10 آکورد گیتار آسان برای پخش 10 آهنگ شناخته شده ، آکورد گیتار یک آهنگ را پیدا کنید – Hguitare

آکورد گیتار یک آهنگ را پیدا کنید

Contents

خیلی خوب است که همه چیزهایی را که می خواهید بیشتر درک کنید !

10 آکورد گیتار آسان برای پخش 10 آهنگ شناخته شده

با ما تماس بگیرید

10 آکورد گیتار آسان برای پخش 10 آهنگ شناخته شده .

برای این سال جدید با نام تجاری ، تصمیم گرفته اید که سرانجام به یادگیری گیتار بپردازید و به دنبال چگونگی پیشرفت سریع هستید. فقط در اینجا ، اینترنت با اطلاعات در حال جمع آوری است و مرتب سازی آن دشوار است ، اینطور نیست ? مهمتر از همه ، شما می خواهید یک گیتاریست شوید و به سرعت پیشرفت کنید ? چه چیزی می تواند در این مورد بهتر از یادگیری 10 توافق آسان برای مبتدیان باشد که به شما امکان می دهد آهنگ های زیادی را پخش کنید ? به سرعت این مقاله را برای کشف توافق های مورد نظر و توصیه های Clément ، مسئول استخدام معلمان در Allegro Musique بخوانید !

توافق چیست ?

اگر مبتدی هستید ، ممکن است نمی دانید چگونه توافق نامه تشکیل شده است. به عبارت ساده ، این چندین نت (حداقل سه یادداشت) در همان زمان پخش شده و با دقت انتخاب شده اند ! شما فقط نمی توانید سه یادداشت را به طور تصادفی پخش کنید ، این یادداشت هایی هستند که در همان محدوده قرار دارند تا صدای خوبی داشته باشند. سپس توافق نامه های باز را از توافق نامه های ممنوع متمایز می کنیم. برای اولی ، تمام رشته ها در حالی که برای دوم ، طناب خالی وجود ندارد.

اکنون که می دانید این چیست ، فقط باید یاد بگیرید که چگونه از آن استفاده کنید ! برای انجام این کار ، شما باید یاد بگیرید که چگونه یک شبکه وتر را بخوانید ، به سادگی ضروری خواهد بود ، اما نگران نباشید: هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد !

10 آکورد گیتار که از نظر قلب آسان است

سرانجام زمان آن است ، شما 10 آکورد گیتار آسان را کشف خواهید کرد که زندگی شما را تغییر می دهد ! خوب ، خوب ، ما ممکن است کمی اغراق آمیز باشیم اما به سختی ! در حقیقت ، با این 10 آکورد کوچک که به راحتی یاد خواهید گرفت و برای همیشه در ذهن خواهید داشت ، می توانید انواع آهنگ ها را پخش کنید و شاید حتی این که به لطف ما یک هنرمند عالی خواهید بود ! این که آیا شما به دنبال توافق های گیتار آسان برای نواختن Flamenco ، Rock ، Folk یا Blues هستید ، خواه به دنبال بازی در یک گیتار کلاسیک یا برقی باشید ، با 8 ما ، یا به اصطلاح 10 توافق آسان ما برای مبتدیان ، فرصتی برای شما خواهد داشت آهنگ های زیادی را پخش کنید !

به اندازه کافی اذیت ، بیایید به سمت تجارت حرکت کنیم:

در میان توافق های جزئی ، شما باید در نوک انگشتان خود بدانید (این مورد برای گفتن است ، نه ?) توافق نامه های زیر: جزئی جدید صفر جدید MI جزئی.

جزئی

صفر

MI جزئی

از طرف توافق نامه های اساسی ، شما باید توافق نامه های زیر را یاد بگیرید: انجام دادن جدید د جدید میانه جدید زمین جدید آنجا جدید فاحشه

عمده

اصلی

در وسط

خاک بزرگ

عمده

به طور خلاصه ، توافق نامه هایی که می دانیم کاملاً به شرح زیر است:

 • ج (انجام)
 • D (Ré)
 • E (MI)
 • F (FA)
 • G (SOL)
 • به)
 • am (جزئی)
 • DM (Do Minor)
 • em (Mi Minor)

سرانجام ، شما همچنین می توانید توافق نامه های هفتم را یاد بگیرید. دومی از 4 یادداشت به جای 3 و در میان توافق های آسان در هفتم گیتار ساخته شده است ، شما می توانید یکی از سه یا سه مورد زیر را یاد بگیرید: Mi 7 – Ré 7 – La 7.

مشاوره استاد !

Shutterstock_2087689588-1

به گفته Clément ، گیتاریست تقریباً بیست سال و مسئول استخدام معلمان در Allegro Musique ، توافق نامه های یادگیری مهم است که حداکثر خودمختار باشد ، اما این تنها توصیه ای نیست که وی برای شما به ما داد ! نکات Clément را برای پیشرفت سریع کشف کنید !

از چه زمانی گیتار را می نوازید و چگونه شروع کرده اید ?

من الان 18 سال است که بازی می کنم. من با درسهای خصوصی شروع کردم که یکی از دوستان برادر بزرگم به من داد. سپس دو سال در یک مدرسه موسیقی درس گیتار گذراندم اما در آنجا زیاد پیشرفت نکردم. در واقع ، من به ویژه در گوش خود ، به خودی خود آموخته ام ، اما من قبلاً توافق نامه ها و تئوری موسیقی را برای گیتار آموخته ام و همچنین در حال یادگیری توافق های منع شده است که بیشترین پیشرفت را برای پیشرفت دارد.

چرا یادگیری توافق نامه ها برای نواختن گیتار مهم است ?

وقتی فقط در تابلوها بازی می کنید ، توافق نامه های یادگیری لزوماً ضروری نیست. با این وجود ، این شرم آور است که خود را از آن محروم کنید زیرا معادل محدود کردن خود است. یادگیری توافق نامه های ابتدایی و آسان به شما امکان می دهد همه پارتیشن های گیتار را مستقل تر بازی کنید زیرا هر بار توافق نامه ها نشان داده شده است. علاوه بر این ، توافق نامه های ممانعت از یادگیری به شما امکان می دهد تمام توافق نامه های جزئی و بزرگسالان را تنها با دو موقعیت بازی کنید ، این خاصیت گیتار است.

نحوه یادگیری آکورد به سرعت ?

مهمترین چیز اجرای آن است ! وقتی من یک معلم گیتار بودم ، همیشه موفق شدم به سرعت آهنگهای ساده ای پیدا کنم تا به دانش آموزانم ارائه دهم ، زیرا هیچ چیز بهتر از اجرای تئوری برای پیشرفت و انگیزه ماندن نیست. مبتدیان لزوماً اهمیت توافق نامه های یادگیری ، کار با سرعت را درک نمی کنند ، در حالی که اگر مجاز به پخش آهنگ هایی هستند که با دو یا سه توافق نامه می شناسند ، این حس بیشتری دارد.

وقتی یاد می گیرید توافق نامه بازی کنید ، چه مشکلی می توانید با آنها روبرو شوید ?

وقتی گیتار را شروع می کنید ، چندین مشکل وجود دارد که با مقابله با آنها با رشته ها ، از درد در نوک انگشتان خود شروع می شود. اما طبیعت به خوبی انجام شده است و با آموزش یک شاخ وجود دارد که برای محافظت از انگشتان ایجاد می شود ، نباید رها شوید و صبور باشید ! مشکل اصلی دیگر که مبتدیان با آن روبرو می شوند ، موفقیت در زنگ زدن رشته ها به درستی با توافق نامه ها است. به طور کلی ، شروع ناامید کننده است زیرا موقعیت انگشتان کامل نیست ، انگشتان سر در طناب زیر و غیره سرریز می شوند.

چه توصیه ای برای موفقیت در توافق نامه ها و تغییرات وتر ?

شما باید دست چپ را قرار دهید ، همان چیزی که دسته را نگه می دارد. برای موفقیت فقط یک سوال از تکنیک و قرار دادن دست است. به جای پیشبرد دسته به سمت خود ، شما باید مچ دست را پیش ببرید تا بتوانید نوک انگشتان خود را به جای فالانژها بر روی رشته ها قرار دهید ، به طوری که انگشتان عمود بر طناب باشند. ما همچنین می توانیم برای آموزش چالش هایی بدست آوریم ! هنگامی که من اجرای و موقعیت انگشتان دست را روی دانش آموزانم کار کردم ، توالی های زیادی از توافق نامه ها را با یک مترونوم به آنها پیشنهاد دادم. با هر سکته مغزی مترونوم ، دانش آموز مجبور شد توافق خود را تغییر دهد. این یک راه خوب برای آموزش ، حتی به تنهایی است.

در مورد توالی توافق نامه ها ، برای موفقیت ، شما باید حرکت دست را به حداقل برسانید ، همان انگشت را روی همان نت بگذارید و فقط انگشتان دیگر را حرکت دهید. دست که دسته را نگه می دارد ، نباید برای صرفه جویی در وقت ، حرکتی کامل انجام دهد ، برعکس حرکت باید نرم باشد. اگر در آخرین لحظه سعی کنیم خودمان را به درستی برای توافق زیر قرار دهیم ، وقت خود را تلف می کنیم و خطر شکستن سرعت را داریم. برای جلوگیری از این امر ، می توانید انگشتان خود را درست پس از توافق نامه از بین ببرید ، در حالی که هنوز هم به نظر می رسد انگشتان دست را برای توافق زیر قرار دهید.

بهترین توصیه برای موفقیت در یادگیری گیتار چیست؟ ?

شما باید مهارت انگشت کوچک را کار کنید ! این معمولاً انگشت است که دانش آموزان بیشترین مشکل را دارند ، بنابراین شما باید آموزش منظم را ارائه دهید. من از دانش آموزانم خواستم 4 یادداشت بازی کنند که آنها در تمام رشته ها زنجیر کرده اند تا با همه انگشتان بازی کنند. متناوب انگشتان در یک زنجیره به شما امکان می دهد روی مهارت و حافظه عضلانی کار کنید.

و مهمتر از همه ، دریغ نکنید که از معلم گیتار خود بخواهید آهنگ هایی را که دوست داریم آموزش دهد. ما می توانیم آهنگ های دشوار را ساده کنیم ، بنابراین چرا آنها را محروم می کنیم ? یادگیری پخش آهنگ های مورد علاقه خود به شما امکان می دهد فراتر از درد باشید ، در حالی که با انگیزه و سرگرم کننده باقی می مانند ، مفاهیم جدید را یاد بگیرید. هیچ چیز بهتر از تمرین برای پیشرفت نیست ، بنابراین شما باید چندین بار در هفته ، بین هر درس گیتار آموزش دهید و برای مهار نکردن: برعکس کنجکاو و خودمختار باشید ! دریابید که کدام آهنگ ها را می خواهید بازی کنید ، به دنبال سفره ها ، آموزش و مشاوره از معلم خود باشید. معلمان همیشه از دیدن دانش آموزان خود خوشحال می شوند !

ایده های آهنگ برای شروع با آکورد آسان ?

البته ! احتمالات فراوانی وجود دارد ! به عنوان مثال دنباله اصلی / عمده خاک / جزئی / FA Major ، در دسترس هر مبتدی قرار دارد و فقط با این سکانس می توانیم هیچ زنی را بدون فریاد باب مارلی بازی کنیم بلکه در شب Eagle-Eye-Cherry نیز صرفه جویی می کنیم ، اما همچنین چندین قطعه کریستوف مئه به عنوان مثال ! با استفاده از خاک MI جزئی و عمده ، می توانید درباره نیروانا بازی کنید. بسیاری از آهنگ ها وجود دارد که می توانند با لحنی دیگر منتقل شوند تا آنها را برای گیتاریست های مبتدی در دسترس تر کند. حتی آهنگ هایی که نیاز به توافق های منع شده دارند ، مانند بیشتر موسیقی پاپ می توانند ساده شوند.

10 قطعه گیتار آسان

Pexels-Tima-Miroshnichenko-6671392-1

 • No Woman No Cry-Bob Marley (AM-C-G-F)

آهنگ معروف باب مارلی در سال 1974 در آلبوم Natty Dread منتشر شد. با این حال ، این نسخه آلبوم زنده است !, یک سال بعد منتشر شد ، که به مشهورترین همه جای دنیا تبدیل شده است. زمان به او دست ندارد. همیشه موفق به اغوا کردن نسل های جدید می شود. طبقه بندی شده توسط مجله Rolling Stones به عنوان سی و هفتمین ترانه بهترین زمان ، بارها گرفته شده است. چه توافقی را باید در نوک انگشتان خود بدانید تا این آهنگ را پخش کنید ? این توافق نامه های زیر است: جزئی – do – sol – fa

 • Save Tonight-Eale Eye Cherry (AM-C-G-F)

شما این آهنگ را نمی دانید ? غیرممکن است ، مگر اینکه شما خیلی جوانتر از ما باشید ! تک آهنگ از آلبوم Desiireless منتشر شده در سال 1997 ، آهنگ Save Tonight of the Swedish یک قطعه بسیار آسان برای نواختن گیتار است ، با همان وترهای بدون زن بدون گریه اما به ترتیب دیگری. شکی نیست که شما دوست دارید این آهنگ را در مقابل عزیزانتان پخش کنید ! بنابراین توافق نامه های زیر را بیاموزید: جزئی – انجام – کف – FA. اگر توجه و توجه داشته باشید ، متوجه شده اید که این آکورد های یکسان هستند که برای هیچ زن بدون گریه ، آنها به سادگی در یک نظم متفاوت قرار دارند !

 • Imagine-John Lennon (AM-C-G-F-E)

Song of John Lennon ، Imagine اولین قطعه آلبوم ناشناس است که در سال 1971 منتشر شد. این آهنگ شنونده را به دنیایی بدون مرز ، بدون دین ، ​​بدون دلیل کشتن سوق می دهد ، دنیایی به رهبری دلسوزی انسان. آسان برای نوازندگی گیتار ، شما خوشحال خواهید شد که به لطف آکورد های اساسی قادر به یادگیری این آهنگ باورنکردنی هستید. اما پس از آن توافق های لازم برای پخش این آهنگ که ذهن را ایجاد کرده است چیست؟ ? اینها عبارتند از: جزئی از خاک – fa- mi

 • Color Gitano- Kendji (am- e- f- dm)

قطعه توسط خواننده فرانسوی کندجی جیراک از اولین آلبوم خود کندجی منتشر شده در سال 2014. این اولین قطعه از حرفه خواننده است ، او همچنین پاداش داده شد و جایزه آهنگ سال را در جوایز موسیقی NRJ کسب کرد. اما توافق نامه هایی برای انجام این سرویس چیست؟ ? خیلی ساده است ! این جزئی است – mi – fa – do minor.

آهنگ گروه نیروانا از اولین آلبوم با عنوان Bleach و منتشر شده در سال 1989. طبق شایعات ، خواننده گروه Kurt Cobain از رابطه خود با دوست دختر خود زمان برای نوشتن اشعار الهام گرفته شد. این اولین بار است که استعداد او برای نوشتن توسط عموم به رسمیت شناخته شده است. نظر شما در مورد یادگیری برای پخش این آهنگ برای ایجاد انگیزه در شما برای ادامه یادگیری توافق نامه ها چیست؟ ?

آهنگ فوق العاده شناخته شده Beatles که توسط پل مک کارتی نوشته شده است ، بگذارید یکی از بهترین فروش ها باشد ، طبقه بندی شده شماره 1 در ایالات متحده و شماره 2 در انگلستان. طبق گفته مجله Rolling Stone ، این برنامه همچنین در مکان بیستم در Lite 500 آهنگ بزرگ در تمام دوران طبقه بندی شده است. با آکورد گیتار آسان ، می توانید بدون مشکل بازی کنید !

این آهنگ از آلبوم Days Strange که در سال 2000 منتشر شد ، انتقادی از جامعه و جوانان مدرن و رفتار آن در یک جامعه سرمایه داری است. بسیاری از آهنگ های این خواننده برای گیتاریست های مبتدی در دسترس هستند ، بنابراین محرومیت شما را شرم آور خواهد بود ! به عنوان مثال می توانید یاد بگیرید که دبی بازی کنید و از آنجا صعود کنید.

 • ایستاده کنار من – بن E King (D / E / F / A)

چه کسی این آهنگ را نمی داند که توسط بن e ساخته ، نوشته و تفسیر شده است. پادشاه ? این رتبه 121 بهترین آهنگ تمام زمان در لیست 500 ساخته شده توسط مجله Rolling Stone در سال 2003 قرار گرفت. فقط برای بازی در کنار من ، شما باید آکورد گیتار آسان را در اسرع وقت یاد بگیرید. برای انجام این کار ، توافق نامه هایی که باید برای این آهنگ بدانید: Do – Ré – MI – FA – LA.

 • زامبی – زغال اخته (Mi Minor / Do / Sol / Ré)

فقط 4 آکورد کوچک و آسان برای نواختن گیتار زامبی ، آهنگ از گروه Cranberry از این آلبوم که No No Noe To Artend منتشر شده در سال 1994 منتشر شد ، او بر درگیری ایرلند شمالی تمرکز دارد. مجرد از بین بهترین ها در گروه ، این ترانه ای است که برای گیتاریست های مبتدی در دسترس است و بدون شک می توانید با یادگیری توافق های اساسی در گیتار ، آن را به سرعت پخش کنید. توافق نامه های لازم برای پخش این آهنگ عالی عبارتند از: Mi Minor – Do Major – Sol – Re

آهنگ خواننده بلژیکی Stromae ، Papaoutai از این آلبوم با عنوان Carrée Racine منتشر شده در سال 2013 گرفته شده است. آهنگ خانه و پاپ ، از جمله ریتم های آفریقایی ، این آهنگ مورد تحسین عموم قرار گرفت و هنرمند استروما را به جلوی صحنه سوق داد. چه توافقی برای دانستن این آهنگ لازم است ? باز هم ، توافق نامه های آسان ما برای شروع: جزئی ، FA ، RE جزئی ، خاک.

صرف نظر از لیست کوچک ما ، بسیاری از آهنگ های دیگر وجود دارند که یادگیری گیتار برای نوازندگان و نوازندگان مبتدی آسان هستند. به عنوان مثال می توانید یاد بگیرید که چگونه گیتار بازی کنید ، به لطف آکورد آسان ، آهنگ کم عمق از فیلم یک ستاره متولد می شود ، یا آهنگ Creep ، بلا سیائو و بسیاری دیگر. شما به دنبال این هستید که کدام آهنگ را برای شروع یادگیری گیتار انتخاب کنید ? می توانید آن را در مقاله های دیگر در وبلاگ ما پیدا کنید یا حتی بهتر ، از مشاوره معلم گیتار خانگی خود بپرسید ! چی ? شما هنوز یک معلم گیتار عالی ندارید که به شما یاد می دهد که چگونه بازی کنید ? این خوب است زیرا در Allegro Musique ، بدون شک ما بهترین معلمان گیتار را در خانه داریم تا به شما پیشنهاد دهند. سپس می توانید با توجه به سطح خود ، سلیقه موسیقی و همچنین تکنیک های یادگیری که برای ارتقاء پیشرفت شما بهتر کار می کنند ، از پشتیبانی شخصی بهره مند شوید.

آکورد گیتار یک آهنگ را پیدا کنید

آکورد گیتار یک آهنگ را پیدا کنید

Ref de Hguitare به روز شده: 04/27/23 5

خیلی اوقات اتفاق می افتد که به موسیقی گوش دهید ، خرد کنید و مستقیماً آن را یاد بگیرید. چه با تمایل به کار کردن گوش موسیقی خود و چه در صورت عدم وجود یک توبه/پارتیشن ، این مهم است که بدانید چگونه می توانید توافق های موسیقی را فقط با استفاده از شنوایی خود پیدا کنید. برخی ممکن است آن را گوش مطلق بنامیم ، اما انواع مختلفی از گوش ها وجود دارد: • گوش مطلق ، که این توانایی برای تشخیص بلافاصله یادداشت ها یا توافق نامه ها بدون مرجع قبلی است
• گوش نسبی ، که به آن اجازه می دهد یادداشت ها/توافق نامه ها را با استفاده از یک مرجع تشخیص دهد. همانطور که خواهید فهمید ، اکثر ما گوش نسبی کم و بیش سریع و مؤثر داریم. برای گوش مطلق ، هیچ درصد قابل اعتماد وجود ندارد زیرا افراد غیر موزیکال می توانند بدون آگاهی از آن ، آن را داشته باشند. بنابراین بیایید به گوسفندان خود برگردیم: آکورد یک آهنگ را روی گیتار پیدا کنید.

توافق نامه ها را پیدا کنید

باعث می شود گوش او توافق نامه ها را تشخیص دهد

نمونه هایی از توافق های گیتار فعلی برای دانستن

در حال حاضر ، برای دانستن اینکه چگونه توافق نامه ها را تشخیص دهید ، باید آنها را بشناسید (آشکار نه ?) یا حداقل بدانید که آنها با توجه به ارتفاع آنها در کجا قرار می گیرند. برای انجام این کار ، بنابراین لازم است گوش خود را برای گوش دادن به آکوردهای مختلف آموزش دهید: ابتدا فقط روی گیتار ، سپس با قطعاتی که تمام آهنگ ها و آهنگ های آهنگ وجود دارند. اما قبل از رفتن مستقیم به موسیقی ، شما باید توافق نامه های اساسی ، ممنوعیت و Powchords را بدانید. اینها اساسی هستند زیرا بخش بزرگی از موسیقی از آنها استفاده می کند. توافق نامه های اساسی (به نام خالی یا باز) ، با یا بدون capodastre و همچنین توافق نامه های ممنوع عمدتا در موسیقی پاپ ، راک ، قومی ، متنوع استفاده می شود. توافق نامه های حاد ، بدون یادداشت های خلاء ، در Funk/Reggae و سرانجام Powchords مورد استفاده در سنگ ، پانک ، فلز و غیره استفاده می شود. به عنوان یک یادآوری ، یک Powarchord توافق نامه ای است که از تونیک ، یک پنجم و یک اکتاو تشکیل شده است (یا 2 نت مختلف از جمله 1 بازی شده در 2 ارتفاع از صداها). اگر گیتار را شروع کردید یا هرگز خود را به بازی پیدا کردن آکورد یک آهنگ قرض داده اید ، من واقعاً شما را به آموزش خود دعوت می کنم. آهنگ هایی را با یک ترکیب نسبتاً ساده (پاپ ، راک ، مردمی) بگیرید و سعی کنید آنچه را می شنوید تولید کنید.
با استفاده از توافق نامه های خراشیدن روی گیتار ، گوش شما “حافظه” را به دست می آورد و خواهید دید که برخی از صداها به طور طبیعی به گوش شما می آیند.
از لحظه ای که گیتار خود را نیز بهتر می دانید ، با کمک به گوش دادن به بستگان خود ، در حالی که به کاوش در دور گیتار خود می پردازید ، پیدا کردن توافق های یک آهنگ حتی ساده تر خواهد شد. حال بیایید برای یافتن توافق نامه ، صداها ، arpeggios و غیره به چند روش حرکت کنیم.

چگونه ملودی یک آهنگ را تحلیل کنیم ?

برای یافتن آکورد می توانیم از ملودی استفاده کنیم. این به طور کلی یک صدا است ، یا ابزاری که از توافق نامه ها آواز می خواند/بازی خواهد کرد. بعضی اوقات برای پیروی از آنها ، گاهی اوقات برای هماهنگی و ایجاد یک بافت قابل توجه تر و مجموعه ملودیک. در واقع ، ملودی اصلی از نت های موجود در لحن ، هارمونی و دامنه آهنگ استفاده خواهد کرد. اگر یک تئوری موسیقی را دنبال کرده اید ، با شما صحبت خواهد کرد و به شما امکان می دهد راحت تر توافق نامه ها را پیدا کنید. بنابراین به ملودی اصلی آهنگ توجه کنید زیرا این امکان را به شما می دهد تا از تکامل توافق نامه ها پیروی کنید. سابق موسیقی که در آن ملودی به راحتی توافق ها را دنبال می کند: BB Brunettes – به من بگویید

به خط باس گوش دهید

“خط باس” به سادگی همان چیزی است که باس (یا هر ساز دیگری که نقش باس را در آن نقش باس دارد) در آهنگ بازی می کند. هدف آن در بخش عمده ای از موارد ، بازی نکات اساسی توافق نامه ها از این رو اهمیت سرمایه آن در یک گروه است. گیتار توافق نامه هایی را که باس بازی می کند برای افزودن بافت چه ریتمیک یا هارمونیک با آکوردهای حاد ، 7 یا واژگون شده مطابق آهنگ ، دنبال خواهد کرد. برای پیدا کردن آکورد آهنگ فقط با استفاده از باس ، به دنبال یادداشتی باشید که توسط باس در جدی ترین طناب گیتار خود پخش شده است تا زمانی که آهنگ را پیدا کنید. بنابراین توافق نامه برابر با این یادداشت خواهد بود که شما پیدا خواهید کرد (در 95 ٪ موارد). در زیر ، یک نمونه افسانه ای که در آن خط باس به شما کمک می کند تا به راحتی نت اساسی را پیدا کنید و بنابراین آکورد آهنگ ها را پیدا کنید:

با گوش دادن به باس ، آکورد گیتار را پیدا کنید

همچنین می توانید به برجسته ها (در اولین بار و سوم) کمک کنید تا نت های اساسی را پیدا کنید یا یادداشت ها را بخوانید تا آنها را راحت تر پیدا کنید. مثال با “نوارهای سفید” پارتیشن یک باس است که حاوی رشته های کمتری نسبت به گیتار است. در این حالت پس از یافتن یادداشت های اساسی به لطف باس ، رونویسی از توافق نامه های گیتار بدیهی خواهد بود. همه یادداشت ها و آکورد ها را می توان به روش های مختلف پخش کرد و در گیتار یکسان است. بنابراین لازم است در مورد موقعیت هایی که می خواهید از آنها استفاده کنید ، انتخاب کنید تا آنها را تا حد ممکن در مقایسه با گیتاریست اصلی اگر این انتخاب شما است و در غیر این صورت بازی کردن آنها را آسان تر و/یا زنجیره ای سریع مطابق با آن انجام دهید. خواسته های شما و سطح شما نیز. بنابراین دوباره یک گوش دادن نسبی و مقایسه ای است. ورزش عالی برای شکل دادن گوش شما. برای یافتن یادداشت های یک قطعه ، این 3 مرحله وجود دارد: • بدانید یا بدانید که چگونه توافق نامه های اساسی ، ممنوع و Powarchords را بازی کنید (ضروری)
• تجزیه و تحلیل ملودی ؛
• خط Bassline را دنبال کنید (مؤثرترین روش). مطمئناً به آموزش نیاز خواهید داشت زیرا اولین بار یک تمرین آسان نیست. اما با گذشت زمان و تجربه ، تشخیص توافق نامه ها برای شما بسیار ساده تر خواهد بود. علاوه بر این ، بنابراین شما دسترسی آسان تر به یادگیری آهنگ های جدید خواهید داشت زیرا همانطور که قبلاً گفته شد ، برخی از سبک ها دارای ساختارها و توافق های تکراری هستند. بنابراین از یادگیری چندین قطعه به طور همزمان تعجب نکنید و تنها یکی از آنها را تجزیه و تحلیل کنید ! شما فقط باید این تمرین جالب و بسیار سازنده را برای گوش موسیقی خود امتحان کنید. اگر نکات یا روشهای دیگری برای یافتن آکورد آهنگ دارید ، دریغ نکنید که در نظرات به ما اطلاع دهید. تا آن زمان ، اسکریپت خوب به همه.

22 آسان برای پخش آهنگ در توافق نامه های جادویی 4 EM-C-D

22 آسان برای پخش آهنگ در توافق نامه های جادویی 4 EM-C-D

صدها آهنگ به طور کامل یا جزئی در توافق نامه های جادویی 4 EM-C-G-D مستقر است (به ترتیب یا به صورت بی نظمی ، همانطور که آنها هستند یا منتقل می شوند ، فقط 4 یا بخشی از آنها فقط).

در این صفحه ، شریک Maxitabs ما (که سفره ها و دروس گیتار آنلاین را ارائه می دهد) 22 را برای شما ارائه می دهد.

“چرا فقط این 22 آهنگ وقتی صدها آهنگ بر اساس این توافق نامه ها وجود دارد ? »، ممکن است از خود بپرسید.

فقط به این دلیل که برای اینها ، “حداکثر” وجود دارد که یادگیری آنها را تسهیل می کند. علاوه بر این ، یکی دیگر از عناصر تسهیل کننده ، آنها توافق های دیگری به جز EM-C-G-D ندارند.

این صفحه دو مقاله زیر را دنبال می کند ، که به ویژه توضیح می دهد که این توافق نامه های “جادویی” از کجا آمده اند. ما به شما توصیه می کنیم قبل از ادامه آنها را بخوانید ..

Em ، C ، G ، D: 4 توافق جادویی برای همراهی صدها آهنگ

Em ، C ، G ، D: 4 توافق جادویی برای همراهی صدها آهنگ

4 توافق نامه ، 317 آهنگ!

4 توافق ، 317 آهنگ !

4 توافق “جادویی”

4 توافق نامه جادویی EM-C-G-D

این احتمال وجود دارد که شما این نمودارها را از قبل بدانید:

اگر هنوز اینگونه نیست, وقت بگذارید تا آنها را زنجیر کنید, خیلی آهسته برای شروع ، ابتدا در این ترتیب و سپس در اختلال (زیرا ، در آهنگ های مبتنی بر این 4 توافق ، آنها همیشه به ترتیب em → C → G → D پخش نمی شوند).

و به تدریج سرعت دنباله را افزایش دهید: اگر دشوار شد ، دوباره آهسته شوید.

هنگامی که می توانید به راحتی این توافق نامه ها را به ترتیب و اختلال زنجیر کنید ، بازی کردن آنها همزمان با سفره های ذکر شده در زیر بسیار آسان خواهد بود ..

شما نمی توانید این نمودارها را بخوانید ? بنابراین فوری مقاله ای را که توافق نامه های گیتار برای مبتدیان توضیح داده است بخوانید !

سایر مقالات ارائه انتخاب آهنگ:

 • 11 آهنگ آسان برای مبتدیان بزرگ (با آموزش ویدیویی)
 • 100 آهنگ آسان برای گیتاریست های مبتدی
 • 50 آهنگ برای کار در توافق نامه FA از گیتار عبور کرد

اگر “100 ٪ مبتدی” باشید ، اگر بخوانید از سفرهایی که دنبال می شوند بهتر بهره مند می شوید راهنمای حداکثر گیتاریست مبتدی. این یک روش واقعی کامل و رایگان برای گیتاریست های مبتدی است ، که می توانید برای خواندن آن به صورت آفلاین بارگیری کنید).

راهنمای ماکسی گیتاریست مبتدی

هر آنچه را که باید بدانید پیدا خواهید کرد گیتار را خوب شروع کنید وت اولین آهنگ های خود را پخش کنید. علاوه بر یک دوره PDF 250 صفحه به طرز غنی نشان داده شده است, تو خواهی داشت آموزش ویدیویی, بسیار کاربردی کمک های Mémoires و از آموزش پرونده های MP3.

سفره

آنها به ترتیب الفبایی طبقه بندی می شوند. سطح در سمت راست عنوان آهنگ نشان داده شده است.

برای برخی از ترانه ها ، مجموعه توافق نامه ها به لحن دیگری منتقل می شود. پس از آن لازم است که دکمه “صدای زن” را روشن کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D داشته باشد (در توضیحات جدول مشخص شده است).

01 Black M – در راه من (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. سیاه م.

سیاه م: در جاده من (آلبوم چشم های بزرگتر از جهان منتشر شده در سال 2014).
tabature را ببینید

02 Calogero – Yalla (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Calogero - Yalla

Calogero: یالا (آلبوم 3 منتشر شده در سال 2004).
tabature را ببینید

03 Céline Dion – در حالی که منتظر مراحل او (مبتدی) است

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. سلین دیون - در حالی که منتظر مراحل او هستیم

سلین دیون: در حالی که منتظر قدم های او هستیم (آلبوم اگر دوست داشتن کافی بود منتشر شده در سال 1998). “صدای زن” را انتخاب کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D را بازی کنید (به ترتیب دیگری).
tabature را ببینید

04 Saez – Young and Con (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. سائز - جوان و جوان

SAEZ: جوان و جوان (آلبوم روزهای عجیب منتشر شده در سال 2000).
tabature را ببینید

05 Francis Cabrel – جوهر چشمان شما (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Francis Cabrel - جوهر چشمان شما

فرانسیس کابل: جوهر چشمان شما (آلبوم شکننده منتشر شده در سال 1980). “صدای زن” را انتخاب کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D را بازی کنید (به ترتیب دیگری).
tabature را ببینید

06 Grégoire – شما به علاوه من (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Grégoire - تو بیشتر من

Gregoire: تو به علاوه من (آلبوم تو به علاوه من منتشر شده در سال 2008).
tabature را ببینید

07 هرو کریستیانی – او حداکثر آزاد است (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. هرو کریستیانی - او حداکثر رایگان است

هرو کریستیانی: او حداکثر رایگان است (آلبوم او حداکثر رایگان است منتشر شده در سال 1981). “صدای زنان” را برای بازی در توافق نامه های EM-C-D انتخاب کنید (بدون G).
tabature را ببینید

08 ژان ژاک گلدمن-اسنمبل (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. ژان ژاک گلدمن با هم

ژان ژاک-گلدمن-: با یکدیگر (آلبوم آهنگ برای پاها منتشر شده در سال 2001 .”صدای زن” را انتخاب کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D را بازی کنید (به ترتیب دیگری).
tabature را ببینید

09 ژان-ژاک گلدمن-ایرا (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. ژان ژاک گلدمن-ما خواهیم رفت

ژان ژاک گلدمن: ما خواهیم رفت (آلبوم راستی منتشر شده در سال 1997). “صدای زن” را انتخاب کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D را بازی کنید (به ترتیب دیگری).
tabature را ببینید

10 Kyo – این تقصیر من است (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. کیو - این تقصیر من است

کیو: تقصیر من است (آلبوم کیو منتشر شده در سال 2000). “صدای زن” را انتخاب کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D را بازی کنید (به ترتیب دیگری).
tabature را ببینید

11 Kyo – آخرین رقص (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. کیو - آخرین رقص

کیو: آخرین رقص (آلبوم مسیر منتشر شده در سال 2003). “صدای زنان” را برای بازی در توافق نامه های EM-C-G-D انتخاب کنید.
tabature را ببینید

Pack Maxitabs: بیشتر از 800 تابه آهنگ !

بسته فوق العاده یادگیری حاوی کتابچه های کلاس با درس ویدیویی و همچنین تمام پارتیشن ها (فرمت PDF) موجود در وب سایت شریک ما. این Super Pack شامل: 815 پارتیشن (PDF) برای مبتدیان ، تأیید شده و متخصص, 33 آهنگ باتری در قالب MP3, 3 درس ویدیویی (1H30), 3 جزوه یادگیری (مبتدی ، تأیید شده ، متخصص), 1 بروشور با توافق های اصلی برای دانستن. چیزی برای داشتن مدتی جهنم !

12 کیو – سارا (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. کیو - سارا

کیو: سارا (آلبوم 300 ضایعه منتشر شده در سال 2004). “صدای زن” را انتخاب کنید تا توافق نامه های EM-C-G-D را بازی کنید (به ترتیب دیگری).
tabature را ببینید

13 Mylène Farmer – بدون جعل (مبتدی)

Mylène Farmer: تقلع (آلبوم و یا من منتشر شده در سال 1987).
tabature را ببینید

14 Noir Désir – باد ما را حمل خواهد کرد (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Noir Desire - باد ما را می پوشاند

Noir Desire: باد ما را حمل می کند (آلبوم چهره های ارقام منتشر شده در سال 2001). آنها و فقط !
tabature را ببینید

15 پپ – Liberta (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. PEP - Liberta

PEP: لیبتا (آلبوم لبخند منتشر شده در سال 2003).
tabature را ببینید

16 Superbus – Lola (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Superbus - لولا

Superbus: لولا (آلبوم وای منتشر شده در سال 2007).
tabature را ببینید

17 The Beatles – بگذارید باشد (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Beatles - بگذارید باشد

Beatles: بگذارید باشد (آلبوم بگذارید باشد منتشر شده در سال 1970).
tabature را ببینید

18 کرانبری – زامبی (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. xxxxxxxxxx

زغال اخته: زامبی (آلبوم نیازی به بحث و جدل نیست منتشر شده در سال 1994). “صدای زنان” را برای بازی در توافق نامه های EM-C-G-D انتخاب کنید.
tabature را ببینید

19 Ben E King – Stand By Me (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. بن E کینگ - کنار من بایستید

بن E کینگ: کنار من بایستید (آلبوم آن آهنگ را پخش نکنید ! منتشر شده در سال 1962). “صدای زنان” و Capodastre را در کادر 2 انتخاب کنید (در مورد Capodastre ، می توانید مقالات را بخوانید Le Capodastre ، برای چیست ? و نحوه تطبیق شبکه وتر یک آهنگ) .
tabature را ببینید

20 Tri Yann – مادیان Michao (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Tri Yann - مادیان Michao

Tri Yann: مادیان (آلبوم کشف یا جهل منتشر شده در سال 1976).
tabature را ببینید

21 Tryo – Serre Me (تأیید شده)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. Tryo - من را محکم کنید

tryo: نگهم دار (آلبوم دانه ی شن منتشر شده در سال 2003). “صدای زنان” را برای بازی در توافق نامه های EM-C-G-D انتخاب کنید.
tabature را ببینید

22 U2 – با یا بدون شما (مبتدی)

آهنگ گیتار آسان 4 آکورد جادویی. U2 - با یا بدون شما

U2: با یا بدون تو (آلبوم درخت جوشوا منتشر شده در سال 1987).
tabature را ببینید

و حتی بیشتر برویم, شما می توانید یاد بگیرید که به لطف 101 ریتم گیتار برای مبتدیانی که نمی خواهند بمانند ، برای همه آهنگهای موجود در این صفحه ، جمعیتی از ریتم را بازی کنید ، از ساده ترین تا پیشرفته ترین ، برای همه آهنگ های این صفحه !

در پایان این آموزش (و حتی قبل از اتمام آن) ، می توانید بلافاصله ، در گوش پیدا کنید, یک ریتم خوب که برای هر آهنگ با سطح شما سازگار است.

سرانجام ، یخ زدن روی کیک ، خواهید دانست آنها را در تئوری موسیقی ریتمیک ترجمه کنید با سهولت باورنکردنی.

شما از آنچه می توانید انجام دهید و لذت بردن از آنجا تعجب خواهید کرد !

101 ریتم گیتار برای مبتدیانی که نمی خواهند اینگونه بمانند!

 • -18 ٪

101 ریتم گیتار برای مبتدیانی که نمی خواهند چنین بمانند !

روش جدید سطح خود را با ریتم اسپری کنید برای به راحتی صحبت کردن ریتم ها را بازی و اختراع کنید ! “پیشرفت در ریتم” یکی از متداول ترین پاسخ ها برای سوال است “برای ادامه گیتار ، چه موضوعاتی برای تعمیق نیاز دارید ?”” بنابراین ما این دوره را برای پر کردن این کمبود طراحی کردیم ! PDF از 458 صفحه + 1545 MP3 Files. یک دوره اساسی که هر گیتاریست مبتدی دیر یا زود به آن احتیاج دارد. و نسبت چگالی/قیمت بی نظیر: هفته های آموزش برای قیمت 2 ساعت درس با یک معلم ! 57.00 یورو

دوست داری ? این را با دوستان خود به اشتراک بگذارید !

و اگر نظر خود را در مورد این مقاله به ما دادید ?
علاوه بر اینکه ما را بسیار خوشحال می کند ، بازخورد شما به ما کمک می کند تا سایت را بهبود بخشید ؛-)
نظرات برای آن ساخته شده است. با تشکر !
(روی فلش کلیک کنید تا مستقیماً به نظرات بروید)

برای خواندن هم

جلوه های گیتار (6/7): هارمونیک

جلوه های گیتار (6/7): هارمونیک

بیاموزید که چگونه Harmonics را روی گیتار بازی کنید.

آموزش گیتار. یک بوگی آسان با دو بازی گیتار

آموزش گیتار. یک بوگی آسان با دو بازی گیتار

در اینجا یک آهنگ کوچک آسان ، دلپذیر و پرانرژی است که با آن می توانید سرگرم کننده آسان ، دو یا همراه با همراهان ارائه شده (در فیلم و MP3).

11 آهنگ آسان برای مبتدیان بزرگ (با آموزش ویدیویی)

11 آهنگ آسان برای مبتدیان بزرگ (با آموزش ویدیویی)

11 آهنگ قابل دسترسی برای مبتدیان بزرگ را کشف کنید. آنها به شکل می آیند آموزش های آموزشی (در فیلم) و فقط نیاز دارید برخی از توافق های بسیار ساده.

شما به راحتی می توانید آنها را با استفاده از یک ریتم بسیار ساده بازی کنید که هر مبتدی به محض خرید اولین گیتار آنها قادر به انجام آن است !

برای تسهیل یادگیری خود ، حتی امکان این امکان را خواهید داشت همزمان با معلم گیتار بازی کنید, در حالی که تجسم می کند وتر و کلمات پیمایش.

این یک روش عالی برای آشنایی با اصول اولیه گیتار و پیشرفت به سرعت در یادگیری موسیقی شما است. بنابراین گیتار خود را بگیرید و آماده شوید تا این اولین آهنگ های جذاب را پخش کنید

12 تمرین آسان برای آموزش برای تغییرات در توافق نامه ها (1. توافق نامه های باز)

12 تمرین آسان برای آموزش برای تغییر در آکورد (1. توافق نامه های باز)

برای مبتدیان ، همیشه زنجیره ای توافق نامه ها به روش سیال آسان نیست. و با این حال ضروری است, به خصوص اگر می خواهید آهنگ ها را همراهی کنید.

تمرینات تغییر آکورد ارائه شده در این مقاله به شما کمک می کند: با تکرار تکرار آنها, توافق نامه ها در حافظه عضلانی ثبت می شوند, این بدان معنی است که روزی آنها را بدون حتی در مورد آن بازی خواهید کرد.

و همانطور که آنها را پیدا خواهید کرد (به ترتیب یا بی نظمی) در تعداد غیرقابل محاسبه آهنگ, شما به سرعت قادر خواهید بود که هر یک از آنها را همراهی کنید.

بنابراین این کار یک سرمایه گذاری عالی است !

جلوه های گیتار (7/7): ترکیبی از جلوه های قبلی

جلوه های گیتار (7/7): ترکیبی از جلوه های قبلی

دو نمونه از “مخلوط” از جلوه های مختلف گیتار.

18 نمونه از ریتم برای تحریک یک سری توافق نامه در گیتار

18 نمونه از ریتم برای تحریک یک سری توافق نامه در گیتار

هدف از این مقاله این است که نمونه هایی از ریتم ها را برای “زنده ماندن آنها” به شما ارائه دهد.

شما ایده کمی از امکانات تقریباً بی پایان در دسترس شما خواهید داشت.

خواهید فهمید که همیشه می توانید یک ریتم جالب را با سطح لحظه ای سازگار کنید.

و خواهید فهمید که چرا آهنگ های مختلف زیادی وجود دارند که آنها بر اساس همان مجموعه توافق نامه ها بنا شده اند ..

یک نظر

با تشکر از شما برای این مقاله بسیار جالب ! ما همچنین می توانیم آنها را برای ایجاد صداهای جدید مجدداً مورد بررسی قرار دهیم.
مثلا :
em می شود em add9 که طرف تاریک تری می دهد.
G می شود G اضافه کنید تا یک طرف مرموز تر شود.
D از SUS2 می شود که تنش هارمونیک را به همراه دارد ، زیرا نه عمده و نه جزئی است.
C می شود C 9 یا C Maj7 را اضافه کنید تا فضای جدیدی به همراه داشته باشد.

پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

هر آنچه برای تکمیل نشریات ما و پیشرفت به صورت غول ها نیاز دارید:

Pack Maxitabs ؛: + 800 تابه آهنگ!

Guitar Pro ، نرم افزار ضروری برای همه گیتاریست ها از سال 1997!

هوش مصنوعی برای استخراج صدا ، همراهی یا سازهای مختلف از هر پرونده صوتی یا تصویری

گیتار خود را انتخاب کنید (و بدانید که کجا آن را خریداری کنید)

گیتار کلاسیک ، برقی یا عامیانه آنلاین را با HGuitare یاد بگیرید

Maxitabs: سایت همه در یک که درس های گیتار آنلاین و مجموعه غول پیکر از تابلوها را ترکیب می کند!

مشترک در خبرنامه گیتار و رنگ

با خوشحالی است که ما برای شما ارسال خواهیم کرد آخرین مقالات منتشر شده و اطلاعات برای به شما در پیشرفت کمک می کند.

دسترسی سریع

تفرجگاه

اخیراً منتشر شده (یا به روز شده)

همه دسته بندی ها

مقالات و دوره های گیتاریست های مبتدی بدانید که چگونه آهنگ های گیتار را پخش کنید دانستن نحوه توافق گیتار ریتم را درک کنید و ریتم های زیادی را روی گیتار یاد بگیرید دسته گیتار را تسلط دهید (یادداشت ها و فواصل) فواصل موسیقی و گیتار نظریه ، تئوری موسیقی ، ترکیب ، هماهنگی در گیتار رشته ها ، حالت ها ، arpeggios موجود در گیتار را تسلط دهید بداهه گیتار همراهی (پخش ، آهنگ های پشتیبان ، پشتی) برای بداهه نوازی در گیتار فرهنگ لغت و دستیار کمک گیتاریست ها نرم افزار مفید برای گیتار و موسیقی به طور کلی نتایج ، تست ها ، موسیقی و مسابقه گیتار تکنیک ها ، اثرات و غیره گیتار سبک های موسیقی در گیتار (جاز ، بلوز ، راک و غیره) گیتار به عنوان ابزارهای اساسی گیتاریست بسته های درس گیتار اقتصادی موضوعات مختلف (در اطراف گیتار اما نه تنها) تمام دوره ها و مقالات مربوط به Guitar-et-couleurs.com

و پیانو ، شما را وسوسه می کند ?

آنچه گیتاریست های زیادی را برای یادگیری پیانو به وجود آورد ، تئوری موسیقی است. خوشبختانه ، همه چیز با رنگ ها آسان می شود !

مبتدیان پیانو. صفحه کلید آسان با رنگ مبتدیان پیانو. تئوری موسیقی آسان با رنگ

ناوبری سریع

 • مبتدی ، از کجا شروع کنیم ?
 • مبتدیان ، سطح خود را آزمایش کنید
 • خوش آمدید
 • بوتیک خانه
 • شروع گیتاریست ها
 • همه مضامین
 • وبلاگ
 • انتشارات رایگان
 • تازگی
 • بسته های اقتصادی
 • 0.00 €

اطلاعات

 • مخاطب
 • اطلاع قانونی
 • شرایط فروش
 • خط مشی رازداری (داده های شخصی)
 • در مورد کوکی ها
 • نقشه سایت
 • ج.داشتن.سعدی. (سوالات متداول)
 • مشکل برای سفارش ?
 • مشکل دانلود ?

متفاوتی

 • مقالاتی برای خواندن اول (100 ٪ مبتدی)
 • در مورد رنگ ها
 • استفاده از خواننده tabure
 • خبرنامه
 • همراهی برای بداهه
 • نرم افزار موسیقی و گیتار
 • نظرسنجی
 • نکات
 • پیانو و رنگ

مشترک در خبرنامه گیتار و رنگ

با خوشحالی است که ما برای شما ارسال خواهیم کرد آخرین مقالات منتشر شده و اطلاعات برای به شما در پیشرفت کمک می کند.

سطح خود را در گیتار ارزیابی کنید

شریک Maxitabs ما (که تابلوها و دروس گیتار آنلاین را ارائه می دهد) تست هایی را تنظیم کرده است که به شما امکان می دهد با پاسخ به 7 سؤال ، نمره 1 تا 100 را بدست آورید.

تنها با 7 سؤال ، این آزمون آشکارا جامع نیست و عمدتاً نگران کننده است مهارتهای پایه مانند بازی و زنجیر کردن آکورد های باز و ممنوع بر روی ریتم های ساده.

حتی بدون انتظار برای محاسبه نمره, فقط انجام تمرینات تست, شما بلافاصله خواهید فهمید که آیا ، از جمله مهارت های آزمایش شده ، برخی از آنها وجود دارد که باید پیشرفت کنید.

و اگر هر از گاهی تست را دوباره انجام دهید ، می توانید از پیشرفت خود لذت ببرید با توجه به اینکه نمره شما افزایش یافته است ، که برای انگیزه عالی است !

راهنمای Maxi را برای مبتدیان به صورت رایگان بارگیری کنید

راهنمای ماکسی گیتاریست مبتدی

یک روش کامل و رایگان برای مبتدیان !

هر آنچه را که باید بدانید برای شروع گیتار خوب و اولین آهنگ های خود. و این ، حتی اگر از ابتدا شروع کنید.

کتاب الکترونیکی 250 صفحه ای که توسط آموزش ویدیویی, بسیار کاربردی کمک های Mémoires, از پرونده های صوتی آموزش و در صورت تمایل ، الف مربیگری رایگان با ایمیل.

فقط نام و ایمیل خود را در فرم زیر نشان دهید تا به صورت رایگان آن را دریافت کنید:

با ارسال این فرم ، من می پذیرم که از اطلاعات من برای ارسال ایمیل های مربوط به راهنمای ماکسی گیتاریست مبتدی استفاده می شود ، تا من را به مقالات و اسناد آینده (رایگان و پرداخت شده) و احتمالاً به دلایل دیگری که در خط مشی رازداری شرح داده شده است ، برطرف کنم. این درک می شود که من می توانم رضایت خود را در هر زمان پس بگیرم.

برای دانستن و استفاده از حقوق خود ، به ویژه برای لغو رضایتم ، من با آن مشورت می کنم سیاست حفظ حریم خصوصی با کلیک بر روی اینجا

برای مربیگری رایگان ثبت نام کنید. و برای پشتیبانی از شما در مطالعه راهنمای ماکسی گیتاریست مبتدی و تکمیل محتوای آن ، ایمیل دریافت کنید

در خبرنامه ثبت نام کنید

… و چیزی در مورد آنچه در گیتار و رنگ اتفاق می افتد از دست ندهید !

با خوشحالی است که ما آخرین مقاله های منتشر شده و همچنین اطلاعات را برای شما در پیشرفت برای شما ارسال خواهیم کرد. به زودی میبینمت !

با ارسال این فرم ، من می پذیرم که از اطلاعات من برای ایجاد مقالات و اسناد آینده (رایگان و پرداخت شده) و احتمالاً به دلایل دیگر که در سیاست حفظ حریم خصوصی شرح داده شده است ، استفاده می شود ، درک می شود که می توانم رضایت خود را در هر زمان پس بگیرم.

برای دانستن و استفاده از حقوق خود ، به ویژه برای لغو رضایتم ، من با آن مشورت می کنم سیاست حفظ حریم خصوصی با کلیک بر روی اینجا

شما از درک نکردن همه چیز خسته شده اید ?

ذن بمان ، در جای مناسب هستی ! هر چه سطح شما باشد ، رنگ ها به شما کمک می کنند تا بیشتر بروید ، + سریع ، + به راحتی.

از ژانویه 2003 ، گیتار و رنگ.com پیشنهادات منابع نوآورانه (مقالات ، دوره ها ، فرهنگ لغت ها و غیره) ، به ویژه با استفاده از قدرت آموزشی رنگ ها ، برای پیشرفت در گیتار به تنهایی, در خودآزمایی ، یا برای گیتار را آموزش دهید بر اساس یک ماده آموزشی با کارآیی اثبات شده.

رنگ ها از دیدگاه آموزشی بسیار جالب هستند (و اگر از قبل انتشارات ما را می شناسید ، احتمالاً متوجه شده اید که آنها به خنده دار کمک می کنند !).

در واقع ، مفاهیم پیچیده ای وجود دارد که اگر از رنگ استفاده نکنیم ، هستند درک و تسلط دشوار است, حتی اگر روشی که دنبال می کنید یا معلم شما عالی است.

این به ویژه برای برخی اتفاق می افتد پایه های نظری. با این حال ، فقط وقتی شما تئوری را تسلط می دهید که تکنیک می تواند خود را آزاد کند. از این رو اهمیت درک و جذب آن ، که با رنگ ها بسیار آسان می شود.

هرچه تو باشد مرحله و دوره (حتی به رنگ سیاه و سفید) که در آینده دنبال کرده اید ، در حال حاضر دنبال کنید یا دنبال کنید ، رنگ ها به شما کمک می کنند حداکثر سود و رفتن + دور ، + سریع ، + به راحتی با تقویت مانند هرگز قبل از درک خود از اصول گیتار و موسیقی به طور کلی.

خیلی خوب است که همه چیزهایی را که می خواهید بیشتر درک کنید !

همه چیز ممکن می شود ..

ویژگی اصلی Maxitabs ارائه سفره (بیش از 800) در دو نسخه است: مرد صوتی و صوتی. این یک پلاس غیرقابل انکار است ، که به کاربران کمک می کند تا عادلانه آواز بخوانند و لحن مناسبی را برای شروع پیدا کنند.

ویژگی دیگر این است که به کاربران نشان دهد که بسته به سطح آن ، همچنین تمایل آن ، روش های زیادی برای تفسیر موسیقی وجود دارد ، و تولید مثل موسیقی به هر قیمتی اصلی اجباری نیست (که وقتی شما می توانید بسیار پیچیده باشید مبتدی). بنابراین برای هر موسیقی ، 2 تا 3 آموزش ارائه می شود ، با ریتم یا Arpeggios مترقی (اینجا را کلیک کنید تا ببینید چه چیزی در یک دوره رایگان ارائه می دهد).

“Maxitabs” دارای دو مؤلفه است ، در سمت چپ خود Tablature (کلمات + وتر) ، در سمت راست دستورات مختلف:

پنجره Maxitabs

در حال حاضر می توانید کارهای زیادی را با نسخه رایگان انجام دهید. بخشی که بیشتر از همه ما را مورد علاقه خود قرار می دهد ، پانل خواندن است ، در مؤلفه مناسب:

صفحه خواندن

می توانید خواندن/خواندن را متوقف کنید ، حجم را تنظیم کرده و خواندن را در حلقه از طریق فلش دایره ای فعال کنید.

همچنین می توانید با کلیک بر روی پیوندهای مربوطه (در زیر نمادهای خواندن) ، خواندن “صدای مردانه” یا “صدای زن” را به طور مستقیم تحریک کنید ، بنابراین بدون نیاز به انتخاب صدا از صفحه سمت چپ.

جدید برای اعضای استاندارد (ثبت نام آنها رایگان است): آنها اکنون به پیمایش خودکار نمرات دسترسی دارند. بسیار مفید است ! پس از پارتیشن ، سرعت پیمایش را انتخاب کنید ، روی “پرتاب” کلیک کنید:

پیمایش

عملکرد جالب: وقتی به نام توافق پرواز می کنید ، نمودار آن نمایش داده می شود. در زیر ، این C (توافق اصلی) است که توسط مکان نما موش سرریز شده است:

توافق

رنگ ها با فواصل گیتار و رنگ بلکه با انگشتان مطابقت ندارند. این به ویژه برای مبتدیان بزرگ مفید است.