1.1.1.1 w/ warp apk برای Android – بارگیری ، 1.1.1.1 برای Android – APK را از Uptodown بارگیری کنید

1111 VPN

1.1.1.1 برنامه ای است که به شما در اتصال به DNS 1 کمک می کند.1.1.1 از Cloudflare. c e dns کاملاً رایگان و باز وعده سریعتر از Google DNS. اما با ناوبری خصوصی که داده به اشخاص ثالث نمی دهد.

1.1.1.1 w/ warp apk برای Android

حل کننده های DNS برای افرادی که می خواهند از سرعت اینترنت سریعتر و اتصال ایمن بهره مند شوند ، عملی است. 1.1.1.1. یکی از قابل اطمینان ترین ابزارهای موجود در بازار است که قادر به افزایش است ومرور وب را بهبود بخشید کلیک. برنامه سریعترین راه برای لذت بردن را فراهم می کندناوبری بدون وقفه.

1.1.1.1. از شبکه جهانی خود برای ارائه کاربران خود استفاده می کند سرعت اینترنت سریع و منظم. به لحاظ محرمانه بودن, این برنامه تضمین می کند که وب سایت ها و شرکت ها قادر به مشاهده ، دسترسی و استفاده از اطلاعات و داده های خصوصی شما مانند رمزهای عبور و نام کاربری نخواهند بود. 1.1.1.1. به راحتی با سوئیچ روشن / خاموش آن فعال می شود. رابط کاربری آن ساده و مرتب است ، که باعث می شود کاربر برای همه کاربران دوستانه باشد. هیچ دانش پیشرفته ای از فناوری و DNS برای استفاده از این برنامه لازم نیست.

  • روشن و خاموش آسان است
  • سرعت اینترنت را تا 28 ٪ افزایش دهید
  • از نام کاربری و رمز عبور محافظت می کند
  • از شبکه جهانی خود استفاده می کند

1.1.1.1

1.1.1.1 برنامه ای است که به شما در اتصال به DNS 1 کمک می کند.1.1.1 از Cloudflare. c e dns کاملاً رایگان و باز وعده سریعتر از Google DNS. اما با ناوبری خصوصی که داده به اشخاص ثالث نمی دهد.

نیروی بزرگ 1.1.1.1 این است که استفاده فوق العاده آسان است. لازم نیست گزینه های تنظیم موجود در Android یا مواردی از این دست را جستجو کنید. فقط روی یک دکمه کلیک کنید. یک کلیک ساده روی صفحه و شما آماده هستید.

یکی از وعده های Cloudflare (توسعه دهندگان 1.1.1.1) این است که هنگام استفاده از برنامه می توانید سریعتر حرکت کنید. روی کاغذ ما در مورد ناوبری حدود 28 ٪ سریعتر از خدمات مشابه صحبت می کنیم – اگر اینگونه باشد ، شما به دستورالعمل های CloudFlare پایبند هستید.

1.1.1.1 با تشکر از DNS بسیار آسان است که می توانید با فشار دادن فقط یک بار تجربه ناوبری سریعتر و ایمن داشته باشید

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 5 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

1.1.1.1 رایگان است ?

بله ، 1.1.1.1 رایگان است. برخی از ویژگی های برنامه ، مانند WARP ، پرداخت می شود و فقط در صورت عضویت در یکی از اشتراک های مختلف ، که از 3.99 یورو در دسترس است ، قابل استفاده است.

1.1.1.1 ایمن است ?

بله ، 1.1.1.1 ایمن است. این برنامه هیچ نتیجه مثبتی در تجزیه و تحلیل ویروس ندارد. Cloudflare ، توسعه دهنده برنامه ، گذشته جنجالی دارد ، اما با توجه به نقص ایمنی.

چقدر فضای APK 1 را اشغال می کند.1.1.1 ?

1.1.1.1 یک برنامه بسیار سبک است که بسته به نسخه حدود 30 مگابایت را اشغال می کند. پس از نصب ، برنامه بیش از 70 مگابایت اشغال خواهد شد ، اما این شکل به استفاده شما بستگی دارد.

تفاوت بین 1 چیست.1.1.1 و پیچ و تاب ?

تفاوت اصلی بین استفاده از 1.1.1.1 و WARP این است که دومی با یک پروتکل مدرن تر کار می کند ، که سرعت بالاتر و محرمانه بودن بهتر در طول ناوبری را تضمین می کند.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.ابری.OneDotonedotonEdotone
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی شبکه های
زبان فرانسوی