی اهداف خود به طور روزانه, نحوه ایجاد یک لیست کارها در مفهوم ? آیا الگوهای لیست لیست رایگان وجود دارد ? برای کمک به شما در تولید بدون تولید خودکشی ، اینجاست 8 الگوی بهترین مفهوم برای ایجاد و مدیریت وظایف خود برای جایگزینی برنامه کارهای خود.

چرا از مفهوم برای مدیریت لیست کارهای خود و وظایف خود استفاده کنید ?

اجرای وظایف ممکن است به نظر ما برای ریبربات. به خصوص از آنجا که یک برنامه بیش از حد شلوغ یا یک لحظه بی توجهی می تواند به سرعت ما را از اولویت های اساسی ما منحرف کند. در این شرایط ، لیست کارها بهترین متحد ماست ! در قالب لیست پی در پی وظایف ، این امکان را می دهد تا کارهایی را که باید مطابق با محور زمانی مشخص انجام شود ، در اولویت قرار دهد. اگر این فرآیند در یک رسانه کاغذ بسیار مورد استفاده قرار گیرد ، “انجام کارهای معروف” اکنون بر روی رایانه یا نسخه موبایل دیجیتالی شده است. بسیاری از ابزارهای مدیریت وظیفه به ایجاد لیستی از کارهایی که باید انجام شود اختصاص داده شده است: Google Task ، Trello ، Canva ، Todoist ، Evernote, و غیره. با این حال ، یک مفهوم یک مرجع عالی در این زمینه است.

اگر هزاران لیست کارها هر روز در یک مفهوم ایجاد می شوند ، این است که این ابزار بسیاری از دارایی ها را به تنهایی جمع می کند. همانطور که در ویژگی های ایجاد CRM یا پایگاه داده خود ، ارگونومی آن استفاده از آن را بسیار آسان می کند. سیستم بلوک آن به شما امکان می دهد هر ماژولی مانند متن ، تصاویر یا پیوندهای بی پایان را در زمان واقعی اضافه کنید. این کار سریع به شما امکان می دهد تا به مخاطبان بزرگی برسید که به مهارت های خاص فناوری اطلاعات برای تهیه یک لیست کارهای زیبا برای مدیریت وظایف خود نیاز ندارد. آنجا ایجاد یک حساب کاربری در مفهوم با این وجود تنها مورد نیاز خواهد بود.

مفهوم بدون نادیده گرفتن ویژگی های بسیاری از آن ارگونومیک است. بنابراین ، این شامل امکانات شخصی سازی بسیار سودمند در مقایسه با سایر ابزارهای آنلاین مانند دوشنبه یا کلیک است. اگر ناشران مفهوم چیزی را درک کرده اند ، این است که همه ما می خواهیم فضای کاری ما را منحصر به فرد کنید برای مدیریت بهینه وظایف ما. ظاهر و طراحی دلپذیر ابزار نیز یکی از نقاط قوت آن است زیرا به کاربران آن کمک می کند تا در استفاده روزانه خود با انگیزه و فعال بمانند. این منجر به داشبورد مفهومی که گزینه های سفارشی زیادی دارد بدون اینکه امکان توانایی ادغام ویجت های مورد علاقه خود را داشته باشید. مراقب باشید همه افراد یکسان هستند ، برخی افراد این مفهوم را بسیار پیچیده می دانند زیرا کمتر از ابزارهایی مانند دوشنبه یا کلیک کردن قاب بندی شده است.

از صفر یا از یک الگوی مفهومی برای لیست آن استفاده کنید ?

ایجاد از صفر و بدون الگوی این است که انتخاب کنید 100 ٪ لیست کارهای خود را پیکربندی کنید. به نظر می رسد این یک مزیت است اما همچنین یک ضرر است که در هنگام شروع کار هدر رفتن وقت را نشان می دهد زیرا این یک پروژه بزرگ برای راه اندازی است. برای برآورده کردن نیاز به یک لیست کارهای مؤثر ، این الگوی راه حل کلید در دست است تا با چند کلیک سازماندهی و صرفه جویی در وقت گرانبها.

8 بهترین مفهوم الگو از لیست کارها و نظارت بر وظیفه

پیدا کردن یک مدل الگوی لیست کارها در اینترنت شروع خوبی است ، اما انتخاب موردی که مناسب روش کار شما باشد و اهداف شما حتی بهتر است ! به همین دلیل ما الگوهای مختلفی را برای شما مشخص کرده ایم که به شما امکان می دهد مقایسه و انتخاب یکی از نزدیکترین سازمان کار مدیریت وظیفه خود را انتخاب کنید.

شماره 1 لیست کار بر اساس مفهوم.من

که بهتر از ناشر نرم افزار است تا الگوهای مناسب را به شما ارائه دهد ? با الگوی او ” فهرست وظیفه یا لیست کار »، نیازی به حفر سر خود نیست تا بهترین راه برای کار را پیدا کنید. این مدل ساده مدیریت وظیفه با بیشترین تعداد سازگار است. توزیع شده در زیر 3 ستون: برای انجام / در حال پیشرفت / واقعیت ، این مدل به شما کمک می کند تا وظایف خود را با توجه به دستور دستیابی در اولویت قرار دهید.

اگر قبلاً یک حساب مفهومی دارید ، نماد در سمت راست صفحه “الگوی تکراری” به شما امکان می دهد تا الگوی را کپی کنید تا مستقیماً آن را به فضای شخصی خود وارد کنید.

این الگوی با استفاده از شیوه بسیار اساسی سازماندهی خود ، برای استفاده شخصی یا حرفه ای بیشتر که حداقل به یک تمایز در ترتیب اولویت کارها نیاز دارد ، نامناسب است. ناگهان این الگوی برای انجام مدیریت پیچیده پروژه به اندازه کافی محدود خواهد شد.

شماره 2 کار و مدیریت پروژه با مفهوم همه چیز

“مفهوم همه چیز” الگوهای زیادی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا تولیدی بمانید ، از جمله چندین مورد به مدیریت “انجام کارها” و وظایف. الگوهای سازمانی ساده برای پیشرفته ترین مدل ها برای نیازهای حرفه ای یا تیمی وجود دارد.

دسترسی به چندین مدل الگو ، امکان انتخاب موردی را فراهم می کند که به بهترین وجه مناسب شما و میزان نیاز شما در ویژگی های نظارت بر وظیفه در پروژه های شما باشد.

برخی از الگوهای مربوط به اقلیت متخصصانی است که نیازهای آنها نسبت به موارد ERP قابل مقایسه است. شما همچنین باید در مورد بررسی قیمت فکر کنید زیرا برخی از مدل ها در حالی که برخی دیگر دسترسی رایگان دارند پرداخت می شوند.

شماره 3 بسته برنامه ریز مفهوم اساسی توسط Gridfiti

Gridfiti یک بسته 3 “3 در 1” را با کار روزانه ، هفتگی و ماهانه دنبال می کند. برای یک دید کوتاه و میان مدت ، این الگوی ایده آل است که به شما امکان می دهد تمام پروژه های خود را لیست کنید.

این بسته شامل 3 الگوی جداگانه برای یک سازمان کار متفاوت با گذشت زمان است. این به شما امکان می دهد مدلی را که به بهترین شکل ممکن است آزمایش کرده و انتخاب کنید. علاوه بر این ، هر الگوی مینیمالیستی و روشن باقی مانده است.

این امر نیاز به سخت گیری خاصی دارد ، زیرا در واقع همیشه باید در مورد پر کردن 3 الگوهای خوب برای همگام سازی اطلاعات بین آنها فکر کنید.

شماره 4 الگوی مدیر وظیفه توسط محتوا کولی

الگوی پیشنهادی Zapier اصل لیست کلاسیک را با ستونی از وظایفی که در هر روز انجام می شود ، می گیرد. کلیک بر روی کار باعث می شود که آن را با جزئیات و بررسی “تکمیل شده” بررسی کنید تا به آن اطلاع دهید که به خوبی انجام شده است.

الگوی مدیریت وظیفه نمایش های مختلفی از جمله نمای ستون ، دیگری به صورت تقویم و یک نهایی را در قالب یک جدول ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک ترتیب اولویت و تاریخ بلوغ شخصی را درج کنید.

این مدل به زبان انگلیسی است و هر ستون قبل از شروع باید به فرانسوی ترجمه شود. بنابراین اگر می خواهید آن را به زبان انگلیسی ترک کنید ، از شما بخواهید کار کمی اضافی از شما بخواهید.

شماره 5 مدیریت وظیفه sysytem توسط EV Chapman

پیشنهاد شده توسط EV Chapman که اکوسیستم خود را در مورد نیازهای بهره وری ساخته است ، این الگوی به افزایش پادشاه اختصاص یافته است. این به منظور اتخاذ یک سیستم بلند مدت ایجاد شده است که قطعاً باعث می شود در نظارت بر وظایف خود از اضطراری مداوم خارج شوید.

این مدل با توجه به نیازهای واقعی تصور می شد ، در پاسخ به آنچه از نظر الگوهای موجود در وب وجود نداشت. هدف آن انجام وظایف روزانه خود بلکه دستیابی به اهداف بلندپروازانه تر است. دسترسی به الگوی برای زندگی با به روزرسانی های موجود است.

برای همه مناسب نخواهد بود. به عنوان مثال ، برای دانشجویی که مایل است تمام اولویت های خود را در یک میز واحد جمع کند. در اینجا این مسئله بهینه سازی هر کار و نظارت مداوم بر انجام پروژه های آن است. بنابراین ممکن است در ابتدا استفاده از آن بسیار پیچیده به نظر برسد.

شماره 6 دریافت کارها (GTD) داشبورد توسط eslo

Eslo الگوی خود را “انجام کارها” انجام می دهد “انجام کارها/کارها” که به نام او وفادار است زیرا او قصد دارد در همان زمان مؤثر و ساده باشد. دسترسی آسان و بصری خوشایند ، به عبور از سطح بالاتری در بهره وری خود کمک می کند تا در مورد پیشبرد لیست وظایف خود فکر نکند.

این مدل تمیز است و شما را در شرایط خوبی قرار می دهد تا روی ملزومات متمرکز شوید. هنگامی که این سیستم در جای خود قرار بگیرد (ابزار + فرآیند) همیشه در لیست کارهایی که باید انجام شود به روز خواهد شد.

با دید او همه در یک ، وظایف و پروژه ها قادر به جمع آوری بی وقفه نیستند ، در معرض خطر بار بیش از حد دید.

شماره 7 لیست کار فضایی توسط لوئیس پریرا

فضای لیست کار مانند سایر موارد الگویی نیست. با توجه به میزان تلاش آنها با نحوه توزیع کارها متمایز می شود. برای انجام این کار ، ویرایشگر الگوی این واقعیت را در نظر می گیرد که همه ما در طول روز ساعات تولیدی بیشتری داریم. با در نظر گرفتن انرژی ما ، هدف بهینه سازی زمان ماست.

این الگوی واقعاً به شما امکان می دهد تا با اولویت بندی انجام وظایف ما در زمان مناسب با توجه به عملکرد خودمان ، وقت خود را بهینه کنید. علاوه بر این ، این مدل برای سازماندهی لیست های خود با توجه به خواسته های خود 100 ٪ قابل تنظیم است.

این یک سیستم سازمانی است که رایج نیست. او با افرادی که آرزو می کنند یک سیستم سازمانی برنامه ریزی شده در سودآورترین زمان روزهای خود داشته باشند موافقت خواهد کرد. با این حال ، این همیشه طبق برنامه های همه امکان پذیر نیست.

شماره 8 رایگان توسط ماری

ماری بنیانگذار ClickCnonct است ، او به کارآفرینان این فرصت را می دهد تا با ایجاد یک وب سایت شخصی ، دید خود را تقویت کنند و به آنها اجازه دهند تا محتوای خود را به طور مستقل مدیریت کنند. علاوه بر این ، راه حل هایی برای افزایش بهره وری و بهبود سازمان خود با استفاده از ابزار مفهوم ارائه می دهد. بنابراین الگوهای لازم را برای کمک به آنها در شروع مفهوم ، به ویژه یکی برای مدیریت لیست کار خود ارائه می دهد.

علاوه بر الگوهای رایگان ، ماری مدلهای دیگری را برای بهینه سازی برنامه ریزی سرمقاله ، تسهیل در مورد یادداشت ها و موارد دیگر ، در یک بسته بندی که به صورت رایگان استفاده می شود ، ارائه می دهد.

اگرچه این الگوی ساده تر از سایر مدلهای ذکر شده است ، اما عملکردی باقی مانده و یک نقطه شروع عالی برای مبتدیان در مفهومی است که مایل به ایجاد یک لیست کار ساده است: یک الگوی ساده اغلب می تواند تعهد بیشتری را برانگیزد.

نحوه ایجاد لیست حتی در یک مفهوم ?

برای ایجاد یک لیست کارهای انجام شده در مفهوم ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

ابتدا مفهوم را باز کنید و یک صفحه جدید ایجاد کنید یا یک پایگاه موجود را برای شروع انتخاب کنید.

سپس ، برای ایجاد لیستی از کارها ، با کلیک روی علامت “+” در نوار ناوبری فوقانی ، یک بلوک “لیست” اضافه کنید.

همچنین می توانید از میانبر صفحه کلید “/لیست” استفاده کنید تا این کار را به سرعت انجام دهید.

پس از ایجاد لیست ، می توانید در بالای صفحه عنوان کنید ، مانند “وظایف من”. اکنون می توانید با کلیک بر روی دکمه “افزودن یک کار” یا با فشار دادن کلید “Enter” پس از هر ورودی ، وظایف خود را اضافه کنید. برای سازماندهی وظایف خود ، به سادگی از قابلیت کشیدن و رها کردن استفاده کنید تا آنها را مطابق با اولویت خود سازماندهی مجدد کنید.

برای افزودن یک تاریخ به یک کار خاص ، کار را انتخاب کرده و روی “افزودن یک تاریخ” در منوی بالا کلیک کنید. می توانید یک تاریخ خاص را انتخاب کنید یا از کلمات کلیدی مانند “امروز” ، “فردا” یا “هفته آینده” استفاده کنید. علاوه بر این ، اگر زیرنویس هایی برای انجام آن دارید ، می توانید با کلیک بر روی نماد “+” در سمت راست کار اصلی ، آنها را اضافه کنید. این به شما امکان می دهد یک سلسله مراتب واضح ایجاد کنید و وظایف را با جزئیات بیشتری مدیریت کنید.

مفهوم همچنین گزینه های شخصی سازی زیادی را به شما ارائه می دهد. می توانید طرح ، رنگ ، نمادها را تغییر دهید و حتی برچسب ها یا اولویت ها را اضافه کنید تا کارهای خود را بهتر مشاهده کنید. علاوه بر این ، مفهوم به شما امکان می دهد با به اشتراک گذاشتن آن با آنها با افراد دیگر همکاری کنید ، بنابراین مدیریت پروژه و وظایف را در یک تیم تسهیل می کنید.

در نتیجه ، ایجاد یک لیست کارها در مفهوم یک فرآیند ساده و بصری است. با ویژگی های انعطاف پذیر آن ، به راحتی می توانید وظایف خود را به راحتی سازماندهی ، دنبال کرده و انجام دهید. این که آیا شما دانش آموز هستید ، یک حرفه ای یا فقط کسی که می خواهد سازمان یافته بماند ، یک مفهوم ابزاری قدرتمند برای مدیریت لیست های کار شما و کمک به شما در تولید تولید است.

نتیجه

لیست کارهای انجام شده ساده ترین ، سریع و مؤثر برای سازماندهی هر روز و با آرامش لیست کارهای روزانه خود را باقی می گذارد. مفهوم با داشتن همه در یک نرم افزار ، به شما امکان می دهد لیست 100 ٪ قابل تنظیم را انجام دهید. با این حال ، این الگوی نشان دهنده a است راه حل اقتصادی و عملی برای شروع پروژه های خود بدون صرف وقت زیاد برای دنبال کردن آموزش. پس از انتخاب مدل شما ، فقط باید آن را به خود وارد کنید فضای کاری مفهوم برای شروع کار به طور مؤثر در تمام کارهای خود. به طور خلاصه ، در همه موارد مفهوم مدرن ترین و مؤثرترین ابزار مدیریت وظیفه است که احتمالاً جایگزین همه برنامه های انجام شده (بسیار بی شماری) است که وجود دارد.

چگونه می توان یک لیست انجام داد ? نکات و ابزارها

کلارا توصیه می کند از این مدل برای محاسبه ساعات کاری استفاده کند.

همکار در حال آماده سازی یک لیست کارها

آ لیست برای انجام کار لیستی از وظایف برای انجام است. این ابزار عملی به طور فزاینده ای در زمینه حرفه ای برای برنامه ریزی مأموریت ها و تجسم دستاورد آنها استفاده می شود ، اما لیست کارها نیز می تواند در زندگی شخصی مفید باشد. علاوه بر این ، یک لیست کارها را می توان در رایانه ، تلفن همراه یا کاغذ شکل داد. بنابراین چگونه می توان یک لیست مؤثر برای انجام کارها ایجاد کرد ?

چگونه اطمینان حاصل کنیم که او انگیزه واقعی برای پیشبرد کارهای خود می دهد ? دستگاه های آنلاین مناسب برای طراحی لیست های انجام شده به صورت روزانه کدامند ?

چگونه می توان یک لیست مؤثر انجام داد ?

حتی اگر تهیه یک لیست کارها به سادگی به معنای لیست کردن وظایف فعلی باشد ، مهم است که به یک قالب بندی خاص احترام بگذارید تا آن را به یک ابزار بهره وری واقعی تبدیل کنید:

 • توضیحات هر مأموریت را با یک فعل نامتناهی شروع کنید.
 • کوتاه ، متوسط ​​و بلند مدت را جدا کنید.
 • یک ترتیب اولویت بین کارها ایجاد کنید.
 • متناوب بین گرفتن و اتوماتیک ترین کارها.
 • زمان اختصاص دادن به هر کار را تخمین بزنید.
 • حاشیه ای برای وقایع پیش بینی نشده بگذارید.

اول و برای وضوح بیشتر ، توصیه می شود از افعال اکشن بی نهایت برای توصیف مأموریت برای بررسی در لیست استفاده کنید. همچنین بهتر است کوتاه مدت ، متوسط ​​و بلند مدت را جدا کنید تا لیست کارآمدتر و ماندگار باشد.

سپس ، یک لیست کارها باید به موقع ثابت شود تا از پراکندگی جلوگیری شود. در حالت ایده آل ، همچنین لازم است که یک ترتیب اولویت بین کارها ایجاد شود تا ابتدا فوری ترین بررسی شود و در نتیجه با پیشرفت ماموریت ها در مأموریت ها انگیزه کسب کنید. متناوب بین زمان و اتوماتیک ترین کارهای کرونوفاژیک نیز یک روش خوب برای ایجاد احساس موفقیت با انجام اقدامات تکراری کمتری است.

سرانجام ، تعیین مهلت برای موفقیت در لیست کارهای انجام شده ضروری است. در این صورت لازم است زمان اختصاص دادن به هر مأموریت در حالی که حاشیه ای برای مدیریت رویدادهای پیش بینی نشده است ، تخمین بزنید.

همچنین ساختار یافته ، کارایی لیست کارها ده برابر افزایش می یابد و باعث می شود انگیزه در طول پیشبرد این کارها به دست آورید.

چگونه می توان بهره وری را بدست آورد ?

این کتاب الکترونیکی را بارگیری کنید و بدانید که چگونه وقت خود را برای آنچه واقعاً مهم است صرفه جویی کنید.

12 برنامه برای ایجاد یک لیست کارهای آنلاین

 • ترول.
 • Google Keep.
 • مدی.
 • بی نظمی.
 • هیچ.انجام دادن.
 • پوموتودو.
 • عرفان.
 • asana.
 • ایده.
 • چیز.
 • نودوتیس.
 • چاک.

ترول

انعطاف پذیر ، Trello یک ابزار Creation Lists To-Do است که می تواند در یک تیم به اشتراک گذاشته شود. ویژگی های پیشرفته تر آن نیز امکان پذیر کردن سایر روشهای بهره وری را فراهم می کند.

Trello با یک سیستم جداول ، لیست ها و کارت هایی که اعضای یک گروه می توانند در آن مداخله کنند کار می کند. سپس به شما این امکان را می دهد تا وظایف خود را اختصاص دهید ، در مورد پیشرفت یک پروژه یا اضافه کردن پیوست ها درج کنید. این ابزار به بسیاری از سیستم عامل ها وصل شده است: به عنوان مثال امکان به اشتراک گذاشتن یک سند گوگل به طور مستقیم در کارت Trello امکان پذیر است.

به طور خلاصه ، Trello به لطف پتانسیل شخصی سازی آن ، به خوبی برای شرکت های کوچک و بزرگ مناسب است.

ترول

Google Keep

Google Keep یک ابزار ایده آل برای زندگی شخصی است ، بلکه برای متخصصانی که به دنبال یک ساختار ساده هستند. این دستگاه بر اساس یک پس از آن ساخته شده است و برای سازماندهی در یک رابط بسیار بصری لیست می شود.

در نگه داشتن ، لیست ها قابل اشتراک هستند. کد رنگی امکان اولویت بندی یادداشت ها را فراهم می کند ، اما اینها نیز با فرمت طبقه بندی می شوند: توجه داشته باشید با تصویر یا پیوست ، نت صوتی ، یادداشت مشترک یا نه و غیره.

مانند همه ابزارهای Google ، Keep با دستگاه های مختلف کاربر هماهنگ می شود ، که می تواند وظایف آنها را از رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن شما مشاهده کند.

Google Keep

مدی

Todoist قبلاً نزدیک به 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان به تصویب رسیده است. رابط سیال آن شامل یک نوار کناری در سمت چپ است که در آن همه پروژه ها نمایش داده می شوند. با کلیک بر روی یکی از آنها ، کاربر به لیست کارها برای این پروژه دسترسی پیدا می کند.

به لطف دسته بندی های TODOIST و کدهای رنگی ، می توان ویژگی هایی را به هر عمل یک لیست اضافه کرد. به عنوان مثال ، یک دسته “شخصی” امکان تشخیص وظایف زندگی روزمره مأموریت های حرفه ای را در همان لیست روزانه انجام می دهد.

علاوه بر این ، Todoist برای 7 روز آینده تقویم را شامل می شود تا خلاصه ای از لیست های بعدی خود را به کاربر ارائه دهد. علاوه بر این ، این ابزار در قالب برنامه برای اکثر سیستم عامل های تلفن همراه در دسترس است.

مدی

بی نظمی

کاملاً رایگان ، Eastynote یک برنامه آسان و دستی است که با همه پشتیبانی ها سازگار است. علاوه بر این در مقایسه با سایر برنامه های انتخابی در این امکان وجود دارد که برای اضافه کردن معیار اولویت بندی برای هر کار (منتقد ، استاندارد ، بلند مدت و غیره ارائه می دهد.).

Easynote همچنین برای کار تیمی طراحی شده است ، با یک سیستم اظهار نظر که به همه ذینفعان اجازه می دهد در طول پیشرفت یک پروژه مداخله کنند و ارسال اعلان های منظم از طریق ایمیل به همه افراد مربوطه به محض اصلاح لیست کارهای انجام شده.

مانند اکثر برنامه های سازمانی ، Easynote شامل یک نوار کناری مصنوعی در سمت چپ رابط آن است. این برنامه همچنین با ابزارهای دیگر ، مانند Slack Platform یا نرم افزار Microsoft Excel ، ادغام های زیادی را ارائه می دهد.

برای ادامه بیشتر ، نسخه اصلی EasyNote به شما امکان می دهد ویجت ها را برای تقویت دقت لیست های کارها اضافه کنید.

بی نظمی

هیچ.انجام دادن

هیچ.DO یک برنامه مدیریت وظیفه رایگان است. رابط مینیمالیستی آن ، روزانه آن را به یک ابزار ساده ، انعطاف پذیر و آسان برای استفاده روزانه تبدیل می کند. لیست ها را می توان بر اساس دسته بندی ها طبقه بندی کرد ، خودشان در رابط عمومی قابل مشاهده هستند ، هر چه دستگاه استفاده می کند.

در هر.انجام ، مأموریت ها در تقویم های مربوط به شرایط کوتاه ، متوسط ​​و طولانی ذکر شده اند: برای همان روز ، برای 3 روز آینده و برای ماه آینده. یک سیستم کد رنگی نیز بخشی از عملکرد هر یک است.انجام دادن.

به طور خلاصه ، این برنامه مناسب برای شروع تنظیم لیست های انجام در زندگی روزمره شما است ، به خصوص اگر مدیریت وظایف خود در تلفن همراه خود یک معیار مهم باشد.

هر

پوموتودو

Pomotodo ابزاری برای تحقق لیست های انجام شده است که از روش های GTD و Pomodoro استفاده می کند. این کمی پیشرفته تر از سایر برنامه های انتخابی است زیرا شامل عناصر آمار (عمدتا گزارش های زمان) برای اندازه گیری موفقیت برنامه ریزی کار است.

ایجاد لیستی از کارها در Pomotodo ساده است ، اما اگر پروژه نیاز به تعیین اولویت ها ، برجسته کردن یک مأموریت فوری یا طبقه بندی یک کار در چندین دسته به طور همزمان داشته باشد ، می توان تعداد مشخصی از ویژگی ها را اضافه کرد.

بنابراین Pomotodo ابزاری برای لیست کارها باقی مانده است که بیشتر به متخصصانی است که مایل به بهینه سازی گردش کار و بهره وری هستند.

پیش نمایش

عرفان

Habitica در مقایسه با سایر ابزارهای ایجاد لیست های انجام شده یک ویژگی خاص دارد. این دستگاه در واقع مبتنی بر یک اصل بازی سازی به منظور ایجاد انگیزه در کاربر برای انجام وظایف خود در طول روز یا هفته است. در هر مأموریت بررسی شده ، دومی قطعات را دریافت می کند ، سپس موارد و سطح بازی را تأیید می کند. برعکس ، کاربر در هنگام دستیابی به یک هدف ، نقاط زندگی را از دست می دهد.

بنابراین Habitica یک روش اصلی برای تقویت بهره وری خود ارائه می دهد ، مشروط بر اینکه شما در ابعاد سرگرم کننده برنامه باز باشید.

هتاتیکا

asana

Asana یک ابزار برنامه ریزی با جهت گیری تیم است. به طور خاص تر ، برای بهینه سازی پیشرفت وظایف مربوط به چندین نفر طراحی شده است. برنامه و وب سایت Asana به شما امکان می دهد برنامه های پروژه را با کدهای رنگی مربوط به اساسنامه مختلف پیشرفت و تخصیص مهلت ها و مدیران به هر مأموریت ایجاد کنید.

به طور کلی ، آسانا به دلیل انعطاف پذیری و روان بودن رابط کاربری آن توسط شرکت ها قدردانی می شود. این ابزار ابعاد گرافیکی را برای مدیریت پروژه به ارمغان می آورد و بنابراین بهره وری همه اعضای یک تیم را بهبود می بخشد.

asana

ایده

مفهوم یک برنامه اخیر برای یادداشت برداری و سازماندهی بانکهای اطلاعاتی است. به دلیل انعطاف پذیری زیاد توسط متخصصان بیشتر و بیشتر محبوب است. مفهوم فرمت های لیست های انجام شده از پیش تعیین شده را ارائه می دهد ، اما با تجربه ترین کاربران می توانند پایگاه داده های خود را قالب بندی کنند تا ویژگی های دقیق تری به لیست وظایف خود اضافه کنند.

در این حالت ، لیست کارها با سایر پایگاه داده های ابزار مفهوم ارتباط برقرار می کند (به عنوان مثال ، لیست تأمین کنندگان شرکت ها می توانند یک بانک اطلاعاتی را در نوع خود نشان دهند). با یک مفهوم ، ایجاد یک بانک اطلاعاتی اختصاصی امکان ادغام یک یا چند شخص مسئول این پروژه را فراهم می کند ، یک مأموریت را به ویژه با یک پروژه کلی مرتبط می کند یا این پایگاه داده را به یک دسته وصل می کند.

به طور خلاصه ، مفهوم یک وسیله بسیار جالب برای متخصصان است. به زمان مشخصی نیاز دارد ، اما صرفه جویی در وقت و بهره وری را نشان می دهد در حالی که فراتر از تحقق ساده لیست های انجام شده است.

ایده

چیز

برنامه ها برنامه برنامه ریزی کار برای کاربران iOS است. در تمام محصولات اپل موجود است. از نظر رابط بسیار ساده است ، با این وجود یک ابزار کامل است. همه چیز باعث می شود مأموریت های مختلف مرتب سازی ، طبقه بندی آنها در دسته های خود تعریف شده توسط کاربر و ادغام آنها در چندین تقویم مختلف ، در کوتاه مدت و بلند مدت.

مزیت اصلی چیزها در ویژگی های سیستم عامل اپل نهفته است: هماهنگ سازی در همه دستگاه های کاربر.

چیز

نودوتیس

Nowdothis ساده ترین کاربرد این انتخاب است. در دسترس آنلاین ، این امکان را به شما می دهد تا یک روش کار بر اساس کار انجام شود. اول ، کاربر بین لیست وظایف خود به ترتیب ای که می خواهد آنها را انجام دهد. سپس ، فقط برای او باقی می ماند که “آماده” را برای دیدن مأموریت مربوطه در صفحه خود در صفحه خود فشار دهد. به محض اینکه این کار به پایان رسید ، می تواند روی دکمه “انجام شده” کلیک کند و Nowdothis کار زیر را نشان می دهد و غیره.

نودوتیس

به طور خلاصه ، Nowdothis یک برنامه جالب برای عادت به احترام به لیست های انجام کارها است.

چاک

Wrike یک ابزار برنامه ریزی پیشرفته کار است. مانند بسیاری از برنامه های لیست های انجام شده ، با امکان شکل دادن به جریان کار شخصی به پروژه به پروژه تبدیل می شود. این یک دستگاه انعطاف پذیر است: Wrike در واقع بسیار ساده است ، اما شامل گزینه های مختلفی برای طراحی نمودارهای GANTT یا استفاده از روش GTD است.

چاک

برای ادامه کار ، این کتاب الکترونیکی رایگان را بارگیری کنید و بدانید که چگونه بهره وری را بدست آورید.

چگونه می توان بهره وری را بدست آورد؟

انتشار اصلی 4 نوامبر 2021 ، به روزرسانی در 20 ژانویه 2023