آیفون X: چگونه Apple ID کار می کند?, استفاده از شناسه صورت در iPhone یا iPad Pro – Apple Assister (FR)

شناسه چهره در iPhone یا iPad Pro خود استفاده کنید

ممکن است از شما دعوت شده باشد تا در اولین خرید خود در فروشگاه iTunes ، فروشگاه App یا کتابفروشی ، رمز عبور مرتبط با شناسه اپل خود را وارد کنید.

آیفون X: چگونه Apple ID کار می کند ?

آیفون X اپل اولین تلفن هوشمند است که سیستم امنیتی اصلی خود را به رسمیت می شناسد. © Apple

با شناسه چهره ، اپل می خواهد چهره را به عنوان یکی از سیستم های امنیتی اصلی آیفون X بسازد. برای اینکه این ابزار بیومتریک به همان اندازه کارآمد باشد ، این برند موفق به ادغام فن آوری های پیشرفته سخت افزار و نرم افزاری در تلفن هوشمند جدید خود شده است. توضیح.

همچنین به شما علاقه مند خواهد شد

آیفون آیفون X تلفن هوشمند است که اپل ده سال تلفن همراه خود را که در بازار متحول شده است ، علامت گذاری می کند. بسیار ابتکاری ، آیفون X به دنبال ایجاد روندهای جدید فن آوری برای سالهای آینده است. علاوه بر واقعیت افزوده واقعیت افزوده ای که اپل بر آن واقعیت مجازی بیش از واقعیت مجازی قرار می دهد ، بیومتریک بیومتریک ابعادی بی سابقه را با چهره شناسه چهره می گیرد .

این کاربرد برنامه تشخیص چهره جایگزین شناسه لمسی سیستم خواندن ردپای دیجیتال است. این فناوری بیومتریک به خودی خود یک تازگی نیست. سامسونگ با ادغام آن در Galaxy S8 و Note 8 پیش سازها را بازی کرد. اما قابلیت اطمینان آن به سرعت به طور پیش فرض گرفته شد ، یک عکس ساده برای فریب سیستم تشخیص. سامسونگ برای دفاع از وی تأکید می کند که این گزینه به هیچ وجه ابزاری بیومتریک برای دسترسی به یک سیستم پرداخت بدون تماس یا محتوای قرار داده شده در یک پوشه محافظت شده نیست.

برعکس ، اپل برای باز کردن قفل تلفن هوشمند و تنظیم خرید ، سیستم امنیتی مرکزی آیفون X را به سیستم تبدیل کرده است از طريق سرویس Apple Pay آن. برای رسیدن به سطح لازم از قابلیت اطمینان ، برند اپل از نظر تشخیص چهره بسیار فراتر از رقبای خود است.

سنسورهای مختلفی که دوربین Truedepth را تشکیل می دهند که در زمان واقعی به نقشه برداری چهره سه بعدی در صورت دست می یابد. © Apple

سنسورهای مختلفی که دوربین Truedepth را تشکیل می دهند که در زمان واقعی به یک نقشه سه بعدی از چهره دست می یابند. © Apple

فناوری آیفون X و Tredepth

Face ID مبتنی بر فناوری به نام Treuredepth است که چندین سنسور سنسور واقع در قسمت جلوی دستگاه را گرد هم می آورد. ابتدا یک پروژکتور پروژکتور وجود دارد که بیش از 30 پخش می شود.000 امتیاز نامرئی در چهره کاربر. این نقاط توسط یک دوربین مادون قرمز مادون قرمز که توسط نور مادون قرمز سبک دوم شده است خوانده می شود تا سیستم بتواند در تاریکی کار کند . treuredepth در زمان واقعی یک مدل سازی مدل سازی سه بعدی از چهره که توسط پردازنده A11 Bionic از تلفن هوشمند مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد ، توسعه می یابد. او یک تراشه محاسبه اختصاصی ، موتور عصبی را شامل می شود ، که با استفاده از هوش مصنوعی هوش مصنوعی به برنامه های کاربردی خدمت می کند .

این دومی است که با مقایسه تصویر سه بعدی با دیجیتالی شدن اولیه دیجیتالی ، مسئولیت اعتبار هویت شخص با هر مدل سازی صورت را بر عهده دارد. سیستم تشخیص چهره Galaxy S8 برای استفاده از دوربین جلو برای مقایسه تصویر چهره با یک عکس مرجع ، محتوا است. شناسه چهره نیز به توجه کاربر حساس است. اگر دوربین را با چشمان باز برطرف نکند ، شناسایی کار نمی کند. معیار در نظر گرفته شده برای جلوگیری از این که ما شناسه چهره را با استفاده از یک عکس یا ماسک فعال می کنیم. گیلاس گیلاس روی کیک این است که احراز هویت احراز هویت فقط چند میلی ثانیه طول می کشد.

شکل Enclave را ایمن کنید و داده های بیومتریک را در آیفون X ذخیره کنید

کلیه اطلاعات مربوط به نقشه برداری صورت به طور مستقیم در تلفن هوشمند پردازش می شود ، رمزگذاری و در یک تراشه ایمن به نام Enclave Secure ذخیره می شود و ذخیره می شود. هیچ داده ای به سرور سرور آنلاین منتقل نمی شود. علاوه بر این ، به گفته اپل ، هوش مصنوعی در قلب شناسه جلو قادر به یادگیری ما حتی اگر چهره ما تکامل یابد (ریش ، مدل مو ، عینک ، آرایش. ) یا اگر کلاه یا کلاه می پوشیم.

به گفته سازنده ، از یک میلیون نفر فقط یک فرصت وجود دارد که بتوانیم در برابر یک در برابر یک در برابر ID فریب دهیم.000 با یک خواننده اثر انگشت. واقعیت باقی مانده است که ما هنوز باید منتظر انتشار آیفون X در اوایل ماه نوامبر باشیم تا دریابیم که این ادعا چقدر صادق است. به عنوان مثال در مورد دوقلوها ? و این یک شرط امن است که بسیاری از متخصصان امنیتی با کوچکترین نقص مقابله می کنند .

تمام برنامه های خوب اپل ما را کشف کنید.

شناسه چهره در iPhone یا iPad Pro خود استفاده کنید

شناسه چهره به شما امکان می دهد تا با امنیت کامل ، قفل آیفون یا آی پد خود را باز کنید ، تا بتوانید خریدهای خود را تأیید کنید ، به برنامه ها و خیلی موارد دیگر متصل شوید ، همه یک نگاه ساده.

سناریوهای استفاده از شناسه صورت در آیفون: پیکربندی عملکرد ، باز کردن تلفن و تأیید اعتبار

 • شناسه صورت را پیکربندی کنید
 • آیفون یا آی پد خود را با شناسه چهره باز کنید
 • خرید با شناسه صورت
 • با شناسه صورت ارتباط برقرار کنید

شناسه صورت را پیکربندی کنید

اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز Tredepth یا دوربین صورت شما را در بر نمی گیرد. اگر بینی یا دهان شما پنهان است (به عنوان مثال ، توسط عینک یا ماسک) ، ممکن است از شما دعوت شود که در طول پیکربندی این لوازم جانبی را به طور موقت حذف کنید.

استفاده از شناسه صورت با ماسک صورت با آیفون 12 یا یک مدل بعدی مجهز به iOS 15 امکان پذیر است.4 یا نسخه بعدی. وقتی آیفون یا آیپد شما بین 25 تا 50 سانتی متر از صورت شما قرار دارد ، عملکرد شناسه بهینه است.

شروع فرآیند پیکربندی شناسه چهره

برای پیکربندی شناسه چهره ، به شرح زیر ادامه دهید:

 1. تنظیمات دسترسی ، سپس شناسه و کد چهره را لمس کنید. اگر دعوت شده اید ، کد دسترسی خود را وارد کنید. اگر هیچ کد دسترسی را پیکربندی نکرده اید ، از شما دعوت می شود تا یکی از آنها را ایجاد کنید ، که هویت شما را بررسی می کند.
 2. شناسه صورت را لمس کنید.
 3. دستگاه خود را در جهت گیری پرتره نگه دارید ، صورت خود را در مقابل دستگاه خود قرار دهید ، سپس Start را لمس کنید.
 4. صورت خود را در قاب قرار دهید ، سپس به آرامی سر خود را حرکت دهید تا دایره را تکمیل کنید. اگر نمی توانید سر خود را حرکت دهید ، گزینه های دسترسی را لمس کنید.
 5. پس از اتمام اولین تجزیه و تحلیل در جلوی شناسه ، لمس ادامه دهید.
 6. به آرامی سر خود را حرکت دهید تا بار دوم دایره را تکمیل کنید.
 7. دست زدن به.

برای انتخاب ویژگی هایی که می توان از آن استفاده کرد و یا برای تنظیم مجدد شناسه صورت ، تنظیمات دسترسی ، سپس شناسه و کد چهره را لمس کنید.

هنگامی که عملکرد Face ID با ماسک فعال می شود ، نمی توانید از شناسه چهره در حالت منظره استفاده کنید.

آیفون یا آی پد خود را با شناسه چهره باز کنید

 1. iPhone یا iPad خود را بالا ببرید یا صفحه آن را لمس کنید تا دوباره فعال شود.
 2. از پایین صفحه قفل ضربه بزنید.
 3. اگر از آیفون استفاده می کنید ، آن را در جهت گیری پرتره نگه دارید ، سپس آن را تماشا کنید.

با داشتن iPad یا iPhone 12 (یا یک مدل بعدی) ، می توانید دستگاه را در حالت پرتره یا منظره نگه دارید. اگر در حالت منظره قرار دارد ، بررسی کنید که انگشت شما دوربین Truedepth را پوشش نمی دهد. سپس به صفحه نگاه کنید. اگر یک ماسک دهان و بینی شما را بپوشاند ، از شما دعوت می شود تا پس از جارو کردن صفحه به سمت بالا ، کد خود را وارد کنید.

برای فعال یا غیرفعال کردن این قابلیت ، تنظیمات دسترسی. شناسه و کد چهره را لمس کنید ، سپس آیفون را باز کنید یا iPad را باز کنید.

خرید با شناسه صورت

Face ID به شما امکان می دهد تا با استفاده از Apple Pay و در فروشگاه iTunes ، فروشگاه App و Apple Books Bookseller خرید و تأیید کنید.

از شناسه صورت با Apple Pay استفاده کنید

برای خرید در یک فروشگاه:

 1. حتما از آیفون استفاده کنید.
 2. اطمینان حاصل کنید که Apple Pay در تنظیمات> شناسه و کد چهره به خوبی تنظیم و فعال شده است.
 3. برای استفاده از کارت پیش فرض خود ، دو بار دکمه جانبی را فشار دهید. برای استفاده از کارت دیگر ، دو بار دکمه جانبی را فشار دهید ، کارت پیش فرض خود را لمس کنید ، سپس کارت دیگری را انتخاب کنید.
 4. به آیفون خود نگاه کنید تا با استفاده از شناسه چهره خود را تأیید کنید. اگر ماسک صورت را می پوشید که دهان و بینی شما را می پوشاند ، اما عملکرد شناسه صورت با ماسک پیکربندی نشده است ، برای پرداخت با کد لمس کنید و به جای آن کد دسترسی خود را وارد کنید.
 5. بالای آیفون خود را در نزدیکی خواننده بدون تماس قرار دهید.
 6. صبر کنید تا ذکر خوب و یک پرداخت در صفحه نمایش داده شود.

برای خرید در یک برنامه یا در وب سایت در سافاری:

 1. روی دکمه Buy با Apple Pay ضربه بزنید یا Apple Pay را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید. اطلاعات پرداخت خود را بررسی کنید. برای انتخاب کارت پرداخت دیگر ، دکمه زیر> کنار آن را لمس کنید.
 2. دکمه جانبی را دو بار فشار دهید ، سپس به iPhone یا iPad خود نگاه کنید.
 3. صبر کنید تا ذکر خوب و یک پرداخت در صفحه نمایش داده شود.

خرید در فروشگاه App را در آیفون تأیید کنید

از شناسه چهره در فروشگاه iTunes ، فروشگاه App و Apple Books استفاده کنید

برای خرید با استفاده از شناسه جلو در فروشگاه iTunes ، فروشگاه App و کتابفروشی ، به تنظیمات> شناسه و کد Face بروید ، سپس بررسی کنید که گزینه فروشگاه iTunes و App Store فعال شده است. سپس به شرح زیر ادامه دهید:

 1. فروشگاه iTunes ، فروشگاه App یا کتابفروشی را باز کنید ، سپس کالایی را که می خواهید خریداری کنید لمس کنید.
 2. هنگامی که از شما دعوت شده اید که خرید خود را بپردازید ، دو بار دکمه جانبی را فشار دهید ، سپس به iPhone یا iPad خود نگاه کنید. اگر ماسک می پوشید که دهان و بینی شما را می پوشاند ، اما عملکرد شناسه صورت را با ماسک پیکربندی نکرده اید ، با کد پرداخت کنید و کد خود را وارد کنید.
 3. صبر کنید تا ذکر خوب و یک پرداخت در صفحه نمایش داده شود.

ممکن است از شما دعوت شده باشد تا در اولین خرید خود در فروشگاه iTunes ، فروشگاه App یا کتابفروشی ، رمز عبور مرتبط با شناسه اپل خود را وارد کنید.

با شناسه صورت ارتباط برقرار کنید

شناسه چهره به شما امکان می دهد به برنامه های خاصی متصل شوید و نام کاربری و رمزهای عبور خود را در وب سایت های Safari از قبل تهیه کنید.

اتصال به برنامه ها

با تشکر از Face ID ، می توانید با استفاده از Touch ID به برنامه های سازگار با شناسایی متصل شوید:

 1. برنامه را باز کنید و اتصال را لمس کنید.
 2. اگر دعوت شده اید ، به برنامه اجازه دهید از نام کاربری یا رمز عبور خود استفاده کند.
 3. برای اتصال به iPhone یا iPad خود نگاه کنید.

به منظور مشورت و کنترل برنامه ها با استفاده از شناسه برای اتصال ، به تنظیمات> شناسه و کد Face بروید ، سپس برنامه های دیگر را لمس کنید.

اگر از یک برنامه سازگار با Face ID استفاده می کنید ، اما از شما دعوت نمی شود که از Face ID برای اتصال استفاده کنید ، ابتدا ممکن است ابتدا مجبور شوید ابتدا به برنامه وارد شوید.

پر کردن خودکار قسمت رمز عبور در سافاری

شناسه چهره به شما امکان می دهد نام کاربری و رمزهای عبور خود را در وب سایت های Safari ذخیره کنید:

 1. دسترسی به تنظیمات> شناسه و کد چهره ، سپس کلمات عبور از قبل را فعال کنید.
 2. سافاری را باز کنید و به یک وب سایت بروید.
 3. قسمت اتصال را لمس کنید. اگر نام کاربری یا رمز عبور شما در بالای صفحه کلید نمایش داده شده است ، آن را لمس کنید.
 4. برای تهیه نام کاربری و رمز عبور خود به iPhone یا iPad خود نگاه کنید.