بارگیری مرورگر شجاع – اینترنت – دیجیتال ، دانلود مرورگر شجاع 1.58.131 برای Android |

مرورگر شجاع

شجاع یک وسیله انقلابی برای پاداش کاربران اینترنت برای مشاهده تبلیغات آنلاین دارد. برای این کار ، یک نمونه کارها Cryptocurrency Bat به همه کاربران ارائه می شود.

مرورگر شجاع

مرورگر BRAVE یک مرورگر اینترنت رایگان ، Multiplatform ، پر از ویژگی ها و احترام به حریم خصوصی است که به کاربران امکان می دهد تا سازندگان محتوا را پاداش دهند.

چرا از مرورگر شجاع استفاده کنید ?

ویژگی های جدید آخرین نسخه مرورگر Brave چیست ?

استخوانهای مرورگر شجاع سازگار است ?

بهترین گزینه برای مرورگر شجاع چیست ?

شرح

Brave یک مرورگر اینترنتی رایگان جدید است. بر اساس کروم ، با تمام برنامه های افزودنی فروشگاه وب Chrome سازگار است. در مقایسه با مرورگر Google ، او از تمام ابزارهای نظارت و هدف گذاری تبلیغات خلاص می شود.

شجاع بر احترام به حریم خصوصی و فیلتر کردن تبلیغات مزاحم تأکید می کند. این با بدافزار می جنگد و ناوبری ایمن را ارائه می دهد ، که اطلاعات شخصی شما را به خطر نمی اندازد. برای این کار ، سرورهای شجاع تاریخ سایت های بازدید شده را بازیابی نمی کنند ، که تضمین می کند که با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نشده است.

شجاع به طور مستقیم یک مسدود کننده تبلیغاتی قدرتمند را برای بهینه سازی رابط و سرعت بارگیری وب سایت ها ادغام می کند. کاربر می تواند در هر زمان تنظیمات مسدود کننده سایت را تغییر دهد.

شجاع یک وسیله انقلابی برای پاداش کاربران اینترنت برای مشاهده تبلیغات آنلاین دارد. برای این کار ، یک نمونه کارها Cryptocurrency Bat به همه کاربران ارائه می شود.

چرا از مرورگر شجاع استفاده کنید ?

مرورگر BRAVE یک مرورگر وب نسل جدید است که بر احترام به حریم خصوصی و محرمانه بودن داده ها و فعالیت های وب آنها متمرکز شده است. به دور از امنیت به عنوان یک VPN ، کوکی ها و ردیاب های تبلیغاتی را که به دنبال مطالعه عادات ناوبری و مصرف شما هستند ، مسدود می کند تا محصولات خود را به شما ارائه دهد. این جاسوسی تجاری که اغلب بیش از حد مزاحم در نظر گرفته می شود ، به ویژه از نظر احترام به حریم خصوصی مورد انتقاد قرار می گیرد. بنابراین ، بیشتر کاربران اینترنت پسوندهای محافظ یا مسدود کننده های تبلیغاتی را بارگیری و نصب می کنند. با مرورگر شجاع ، نیازی به پسوند اضافی برای محافظت از شما نیست.

به طور کلی ، از نظر ناوبری ، مرورگر شجاع مانند کار می کند گوگل کروم, موزیلا فایرفاکس یا مایکروسافت لبه, با برگه های افقی. قسمت جستجو در نوار آدرس ادغام شده است. در جنگ با سریعترین ناوبری ها ، مرورگر شجاع نباید از عملکرد کروم و مهمتر از همه ، او را با بارگذاری تبلیغات و ردیابی اسکریپت ها کند نشود.

همچنین می توانید ظاهر مرورگر را تغییر داده و گزینه های استاندارد خاصی مانند شروع تنظیمات ، رمز عبور و روش های پرداخت را تنظیم کنید ، محافظت از ضد بدافزار را فعال کنید ، همگام سازی داده ها در سایر دستگاه ها و غیره.

مرورگر شجاع به شما اجازه می دهد تا زبانه ها را نیز مانند آن گروه بندی کنید گوگل کروم, و یک ابزار لیست خواندن ارائه می دهد. همچنین می تواند در زبانه ها جستجو کند ، لیستی از زبانه های باز و مواردی را که اخیراً بسته است ، نمایش دهید ، اما مهمتر از همه این امکان را به شما می دهد تا نامی را به ویندوزهای باز ارائه دهید ، که به شما امکان می دهد آنها را در نوار وظیفه رایانه خود متمایز کنید.

مرورگر شجاع و محرمانه بودن

اگر مرورگر شجاع را اتخاذ کنیم ، عمدتاً به دلیل ویژگی های آن در مسدود کردن تبلیغات و ردیابی اسکریپت ها است. در تنظیمات پیکربندی مرورگر اینترنت ، می توان سطح مسدود کردن ، استاندارد ، تهاجمی یا غیرفعال را انتخاب کرد و همه کوکی ها را مسدود یا باز کرد ، یا فقط کوکی های بینابینی را مسدود کرد. توجه داشته باشید که ممکن است برخی از سایت ها بدون مجوز برخی از اسکریپت ها و کوکی ها به درستی نمایش داده نشوند.

به طور موازی ، مرورگر شجاع یک سیستم پاداش و پاداش برای سازندگان محتوا ارائه می دهد. در واقع ، شما امکان مشاهده تبلیغات را برای به دست آوردن پاداش های شجاع دارید ، که می توانید پس از آن می توانید با سازندگان محتوا در سایت مورد نظر یا دیگران ، مجدداً توزیع کنید.

سیستم پاداش مرورگر شجاع

کاربران باید در گزینه های مرورگر فعال شوند تا اعلان ها از تبلیغات شجاع خصوصی در فواصل تعیین شده دریافت کنند. تبلیغات تبلیغاتی با توجه به علایق و سابقه ناوبری شما می تواند انتخاب شود. نشانه هایی که از یک ماه به ماه دیگر انباشته اید ، می توان به سازندگان محتوا داده شد. همچنین می توان با مشاهده تصاویر پس زمینه حمایت مالی که در صفحه اصلی شما ظاهر می شود ، جوایز شجاع کسب کنید.

شجاع یک موتور جستجوی مستقل دارد. جایگزینی برای گوگل که ناشناس ناشناس است ، و نتایج آن بر اساس کمک های ناشناس جامعه است. مقاله ما را بخوانید: جستجوی شجاع: جایگزین Google بر اساس نمایه سازی خود در صفحات اینترنتی

موتور جستجوی جایگزین جستجوی شجاع

Visioconference در مرورگر شجاع

مرورگر شجاع Talk Brave Talk ، یک مکالمه ویدیویی بسیار سریع و سرویس VideoConference که گزینه های بسیاری را ارائه می دهد و ایمنی مبادلات شما را تضمین می کند. بدون نرم افزار یا برنامه افزودنی اضافی برای نصب ، شما به اندازه کافی از مرورگر خود شجاع خود را دارید تا به آدرس زیر https: // صحبت کنید.شجاع.com/ و دکمه شروع تماس را راه اندازی کنید.

صحبت شجاع

تماس های ویدیویی برای 2 متقابل رایگان و نامحدود است. VisioConferences به چندین همکار نیاز به اشتراک پرداخت کننده دارد. در هر صورت ، Brave Talk به شما امکان می دهد پس زمینه ویدیوی خود ، نمایشگر یا نه فیلم ، فعال سازی صدا یا عدم وجود ، امکان بالا بردن دست خود را برای صحبت ، پیام رسانی نوشتاری فوری ، به اشتراک گذاری صفحه ، ویدیو انتخاب کنید. ضبط ، امکان برای مدیر برای غیرفعال کردن میکروفون سایر همکاران و غیره. و برای پیوستن به مکالمه ? فقط URL را که هر بار بی نظیر است بدهید.

مدیر جلسه برای شروع گفتگو باید از مرورگر شجاع برخوردار باشد ، اما سایر همکاران وی می توانند URL را بر روی هر مرورگر دیگر بچسبانند. در پایان مکالمه ، از همکاران دعوت می شود اگر می خواهند مکالمه دیگری را استخدام کنند ، مرورگر شجاع را به نوبه خود بارگیری کنند. با این حال ، توجه داشته باشید که همه چیز به زبان انگلیسی است.

صحبت شجاع

گفتگوی شجاع دو نسخه وجود دارد: یک نسخه رایگان برای 4 نفر و یک نسخه حق بیمه پرداخت شده به صدها شرکت کننده (بیشتر به سمت شرکت ها).

ویژگی های دیگر شجاع چیست ?

مرورگر شجاع یک کیف پول cryptocurrency رایگان ارائه می دهد. از کانال های EVM (چند ضلعی ، XDAI ، بهمن و غیره پشتیبانی می کند.) و L2S. کیف پول شما توسط یک رمز عبور محافظت می شود و می توانید گزینه ای را فعال کنید که به شما امکان می دهد اطلاعات ضروری را در صفحه اصلی نمایش دهید. این اصل بسیار ساده است و به شما امکان می دهد حساب های اضافی ایجاد کنید یا آنها را وارد کنید ، خرید ، فروش و غیره.

Brave یک ویژگی جدید با عنوان DE-AMP را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نسخه های AMP (شتاب صفحات شتاب) Google را کوتاه کنید و بنابراین اطلاعات ناوبری را به Google منتقل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله ما را بخوانید: شجاعانه به صفحات AMP Google حمله می کند ، “برای کاربران مضر”.

مرورگر همچنین یک ابزار کوچک بسیار کاربردی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک لینک اینترنت را بدون قسمت ردیاب کپی کنید. در واقع ، هنگامی که به یک وب سایت مراجعه می کنید و روی پیوندهای آنجا کلیک می کنید ، این پیوندها اغلب پیوندهای پیچیده ای هستند که حاوی ردیاب لازم هستند. بنابراین ، اگر می خواهید URL یک صفحه را با شخصی به اشتراک بگذارید ، بهتر است قبلاً آن را تمیز کنید. شجاعت این واقعیت را برای شما شجاع: یک کلیک راست در نوار آدرس به شما امکان می دهد به نسخه کپی لینک تمیز دسترسی پیدا کنید ، و این است.

سرانجام ، رابط شجاع منوی جانبی (به نام نوار کناری) را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به سرعت از یک عملکرد به دیگری حرکت کنید: ویدئو کنفرانس ، کیف پول ، موارد دلخواه و لیست خواندن. همچنین می توانید میانبرهای دیگری را نیز اضافه کنید ، برای این کار ، به وب سایتی که می خواهید کوتاه کنید (برای مثال Webmail خود) بروید ، سپس روی دکمه + کلیک کنید (فقط در آن زمان فعال خواهد بود).

ویژگی های جدید آخرین نسخه مرورگر Brave چیست ?

علاوه بر بهبود اشکال و اصلاحات برای بهینه سازی عملکرد و سرعت بارگیری ، برنامه مرورگر Brave Brave در آخرین به روزرسانی خود برای همگام سازی تاریخچه مرورگر موبایل و مرورگر اینترنت شما ارائه می دهد. یک نماد جدید امکان پاک کردن سریع تاریخ را فراهم می کند ، جایی که قبل از رفتن به پارامترهای برنامه لازم بود.

برای آمدن در اکتبر 2022 ، شجاع ابزاری را ارائه می دهد که آگهی های رضایت کوکی ها را پنهان می کند ، بیشتر و بیشتر در وب حضور دارد. او کاملاً قابل تنظیم خواهد بود.

در ابتدای سال 2023 ، مرورگر شجاع ویژگی جدیدی به نام Summarizer را اضافه می کند که به شما امکان می دهد پاسخی روشن به سوال خود بدست آورید. این خلاصه توسط هوش مصنوعی تولید می شود و منابع مورد استفاده برای ایجاد این خلاصه در زیر ذکر شده است. این ویژگی یادآور Chatgpt و سایر عوامل مکالمه است که خود را در موتورهای جستجو دعوت می کنند.

استخوانهای مرورگر شجاع سازگار است ?

شما می توانید مرورگر Brave را به صورت رایگان در همه ویندوز ، MacOS در MacOS 32 و 64-bit بارگیری و نصب کنید ، و برای لینوکس همه توزیع ها پشتیبانی می شوند. در حالت دوم ، برای به دست آوردن جزئیات روش بارگیری و نصب مطابق با سیستم خود ، باید به صفحه سایت (با دنبال کردن لینک ما) بروید. توجه داشته باشید که مرورگر شجاع بتا و نسخه های شبانه نیز در دسترس هستند ، اما هنوز هم ناپایدار هستند.

همچنین می توانید مرورگر Brave را به صورت یک برنامه موبایل رایگان برای Android ، iPhone و iPad بارگیری کنید (iOS 13 تلفن های هوشمند و تبلت ها (iOS 13.0 یا بالاتر).

بهترین گزینه برای مرورگر شجاع چیست ?

تعداد خوبی از مرورگرهای وب در بازار وجود دارد و اگرچه محبوب ترین تلاش های محرمانه بودن را انجام می دهد ، اما آنها به مرورگر شجاع و سایر مرورگرهای وب این انتخاب کوچک نمی آیند.

مرورگر ووالدی همچنین یک مرورگر وب است که سزاوار شناخته شدن بیشتر است. این مسدود کننده از تبلیغات و ردیاب های یکپارچه ، پشتیبانی از پسوندهای Chrome ، دارای یک ماژول ترجمه داخلی است و تضمین می کند که هیچ داده ای برای اهداف تجاری جمع آوری نشده است. این امکان را به گروه بندی زبانه ها می دهد و مانند اپرا پنل جانبی دارد. توجه داشته باشید که ابزارهای پیام رسانی ، دستور کار و جریان خوان در بتا موجود است. برای بارگیری برای Windows ، MacOS ، Linux ، Android و iOS.

این بار بر اساس موزیلا فایرفاکس, مرورگر یک مرورگر وب است که دارای یک مدیر رمز عبور و تمام ابزارهای اساسی برای هر مرورگر وب استاندارد است. آنچه متفاوت است استفاده از شبکه TOR است که باعث می شود اتصال شما از رله های مختلف رمزگذاری شده ، اصل مشابه VPN عبور کند ، و از هرگونه ردیابی و جغرافیایی آدرس IP شما جلوگیری می کند. برای ویندوز ، مکوس ، لینوکس و اندروید موجود است.

اپرا همچنین ویژگی های امنیتی بومی را ارائه می دهد که می تواند تعداد خوبی از کاربران اینترنت را اطمینان دهد. توجه داشته باشید که ناشر جبهه بخشی از تیم توسعه اپرا بود. Opera شامل VPN و مسدود کننده بدافزار و تبلیغات است. ما از سیستم میانبر آن در پانل سمت چپ قدردانی می کنیم که به شما امکان می دهد به سرعت به ابزارهای ارتباطی و شبکه های اجتماعی خود دسترسی پیدا کنید. برای بارگیری به صورت رایگان از همه سیستم عامل ها و برنامه های تلفن همراه (Android ، iPhone ، iPad).

مرورگر شجاع

یک مرورگر سبک اما کامل با مسدود کردن تبلیغات

دانلود

برنامه های توصیه شده برای شما

Evil Awakening II: نماد Erebus

یک mmorpg سرگرم کننده جایی که شما باید جهان را نجات دهید

نماد دفتر WPS

یک دستیار اداری برای تلفن شما

نماد موبایل

نسخه اندرویدی نبرد معروف سلطنتی

شهر خانوادگی: نماد Makeover

خانه خود را تزئین کنید ، آرایش کنید و به فتح هالیوود بروید

نماد فروشگاه App Uptodown

تمام برنامه هایی که می خواهید در دستگاه Android خود

نماد مسنجر WhatsApp

ساده ترین و عملی ترین راه برای گفتگو با دوستان خود

نماد Google Chrome

مرورگر رسمی گوگل

نماد فایرفاکس

برای ناوبری سریع وب در تلفن خود