1 سهام فوق العاده 28 ٪ از پیوستن به اپل ، مایکروسافت ، آمازون ، الفبای و NVIDIA در باشگاه 1 تریلیون دلاری | The Motley Fool ، برخی از موارد سری سوم آیفون 15 Pro Series دارای نقص طراحی است که بر روی دکمه اکشن جدید تأثیر می گذارد – اخبار

برخی از موارد سری آیفون 15 شخص ثالث دارای نقص طراحی است که بر روی دکمه عمل جدید تأثیر می گذارد

برای کسانی که در YouTube تحت پوشش قرار نمی گیرند ، فقط یک سر سریع که امروز فیلم Aboove را رها کرده است ، این یک مقایسه بین دو دوربین کاملاً متفاوت است ، اما با هم همپوشانی قابل توجهی دارند. و در این حالت ، تمرکز سنگین بر “مد اکشن” اپل ، که در تمام نسخه های آیفون 15 است. این حالت به طور قابل توجهی تصویر را تثبیت می کند ، در حالی که رقیب است.

1 سهام فوق العاده 28 ٪ از پیوستن به اپل ، مایکروسافت ، آمازون ، الفبای و NVIDIA در باشگاه 1 تریلیون دلاری

در حال حاضر پنج شرکت آمریکایی به ارزش بیش از 1 تریلیون دلار وجود دارد ، اما ممکن است این باشگاه رشد کند.

برای دستیابی به نقطه عطف اختصاصی 1 تریلیون دلاری ، ارزیابی سیستم عامل های متا فقط 28 ٪ افزایش می یابد.

این شرکت می تواند براساس چشم انداز درآمد خود به تنهایی به پایان امسال برسد.

nasdaq: متا

سکوهای متا

قیمت از 22 سپتامبر 2023 ، 4:00 p.مگس. وت

شما در حال خواندن یک مقاله رایگان با نظرات است که ممکن است متفاوت از خدمات سرمایه گذاری حق بیمه Motley Fool باشد. امروز به یک عضو احمق تبدیل شوید دسترسی فوری به توصیه های تحلیلگر برتر ، تحقیقات عمیق ، سرمایه گذاری منابع, و بیشتر. بیشتر بدانید

هوش مصنوعی در حال رشد یک مرحله رشد جدید برای شرکت بزرگ رسانه های اجتماعی جهان است.

این یک سال قوی برای سهام فناوری های گسترده ، با NASDAQ-100 تاکنون 40 ٪ افزایش یابد. در حالی که پس از افت شدید در سال 2022 هنوز 8 ٪ از تمام وقت خود کاهش یافته است ، اما برخی از سهام های فردی اخیراً به هر حال به ارتفاعات جدید رفته اند.

سهام از نویدیا امسال سه برابر شده اند ، به عنوان مثال ، شرکت را به یک تریلیون دلار ارزیابی می کند. این Nvidia را در یک باشگاه اختصاصی با غول های فناوری آمریکایی Other قرار می دهد. در سال 2018, سیب اولین شرکت در جهان شد که یک سرمایه گذاری در بازار 1 تریلیون دلاری را با آن جمع کرد مایکروسافت, وابسته به آمازون, و والدین گوگل الفبا به زودی پس از.

سهام دیگر در حال کوبیدن درب آن باشگاه است. به اشتراک گذاری قیمت از سکوهای متا (متا 1.13 ٪) به لطف تمرکز شرکت بر کارآیی و تلاش های آن مربوط به هوش مصنوعی (AI) تاکنون 144 ٪ رشد داشته است. اکنون 778 میلیارد دلار ارزش دارد ، به این معنی که سود فقط 28 ٪ از اینجا آن را در بین همسالان فناوری خود با کلاه بازار 1 تریلیون دلاری قرار می دهد. در اینجا به همین دلیل است که احتمالاً قبل از رسیدن به آنجا فقط یک زمان است.

دو دوست هیجان زده که در اجاره ساحلی آفتابی سلفی می گیرند

منبع تصویر: گتی تصاویر.

سال کارآیی متا به شکلی بزرگ پرداخت می شود

در سال 2022 ، سهام متا 88 دلار سهم را ثبت کرد. با توجه به معامله در سال 2021 378 دلار ، که نشان دهنده کاهش 76 ٪ است. واضح است که سرمایه گذاران از این شرکت ناراضی بودند. مطمئناً ، کل بخش فناوری سال گذشته تلاش کرد ، بنابراین سهام متا تنها تحت فشار نبود. اما نگرانی در مورد هزینه های بیش از حد شرکت برای متاور وجود داشت ، که این امر معنی دار بود.

در همین حال ، شرکت فناوری چینی Bytedance در حال مختل کردن صنعت رسانه های اجتماعی با پلت فرم Tiktok خود بود که فیس بوک و اینستاگرام متا را در معرض خطر از دست دادن Liftnce قرار داد. مارک زاکربرگ ، مدیرعامل متا به سرعت به پاسخ نیاز داشت. وی 2023 را “سال کارآیی” لقب داد ، و این شرکت را در خانواده برنامه های رسانه های اجتماعی خود متمرکز کرد و متعهد به مدیریت هزینه ها شد. این شامل 21000 اخراج و (حداقل تاکنون امسال) کاهش اندک در هزینه های Metaversh.

2023 همچنین یک نکته مهم مهم برای متا را مشخص کرد: تمرکز آن به هوش مصنوعی تغییر یافت زیرا مربوط به دارایی های رسانه های اجتماعی آن است. این شرکت برای توسعه یک موتور توصیه شده با AI Power بسیار تلاش کرد ، که می آموزد چه محتوایی کاربران دوست دارند تماشا کنند تا بتوانند با تغذیه بیشتر آنها ، تعامل را تقویت کنند. این در ابتدا به ویژگی ویدیوی واقعی فرم کوتاه آن ، که برای رقابت با Tiktok طراحی شده بود ، اعمال شد ، اما متا اکنون از AI برای توصیه انواع محتوا استفاده می کند.

توصیه های هوش مصنوعی راز موفقیت Tiktok است ، و تلاش های متا به طور کامل میوه می دهد. در سه ماهه دوم (به پایان رسید 30 ژوئن) ، این شرکت اعلام کرد که AI Discovery منجر به افزایش 7 ٪ نسبت به سال نسبت به زمان کاربران در فیس بوک می شود.

در سه ماهه اول ، این AI را با 30 ٪ بداهه نوازی نسبت به سال در اثر درآمدزایی در اینستاگرام و 40 ٪ در فیس بوک اعتبار داد. به عبارت دیگر ، هوش مصنوعی می فهمد که کاربران با افزایش دقت چه چیزی را دوست دارند.

این اعداد می توانند تأثیرات طولانی مدت بر مالی متا داشته باشند. هرچه کاربر در برنامه های رسانه های اجتماعی خود بیشتر بگذرد ، فرصت های بیشتری برای ایجاد تبلیغات به آنها برای تولید برگشتی باید بیشتر شود. و اگر AI Helpps Meta را با دقت بیشتری با تبلیغات هدف قرار دهد ، این امر باعث افزایش سیگنالیست درآمدزایی می شود زیرا احتمالاً هزینه های بیشتری را نیز خرج می کنند.

صحبت از آن ، بازگشت متا به طرز فجیعی به رشد بازگشت

متا در پشت سه چهارم متوالی بازگشت سال به سال 2023 وارد سال 2023 شد. افزایش سریع نرخ بهره طی 12 ماه گذشته باعث محدودیت قدرت هزینه های مصرف کننده می شود. اگر مصرف کنندگان هزینه کمتری داشته باشند ، تجارت باید هزینه های خود را نیز کاهش دهد ، و کاهش بازاریابی یکی از اولین مکانهایی است که آنها این کار را انجام می دهند. این به بازگشت متا آسیب رسانده است.

و در حالی که این شرکت هنوز روی واقعیت مجازی و Metoversh تمرکز داشت ، برنامه های فیس بوک و اینستاگرام آن در حال از دست دادن دلارهای تبلیغاتی برای سیستم عامل های جدید مانند Tiktok بود.

تمرکز زاکربرگ بر هوش مصنوعی و افزایش زمانی که کاربران در برنامه های رسانه های اجتماعی متا صرف می کنند ، در سال 2023 شروع به پرداخت هزینه های مختلف کردند. بازگشت به تیک بالاتر توسط 2.6 ٪ نسبت به سال در سه ماهه اول ، و این رشد در سه ماهه دوم به 11 ٪ رسید.

این رشد تجدید شده همراه با هزینه شرکت منجر به نتیجه حتی چشمگیرتر در خط پایین شد. درآمد خالص سه ماهه متا با 4 دلار پایین.3 میلیارد در سه ماهه سوم سال 2022 و تا سه ماهه دوم اخیر 2023 ، 77 درصد از این پایین به 7 دلار افزایش یافته است.7 میلیارد.

سود رو به رشد متا راه را برای ارزیابی 1 تریلیون دلاری هموار می کند

برای یک شرکت فناوری بالغ و سودآور مانند متا ، دستیابی به یک تریلیون دلار ارزش گذاری تقریباً به طور کامل بر روی اعداد پیش بینی شده است. مطمئناً ، متا ممکن است برای معرفی سیستم عامل های جدید مانند رقیب توییتر خود ، موضوعات ، که در اوایل سال جاری تبدیل به برنامه سریع در تاریخ شد ، اعتبار خود را بدست آورد. اما در پایان ، سرمایه گذاران بر اساس درآمد آن ، شرکت اولیه را ارزیابی می کنند.

درآمد 12 ماهه متا در هر سهم (EPS) 8 دلار است.58 ، و بر اساس قیمت فعلی سهام 305 دلار.60 ، با نسبت قیمت به درآمد (P/E) 35 معامله می شود.6. این بیشتر از آنچه بخش فناوری گسترده تر توسط شاخص NASDAQ-100 نشان می دهد ، که در P/E 30 معامله می شود.5.

ما این مبنای ، زمینه زیادی برای افزایش سهام متا وجود ندارد. با این حال ، Wall Street Expection انتظار دارد EPS شرکت در نیمه دوم سال جاری SUV باشد ، و تخمین ها حاکی از آن است که EPS تمام سال 2023 می تواند با 13 دلار وارد شود.38.

اگر وال استریت صحیح است ، آن سهام متا را در یک P/E فقط 22 قرار می دهد.8 ، با توجه به اینكه سهام بین هم اکنون و پایان سال فقط برای تجارت با شاخص NASDAQ-100 باید 33 ٪ پرش كند.

به یاد داشته باشید ، سهام متا فقط به 28 ٪ سود نیاز دارد تا ارزش گذاری شرکت را به 1 تریلیون دلار برساند. بنابراین ، ورود آن به منحصر به فرد ترین باشگاه بازار در کنار اپل ، مایکروسافت ، آمازون ، الفبای و نویدیا احتمالاً زودتر از موعد به نظر می رسد.

رندی زاکربرگ ، مدیر آموزش توسعه بازار و سخنگوی Facebook و Sister to Meta Platforms ، مارک زاکربرگ ، عضو هیئت مدیره Motley Fool است. سوزان فری ، مدیر اجرایی الفبای ، عضو هیئت مدیره Motley Fool است. جان مکی ، مدیر عامل شرکت Whole Foods Market ، یک شرکت تابعه آمازون ، عضو هیئت مدیره Motley Fool است. آنتونی دی پزیو در هیچ یک از سهام ذکر شده هیچ موقعیتی ندارد. Motley Fool موقعیت هایی دارد و الفبای ، آمازون را توصیه می کند.com ، Apple ، سیستم عامل های متا ، مایکروسافت و NVIDIA. Motley Fool یک سیاست افشاگری دارد.

برخی از موارد سری آیفون 15 شخص ثالث دارای نقص طراحی است که بر روی دکمه عمل جدید تأثیر می گذارد

یک مورد Bellroy که ظاهراً برای آیفون 15 Pro Max ساخته شده است برای دکمه اکشن جدید طراحی نشده است. (منبع: NotebookCheck)

انتخاب آیفون جدید همچنین Usans به معنای انتخاب یک پرونده برای رفتن با آن است. با این حال ، خریداران باید مراقب باشند که تصمیم اپل برای تغییر سوئیچ بی صدا به یک دکمه عمل ، به نظر می رسد برخی از سازندگان پرونده را بیرون آورده است.

کاربران نقص طراحی را در برخی از جعبه های سری آیفون 15 شخص ثالث در بازار شناسایی کرده اند. به نظر می رسد که تعدادی از آنها با تصمیم اپل مبنی بر تبدیل سوئیچ بی صدا کلاسیک ، علی رغم شایعات در ماه ها که اپل در حال برنامه ریزی برای ساخت چانگ بود ، گرفتار شده اند. همانطور که در عکس همراه مشاهده می کنید ، آیفون 15 Pro Max Case از سازنده مورد توجه مورد توجه Bellroy (که قبلاً با Google جدا شده است) دارای یک برش است که با یک سوئیچ بی صدا کار می کند اما لب چرمی مانع توانایی آسان می شود به راحتی بتوانید به راحتی دکمه عمل را با فشار به راحتی فعال کنید.

ارائه دهنده های روتینی اپل سازندگان پرونده را با ابعاد مدل های آینده خود ماهها پیش از هزینه های مربوط به ارائه دهنده ای که امضاء یک nondisclosu است ، ایجاد کرد. با این حال ، در این مثال ، به نظر می رسد که اپل به سازندگان پرونده فاش نکرده است که سوئیچ Old Old Mute با یک دکمه جایگزین می شود ، دقیقاً مانند دکمه های حجم و حجم که دکمه اکشن جدید در بالای آنها قرار دارد. با توجه به این یک ویژگی جدید ، کاملاً جای تعجب ندارد که اپل این مکاشفه را انجام ندهد. همچنین به نظر می رسد که تعدادی از سازندگان موردی آماده نبودند که قمار را در مورد شایعات این تغییر بگیرند.

در عکس زیر ، می توانید یک مورد رسمی جدید Apple Iphone 15 Plus را با سبک قدیمی برش داده شده برای سوئیچ بی صدا در مقایسه با کیس رسمی رسمی Apple Iphone 15 Pro Max مشاهده کنید که دارای یک دکمه در سمت پرونده در سبک است. از دکمه های حجم و حجم پایین. این بدیهی است که عملکرد دکمه جدید سری آیفون 15 را آسان می کند. مسئله ای که با پرونده Bellroy مشخص شده است نیز در سایر سری های شخص ثالث آیفون 15 Pro مانند مواردی که از سازنده کیس پرکار Cygnett- که به نظر می رسد با تغییر نام شایعه شده از “Ultra” گرفتار شده است ، مشاهده شده است.

در حالی که موارد رسمی سریال آیفون 15 اپل برای کار با دکمه عمل تضمین شده است ، کیفیت پرونده جدید Finewoven برای انتقاد وارد شده است. توصیه ما برای استفاده ، بازرسی از پرونده سازگاری با دکمه عمل است ، نه فقط موردی را انتخاب کنید که ظاهراً با سری جدید آیفون 15 سازگار باشد.

کار برای نوت بوک
آیا شما یک فنی هستید که می دانید چگونه بنویسید? سپس به تیم ما بپیوندید! تحت تعقیب:
– نویسنده خبرهای تخصصی
– مجله نویسنده
جزئیات اینجا

GoPro Hero 12 Black vs Apple Iphone 15: Action Action!

برای کسانی که در YouTube تحت پوشش قرار نمی گیرند ، فقط یک سر سریع که امروز فیلم Aboove را رها کرده است ، این یک مقایسه بین دو دوربین کاملاً متفاوت است ، اما با هم همپوشانی قابل توجهی دارند. و در این حالت ، تمرکز سنگین بر “مد اکشن” اپل ، که در تمام نسخه های آیفون 15 است. این حالت به طور قابل توجهی تصویر را تثبیت می کند ، در حالی که رقیب است.

مثل سال گذشته ، من با یک سناریوهای مختلف به صورت کنار هم رفتم ، شامل این موارد: اما محدود به این موارد نیست:

 • تست های اسپرینت در حال اجرا با همسرم
 • آزمایش آهسته Cannonball
 • تعقیب دوچرخه سواران در شب بارانی تاریک در آمستردام
 • تلاش برای قرار دادن آیفون در بالای یک هواپیمای بدون سرنشین بسیار کوچک
 • دوچرخه سواری در کوهستان
 • دوچرخه سواری جاده
 • … و یک دسته بیشتر.

به آن یک نمایشنامه بدهید ، در بالا ، من به طور منطقی مطمئن هستم که احتمالاً آن را سرگرم کننده می دانید – و همچنین آموزنده. این علاقه مند است که مسئولیت های YouTube را در بخش نظرات مشاهده کنید ، با این که افراد تقسیم می شوند که در کدام دوربین “برنده” در سناریوهای مختلف است.

ممنون از ملاحظه تان!

ارسال یک چگونه لغو پاسخ

مشترک شدن در خبرنامه

من می خواهم از DCR پشتیبانی کنم و از AD Free DC Rainmaker (20 دلار در سال) لذت ببرم.

مرا از نظرات بعدی از طریق ایمیل آگاه کن.

4 نظر

این ویدیوی DCR مورد علاقه من در مدت زمان طولانی بود. همه فیلم های مرور مفید هستند و من همه آنها را تماشا می کنم ، اما این یکی از تماشای تماشای و واقعاً شگفت آور بود. فهمیدم که تقریباً همیشه فیلم های ویدیویی آیفون 15 را به جز فیلم دوچرخه سواری کوهستانی ترجیح می دهم ، و قطعاً صدای آیفون را در هر صورت ترجیح می دادم. من یک نظر توسط یک داوری دیگر را خواندم که گفت اپل در حال نزدیک شدن و نزدیک تر به جایگزینی همه دستگاه های شما است. بعد از Gunning for Garmin Watches (Apple Watch Ultra) ، Garmin Inreach (SATELLE SOS که به آیفون می رود) ، بیشتر دوربین های نقطه و تیراندازی و غیره ، این ویدیو روشن می کند که آنها برای GoPro نیز می آیند. من فردا آیفون 15 خود را انتخاب می کنم و برای یک دوربین اکشن خرید کرده ام. صادقانه? براساس این ویدیو ، من قصد دارم از آیفون 15 خود استفاده کنم تا اینکه دلیلی برای به روزرسانی GoPro قدیمی خود مشاهده کنم.

ویدیوی عالی! من تعجب می کنم که آیفون 15 چقدر دانه دار است.

کیفیت تصاویر آیفون در MTB (حالت اکشن) نسبت به GoPro بدتر می شود – اگر می خواهید تصاویر خوبی داشته باشید ، نباید از آیفون استفاده کنید.

من تعجب می کنم که Pro vs Nonpro چقدر بر فیلم های کم نور شما تأثیر گذاشته است. نسخه های حرفه ای سنسورهای بزرگتر ندارند?

من DC Rainmaker هستم ..

در حدود اشعه

شنا ، دوچرخه و دویدن. سپس ، من به اینجا می آیم و در مورد ماجراهای خود می نویسم. به همین سادگی است که. بیشتر اوقات. اگر در اطراف این قسمت ها تازه هستید ، نسخه طولانی داستان من است.

شما از سایت پشتیبانی خواهید کرد و DCR بدون تبلیغ دریافت خواهید کرد! بیشتر ، شما عالی تر خواهید بود. برای تمام جزئیات در بالا کلیک کنید. اوه ، و می توانید در اینجا برای خبرنامه ثبت نام کنید!

در اینجا نحوه ذخیره آورده شده است!

می خواهم پول نقد SOE را ذخیره کرده و از سایت پشتیبانی کنید? از backcountry استفاده کنید.com یا دوچرخه سوار رقابتی با کد کوپن dcrainmaker برای اولین بار کاربران 15 ٪ پس انداز می کنیم محصولات قابل اجرا. و هر دو دوچرخه سوار پشتی و هر دو حمل و نقل 2 روزه رایگان ارائه می دهند! در انگلیس/اتحادیه اروپا/استرالیا/نیوزیلند? سپس در لینک زیر Wiggle را بزنید! از طرف دیگر ، برای هر چیز دیگری که روی کره زمین است ، به سادگی کالاهای خود را از طریق لینک زیر از آمازون خریداری کنید و من به عنوان یک همکار آمازون کمی کوچک می گیرم. برای شما هزینه ای ندارد ، آسان به عنوان پای! می توانید از لینک فوق برای هر کشور آمازون استفاده کنید و آن (باید) به طور خودکار به سایت محلی آمازون خود هدایت شود.

آیا می خواهید ویژگی های هر محصول را با سطح ریز و درشت مقایسه کنید? مشکلی نیست ، داده های مقایسه محصول به طور مداوم با محصول جدید و ویژگی های جدید اضافه شده به محصول قدیمی به روز می شوند!

می خواهم نمودارهای نمودار مقایسه را درست مثل من برای GPS ، ضربان قلب ، کنتورهای برق و موارد دیگر ایجاد کنم? مشکلی نیست ، در اینجا سکویی است که من استفاده می کنم – شما هم می توانید!

فکر می کنید بررسی های مکتوب من عمیق است? شما باید فیلم های من را بررسی کنید. من چیزها را به یک سطح کاملاً جدید از عمق تعاملی می برم!

راهنمای خریداران مربیان هوشمند: در زمستان به یک مربی هوشمند نگاه می کنید? من تمام واحدها را برای خرید (و جلوگیری از) برای آموزش های داخلی پوشش می دهم. خوب، بد و زشت.

پادکست هفتگی من را ببینید – با Gplama ، که مملو از ابزار غرفه و خوبی های غیر Guadget است!

تمام دنده های بسیار جذاب DC Rainmaker خود را از اینجا دریافت کنید!

متداول

 • آیا پلیس خصوصی ارسال کرده اید?
 • چرا هنوز یک بررسی برای محصول XYZ که ماه ها پیش ذکر کرده اید منتشر نکرده اید?
 • آیا محصول ما را قبل از انتشار آزمایش می کنید?
 • آیا حاضرید محصولات بتا را مرور یا آزمایش کنید?
 • کدام مربی را باید بخرم?
 • کدام ساعت GPS را باید بخرم?
 • من به پاریس رفتم – برای آموزش یا گشت و گذار چه چیزی را توصیه می کنید?
 • من به واشنگتن دی سی رفتم – چه چیزی را برای آموزش توصیه می کنید?
 • من از خارج از کشور هستم و از ایالات متحده بازدید خواهم کرد ، بهترین فروشگاه سه گانه در شهر XYZ چیست?
 • شما از چه نوع دوربینی استفاده می کنید?