تقویم iCloud خود را با Outlook for Mac – پشتیبانی مایکروسافت ، دامنه شخصی iCloud برای آدرس ایمیل اپل – IONOS هماهنگ کنید

دامنه شخصی ICloud: چگونه عملکرد iCloud کار می کند

آدرس های وب سایت با پسوند .com تا کنون بیشترین استفاده در اینترنت است. اما چه می گوید ” .com “و تا چه مدت این سطح اول وجود دارد ? در این مقاله ، شما می آموزید که این زمینه به چه معناست .com و چرا اینقدر محبوب است. علاوه بر این ، نحوه ضبط اولین منطقه خود را کشف خواهید کرد .com به راحتی.

تقویم iCloud خود را با Outlook for Mac همگام سازی کنید

در حال حاضر ، Outlook for Mac از استانداردهای اینترنتی Caldav Carddav پشتیبانی نمی کند. این بدان معنی است که Outlook for Mac هنگام اضافه کردن حساب پیام رسانی iCloud ، تقویم یا مخاطبین iCloud شما را همگام نمی کند. گفته می شود ، راهی برای همگام سازی تقویم iCloud خود با Outlook to Mac وجود دارد: شما می توانید در تقویم iCloud خود در Outlook on the Web (دسترسی به وب Outlook) مشترک شوید ، و پس از انجام این کار ، تقویم iCloud با اشتراک به طور خودکار با همزمان می شود چشم انداز مک.

نماد تقویم را در iCloud به اشتراک بگذارید

 1. یک پنجره مرورگر باز کنید و به حساب iCloud خود وصل شوید.
 2. در iCloud ، روی کلیک کنید تقویم.
 3. روی کلیک کنید نماد اشتراک تقویم کنار تقویم که می خواهید در Outlook پیکربندی کنید و مطمئن شوید تقویم عمومی فعال شده.

توجه: اگر تقویم عمومی است فعال شده ، شما باید URL (یاب منبع یکنواخت) تقویم را مشاهده کنید.

پارامترهای تقویم عمومی در iCloud

 • کلیک در کپی پیوند.
 • در یک پنجره مرورگر دیگر ، Outlook را در وب وصل کنید.
 • در پایین صفحه ناوبری ، انتخاب کنید تقویم. عکس دکمه تقویم واقع در پایین صفحه
 • در نوار ابزار ، انتخاب کنید یک تقویم اضافه کنید >از اینترنت. تصویر یک تقویم اضافه کنید
 • در کادر گفتگوی اشتراک در تقویم ، پیوندی را که در مرحله 4 کپی کرده اید چسب بزنید. علاوه بر این ، یک نام منحصر به فرد برای تقویم ، مانند “تقویم کار iCloud” وارد کنید ، سپس روی کلیک کنید صرفه جویی. تقویم iCloud باید در زیر ذکر شود تقویم های دیگر در چشم انداز وب. تقویم iCloud در سایر تقویم ها در Outlook برای وب ظاهر می شودهنگامی که شما همان حساب را در Outlook for Mac اضافه کرده اید ، این تقویم مشترکین نیز در Outlook for Mac Calendar ظاهر می شود.

  توجه: هماهنگ سازی تقویم iCloud در Outlook در وب با سایر کاربران می تواند چند دقیقه چشم انداز برای Mac داشته باشد. فراموش نکنید که شما باید چشم انداز Mac را مجدداً راه اندازی کنید تا تقویم هماهنگ ظاهر شود.

  تقویم iCloud در Outlook 2016 برای Mac

  • حسابی که Outlook در وب است نیز باید به Outlook for Mac اضافه شود. این حساب می تواند حساب مدرسه یا Office 365 یا Exchange یا هر حساب Outlook دیگر باشد (به عنوان مثال ، outlook.com ، hotmail.com).
  • برای اطلاعات بیشتر در مورد هماهنگ سازی پیام های iCloud ، به اضافه کردن یک حساب پیام رسانی در Outlook مراجعه کنید.

  ایکل بلند

  صفحه اتصال بتا iCloud

  مرحله 2: تنظیمات “دامنه ایمیل شخصی” را نشان دهید

  دکمه را فشار دهید ” تنظیمات iCloud “در صفحه اتصال iCloud ، سپس” ICloud+ ویژگی “. سپس به “دامنه ایمیل شخصی” بروید:

  تنظیمات iCloud

  مرحله 3: دامنه را مشخص کنید و نوع حساب پیام رسانی را در انتخاب کنید

  سپس می توانید “از دامنه ای که دارید” استفاده کنید. در این مرحله سوم ، شما همچنین تصمیم می گیرید که آیا دامنه جدید حساب iCloud شما باید در دسترس باشد منحصراً برای شما, “فقط شما” ، یا همچنین برای عزیزانتان, “شما و افراد دیگر”. پس از انتخاب خود ، صندوق پستی خود را وارد کنید که می خواهید به iCloud وصل شوید و با کلیک بر روی “فرآیند پیکربندی را ادامه دهید” ادامه هید »».

  ایمیل iCloud: صندوق پستی خود را پیکربندی کنید

  مرحله 4: آدرس های ایمیل موجود را در آن اضافه کنید

  سپس می توانید آدرس های ایمیل موجود را که می خواهید با این قسمت شخصی سازی شده ارتباط برقرار کنید اضافه کنید. سپس این آدرس را تأیید کنید ، سپس آن را از طریق ایمیل دریافت شده در آدرس مورد نظر تأیید کنید. همچنین می توانید پس از اتمام پیکربندی آنها را اضافه کنید.

  مرحله 5: تنظیمات ثبت را در قسمت خود به روز کنید

  اکنون باید تنظیم کنید برخی از تنظیمات در حساب تأمین کننده دامنه شما. به طور خاص ، این تنظیمات برای ثبت نام MX ، ضبط TXT و ضبط CNAME است. با برخی از تأمین کنندگان ، ایمیل iCloud به طور خودکار به پیکربندی کمک می کند. اگر به تأمین کننده خود وصل شوید ، تنظیم ورودی به طور خودکار برای شما انجام می شود. در غیر این صورت ، سوابق DNS خود را با دست اضافه کنید.

  iCloud Mail: تنظیمات ثبت نام Domaine

  پروتکل Domain Connect یک استاندارد منبع باز است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا زمینه های خود را به خدمات خارجی متصل کنند و به راحتی تنظیمات DNS خود را مدیریت کنند. علاوه بر این با مشاوره با مقاله اختصاصی راهنمای دیجیتال ما در مورد این موضوع کشف کنید.

  مرحله ششم: پیکربندی را نهایی کنید

  در مرحله آخر ، فشار دهید ” بررسی برای به پایان رساندن اتصال دامنه شخصی خود در iCloud و تأیید اینکه کار کرده است تأیید کنید. اگر پیکربندی موفق شده باشد ، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد.

  هر قسمت ضبط شده در یونوس به طور خودکار دارای ضبط CNAME-DNS است _DomainConnect, که باعث می شود اتصال زمینه خود به خدمات خارجی ساده شود. ما مهمترین نکات را برای _domainconnect برای شما توضیح می دهیم.

  ثبت یک زمینه: واقعاً چگونه کار می کند ?¶

  پیوند فوق بین ایمیل iCloud و دامنه شخصی شما ، همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، ممکن است که اگر قبلاً دامنه خریداری کرده اید. به این کار ضبط دامنه نیز گفته می شود که می توانید با یک دفتر ثبت نام یا ارائه دهنده خدمات انتخاب کنید. دستورالعمل های زیر به طور خلاصه روند را خلاصه می کند:

  1. تصميم گرفتن محضر یا تامین کننده که می خواهید دامنه خود را ضبط کنید.
  2. به یک فکر کنید نام مهم و به یک دامنه مناسب برای زمینه خود ، که می توانید بعداً از آن استفاده کنید ، به عنوان مثال ، به عنوان پایه ای برای زمینه پیام رسانی شخصی خود با iCloud.
  3. از ابزار بررسی تأمین کننده انتخاب شده برای بررسی استفاده کنید در دسترس بودن دامنه مورد نظر.
  4. سفارش یا صرفه جویی این زمینه اگر به دلخواه در دسترس باشد.
  5. خرید دامنه را طی 15 روز بررسی کنید.

  راهنمای مفصل برای روش ضبط یک زمینه شامل بسیاری از نکات و نکات مفید در مقاله ما “نحوه خرید یک زمینه ? »».

  • 09/22/2023
  • مشاوره دامنه

  مقالات مشابه

  آیا می دانید؟ در اینجا محبوب ترین مناطق پسوند وجود دارد!

  آیا می دانید ? در اینجا محبوب ترین پسوندهای دامنه وجود دارد !

  • 10/17/2022
  • دامنه دامنه

  محبوب ترین پسوندهای دامنه (که به آن “مناطق سطح اول” یا “TLD” نیز گفته می شود) بیش از سی سال است. میلیون ها وب سایت آنها را حمل می کنند و هر روز از آنها استفاده می کنند. جای تعجب نیست که پسوند دامنه های خاص برای یک کشور به ویژه محبوب است. اما مناطق جدید که به طور فزاینده ای کاربران جذاب هستند.

  به معنای “.com “در آدرس یک وب سایت ? محبوب ترین سطح اول جهان

  • 09/12/2021
  • دامنه دامنه

  آدرس های وب سایت با پسوند .com تا کنون بیشترین استفاده در اینترنت است. اما چه می گوید ” .com “و تا چه مدت این سطح اول وجود دارد ? در این مقاله ، شما می آموزید که این زمینه به چه معناست .com و چرا اینقدر محبوب است. علاوه بر این ، نحوه ضبط اولین منطقه خود را کشف خواهید کرد .com به راحتی.

  آدرس ایمیل خود را با نام دامنه خود ایجاد کنید

  آدرس ایمیل خود را با نام دامنه خود ایجاد کنید

  • 08/29/2022
  • جنبه های تکنیکی

  داشتن آدرس ایمیل با نام دامنه وی در دنیای کار مهم است. اگر می خواهید حرفه ای و جدیت را به مشتریان و شرکای خود منتقل کنید ، بنابراین باید مزایای ایجاد آدرس ایمیل خود را با نام دامنه آن در نظر بگیرید. به لطف آدرس های ایمیل که تحت یک دامنه شخصی اداره می شوند ، چگونه می توانید ایمیل های خود را تأمین کنید.

  چگونه می توان نام دامنه را خریداری کرد؟

  شاتر ماهواره آلیس

  نحوه خرید نام دامنه ?

  • 04/20/2022
  • مشاوره دامنه

  یک آدرس اینترنتی خوب ، شرط غیرقانونی سینوسی است که در وب یافت می شود. با تشکر از سطح اول مدرن جدید مانند .زیبایی یا .وبلاگ ، امکانات یافتن نام مناسب برای پروژه وب خود به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. نحوه خرید نام دامنه پس از پیدا کردن نام مناسب ? و چگونه می توان نام دامنه را با TLD ضبط کرد که ..

  نحوه یافتن آدرس ایمیل یک مخاطب

  نحوه یافتن آدرس ایمیل یک مخاطب

  • 02/06/2023
  • ایمیل بازاریابی

  موفقیت یک کمپین آگاهی بستگی به توانایی ایمیل های شما برای دستیابی به متقابل واقعی دارد. در این حالت و سایر شرایط مشابه ، بنابراین یافتن آدرس های ایمیل صحیح مهم است. در اینجا امکانات موجود در اختیار شما ، ابزارهای موجود و نکاتی برای یافتن سریع آدرس ایمیل را کشف خواهید کرد.