1-/حقوقی/دوتایی/ – Spotify ، شروع یا پیوستن به اشتراک Duo – Spotify

اشتراک دوتایی را شروع کنید یا بپیوندید

اشتراک Duo Premium به دارنده حساب اصلی و یک (1) دارنده حساب ثانویه همان خانواده اجازه می دهد تا به محض اینکه حساب اصلی را در ارسال اطلاعات پرداخت خود فعال کنید ، به سرویس Spotify Premium Duo ، نوعی اشتراک پرداخت شده دسترسی پیدا کنند. و پرداخت قیمت اعلام شده. با ارسال اطلاعات پرداخت خود ، (i) شما موافقت می کنید که ما از اطلاعات پرداخت شما مطابق با خط مشی رازداری ما استفاده کرده ایم و (ب) شما این شرایط اشتراک Duo Premium را می شناسید و می پذیرید.

شرایط عمومی استفاده از Duo Spotify® Premium Duo

اشتراک Spotify Premium Duo (اشتراک Duo Premium Duo >>) با توجه به این شرایط (شرایط اشتراک Duo Premium Duo) توسط Spotify در دسترس شما قرار می گیرد >>) و مطابق با شرایط عمومی استفاده از Spotify ، که در این اخراج ها گنجانیده شده است. اصطلاحات کلیدی که امروزه بدون تعریف مورد استفاده قرار می گیرند ، معنای مشابهی دارند که در شرایط کلی استفاده از Spotify وجود دارد.

اشتراک Duo Premium به دارنده حساب اصلی و یک (1) دارنده حساب ثانویه همان خانواده اجازه می دهد تا به محض اینکه حساب اصلی را در ارسال اطلاعات پرداخت خود فعال کنید ، به سرویس Spotify Premium Duo ، نوعی اشتراک پرداخت شده دسترسی پیدا کنند. و پرداخت قیمت اعلام شده. با ارسال اطلاعات پرداخت خود ، (i) شما موافقت می کنید که ما از اطلاعات پرداخت شما مطابق با خط مشی رازداری ما استفاده کرده ایم و (ب) شما این شرایط اشتراک Duo Premium را می شناسید و می پذیرید.

2. صلاحیت و تأیید

داشتن. برای واجد شرایط بودن برای اشتراک Duo Premium ، دارنده حساب اصلی و دارنده حساب ثانویه یک خانواده باید در همان آدرس اقامت داشته باشند.

شرح. پس از فعال سازی یکی از حساب های مرتبط با اشتراک Duo Premium ، از شما خواسته می شود آدرس خانه خود را تأیید کنید.

در مقابل. هر از گاهی ، ممکن است از شما بخواهیم که آدرس خانه خود را تأیید کنید تا تأیید کنید که همیشه معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت می کنید.

ما از جستجوی آدرس Google Maps استفاده می کنیم تا به شما در یافتن آدرس و تعریف آن کمک کنیم. آدرس شما فعال سازی حساب خود را وارد می کنید یا به بازگشت آدرس خود می پردازید ، منوط به شرایط اضافی استفاده از نقشه های گوگل و خط مشی حفظ حریم خصوصی Google است.

Spotify حق را برای خاتمه یا تعلیق دسترسی به سرویس دوتایی Potify Premium بلافاصله و در هر زمان در صورت عدم رعایت معیارهای واجد شرایط بودن یا سایر شرایط مندرج در شرایط کلی استفاده از Spotify محفوظ می دارد.

3. لغو

می توانید با اتصال به حساب Spotify و دنبال کردن میهمانان در صفحه حساب ، یا با کلیک بر روی اینجا و پیروی از دستورالعمل ها ، اشتراک Duo Duo را در هر زمان لغو کنید. اگر دارنده اصلی حساب اشتراک Duo Premium Duo را لغو کند ، حساب های حق بیمه اصلی و ثانویه به طور خودکار به سرویس Spotify رایگان تخریب می شوند.

4. در دسترس بودن اشتراک Duo Premium

Spotify حق این حق را دارد که اشتراک حق بیمه دوتایی را به طور کامل یا جزئی ، در هر زمان و به هر دلیلی به تعویق بیندازد. پس از آن ، Spotify دیگر نیازی به حفظ یا اجازه اشتراک های جدید Duo Premium Duo نخواهد بود.

5. محدودیت های دیگر

داشتن. کارتهای هدیه Spotify و کارت های پیش پرداخت با استفاده محدود نمی توانند به عنوان یک روش پرداخت معتبر برای اشتراک Duo Premium Duo استفاده شوند.

شرح. هیچ تخفیف دیگری قابل استفاده نیست.

در مقابل. برای بخشی از ماه هیچ بازپرداخت و اعتبار برای اشتراک وجود نخواهد داشت.

د. Spotify تمام تغییرات قیمت را به شما ارتباط می دهد. شما می توانید مطابق با شرایط عمومی استفاده از Spotify ، این تغییرات قیمت را بپذیرید یا رد کنید.

اشمیه. مورد توجه : اگر یک حساب حق بیمه را در اختیار دارید و در بسته بندی اشتراک Duo Premium مشترک شوید ، تأیید می کنید و می پذیرید که اگر بسته حق بیمه فعلی خود را قبل از پایان دوره اشتراک پرداخت شده خود تغییر دهید ، هیچ بازپرداختی ارائه نمی شود. هنگامی که در Duo Premium مشترک می شوید ، بلافاصله به اشتراک Duo Premium Duo می روید. دسترسی شما به سرویس حق بیمه Spotify بدون وقفه باقی خواهد ماند ، اما هر دوره بلااستفاده از بسته حق بیمه فعلی شما که قبلاً پرداخت کرده اید ، از جمله روزهای آزمایشی رایگان باقی مانده ، از بین می رود.

Regeringsgatan 19 ، SE-111 53 استکهلم

اشتراک دوتایی را شروع کنید یا بپیوندید

Duo Premium یک اشتراک قیمت کاهش یافته برای 2 نفر است که همتای.

از آنجا که هر یک از اعضای اشتراک از حساب حق بیمه Spotify خود استفاده می کند ، هیچ کس رمز عبور خود را به اشتراک نمی گذارد و هرکدام لیست های پخش و عناوین ذخیره شده خود را نگه می دارد.

علاوه بر این ، می توانید لیست های پخش را با Coabonae خود به اشتراک بگذارید تا کتابخانه های خود ایجاد کنید.

یک اشتراک دوتایی حق بیمه را شروع کنید

شخصی که مایل به مدیریت اشتراک است ثبت شده است. او می تواند از حساب موجود خود استفاده کند یا دیگری ایجاد کند.

توجه: پس از ثبت نام نمی توانید مدیر اشتراک را تغییر دهید.

با شروع اشتراک ، شما به تنهایی می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

  • مدیریت پرداخت ها
  • آدرس را تعریف کنید
  • اعضا را دعوت یا حذف کنید

توجه: اگر قبلاً از طریق شرکت شریک از Spotify Premium استفاده می کنید (P. سابق., اپراتور تلفن یا ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود) ، ابتدا باید برای هرگونه لغو با او تماس بگیرید و منتظر باشید تا اشتراک فعلی Spotify Premium به پایان برسد.

به یک اشتراک دوتایی Premium بپیوندید

توجه: اگر قبلاً از Spotify Premium از طریق شریک زندگی استفاده می کنید (P. سابق., اپراتور تلفن یا ارائه دهنده دسترسی به اینترنت خود) ، ابتدا باید برای هرگونه لغو با او تماس بگیرید و منتظر پایان اشتراک Spotify Premium خود باشید تا پایان یابد.

برای پیوستن به اشتراک شخص دیگری ، باید:

  • در زیر همان سقف مدیر اشتراک (شخصی که مشترک شده است) زندگی کنید
  • به حساب شخصی خود به (یا ثبت نام در آن) متصل شوید
  • آدرس مناسب را وارد کنید.

توجه: اعضا فقط یک بار در سال مجاز به تغییر اشتراک دوتایی هستند.

مقالات مشابه

  • اعضای اشتراک Duo را دعوت یا حذف کنید
  • آدرس و اعتبارسنجی برای اشتراک Duo
  • پرداخت برای اشتراک دوتایی
  • اشتراک های حق بیمه را لغو کنید

این مقاله مفید بود ?