سیم کارت موبایل رایگان برای تلفن شما ، به لطف پیشنهاد چند سیم در شبکه تلفن همراه شماره 1 ، تمام دستگاه های مختلف خود را تجهیز می کند

به لطف پیشنهاد چند سیم در شبکه تلفن همراه شماره 1 ، تمام دستگاه های مختلف خود را تجهیز کنید

– در انجمن تلفن همراه رایگان تبادل کنید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید !
– برای تلفن خود یک موضوع جدید در سیم کارت تلفن همراه بنویسید. موضوع جدید شما در لیست آخرین موضوعات زیر ظاهر می شود. بازدید کنندگان دیگر قادر به مشورت با آن و پاسخ دادن به آن خواهند بود.

سیم کارت برای اتصال به تلفن همراه رایگان

سیم کارت موبایل رایگان

سیم کارت موبایل رایگان در روز جمعه 6 ژانویه 2012 در پورتال موبایل به طور رسمی رونمایی شد.رایگان.خط. بسیار هوشیار ، سیم کارت به سادگی با آرم رایگان و آدرس وب سایت تزئین شده است. همچنین ذکر شده است که این کارت همچنان متعلق به موبایل رایگان است. آخرین ذکر این است که RCS DE Free ، تعداد Siret de Free. ما هنوز اطلاعاتی در مورد پشت کارت نداریم ، جایی که مطمئناً آرم رایگان در قسمت قبل از سیم کارت ، AISNI تولید می شود که اطلاعات مختلفی مانند کد PU. ادامه دارد. !

سیم کارت مناسب برای همه پایانه های تلفن همراه

کارت تلفن همراه مینی سیم کارت

کوچک سیم کشی

کارت تلفن همراه میکرو سیم کارت

میکرو سیم

قالب اصلی سیم کارت در ابتدا قالب کلاسیک کارت اعتباری بود. به سرعت توسط تولید کنندگان رها شد زیرا خیلی بزرگ است ، این قالب به سرعت با فرمت مینی سیم جایگزین شد. این رایج ترین قالب در حال حاضر است. به منظور اطمینان از سازگاری با تلفن های قدیمی ، قالب مینی سیم با جدا کردن تراشه از کارت اصلی بدست می آید. فرمت بدست آمده از قالب مینی سیم کارت است.

استیو جابز چند سال پیش برای دستگاه های خود ایجاد کرد (آیفون 4 ، iPad. ) قالب میکرو سیم کارت. در جایی که برخی از اپراتورها یک سیم کارت خاص ایجاد می کنند ، رایگان این ایده خوب را داشت که مینی سیم را نیز از قبل برش دهد تا آن را به یک میکرو سیم کارت تبدیل کند ، به موبایل رایگان اجازه می دهد یک سیم کارت جهانی را ارائه دهد ، مناسب برای همه تلفن های همراه.

شما سیم کارت خود را در تلفن همراه رایگان مسدود کرده اید ?

برای باز کردن قفل تلفن همراه خود ، به سادگی کد زیر را در تلفن همراه خود تایپ کنید ، و جایگزین “CodePuk” و “NewPin” با مقادیر درستی که شما را نگران می کند:

** 05*codepuk*newpin*newpin#

“Codepuk”: آن را در پشت سیم کارت (کارت اصلی ، قالب کارت اعتباری) پیدا خواهید کرد
“NewPin”: این کد پین جدید است که می خواهید به تلفن همراه خود اختصاص دهید.

مشکل سازگاری برخی از سیم کارتهای موبایل رایگان ?

مشکل سیم کارت تلفن همراه رایگان

بسیاری از شهادت کاربران تلفن همراه رایگان در این انجمن نشان می دهد که سیم کارت ارائه شده توسط موبایل رایگان با تمام موبایل موجود در بازار سازگار نخواهد بود ، از جمله مدلهای نسبتاً اخیر. موبایل رایگان سیم کارتهای نسل جدید را با ولتاژ عملیاتی 5 ولت ارائه می دهد ، در حالی که هنوز بسیاری از تلفن ها و تلفن های هوشمند فقط با سیم کارت های 3V سازگار هستند ، به نام Old Generation. کاربران موبایل Android موضوع بحث را در این بخش باز کرده اند ، اما این مشکل در انواع دستگاه ها با آن روبرو می شود (Windows Mobile ، Symbian OS. ).

یک تولید کننده تلفن همراه نیز به ما این مشکل برمی گردد. مهندسان آنها روی این ناسازگاری کار می کنند. آنها دریافتند که مشکلی برای ارسال و دریافت پیام کوتاه وجود ندارد ، از طرف دیگر مسئله تماس ها غیرممکن است. به گفته آنها ، این مشکل فقط از سیم کارتهای خاص ناشی می شود. موبایل رایگان دو نوع کارت را ارائه می دهد ، که به راحتی می توان از چشم غیر مسلح متمایز شد (به عکس مقابل مراجعه کنید).

انجمن رایگان موبایل: سیم کارت موبایل رایگان برای تلفن شما

– در انجمن تلفن همراه رایگان تبادل کنید و تجربه خود را به اشتراک بگذارید !
– برای تلفن خود یک موضوع جدید در سیم کارت تلفن همراه بنویسید. موضوع جدید شما در لیست آخرین موضوعات زیر ظاهر می شود. بازدید کنندگان دیگر قادر به مشورت با آن و پاسخ دادن به آن خواهند بود.

خود را به حساب وصل کنید و به آنچه گفته می شود نگاه کنید اگر همه به خوبی 3244 نامیده شود.

شاید به این دلیل باشد که تلفن شما همیشه در اولین سیم کارت برنامه ریزی شده است ، تنظیمات شبکه آن را پاک یا کاملاً تنظیم مجدد کنید.

من تلفن هوشمند خود را تغییر دادم. سیم کارت من برای تلفن هوشمند جدید خیلی بزرگ بود. من مجبور شدم میکرو سیم کارت خود را به Nano Sim تبدیل کنم. اینگونه انجام دادم. حتما از خود محافظت کنید.

این همیشه مشکل من بوده است وقتی که به یک کشور خارجی نیز می روم. 🙁 🙁 :(.

من قبلاً با یک مشکل مشابه روبرو شده ام اما از طرف من مشکل این بود که سیم کارت حرکت کرد و من آن را برداشتم و دوباره در جای خود قرار دادم و مشکل من را حل کرد. اما من .

بدون کدهای او نه ، او این کار را انجام می دهد متاسفم.

کمی دیر پاسخ اما در این شرایط می تواند به دیگران خدمت کند. این وضعیت را می توان با یک کارت Sym ناکارآمد روبرو کرد. بهتر است آن را به صورت رایگان تبادل کنید.

سلام ، فردا 5 سال خواهد بود که قابلیت حمل من در موبایل رایگان با وجود نگرانی های زیادی که از یک ثانیه دیگر عزیمت خود را از اپرا دوم (SO -SOCLED) پشیمان نمی کنم.

من راه حلی را پیدا کرده ام که باید تمام پیام های موجود در سیم کارت را پاک کنید زیرا اشباع می شود و همچنین پیام های دریافت شده و Remar بسیار ساده آن.

Toosurtoo موبایل رایگان در توییتر! Toosurtoo موبایل رایگان در فیس بوک! اطلاعات ارائه شده به عنوان یک نشانه – یک اظهار نظر ، یک پیشنهاد ارائه شده است ? با من تماس بگیرید: freemobile@toosurtoo.کم
این سایت جامعه کاملاً مستقل از شرکت رایگان موبایل و گروه ایلیاد است

به لطف پیشنهاد چند سیم در شبکه تلفن همراه شماره 1 ، تمام دستگاه های مختلف خود را تجهیز کنید

آیا می دانید که می توانید از پیشنهاد چند سیم در Orange استفاده کنید ? راه حلی برای اتصال تجهیزات خود به طور مستقل از تلفن هوشمند خود.

همه چیز در مورد پیشنهاد چند سیما نارنجی

Olivia Cheval – منتشر شده در تاریخ 06/19/2023 ساعت 8:41 بعد از ظهر

گزینه های چند سیم کارت به شما امکان می دهد یک سیم کارت 2 را دریافت کنید تا در همان شماره قابل دسترسی باشد یا از اینترنت موبایل در بسته خود در رایانه لوحی ، ساعت متصل یا تلفن دیگر استفاده کنید و همه بدون نیاز به اشتراک بسته اضافی. آیا می دانید اگر مشتری نارنجی هستید ، می توانید سیم کارت دوم را برای به اشتراک گذاشتن بسته خود تهیه کنید. گزینه چند سیم کارت با بسته های خاص 5G و پرداخت شده برای دیگران ارائه می شود. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد گزینه Multi-Sim نارنجی بدانید.

گزینه چند سیم سیستم نارنجی چیست ?

نارنجی مشترکین تلفن همراه خود را برای لذت بردن از یک سیم کارت دوم اجازه می دهد تا کاربردهای بسته خود را در دستگاه دوم به اشتراک بگذارید (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، ساعت 4G متصل ، جعبه هوایی ، کلید 4G. ). برای رایانه لوحی ، تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، جعبه هوایی ، کلید 4G و غیره ، با برنامه تلفن همراه خود می توانید یک گزینه چند سیم اینترنت + 1 گیگابایت و یک تماس های چند سیم و گزینه اینترنتی. برای ساعت 4G متصل خود ، می توانید درگزینه Watch ESIM از تلفن هوشمند خود ، در استفاده از ساعت خود. برای همان بسته موبایل ، می توان دو چند سیم کارت را نگه دارید: یک اینترنت چند سیم کارت+1 گیگابایتی و همچنین تماس های چند سیم کارت و اینترنت در نسخه فیزیکی آن یا نسخه ESIM آن.

بسته به گزینه مشترک یا بسته انتخابی ، شما قادر خواهید بود همزمان تماس ، پیام و گشت و گذار در اینترنت را در دو دستگاه انجام یا دریافت کنید !

با تشکر از’گزینه چند سیم, شما به طور مستقل از اینترنت موبایل پیشنهاد خود در تجهیزات دیگر استفاده می کنید. با نارنجی اینترنت چند سیم, نیازی به داشتن تلفن هوشمند در نزدیکی یا مشترک شدن در یک بسته اضافی نیست !

با این گزینه ، بنابراین می توانید از گیگای بسته خود در دستگاه دیگری یا تلفن هوشمند دوم استفاده کنید. ایده آل اگر یک بسته اینترنتی سخاوتمندانه در Go دارید و می خواهید از آن در دستگاه دیگری لذت ببرید ، وقتی می خواهید و هر کجا که می خواهید.

گزینه های چند سیم در نارنجی چیست ?

گزینه های مختلف چند سیم کارت در نارنجی وجود دارد. برخی شامل اینترنت موبایل فقط در مواردی است. این گزینه چند سیم نارنجی فقط برای مشتریان یک بسته موبایل نارنجی محفوظ است.

اینترنت چند سیم + 1 گیگابایت

گزینه Multi Sim Internet + 1 GB Option به شما امکان می دهد GO های بسته موبایل خود را در دستگاه دوم به اشتراک بگذارید ، در حالی که از آن بهره مند می شوید1 برو اضافی در مجموع. این بدان معنی است که اگر بسته نارنجی شما دارای 170 گیگابایت اینترنت باشد ، به عنوان مثال ، شما به 171 گیگابایت می روید و می توانید این سهمیه را بین دو دستگاه خود به اشتراک بگذارید.

این گزینه به درخواست بسته های 170 گیگابایتی 5G ، 200 گیگابایت 5G و 240 گیگابایت 5G ارائه شده است. برای بسته های دیگر از جمله حجم اینترنت موبایل با کاهش جریان فراتر از آن 5 یورو هزینه دارد.

خبر خوب: هزینه های فعال سازی 10 یورو تا تاریخ 08/16/2023 ارائه می شود.

اینترنت و تماس های چند سیم کارت

با استفاده از گزینه اینترنت و تماس های چند سیما نیز می توانید برقراری تماس و دریافت تماس از دستگاه دوم ، بسته به شرایط موجود در بسته شما. لطفا توجه داشته باشید ، پیام کوتاه و MMS گنجانده نشده است. وقتی یک گیرنده با شماره شما تماس می گیرد ، شما تماس را همزمان دریافت کنید در هر دو سیم کارت.

توجه: سیم کارت دوم قادر به برقراری تماس با وای فای نخواهد بود همانطور که در مورد تلفن اصلی وجود دارد.

این گزینه به درخواست بسته های 240 گیگابایتی 5G ارائه شده است و برای دیگران 5 یورو است. در اینجا نیز هزینه های فعال سازی 10 یورو تا تاریخ 08/16/2023 ارائه می شود.

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید

تمام اخبار Ariase را در Google News دنبال کنید.