فولکس واگن شناسه را “تأیید می کند”.1: یک ماشین برقی با کمتر از 20،000 یورو برای کاشت Dacia Spring ، Volkswagen ID.1: بهار داسیا در حال رقیب نیست

شناسه فولکس واگن.1: بهار داسیا در حال رقیب نیست

سرانجام ، فولکس واگن می خواهد با اعلام اینکه 10 اتومبیل برقی جدید که تا سال 2026 راه اندازی می شوند “” به سازنده این امکان را می دهد تا در مقایسه با رقابت ، بزرگترین دامنه اتومبیل های برقی را ارائه دهد. این شرکت در مقایسه با 70 ٪ قبلاً پیش بینی شده ، سهم بازار 80 ٪ در اروپا را در اتومبیل برقی هدف قرار داده است“” . سنگین !

فولکس واگن شناسه را “تأیید می کند”.1: یک ماشین برقی با کمتر از 20،000 یورو برای کاشت بهار Dacia

در طول ارائه شناسه فولکس واگن. 2 تمام ، یک ماشین برقی با کمتر از 25،000 یورو ، تولید کننده آلمانی از این فرصت استفاده کرد تا ورود یک مدل ارزان تر را تأیید کند. قیمت آن: کمتر از 20،000 یورو. این می تواند شناسه فرضی فولکس واگن باشد.1.

شناسه فولکس واگن. 2

مقاله به روز شده در 12 آوریل 2023 : در مصاحبه با رسانه ها اخبار خودرو, رئیس فولکس واگن ، توماس شفر ، به شناسه آینده بازگشت.1. این ، که باید زیر 20،000 یورو به بازار عرضه شود ، باید وارد شود ” حداکثر از سال 2026 یا 2027 به گفته مدیرعامل. که کم و بیش آنچه را که بیانیه مطبوعاتی مارس دلالت دارد تأیید می کند.

مقاله اصلی ، 16 مارس 2023 : شناسه فولکس واگن.1 و شناسه.2 از پای محکم انتظار می رود. تا حدودی به لطف آنها است که اتومبیل های برقی در حالی که کارآمد هستند واقعاً مقرون به صرفه می شوند. عصر چهارشنبه 15 مارس ، فولکس واگن حجاب را در آن بلند کرد ماشین مفهوم شناسه.2 تمام آنچه که Volkswagen ID را ترجیح می دهد.2 سری.

برگه فنی آن به وضوح یادآوری یک اتومبیل برقی بالا: بار فوق العاده -سریع در 20 دقیقه ، محدوده 450 کیلومتر ، صفحه داخلی دوتایی ، 226 اسب بخار و غیره است. با این حال ، قیمت فروش آن ، هنگامی که در سال 2025 به بازار عرضه می شود ، زیر 25،000 یورو اعلام می شود.

Volkswagen e -up - 1

روی کاغذ ، شناسه آینده فولکس واگن.2 باید پیراهن چوگان و گلف را با طول 4 متر شبیه به اول جایگزین کند ، اما یک سکونت و یک قفسه سینه که چیزی برای حسادت دوم ندارد. و در همه اینها فولکس واگن ? خوب ، فولکس واگن همچنین در مورد ماشین برقی که می تواند جایگزین آن شود بحث کرد.

شناسه فولکس واگن.1 زیر 20،000 یورو

مطمئناً شناسه فولکس واگن است.1 که همه در مورد آن صحبت می کنند ، به جز تولید کننده. واقعیت این است که رئیس گروه آلمانی از ورود آن خبر دادیک ماشین برقی با کمتر از 20،000 یورو در سال های آینده. برای صدمه دیدن ، حتی بسیار بد ، در بهار داسیا که مانند کیک های داغ به فروش می رسد کافی است. و روی داسیا حساب نکنید تا بیاید و این شناسه آینده را تحت الشعاع قرار دهد.1: Sandero برقی قبل از سال 2028 برنامه ریزی نشده است.

اگر بین خطوط بیانیه مطبوعاتی بخوانیم ، تصور می کنیم که این قبل از سال 2026 نمی رسد. تاریخی که در آن یک SUV برقی جمع و جور (شناسه.3 SUV ? یا برقی فولکس واگن Tiguan ?) همچنین ظاهر خواهد شد.

سرانجام ، فولکس واگن می خواهد با اعلام اینکه 10 اتومبیل برقی جدید که تا سال 2026 راه اندازی می شوند “” به سازنده این امکان را می دهد تا در مقایسه با رقابت ، بزرگترین دامنه اتومبیل های برقی را ارائه دهد. این شرکت در مقایسه با 70 ٪ قبلاً پیش بینی شده ، سهم بازار 80 ٪ در اروپا را در اتومبیل برقی هدف قرار داده است“” . سنگین !

ما همچنین می آموزیم که شناسه فولکس واگن. وزوز با چرخ های چرخدار (و بنابراین در نسخه 7 -Seater و باتری XXL) برای سال 2023 به خوبی برنامه ریزی شده است. و همچنین نسخه GTX به عنوان شایعات پیش بینی می کنند.

پس از تأخیر در احتراق در مقایسه با برخی از رقبا ، فولکس واگن می تواند با اتومبیل های برقی آینده خود سخت اعتصاب کند.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).

شناسه فولکس واگن.1: بهار داسیا در حال رقیب نیست

فولکس واگن در حال آماده سازی دو اتومبیل برقی جدید است. مهمترین پروژه بدون شک شناسه است.2. اثبات ، این وسیله نقلیه در سال 2025 راه اندازی می شود ، اما سازنده قبلاً مفهومی را در نزدیکی این سریال ارائه داده است.

با شناسه.2 ، VW می خواهد به سختی برخورد کند ، با قیمت شروع زیر 25.000 یورو. و بدون شک در فدا کردن سودآوری. در مصاحبه ای که به اخبار خودروسازی اروپا داده شد ، رئیس برند ، توماس شفر ، نشان می دهد که وی حداقل حاشیه 6 ٪ می خواست. برای رسیدن به آنجا ، VW به ویژه در افزایش قابل توجه حجم تولید شرط می بندد ، به خصوص از زمان شناسه.2 بخشی از یک پروژه از جمله Skoda و یک Cupra است. این دومی است که با طراحی یک پایگاه ورودی MEB ، که از MEB گرفته شده است ، بر این پروژه نظارت می کند ، اما اقتصادی تر و کشش تر است.

و بنابراین تولید کننده در آنجا متوقف نخواهد شد. او همچنین پروژه یک ماشین مرسوم ، مد روز حتی مقرون به صرفه تر را رسمی کرد ، که باید قیمت اساسی زیر 20 داشته باشد.000 یورو. توماس شفر اذعان می کند که این یک جهنم برای VW است. بنابراین برند به خود زمان بیشتری می دهد. رئیس تاریخ راه اندازی سال 2026 یا حتی 2027 را اعلام می کند.

بنابراین این یک آرامش زیبا برای داسیا در طاقچه ماشین برقی ارزان قیمت است ! بهار او در سال 2021 راه اندازی شد ، با بیش از 100.000 وسیله نقلیه در دو سال در اروپا سفارش داده شده است. این خودرو در سال 2024 یک بروزرسانی بزرگ را تجربه خواهد کرد ، با هدف این برند که قیمت حمله را در 20 سالگی حفظ کند.000 یورو تقریباً.

در نهایت ادامه بهار است که با این VW ارزان قیمت در رقابت خواهد بود. هنوز زود فکر کردن در مورد آن است ، اما Dacia باید با استفاده از سکوی CMF-BEV ، یک ماشین برقی جدید را راه اندازی کند ، که به زودی توسط R5 افتتاح شد. در کنار فولکس واگن کوچک ، این الگوی نشان می دهد که از ورودی MEB نباید استفاده شود.

برای سودآوری اتومبیل خود ، VW آهنگ های مختلفی را مطالعه می کند ، به عنوان مثال کاهش اندازه باتری یا پیدا کردن شریک زندگی برای به اشتراک گذاشتن هزینه ها. حتی اگر به نظر می رسد توماس شفر فکر می کند که در داخل کشور باقی خواهد ماند ، با پیشرفتی که توسط Skoda انجام شده است ، که یک مدل مشتق را ارائه می دهد ، به خصوص برای بازار هند.