فناوری پیشرفته – اخبار ، اطلاعات زنده و فیلم ها ، اخبار فناوری – اطلاعات و اخبار فناوری بالا در اروپا 1

اخبار فن آوری – اخبار و اخبار فناوری بالا در اروپا 1

07/12/2023 – 18:53 Chatbot Medical Google IA در اطلاعات مصنوعی Google موفق می شود که Chatbot معاینه پزشکی موفق در ایالات متحده بود ، اما نتایج آن به وضوح باقی مانده است.

فناوری پیشرفته

این به یکی از ویژگی های اساسی تلفن های هوشمند تبدیل شده است: قدرت لنز تله فوتو برای نزدیک شدن به موضوع برای عکس. اما مراقب باشید ، نه با بزرگنمایی نوری و دیجیتال بزرگنمایی اشتباه کنید.

فروشگاه های اپل فرانسوی در اعتصاب جمعه و شنبه برای راه اندازی آیفون 15 Intersyndicale خواستار افزایش دستمزدها 7 ٪ است ، در حالی که این مدیریت افزایش 4.5 ٪ را همراه با افزایش رستوران بلیط ارائه می دهد.

آزار و اذیت مدرسه: “چه تعداد از ماری ، نیکلاس ، لیندسی باید ?”، مادر نوجوانی را که خودکشی دختر استفانی میستره را به قتل رساند ، دو سال پیش در کاسی (Bouches-du-rhône) کشته ، پس از سالها مورد آزار و اذیت در شبکه های اجتماعی ، کشته شد. او ادعا می کند “آگاهی واقعی”.

Google و Microsoft یک تصحیح بسیار بهبود یافته برای صفحه کلید لپ تاپ Android دریافت می کنند لپ تاپ های اتوماتیک در حال تحول و گسترش به یک اصلاح دستوری و حتی سبک هستند. این عملکرد به زودی در صفحه کلید جایگزین Gboard و SwiftKey ادغام می شود.

هوش مصنوعی در خدمت مراقبان است که همراهان خود را تحت تأثیر بیماری آلزایمر Ia Medical قرار داده اند ، Alix ، یک نرم افزار chatbot ، با هدف بهبود همراهی اقوام افراد مبتلا به بیماری آلزایمر را توسعه داده است.

USB-C: پشت کانکتور منحصر به فرد ، سرعت و کابل های بسیار متفاوت Apple آخرین تولید کننده تلفن های هوشمند است که با محدوده آیفون 15 به USB-C می رود ، که این هفته ارائه شده است. اروپا برای سهولت بیشتر در استفاده ، شارژر و کانکتور منحصر به فرد را تحمیل می کند. در واقعیت ، USB-C بسیار پیچیده تر است.

ایالات متحده: Heygen ، هوش مصنوعی قادر به ایجاد چندین زبان با هر کسی است که یک راه اندازی لس آنجلس یک ابزار ویدیویی چشمگیر را راه اندازی کرده است که قادر به نشان دادن شخص فیلمبرداری است که در حال صحبت کردن به زبان دیگری است از آنچه که در ابتدا صحبت می کند. پس از چتپ و میان دوره ای ، این هوش مصنوعی جدید نیز بحث برانگیز است.

Heygen AI قادر به سبقت گرفتن از یک ویدیو به چند زبان به طور همزمان چته ، میانج و میانه ، برنامه های هوش مصنوعی با نتایج به طور فزاینده ای شگفت آور در حال افزایش است. دو Tiktok سابق ، ابزاری را ایجاد کنید که به طور خودکار یک فیلم را به چندین زبان ترجمه کند ، با احترام به Intonation و حرکت لب های گوینده.

شناسه: فنلاند گذرنامه دیجیتالی نصب شده در تلفن را آزمایش می کند در حالی که مقالات هویت دیجیتال به صورت متناسب در فرانسه ، در فرودگاه هلسینکی شروع می شود ، زیرا در تابستان امسال ، یک آزمایش گذرنامه دیجیتال در تلفن انجام می شود. عبور از مرز بدون داشتن گذرنامه فیزیکی امکان پذیر است. این یک نمایش برتر جهانی است.

به “جنگل” خوش آمدید ، بزرگترین مزرعه عمودی در فرانسه واقع در Château-Thierry ، در Aisne ، این شرکت گیاهان زمینی را بدون زمین و خورشید پرورش می دهد. این اصل مزارع عمودی ، که در آن گیاهان به لطف نور بنفش و سیستم هیدروپونیک در آشیانه ها رشد می کنند.

هوش مصنوعی: رهبران اصلی فناوری “دستورالعمل های بزرگ را راهنمایی می کنند” ، می گوید: اسما ماهلا ، متخصص در زمینه های سیاسی دیجیتال در تاریخ 12/13 اطلاعات Asma Mhalla ، متخصص در مسائل سیاسی دیجیتال ، چهارشنبه ، 13 سپتامبر. او به این سوال که حاوی هوش مصنوعی و رهبران آن است نگاه می کند.

آیفون 15 مجهز به درگاه بارگیری USB-C است که توسط اتحادیه اروپا تحمیل شده است ، تلفن هوشمند جدید ارائه شده توسط اپل به دنبال مدل های قبلی ، به استثنای حالت شارژ خود ، که شرکت آمریکایی بالاخره پذیرفته است که تغییر کند.

تلفن های هوشمند: سرانجام یک شارژر جهانی اپل مسئول قانون اروپا است: سرانجام شارژر جهانی تصویب شد.

در ژاپن ما از روبات ها برای مبارزه با غیبت استفاده می کنیم و دانش آموزان زیادی را به مدرسه باز می گردانیم که بسیاری از دانش آموزان ژاپنی از راه دور مدرسه را انتخاب می کنند ، تا آنها را ترغیب کنیم که از نظر جسمی در کلاس بیایند ، یک تکنیک اصلی به تازگی ایجاد شده است: به آنها پیشنهاد دهید که روبات هایی را انتخاب کنند دوره ها در جای آنها.

ایالات متحده: پس از Google Glass ، Transcriblass ، عینک های کمتر از 100 دلار برای کمک به کم شنوایی در صورتی که عینک Google موفقیت مورد انتظار را نداشته باشد ، ایده آینده نگرانه عینک های هوشمند در هوا باقی می ماند. دو دانشجوی سابق نسخه مقرون به صرفه تر خود را برای کمک به کمبود شنوایی به لطف واقعیت افزوده کمک کرده اند.

زمین لرزه در مراکش: آیا فناوری می تواند به پیش بینی یا جلوگیری از زمین لرزه کمک کند ? یک زلزله کشنده که مراکش را در شب 8 تا 9 سپتامبر ویران کرد ، اگر هنوز پیش بینی زمین لرزه ها غیرممکن است ، سیستم هایی برای هشدار دادن به جمعیت.

آیفون 15: این به طور مضاعف عادت های اپل ما را باید از محدوده جدید آیفون 15 رونمایی کند ، این سه شنبه ، 12 سپتامبر 2023. نیمی از گردش مالی آن به آن بستگی دارد. نسل جدیدی که با دو تغییر عمده تکنولوژیکی به خطر می اندازد کاربران خود را از بین ببرد.

ظهور جنین مصنوعی: چشم اندازهای علمی و اخلاقی با شکوه تکنیک سرگیجه آماده است: دو تیم به تازگی اعلام کرده اند که موفق شده است تا 14 روز یک جنین انسانی را که محدود به قانون است ، در یک جعبه زایدر ، از سلولهای بنیادی شکل دهد.

صفحه های مسطح: آیا اثر جام جهانی راگبی “اثر” وجود دارد ? جام جهانی راگبی در فرانسه با پیروزی فرانسه مقابل نیوزیلند آغاز شد. در کل ، 48 مسابقه برای تماشای تا 28 اکتبر ، در TF1 ، بلکه در M6 و فرانسه 2. آیا جام جهانی راگبی “اثر” ، در فروش صفحه های مسطح ، مانند دنیای فوتبال وجود دارد.

نمایشگاه اتومبیل مونیخ: GPS پیش بینی شده در شیشه جلو اتومبیل به طوری که دیگر از دست دادن نمایشگاه اتومبیل مونیخ از 5 تا 10 سپتامبر 2023 در آلمان برگزار می شود. یکی از تازه های امسال شیشه جلو اتومبیل است که به صفحه تبدیل می شوند.

ایالات متحده: گواهینامه رانندگی دیجیتالی موجود در تلفن شما در یونایتد Eats ، هیچ کارت هویت ملی وجود ندارد ، مجوز رانندگی اغلب به عنوان یک سند هویت استفاده می شود. کالیفرنیا یک برنامه آزمایشی را در سال 2023 برای یک نسخه مواد مخدر برای نگه داشتن تلفن خود راه اندازی کرد.

تراشه زیر جلدی: کلیدهای ما یا کارت بانکی ما همیشه با یک کاشت الکترونیکی در کف دست یک قدم به تازگی با ککهای واقع در زیر پوست گرفته شده است ، نیازی به بیرون رفتن با کلیدهای آن یا کیف پول های آن نیست. شما می توانید ماشین خود را شروع کنید ، با یک ژست دستی هویت خود را بپردازید یا حتی کاهش دهید.

Electromegalog: AI … حتی در جایی که ما انتظار تلویزیون های جدید را برای آخرین ماشین لباسشویی ، از طریق روبات های خانگی نداریم: همه چیز در IFA 2023 ، سالن اروپایی برای الکترونیک مصرفی وجود دارد ، که تا 5 سپتامبر در برلین برگزار می شود.

تلفن های هوشمند تاشو: افتخار امیدوار است که سامسونگ سازنده چینی Honor را که اکنون کاملاً مستقل از هواوی است ، موج بزند ، Magic V2 ، سومین تلفن هوشمند تاشو خود را در برلین راه اندازی کرد که در آن IFA 2023 برگزار می شود. طراحی و عملکرد آن نوید نبرد خوبی در حالی که منتظر راه اندازی شیائومی یا گوگل در اروپا است.

پزشکی: افرادی که دیگر نمی توانند صحبت کنند ، به لطف یک پیشرفت فنی به لطف محققان آمریکایی ، افرادی که استفاده از گفتار را از دست داده اند ، می توانند به زودی به معنای فنی بازیابی شوند ، به زودی می توانند دوباره صحبت کنند. نکته با دامین ماسکرت ، در مجموعه 8 بعد از ظهر دوشنبه 28 اوت.

دستگاه های متصل: لوازم خانگی از مارک های مختلف قادر به “برقراری ارتباط” IFA بین آنها ، بزرگترین نمایشگاه الکترونیک ، روز جمعه در برلین با این اولین اعلامیه باز می شود: لوازم خانگی مارک های مختلف سرانجام به هم پیوسته می شوند.

این برنامه هایی که زندگی ما را تغییر داده اند. “پیوند خانواده” یا نحوه کنترل تلفن های هوشمند و لوح های کودکان هر روز در تابستان امسال ، ما برنامه ای را ارائه می دهیم که زندگی یا عادات ما را تغییر داده است. چهارشنبه ، 23 اوت ، برنامه ای که به والدین امکان می دهد استفاده از اشیاء متصل به فرزند خود را کنترل کنند: “پیوند خانوادگی”.

این برنامه هایی که زندگی ما را تغییر داده اند. Deezer ، پخش موسیقی فرانسوی هر روز در تابستان امسال ، Franceinfo برنامه ای را ارائه می دهد که زندگی شما یا عادات شما را تغییر داده است. امروز ، برنامه های پخش موسیقی ، که به طور قابل توجهی روش مصرف موسیقی را تغییر داده اند.

“من عمدتا از آن برای دسترسی به سایتهای خارجی که اکنون مسدود شده اند استفاده می کنم”: موفقیت VPN در روسیه برای دور زدن سانسور و استفاده از سیستم عامل هایی مانند اینستاگرام یا سایت های اطلاعاتی ، بیشتر و بیشتر روس ها از برنامه های VPN استفاده می کنند که مکان اتصال را تغییر می دهد.

“ما در مورد جزئیات”: برای دیدار با فلورین Zini ، تست بازی های ویدیویی تمام تابستان ، Franceinfo باعث می شود حرفه های شگفت انگیز یا کمی شناخته شده را کشف کنید. دوشنبه 21 اوت: کار تست های بازی های ویدیویی ، با فلورین زینی.

محصولات با تکنولوژی, همچنین فناوری پیشرفته یا فناوری پیشرفته نیز نامیده می شود ، اکنون بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره و شرکت ما است. آنها پیشرفت های فنی را در متنوع ترین زمینه ها مانند IT ، Robotics ، Aeronautics ، Automobile ، Nanotechnologies ، Aerospace یا ارتباطات از راه دور نشان می دهند. اینها فن آوری با سرعت بسیار پایدار تکامل دهید: هر روز به آخرین اخبار در ارتباط باشید با تکنولوژی و در مورد محصولاتی که در دنیای امروز و فردا متحول خواهد شد ، بدانید.

برنامه اطلاعات فرانسه را کشف کنید

همه اخبار زنده و مداوم ، کجا و چه زمانی می خواهید.

  • مقالات خود را ذخیره کنید تا بعداً بخوانید
  • فقط در مورد علاقه شما هشدارهایی دریافت کنید

اشتراک خبرنامه

تمام اخبار ساعت 7:30 صبح

فرانسه Télévisions از آدرس ایمیل شما برای ارسال خبرنامه استفاده می کند.
برای استفاده از حقوق خود ، با ما تماس بگیرید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

برنامه اطلاعات فرانسه

تمام اطلاعات فرانسه ، و خیلی بیشتر. مقالات خود را ذخیره کنید تا بعداً بخوانید و اخبار مورد علاقه شما را فیلتر کنید

اخبار فن آوری – اخبار و اخبار فناوری بالا در اروپا 1

اطلاعات فن آوری با نوشتن اروپا 1: اخبار مربوط به محصولات جدید ، فناوری پیشرفته ، اینترنت. تواریخ ویدیویی روزنامه نگاران ما.

09/19/2023-12: 07 Elon Musk اجرای “پرداخت ماهانه کوچک” را برای استفاده از X (سابق-TWITTER) بیرون می کشد. شبکه اجتماعی X (سابق) می تواند “یک پرداخت ماهانه کوچک” را برای همه کاربران تنظیم کند ، صاحب آن الون روز دوشنبه گفت.

09/18/2023 – 17:25 اپل: پیام های Audios ، مخاطبین شخصی ، FaceTime. چه چیزی باید در مورد به روزرسانی iOS 17 شناخته شود ، زیرا هر سال ، اپل به دارندگان آیفون برای به روزرسانی سیستم عامل دستگاه خود ارائه می دهد. یک دستکاری.

09/15/2023 – امواج 10:19: اپل آیفون 12 را در فرانسه به روز می کند تا مطابق با استانداردهای اروپایی La Giant de la Tech Apple اعلام کند که باید آیفون 12 را در فرانسه به روز کند تا پس از آن مطابق با استانداردهای اروپایی باشد. برداشت از.

09/13/2023 – 21:41 چرا آیفون 15 هنگام انتشار ارزان تر از آیفون 14 فروخته شده است ? این سه شنبه ، در طی سالانه “اصلی” خود ، اپل محصولات جدید جدیدی را به زودی به بازار عرضه کرد. از نظر منطقی ، این آیفون 15 است ،.

09/13/2023 – 16:50 اگر آیفون 12 داشته باشید چه باید کرد ، این مدل به دلیل امواج خود از بازار فرانسه خارج شد ? آژانس ملی فرکانس (ANFR) این روز سه شنبه تصمیم به ممنوعیت فروش آیفون 12 در فرانسه گرفت ، به دلیل سطح موج بالاتر از.

اپل برای عدم رعایت آسانسورهای محدود پین شده است

09/13/2023 – 13:00 فروش آیفون 12 ممنوع است: امواج صادر شده توسط محصول اپل خطر سلامتی ما است ? آژانس ملی فرکانس پین اپل و آیفون 12 آن. با توجه به آخرین چک های انجام شده در یک صفحه تلفن در فروش ،.

آیفون 15

09/12/2023 – 22:39 بندر USB -C ، روشنایی. همه چیز در مورد آیفون جدید اپل اپل در روز سه شنبه ، آیفون 15 ، که شامل پورت بارگیری جهانی USB-C است که توسط اروپا برای همه تحمیل شده است ، دامنه جدید تلفن های هوشمند خود را ارائه داد.

09/12/2023 – 20:40 ویدیوی آیفون 12 به دلیل امواج بسیار قدرتمند به دلیل غلبه بر مقادیر محدود بر امواج الکترومغناطیسی ساطع شده و جذب شده توسط بدن انسان ، آیفون 12 ، به طور موقت از بازار فرانسه خارج شد.

08/19/2023-15: 02 Musk می خواهد در X (صاحب سابق) حذف پیام های مسدود کردن پیام های میلیاردر آمریکایی الون مسک اعلام کند که می خواهد عملکردی را در X (سابق دو نفری) حذف کند ، شبکه اجتماعی از آن او مالک است ، که.

07/24/2023 – 11:45 AM ویدیوی سایت توییتر جایگزین آرم پرنده آبی با یک ایکس توییتر روز دوشنبه آرم جدید خود را راه اندازی کرد و پرنده آبی را در وب سایت خود رها کرد و در آنجا اکنون با یک سرمایه سبک X سیاه جایگزین شده است.

07/21/2023 – 21:00 ویدیویی شبکه ای از نیروگاه های خورشیدی در مدار ، شرط دیوانه وار که تالس در مدار شبکه نیروگاه های خورشیدی کار می کند ، برای تولید انرژی. تالس ، متخصص در هوافضا ، دفاع ، امنیت.

07/21/2023 – 10:45 AM VIDEO Stellantis and Totalenergies پروژه باتری سبک تر و سبک تر ، کوچکتر ، کوچکتر و ارزان تر آنها را نشان می دهد: Stellantis و Totalenergies از یک نمونه اولیه باتری روز پنجشنبه رونمایی کردند و به تجهیزات دادند.

گوگل

07/12/2023 – 18:53 Chatbot Medical Google IA در اطلاعات مصنوعی Google موفق می شود که Chatbot معاینه پزشکی موفق در ایالات متحده بود ، اما نتایج آن به وضوح باقی مانده است.

07/07/2023 – 21:06 موج گرما ویدیویی: یک لیوان متصل برای جلوگیری از کمبود آب بدن در سالمندان با گرمای گرم تابستان ، که این آخر هفته در مناطق خاصی از کلانشهر فرانسه شروع می شود ، خطر کم آبی بدن.

07/07/2023 – 07:28 از دست دادن ویدیویی ارزش ، تبلیغ کنندگان مفقود شده ، کاربران ناراضی. توییتر در آشفتگی یک زمان اساسی ، شبکه اجتماعی توییتر اکنون در آشفتگی است. این شرکت که توسط میلیاردر الون مسک خریداری شده است ، می داند.

07/06/2023 – 13:28 بیش از 10 میلیون مشترک در هفت ساعت در آغاز موضوعات ، توییتر موضوعات جدید شبکه اجتماعی را رقیب می کند ، که توسط متا غول آمریکایی برای رقابت با توییتر راه اندازی شده است ، پنجشنبه با شروع کار ادامه می یابد.

07/02/2023 – 07:22 توییتر خواندن توییتر محدود برای استفاده از داده های الون ماسک روز شنبه اعلام کرد که توییتر به طور موقت توییت ها را محدود می کند تا شامل استفاده گسترده از داده های شبکه باشد.

اکتاو Klaba Ovhcloud

06/27/2023 – 16:32 بنیانگذار Ovhcloud بازخرید موتور جستجوی فرانسوی Qwant بنیانگذار میزبان Ovhcloud ، Octave Klaba ، روز سه شنبه اعلام کرد که قرارداد خرید موتور جستجوگر فرانسوی Qwant.

06/22/2023 – 08:10 ویدیوی هوایی: در نمایشگاه Bourget ، شروع به بازگشت به هواپیماهای مافوق صوت در نمایشگاه بورجت ، استارتاپ های هوایی برای ارائه هواپیماهای هیبریدی ، برقی یا هیدروژن آمدند. آنها به طور خاص می خواهند.

06/20/2023-14: 07 JO-2024 در پاریس: تاکسی های پرواز “در Rendezvous” خواهند بود.

فناوری اخبار

مسدود کننده های میخانه سایت رایگان این سایت را به خطر می اندازد.
مجوز میخانه ها در مورد علوم فنی.خالص برای حمایت از ما.

▶ به خواندن ادامه دهید

آسپارتام ، شیرین کردن تعداد زیادی از نوشیدنی ها و غذاها می تواند بر حافظه ما تأثیر بگذارد

Aspartame به طور گسترده ای برای شیرین کردن تعداد زیادی از نوشیدنی ها و غذاها استفاده می شود. به عبارت دیگر ، این است.

چقدر ماده در جهان وجود دارد ?
24 سپتامبر 2023 | فیزیک نجومی
درد معده: زردچوبه به اندازه امپرازول ، عوارض جانبی کمتری خواهد داشت
19 سپتامبر 2023 | زندگی و زمین
تخم مرغ یا مرغ ? سوالی که قبلاً فیلسوفان باستان را پرداخت کرده است
24 سپتامبر 2023 | زندگی و زمین
انسان: یک تصادف در تکامل گونه ها
18 سپتامبر 2023 | زندگی و زمین
چقدر ماده در جهان وجود دارد ?
آسپارتام ، شیرین کردن تعداد زیادی از نوشیدنی ها و غذاها می تواند بر حافظه ما تأثیر بگذارد
تخم مرغ یا مرغ ? سوالی که قبلاً فیلسوفان باستان را پرداخت کرده است
این دستکش خودآسکی می تواند ویروس ها را بسوزاند: به سمت پایان دستکش های استریل یکبار مصرف ?
رمز و راز کیهانی: جیمز وب در جستجوی ثابت هابل
پیری و ظاهر سرطانها را خنثی کنید: نتایج امیدوارکننده

Osiris-rex گزارش های سیارک را گزارش می کند: گام جدید در جمع آوری نمونه های فرازمینی

آیا مصرف پنیر می تواند در عملکردهای شناختی ما تأثیر بگذارد ?

این فعالیت ساده که برای همه قابل دسترسی است ، می تواند به اندازه مراقبه برای کاهش استرس مؤثر باشد

نسبیت عام انیشتین مورد نظر: جهان آهسته تر از آنچه فکر می کنید رشد می کند
Terre: 6 محدودیت سیاره ای از 9 که اکنون عبور کرده اند
کشف نوع جدیدی از شیء کیهانی: کهکشانهای حلقه قطبی
Percée در مبارزه با استافیلوکوکوس گورن: به سمت درمان مؤثر ?
دو “لیزر سابر” که بر روی تصاویر این ستاره جوان قابل مشاهده است
وزن Dark Matter: یک نمایش برتر در دنیای بسیار سنگین
راز الماس صورتی سرانجام برطرف شد
سگها در هنگام خواب قادر به گوش دادن به شما هستند
به سختی 569 یورو برای چاپگر فوق العاده سریع 3D FLSUN V400 اما باید کاهش یابد

کنسول یکپارچهسازی با سیستمعامل Anbernic RG353PS با 128 گیگابایت / 25،000 بازی سازگار در کمترین با این کوپن

فروش فلش: فقط 939 یورو حکاکی لیزر رنگ Algolaser Delta 22W 22W
دوچرخه برقی Engwe M20 فقط 1149 یورو فرو می رود
معامله ای که از دست نمی رود: فقط 1175 یورو دوچرخه برقی فوق العاده قدرتمند Duotts ​​F26 (1500W – 55 کیلومتر در ساعت)
Banggood دوچرخه الکتریکی تاشو Teen A20+ را می سازد (350 W)
تبلیغ در Roborock S8 Robot-Aspirator: 499 یورو با سهام محدود
آمازون: کاهش 200 € در اسکوتر برقی بالا Yadea ElitePrime X1
آمازون قیمت اسکوتر برقی yadea ks6 pro را می شکند
GeekBuying دوچرخه برقی قدرتمند HappyRun HR-G50 (دوچرخه چربی 45 کیلومتر در ساعت) را رها می کند

یک کد تبلیغاتی برای تهیه اسکوتر برقی کارآمد Kugoo G3/اسکوتر برقی (50 کیلومتر در ساعت – 1200 W) تحویل شده به 649 یورو

به سختی 689 یورو دوچرخه برقی Duotts ​​C29 (سرعت -bike 50 کیلومتر در ساعت – 750W)
تست اسکوتر برقی Angwatt T1: یک هیولا دو برابر (85 کیلومتر در ساعت)
موتور دوتایی ، 6000W و 85 کیلومتر در ساعت. دیگه چی میشه گفت ?
تست دوچرخه برقی x24: نفس گیر
تعلیق سه گانه و باتری دوتایی: دوچرخه کوه برقی نهایی
Gunai MX02S Gunii MX02S دوچرخه برقی: کشش عظیم
موتور بزرگ ، کشش بزرگ ، اما همچنین راحت و مفید
تست Jeedi Cube-Vacuum Test: هر آنچه شما در فضای بسیار کمی نیاز دارید
یک طرح ترکیبی با خالی کردن گرد و غبار و تمیز کردن ماپ
Ienyrid M4 Pro S+ تست حداکثر: نسبت عملکرد/قیمت عالی
راحتی ، عملکرد و طراحی با قیمت بسیار کاهش یافته
AcemAgician AMR5 Mini-Pc تست: تعجب آور و واقعاً خوب فکر شده است
نوآورانه و شگفت آور ، یک مینی PC که برای بیشترین تعداد مناسب خواهد بود
آزمون/بررسی Bogist M5 Pro: اسکوتر سفر با راحتی
چرخ های بزرگ ، صندلی و سبد یکپارچه. بدون فراموش کردن یک موتور 500 وات قدرتمند در 40 کیلومتر در ساعت
بازی Redmagic 8s Pro Test Test Test Test: Overclocké برای عملکرد بیشتر با همان قیمت !
اورکلوک بازی گوشی هوشمند که نقص سلف خود را تصحیح می کند
Test Mini-Pc New Geekom Mini IT11: آنها موفق به بهبود آن شدند !
Geekom مینی IT11 خود را در نسخه ای که تنها نقطه منفی آن است را بهبود می بخشد
Kukirin G3 Pro
دو موتور ، 65 کیلومتر در ساعت: یک هیولا واقعی قدرت
تست/مرور mini-pc geekom as 6: عملکرد در Rendezvous
قدرتمند و کارآمد ، همکاری با ایسوس که میوه دارد
تست ایستگاه الکتریکی Fossibot F3600: یک کنسانتره برق
یک ایستگاه برقی باتری موبایل بسیار قدرتمند برای تأمین همه چیز
Domaine de ValgenceSe

Domaine de valgenceuse یک پارک است که در شهر سنلیس در بخش اویز ، در سواحل Nonette واقع شده است. در قرن هفدهم مرتب شده ، شامل قلعه ای از آن بود.

سینی
فلات Kerguelen یک استان بزرگ آتشفشانی اقیانوس هند است.
مدرسه فرانسوی Eurocampus Zagreb

دانشکده فرانسوی زاگرب ، یک حزب سازنده با دانشکده بین المللی آلمان زاگرب از یوروکامپ زاگرب ، یک موسسه آموزشی غیر انتفاعی فرانسه است که در آن واقع شده است.

Suelific یک محصول باقیمانده است که با ذوب چربی گونه های جانوری مانند گوسفند و گوشت گاو بدست می آید.

Fares F26 Pro City E -Bike Bicycle Step با 26 اینچ 25 کیلومتر در ساعت موتور 250W 36V 10AH ترمزهای باتری قابل جابجایی یکپارچه با برنامه Double Shimano 7 Speeds Connect – خاکستری

Roborock Roborock Q7 حداکثر جاروبرقی مکش قدرت مکش 4200PA جاروبرقی و کنترل شستشوی مرطوب از طریق WiFi و برنامه تمیز کردن تمیز (نسخه بهبود یافته S5 Max) – سیاه

OUKITEL RT2 10.1in MediaTek MT8788 8GB RAM 128GB ROM Android 12 دوربین دوتایی 16MP 20000mAh باتری 4G سیم سیم کارت دوگانه – سیاه

[Eu Direct] HappyRun HR-G50 Bicycle 48V 18ah 750W 20 اینچ با استقلال 110 کیلومتری و بار 120 کیلوگرم ، IPX5

جاروبرقی ربات Ilife T10s ، 2 در 1 جاروبرقی ، ایستگاه تخلیه اتوماتیک ، 3000 PA مکش ، کیسه گرد و غبار 2.5 لیتر ، LDS ناوبری ، استقلال 150 دقیقه ، پشتیبان گیری به.

2023 آنالایزر طیف قابل حمل جدید قابل حمل با صفحه نمایش 4 “Tinysa Ultra 100 kHz در 5.3 گیگاهرتز با 32 گیگابایت کارت V0 V0 نسخه.4.5.1

Ninkear N14 14K 4 اینچ صفحه نمایش پردازنده Intel N95 ، 12 گیگابایت RAM LPDDR5 1 تا SSD ، خانواده ویندوز 11 ، اتحاد مجدد و تاشو در 360 درجه ، تشخیص اثر دیجیتال

دوچرخه کوه برقی Dutts F26 750W * 2 موتور دوتایی 48V 17.5AH LG 26 * 4 باتری.0 اینچ لاستیک بزرگ 55 کیلومتر در ساعت حداکثر سرعت 55 ترمزهای ورق Clossiale.

Gogobest GM28 دوچرخه برقی 27.لاستیک 5 اینچ 36V 350W 32 کیلومتر در ساعت باتری حداکثر سرعت 10.4ah 60-80km Shimano 7 سرعت بار 120 کیلوگرم – قرمز

Jimmy BX7 PRO جاروبرقی ضد عکر 700W موتور عقیم سازی قدرتمند UV-C کشتن 99.99 ٪ از باکتری ها 60 درجه سانتیگراد تشخیص هوشمندانه درجه حرارت بالا ثابت.

Dere T30 Pro 2-in-1 لپ تاپ 13 اینچ 2K صفحه لمسی IPS ، رایانه لوحی رایانه ای/صفحه کلید جادویی + قلم ، 16 GB DDR4 1 تا SSD Windows 11 Pro ، 2.4G & 5G WiFi – خاکستری

NewTral NT001 صندلی ارگونومیک پشتیبانی کمر پشتیبانی تطبیقی ​​3 زاویه تمایل قابل تنظیم تنظیم قابل تنظیم 5 موقعیت برای قفل کردن پایه نایلون – نسخه استاندارد