از چه برنامه هایی برای استفاده سالم استفاده می شود? 10 برتر ، یوکا – برنامه موبایل که رژیم و مواد آرایشی شما را اسکن می کند

برای سلامتی خود گزینه های درستی انجام دهید

این برنامه یک راهنمای عالی برای یک است رژیم غذایی متعادل. این اولین برنامه موبایل است که می تواند از قبل از یک عکس شروع شود تا یک غذا را تشخیص دهد و محتوای آن را تجزیه و تحلیل کند. او جزئیات شما را نشان می دهد کمکهای کالری و مقادیر مختلف برای هر ماده مغذی ، یعنی لیپیدها ، کربوهیدرات ها ، پروتئین ها و الیاف.

10 برنامه برتر که به شما کمک می کنند یک رژیم غذایی سالم و متعادل داشته باشند

برنامه های مفید برای غذا

برنامه های زیادی برای خوردن سالم و متعادل در سیستم عامل های مختلف بارگیری وجود دارد. برخی از آنها از یک عکس در وعده های غذایی کالری دارند. برخی دیگر ترکیب محصولات فروخته شده در سوپر مارکت ها را با استفاده از بارکد خود رمزگشایی می کنند. در اینجا لیستی از بهترین برنامه هایی که می توانید سعی کنید بهتر غذا بخورید وجود دارد.

1 – یوکا

یوکا

یوکا برنامه ای است که توسط شرکت Yuca SAS تهیه شده است. این به شما کمک می کند تا عادت های غذایی خود را بهبود بخشید. در واقع ، این برنامه به شما امکان می دهد محصولات غذایی را به منظور به دست آوردن جزئیات غذایی آنها اسکن کنید. شما لیستی از کلیه مواد تشکیل دهنده مانند: شکر دارید, کالری, چربی, نمک ، که این محصولات حاوی آن هستند. این تکنیک به شما امکان می دهد محصولات خوبی را انتخاب کرده و سالم بخورید.

ویژگی های یوکا a توجه داشته باشید به محصولات مختلف از طریق a کد رنگ و قدردانی کنید. به عنوان مثال رنگ سبز وقتی محصول شما خوب یا عالی است طلسم می کند. نارنجی این است که به شما اطلاع دهد که محصول شما ضعیف و قرمز است این است که بد است. وقتی رنگ نارنجی یا قرمز بیرون می آید ، برنامه معادل سالم تری ارائه می دهد. قابل اعتماد است و به شما کمک می کند یک رژیم خوب را دنبال کنید. این برنامه رایگان است.

2 – ویزور غذا

غذا دهنده

این برنامه یک راهنمای عالی برای یک است رژیم غذایی متعادل. این اولین برنامه موبایل است که می تواند از قبل از یک عکس شروع شود تا یک غذا را تشخیص دهد و محتوای آن را تجزیه و تحلیل کند. او جزئیات شما را نشان می دهد کمکهای کالری و مقادیر مختلف برای هر ماده مغذی ، یعنی لیپیدها ، کربوهیدرات ها ، پروتئین ها و الیاف.

با تشکر از غذا دهنده, شما امکان ذخیره خود را دارید فعالیت بدنی و کالری های حذف شده را بررسی کنید. همچنین به شما امکان می دهد تکامل منحنی وزن را ببینید. این استبرنامه ایده آل برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند. این یک ابزار خوب در تغذیه است که به شما کمک می کند خوب و مهمتر از همه سالم غذا بخورید. این برنامه در دو نسخه موجود است ، یکی پرداخت شده و دیگری رایگان.

3 – میوه و سبزیجات فصلی

این برنامه هر ماه به شما کمک می کند تا میوه ها و سبزیجات ، ماهی ، گوشت و پنیر را که در هر فصل با رژیم غذایی خود سازگار است ، بشناسید. این هر ماه میوه ها و سبزیجات مختلفی را که باید از آن استفاده می کنند ، مرتبط می کند. همچنین جزئیات مواد مغذی را که در آن وجود دارد. میوه ها و سبزیجات فصلی ابزاری مناسب برای مصرف غذاهای سالم است.

برنامه این میوه ها را به صورت یک عکس ارائه می دهد تا بتوانید به سرعت آنها را شناسایی کنید. او شما را در مورد آگاه می کند مقادیر غذایی میوه ها و سبزیجات ، بلکه در مورد نحوه پخت آنها. این کاربردی است که به شما در تغییر هر وعده غذایی و سالم بودن کمک می کند.

4 – مربی Maïa

مربی مایا

برنامه مربی Maïa برای یک رژیم خوب عالی است. شما باید تصویری از وعده غذایی خود داشته باشید و در کمتر از 15 دقیقه ارزیابی و مشاوره دریافت کنید. اینها توسط شما ارائه می شود وابسته به مربیگری آزمایشی. این محتویات ظرف شما را نشان می دهد و به شما می گوید که آیا متعادل است یا نه. بنابراین می توانید بدانید که آیا غذاهای نشاسته ای ، تعداد کمی از سبزیجات وجود دارد یا بسیاری از آنها وجود دارد چربی در ظرف شما. هدف این برنامه این است که شما را با یک حرفه ای برای بهبود خود همراهی کنید عادتهای غذایی.

اینها فقط افرادی هستند که اشتراکی در این زمینه کسب کرده اندپیشنهاد مربیگری چه کسی مربی شخصی خواهد داشت. دومی ارسال خواهد کرد منوی شخصی با توجه به مشکل هر شخص. همه اینها پس از ارزیابی تلفنی و پیگیری رژیم غذایی انجام می شود. می توانید برنامه را به صورت رایگان بارگیری کنید.

5 – Kwalito

کولیتو

این برنامه تلفن همراه ترکیبات غالباً ناشناخته محصولات غذایی را رمزگشایی می کند. او موفق به فیلتر کردن تمام مواد تشکیل دهنده ای است که شما نمی خواهید. ابتدا باید ترجیحات یا محدودیت های غذایی خود را ارائه دهید. سپس بارکد محصول خود را اسکن می کنید. برنامه بلافاصله شما را از آنچه می خواهید مرتب می کند و نمی خواهید. همچنین دلیل این امر را بیان می کند که یک ماده می تواند یک مشکل باشد.

این یک عالی است درخواست برای افراد آلرژی ، گیاهخواری, زن باردار. همچنین برای افرادی که به سادگی می خواهند مناسب است غذای سالم بخور. برای سلامتی کامل ، باید متحد شما برای نژادها باشد. این برنامه در سیستم عامل های بارگیری رایگان است.

6 – یخچال جادویی

یخچال جادویی

برنامه یخچال جادویی به شما امکان می دهد دستور العمل هایی را از محتوای موجود در یخچال خود تهیه کنید. این ابزاری خوب است که کاهش می دهد زباله های مواد غذایی. شما فقط باید مواد تشکیل دهنده خود را لیست کنید و او به شما پیشنهاد می دهد دستور العمل های ساده. اینها توسط آشپزها ساخته شده اند. همچنین ارزش غذایی دستور العمل های مختلف را نشان می دهد. این یک برنامه توصیه شده رایگان برای حفظ شکل کامل و پخت روزانه است.

7 – تأسیس

برچسب

برچسب یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد پایدار بخورید. این امکان را به شما می دهد تا برای سلامتی خود بهتر مصرف کنید. این اولین کاربردی است غذاهای پایدار. شما در حالی که طبیعت را حفظ می کنید می خورید زیرا به شما ارائه می دهد فصل ها یا گونه های ماهی تهدید نشده. این برنامه چندین دستور العمل متعادل با محصولات فصلی و با سرعت کم کربن ارائه می دهد.

همچنین دارای ظرف ها برای آشپزها. سطح پایداری هر ظرف را ارزیابی می کند. برای تهیه پخت و پز پایدار می توانید از نکات زیادی با این برنامه بهره مند شوید.

8 – کارخانه منوها

کارخانه منوها

کارخانه منوها برنامه ای که منوهای مختلف فصلی را برای حداقل 7 روز ارائه می دهد. لیستی از نژادهایی را که باید در طول هفته انجام دهید دریافت خواهید کرد. این بدیهی است که بعد از تولید منوی خود در تمام هفته. این دستور العمل های مختلف با نظر معیارهای تغذیه ای از آن با دقت تهیه شده است برنامه ملی تغذیه بهداشت. منویی که به طور کلی ارائه می شود از یک استارت ، یک ظرف و دسر یا فقط یک ظرف و یک دسر و غیره ساخته شده است. این یک کاربرد خوب برای خوردن متعادل است.

9 – چربی مخفی

خندق

راز چربی ابزار ایده آل است ، به شما می گوید چطور وزن را کم کنیم وت مبارزه با چاقی. این برنامه به نوعی است پیشخوان. این جزئیات در مورد مصرف مواد مغذی کلان ، یعنی لیپیدها ، کربوهیدرات ها و پروتئین ها به شما می دهد. این کار با توجه به اندازه ، وزن ، سطح فعالیت بدنی و اندازه شما انجام می شود. شما مجله مواد غذایی که در آن هر آنچه را مصرف می کنید و محتوای تغذیه ای آنها را ثبت می کنید. این به شما امکان می دهد کالری سوخته و منحنی تغییر وزن خود را ببینید.

10 – Youmiam

YouMiam

YouMiam یک برنامه رایگان است که روزانه شما را در ایجاد وعده های غذایی متعادل مختلف پشتیبانی می کند. او طیف گسترده ای از دستور العمل های متشکل از افراد پرشور از آشپزی را به شما ارائه می دهد. با توجه به خود دستور العمل های زیادی پیدا خواهید کرد رژیم غذایی, سلیقه های شما یا تمایل روز شما.

انتخاب های درستی انجام دهید
برای سلامتی شما

برای سلامتی خود انتخاب های مناسبی انجام دهید

هیچ مارک یا تولید کننده ای نمی تواند بر روی نمرات تأثیر بگذارد یا توصیه های ارائه شده را تحت تأثیر قرار دهد.

بدون تبلیغات

برندها نمی توانند یوکا را برای تبلیغ محصولات خود در برنامه پرداخت کنند.

مسئول
منابع مالی

یوکا 3 منبع بودجه مسئول را توسعه داده است ، از بین بردن هرگونه تضاد منافع که می تواند عینیت تحلیل را به خطر بیاندازد.

کیفیت را ارزیابی کنید
از غذاهای شما

زغال اخته

ارزیابی
کیفیت شما
خوراکی ها

آیا واقعاً می دانید چه چیزی خریداری می کنید? ما انجام می دهیم! یوکا برچسب ها را در چشمان چشم اسکن و تجزیه و تحلیل می کند تا بتوانید با یک نگاه یاد بگیرید که محصول برای شما مفید است و باید از آن جلوگیری کنید.

همچنین می توانید کیفیت لوازم آرایشی خود را بررسی کنید!

2 پتانسیل غدد درون ریز

همچنین ، بررسی کنید
کیفیت شما
لوازم آرایشی!

اخلالگران غدد درون ریز ، سرطان زا ، آلرژن های طلای تحریک کننده: محصولات آرایشی و بهداشتی نیز حاوی مواد تشکیل دهنده ای هستند که باعث شگفتی های ناخوشایند می شوند. با یوکا ، می توانید تأثیر سلامتی همه محصولات مراقبت شخصی خود را کشف کنید.