دیزنی از نتفلیکس تقلید می کند و اشتراک خود را به شدت تغییر می دهد: کشف کنید که در تاریخ 1 نوامبر ، Netflix ، Primevideo ، دیزنی تغییر خواهد کرد: چگونه می توان از معاملات خوب و کدهای تبلیغاتی در اشتراک خود استفاده کرد? پاریسی

Netflix ، Primevideo ، دیزنی: چگونه می توان از معاملات خوب و کدهای تبلیغاتی در اشتراک خود استفاده کرد

بنابراین اشتراک دیزنی+ با تبلیغات ارزان تر خواهد بود اما همانطور که در این جدول مقایسه با جزئیات ارائه شده توسط پیشنهاد از 1 نوامبر 2023 نشان داده شده است (منبع: chloé woitier):

دیزنی+ Netflix را تقلید می کند و اشتراک خود را عمیقاً تغییر می دهد: کشف کنید که 1 نوامبر آینده چه چیزی تغییر خواهد کرد

دیزنی به مناسبت ارائه نتایج سه ماهه خود ، تعمیرات اساسی از قیمت خدمات خدمات ویدیویی خود را در مورد تقاضای دیزنی اعلام کرد+. ما پیشنهاد جدید و شبکه قیمت بعدی را توضیح می دهیم که طی چند هفته اعمال می شود.

رابط دیزنی+ در یک تلویزیون متصل

François Le Gall – منتشر شده در تاریخ 08/10/2023 ساعت 6:32 بعد از ظهر

کمی بیش از 3 سال پس از راه اندازی آن در فرانسه ، پلت فرم جریان دیزنی اشتراک خود را به روز می کند+. این اعلامیه از آنجا که استراتژی جدید قیمت گذاری دیزنی در دسامبر گذشته در ایالات متحده مستقر شده بود ، بسیار تعجب آور نیست. راه اندازی در اروپا فقط موضوع زمان بود.

اشتراک واحد به نفع یک محدوده تقسیم شده ناپدید می شود

بر خلاف نتفلیکس ، رقیب ابدی خود ، دیزنی+ در حال حاضر تنها یک اشتراک را با قیمت 8.99 یورو در ماه (یا 89.99 یورو در طی یک سال) ارائه می دهد. یک پیشنهاد ساده ، بدون تعهد و فوق العاده کامل با خصوصاً امکان تماشای فیلم ها به طور همزمان در 4 صفحه مختلف ، برای بهره مندی از بارگیری ها (خارج از اتصال) و لذت بردن از بهترین کیفیت (تصویر 4K UHD و Dolby Atmos آن).

در تاریخ 1 نوامبر ، پیشنهاد منحصر به فرد با طیف وسیعی از 3 اشتراک به نام “استاندارد با میخانه” ، “استاندارد” و “حق بیمه” جایگزین می شود. هر پیشنهاد قیمت و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت. هدف دیزنی+ ‘این است که با ارائه یک بسته مقرون به صرفه تر ، مخاطبان خود را گسترش دهد اما در ارتباط با کاهش تبلیغات است. دیزنی+ با تهیه “کمک مالی” پیشنهاد خود توسط تبلیغ کنندگان ، از مدل تنظیم شده توسط Netflix الهام گرفته شده است. مدلی که به نظر می رسد کار می کند زیرا مصرف کنندگان از یک طرف هزینه های خود را در دوره تورم کاهش می دهند و به دنبال بهینه سازی بودجه SVOD خود با ضرب اشتراک گذاری به سیستم عامل های مختلف (که محتوای انحصاری دارند) بدون منفجر کردن صورتحساب خود.

یک پیشنهاد جدید با تبلیغات فقط با 5.99 یورو

مانند Netflix ، دیزنی+ فرمول بسیار ارزانتری را راه اندازی می کند اما در آن تبلیغات پخش می شود. یک مدل اقتصادی گسترده در سرویس های پخش مانند Spotify برای موسیقی یا در YouTube برای فیلم ها. همانطور که در یک کانال تلویزیونی سنتی و خطی ، مشترکان “استاندارد” باید تبلیغات را تماشا کنند. ما در حال حاضر جزئیاتی در مورد امکان دریافت تبلیغات شخصی یا اینکه آیا نقاط تبلیغاتی در طول فیلم ها پخش می شود ، هیچ جزئیاتی نداریم.

بنابراین اشتراک دیزنی+ با تبلیغات ارزان تر خواهد بود اما همانطور که در این جدول مقایسه با جزئیات ارائه شده توسط پیشنهاد از 1 نوامبر 2023 نشان داده شده است (منبع: chloé woitier):

استاندارد با تبلیغات استاندارد حق بیمه
قیمت ماهانه 5.99 € 8.99 € 11.99 €
قیمت سالانه غیر قابل دسترسی 89.90 یورو 119.90 یورو
تعداد صفحه نمایش 2 2 4
حالت اتصال خارج هیچ آره آره
کیفیت تصویر Full HD 1080p Full HD 1080p UHD 4K HDR
کیفیت صدا استریو استریو Dolby Atmos
تبلیغ آره هیچ هیچ

یک پیشنهاد استاندارد با همان قیمت اما کمتر کامل است

نحوه تمایز بسته های استاندارد و ممتاز و توجیه موقعیت جدید جدید این اشتراک جدید ? به عنوان مثال ، عدم اضافه کردن محتوای انحصاری ، دیزنی به سادگی تصمیم گرفته است اشتراک متوسط ​​خود را تخریب کند. اگرچه قیمت یکسان است ، پیشنهاد استاندارد 1 نوامبر توسط چندین ویژگی قطع می شود: تعداد صفحه نمایش های موجود از 4 به 2 و کیفیت سمعی و بصری فیلم ها در استریو Full HD پخش می شود. 4K و Dolby برای مشترکین ممتاز رزرو می شوند.

این تغییر دامنه برای پارک مشترکان فعلی دیزنی بدون نتیجه نخواهد بود+. این زمستان ، آنها به طور خودکار به اشتراک حق بیمه (مطابق با سطح خدمات پیشنهاد فعلی خود) مهاجرت می کنند. کاربران اینترنت سپس 3 گزینه خواهند داشت:

  • افزایش قیمت 3 یورو در هر ماه مرتبط با مهاجرت به پیشنهاد حق بیمه را بپذیرید
  • به حساب آنها وصل شوید و فرمول را تغییر دهید (بنابراین از نظر ارزش پول از دست می رود)
  • اشتراک خود را در دیزنی+ خاتمه دهید (پیشنهاد بدون تعهد است)

بازار ویدیو در تقاضا در حال تغییر است. پس از یک مرحله پرتاب و سپس فتح ، سیستم عامل ها باید مدل اقتصادی خود را تطبیق دهند و تعادل شکننده ای بین سودآوری و رشد پایه مشترک خود پیدا کنند. تولید فیلم ها و سریال های منحصر به فرد به طور فزاینده ای گران است و کاربران اینترنت دیگر دریغ نمی کنند که از یک پلتفرم مشترک شوند تا روی دیگری تمرکز کنند ، حتی اگر این به معنای تقویت چند ماه بعد باشد. و برای این بازی کوچک در آنجا ، این نتفلیکس است که دارای نعمت های عمومی است ، بسیار جلوتر از Amazon Video و Disney+ طبق مطالعه Submix23 کابینت مطالعه نقطه تحمل.

در اینجا 4 جعبه اینترنتی وجود دارد که به شما امکان می دهد دیزنی+ را به صورت رایگان داشته باشید !

اشتراک نتفلیکس و دیزنی +

Netflix ، Primevideo ، Disney+: چگونه می توان از معاملات خوب و کدهای تبلیغاتی در اشتراک خود لذت برد؟

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

چند روز دیگر برای استفاده از پیشنهاد دیوانه در اشتراک دیزنی+ خودآیفون XS با کمتر از 10 یورو ، با این برنامه خوب CDIScount موبایل امکان پذیر استبرنامه خوبی که باید در این بسته تلفن همراه با کمتر از 8 یورو از دست ندهیدموبایل رایگان: پیشنهاد بی نظیر در این بسته موبایل 5G ، این دوشنبه

به لطف این قیمت بسیار جذاب در این بسته موبایل ، خود را با سامسونگ S10 با هزینه کمتری رفتار کنیدآخرین فرصت برای استفاده از پیشنهاد ویژه GP Explorer NordVPN را امضا کردSyma با این بسته موبایل با قیمت بی نظیر از همه جلوتر استچگونه می توان آیفون 11 را با کمتر از 100 یورو دریافت کرد؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

  • این هدست بلوتوث Lenovo را به فروش رساند با قیمت بی نظیر در دسترس است
  • در حالی که از معاملات مگا خوب در وب سایت رسمی لذت می برید ، خود را با تلفن هوشمند Samsung Galaxy Z Flip5 درمان کنید
  • Nintendo Switch: تمام لوازم جانبی خود را با این پوشش حمل و نقل موجود با قیمت های شکسته حمل کنید
  • آمازون: قیمت شکسته برای بازی Logitech G Pro Mouse
  • انتخاب خرید