10 اتومبیل برتر کمتر از 100 یورو در ماه در لیزینگ!, ماشین با 99 یورو در هر ماه همه شامل 2023 | اعتبار اجتماعی

ماشین با 99 € در هر ماه همه شامل 2023

پس از اتمام LOA ، شما این فرصت را دارید:

10 اتومبیل برتر کمتر از 100 یورو در ماه در لیزینگ !

10 اتومبیل برتر در 100 یورو در ماه در لیزینگ!

لیزینگ یک راه حل تأمین مالی بسیار جذاب برای افراد و متخصصان است. این وسیله نقلیه جدید است و بدون ایجاد هزینه مالی بیش از حد سنگین برای راننده مجهز شده است. در واقع ، پیشنهادات لیزینگ برای کمتر از 100 یورو در بازار وجود دارد. نمای کلی خودروهای قابل دسترسی با این قیمت.

نقل قول لیزینگ خودکار ! رایگان و بدون تعهد !

کیا الکترونیکی

در بازار لیزینگ ، کیا مطمئناً بخشی از یکی از تولید کنندگان است که بهترین پیشنهادات را ارائه می دهد. بودجه های کوچک به لطف کاهش قیمت های اعمال شده در اجاره ، حساب خود را در آنجا پیدا می کنند. تولید کننده کره ای به رانندگان این فرصت را می دهد تا با ارائه 100 ٪ اتومبیل های برقی با کمتر از 100 یورو در ماه ، به سمت الکتروموبیت حمل و نقل کنند. E-Niro نمونه کاملی است. نسخه فعال مجهز به حرکتی کارآمد 150 کیلو وات برای طیف وسیعی از 455 کیلومتر فقط برای 97 یورو در ماه در دسترس است ،. اجاره اول با 3600 یورو افزایش یافته است در ابتدای اشتراک قابل پرداخت است. در مورد این قرارداد برای مدت 25 ماه و 20،000 کیلومتر بسته کیلومتریک معتبر است. از طریق این پیشنهاد ، راننده دارای چندین تجهیزات مانند صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی ، رادارهای پارکینگ ، سیستم اتصال UVO ، باز کردن کلید و شروع کار ، کنترل کروز تطبیقی ​​، رینگ 17 اینچ در آلیاژ و کمک رانندگی فعال است.

کیا

کیا با قاطعیت در بخش الکتروموبایی مشغول به کار است ، دامنه خودروهای برقی خود را گسترش داده است که این مزیت را دارد که در دسترس همه بودجه ها باشد. گذشته از E-Niro ، E-Soul نیز با قیمتی غیرقابل تحمل در دسترس است. این 100 ٪ SUV برقی به دلیل عملکرد و فن آوری های آن نشان داده شده است. این یکی از معدود موارد موجود در بازار است که چنین استقلال بالایی را ارائه می دهد که 452 کیلومتر توسط یک باتری قدرتمند 64 کیلووات ساعت با موتور 150 کیلو وات یا 204 اسب بخار ارائه می شود. نسخه فعال فقط 77 یورو در هر ماه هزینه دارد ، نگهداری شامل. این پیشنهاد با این وجود نیاز به پرداخت سهم اولیه به ارزش 3600 یورو دارد و اعتبار آن به 25 ماه و 20،000 کیلومتر محدود می شود.

کیا ریو

برای همیشه ماندن در کره جنوبی ، دوستداران نماد کیا ریو می توانند دیدگاه های خود را بر روی مدل ارائه شده در لیزینگ توسط سازنده تنظیم کنند. برای تأمین مالی این وسیله نقلیه نیازی به شکستن بانک پیگگی خود ندارید ، زیرا فقط 77 یورو در ماه قیمت دارد. تعداد کمی از تولید کنندگان چنین پیشنهادات جذاب را در بازار لیزینگ ارائه می دهند ، از این رو علاقه ای به اجازه این معاملات خوب. این پیشنهاد برای نسخه Rio Motion 1 معتبر است.2 L بنزین DPI 84 اسب بخار مجهز ، از جمله موارد دیگر ، تهویه مطبوع دستی ، روشنایی اتوماتیک پروژکتورها ، پنجره های برقی جلو ، کمک به شروع تپه ، آینه های بیرونی برقی و رادیو با صفحه 3 ، 5 اینچ. اجاره اول با 1500 یورو افزایش یافته است از اشتراک.

کیا پیکانتو

برای بستن سری وسایل نقلیه Kia که در لیزینگ قابل دسترسی است ، اجازه دهید Picanto معروف را که به دلیل کاهش قیمت آن جذب می کند ، نقل قول کنیم. کیا مطمئناً تنها تولید کننده فعلی است که با اجاره اول 1500 یورو ، پیشنهاد لیزینگ 57 یورو در هر ماه ارائه می دهد. با این سرعت ، راننده می تواند مدل حرکت ارائه شده ، از جمله موارد دیگر ، از یک سیستم کنترل پایداری جاده ، احتراق خودکار پروژکتور و کمک های شروع تپه را تأمین کند.

هیوندای i10

هیوندای همچنین در لیزینگ ارزان تخصص داشت. کاتالوگ آن به ویژه از i10 ، ماشین کوچک شهر جوان و بیانگر تشکیل شده است که سرشار از چندین فناوری نوآورانه است. فقط برای 69 یورو در ماه ، می توان این مدل را با پرداخت هزینه اول اجاره 1500 یورو افزایش داد. این قرارداد طی یک دوره 49 ماه در ماه با یک بسته کیلومتری 40،000 کیلومتر تمدید می شود. مدل واجد شرایط i10 1 است.0 67 Neuve اولیه ECO.

هیوندای i20

هنوز هم در رده ارگ ​​، هیوندای i20 نیز می تواند از طریق لیزینگ با کمتر از 100 یورو تأمین شود. این مدل اخیراً تحت نسل جدیدی قرار گرفته است که تجهیزات اتصال و امنیت و امنیتی کشور را ارائه می دهد ، فرصتی برای رانندگان برای لذت بردن از یک وسیله نقلیه هوشمند و نوآورانه با قیمت های پایین. I20 1.2،84 شروع جدید فقط با 99 یورو در هر ماه معامله می شود. شانس شانس: هیچ سهم اولیه توسط هیوندای لازم نیست ، زیرا اولین اجاره با 1500 یورو افزایش یافته از حق بیمه به تبدیل دولت برای کسانی که واجد شرایط هستند.

بهار داسیا

کسانی که به دنبال وسیله نقلیه ای هستند که ظاهر یک کوله پشتی را با چابکی یک ماشین شهری ترکیب می کند توسط Dacia Spring 100 ٪ Electric اغوا می شود. تولید کننده رومانی با ارائه این مدل تنها 89 یورو در هر ماه قیمت ها را می شکند. برای واجد شرایط بودن ، مشترک باید آماده پرداخت اولین پرداخت ماهانه 7087 یورو باشد. اجاره آن 49 ماه با حداکثر مسافت پیموده شده 40،000 کیلومتر به طول می انجامد.

داسیا ساندرو

Dacia که به دلیل پیشنهادات کم هزینه خود مشهور است ، چندین راه حل لیزینگ را با کمتر از 100 یورو ارائه می دهد. رانندگانی که به دنبال یک سدان معاصر و قوی هستند که سفرهای دلپذیر را تضمین می کنند ، قادر خواهند بود شرط بندی معروف Dacia Sandero را با قیمت بی نظیر 93 یورو در هر ماه در دسترس قرار دهند. علاوه بر این ، هیچ اجاره ای افزایش یافته برای این پیشنهاد مالیات نمی شود ، مدت زمان اجاره آن 61 ماه است.

تویوتا ایگو

Direction Country of the Rising Sun با Toyota که همچنین قصد دارد با راه اندازی پیشنهادات لیزینگ ارزان قیمت ، مشتریان خصوصی یا حرفه ای بیشتری را به خود جلب کند. یکی از مدلهای اخیر وی توسط ایگو نشان داده شده است که به دلیل خودانگیختگی و چابکی آن نشان داده شده است. این ماشین شهر کوچک در نسخه X با 79 یورو در هر ماه و 69 یورو در هر ماه در نسخه X-Play خود در دسترس است.

Citroën C1

در فرانسه ، سیتروئن از جمله تولید کنندگان است که بهترین معاملات خوب را در زمینه لیزینگ ارائه می دهد. اگر هدف از بودجه 100 یورویی نیست ، توصیه می شود مدل C1 را که با قیمت 89 یورو در هر ماه قیمت دارد ، ضمانت و کمک به مدت 4 سال انتخاب کنید. لیزینگ برای مدت 48 ماه با محدودیت 40،000 کیلومتر تنظیم شده است. سرمایه شروع ارزش 1350 یورو به اشتراک قابل پرداخت است.

این صفحه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

پرونده های دیگر

 • طبقه بندی خدمات برقی با بهترین استقلالطبقه بندی آب و برق برقی با بهترین استقلال در سال 2022 ، وسایل نقلیه ابزار برقی (دیده می شود) فضای بیشتری را در ناوگان خودروهای شرکت ها به خود اختصاص می دهد. در فرآیند تبدیل شدن به استاندارد جدید از نظر وسایل نقلیه.
 • LLD: عملیات اجاره ای طولانی مدتLLD: عملیات اجاره اجاره طولانی مدت ، رانندگان قادر به انتخاب بین دو فرمول هستند ، یعنی اجاره با گزینه خرید (LOA) و اجاره طولانی مدت (LLD). هنوز هم اخیر ، این.
 • ماشین برقی: 10 پیشنهاد بهترین اجاره ماشینماشین برقی: 10 پیشنهاد بهترین لیزینگ اتومبیل با گزینه خرید یا بدون خرید ، لیزینگ در حال حاضر جایگزین ایده آل برای تأمین اعتبار یک ماشین با اعتبار است. بیشتر و بیشتر رانندگان ترجیح می دهند این حالت را ترجیح دهند.
 • انتقال لیزینگ: چه روشی؟ توصیه های ماانتقال لیزینگ: چه روشی ? توصیه های ما در طیف وسیعی از راه حل های تأمین مالی خودرو که در بازار موجود است ، لیزینگ یکی از محبوب ترین توسط مصرف کنندگان است.نقل قول لیزینگ خودکار ! رایگان و بدون.
 • آیا لیزینگ خودکار اعتبار است؟آیا لیزینگ خودکار اعتبار است ? اعتبار خودکار تنها روش تأمین مالی برای خرید یک ماشین نیست. همچنین می توان از طریق اجاره با گزینه خرید یا اجاره طولانی از طریق اجاره.
 • لیزینگ اتومبیل برقی (LOA - LLD): مقایسه قیمت!لیزینگ ماشین برقی (LOA – LLD): مقایسه قیمت ! وسایل نقلیه برقی برای بسیاری از مصرف کنندگان فرانسوی جذاب است. اکولوژیکی بیشتر از همتایان حرارتی آنها ، این نوع وسیله نقلیه بخشی از یک حرکت انتقال است.
 • 10 اتومبیل برتر برتر هیبریدی 2023: رتبه بندی!10 اتومبیل برتر برتر هیبریدی 2023: طبقه بندی ! با مشکلات زیست محیطی فعلی ، وسایل نقلیه حرارتی به دلیل محدودیت های زیادی که هدف آنها هستند کمتر و کمتر عملی می شوند. این محدودیت ها نگران است.
 • ماشین دماشین استفاده شده در اجاره نامه: مزایا و معایب خرید ماشین اجاره نامه راه حلی است که برای بسیاری از رانندگان جذاب است. اگر معمولاً ، این پیشنهاد تأمین مالی به خرید وسایل نقلیه جدید اختصاص داده شده است ، وجود دارد.
 • LOA: عملیات اجاره ای با گزینه DLOA: عملیات اجاره با گزینه خرید خرید به صورت نقدی و اعتبار بانکی تنها راه های تأمین مالی یک ملک گران قیمت مانند ماشین را تشکیل نمی دهد. در سالهای اخیر ، ما بیشتر و بیشتر در مورد لیزینگ صحبت کرده ایم.
 • چه کسی از کنترل فنی در لیزینگ (LOA - LLD) پشتیبانی می کند؟که از کنترل فنی در لیزینگ پشتیبانی می کند (LOA – LLD) ? به عنوان بخشی از یک LOA یا LLD ، نگهداری یک وسیله نقلیه یک رویکرد کلیدی باقی مانده است ، زیرا تأثیر آن بر تخفیف است. یک ماشین با نگهداری ضعیف می تواند تحت فشار قرار بگیرد.
 • اجاره هیبرید قابل شارژ: نکات و نقل قول هااجاره هیبرید قابل شارژ: مشاوره و نقل قول برای مسائل زیست محیطی فعلی ، انتقال به استفاده از وسایل نقلیه هیبریدی یا برقی بیش از حد لازم است. مجبور شد توجه داشته باشد که آلودگی ایجاد شده توسط.
 • 10 اتومبیل برتر با کمتر از 200 یورو در ماه در لیزینگ!10 اتومبیل برتر با کمتر از 200 یورو در ماه در لیزینگ ! زمان لازم برای داشتن بودجه بزرگ برای رانندگی ماشین جدید اکنون به پایان رسیده است. به لطف لیزینگ ، امکان تهیه یک اتومبیل تازه خارج از خانه وجود دارد.

فیس بوک توییتر خوراک RSS

اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

خواه از نظر مالی به بودجه نیاز داشته باشید یا یک فرمول بیمه جدید برای شما یا خانواده خود مطالعه کنید.FR نکات و ابزارهایی را برای مقایسه بهترین پیشنهادات برای شما به ارمغان می آورد.

در مورد مالی.خط

 • © 2017-2023 توسط شرکت زیبای من
 • اطلاع قانونی
 • اطلاعات شخصی
 • مخاطب
 • طرح

کشف و درک

 • اخبار مالی و بیمه
 • اخبار بیمه
 • اخبار مالی
 • اخبار املاک و مستغلات
 • مشاوره مالی و بیمه

ماشین با 99 یورو در هر ماه همه شامل [2023]

با تشکر از LLD (اجاره طولانی مدت) و LOA (اجاره با گزینه خرید) ، می توان یک ماشین اجاره نامه را با 99 یورو در هر ماه بدون هیچ گونه فراگیر به شما پیشنهاد داد . اگر بودجه ای برای خرید پول نقد ماشین جدید ندارید ، تمام پیشنهادات 2023 را برای داشتن وسیله نقلیه در 100 یورو در هر ماه کشف کنید.

فیات پاندا فقط 99 یورو در هر ماه !

فکر می کنید پیچیده است ، بدون شکستن بانک ، یک ماشین جدید را به شما ارائه می دهید ? خبر خوب ! با انتخاب یک ماشین اجاره نامه ، می توانید با یک وسیله نقلیه اخیر به راحتی ترک کنید.

این پیشنهاد چیست ?

برای 120 سالگی خود ، خودروساز فیات پیشنهادی سودمند را ارائه داد ، که عمدتا برای خانواده هایی با درآمد متوسط ​​در نظر گرفته شده است.

از این پس ، می توانید فقط 1 یورو در ماه در فیات پاندا سوار شوید و بدون نیاز به ارائه سهم !

چه جوان و چه جوان باشید ، از اعتبار مصرف کننده تأمین می کنید یا تحت تأثیر قرار می گیرید ، این پیشنهاد واقعاً در دسترس همه است.

اصل بسیار ساده است

برای به دست آوردن فیات پاندا خود در LOA (اجاره با گزینه خرید) ، فقط باید در کل دوره (37 ماه) 1 یورو در ماه بپردازید. علاوه بر این ، 30،000 کیلومتر در این پیشنهاد گنجانده شده است.

در پایان 37 ماه ، دو امکان برای شما در دسترس است:

✅ شما ماشین را بازیابی می کنید (به عنوان مثال برای آزمایش دیگری).

✅ شما آن را در برابر مبلغ 5،890 یورو نگه دارید.

چه وسیله نقلیه ای است ?

خودرو خود یک است فیات پاندا سری ویژه Ligue 1 Conforama, بنزین 1.2 لیتر و 69 اسب بخار قدرت دارد.

این خودرو برای 10،490 یورو فروخته شده است ، این خودرو گزینه های جالب مختلفی از قبیل کمک های شروع تپه ، کیسه های هوای جانبی و جلو ، تهویه مطبوع یا حتی ویندوزهای برقی دارد.

منتظر چه چیزی هستید تا یک ماشین پیشرفته را آزمایش کنید و فقط یک اتاق یورو در هر ماه پرداخت می کنید ? بدانید که این پیشنهاد بخشی از ارزان ترین LLD است ، بنابراین پشیمان می شود که از دستش دهید ..

Toyota Aygo شما برای کمتر از 100 € در ماه

شما به دنبال ارزانترین پیشنهاد LOA هستید ? شما همیشه می خواستید در یک تویوتا ایگو سوار شوید ? این رویا اکنون به لطف اجاره با گزینه خرید امکان پذیر است.

این یک پیشنهاد بدون کمک نیست (پیشنهاد 9999 یورو در ماه بدون مشارکت چند سال پیش دستگیر شد) ، اما چنین اتومبیل با این قیمت ، آنچه را باید فکر کنید ..

پیشنهاد فعلی

به طور مشخص ، این ماشین لیزینگ با کمتر از 65 یورو در ماه بدست می آید. پس از اولین اجاره 3،090 یورو, شما فقط باید 36 ماه 64 یورو در ماه بپردازید.

در این پیشنهاد جذاب ، 30،000 کیلومتر گنجانده شده است ، و نگهداری آن شامل می شود !

اگر برای تعیین اولین اجاره نیاز به کمی اعتبار مصرف کننده دارید ، یک شبیه سازی رایگان در مقایسه ما ایجاد کنید:

پس از اتمام LOA ، شما این فرصت را دارید:

✅ ماشین را بسازید (اگر می خواهید به عنوان مثال مدل خود را تغییر دهید)

✅ آن را نگه دارید ! اگر عاشق تویوتا ایگو هستید و تصمیم گرفتید که با آن شرکت نکنید ، باید 7،120 یورو بپردازید. که قیمت کل وسیله نقلیه را به 12.524 یورو می رساند.

Dacia Sandero شما با 3 یورو در روز

شما به ارزانترین بدهی های بدون کمک علاقه دارید ? با داسیا ، می توانید بدون کمک سهم خود یک ماشین را در هر ماه 99 یورو دریافت کنید !

پیشنهاد

Dacia به جای ارائه LOA با پرداخت یک مبلغ در ماه ، تصمیم گرفته است یک پیشنهاد روزانه را برجسته کند.

بنابراین ، Dacia Sandero روزانه 3 یورو و بدون هیچ مشارکت در دسترس شما است ! صرف نظر از تعداد روزهای ماه در ماه ، به 90 یورو در هر ماه برمی گردد.

کدام مدل ?

با این قیمت ، شما با Dacia Sandero 1 ترک خواهید کرد.2 16 ولت. این مدل 75 اسب بخار قدرت دارد و با قیمت 7،999 یورو فروخته می شود.

در پایان LOA ، شما قبلاً حدود 69 ٪ قیمت یا 5،490 یورو را پرداخت کرده اید … بنابراین می توانید وسیله نقلیه را انتخاب کنید یا با پرداخت مبلغ باقیمانده آن را نگه دارید !

اگر برای این کار به یک راه حل تأمین مالی نیاز دارید ، بدانید که بانک Floa به شما امکان می دهد ماشین خود را با وام خودرو شخصی تأمین کنید:

آنلاین و بدون تعهد

Kia Picanto شما با 77 یورو در هر ماه

کیا پیکانتو همیشه شما را در خواب دیده است ? بنابراین چرا به لطف پیشنهاد 77 یورو در هر ماه که توسط کیا تنظیم شده است ، یک بار و برای همه شما را به شما ارائه نمی دهد ?

پیشنهاد

این LLD بیش از 61 ماه گسترش می یابد و شما را متعهد می کند که مبلغ 77 یورو در ماه را تحت شرط پرداخت کنید:

✅ شما باید یک ماشین قدیمی داشته باشید تا از حق بیمه تبدیل 1500 یورو بهره مند شوید (که برای پرداخت اجاره اول استفاده می شود).

✅ اگر وسیله نقلیه ای برای تصاحب ندارید ، می توانید در هر ماه 97 یورو کیا پیکانتو را دریافت کنید ، این پرداخت ماهانه است که ماهانه زیر 100 یورو باقی مانده است ..

در این پیشنهاد ، 50،000 کیلومتر گنجانده شده است و از 7 سال ضمانت تولید کننده بهره مند می شوید. سودمند ، اینطور نیست ?

پس از پرداخت 61 پرداخت ماهانه ، تقریباً 42 ٪ از قیمت خودرو را تأمین می کنید (در کل 11100 یورو). بنابراین ، اگر می خواهید ماشین را نگه دارید ، باید مبلغ باقیمانده را پرداخت کنید.

یون پژو شما با 89 یورو در ماه

شما می خواهید یک رویکرد مسئول محیط زیست را شروع کنید و یک ماشین برقی را آزمایش کنید ? پژو به تو فکر کرد !

چند سال پیش ، پژو یک ماشین برقی به نام یون به بازار عرضه کرد. با LLD ، شما این امکان را دارید که آن را امتحان کنید یا خودتان آن را پیشنهاد دهید !

کل هزینه

درک کنید که یک ماشین اجاره ای از این ILK واقعاً یک پیشنهاد مقاومت ناپذیر است ? به خصوص از آنجا که پرداخت ماهانه فقط 89 یورو در ماه به مدت 36 ماه است ..

بنابراین ، برای کمتر از 90 یورو در هر ماه ، شما قادر به آزمایش یک جایگزین اکولوژیکی هستید !

درست است که اولین اجاره 11000 یورو می تواند برخی از افراد را خنک کند ، اما در پایان ، به لطف پاداش تبدیل 5000 یورو و همچنین پاداش اکولوژیکی 6000 یورو ، صفر می شود. پس چرا خود را از آن محروم کنید ?

این خودرو با استقلال 130 کیلومتری ، رادیو بلوتوث و گزینه های مختلف سریال آن ، اکنون به بیشترین تعداد قابل دسترسی است.

Hyundai I10 شما فقط با 50 یورو در ماه

شما به این مارک مشهور وفادار هستید ? بدانید که هیوندای با ارائه یک LLD ارزان تر از برخی رقبای خاص ، آرزو می کند خانواده های متوسط ​​را به خود جلب کند ..

از نظر اجاره طولانی مدت ، نوآوری برای علاقه مندان تا حد امکان ضروری است … در نتیجه ، هیوندای تصمیم گرفته است با ارائه پیشنهادی که با گذشت زمان تکامل می یابد ، به اصالت شرط بندی کند !

شرایط

اگر می خواهید هیوندای i10 را اتخاذ کنید ، باید مبلغ 50 یورو در ماه را به مدت 5 ماه پرداخت کنید. پس از آن ، پرداخت ماهانه به مدت 49 ماه به 85 یورو در ماه صعود می کند.

توجه داشته باشید که از سهم (کوچک) 1500 یورو درخواست می شود و این ماشین تهویه مطبوع استاندارد ندارد.

در هر صورت ، این پیشنهاد نوآورانه به شما امکان می دهد در طولانی مدت یک ماشین جدید در 90 یورو در ماه داشته باشید !

نیسان میکرا شما با 99 یورو در ماه

لازم نیست ماشین بخرید ? شما دوست دارید آزادی تغییر هر از گاهی به عنوان یک مدل داشته باشید ?

اگر به دنبال یک ماشین زیبا در LLD با کمتر از 100 یورو در ماه هستید ، مطمئناً نیسان میکرو انتظارات شما را برآورده می کند !

پیشنهاد

99 یورو در ماه به مدت 49 ماه ؛ پس از اولین اجاره 2300 یورو و 40،000 کیلومتر در این بسته ، این ماشین بسیار در دسترس است.

اما مراقب باشید ، این یک LOA نیست ، بنابراین ، شما گزینه خرید روی آن ندارید !

بنابراین ، اگر از تعداد کیلومترهای پیش بینی شده در قرارداد فراتر بروید ، هنگام ساخت وسیله نقلیه باید هزینه اضافی بپردازید ..

همچنین بخوانید : وام 0 برای خرید وسیله نقلیه

فورد کا با 99 یورو در هر ماه

در اینجا ، این یک پیشنهاد اتومبیل با قیمت 99 یورو در هر ماه بدون کمک نیست ، زیرا شما باید اولین اجاره 990 یورو را بپردازید. با این حال ، شما در نهایت می توانید از فورد کا با کمتر از 100 یورو در ماه بهره مند شوید !

با این حال ، آگاه باشید که این مدل مجهز به رادیو اتومبیل یا تهویه مطبوع نیست. اما اگر نمی توانید بدون موسیقی و بدون هوای تازه زندگی کنید ، همیشه می توانید آنها را در برابر یک مکمل مالی نصب کنید ..

توصیه ما: تصمیم خود را با عجله نگیرید

شما به تازگی ارزانترین لیزینگ را بدون مشارکت و مشارکت بررسی کرده اید. اکنون وقت بگذارید تا در مورد سودمندترین پیشنهاد برای شما فکر کنید (که لزوماً ارزان ترین آنها نخواهد بود).

جایی که شما باید هوشیار باشید:

کیلومتر

به یاد داشته باشید که تعداد کیلومترهایی را که انجام می دهید محاسبه کنید (سفرهای خانگی) ! در واقع ، اگر زیاد رانندگی کنید و از بسته کیلومتری فراتر بروید ، مکمل درخواست شده در پایان اجاره می تواند کاملاً شور باشد ..

حالت اصلی

باید بدانید که اگر وسیله نقلیه را درست کنید ، باید در همان حالت در اصل باشد. اگر اینگونه نباشد ، هزینه های شادی برای شما فاکتور می شود ..

بنابراین مراقب باشید که به عنوان مثال ماشین را به اولین شخص نیازمند وام ندهید (و همیشه در این مورد با بیمه خود تماس بگیرید).

همچنین بخوانید : اقتصادی ترین اعتبار برای خرید ماشین چیست؟ ?

نتیجه گیری :

ماشین شما خرابی و تعمیرات را جمع می کند ? وسیله نقلیه شما کاملاً قدیمی است و می خواهید آن را تغییر دهید ? شما می خواهید مدلهای جدید را مرتباً آزمایش کنید ?

این فرمول ها به شما امکان می دهد قبل از انتخاب مدل برای سالهای آینده ، بتوانید اتومبیل های اخیر را امتحان کنید.