ارزان ترین ماشین جهان هندی است: این تاتا نانو | اقتصاد., آلبوم عکس – 10 ماشین ارزان در جهان – خودکار

10 ماشین ارزان در جهان

آنجا چری QQ یک سدان کوچک چینی است که از نظر طراحی متمایز و کابین سخاوتمندانه خود از نظر اندازه آن متمایز است. فضای کافی را برای اسکان راحت 4 نفر در هواپیما فراهم می کند.

ارزان ترین ماشین جهان هندی است: این تاتا نانو است

ارزان ترین ماشین جهان هندی است: این تاتا نانو است

ارزان ترین ماشین جهان هندی است: این تاتا نانو است

Ratan Tata ، مدیر Tata Motors پنجشنبه ، 10 ژانویه 2008 در طول دهلی لا تاتا “نانو” نمایش خودرو “ارائه کرد.

ماشین 5 درهای کوچک با موتور 624 سی سی ، با مصرف 5 لیتر در هر 100 ، این تمایز را دارد که با قیمت 100000 روپیه یا 1700 اعلام شود !

“نانو” در پایان سال 2008 در هند و سپس در بازارهای اصلی نوظهور راه اندازی می شود.

در هند ، چین ، روسیه ، در مورد تاتا نانو صحبت خواهد شد. تاتا نانو همچنین باید آفریقا و آمریکای جنوبی را فتح کند.

اهداف فروش تاتا موتورس اول از همه 250،000 اتومبیل ، سپس 1 میلیون تاتا نانو است .

با این قیمت و با کاهش اندازه آن ، حتی دوستداران 2 چرخ را نیز مورد علاقه خود قرار می دهد.

اگر همه تولید کنندگان ، فولکس واگن ، تویوتا ، هوندا ، فیات ، رنو ، نیسان ، قصد خود را برای راه اندازی یک ماشین “کم هزینه” اعلام کردند ، امروز به نظر نمی رسد از نظر رقابت با تاتا موتورز.

در مواجهه با این خودرو با قیمت باورنکردنی 1700 ، به یاد داشته باشید که Dacia Logan 7،900 فروخته می شود و این مبلغ معادل تقریباً 5 تاتا نانو است ، به سختی رقبا وجود ندارد.

حتی رنو ، پیشرو با Dacia Logan ، با همکاری شرکت هندی Bajaj برنامه ریزی می کند ، یک وسیله نقلیه “کم هزینه” سریع به نظر می رسد.

Tata Nano در پایان سال 2008 در 1700 در پایان سال 2008 وارد خواهد شد ، در حالی که پروژه Renault/Bajaj هنوز فقط در استادیوم پروژه است و قیمت اعلام شده 3000 است ، تقریباً 2 برابر جایزه Tata Nano.

بیایید به یاد بیاوریم که در حالی که تاتا موتورز با یک ماشین “کم هزینه” ، راتان تاتا ، مدیر آن ، در همان زمان به دست آوردن مارک های معتبر مذاکره می کند: Jaguar و Land Rover ، بازار خودرو را از بین می برد.

به اندازه کافی برای ایجاد موتورهای تاتا در کمتر از 20 سال یکی از تولید کنندگان اصلی خودرو در سراسر جهان است.

اریک هوگوت ، نوشته شده در 01/10/2008

10 ماشین ارزان در جهان

10 ماشین ارزان در جهان

ارزان ترین ماشین جهان او ، تاتا نانو است. با این وجود برای بازار هند در نظر گرفته شده است ، با این وجود به دلیل قیمت بسیار پایین ، متقاعد شده است. در واقع ، در هند ، این خودرو نشانه ای خارجی از صعود اجتماعی است ، بنابراین ادعا کردن در پشت فرمان یک ماشین کوچک به ارزش حدود 1600 € دشوار است.

10 ماشین ارزان در جهان

این QQ Chery که اغلب متهم به نسخه ساخته شده در چین از شورولت ماتیز است ، با این وجود یک ماشین کوچک بسیار محبوب در بازار امپراتوری میانه است ، زیرا قیمت آن فقط از 37،000 یوئن یا 5000 یورو شروع می شود.

10 ماشین ارزان در جهان

در ابتدا برای بازار نوظهور ، از جمله رومانی ساخته شده است ، در نهایت در فرانسه بود که ستاره شرکت کمپانی کم هزینه Dacia یک جعبه واقعی را ایجاد می کند ، به ویژه به لطف قیمت پایین 7.500 یورو.

10 ماشین ارزان در جهان

این اولین اتومبیل با 100 ٪ مسافران هندی در نظر گرفته شده است ، این جمع و جور کمی جمع و جور با ظاهری بی نظیر اما به طرز ناخوشایند بسیاری از مشتریان را در بازارهای نوظهور اغوا نمی کند. این به ویژه قیمت فوق العاده تنگ آن در حدود 4000 یورو بود که موفقیت این ماشین شهری همه کاره را به دست آورد.

10 ماشین ارزان در جهان

این مینی مینی شهر از گروه هند و ژاپنی Maruti-Suzuki بین سالهای 1983 و 2010 در کشورهای نوظهور تولید شد. در 5 درب موجود است ، این بهترین ماشین فروشنده تا سال 2004 در هند بود ، به ویژه به لطف قیمت بسیار پایین آن تنها 3530 یورو.

10 ماشین ارزان در جهان

این کالینا جدید که از سال 2013 تولید شده است ، نسخه اول را که از سال 2004 به بازار عرضه شده است ، موفق می شود. با داشتن یک موتور 4 سیلندر 89 اسب بخار ، ماشین شهر هنوز قادر به رسیدن به حداکثر سرعت 165 کیلومتر در ساعت است ، عملکرد خوبی برای خودرویی که فقط 7،500 یورو هزینه دارد !

10 ماشین ارزان در جهان

ایجاد جدید برند الماس بالاتر از همه در نظر گرفته شده برای بازارهای نوظهور ، عمدتا آسیا بلکه برزیل است. با قیمتی بین 4000 تا 5000 یورو ، ماشین شهر بسیار کم هزینه خواهد بود زیرا هیچ تجهیزات الکترونیکی روی هواپیما نصب نمی شود و قطعات از بازیافت حاصل می شوند.

10 ماشین ارزان در جهان

اگرچه در چین تولید می شود ، در استرالیا است که Chery A1 بسیار موفق است. در واقع ، این یکی از ارزان ترین اتومبیل های این قاره است ، یک دارایی قابل توجه برای جمع و جور.

10 ماشین ارزان در جهان

معادل چینی Suzuki Alto و Nissan Pixo از سال 1992 توسط Jiangnan ، تولید کننده مستقیم از امپراتوری میانه ، با قیمت حدود 3،200 یورو تولید شده است. نسخه ای که برای بازار آفریقا در نظر گرفته شده نیز با نام “Peugeot Jn Mini” ساخته شده است.

10 ماشین ارزان در جهان

این جمع و جور همه کاره ساخته شده در چین از سال 2000 از یک موتور 1 بهره می برد.3 4 سیلندر. اگرچه خط آن فاقد جذابیت است ، این آفرینش توسط Geely ، سهامدار اصلی ولوو ، هنوز هم توسط مشتریان چینی کاملاً مورد استقبال قرار می گیرد.

ارزانترین ماشین جهان چیست ? 10 !

جستجوی یک ماشین جدید و ارزان تر ممکن است دشوار به نظر برسد. با این حال ، وسایل نقلیه مقرون به صرفه در این گروه وجود دارد.

7 فوریه 2023 8 دقیقه خواندن

10 برتر ارزانترین ماشین 2023

برخی از افراد حتی از یک اتومبیل با کیفیت و با عملکرد خوب راضی هستند ، که فقط قادر به تأمین نیازهای روزانه آن خواهد بود. با توجه به افزایش قیمت سوخت و تورم در فرانسه ، بسیاری قصد ندارند مبلغ عظیم را برای دستیابی به وسیله نقلیه جدید خرج کنند. پس اینجاست ارزانترین انتخاب ماشین ما در بازار فعلی.

10. Dacia Duster: قابل اعتماد و مقرون به صرفه

آنجا داس یک SUV کم هزینه از برند رومانیایی Franco است, داس. از هر لحاظ برای کسانی که می خواهند یک ماشین همه کاره 4 × 4 (یا 4×2) برای استفاده از خانواده مناسب باشد ، مناسب است. برای سفرهای شهری طراحی شده است ، همچنین می تواند با انواع لوله ها سازگار باشد ، که این امر حتی عملی تر می شود.

این ماشین برای پول بسیار عالی دارد و موقعیت رانندگی بسیار راحت و داخلی را ارائه می دهد. همچنین با ترکیب کامل عملکرد و ایمنی تحت تأثیر قرار می گیرد.

آنجا ECO-G 100 HP GPL پایان ارزانترین ماشین در محدوده Duster است. از آن شروع می شود 15،000 یورو برای یک وسیله نقلیه جدید. آ Dacia Duster استفاده شد حتی مقرون به صرفه تر است و قابل دستیابی است کمتر از 10،000 یورو.

2022-dacia-duster-II (1)

9. Peugeot 108: یک ماشین مقرون به صرفه و قابل اعتماد ?

انتشار از سال 2014 ، پژو 108 یک مینی طارادین است که در 3 درب و نسخه 5 درب موجود است. فناوری مورد استفاده توسط سازنده فرانسوی به خودرو اجازه می دهد تا سطح بالایی از راحتی و ایمنی را ارائه دهد.

این خودرو به لطف موتور قدرتمند خود به دلیل اندازه خود از عملکرد غافلگیرکننده برخوردار است. در نسخه بنزین و دیزل موجود است ، مصرف سوخت معقول (از سفارش 4 لیتر در هر 100). بنابراین این مدل پس انداز طولانی مدت را از نظر مالی و مصرف بنزین یا دیزل اجازه می دهد.

Peugeot 108 در طیف گسترده ای از پایان ، از جملهبنزین 1.2 VTI 72 اسب بخار مانند ارزان ترین. در سال 2022, یک مدل جدید از نمایش داده می شود 13400 یورو.

Peugeot 108 ماشین ارزان قیمت (1)

8. Suzuki Ignis Hybrid: متقاطع مینیاتوری ژاپنی مقرون به صرفه است

چابک و مفید ، سوزوکی Ignis هیبرید در یک الگوی کوچک قرار می گیرد تا کاملاً با هرگونه ترافیک در شهر سازگار شود. این SUV عملکرد بسیار خوبی و رضایت بخش را در محیط شهری ارائه می دهد.

این ماشین فوق العاده جمع و جور است ، اما با یک کابین بزرگ. همچنین بسیاری از فضاهای ذخیره سازی و همچنین یک تنه بزرگ با ظرفیت 501 لیتر را ارائه می دهد. SUV IGNIS در طیف گسترده ای از پایان موجود است ، قیمت آن از یک نوع به نوع دیگر متفاوت است.

به عنوان یک پیشنهاد استثنایی در وب سایت این برند ارائه می شود ، Suzuki Ignis Hybrid را می توان از 12،290 یورو.

Suzuki Ignis Hybrid SUV Compact ارزان (1)

7. کیا پیکانتو: یک ماشین ارزان و تقریباً عالی ?

این ماشین در بخش City City City قرار دارد. آنجا کیا پیکانتو در حالی که یک کابین بزرگ را نگه می دارد با اندازه کوچک آن مشخص می شود. این ظرفیت بارگیری مناسب برای بخش خود را ارائه می دهد. این صندلی ها در نظر گرفته شده است که به راحتی چهار فرد بالغ را در خود جای دهد ، با یک کودک برای مکان مرکزی.

ساکنان شهر کیا 5 درای. کاملاً در شهر سازگار است ، هم برای رانندگان جوان و هم برای بازنشستگان چابک و مفید است.

آ Kia Picanto Neuve در اطراف ارائه می شودE 10،000 تا 15،000 یورو. یک مدل ازمناسبت مقرون به صرفه تر است و در دسترس همه است, از 7000 یورو.

کیا پیکانتو جدید (1)

6. Renault Kwid: ارزان ترین ماشین فرانسوی

متقاطع شهری بودن ، رنو کید بالاتر از همه با طراحی متمایز و رنگارنگ خود ایستاده است. برخی از رانندگان و متخصصان حتی فکر می کنند که این نسخه حرارتی بهار Dacia است. از سال 2021 ، اگرچه این خودرو دستخوش برخی پیشرفت های اساسی است ، اما در دسته خودروهای کم هزینه برای بازارهای نوظهور باقی مانده است.

به پایان رساندن زندگی مدل 2021 ارزان ترین است زیرا فقط برای شما هزینه خواهد کرد 8000 یورو فقط. از طرف عملکرد ، Renault Kwid 2021 هیچ چیز مقصر نیست. این کار با یک لذت رانندگی نسبتاً عالی انجام می دهد. این وسیله نقلیه از طیف کاملی از تجهیزات ایمنی و فناوری استفاده می کند ، همه با قیمت بسیار رقابتی و مقرون به صرفه ارائه می شوند.

رنو-کید (1)

5. Dacia Sandero: موفقیت تجاری

ارزان ترین ماشین جدید در فرانسه ? آنجا داسیا ساندرو بخشی از این گروه است. تعیین شده به عنوان ” ماشین شهری همه کاره », این خودرو از طراحی جذاب و جمعیت جالب آن بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.

برند کم هزینه Dacia با وسایل نقلیه خود می خواهد محصولی را با ارزش عالی برای پول در بازار ارائه دهد. Dacia Sandero در طیف گسترده ای از موتورها و موتورها ارائه می شود.

مدل بنزین 1.0 SCE 65 Essenties ارزانترین ، نمایش داده شده است از 11000 یورو. این ماشین هم برای رفتار شهری و هم برای سفرهای خانوادگی مناسب است.

dacia_sandero_stepway_2010 (1)

4. Chery QQ: میکرو شهر ساخته شده در چین

آنجا چری QQ یک سدان کوچک چینی است که از نظر طراحی متمایز و کابین سخاوتمندانه خود از نظر اندازه آن متمایز است. فضای کافی را برای اسکان راحت 4 نفر در هواپیما فراهم می کند.

ارزان ، این ماشین مجهز به موتور بنزینی 1.0 لیتری بسیار اقتصادی است. این می تواند بدون مشکل در شهر رانندگی کند ، در حالی که سوخت کمتری مصرف می کند. در چندین پایان موجود است. مدل چری QQ 1.0 محبوب در 20 260 TDN ارائه می شود ، یا حدود 6،100 یورو. این یکی از بهترین پیشنهادات موجود در بازار است.

Cherry QQ ارزان ماشین چینی (1)

3. Hyundai I10: ماشین کوچک شهر کره جنوبی

مناسب برای سفرهای شهری ، هیوندای i10 از سال 2007 ایجاد شده است. در رده سدان های 5 درهای طبقه طبقه بندی می شود. راحت و جادار ، این ماشین فضای کاملاً زیادی را ارائه می دهد تا 4 یا 5 بزرگسال بتوانند سوار شوند.

این خودروی شهری جمع و جور در طیف گسترده ای از اتصالات و موتورها موجود است که هر یک از آنها به عملکرد قابل اعتماد و محکم افتخار می کند. نه تنها قیمت خرید آن نسبتاً پایین است ، بلکه به لطف موتور بسیار اقتصادی خود ، پس انداز سوخت را نیز امکان پذیر می کند. آ مدل جدید هیوندای i10 بنزین 1.0 67 ch eco اولیه از 12000 یورو.

HYUNDAI_I10_MODèle ماشین ارزان (1)

2. فیات پاندا: مکعب کوچک ایتالیایی

علاوه بر ظرافت و جادار ، فیات پاندا با لذت رانندگی کامل به همان اندازه کارآمد است. این تجهیزات کمک به رانندگی و یک سیستم امنیتی پیشرفته دارد. این ماشین ایتالیایی بدون فراموش کردن مانور و مصرف معقول سوخت آن از ارزش عالی برای پول برخوردار است. به همین دلیل به نظر می رسد که یکی از ارزان ترین بازار جهانی است.

این ماشین فیات سیتی در طیف گسترده ای از اتمام در دسترس است. به عنوان مثال ، وجود دارد زندگی شهر فیات پاندا یا صلیب. یک وسیله نقلیه جدید مجهز به موتور گرما قابل دستیابی است از 10،000 یورو.

فیات-پاندا-2020 (1)

1. تاتا نانو: ارزانترین ماشین جهان

در سال 2008, موتورهای تاتا ماشین شهر خود را در یک نسخه بسیار جمع و جور ، تاتا نانو. این یک انتخاب عالی برای همه خانوارهایی است که می خواهند با بودجه بسیار سخت تحرک عملی را ارائه دهند. مجهز به موتور چهار سیلندر ، این ماشین عملکرد نسبتاً قابل اعتماد را نشان می دهد.

تاتا نانو اولین حضور خود را در بازار هند با قیمت اعلام شده 100000 روپیه انجام داد ، یعنی 1700 یورو. در حال حاضر ، تولید آن متوقف شده است ، اما ارزانترین ماشین جهان است.

تاتا نانو ارزانترین ماشین جهان (1)

ارزان ترین ماشین در جهان: ذکرهای محترم

اکثریت قریب به اتفاق اتومبیل های ارزان تر نه تنها از نظر اقتصادی اقتصادی هستند بلکه بسته به وسیله نقلیه با توجه به مصرف کم آنها می توانند اکولوژیک باشند. بیشتر مدل های ذکر شده در واقع موتورهای کوچکی دارند. علاوه بر این ، آنها یک ارزش عالی برای پول ارائه می دهند ، یک معیار کافی برای خانواده های دارای بودجه محدود.

گذشته از مدلهایی که در این مقاله به آنها استناد کرده ایم ، هنوز چندین مورد وجود دارد. به عنوان ستاره فضایی میتسوبیشی پیشنهاد شده از 13000 یورو, یا اسکودا فابیا, نمایش داده شده با قیمت 9000 یورو.

اتومبیل های اخیر ویژگی های بیشتری مانند وسایل فناوری و همچنین سطح خاصی از راحتی و ایمنی را ارائه می دهند. با این وجود ، آنها هزینه بیشتری دارند و در دسترس همه نیستند. علاوه بر مقرون به صرفه تر از خرید ، مدل های ارزان تر از طرف دیگر می توانند در دراز مدت قابل اعتماد و اقتصادی تر باشند.