ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبارسنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید | برای کشف ، شماره تلفن یکبار مصرف: 10 سایت برتر برای دریافت پیامک

شماره تلفن یکبار مصرف: 10 سایت برتر برای دریافت پیامک

سایت Twilio به شما امکان دسترسی به شماره تلفن خصوصی را به صورت رایگان در یک حساب آزمایشی می دهد. به دست آوردن این شماره شامل یک شرط واحد است: ارائه شماره تلفن خود در هدف نهایی دریافت کد تأیید. مزیت Twilio این است که می توانید از یکی از شماره های تلفن موجود در سایت برای دریافت کد تأیید برای فعال کردن حساب خود استفاده کنید. با این حال ، نقطه ضعف این است که حساب آزمایشی نمی تواند پیام های متنی را به شماره تلفن های همراه بدون همراه ارسال کند.

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

شما از به اشتراک گذاشتن شماره تلفن خود در یک سایت جدید دریغ می کنید ? ترس از تماس های نامناسب یا هرزنامه به موقع ? راه حل می تواند ساده تر و ایمن تر از آنچه فکر می کنید باشد.

تصور کن یک شماره تلفن ایجاد کنید بدون ریسک ، بدون اینکه خط شخصی خود را به خطر بیاندازید. این دقیقاً همان چیزی است که شماره اشتباه !

در این مقاله به ما در مورد داشتن شماره تلفن موقت گفته می شود: چرا ، چگونه و با چه. و این همه چیز نیست: ما لیستی در بهترین سایت های رایگان برای شما ارائه می دهیم شماره تلفن یکبار مصرف را دریافت کنید.

ژنراتور شماره تلفن چیست ?

آ ژنراتور شماره تلفن به شما می دهد شماره موقت. با این شماره می توانید در سایت ها ثبت نام کنید ، پیامک دریافت کنید و حتی تماس بگیرید. ایده ? شماره واقعی خود را به اشتراک نگذارید و آن را برای خود نگه دارید.

چرا از این ابزار استفاده کنید?

 • از حریم خصوصی خود محافظت کنید : در یک سایت ثبت نام کنید ? نیازی به شماره واقعی خود نیست.
 • پیامک دریافت می کند : شما منتظر یک پیام مهم هستید? آن را روی شماره موقت اتفاق بیفتد.
 • احتیاط : می خواهید بدون نشان دادن شماره واقعی خود تماس بگیرید ? ممکن است.
 • سایت های آزمایشی : کنجکاو در مورد یک سرویس جدید ? آن را بدون ریسک با تعداد موقت آزمایش کنید.

ژنراتورهای زیادی در وب وجود دارند ، برخی از آنها رایگان و سایر پرداخت ها. با این حال ، در بقیه این مقاله ، ما به بهترین خدمات رایگان برای شماره تلفن ایجاد کنید.

1. پیامک آنلاین دریافت کنید

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

دریافت پیامک بصورت آنلاین یک سایت عالی برای پیامک را بصورت آنلاین و بدون ثبت نام دریافت کنید. در واقع ، لیستی از شماره تلفن های موقت را ارائه می دهد که می توانید از آن استفاده کنید تا با تأیید پیامک استفاده کنید. شما می توانید از بین کشورهایی مانند کانادا ، انگلستان و ایالات متحده انتخاب کنید.

شما در اینجا تعداد زیادی از اعداد را دارید ، اما بیشتر آنها خطوط ثابت هستند. باز هم ، پیامهایی که در اینجا دریافت می کنید بصورت آنلاین است و بنابراین توسط همه قابل خواندن است.

فواید::

 • رایگان
 • بدون ثبت نام
 • انتخاب گسترده کشورها
 • می توان برای دریافت پیامک از هر جای دنیا استفاده کرد
 • پیامهایی که دریافت می کنید بصورت آنلاین است و بنابراین توسط همه قابل خواندن است
 • کیفیت پذیرایی ممکن است به اندازه یک شماره تلفن واقعی نباشد

2. هوس دار

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

هوس دار یک سرویس شماره تلفن مجازی است که به شما امکان می دهد شماره تلفن موقت دریافت کنید در بیش از 300 شاخص منطقه ای ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان و پورتوریکو. این ابزار ایده آل است اگر به دنبال چندین شماره موقت هستید ، صرف نظر از دلیل نیاز خود.

Hushed از طریق VoIP فعالیت می کند ، به این معنی که می توانید تماس برقرار کنید و دریافت کنید و پیامک را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود ارسال و دریافت کنید ، حتی اگر بسته داده ای ندارید. همچنین می توانید تماس ها را به شماره اصلی تلفن خود هدایت کنید.

این سرویس ارائه می دهد محاکمه سه روزه رایگان برای برخی از اعداد. پس از آزمایش ، این سرویس برای یک یا سه شماره از جمله تماس های نامحدود و پیام کوتاه در ماه 4.99 دلار در ماه صورتحساب می شود.

فواید ::

 • شماره تلفن های مجازی در بیش از 300 شاخص منطقه ای.
 • تماس ها و پیامک های نامحدود.
 • VoIP ، بنابراین می توانید از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود استفاده کنید.
 • تماسهای هدایت شده به شماره تلفن اصلی خود را هدایت کنید.
 • محاکمه سه روزه رایگان.
 • این سرویس از 4.99 دلار در هر ماه پرداخت می شود.
 • محدودیت هایی در طول مدت وجود دارد که در طی آن می توانید یک عدد را نگه دارید.
 • این سرویس در همه کشورها در دسترس نیست.

3. تلفن.ارگ

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

تلفن.ارگ به کاربران خود طیف وسیعی از شماره ها را ارائه می دهد تلفن مجازی رایگان برای تأیید ، از کشورهای مختلف. با توجه به نیازهای خود می توانید بر اساس یک منطقه خاص ، یک عدد را انتخاب کنید. حتی اگر شماره های نمایش داده شده در سایت در دسترس عموم باشد ، این ابزار اختیار را تضمین می کند.

دارایی اصلی سایت توانایی ارسال پیام کوتاه به صورت رایگان است. این یک راه حل آسان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شناسایی بدون دردسرهای معمول ارائه می دهد.

 • شماره تلفن با عموم به اشتراک گذاشته می شود ، به این معنی که هر کسی می تواند شماره ای را که استفاده می کنید ببیند.
 • این سرویس رایگان است ، اما محدودیت هایی در تعداد پیامکی که می توانید ارسال و دریافت کنید وجود دارد.
 • این سرویس می تواند در زمان های معینی کند یا در دسترس نباشد.

4. ساحلی

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

ساحلی به عنوان یکی از متنوع ترین سایت ها ، امکان ارسال و دریافت پیام های آنلاین. با این حال ، این به طور عمده روی شماره تلفن و پیام کوتاه متمرکز است وابسته به استنی, کشور مبدا خدمات.

شهرت آن مبتنی بر قابلیت اطمینان آن است. Sellaite با حذف سریع از سایت شماره هایی که کار را متوقف می کنند واکنش نشان می دهد. با این حال ، نکته قابل توجه این است که اگر دروازه پیامکی نتواند با پایگاه داده استونی ارتباط برقرار کند ، ممکن است این سرویس با موانعی روبرو شود.

 • به ارسال و دریافت پیام های آنلاین اجازه می دهد.
 • به دلیل پاسخگویی آن به رسمیت شناخته شده ، به سرعت شماره های غیرفعال را از سایت آنها حذف می کند.
 • عمدتا روی اعداد استونی متمرکز است.
 • اگر دروازه پیامکی نتواند با پایگاه استونی ارتباط برقرار کند ، این سرویس به خطر می افتد.
 • برخی از پیام ها ممکن است در شماره های استونی ارائه نشده دریافت نشود.

5. پیامک رایگان دریافت کنید

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

پیامک رایگان دریافت کنید یکی دیگر از بسترهای قابل توجه است که به شما امکان می دهد شماره تلفن را بدست آورید و بدون هیچ هزینه ای پیامک را بصورت آنلاین دریافت کنید. این به ویژه برای کسانی که طراحی شده اند برای اعتبار سنجی به دنبال شماره تلفن کاذب باشید.

با وجود برخی از مشکلات گزارش شده با شماره های مجازی خاص ، کل سیستم عامل یک تجربه کاربری راحت و راحت را تضمین می کند.

 • با توجه به نیاز خود می توانید شماره هایی را از کشورهای مختلف انتخاب کنید.
 • ایده آل برای دریافت کدهای تأیید برای اعتبار سنجی.
 • بسیاری از اعداد ممکن است گاهی کار نکنند.
 • فقط یک سوم شماره های پیشنهادی می توانند در مقطعی عملیاتی شوند.

6. مشعل

ژنراتور شماره تلفن: برای اعتبار سنجی خود یک شماره تلفن موقت دریافت کنید

مشعل یک برنامه بسیار محبوب برای a است شماره موقت. در کانادا و ایالات متحده موجود است ، شماره دیگری را برای موبایل شما به شما می دهد.

بر خلاف دیگران ، مشعل از اعداد واقعی استفاده می کند ، نه صدای. بنابراین ، کاملاً مناسب برای چک ها است. علاوه بر این ، خدمات صوتی ، پیام کوتاه و پیام صوتی را ارائه می دهد.

Burner یک آزمایش هفت روزه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد تمام ویژگی های آن را کشف کنید. سپس گزینه رفتن به اشتراک حق بیمه را دارید. این یکی شماره دائمی را با استفاده نامحدود به شما ارائه می دهد ، نه یک ساده شماره یکبار مصرف.

 • به طور گسترده ای به عنوان یک برنامه پیشرو برای به دست آوردن یک شماره موقت شناخته شده است.
 • مشعل از شماره تلفن های واقعی استفاده می کند ، که قابلیت اطمینان آن را تقویت می کند.
 • این خدمات طیف کاملی از جمله تماس های صوتی ، پیام کوتاه و پیام صوتی را ارائه می دهد.
 • با یک دوره آزمایشی هفت روزه ، کاربران می توانند قبل از ارتکاب تمام ویژگی های آن را آزمایش کنند.
 • این برنامه در حال حاضر محدود از شماره های کانادا و ایالات متحده است.
 • پس از دوره آزمایشی رایگان ، کاربران باید برای ادامه بهره گیری از خدمات برنامه پرداخت کنند.

شماره تلفن یکبار مصرف: 10 سایت برتر برای دریافت پیامک

یک شماره تلفن یکبار مصرف دریافت کنید و پیامک دریافت کنید

با تکامل فناوری ، بسیاری از امکانات برای برقراری ارتباط و دریافت پیامک بصورت آنلاین بدون نیاز به متوسل شدن به آدرس های شخصی وجود دارد. به منظور تنظیم دقیق شرایط ثبت نام آنلاین ، بسیاری از سایت ها توسعه یافته اند. این سایت ها به کاربران اینترنت ارائه می دهند تا ضمن حفظ تماس های شخصی خود از آدرس های ایمیل یکبار مصرف یا شماره های مجازی بهره مند شوند. با این حال ، بسیاری از آنها خدمات رایگان ارائه می دهند ، اما برخی دیگر پرداخت می شوند. در اینجا یک بزرگنمایی در بهترین سایت های رایگان برای به دست آوردن شماره تلفن یکبار مصرف وجود دارد.

1- متن رایگان

ژنراتور رایگان شماره تلفن

متن رایگان یک راه حل بسیار جالب است که به شما امکان می دهد پیامک را بصورت آنلاین دریافت کنید. یکی از بزرگترین مزایای این سایت این است که امکان اتصال به سایت Textnow را فراهم می کند در حالی که یافتن VPN یا یک پروکسی خوب ایالات متحده دشوار است. ویژگی دیگر متن رایگان این است که همه می توانند برای دسترسی به سایت ثبت نام کنند و از آن به صورت رایگان در دستگاه های iOS و Android استفاده کنند. برای هر ثبت نام ، شما باید برخی از اطلاعات معمول مانند کد پستی معتبر آمریکایی موجود در Google را ارائه دهید. در حین ثبت نام ، شما با یک سری شماره تلفن از ایالات متحده و آماده استفاده به شما ارائه می شود. تنها نکته منفی این سایت بروز خرابی های مکرر وب سایت است که مهمترین آن مهم است.

2- recieve-sms-online

ReadesMsonline numero یکبار مصرف

edieve-sms-online یک سایت کاملاً عملی است که برای دریافت متون آنلاین استفاده می شود. اگر می خواهید شماره شخصی خود را در حریم شخصی کامل نگه دارید. به دنبال ثبت نام خود ، لیست طولانی از شماره ها نمایش داده می شود. فقط باید یکی را که می خواهید انتخاب کنید. از شما دعوت شده است تا از لیستی از شماره های سرویس ، شماره ای را انتخاب کنید. پس از انتخاب شماره ، می توانید با لذت بردن از خدمات سایت شروع کنید.

3- FreeOnlinePhone

تلفن freeonlinephone faux numero

سایت منبع بسیار خوب ، FreeOnlinePhone یک بستر رایگان است که به کاربران امکان می دهد به عنوان مثال پیام ها را مستقیماً در شماره مجازی فرانسوی دریافت کنند. دارای پوشش پیامکی جهانی و جامعه ای در بیش از 228 کشور جهان است. می توانید شماره ای را که می خواهید در سایت استفاده کنید انتخاب کنید و با لذت بردن از پیامک رایگان شروع کنید. یکی از نقاط ضعف اصلی این است که بعضی اوقات شماره تلفن کار نمی کند. با این حال. این اعداد بیشتر اوقات بلافاصله جایگزین می شوند.

4- recievesmsonline

شماره مجازی ReceivessOnline رایگان

ایجاد شده توسط شرکت “Cicklow” که صاحب سایت FreeOnlinePhone است ، Recievesmsonline یک بستر کامل است که خدمات ایمیل آنلاین را ارائه می دهد. این سایت مانند FreeOnlinePhone در همه نقاط به نظر می رسد تنها تفاوت در رنگ های مضامین. این ابزار لیستی از چندین شماره تلفن از ایالات متحده و انگلستان دارد. این شماره ها به شما امکان می دهد تا آزادانه پیام های متنی آنلاین دریافت کنید. نقطه ضعف خدمات آنها تاخیر در دریافت پیامک از شماره با توجه به کاربرانشان باقی مانده است.

5- Revievefreesms

شماره تلفن شبیه ساز recrefreesms

سایت recuevefreesms سایتی است که شماره تلفن های عمومی را در چندین کشور ارائه می دهد. با این شماره ها می توانید پیامک را بصورت آنلاین و بدون هیچ مشکلی دریافت کنید. کشورهای اصلی مربوطه ایالات متحده ، سوئد ، مجارستان ، لیتوانی ، استرالیا ، اسپانیا و نروژ هستند. با خدمات ارائه شده توسط این سایت ، ممکن است بسته به کشور مورد نظر خود از لوکس استفاده از چندین نوع شماره تلفن استفاده کنید. ممکن است اغلب اتفاق بیفتد که بسیاری از این شماره ها کار نمی کنند و محدود به یک سوم از شماره های ارائه شده است.

6- Sellaite

ساحلی

سایت دریافت پیام کوتاه Sellaite سکویی است که کشور میزبان آن استونی است. با این سرویس ، از پیام کوتاه آنلاین در آزادی کامل بهره مند شوید. مزیت اصلی این سیستم عامل این است که بسیار قابل اعتماد است ، زیرا به سرعت شماره تلفن را از سایت که کار نمی کند می گیرد. اما اگر از طرف دیگر ، پیاده روی ابزار به سمت استونی کار نکند ، شما نمی توانید برای مدتی پیامک ارسال کنید.

7- Twilio

دوقلوی

سایت Twilio به شما امکان دسترسی به شماره تلفن خصوصی را به صورت رایگان در یک حساب آزمایشی می دهد. به دست آوردن این شماره شامل یک شرط واحد است: ارائه شماره تلفن خود در هدف نهایی دریافت کد تأیید. مزیت Twilio این است که می توانید از یکی از شماره های تلفن موجود در سایت برای دریافت کد تأیید برای فعال کردن حساب خود استفاده کنید. با این حال ، نقطه ضعف این است که حساب آزمایشی نمی تواند پیام های متنی را به شماره تلفن های همراه بدون همراه ارسال کند.

8- متن متنی

شماره تلفن آنلاین TextNow

اما چگونه می توان یک شماره مجازی موقت دریافت کرد ? اگر به دنبال شماره تلفن خصوصی قابل اعتماد و رایگان برای دریافت پیامک آنلاین در آزادی کامل هستید ، پلت فرم TextNow را انتخاب کنید. به طور خودکار یک شماره تلفن منحصر به فرد دریافت خواهید کرد. به سرعت به دست آوردن این شماره تلفن یکبار مصرف ، درهای خدمات این سایت را باز می کند. با این حال ، تنها نزولی باقی مانده و پیام های خطایی که پس از اختلال در شبکه ارسال می شود باقی مانده است.

9- پیام کوتاه

پیامک های موقت پیام کوتاه

این سایت به طور عمده شماره هایی را از ایالات متحده ، کانادا و اروپا ارائه می دهد. پیام های خطا ممکن است هر از گاهی به دنبال اختلال عملکرد سیستم شبکه ظاهر شوند. می توانید یکی از شماره های عمومی ذکر شده برای نمایش پیام های متنی را تأیید کنید. پیام کوتاه یک سایت و بسیار کاربردی است. با این حال ، اشکال اصلی این است که شماره تلفن های اختصاص داده شده به ایالات متحده بسیار قابل اعتماد است و تعداد تلفن های زیادی برای گزینه های بهتر وجود ندارد.

10- دریافت SMS

دریافت SMS

برای یک شماره تلفن یکبار مصرف قابل اطمینان و کاربردی بصورت آنلاین ، سایت دریافت SMS را انتخاب کنید. این سایت چندین شماره دارد. دارایی اصلی این سایت این است که پیام های ارسال شده به شماره تلفن های عمومی فوراً در وب سایت آنها نمایش داده می شوند. این درست پس از بروزرسانی مرورگر امکان پذیر است. با استفاده از این سایت ، همچنین می توانید در شماره های خصوصی که پیام خود را در جعبه پذیرش خصوصی نمایش می دهید ، مشترک شوید. این یک ابزار بسیار کاربردی و نسبتاً قابل اعتماد است.

مقالات مشابه:

 1. شماره تلفن را در اندروید مسدود کنید (سامسونگ ، ال جی ، HTC و غیره)
 2. شماره تلفن را در WhatsApp تغییر دهید
 3. چگونه شماره تلفن خود را در Android پنهان کنیم ?
 4. چگونه می توان یک شماره را در آیفون (iOS) مسدود کرد