ضمانت محدود برای یک (1) سال سیب – (فرانسه) ، مهم: استفاده از محصول Apple Material خود

مشاهده نسخه گارانتی

شرایط استفاده از سرویس گارانتی

مشاهده نسخه گارانتی

ضمانت محدود برای یک سال از اپل ضمانت تجاری تولید کننده ارائه شده توسط اپل است. این حقوق متفاوت از مواردی است که می توانید طبق قانون داشته باشید ، از جمله ، اما بدون محدود کردن خود ، آنهایی که مربوط به محصولات یا محصولات غیر سازگار با نقص پنهان هستند.

در نتیجه ، مزایای اعطا شده توسط ضمانت محدود برای یک سال اپل به حقوق مقرر در قانون اضافه می شود و آنها را جایگزین نمی کند ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است.

حقوق اعطا شده توسط ضمانت قانونی

اپل در همه موارد در امور ضمانت قانونی قابل اجرا ، به ویژه (i) در صورت عدم رعایت ، همانطور که در مقالات تعریف شده است ، مسئولیت پذیر است.217-4 و زیر ، و (ii) در صورت نقص پنهان ، همانطور که در مواد 1641 و پیروی از قانون مدنی فرانسه تعریف شده است.

با توجه به ضمانت انطباق ، طبق ماده l. 217-4 کد مصرف کننده فرانسوی: “فروشنده مطابق با قرارداد ، کالای خوبی را ارائه می دهد و در هنگام صدور به نقص انطباق موجود پاسخ می دهد. وی همچنین به نقص انطباق ناشی از بسته بندی ، دستورالعمل مونتاژ یا نصب در هنگام اتهام قرارداد یا تحت مسئولیت وی پاسخ می دهد. »»

تحت ماده L. 217-5 قانون مصرف کننده فرانسوی: “خوب مطابق با قرارداد است:

1. اگر مخصوص استفاده معمولاً مورد انتظار از یک خاصیت مشابه باشد و در صورت وجود:

اگر مطابق با توضیحی باشد که توسط فروشنده ارائه شده است و خصوصیاتی را که وی در قالب نمونه یا مدل به خریدار ارائه داده است ، دارد

– اگر او خصوصیاتی را ارائه دهد که یک خریدار به طور مشروعیت انتظار داشته باشد که به اعلامیه های عمومی فروشنده ، تولید کننده یا نماینده وی ، به ویژه در تبلیغات یا برچسب زدن ، توجه داشته باشد

2. یا اگر ویژگی های تعریف شده توسط توافق متقابل توسط طرفین را ارائه دهد یا مخصوص هرگونه استفاده ویژه ای باشد که توسط خریدار جستجو می شود ، مورد توجه فروشنده قرار می گیرد و دومی پذیرفته است. »»

ماده l. 217-12 کد مصرف کننده فرانسوی: “عمل ناشی از عدم انطباق تا دو سال از صدور ملک تجویز می شود. »»

ماده l. 217-16 کد مصرف کننده فرانسوی: “وقتی خریدار از فروشنده سؤال می کند ، در طول قیمت ضمانت تجاری که هنگام خرید یا تعمیر یک ملک متحرک به وی اعطا شده است ، ترمیم تحت پوشش ضمانت ، هر دوره بیحرکتی حداقل هفت روز به مدت ضمانت نامه ای که برای اجرا باقی مانده است اضافه می شود. این دوره از درخواست مداخله خریدار یا مقررات جبران خسارت ملک مورد نظر ، در صورتی که این ماده پس از درخواست مداخله باشد ، انجام می شود. »»

با توجه به ضمانت در برابر نقص پنهان ، طبق ماده 1641 قانون مدنی فرانسه: “فروشنده به دلیل نقص پنهان چیزی که فروخته می شود ، از ضمانت نگه داشته می شود و این باعث می شود که برای استفاده از آن که در آن مقدر شده است نامناسب باشد یا اینکه این امر را کاهش می دهد آنقدر استفاده کنید که خریدار آن را به دست نیاورد ، یا اگر آنها آنها را می شناخت فقط قیمت پایین تری می داد. »»

طبق ماده 1648 بند اول قانون مدنی فرانسه: “اقدامی که ناشی از رذایل خرد شده است باید طی دو سال از زمان کشف معاون توسط خریدار انجام شود. »»

مهم: شرایط ضمانت محدود برای یک سال اپل در مورد درخواست های ضمانت نامه قانونی اعمال نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ضمانت های قانونی ، به وب سایت Apple بروید (www.سیب.com/حقوقی/ضمانت/آماری.html) یا با انجمن مصرف کننده محلی خود تماس بگیرید.

که این ضمانت را پوشش می دهد ?

توزیع بین المللی اپل ، با مسئولیت محدود. مستقر در املاک صنعتی هالی هیل هالیلیل در کورک ، جمهوری ایرلند (یا حق وی) (“سیب”) مواد و لوازم جانبی برند اپل موجود در بسته بندی اصلی را تضمین می کند (“محصول اپل”) در برابر هرگونه نقص مواد و تولید در صورت استفاده از آنها مطابق با کتابچه راهنمای کاربر اپل ، ویژگی های فنی و سایر دستورالعمل های مربوط به یک محصول اپل که توسط اپل برای مدت یک (1) سال از تاریخ خرید اصلی توسط خریدار نهایی منتشر شده است (“دوره ضمانت”). شما می توانید این ضمانت را در کشوری که کشور خرید نیست درخواست کنید (لطفاً به قسمت “نحوه بدست آوردن ضمانت نامه” مراجعه کنید.

توجه: کلیه شکایات تحت ضمانت محدود برای یک سال اپل مطابق مقررات مندرج در این سند گارانتی پردازش می شود.

علاوه بر این ، اپل متعهد می شود برای مدت هشتاد روز (90) روز از تحویل محصولات اپل ، یک سرویس کمک تلفنی ارائه دهد ، در صورتی که مشتریان بخواهند از مشاوره فنی اپل بهره مند شوند.

این ضمانت را پوشش نمی دهد ?

این گارانتی سخت افزار و نرم افزار یک برند غیر از اپل را پوشش نمی دهد ، حتی اگر با تجهیزات اپل فروخته شود یا پیچیده شود.

محصولاتی که مارک اپل را تحمل نمی کنند می توانند از یک ضمانت تجاری خاص از تولید کننده بهره مند شوند و علاوه بر حقوق قانونی ، مزایایی نیز به آنها می دهند (به ویژه ضمانت در برابر نقص انطباق و نقص های پنهان). برای اطلاعات بیشتر ، به کادر و مستندات محصول خود مراجعه کنید.

لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد حقوق خود در مورد استفاده از نرم افزار ، به توافق نامه مجوز همراه با نرم افزار مراجعه کنید.

شما می توانید بدون پرداخت هزینه حمل و نقل و حمل و نقل ، در کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEE) و سوئیس خدمات دریافت کنید. در خارج از این منطقه ، گزینه های خدمات می توانند محدود باشند. اگر یک گزینه خدمات تعمیر داده شده برای محصول اپل در کشور مذکور در دسترس نباشد ، اپل یا نماینده آن باید از هرگونه هزینه دیگری که ممکن است برای حمل و نقل یا رسیدگی به خدمات قبل از ارائه خدمات اعمال شود ، اطلاع دهد. هزینه های حمل و نقل و حمل و نقل در کشورهایی که اپل دارای فروشگاه اپل یا یک مرکز خدمات تأیید شده اپل (“CSAA”) اعمال نمی شود (لیست به روز شده از مراکز خدمات برای یافتن آدرس در دسترس است.سیب.com/fr/fr/).

هنگامی که از طریق تلفن با اپل تماس می گیرید ، هزینه ها ممکن است مطابق مکان شما اعمال شود. لطفا با اپراتور شبکه خود سؤال کنید.

این ضمانت نامه صدق نمی کند: (الف) برای قطعات مصرفی مانند باتری ها یا پوشش های محافظ برای فرسودگی به مرور زمان ، مگر اینکه آسیب به دلیل کمبود مواد یا تولید باشد. (ب) آسیب زیبایی شناسی ، از جمله ، اما بدون محدود کردن خود ، خراش ، خراش یا عناصر پلاستیکی شکسته بنادر ، مگر اینکه آسیب به دلیل کمبود مواد یا تولید باشد. ج) خسارت ناشی از استفاده با یک مؤلفه یا محصول شخص ثالث که به ویژگی های محصول اپل پاسخ نمی دهد (ویژگی های محصولات اپل در www موجود است.سیب.com/fr/، تحت ویژگی های فنی هر محصول ، و همچنین در فروشگاه ها موجود است). (د) خسارت ناشی از حادثه ، با استفاده از سوء استفاده ، با استفاده نادرست ، آتش سوزی ، با زلزله یا هر علت خارجی دیگر. ه) برای خسارت ناشی از استفاده از محصول اپل مطابق با دستورالعمل های منتشر شده توسط اپل ، خواه راهنمای کاربر ، ویژگی های فنی یا سایر دستورالعمل ها باشد. (ج) خسارت ناشی از هرگونه مداخله (از جمله به روزرسانی و پسوند) توسط هر شخصی که نماینده اپل یا یک مرکز خدمات تأیید شده اپل نیست (“CSAA”) انجام می شود. (ز) به یک محصول اپل که برای تغییر عملکرد یا ظرفیت های آن بدون مجوز کتبی اپل اصلاح شده است(ح) خسارت ناشی از سایش طبیعی یا پیری طبیعی محصول سیب. (i) اگر شماره سریال محصول اپل حذف یا تخریب شده باشد ، یا (j) اگر اپل از مقامات عمومی صالح اطلاعاتی دریافت می کند که نشان می دهد محصول به سرقت رفته است ، یا اگر نمی توانید محافظت از رمز عبور یا امنیت دیگر را غیرفعال کنید اقدامات ارائه شده برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به محصول اپل و اینکه نمی توانید ثابت کنید که شما کاربر مجاز محصول هستید (P. سابق., با ارائه اثبات خرید).

محدودیت های مهم

اپل می تواند ضمانت Apple Watch و Apple TV را به کشورهایی که اپل یا فروشندگان مصوب آن دستگاه را می فروشند محدود کند.

با توجه به دستگاه های iPhone و iPad که قادر به دسترسی به یک شبکه تلفن همراه هستند ، این ضمانت یک سرویس تعمیر در کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEE) و سوئیس ارائه می دهد. در خارج از این منطقه ، گزینه های خدمات به دلایل فنی که از کنترل اپل فرار می کنند می توانند محدود شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های iPhone و iPad که قادر به دسترسی به یک شبکه تلفن همراه هستند ، به www مراجعه کنید.سیب.com/fr/iphone/cellular/و www.سیب.com/fr/ipad/تلفن همراه/شبکه/.

با توجه به دستگاه های iPad ، ضمانت نامه در چین به دلیل تفاوت در اتصال WiFi در حال فرار از کنترل اپل قابل اجرا نیست.

مسئولیت های شما

اگر محصول اپل شما می تواند نرم افزار ، داده ها و سایر برنامه های اطلاعاتی را ذخیره کند ، توصیه می کنیم نسخه های پشتیبان گیری منظم از اطلاعات موجود در محیط ذخیره سازی محصول اپل خود را برای محافظت از محتوا و محافظت از خود در برابر خرابی های احتمالی تهیه کنید.

قبل از ارسال درخواست ضمانت نامه خود برای محصول اپل خود ، ما به شما توصیه می کنیم یک نسخه از محتوای رسانه ذخیره سازی آن تهیه کنید ، تمام اطلاعات شخصی را حذف کرده و تمام رمزهای عبور ایمنی را غیرفعال کنید. محتوای پشتیبانی از ذخیره محصول اپل شما را می توان در طول سرویس گارانتی حذف ، جایگزین و/یا اصلاح کرد.

پس از ارائه خدمات گارانتی ، محصول اپل یا محصول جایگزینی شما با پیکربندی اصلی محصول اپل در زمان خرید ، با توجه به به روزرسانی های قابل اجرا به شما بازگردانده می شود. اپل می تواند به روزرسانی های نرم افزار سیستم را به عنوان بخشی از سرویس گارانتی نصب کند که مانع از بازگشت محصول اپل به نسخه قبلی نرم افزار سیستم می شود. برنامه های قسمت سوم نصب شده بر روی محصول اپل ممکن است به دلیل به روزرسانی نرم افزار سیستم با محصول اپل سازگار نباشند یا با محصول اپل کار نکنند. شما وظیفه نصب مجدد سایر نرم افزارها ، داده ها و اطلاعاتی را که می خواهید نصب کنید. بازیابی و نصب مجدد نرم افزار ، داده ها و سایر اطلاعات تحت این ضمانت تحت پوشش قرار نمی گیرد.

شما می توانید از تعمیرات در کشوری که کشور خرید نیست ، بهره مند شوید. در این حالت ، از شما خواسته می شود کلیه قوانین و مقررات مربوط به واردات و صادرات را رعایت کنید ، و مسئولیت وظایف گمرک ، مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیات ها و هزینه های مرتبط با آن را بر عهده خواهید گرفت.

مهم: سعی نکنید محصول اپل را باز کنید ، مگر اینکه دفترچه راهنما به شما بگوید چگونه این کار را انجام دهید ، و هیچ یک از محافظت های تعیین شده در محصول اپل را حذف نکنید. باز کردن محصول اپل یا برداشت حفاظت می تواند باعث خسارتی شود که تحت پوشش این ضمانت قرار نمی گیرد. فقط اپل یا CSAA مجاز به تعمیر این محصول اپل است.

آنچه اپل در صورت درخواست گارانتی انجام می دهد

اگر در دوره گارانتی ، برای این ضمانت ، اپل ، به صلاحدید خود به اپل ارسال می کنید:

(من) تعمیر خواهد شد محصول اپل با استفاده از اپل جدید یا قبلی یا قسمتهای قبلی که مورد آزمایش قرار گرفته و نیازهای عملکردی اپل را برآورده کرده و یا

(ii) جایگزین خواهد شد محصول اپل توسط یک محصول جایگزین از همان مدل (یا با رضایت شما ، محصولی که دارای ویژگی ها یا ویژگی های یکسانی است که اساساً شبیه به محصول اصلی است: به عنوان مثال ، یک مدل متفاوت با همان ویژگی ها یا یک مدل یکسان با رنگ دیگری) که جدید یا ساخته شده از قسمتهای اصلی اپل اصلی و/یا قبلاً استفاده شده است و مورد آزمایش قرار گرفته و نیازهای عملکردی اپل را برآورده می کند ، یا

(iii) قیمت فروش را به شما بازپرداخت می کند در ازای بازگشت محصول اپل خود.

اگر یک قسمت یا یک محصول جایگزین شود یا در صورت بازپرداخت ، هر محصول جایگزینی به خاصیت شما تبدیل شود و محصول بازپرداخت یا جایگزین متعلق به اپل باشد.

یک قسمت تعویض یا یک محصول اپل تعمیر شده تحت پوشش ضمانت باقی مانده محصول اصلی اپل یا برای مدت زمان نود (90) روز از تاریخ تعویض یا تعمیر ، اگر این دوره پوشش طولانی تر باشد.

برای درخواست های انجام شده در کشوری غیر از کشور خرید محصول اپل ، اپل می تواند مطابق با استانداردهای محلی ، محصولات و قطعات را با محصولات و قطعات قابل مقایسه تعمیر یا جایگزین کند. برای تعمیرات ، اپل می تواند از محصولات اپل یا قطعات جایگزینی از کشوری متفاوت از کشور مبدا محصول اپل یا قطعات اصلی استفاده کند.

نحوه دریافت سرویس گارانتی

قبل از درخواست گارانتی ، لطفاً با منابع کمک آنلاین در زیر مشورت کنید.

اطلاعات کمک بین المللی

مراکز خدمات تأیید شده اپل ، فروشندگان تأیید شده اپل و فروشگاه اپل فروشگاه

کمک و خدمات اپل

کمک رایگان اپل

اگر دسترسی به اینترنت ندارید یا محصول اپل هنوز پس از استفاده از این منابع به درستی کار نمی کند ، لطفاً با نماینده اپل یا در صورت لزوم با یک فروشگاه اپل (“فروشگاه اپل”) یا CSAA تماس بگیرید. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که محصول اپل شما به مداخله اپل نیاز دارد یا خیر ، در صورت لزوم ، شما را در مورد گزینه های خدمات گارانتی که در زیر توسط اپل ارائه می شود ، به شما اطلاع می دهد.

قبل از اینکه بتوانید از خدمات ضمانت بهره مند شوید ، اپل یا نمایندگان آن ممکن است از شما بخواهند که اثبات خرید را ارائه دهید ، به سؤالات پاسخ دهید تا به آنها در تشخیص مشکلات احتمالی کمک کند ، یا روش های اپل را برای به دست آوردن خدمات گارانتی مانند نظارت بر بسته بندی و دنبال کردن دنبال کنید. بسته به توضیحات زیر ، دستورالعمل حمل و نقل برای محصولات اپل در صورت ارائه خدمات بازگشت پستی.

هیچ مدرکی مبنی بر وجود نقص در زمان تحویل تجهیزات تضمین شده از شما برای به دست آوردن تعمیر و کمک تحت ضمانت محدود اپل اپل لازم نیست.

گزینه های خدمات را تضمین کنید

اپل از طریق یکی از گزینه های زیر یک سرویس گارانتی ارائه می دهد:

(i) سرویس تعمیر فروشگاه. اپل می تواند از شما بخواهد محصول اپل خود را به فروشگاه Apple Store یا به CSAA برگردانید که سرویس تعمیر را در فروشگاه ارائه می دهد. محصول اپل شما را می توان به یک مرکز تعمیر اپل (“CRA”) ارسال کرد تا تعمیر شود. هنگامی که به شما هشدار داده شد که تعمیر کامل است ، می توانید محصول اپل خود را از فروشگاه Apple Store یا CSAA بازیابی کنید ، مگر اینکه اپل به شما اطلاع دهد که محصول اپل شما مستقیماً توسط CRA به شما بازگردانده می شود.

(ب) تعمیر از طریق پست. اگر اپل تصمیم بگیرد با استفاده از سرویس بازگشت خود از طریق ارسال پستی ، ضمانت نامه را تضمین کند ، اپل برای شما اسلایدهای حمل و نقل از قبل و در صورت لزوم ، تجهیزات بسته بندی و دستورالعمل های توضیح نحوه بسته بندی و ارسال محصول اپل خود را برای شما ارسال می کند تا به شما امکان دهد برای ارسال محصول سیب خود به CSAA یا CRA. پس از اتمام تعمیر ، CRA یا CSAA محصول اپل را برای شما ارسال می کند. اپل تا زمانی که دستورالعمل های مربوط به بسته بندی و روش حمل و نقل اپل رعایت شود ، هزینه حمل و نقل را در ابتدا و مکان شما فرض می کند.

(iii) خدمات قطعات یدکی برای جمع آوری خود. به عنوان بخشی از این سرویس ، اپل یک محصول جایگزین یا قطعات یا لوازم جانبی قابل تعویض به راحتی ، مانند ماوس یا صفحه کلید را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند بدون ابزار جایگزین شود. توجه: اپل مسئول هزینه های نیروی کار نیست که شما به عنوان بخشی از سرویس قطعات یدکی برای جمع آوری خود متحمل می شوید. اگر برای این جایگزینی به کمک بیشتری نیاز دارید ، با شماره تلفن ذکر شده در زیر با اپل تماس بگیرید یا به فروشگاه Apple Store یا CSAA بروید. اگر اپل از خدمات قطعات یدکی خود را برای مونتاژ خود انتخاب کند ، روش زیر اعمال می شود:

(الف) سرویس تعمیر نیاز به بازگشت به اپل محصول ، قسمت یا لوازم جانبی جایگزین: اپل می تواند از کارت اعتباری به عنوان ضمانت درخواست کند ، مبلغ آن مربوط به قیمت فروش محصول ، قسمت یا آن است لوازم جانبی جایگزینی و همچنین هزینه های حمل و نقل قابل اجرا. در صورت لزوم ، اپل یک محصول ، یک قسمت یا لوازم جانبی جایگزین را برای شما ارسال می کند و هر شرایطی را برای بازگشت محصول ، قسمت یا لوازم جانبی جایگزین می کند. اگر تمام دستورالعمل ها را رعایت کنید ، اپل مجوز بدهی را در کارت اعتباری شما لغو می کند ، به طوری که هیچ مبلغی برای محصول یا قسمت یا برای حمل و نقل و هزینه های بازپرداخت صورتحساب نمی شود. اگر محصول ، بخشی یا لوازم جانبی جایگزین شده را که مشخص شده است ، بازگردانید یا اگر محصول ، بخشی یا لوازم جانبی جایگزین شده ، شرایط لازم برای خدمات ضمانت را برآورده نمی کند ، اپل کارت اعتباری شما را از مبلغ مجاز بدهی می کند. اگر قادر به ارائه مجوز مذکور نیستید ، ممکن است نتوانید از این سرویس بهره مند شوید ، در این صورت اپل راه حل های تعمیر دیگری را به شما ارائه می دهد.

(ب) سرویس تعمیر که نیازی به بازگشت به اپل محصول ، قسمت یا لوازم جانبی جایگزین ندارد: اپل یک قسمت رایگان ، لوازم جانبی یا یک محصول جایگزین را برای شما در صورت لزوم دستورالعمل های نصب و همه برای شما ارسال می کند شرایط تخفیف قسمت ، لوازم جانبی یا محصول جایگزین.

محدودیت مسئولیت

من) یکپارچگی توافق نامه:

به استثناء حقوقی که توسط قانون حمایت از مصرف کننده به شما اعطا می شود ، همانطور که در ابتدای این سند مشخص شده است ، تمام ضمانت ها و سایر شرایط که در این سند ضمانت تصریح نشده است (که این یا توسط شفاهی یا به صورت کتبی) ، تا حدی مجاز است که توسط قانون مجاز است ، از ضمانت محدود برای یک سال اپل مستثنی است.

ب) تخلیه در مورد داده ها:

اپل تضمین نمی کند ، اعلام نمی کند یا قول نمی دهد که یک محصول اپل را تحت این ریسک و از دست دادن اطلاعات و/یا داده های ذخیره شده در محصول اپل تعمیر یا جایگزین کند. (لطفاً به قسمت “مسئولیت های خود” در بالا مراجعه کنید.)

iii) محدودیت مسئولیت:

به هیچ وجه نمی توان اپل را مسئول موارد زیر دانست:

  • از دست دادن سود ؛ یا
  • از دست دادن فعالیت ؛ یا
  • کاهش نظرسنجی ها و/یا سایر ضررهای مشابه ؛ یا
  • از دست دادن پس انداز زودرس ؛ یا
  • از دست دادن کالا ؛ یا
  • از دست دادن قراردادها ؛ یا
  • کمبود استفاده ؛ یا
  • از دست دادن یا آسیب دیدن داده ها یا اطلاعات ؛ یا
  • هرگونه خسارت ، ضرر ، هزینه ، هزینه یا هزینه ویژه ، غیرمستقیم ، متوالی یا کاملاً اقتصادی.

هیچ فروشنده ، کارمند یا نماینده اپل مجاز به انجام هرگونه اصلاح ، پسوند یا افزودن به این ضمانت نامه نیست.

اگر شرط قانونی غیرقانونی یا غیرقابل استفاده به نظر برسد ، از ضمانت و قانونی بودن خارج می شود یا کاربرد سایر شرایط تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

این ضمانت طبق قوانین کشوری که محصول اپل در آن خریداری شده است ، اداره و تفسیر می شود.

© 2022 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است. آرم اپل و اپل مارک های Apple Inc هستند., واریز شده در ایالات متحده و سایر کشورها.

مشاهده نسخه گارانتی

قبل از خواندن شرایط این ضمانت از محصول خود استفاده نکنید. اگر شرایط این ضمانت را قبول نکردید ، از محصول استفاده نکنید و آن را در دوره بازده مندرج در خط مشی بازگشت اپل بازگردانید (در دسترس برای https: // www.سیب.com/ca/fr/حقوقی/فروش پشتیبانی/) به فروشگاه خرده فروشی متعلق به اپل یا توزیع کننده مجاز که از آن محصول را برای دریافت بازپرداخت خریداری کرده اید.

درخواست قانون حمایت از مصرف کننده به این ضمانت

این ضمانت به شما حقوق خاصی می دهد که توسط قانون شناخته شده است. بسته به استان محل اقامت خود می توانید حقوق دیگری نیز داشته باشید. به جز در حدی که توسط قوانین قابل اجرا مجاز است ، اپل حقوق دیگری را که می توانید داشته باشید ، محدود و یا به حالت تعلیق در نمی آورد ، از جمله حقوقی که ممکن است ناشی از عدم رعایت قرارداد فروش باشد. این وظیفه شماست که برای درک کامل حقوق خود با قوانین استان خود مشورت کنید. ساکنان کبک مشمول قانون حمایت از مصرف کننده این استان هستند.

محدودیت های تضمین شده منوط به قوانین حمایت از مصرف کننده

قابل اجرا در همه جای کانادا ، به جز در کبک: به حدی که توسط قوانین قابل اجرا مجاز است ، این ضمانت نامه و تجدید نظر در آن جایگزین سایر ضمانت ها ، تجدید نظر و شرایط هر نوع ، چه کلامی و چه نوشته شده توسط قانون ، صریح یا ضمنی است. اپل به حدی که توسط قانون مجاز باشد ، هرگونه مسئولیت ضمانت های مقرر در قانون یا ضمنی را رد می کند ، از جمله ، بدون محدود کردن خود ، کیفیت بازار و سازگاری با استفاده خاص و ضمانت های مربوط به نقص پنهان را تضمین می کند. از آنجا که این ضمانت ها نمی توانند رد شوند ، اپل مدت اعتبار ضمانت نامه های مذکور و درخواست های قابل استفاده در طول این ضمانت صریح و به صلاحدید اپل را به خدمات تعمیر یا جایگزینی که در زیر شرح داده شده است ، محدود می کند. برخی از استان ها محدودیت اعتبار (یا شرایط) ضمانت های ضمنی را مجاز نمی دانند ، ممکن است که محدودیت ذکر شده در بالا برای شما اعمال نشود.

پوشش این ضمانت

Apple Canada Inc. در 120 ، بول واقع شده است. Bremner ، Office 1600 ، Toronto (Ontario) M5J 0A8 تجهیزات رایانه ای و لوازم جانبی برند اپل موجود در بسته بندی اصلی خود (“محصول اپل”) را در برابر نقص مواد و تولید تضمین می کند ، در صورت استفاده از آنها به طور عادی و طبق دستورالعمل های منتشر شده توسط اپل ، برای مدت دو (2) سال از تاریخ خرید خرده فروشی توسط کاربر نهایی اولیه (“دوره گارانتی”). دستورالعمل های منتشر شده توسط اپل شامل اطلاعات موجود در خصوصیات فنی ، راهنماهای کاربر و ارتباطات خدمات است.

که تحت پوشش این ضمانت قرار نمی گیرد

این گارانتی در مورد محصولات نرم افزاری یا محصولات سخت افزاری که برند اپل نیستند صدق نمی کند ، حتی اگر در بسته بندی گنجانده شده یا با محصولات اپل فروخته شود. . این بر حقوق شما تحت قانون حمایت از مصرف کننده تأثیر نمی گذارد. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان یا ناشران غیر از اپل می توانند ضمانت های خود را ارائه دهند. برای اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید. نرم افزاری که توسط اپل تحت نام تجاری اپل یا نام تجاری دیگری توزیع شده است (از جمله ، بدون محدود کردن خود ، نرم افزار سیستم) تحت پوشش این ضمانت قرار نمی گیرد. لطفاً برای به دست آوردن جزئیات حقوق خود در مورد استفاده از آن ، با قرارداد مجوز همراه با نرم افزار مشورت کنید. اپل تضمین نمی کند که عملکرد محصول اپل بدون وقفه یا بدون خطا باشد. اپل مسئول خسارت ناشی از عدم رعایت دستورالعمل های استفاده از محصول اپل نیست.

این گارانتی صدق نمی کند: الف) برای قطعات مصرفی مانند باتری ها یا پوشش های محافظ در نظر گرفته شده برای بدتر شدن با گذشت زمان ، مگر اینکه این نقص به دلیل یک ماده یا نقص تولید رخ داده باشد. ب) آسیب آرایشی ، به ویژه خراش ها ، رئیس و شکستن قسمتهای پلاستیکی بنادر ، مگر اینکه نقص به دلیل یک ماده یا نقص تولیدی رخ داده باشد. ج) خسارت ناشی از استفاده با یک مؤلفه یا کالای شخص ثالث که ویژگی های فنی محصولات اپل را برآورده نمی کند (در دسترس WWW.سیب.com/ca/fr/، در ویژگی های فنی هر محصول و همچنین در فروشگاه) ؛ د) خسارت ناشی از تصادف ، سوءاستفاده ، استفاده نادرست ، آتش سوزی ، در تماس با مایع ، زلزله یا هر علت خارجی دیگر. ه) خسارت ناشی از استفاده از محصول اپل مطابق با دستورالعمل های اپل. ج) خسارت ناشی از تعمیر و نگهداری (از جمله به روزرسانی و پسوند) انجام شده توسط هر شخصی که نماینده اپل یا ارائه دهنده خدمات تأیید شده اپل نیست (“FSAA”). g) به یک محصول اپل که اصلاح شده است تا بتواند عملکرد یا ظرفیت قابل توجهی را بدون مجوز کتبی اپل تغییر دهد. ح) خسارت ناشی از سایش طبیعی یا پیری طبیعی محصول اپل. i) هنگامی که شماره سریال محصول اپل حذف یا تخریب شده استیا j) هنگامی که اپل اطلاعاتی را از یک مقام عمومی صالح دریافت می کند که نشان می دهد محصول به سرقت رفته است ، یا هنگامی که شما قادر به غیرفعال کردن اندازه گیری ایمنی رمز عبور یا هرگونه اقدام امنیتی دیگر برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به محصول اپل نیستید و شما قادر به آن نیستید ثابت کنید که شما کاربر مجاز محصول هستید (به عنوان مثال با ارائه اثبات خرید).

اپل می تواند خدمات ضمانت محصولات مادی را در کشور محدود کند که اپل یا یکی از توزیع کنندگان تأیید شده آن در ابتدا دستگاه را فروخته اند.

توصیه می شود برای محافظت از محتوای آنها در برابر نقص های احتمالی ، پشتیبان گیری های دوره ای از اطلاعات ذخیره شده در پشتیبانی از محصولات اپل تهیه کنید.

قبل از ارائه خدمات ضمانت ، اپل یا نمایندگان آن ممکن است نیاز به ارائه جزئیات اثبات خرید خود داشته باشید ، که به سؤالات طراحی شده برای تسهیل در تشخیص مشکلات احتمالی پاسخ می دهید و از رویه های تعیین شده توسط اپل برای بهره مندی از سرویس گارانتی پیروی می کنید. قبل از اینکه محصول اپل خود را برای به دست آوردن سرویس گارانتی به تهیه کننده خود در اختیار شما قرار دهید ، باید یک نسخه پشتیبان جداگانه از پشتیبانی داده های محصول را انجام دهید ، تمام اطلاعات شخصی را که می خواهید محافظت کنید پاک کنید و رمزهای عبور ایمنی را غیرفعال کنید.

این امکان وجود دارد که محتوای پشتیبانی داده ها به عنوان بخشی از سرویس گارانتی از بین برود ، جایگزین یا اصلاح شود. اپل و نمایندگان آن مسئول از دست دادن برنامه های نرم افزاری ، داده ها یا سایر اطلاعات موجود در پشتیبانی از داده ها یا سایر مؤلفه های محصول اپل در تعمیر نیستند.

پس از ارائه خدمات گارانتی ، محصول اپل یا محصول جایگزینی شما با پیکربندی اصلی محصول اپل در زمان خرید ، با توجه به به روزرسانی های قابل اجرا به شما بازگردانده می شود. شما مسئول نصب مجدد سایر برنامه های نرم افزاری خود و پیکربندی کلیه داده ها و اطلاعات خود هستید. بازیابی و اسکان مجدد برنامه های نرم افزاری ، داده ها و سایر اطلاعات تحت این ضمانت تحت پوشش قرار نمی گیرد.

نکته مهم: سعی نکنید محصول اپل را باز کنید یا هر کلاه محافظ ثابت را بر روی محصول حذف کنید. افتتاح محصول اپل یا برداشت کلاه های محافظ می تواند باعث خسارتی شود که تحت پوشش این ضمانت قرار نگیرد. فقط اپل یا FSAA مجاز به انجام خدمات تعمیر این محصول اپل هستند.

آنچه اپل در صورت نقض این ضمانت انجام خواهد داد

اگر در دوره گارانتی ، شکایت معتبری را به اپل یا FSAA ارسال کنید ، اپل به صلاحدید می تواند:

(i) محصول اپل را با استفاده از Apple Apple Apple یا قطعات معتبر Apple که مورد آزمایش قرار گرفته اند تعمیر کرده و معیارهای عملکرد اپل را برآورده می کنند,

. ویژگی هایی به عنوان مدل اصلی یا یکسان ، اما از رنگ متفاوت)) ، خواه دومی جدید باشد یا مجهز به قسمتهای معتبر اپل استفاده شده و معیارهای عملکرد اپل یا

(iii) محصول اپل را تهیه کنید و قیمت خرید را بازپرداخت کنید.

اپل ممکن است از شما بخواهد که برخی از محصولات اپل یا قطعات خاصی را که توسط کاربر نصب شده است جایگزین کنید. قطعات جایگزینی یا محصولات جایگزینی اپل ، از جمله قطعات نصب شده توسط کاربر نصب شده مطابق دستورالعمل های ارائه شده توسط اپل ، تحت پوشش مدت باقی مانده ضمانت یا برای نود (90) روز از تاریخ تعمیر یا تعویض در صورتی است. دوره آخر مدت بالاتری است. هنگام تعویض یک قسمت یا یک محصول اپل یا در هنگام بازپرداخت ، محصول جایگزینی به خاصیت شما تبدیل می شود و محصول جایگزین یا بازپرداخت شده به خاصیت اپل تبدیل می شود.

شرایط استفاده از سرویس گارانتی

لطفاً قبل از درخواست خدمات ضمانت نامه ، با منابع کمک آنلاین توضیح داده شده در زیر مشورت کنید. اگر محصول اپل پس از پیگیری مراحل قابل اجرا در این منابع ، هنوز به درستی کار نمی کند ، با یک نماینده اپل یا در صورت لزوم با یک فروشگاه خرده فروشی متعلق به اپل (“فروشگاه اپل”) یا FSAA با استفاده از اطلاعات تماس بگیرید. در زیر نشان داده شده است. نماینده اپل یا FSAA به شما در تعیین اینکه آیا محصول اپل شما باید مشمول خدمات تعمیر یا جایگزینی باشد ، کمک می کند و در صورت لزوم ، نحوه ارائه اپل را برای ارائه خدمات نشان می دهد. سایر هزینه ها ممکن است هنگام تماس با تلفن از طریق تلفن با توجه به موقعیت مکانی خود اعمال شود.

اطلاعات آنلاین دقیق نشان می دهد که چگونه می توان از خدمات گارانتی بهره مند شد.

گزینه های خدمات را تضمین کنید

اپل با توجه به یکی از گزینه های زیر ، خدمات ضمانت را ارائه می دهد:

i) سرویس تعمیر فروشگاه. شما می توانید محصول اپل خود را به یک فروشگاه اپل یا FSAA ارائه دهید که خدمات تعمیر فروشگاه را ارائه می دهد. تعمیرات مربوط به محصول اپل شما در سایت یا در یک مرکز تعمیر اپل (“CRA”) انجام می شود که توسط فروشگاه اپل یا FSAA انتخاب شده است. پس از اطلاع رسانی که این تعمیرات انجام شده است ، می توانید سریعاً فروشگاه Apple Store یا FSAA خود را به سرعت فوریت کنید ، مگر اینکه محصول اپل شما مستقیماً از Crack برای شما ارسال شود.

(ب) سرویس تعمیر پست. اگر اپل تعیین کند که محصول اپل شما واجد شرایط سرویس تعمیر پستی است ، اپل برای شما پیش پرداخت حمل و نقل را برای شما ارسال می کند و در صورت لزوم ، الزامات بسته بندی و دستورالعمل های بسته بندی و بسته بندی حمل و نقل مناسب برای محصول اپل خود را برای شما ارسال می کند تا بتوانید آن را به CRA یا FSAA ارسال کنید با توجه به دستورالعمل های اپل. پس از انجام تعمیرات ، CRA یا FSAA محصول اپل را به شما باز می گردانند. اپل هزینه های حمل و نقل را از محل شما پرداخت می کند و به شرط اینکه بسته بندی محصولات و حمل و نقل محصول اپل رعایت شود.

(iii) خدمات قطعات برای جایگزینی توسط مشتری. سرویس قطعات به شما امکان می دهد خودتان تعمیر محصول اپل خود را انجام دهید. اگر تعمیر مشتری با استفاده از سرویس قطعات بسته به شرایط امکان پذیر باشد ، روند زیر اعمال می شود.

(الف) سرویس نیاز به بازگشت به اپل قسمت یا محصول اپل جایگزین. اپل ممکن است از کارت اعتباری برای ضمانت ، به میزان قیمت خرده فروشی محصول اپل یا قسمت جایگزینی درخواست کند ، که هزینه حمل و نقل قابل اجرا به آن اضافه می شود. اگر قادر به ارائه مجوز کارت اعتباری نیستید ، ممکن است نتوانید خودتان را تعمیر کنید ، در این صورت اپل راه حل های تعمیر دیگری را به شما ارائه می دهد. اپل یک محصول اپل یا یک قسمت جایگزین را به همراه دستورالعمل های نصب آن ارسال می کند ، همانطور که ممکن است ، و همچنین لازم برای بازگشت قسمت یا محصول اپل جایگزین شود. در صورت رعایت دستورالعمل های اپل ، اپل مجوز کارت اعتباری را لغو می کند و هیچ مبلغی برای محصول اپل یا قسمت جایگزینی و هزینه حمل و نقل به محل شما و از دومی صورتحساب نمی شود. اگر قسمت یا محصول اپل را مطابق با دستورالعمل های اپل جایگزین نکنید یا اگر یک قسمت اپل یا محصولی را که تحت پوشش این سرویس نیست ، برگردانید ، اپل مبلغ مجاز را در کارت اعتباری شما آورده است.

(ب) سرویس نیازی به بازگشت به اپل قسمت یا محصول اپل جایگزین نشده است. اپل بدون هیچ هزینه ای یک محصول اپل یا یک قسمت جایگزین همراه با دستورالعمل نصب آن ، به عنوان مورد ، و همچنین دستورالعمل های مربوط به قسمت کاهش یافته یا محصول اپل جایگزین شما را ارسال می کند.

ج) اپل مسئول هزینه های کار درگیر در رابطه با تعمیر انجام شده توسط مشتری با استفاده از خدمات قطعات نیست. برای دریافت کمک اضافی می توانید با اپل با شماره ذکر شده در زیر تماس بگیرید.

اپل حق تغییر روشی را که اپل برای استفاده از آن برای ارائه خدمات ضمانت و همچنین شرایط واجد شرایط بودن محصول اپل شما به یک روش خدمات خاص برای شما فراهم می کند. خدمات ارائه شده با گزینه های ارائه شده در کشور مورد نظر محدود خواهد شد. گزینه های خدمات ، در دسترس بودن قطعات و زمان پردازش ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد. برای انجام تعمیرات ، اپل می تواند از محصولات یا قطعات جایگزینی از کشوری غیر از کشوری که اپل یا قسمت اصلی به دست آورده است استفاده کند. اگر دومی نتواند در کشوری که در آن قرار دارد ، هزینه های رسیدگی و حمل و نقل تجهیزات تحت پوشش را فرض کنید. اگر مایل به مطالبه خدمات در کشوری غیر از کشور خرید هستید ، باید از نظر واردات و صادرات کلیه قوانین و کلیه آیین نامه های قابل اجرا را رعایت کنید و مسئولیت پرداخت کلیه وظایف گمرکی ، مالیات بر ارزش افزوده ، و سایر مالیات ها و هزینه های مرتبط. اپل می تواند محصولات یا قطعات اپل را با استفاده از محصولات قابل مقایسه با اپل یا قطعاتی که مطابق با استانداردهای محلی است که در آن خدمات تعمیر یا جایگزینی بین المللی ارائه می شود تعمیر یا جایگزین کند.

محدودیت مسئولیت

با توجه به مفاد این ضمانت و به اقدامات کامل مجاز توسط قوانین قابل اجرا ، اپل مسئولیت خسارت مستقیم ، غیرمستقیم ، فردی یا لوازم جانبی را از ضمانت یا نقض شرط یا با توجه به هرگونه مقررات قانونی دیگر ، از جمله ، بدون محدود کردن خود ، ندارد. ، از دست دادن استفاده ، از دست دادن درآمد ، از دست دادن سود واقعی یا پیش بینی شده (از جمله از دست دادن سود حاصل از شرکت) ، از دست دادن استفاده از صندوق ، از دست دادن پس انداز زودرس ، از دست دادن مشتری ، از دست دادن فرصت های شغلی ، از دست دادن ترافیک ، از دست دادن شهرت و از دست دادن داده ها یا خسارت آنها ، سازش یا فساد ، و نه ضرر و زیان یا خسارات متوالی به هر طریقی از جمله جایگزینی تجهیزات یا کالاها ، هزینه های بازیابیبرنامه نویسی یا تولید مثل برنامه ها یا داده های ذخیره شده در محصول اپل یا استفاده از آن و عدم اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات ذخیره شده در محصول اپل.

محدودیت قبلی در مورد شکایات در صورت مرگ یا جراحات جسمی یا مسئولیت مقرر در قانون در رابطه با اقدامات عمدی سهل انگاری یا حذفیات ناخوشایند اعمال نمی شود. اپل هیچ اظهارنامه ای در مورد ظرفیت خود برای تعمیر محصول اپل تحت این ضمانت یا جایگزینی آن بدون خطر برای داده های ذخیره شده در محصول اپل یا بدون از دست دادن این موارد ارائه نمی دهد.

برخی از استان ها اجازه محرومیت یا محدودیت آسیب های جانبی یا غیرمستقیم را نمی دهند ، ممکن است که محرومیت یا محدودیت قبلی برای شما اعمال نشود. ساکنان کبک مشمول قانون حمایت از مصرف کننده این استان هستند.

هیچ فروشنده ، کارمند یا نماینده اپل مجاز به انجام هرگونه اصلاح ، پسوند یا افزودن به این ضمانت نامه نیست. اگر هرگونه ماده ای از این موارد غیرقانونی تلقی شود یا قابل اجرا نباشد ، ماهیت قانونی و قابل اجرا در مقررات باقیمانده تحت تأثیر یا محدود نخواهد بود. این ضمانت طبق قوانین کشوری که محصول اپل در آن خریداری شده است ، اداره و تفسیر می شود. اپل یا ذینفعان آن ضامن تحت این ضمانت هستند.

اطلاعات آنلاین

اطلاعات اضافی زیر به صورت آنلاین قابل دسترسی است:

اطلاعات مربوط به کمک های بین المللی

توزیع کنندگان مجاز

ارائه دهندگان خدمات تأیید شده اپل

فروشگاه اپل

کمک و خدمات اپل

کمک رایگان اپل

© 2022 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است. اپل و آرم اپل علائم تجاری Apple Inc هستند., واریز شده در ایالات متحده و سایر کشورها.

ضمانت محدود دو (2) سال از اپل

فقط برای محصولات برند اپل کاربرد دارد

مهم: با استفاده از محصول سخت افزار اپل ، شما موافقت می کنید که مشمول شرایط ضمانت محدود دو (2) سال اپل (“ضمانت”) باشد که در زیر تعریف شده است.

قبل از خواندن شرایط این ضمانت از محصول خود استفاده نکنید. اگر شرایط این ضمانت را قبول نکردید ، از محصول استفاده نکنید و آن را در دوره بازده مندرج در خط مشی بازگشت اپل بازگردانید (در دسترس برای https: // www.سیب.com/ca/fr/حقوقی/فروش پشتیبانی/) به فروشگاه خرده فروشی متعلق به اپل یا توزیع کننده مجاز که از آن محصول را برای دریافت بازپرداخت خریداری کرده اید.

درخواست قانون حمایت از مصرف کننده به این ضمانت

این ضمانت به شما حقوق خاصی می دهد که توسط قانون شناخته شده است. بسته به استان محل اقامت خود می توانید حقوق دیگری نیز داشته باشید. به جز در حدی که توسط قوانین قابل اجرا مجاز است ، اپل حقوق دیگری را که می توانید داشته باشید ، محدود و یا به حالت تعلیق در نمی آورد ، از جمله حقوقی که ممکن است ناشی از عدم رعایت قرارداد فروش باشد. این وظیفه شماست که برای درک کامل حقوق خود با قوانین استان خود مشورت کنید. ساکنان کبک مشمول قانون حمایت از مصرف کننده این استان هستند.

محدودیت های تضمین شده منوط به قوانین حمایت از مصرف کننده

قابل اجرا در همه جای کانادا ، به جز در کبک: به حدی که توسط قوانین قابل اجرا مجاز است ، این ضمانت نامه و تجدید نظر در آن جایگزین سایر ضمانت ها ، تجدید نظر و شرایط هر نوع ، چه کلامی و چه نوشته شده توسط قانون ، صریح یا ضمنی است. اپل به حدی که توسط قانون مجاز باشد ، هرگونه مسئولیت ضمانت های مقرر در قانون یا ضمنی را رد می کند ، از جمله ، بدون محدود کردن خود ، کیفیت بازار و سازگاری با استفاده خاص و ضمانت های مربوط به نقص پنهان را تضمین می کند. از آنجا که این ضمانت ها نمی توانند رد شوند ، اپل مدت اعتبار ضمانت نامه های مذکور و درخواست های قابل استفاده در طول این ضمانت صریح و به صلاحدید اپل را به خدمات تعمیر یا جایگزینی که در زیر شرح داده شده است ، محدود می کند. برخی از استان ها محدودیت اعتبار (یا شرایط) ضمانت های ضمنی را مجاز نمی دانند ، ممکن است که محدودیت ذکر شده در بالا برای شما اعمال نشود.

پوشش این ضمانت

Apple Canada Inc. در 120 ، بول واقع شده است. Bremner ، Office 1600 ، Toronto (Ontario) M5J 0A8 تجهیزات رایانه ای و لوازم جانبی برند اپل موجود در بسته بندی اصلی خود (“محصول اپل”) را در برابر نقص مواد و تولید تضمین می کند ، در صورت استفاده از آنها به طور عادی و طبق دستورالعمل های منتشر شده توسط اپل ، برای مدت دو (2) سال از تاریخ خرید خرده فروشی توسط کاربر نهایی اولیه (“دوره گارانتی”). دستورالعمل های منتشر شده توسط اپل شامل اطلاعات موجود در خصوصیات فنی ، راهنماهای کاربر و ارتباطات خدمات است.

که تحت پوشش این ضمانت قرار نمی گیرد

این گارانتی در مورد محصولات نرم افزاری یا محصولات سخت افزاری که برند اپل نیستند صدق نمی کند ، حتی اگر در بسته بندی گنجانده شده یا با محصولات اپل فروخته شود. . این بر حقوق شما تحت قانون حمایت از مصرف کننده تأثیر نمی گذارد. تولید کنندگان ، تأمین کنندگان یا ناشران غیر از اپل می توانند ضمانت های خود را ارائه دهند. برای اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید. نرم افزاری که توسط اپل تحت نام تجاری اپل یا نام تجاری دیگری توزیع شده است (از جمله ، بدون محدود کردن خود ، نرم افزار سیستم) تحت پوشش این ضمانت قرار نمی گیرد. لطفاً برای به دست آوردن جزئیات حقوق خود در مورد استفاده از آن ، با قرارداد مجوز همراه با نرم افزار مشورت کنید. اپل تضمین نمی کند که عملکرد محصول اپل بدون وقفه یا بدون خطا باشد. اپل مسئول خسارت ناشی از عدم رعایت دستورالعمل های استفاده از محصول اپل نیست.

این ضمانت نامه اعمال نمی شود: الف) برای قطعات مصرفی مانند باتری ها یا پوشش های محافظ در نظر گرفته شده برای خراب شدن به مرور زمان ، مگر اینکه این نقص به دلیل نقص ماده یا کار رخ داده باشد. ب) آسیب آرایشی ، به ویژه خراش ها ، رئیس و استراحت در قسمت های پلاستیکی بنادر ، مگر اینکه نقص به دلیل تجهیزات معاون یا زایمان رخ داده باشد. ج) خسارت ناشی از استفاده با یک مؤلفه یا کالای شخص ثالث که ویژگی های فنی محصولات اپل را برآورده نمی کند (موجود در www.سیب.com/ca/fr/، در ویژگی های فنی هر محصول و همچنین در فروشگاه) ؛ د) خسارت ناشی از تصادف ، سوءاستفاده ، استفاده نادرست ، آتش سوزی ، در تماس با مایع ، زلزله یا هر علت خارجی دیگر. ه) خسارت ناشی از استفاده از محصول اپل مطابق با دستورالعمل های اپل. ج) خسارت ناشی از تعمیر و نگهداری (از جمله به روزرسانی و پسوند) انجام شده توسط هر شخصی که نماینده اپل یا ارائه دهنده خدمات تأیید شده اپل نیست (“FSAA”). g) به یک محصول اپل که اصلاح شده است تا بتواند عملکرد یا ظرفیت قابل توجهی را بدون مجوز کتبی اپل تغییر دهد. ح) نقص ناشی از سایش طبیعی یا پیری طبیعی محصول اپل. i) هنگامی که شماره سریال محصول اپل حذف یا تخریب شده استیا j) اگر اپل از یک مقام عمومی در مورد اطلاعاتی که محصول به سرقت رفته است دریافت کند یا اگر قادر به غیرفعال کردن اندازه گیری ایمنی فعال شده توسط رمز عبور یا هر اقدام ایمنی دیگری نیستید که برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به محصول اپل و آن وجود دارد. شما نمی توانید ثابت کنید که شما کاربر مجاز محصول هستید.

اپل می تواند خدمات ضمانت محصولات مادی را در کشور محدود کند که اپل یا یکی از توزیع کنندگان تأیید شده آن در ابتدا دستگاه را فروخته اند.

توصیه می شود برای محافظت از محتوای آنها در برابر نقص های احتمالی ، پشتیبان گیری های دوره ای از اطلاعات ذخیره شده در پشتیبانی از محصولات اپل تهیه کنید.

قبل از ارائه خدمات ضمانت ، اپل یا نمایندگان آن ممکن است نیاز به ارائه جزئیات اثبات خرید خود داشته باشید ، که به سؤالات طراحی شده برای تسهیل در تشخیص مشکلات احتمالی پاسخ می دهید و از رویه های تعیین شده توسط اپل برای بهره مندی از سرویس گارانتی پیروی می کنید. قبل از اینکه محصول اپل خود را برای به دست آوردن سرویس گارانتی به تهیه کننده خود در اختیار شما قرار دهید ، باید یک نسخه پشتیبان جداگانه از پشتیبانی داده های محصول را انجام دهید ، تمام اطلاعات شخصی را که می خواهید محافظت کنید پاک کنید و رمزهای عبور ایمنی را غیرفعال کنید.

این امکان وجود دارد که محتوای پشتیبانی داده ها به عنوان بخشی از سرویس گارانتی از بین برود ، جایگزین یا اصلاح شود. اپل و نمایندگان آن مسئول از دست دادن برنامه های نرم افزاری ، داده ها یا سایر اطلاعات موجود در پشتیبانی از داده ها یا سایر مؤلفه های محصول اپل در تعمیر نیستند.

پس از ارائه خدمات گارانتی ، محصول اپل یا محصول جایگزینی شما با پیکربندی اصلی محصول اپل در زمان خرید ، با توجه به به روزرسانی های قابل اجرا به شما بازگردانده می شود. شما مسئول نصب مجدد سایر برنامه های نرم افزاری خود و پیکربندی کلیه داده ها و اطلاعات خود هستید. بازیابی و اسکان مجدد برنامه های نرم افزاری ، داده ها و سایر اطلاعات تحت این ضمانت تحت پوشش قرار نمی گیرد.

نکته مهم: سعی نکنید محصول اپل را باز کنید یا هر کلاه محافظ ثابت را بر روی محصول حذف کنید. افتتاح محصول اپل یا برداشت کلاه های محافظ می تواند باعث خسارتی شود که تحت پوشش این ضمانت قرار نگیرد. فقط اپل یا FSAA مجاز به انجام خدمات تعمیر این محصول اپل هستند.

آنچه اپل در صورت نقض این ضمانت انجام خواهد داد

اگر در دوره گارانتی ، شکایت معتبری را به اپل یا FSAA ارسال کنید ، اپل به صلاحدید می تواند:

i) محصول اپل را با استفاده از قطعات جدید یا معادل قطعات جدید از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان تعمیر کنید

(ii) محصول اپل را با دستگاهی با همان مدل جایگزین کنید (یا با توافق شما ، دستگاهی که حداقل معادل محصول اصلی اپل باشد) که از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان دارای قطعات جدید یا معادل قطعات جدید است

(iii) محصول اپل را تهیه کنید و قیمت خرید را بازپرداخت کنید.

اپل ممکن است از شما بخواهد که برخی از محصولات اپل یا قطعات خاصی را که توسط کاربر نصب شده است جایگزین کنید. قطعات جایگزینی یا محصولات جایگزینی اپل ، از جمله قطعات نصب شده توسط کاربر نصب شده مطابق دستورالعمل های ارائه شده توسط اپل ، تحت پوشش مدت باقی مانده ضمانت یا برای نود (90) روز از تاریخ تعمیر یا تعویض در صورتی است. دوره آخر مدت بالاتری است. هنگام تعویض یک قسمت یا یک محصول اپل یا در هنگام بازپرداخت ، محصول جایگزینی به خاصیت شما تبدیل می شود و محصول جایگزین یا بازپرداخت شده به خاصیت اپل تبدیل می شود.

شرایط استفاده از سرویس گارانتی

لطفاً قبل از درخواست خدمات ضمانت نامه ، با منابع کمک آنلاین توضیح داده شده در زیر مشورت کنید. اگر محصول اپل پس از پیگیری مراحل قابل اجرا در این منابع ، هنوز به درستی کار نمی کند ، با یک نماینده اپل یا در صورت لزوم با یک فروشگاه خرده فروشی متعلق به اپل (“فروشگاه اپل”) یا FSAA با استفاده از اطلاعات تماس بگیرید. در زیر نشان داده شده است. نماینده اپل یا FSAA به شما در تعیین اینکه آیا محصول اپل شما باید مشمول خدمات تعمیر یا جایگزینی باشد ، کمک می کند و در صورت لزوم ، نحوه ارائه اپل را برای ارائه خدمات نشان می دهد. سایر هزینه ها ممکن است هنگام تماس با تلفن از طریق تلفن با توجه به موقعیت مکانی خود اعمال شود.

اطلاعات آنلاین دقیق نشان می دهد که چگونه می توان از خدمات گارانتی بهره مند شد.

گزینه های خدمات را تضمین کنید

اپل با توجه به یکی از گزینه های زیر ، خدمات ضمانت را ارائه می دهد:

i) سرویس تعمیر فروشگاه. شما می توانید محصول اپل خود را به یک فروشگاه اپل یا FSAA ارائه دهید که خدمات تعمیر فروشگاه را ارائه می دهد. تعمیرات مربوط به محصول اپل شما در سایت یا در یک مرکز تعمیر اپل (“CRA”) انجام می شود که توسط فروشگاه اپل یا FSAA انتخاب شده است. پس از اطلاع رسانی که این تعمیرات انجام شده است ، می توانید سریعاً فروشگاه Apple Store یا FSAA خود را به سرعت فوریت کنید ، مگر اینکه محصول اپل شما مستقیماً از Crack برای شما ارسال شود.

(ب) سرویس تعمیر پست. اگر اپل تعیین کند که محصول اپل شما واجد شرایط سرویس تعمیر پستی است ، اپل برای شما پیش پرداخت حمل و نقل را برای شما ارسال می کند و در صورت لزوم ، الزامات بسته بندی و دستورالعمل های بسته بندی و بسته بندی حمل و نقل مناسب برای محصول اپل خود را برای شما ارسال می کند تا بتوانید آن را به CRA یا FSAA ارسال کنید با توجه به دستورالعمل های اپل. پس از انجام تعمیرات ، CRA یا FSAA محصول اپل را به شما باز می گردانند. اپل هزینه های حمل و نقل را از محل شما پرداخت می کند و به شرط اینکه بسته بندی محصولات و حمل و نقل محصول اپل رعایت شود.

(iii) خدمات قطعات برای جایگزینی توسط مشتری. سرویس قطعات به شما امکان می دهد خودتان تعمیر محصول اپل خود را انجام دهید. اگر تعمیر مشتری با استفاده از سرویس قطعات بسته به شرایط امکان پذیر باشد ، روند زیر اعمال می شود.

(الف) سرویس نیاز به بازگشت به اپل قسمت یا محصول اپل جایگزین. اپل ممکن است از کارت اعتباری برای ضمانت ، به میزان قیمت خرده فروشی محصول اپل یا قسمت جایگزینی درخواست کند ، که هزینه حمل و نقل قابل اجرا به آن اضافه می شود. اگر قادر به ارائه مجوز کارت اعتباری نیستید ، ممکن است نتوانید خودتان را تعمیر کنید ، در این صورت اپل راه حل های تعمیر دیگری را به شما ارائه می دهد. اپل یک محصول اپل یا یک قسمت جایگزین را به همراه دستورالعمل های نصب آن ارسال می کند ، همانطور که ممکن است ، و همچنین لازم برای بازگشت قسمت یا محصول اپل جایگزین شود. در صورت رعایت دستورالعمل های اپل ، اپل مجوز کارت اعتباری را لغو می کند و هیچ مبلغی برای محصول اپل یا قسمت جایگزینی و هزینه حمل و نقل به محل شما و از دومی صورتحساب نمی شود. اگر قسمت یا محصول اپل را مطابق با دستورالعمل های اپل جایگزین نکنید یا اگر یک قسمت اپل یا محصولی را که تحت پوشش این سرویس نیست ، برگردانید ، اپل مبلغ مجاز را در کارت اعتباری شما آورده است.

(ب) سرویس نیازی به بازگشت به اپل قسمت یا محصول اپل جایگزین نشده است. اپل بدون هیچ هزینه ای یک محصول اپل یا یک قسمت جایگزین همراه با دستورالعمل نصب آن ، به عنوان مورد ، و همچنین دستورالعمل های مربوط به قسمت کاهش یافته یا محصول اپل جایگزین شما را ارسال می کند.

ج) اپل مسئول هزینه های کار درگیر در رابطه با تعمیر انجام شده توسط مشتری با استفاده از خدمات قطعات نیست. برای دریافت کمک اضافی می توانید با اپل با شماره ذکر شده در زیر تماس بگیرید.

اپل حق تغییر روشی را که اپل برای استفاده از آن برای ارائه خدمات ضمانت و همچنین شرایط واجد شرایط بودن محصول اپل شما به یک روش خدمات خاص برای شما فراهم می کند. خدمات ارائه شده با گزینه های ارائه شده در کشور مورد نظر محدود خواهد شد. گزینه های خدمات ، در دسترس بودن قطعات و زمان پردازش ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد. برای انجام تعمیرات ، اپل می تواند از محصولات یا قطعات جایگزینی از کشوری غیر از کشوری که اپل یا قسمت اصلی به دست آورده است استفاده کند. اگر دومی نتواند در کشوری که در آن قرار دارد ، هزینه های رسیدگی و حمل و نقل تجهیزات تحت پوشش را فرض کنید. اگر مایل به مطالبه خدمات در کشوری غیر از کشور خرید هستید ، باید از نظر واردات و صادرات کلیه قوانین و کلیه آیین نامه های قابل اجرا را رعایت کنید و مسئولیت پرداخت کلیه وظایف گمرکی ، مالیات بر ارزش افزوده ، و سایر مالیات ها و هزینه های مرتبط. اپل می تواند محصولات یا قطعات اپل را با استفاده از محصولات قابل مقایسه با اپل یا قطعاتی که مطابق با استانداردهای محلی است که در آن خدمات تعمیر یا جایگزینی بین المللی ارائه می شود تعمیر یا جایگزین کند.

محدودیت مسئولیت

با توجه به مفاد این ضمانت و به اقدامات کامل مجاز توسط قوانین قابل اجرا ، اپل مسئولیت خسارت مستقیم ، غیرمستقیم ، فردی یا لوازم جانبی را از ضمانت یا نقض شرط یا با توجه به هرگونه مقررات قانونی دیگر ، از جمله ، بدون محدود کردن خود ، ندارد. ، از دست دادن استفاده ، از دست دادن درآمد ، از دست دادن سود واقعی یا پیش بینی شده (از جمله از دست دادن سود حاصل از شرکت) ، از دست دادن استفاده از صندوق ، از دست دادن پس انداز زودرس ، از دست دادن مشتری ، از دست دادن فرصت های شغلی ، از دست دادن ترافیک ، از دست دادن شهرت و از دست دادن داده ها یا خسارت آنها ، سازش یا فساد ، و نه ضرر و زیان یا خسارات متوالی به هر طریقی از جمله جایگزینی تجهیزات یا کالاها ، هزینه های بازیابیبرنامه نویسی یا تولید مثل برنامه ها یا داده های ذخیره شده در محصول اپل یا استفاده از آن و عدم اطمینان از محرمانه بودن اطلاعات ذخیره شده در محصول اپل.

محدودیت قبلی در مورد شکایات در صورت مرگ یا جراحات جسمی یا مسئولیت مقرر در قانون در رابطه با اقدامات عمدی سهل انگاری یا حذفیات ناخوشایند اعمال نمی شود. اپل هیچ اظهارنامه ای در مورد ظرفیت خود برای تعمیر محصول اپل تحت این ضمانت یا جایگزینی آن بدون خطر برای داده های ذخیره شده در محصول اپل یا بدون از دست دادن این موارد ارائه نمی دهد.

برخی از استان ها اجازه محرومیت یا محدودیت آسیب های جانبی یا غیرمستقیم را نمی دهند ، ممکن است که محرومیت یا محدودیت قبلی برای شما اعمال نشود. ساکنان کبک مشمول قانون حمایت از مصرف کننده این استان هستند.

هیچ فروشنده ، کارمند یا نماینده اپل مجاز به انجام هرگونه اصلاح ، پسوند یا افزودن به این ضمانت نامه نیست. اگر هرگونه ماده ای از این موارد غیرقانونی تلقی شود یا قابل اجرا نباشد ، ماهیت قانونی و قابل اجرا در مقررات باقیمانده تحت تأثیر یا محدود نخواهد بود. این ضمانت طبق قوانین کشوری که محصول اپل در آن خریداری شده است ، اداره و تفسیر می شود. اپل یا ذینفعان آن ضامن تحت این ضمانت هستند.

اطلاعات آنلاین

اطلاعات اضافی زیر به صورت آنلاین قابل دسترسی است:

اطلاعات مربوط به کمک های بین المللی

توزیع کنندگان مجاز

ارائه دهندگان خدمات تأیید شده اپل