1 از 2 نفر از خرید وسیله نقلیه الکتریکی خود پشیمان هستند: نظر شما چیست? دیجیتال ، 20 مورد برتر که باید قبل از خرید یک ماشین برقی بدانید

20 مورد برتر قبل از خرید ماشین برقی

Contents

باور کردن آن اشتباه است ، زیرا همه چیز به شارژرهای تعبیه شده بستگی دارد (ها). Nove of VE که برای شارژ سریع طراحی شده است ، جدا از این احتمال ، با شارژ آهسته در سوکت های E/F (احتمالاً تقویت شده) راضی باشید. دیگران ، با داشتن یک شارژر 7 کیلو وات اضافی ، قادر به کار کردن پایانه های شتاب هستند ، اما فراتر از حدود 6.6 کیلو وات نیست.

1 از 2 نفر از خرید وسیله نقلیه الکتریکی خود پشیمان هستند: نظر شما چیست ?

طبق یک مطالعه جدید ، افزایش قیمت برق 54 ٪ از صاحبان خودروهای برقی و هیبریدهای قابل شارژ را برای پشیمانی از انتخاب خود سوق می دهد. ما می خواستیم این سؤال را از خوانندگان خود بپرسیم.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

54 ٪: این نسبت صاحبان خودروهای هیبریدی برقی و قابل شارژ است که طبق یک نظرسنجی اخیر YouGov ، از خرید خود پس از افزایش قیمت برق پشیمان می شوند. این کار توسط استارتاپ دانمارکی مونتا ، متخصص در مدیریت ایستگاه های شارژ انجام شد.

این نتیجه مطابق بخش نظرات مقاله ما ، ما را تا حدودی و همچنین خوانندگان ما شگفت زده کرد. بنابراین ما می خواستیم این سؤال را برای شما ، خوانندگان از شما بپرسیم دیجیتالی با برداشتن غوطه وری به ماشین هیبریدی برقی یا قابل شارژ.

در عوض با پرسیدن همان سؤال از مطالعه اولیه به یک نمونه متفاوت ، ما آن را کمی اصلاح کرده ایم. ما می خواستیم این مطالعه را در دو نظرسنجی مختلف جدا کنیم ، یکی در نظر گرفته شده برای 100 ٪ مشتریان اتومبیل برقی (EV) ، دیگری برای مشتریان خودروهای هیبریدی قابل شارژ (PHEV).

نظر خود را به ما بدهید !

البته ، ما می دانیم که خوانندگان ما نماینده کلیه مشتریان اتومبیل های قابل شارژ برقی و هیبریدی نیست. با این حال ، جالب است که به شما سطح رضایت خود را در مورد خرید یا اجاره وسیله نقلیه خود ، چه جدید و چه در استفاده از آن ، به شما ارائه دهید. این که آیا انتخاب شما پشیمان است یا نه ، ما همچنین می خواستیم از شما بپرسیم که چه چیزی شما را در تجربه خود با وسیله نقلیه جدید خود راضی می کند.

نظرسنجی ها در زیر ظاهر نمی شود ? بررسی کنید که مسدود کننده تبلیغات شما فعال نشده است یا استفاده از کوکی ها را پذیرفته اید. همچنین می توانید این صفحه را در حالت ناوبری خصوصی باز کنید.

نظرسنجی اختصاص داده شده به اتومبیل های برقی (لطفاً فقط در صورت خرید یا اجاره آن پاسخ دهید):

نظرسنجی اختصاص داده شده به شارژ مجدد اتومبیل های هیبریدی (لطفاً فقط در صورت خرید یا اجاره آن پاسخ دهید):

20 مورد برتر قبل از خرید ماشین برقی

شما هنوز با تحرک برقی آشنا نیستید ? این باعث ایجاد سوالات بسیاری در شما می شود ? در اینجا 20 موردی وجود دارد که قبلاً می دانید برای ثبت نام برای یک ماشین مرسوم ، به طوری که تجربه وسیله نقلیه الکتریکی قطعی است !

1. خرید یک ماشین برقی با نیازهای شما تعیین می شود

اگر رنو Zoé بهترین اتومبیل برقی فروش در فرانسه است ، لزوماً مناسب ترین استفاده شما یا اقتصادی ترین برای شما نیست. از این پس ، ماشین برقی طیف گسترده ای را پوشش می دهد ، از بهار کم هزینه Dacia گرفته تا مرسدس لوکس مرسدس EQS !

مهمتر از همه ، در هر گروه ، اکنون چندین پیشنهاد وجود دارد. پیشنهادات تولید کنندگان را با یکدیگر مقایسه کنید ، تا حد امکان مدل های مختلف را امتحان کنید ، از خود در مورد نیازهای واقعی خود در استقلال و استفاده ای که می خواهید از وسیله نقلیه برقی خود استفاده کنید (سفرهای کوچک یا طولانی ؛ شهر ، جاده و بزرگراه و غیره ، از خود بپرسید.).

2. برخی از مدل های وسایل نقلیه برقی نقاط ضعف را تجربه می کنند

ماشین کامل وجود ندارد ! بسته به نیاز شما ، نقاط ضعف شناخته شده در هر مدل از اتومبیل های برقی می تواند مسدود کننده یا بی اهمیت در پروژه استفاده شما باشد. شما هنوز هم باید این نکات منفی را بدانید. ایده آل خواندن آن پس از آزمایش وسیله نقلیه است. ستاره های بزرگ موجود در بازار لزوماً به دست ما رفتند ! همچنین اطلاعات متقاطع جمع آوری شده در شبکه ، به ویژه از طریق انجمن های کاربر.

علاوه بر گسلهایی که همه اتومبیل ها می توانند داشته باشند (سکونت محدود ، پایان نور و غیره) ، ماشین برقی می تواند نقاط ضعف خود را اضافه کند. به عنوان مثال ، افت قدرت شارژ سریع در طول سفرهای طولانی با نیسان برگ 2. در Bolloré Bluecar و Citroën E-Méhari ، لازم است در حدود 60 درجه سانتیگراد دمای باتری ها حفظ شود.

3. استقلال اعلام شده در خرید یک ماشین برقی استقلال واقعی نیست

همانطور که با مصرف وسایل نقلیه حرارتی ، استقلال الکتریکی اعلام شده توسط تولید کنندگان از یک چرخه اندازه گیری هماهنگ ناشی می شود ، که به طور کامل واقعیت را منعکس نمی کند. هنوز هم با لازم به کار پروتکل WLTP ، که قطعاً جایگزین NEDC بسیار خوش بینانه شده است ، بهترین ها وجود دارد.

برای به دست آوردن دامنه عملی که می توانید در شرایط صحیح استفاده امیدوار باشید (دمای خفیف ، طوفان برجسته و افت زیاد و غیره.) ، تقریباً 20 ٪ از ارقام را که به طور رسمی برای هر مدل ارتباط برقرار می کنند ، بگیرید.

4. Eco-Driving استقلال را ترویج می کند

برای حداکثر استقلال ، مهارت های زیست محیطی خود را تمرین کرده و توسعه دهید. پیش بینی ، منظم بودن سرعت ، بازیابی انرژی به کاهش و ترمز در صورت وجود ، انتخاب کمترین مسیر انرژی ، رانندگی از یک کامیون ، غلبه بر لاستیک از 0.1 تا 0 ، 3 میله ، ویندوز کوچک یا متوسط ​​برای جلوگیری از چتر نجات اثر … بسیاری از عادات که برای شعاع عمل قابل پرداخت هستند ، اگر تجمعی باشند بیشتر از همه.

5. استقلال در زمستان به طور جدی کاهش می یابد

افزودن مصرف کنندگان در خدمت در زمستان (گرمایش ، روشنایی در فضای باز و غیره.) ، اما همچنین تنبلی خاصی از فناوری لیتیوم برای کار در دمای پایین ، می تواند 30 ، 40 ، 50 ٪ و حتی بیشتر استقلال یک ماشین برقی کاهش یابد.

زمان صرف شده در ترافیک یک عامل تشدید کننده است. یک پمپ حرارتی یا حتی یک دستگاه حرارتی (اضافی) به جای مقاومت در برابر گرمایش ، پدیده را به حداقل می رساند. تلاشهای اضافی برای رانندگی در محیط زیست می تواند تا حدی مشکل را پاک کند.

6. باتری های پلیمری لیتیوم یون بهتر در برابر سرما مقاومت می کنند

به نظر کاربران معمولی اتومبیل های برقی مجهز به بسته های لیتیوم یون به خصوص محافظت شده (Kia Soul EV ، Hyundai Ioniq و غیره.) ، این فناوری نسبت به سرماخوردگی زمستان حساسیت کمتری دارد ، که منجر به از بین رفتن کمتر استقلال می شود.

7. استقلال وسایل نقلیه برقی بهبود یافته است

با گذشت سالها ، باتری ها رشد کرده اند و فناوری آنها بهبود یافته است. به عنوان مثال ، باتری Zoé از 22 به 52 کیلووات ساعت افزایش یافته است ! نتیجه منطقی ، استقلال آن بیش از دو برابر شده است. ارگ رنو اکنون 395 کیلومتر با چرخه WLTP مختلط اعلام کرد. SUV های جدید گروه فولکس واگن ، به عنوان مثال شناسه.4 ، تا 530 کیلومتر پیشنهاد دهید. Tesla Model 3 بیش از 600 کیلومتر قول می دهد. کافی است بگوییم سفرهایی که در گذشته خطرناک به نظر می رسید اکنون می توانند بدون نگرانی در نظر گرفته شوند.

8. بدون ناراحتی از Zfe

مناطق کم انتشار در فرانسه چند برابر می شود ، استقرار آنها در جمع بیش از 150 تحمیل می شود.000 نفر تا سال 2025. با آنها محدودیت های ترافیکی. اما صاحبان وسایل نقلیه برقی هرگز کنار گذاشته نمی شوند ، که در بهترین طبقه بندی ممکن سیستم قرار دارند !

9. سرانجام شبکه شارژ توسعه می یابد

مانند باتری ها ، شبکه شارژ توسعه می یابد. در ژوئیه 2022 ، 26 نفر بودند.500 ایستگاه برای عموم در فرانسه ، برای کل 67.000 سوکت. در سمت شارژ با پایانه های سریع (DC DC) ، علاوه بر سوپر شارژرهای تسلا (برخی از آنها اکنون برای رقابت باز هستند) ، شبکه یونیتی به خوبی رشد کرده است. برند سریع نیز شروع به راه اندازی می کند.

با این حال ، نقاط شارژ سریع کمتر از 10 ٪ از کل است. بخش عمده ای از شاخه ها 22 ترمینال 22 کیلو وات با جریان متناوب ، به ویژه برای Zoé Renault برش داده شده است ! این شبکه به لطف درگیری زنجیره های سوپر مارکت ، به ویژه Carrefour توسعه می یابد.

10. برای بررسی قبل از خرید یک ماشین برقی: حداکثر توان ترمینال و قدرت شارژ موثر

فروشندگان همیشه در مورد صحبت کردن در مورد شارژ مجدد در فضای عمومی با مشتریان کاملاً واضح نیستند. بعضی اوقات آنها پیشنهاد می کنند که یک ماشین برقی مجهز به ترمینال سریع 50 کیلو وات نیز می تواند از یک ترمینال شتاب در حداکثر خود استفاده کند ، یعنی 22 کیلو وات قدرت.

باور کردن آن اشتباه است ، زیرا همه چیز به شارژرهای تعبیه شده بستگی دارد (ها). Nove of VE که برای شارژ سریع طراحی شده است ، جدا از این احتمال ، با شارژ آهسته در سوکت های E/F (احتمالاً تقویت شده) راضی باشید. دیگران ، با داشتن یک شارژر 7 کیلو وات اضافی ، قادر به کار کردن پایانه های شتاب هستند ، اما فراتر از حدود 6.6 کیلو وات نیست.

11. اپراتورهایی که رومینگ را ارتقا می بخشند

ممکن است عبور از فرانسه با یک ماشین برقی معمولی (به استثنای تسلا) با تنظیم شارژ مجدد با کارت بانکی یا با استفاده از نشان فقط یک اپراتور دشوار به نظر برسد. اوضاع به لطف اصل رومینگ که با استفاده از آن می توان با استفاده از کارت از شبکه دیگر یا یک اپراتور شارژ ، پرداخت می شود ، به عنوان مثال کارت Pass ChargEmap امکان پرداخت شبکه را انجام داد.

12. هتل ها ، رستوران ها ، اردوگاه ها و مراکز خرید مجهز به ترمینال هستند

مؤسسات بیشتر و بیشتری که از مردم استقبال می کنند در ترمینال ها مجهز شده اند ، برخی از آنها از شارژ مجدد در مقصد خود استفاده می کنند که تسلا به ویژه در هتل ها ، رستوران ها ، کازینوها و مناطق تجاری به طور خاص توسعه می دهد. این تجهیزات همچنین می توانند برای قرار دادن اتومبیل های برقی از مارک های دیگر برنامه ریزی شوند.

اگر اینگونه نباشد ، اغلب با سایر زیرساخت ها برای تأمین برق تعداد بیشتری از مدل های متصل دو برابر می شود. قبل از اقامت توریستی یا تعطیلات ، مشاوره با سایت Chargemap می تواند برای یافتن مؤسساتی که به تحرک برقی کمک می کنند بسیار جالب باشد.

13. خرابی انرژی: ده ها میلیون سوکت برای کمک به شما

یک چیز را که هرگز فراموش نکنید: در صورت بروز خطر قریب الوقوع خرابی انرژی با یک ماشین برقی ، یک پریز برق ساده به شما امکان می دهد تا کمک کنید. مسلماً ، ممکن است لازم باشد که یک یا چند ساعت صبر کنید ، -لزوماً گم شده است -اما امکان درخواست یک بازرگان ، یک دولت ، یک کشاورز ، یک پارک تفریحی … و حتی یک فرد در صورت نیاز ، به ترتیب امکان پذیر است. برای یافتن انرژی کافی برای رسیدن به ترمینال بعدی یا رسیدن به مقصد. که با یک ماشین حرارتی امکان پذیر نیست !

14. حق گرفتن

در فرانسه ، مقررات مربوط به حق پیشرفت. هنگامی که هیچ نصب در یک پارکینگ ساختمان برای اسکان در دسترس نیست ، لازم است که از طریق جلسه عمومی همکاران شرکت کنید. شرکت های خدماتی پیشنهادهایی را ارائه می دهند که عملکرد را تسهیل می کنند و یک سیستم صدور صورتحساب اختصاصی را تنظیم می کنند.

به طور کلی ، ماده 41 قانون TECV N ° 2015-992 از 17 اوت 2015 7 میلیون امتیاز شارژ برای وسایل نقلیه هیبریدی برقی و قابل شارژ حداقل هدف برای دستیابی به سال 2030 را برطرف می کند. حداقل سهمیه در تیم های اختصاصی پیش از این به عنوان درصدی برای پارکینگ بسیاری از ساختمانها برای استفاده اصلی از مسکونی ، سوم ، صنعتی ، استقبال از یک سرویس عمومی ، تشکیل یک مجموعه تجاری یا استقبال از یک فیلم نمایش داده می شود.

15. به سمت اتومبیل های برقی به طور فزاینده ای

تأثیر بر محیط یک وسیله نقلیه الکتریکی توسط زنجیره تأمین در مواد اولیه ، ساخت عناصر وسیله نقلیه ، منبع الکتریکی برای شارژ مجدد ، استفاده از دستگاه ، بازیافت آن در زندگی شرط می شود. کبالت که وارد ترکیب باتری ها می شود ، یک نقطه بالقوه سیاه است ، به دلیل کار غیر انسانی که گاهی اوقات به کودکان برای استخراج آن وارد می شود.

تحت فشار سازمان های مردم نهاد ، تولید کنندگان VE تعهدات قانع کننده ای را برای تأمین قابل قبول تر انجام دادند. BMW نشان داده است که چگونه می توان با استفاده از مواد قابل بازیافت و قابل بازیافت ، منابع انرژی تجدید پذیر و آب بسیار کمتری ، ماشین الکتریکی ساخت. با تمرین اکو رانندگی ، ما می توانیم سهم ذرات سایش (لاستیک ، پوشش کف ، ترمز) را محدود کنیم که ناچیز نیست.

باتری های کششی می توانند عمر دوم برای ذخیره برق داشته باشند. بازیافت نهایی آنها با ورود بسته های لیتیوم یون در پایان عمر او تنظیم شده است. سیگنال ها از همه جا آمده اند تا شهادت دهند که چه کاری ممکن است انجام شود و چه چیزی به طور مشخص انجام می شود تا VE در طول چرخه زندگی خود با فضیلت تر شود.

16. برق سبز برای یک VE با فضیلت تر

در فرانسه ، سهم حرارتی برای تولید برق به نفع انرژی های تجدید پذیر کاهش می یابد. هسته ای با این حال بسیار موجود است ، که می تواند یک مانع روانی باشد. اما در حال حاضر می توان با رانندگی با یک ماشین برقی ، بخشی از ENR را در مخلوط انرژی رشد داد.

بنابراین با انتخاب یکی از بسیاری از پیشنهادات سبز ارائه شده توسط تأمین کنندگان برق ، از شبه نظامی ترین (Enercoop) ، گرفته تا شرکت های تاریخی (EDF ، Total و غیره .). اگر برق در صید از ترکیب مشترک باشد ، که خریداری و در واقع در شبکه تزریق می شود بسیار با فضیلت است. احتمال دیگر: برای مثال برای تولید انرژی خود ، از پنل های خورشیدی به عنوان مثال.

17. استحکام باتری کشش

هنگام راه اندازی در بازار در اوایل سال 2010 از اتومبیل های برقی نسل فعلی در اوایل سال 2010 ، مسئله طول عمر باتری ها بوجود آمد. چه مدت می توانند دوام بیاورند: 5 ، 8 ، 10 و بالاتر ? برای چند کیلومتر: 50.000 ، 100.000 ، 150.000 کیلومتر و فراتر از آن ? اکنون ما بیشتر می دانیم.

برخی از فن آوری های باتری بهتر از سایرین هستند و سوء استفاده از یک بسته یون لیتیوم را امکان پذیر می کنند. زمان عبور و استفاده (از جمله گرمایش سلول ها) دو عامل است که به پیری باتری می روند. در کل ، ما می توانیم 8-10 سال به طور متوسط ​​و بیش از 100 حساب کنیم.000 کیلومتر با یک بسته جدید. هرچه بیشتر سوار شوید ، پیشخوان قادر به تبدیل شدن با همان باتری ها خواهد بود. از طرف دیگر ، در 5.000 کیلومتر در سال ، قصد رسیدن به 100 را ندارید.000 کیلومتر با همان بسته.

18. اجاره برای خلاص شدن از شر پیری باتری

ارتباط تولید کنندگان در مورد شرایط و قیمت جایگزینی باتری های کششی که برای راحتی صحیح استفاده در یک ماشین برقی بسیار کم شده اند ، بسیار بد است. با ستایش (LLD) کل خودروی برقی یا فقط باتری می توان مشکل را دور زد.

همه تولید کنندگان این انتخاب آخر را ارائه نمی دهند ، اما در رنو (که مدت هاست آن را تحمیل کرده است) ، نیسان و Smart امکان پذیر است. در زیر یک آستانه خاص ، باتری به طور خودکار تغییر می کند ، که همیشه در طول استفاده از وسیله نقلیه حداقل استقلال دارد.

19. معاملات خوبی نیز وجود دارد

ماشین برقی شیک است ، اما این امر مانع از تولید کنندگان نمی شود. مانند سایر اتومبیل ها ، آنها با افزایش سن وسیله نقلیه بیشتر می شوند. به عنوان مثال ، نیسان همیشه روی برگ خود سخاوتمند است ! برخی از نمایندگان همچنین قیمت های جذاب را در صفحه نمایش ارائه می دهند.

20. همیشه کمک هایی برای خرید وجود دارد

اگر مبلغ بیش از 27 ٪ از هزینه خرید از جمله مالیات وسیله نقلیه نباشد ، در صورت هزینه اجاره باتری -افزایش یافته استخرید یک ماشین برقی جدید برقی در فرانسه با یک جایزه زیست محیطی 6 همراه است.یورو.

لطفا توجه داشته باشید: این کمک اغلب از قیمت های نمایش داده شده توسط تولید کنندگان و نمایندگی ها کسر می شود. به این امر می توان پاداش تبدیل را در مقدار 2 اضافه کرد.500 یورو اگر این عملیات با تخریب یک ماشین خصوصی یا یک ابزار دیزلی سبک ثبت شده قبل از 1 ژانویه 2011 همراه باشد ، یا یک مدل بنزین برای اولین بار قبل از 1 ژانویه 2006 در گردش است.

همچنین وسایل خرید محلی وجود دارد که ترکیبات ایالت را با هم ترکیب می کند.

شما می خواهید مطمئن باشید که در مورد اخبار اتومبیل های برقی چیزی را از دست نخواهید داد ?