10 گیگابایت نشان دهنده آنچه است? حل شده ، 10 گیگابایت بسته اینترنت: چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد? اخبار از راه دور

بسته اینترنت 10 گیگابایتی: چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد

آتنا 223 پست ارسال شده تاریخ ثبت نام دوشنبه 20 آوریل 2009 مداخله کنترل مشارکت کننده 21 ژوئیه 2019 2 797
اصلاح 21. 2018 در 09:12

10 گیگابایت نشان دهنده آنچه است ?

من به زودی یک بسته اینترنت 10 گیگابایتی خواهم داشت اما نمی دانم چه چیزی را نشان می دهد ، اگر کسی واقعاً به من بگوید ، عالی خواهد بود !

پیکربندی: ویندوز / کروم 45.0.2454.93

 • 10 گیگابایت اینترنت در یک ساعت
 • 10 گیگابایت اینترنت چه مدت – بهترین پاسخ ها
 • 10 گیگابایت اینترنت چه مدت – بهترین پاسخ ها
 • ویندوز 10 رایگان – راهنما
 • 20 گیگابایت اینترنت معادل زمان – اینترنت / شبکه های اجتماعی
 • با 10 رفتن به اینترنت چه مدت در اینترنت دارم ? – انجمن مصرف و اینترنت
 • 1 گیگابایت اینترنت = چند ساعت – انجمن اینترنت / شبکه های اجتماعی
 • 2 گیگابایت اینترنت = چند ساعت – انجمن شبکه های تلفن همراه

2 پاسخ

بهترین پاسخ پاسخی است که توسط تیم های ما تأیید شده است.

آتنا 223 پست ارسال شده تاریخ ثبت نام دوشنبه 20 آوریل 2009 مداخله کنترل مشارکت کننده 21 ژوئیه 2019 2 797
اصلاح 21. 2018 در 09:12

این نشان دهنده لقب بارگیری 13 فیلم (750 مگابایت) است.
ساعت و ساعت و ساعت مرور اینترنت. تأیید مقدار ایمیل نجومی.

یا بسیاری از بازی ها و همچنین استفاده از آنها را بارگیری کنید. مگر اینکه زندگی خود را در YouTube و Facebook همزمان بگذرانید.

 • کیفیت پایین: 0.3 گیگابایت در ساعت ؛
 • کیفیت متوسط: 0.7 گیگابایت در ساعت ؛
 • کیفیت بالا: حداکثر 3 گیگابایت در ساعت در HD و 7 گیگابایت در ساعت در UHD ؛

انجام تحقیقات حتی قبل از ارسال در CCM سریعترین راه حل است !
من به زبان فرانسوی مکیده ام ، اما فرض می کنم !

پست های Xelrox تاریخ ثبت نام یکشنبه ، 16 نوامبر 2014 آخرین وضعیت مداخله در 15 فوریه 2018 31
24 اکتبر. 2015 ساعت 7:49 بعد از ظهر

10 Go C بسیار بزرگ شما می توانید فیلم های YouTube را به FB و همه چیز تماشا کنید اما نباید خیلی چیزها را بارگیری کنید

بسته اینترنت 10 گیگابایتی: چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد ?

اخبار از راه دور

از نظر ناوبری ، دانستن دقیقاً چه چیزی می تواند نشان دهد. قبل از انتخاب بسته 4G ، بسیاری از مردم تعجب می کنند که 10 گیگابایت اینترنت واقعاً با آن مطابقت دارد. چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد ? با بهترین پیشنهادات و آنچه می توانید با یک بسته 10 گیگابایت اینترنت انجام دهید بزرگنمایی کنید.

10 گیگابایت اینترنت که مطابق با آنچه در ناوبری است مطابقت دارد ?

با 10 گیگابایت اینترنت می توانید 820 ساعت در ماه گشت و گذار کنید. به عبارت دیگر ، می توانید بیش از 24 ساعت در روز وصل شوید. این مدت مربوط به ناوبری در صفحات وب استاندارد است. بدیهی است که مصرف اینترنت شما به فعالیتهایی که در اینترنت انجام می دهید بستگی دارد. در واقع ، برخی اقدامات خاص بیشتر از سایرین ، به ویژه تماشای فیلم های با کیفیت بالا یا گوش دادن به موسیقی پخش.

کاری که می توانید با 10 گیگابایت اینترنت موبایل انجام دهید

این که آیا ایمیل ها ، فیلم ها ، پیام های فوری خود را ببینید یا به موسیقی گوش دهید ، آنچه را که می توانید با 10 گیگابایت اینترنت انجام دهید ، بزرگنمایی کنید.

 • از طریق پیام رسانی فوری بحث کنید

مسنجر ، واتس اپ یا اسنپ چت برنامه های پیام رسانی فوری هستند که زیاد مصرف نمی کنند. در واقع ، 2 مگابایت برای یک ساعت برای گپ زدن کافی است. اگر به همین دلیل 1 گیگابایت دارید ، می توانید از طریق پیام رسانی به مدت 18 ساعت در روز ، 541 ساعت ماهانه گپ بزنید. با استفاده از پیام رسانی فوری ، شما بیش از 10 گیگابایت اینترنت برای یک ماه تجاوز نمی کنید.

 • به پخش موسیقی گوش دهید

در طول سفر برای رفتن به مطب ، به مدرسه یا مغازه ، بسیاری از افراد به پخش موسیقی در تلفن هوشمند خود گوش می دهند. این است که بدانید که حدود یک ساعت از پخش موسیقی حدود 45 مگابایت را نشان می دهد. بنابراین ، اگر به مدت یک ساعت به لوله های مورد علاقه خود گوش دهید ، در یک ماه ، 1 گیگابایت اینترنت مصرف می کنید. شما عاشق موسیقی هستید ? یک بسته تلفن همراه موسیقی وجود دارد.

هنگام تماشای فیلم ، مصرف داده ها می تواند به سرعت افزایش یابد. در واقع ، یک ساعت از فیلم با تعریف ساده در روز تقریباً 14 گیگابایت اینترنت ماهانه نشان می دهد. با داشتن 10 گیگابایت اینترنت ، می توانید فیلم ها را حدود 22 ساعت مشاهده کنید. فراتر از این مدت ، توصیه می شود یک بسته 50 گیگابایتی را انتخاب کنید.

با این حال ، با تماشای فیلم های با کیفیت بالا ، باید توجه داشت که مصرف اینترنت شما بیشتر خواهد بود. در واقع ، 10 گیگابایت اینترنت 11 ساعت تماشای فیلم در ماه را نشان می دهد.

ارائه 3 بهترین پیشنهاد لحظه

اپراتورها پیشنهادات بی شماری را برای تأمین نیاز به همه مشترکین ارائه می دهند. برای کمک به شما در انتخاب خود ، بدانید که کدام سه پیشنهاد بهترین لحظه:

با SFR ارزان تر با RED پرداخت کنید

بسته Red by SFR با پیشنهاد خود برای پاکت اینترنتی 60 گیگابایتی در وهله اول قرار دارد. با تشکر از تبلیغات منظم ارائه شده توسط اپراتور ، از نظر قیمت جالب ترین فرمول است. با قیمت 10 یورو در هر ماه ، قرمز اجازه می داد از 30 یا 40 گیگابایت اینترنت بهره مند شود. اما از سپتامبر 2019 ، اپراتور در مورد پیشنهادات اشتراک خود تغییراتی ایجاد کرده است. در واقع ، قیمت ها و پاکت ها بسته به دوره ممکن است متفاوت باشد.

پست موبایل

در مقایسه با اپراتورهای سنتی ، بسته تلفن همراه LA Poste یک گزینه است. مانند قرمز ، پیشنهادات آن جزو ارزان ترین بازار است و به طور کلی تبلیغاتی را ارائه می دهد. شما با توجه به اشتراک ها انتخاب زیادی دارید ، یعنی: بسته همراه با تلفن همراه همراه ، بسته موبایل ارزان یا کارت پیش پرداخت.

از طرف بسته ، شما همچنین بین یک بسته غیر اتصال ، با موبایل ، مسدود شده یا اینترنت انتخابی دارید. این اپراتور به لطف خدمات مشتری خود که از طریق تلفن یا با مراجعه مستقیم به یک اداره پست قابل دسترسی است ، قیمت ها را کاهش می دهد و از آن استفاده می کند.

5 نسخه مختلف از بسته LA Poste بدون تعهد وجود دارد. برای این محدوده ، قیمت اداره پست تلفن همراه 3.99 یورو در هر ماه 18.99 یورو در هر ماه است. قیمت جالب اگر به دنبال بسته اینترنت با قیمت کمتر از 20 € هستید.

B و شما

مانند اکثر اپراتورها ، B & You یک بسته سطح ورودی مناسب برای بودجه های کوچک ارائه می دهد. در واقع ، با 5.99 یورو در هر ماه ، مشترکین از مزایای نامحدود و غیرقانونی سود می برد. اشتراک که شامل تماس ، پیام کوتاه و MMS نامحدود است.

اگر از 4G بیشتر در تلفن همراه خود استفاده می کنید ، این پیشنهاد را با قیمت 14.99 یورو و شما دارید. با این حال ، شما باید بدانید که چگونه استفاده خود را محدود کنید. شرایط نامحدود نیز در این پیشنهاد گنجانده شده است.

و برای کسانی که داده های زیادی را مصرف می کنند و اغلب تماس های بین المللی برقرار می کنند ، بسته موبایل B&Y با 19.99 یورو وجود دارد. تماس ها ، پیامک ها و MMS نیز نامحدود هستند.

با ارائه قیمت 4.99 یورو به 14.99 یورو در هر ماه ، اپراتور B & You قصد دارد نیازها و کاربردهای مختلف مصرف کنندگان را برآورده کند. با توجه به داده هایی که ارائه می دهد ، شما برای استفاده محدود از اینترنت از طریق تلفن هوشمند 200 گیگابایتی خود برای مصرف کنندگان اصلی داده ها ، 2 گیگابایت برای استفاده محدود از اینترنت دارید.

هر اشتراک B & You دارای خدمات بسیاری از جمله تماس مضاعف ، پیام صوتی بصری ، دستگاه پاسخ دهنده یا تماس و تماس و فیلتر و فیلتر است. برای اشتراک های جدید ، لازم است یک سیم کارت را فعال کنید که هنگام سفارش با 5 یورو صورتحساب شود.

برای مصرف کنندگان کوچک ، 10 گیگابایت اینترنت لزوماً جالب خواهد بود. با این حال ، برای کسی که در حال تماشای فیلم یا گوش دادن به موسیقی پخش به مدت حدود 1 ساعت در روز ، این مناسب ترین بسته است. برای به دست آوردن 10 گیگابایت اینترنت بدون شکستن بانک ، در این صورت لازم است پیشنهادات ارائه شده توسط اپراتورها را برای یافتن مواردی که مناسب شما باشد مقایسه کنید.