شماره در 09: آیا آن را اضافه می کند? حل شده ، تلفن: که بعد از 1 ژانویه با شماره 09 با شماره تماس می گیرد? | اطلاعات TF1

تلفن: که بعد از 1 ژانویه با شماره 09 با شماره تماس می گیرد

این تعداد ثابت ممکن است توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد ، حتی اگر مقررات جدید ARCEP به مرحله اجرا در بیاید. در میان این شماره ها ، برخی از آنها ممکن است به عنوان شماره تماس توسط سیستم های تماس خودکار و ارسال پیام استفاده شوند.

شماره در 09: آیا آن را اضافه می کند ?

صبح بخیر,
من فکر نمی کنم از آنجا که آنها شماره تلفن های ثابت (VoIP) در نظر گرفته می شوند.
با این حال من مثل تو هستم که دوست دارم تأیید کنم.

پست های ارسال شده 51750 تاریخ ثبت نام یکشنبه 20 ژانویه 2008 وضعیت مجری آخرین مداخله 24 سپتامبر 2023 12 185
5 آوریل 2008 ساعت 4:15 بعد از ظهر

هیچ چیز در مورد خود موضوع نیست ، بلکه فقط به شما می گوید که با اس ام اس “کلمه” در حال جمع شدن هستید. جدی اگر من مجری این انجمن بودم ، بی رحمانه هر پیام مکتوب را با این واژگان Pauvr ‘می کردم. به طور خلاصه “بدون سروو. البته با “o”.

پست های ارسال شده 51750 تاریخ ثبت نام یکشنبه 20 ژانویه 2008 وضعیت مجری آخرین مداخله 24 سپتامبر 2023 12 185> n.
18 فوریه. 2009 در 19:24

در اصل این کار انجام می شود ، زیرا به وضوح از منشور CCM خارج نشده است اما متأسفانه ما کمی تحت تأثیر این نوع “پیام ها” قرار گرفته ایم.

در عین حال ، من مطمئن نیستم که کلمه “مارک” بسیار فرانسوی است. حتی اگر موافقم. در پس زمینه!

تلفن: که بعد از 1 ژانویه با شماره 09 با شماره تماس می گیرد ?

از اول ژانویه ، شماره تلفن هایی که با 06 و 07 شروع می شود برای افراد محفوظ است.

انواع دیگر ارتباطات باید به دسته های دیگر از جمله 09 تغییر یابد.
با این حال ، این موارد همیشه می تواند توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد.

ARCEP تمیز کردن در توزیع شماره تلفن را انجام می دهد. در نگرانی از توضیح ، تنظیم کننده مخابرات درخواست می کند که از اول ژانویه 2023 شماره هایی که از 06 و 07 شروع می شود برای افراد محفوظ باشد و خدمات تجاری را که تاکنون به آنها ضربه زده اند ، تعهد کنید تا به شماره های دیگر تغییر دهند. اگر در 09 برای مبادلات با سیستم عامل هایی مانند مراکز تماس استفاده شود ، اما هنوز هم می تواند توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد.

اعداد ثابت به ویژه در خارج از کشور

شماره گذاری در 09 ، که در دسامبر 2005 معرفی شد ، در ابتدا به طور عمده به پیشنهادات تلفنی اینترنتی اختصاص داده شد. با این وجود ، برخی از افراد نیز می توانند در 09 تعداد ثابت داشته باشند. همچنین توسط خدمات مشتری مورد استفاده قرار گرفت. طبقه بندی شده به عنوان همه کاره ، اعداد در 09 در ابتدا برخلاف 01 ، 02 ، 03 ، 04 و 05 به یک منطقه جغرافیایی وصل نشده اند.

با این حال ، در خارج از کشور شماره های جغرافیایی ویژه ای دارند که با 09 شروع می شود. بنابراین ، در گوادلوپ ، سنت مارتین و سنت-بارتیلمی ، شماره های ثابت با 09475 شروع می شوند. در گویان ، این تعداد با 09476 آغاز می شود ، در مارتینیک ، 09477 است ، در Reunion ، 09478 و در مایوت ، 09479.

این تعداد ثابت ممکن است توسط افراد مورد استفاده قرار گیرد ، حتی اگر مقررات جدید ARCEP به مرحله اجرا در بیاید. در میان این شماره ها ، برخی از آنها ممکن است به عنوان شماره تماس توسط سیستم های تماس خودکار و ارسال پیام استفاده شوند.

علاوه بر این ، اعداد قابل استفاده برای مبادلات “تجاری”, بین یک فرد و الف “بستر فنی”, باید به طور خودکار بین 0937 تا 0939 باشد. به عنوان مثال ، سیستم عامل های مربوط به سیستم های Doctolib ، VTC یا خدمات تحویل نگران هستند. اینها “روابط زودگذر”, همانطور که توسط ARCEP تعریف شده است ، بنابراین قادر به استفاده از این نام خواهد بود.

نوشتن tf1info

در
همان تم

شماره تلفن 09

شماره 09 که به عنوان شماره کریستال نیز شناخته می شود ، یک شماره فرانسوی است که با پیشوند 09 اضافه نمی شود. بر خلاف شماره های محلی 01.02،03،04،05 ، شماره 09 دارای یک منطقه جغرافیایی دقیق نیست. تعداد کریستال با قانون نوسازی اقتصاد ایجاد شده است که استفاده از شماره های اضافی را برای ارتباطات مرتبط با پرونده های پیگیری و شکایات ممنوع می کند.

چرا برای شرکت من شماره 09 دریافت کنید ?

یک شماره ملی

شماره های 09 تعداد ملی هستند ، این یک مزیت برای شرکت هایی است که مایل به افزایش فعالیت های خود در سطح ملی هستند

غیر قابل پیش بینی

غیر قابل پیش بینی

شماره 09 یک شماره غیرقانونی است ، بنابراین مشتریان می توانند با همان قیمت کلاسیک با تجارت شما تماس بگیرند. اپراتورهای مخابراتی (Bouygues ، نارنجی ، رایگان ، SFR.) تماس با شماره ها را در 09 ارائه دهید زیرا به خبرنگار این امکان را می دهد تا به راحتی از طریق تلفن با هزینه یک ارتباط محلی ، تجارت خود را به راحتی وصل کنید.

بنر با چند کلیک شماره مجازی خود را فعال کنید

چیزهایی که باید در مورد اعداد 09 بدانید

در صورت حرکتی چه کاری باید انجام دهید؟

ارتباط مشتری ?

با تشکر از قانون نوسازی اقتصاد ، مشتریان می توانند بر خلاف شماره 08 ، پس از فروش به صورت رایگان با شماره های غیررسمی به خدمات دسترسی پیدا کنند

استاندارد تلفن مجازی چگونه کار می کند؟

نحوه ایجاد شماره 09?

همچنین می توانید مستقیماً از آن استفاده کنید ، تا مستقیماً توسط کارمندان خود تماس بگیرید بدون اینکه از طریق استاندارد تلفن عبور کنید.

نشان دادن شماره ای که از 09 شروع می شود ، نتایج کسب و کار شما را بهینه می کند.

سؤالات متداول در شماره 09

شماره 09 چقدر است?

شماره های 09 به هزینه یک ارتباط محلی است.

چه مدت می توانم شماره جغرافیایی خود را فعال کنم 09 ?

شماره جغرافیایی 09 خود را با تلفن استاندارد در چند کلیک و بدون اطلاع فنی دریافت کنید.

شماره تلفن 09 پرداخت می شود ?

نه ، اینها تعداد اضافی نیستند ، تعداد 09 به هزینه یک ارتباط محلی است.

آرم بررسی TrustPilot

استاندارد آنلاین استاندارد تلفن مورد علاقه هزاران مشاغل کوچک و متوسط ​​است تا بتوانید به راحتی یک استاندارد واقعی کسب و کار با شماره مجازی و بدون هیچ دانش فنی بدست آورید. در چند دقیقه با پیکربندی پیام پذیرش ، انتظار و بسته شدن ، استاندارد مجازی خود را ایجاد کنید. برنامه های خود را مدیریت کنید ، تغییر مسیر تماس خود را برنامه ریزی کنید ، با پیام های صوتی خود مشورت کنید ، با نمایش شماره آنلاین استاندارد خود تماس بگیرید. یک استاندارد مجازی واقعی با مدیریت آنلاین در رایانه موبایل و ساده برای تجارت خود دریافت کنید