10 برنامه برتر پیاده روی برتر ، برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای سازماندهی پیاده روی های آن به خوبی

برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای سازماندهی پیاده روی های آن به خوبی

سلام ، من به استرالیا رفتم و سفر خود را آماده کردم از برنامه E-Walk استفاده کردم که با IGN و Igno Rando شریک زندگی است. ما به نقشه خیابانی باز دسترسی داریم و می توانیم بخش های جغرافیایی را از طریق تلفن وی بارگیری کنیم ، با ثبت نقاط مورد علاقه ، جزئیات تماس با GPS ، به اشتراک گذاری آنها (در صورت لزوم کمک می کنم) و غیره ، پیاده روی ها را آماده می کنیم. در طول اتاق نشیمن فقط باید GPS فعال شده را برای استفاده از ردیابی داشته باشید. ممکن است برای سفر شما خیلی دیر باشد اما همیشه می تواند برای دیگران استفاده شود !

10 برنامه برتر پیاده روی برتر

بهترین برنامه ها برای یافتن پیاده روی

این مقاله یک راهنمای عملی برای کمک به شما در یافتن پیاده روی است که به بهترین وجه مناسب شما در اطراف شما خواهد بود. چندین برنامه و وب سایت تخصصی در مراجعه به مسیرها وجود دارد. من سایتهای اصلی را که برای یافتن خوشبختی خود در فرانسه استفاده می کنم به شما می دهم. برای اینکه بدانید کدام برنامه برای شما مفید خواهد بود ، باید آنها را در شرایط واقعی آزمایش کنید. توجه داشته باشید که بیشتر آنها از ویژگی های مشابهی مانند پیاده روی ردیابی یا وارد کردن پرونده های GPX برخوردار هستند.

چگونه می توان زیباترین مسیرهای پیاده روی را پیدا کرد؟ در اینجا 10 برنامه وجود دارد که به شما در برنامه ریزی سفر خود در نوع خود کمک می کند. اعتبار عکس: Clara Ferrand - وبلاگ WildRoad #Application #SiteWeb #randonnee #hike #itineraire

 • 10 بهترین برنامه برای یافتن پیاده روی در اطراف خانه. پرونده های GPX را بارگیری کنید تا در پله های کوهنوردان مورد علاقه خود دنبال کنید. اعتبار عکس: کلارا فرند - وبلاگ Wildroad. #برنامه #hike #france #itineraire #travelblog
 • در فیسبوک به اشتراک بگذارید

  دنبال کردن

  با ایمیل

  24 نظر

  دوچی فرانسوا گفت:

  Randoner از 62 میله به طرز ناامیدی به دنبال خلاص شدن از شر توپ های هدایت شده و سایر کارت ها در 25000 است زیرا می توانید به برنامه های کاربردی 100/100 اعتماد کنید ..
  چه تلفنی را خریداری کنید ? به منظور داشتن حداکثر برنامه انتخاب شده.
  چه برنامه ای ساده ترین استفاده برای یک پسر در سال 1959 است و در فناوری های جدید خیلی خوب نیست ..

  صبح بخیر,
  من شخصاً 68 ساله هستم ، از برنامه OruxMaps در تلفن هوشمند سامسونگ S10 استفاده می کنم. این برنامه بسیار کامل برای استفاده در ابتدا مانند همه برنامه های پیاده روی کمی متفاوت است اما نگاه کردن به مربیان مختلف در YouTube و سایر موارد و با تمرین کاملاً به راحتی کنترل می شود. بیشترین استفاده از کارتهای OSM و کارتهای IGN TOPO در 1/25000 است که به راحتی در اینترنت یافت می شود. او همچنین بسیار قابل اعتماد است و تقریباً هرگز اشکال ندارد. برای استفاده با یک تلفن هوشمند خوب ، تمام کارتهایی را که قبلاً 10 سال پیش بودیم جایگزین می کند. بیا ، موفق باشید و پیاده روی های خوب. میشل

  سلام ، من 67 ساله هستم و عاشق پیاده روی مثل دوچرخه های کوهستانی هستم.
  دو کاربرد بسیار ساده وجود دارد که من به خصوص از آنها قدردانی می کنم: Wikiloc و OpenRunner.
  برای تلفن هوشمند شما به یک باتری عالی نیاز دارید زیرا این برنامه ها به دلیل GPS و 4G که هنگام پیاده روی دائماً از آن خارج می شوم بسیار انرژی دارند.
  انتخاب من دو سال پیش در یک Xiaomi Redminote 7 با 256 گیگابایت حافظه و مکانی برای کارت SD سقوط کرد ، باتری تعالی آن بدون مشکل روز است ، این یک تلفن هوشمند بسیار خوب است که خیلی گران نیست.
  فقط نزولی ، از باران محافظت نمی شود ، هنوز هم برای پیاده روی توصیه می شود.
  اینجا ، لذت ببرید !
  ایو

  سلام ، یک روش خوب برای ذخیره باتری ، قرار دادن حالت هواپیما است. موقعیتی که توسط GPS (ماهواره ها) ارائه می شود ، ما به 4G احتیاج نداریم ، که با جستجوی مداوم به دنبال رله های تلفنی ، کل باتری را می خورد. لطفا توجه داشته باشید ، شما باید قبل از ترک کارت دوره را بارگیری کنید (نرم افزار آن را “حافظه پنهان” بنامید .

  4G را جدا کنید ، باتری خود را ذخیره می کنید .

  قبل از بارگیری تمام وجوه کارت می توانید به راحتی 4G یا 5G را در طول پیاده روی آن برش دهید. GPS نیازی به اتصال ندارد. همه برنامه های پیاده روی این امکان را برای پیشبرد آفلاین و در نتیجه ذخیره باتری خود ارائه می دهند. در صورت بروز مشکل ، نمی توان یک باتری نجات خارجی کوچک را بیش از حد توصیه کرد. به عنوان مثال این است که من با شارژ کردن تلفن من فقط در نیمه راه در نیمه راه ، عبور از SN Chartreuse Massif را انجام دادم.

  سلام فرانسوا,
  من یک کوهنورد هستم ، با اولویت کوه ، و من به دنبال یک برنامه خوب برای مدیریت بهتر مسیرهای خود هستم. از طرف دیگر ، من فکر می کنم وقتی به مکانی می روید که کمی مکرر می شوید ، مجبور نیستید بدون کارت IGN انجام دهید. تلفن شما ممکن است شبکه را از دست بدهد یا خراب شود.

  من شخصاً از iphigenie برای سمت عملی آن ، واردات آسان/صادرات پرونده های GPX ، اشتراک کارتهای IGN با قیمت 14.99 یورو در سال ، کمی خوشمزه در باتری در مقایسه با OpenRunner و بسیار بصری تر از Visorando استفاده می کنم

  Wikiloc همچنین هنگام دنبال کردن ردیابی ، زنگ خطر جاده دارد.
  یک حالت کارت آفلاین رایگان.
  نسخه Premium باعث اضافه شدن آب و هوا ، بهبود معیارهای جستجوی پیاده روی و روشی می شود که می تواند برای “زنده” دنبال کردن برای خانواده ، عزیزان شما هنگام پیگیری یک مسیر موجود یا ایجاد a بسیار مفید باشد. قیمت 9.99 €/سال. بالای نوک!
  و دقت کمی برای François کمی بالاتر در نظرات ؛ برای پیاده روی ، این برنامه ها مطمئناً عالی هستند اما بسته به منطقه و به خصوص در کوه ها ، من همیشه 1/25000 توپو در منطقه و یک سیلوا در کیف دارم. MOPS خوب !

  از طرف من ، من از Visorando برای ساختن پیاده روی های خود استفاده می کنم که سپس به Garmin GPS خود منتقل می کنم. من این سایت را بسیار کاربردی می دانم اگرچه اساسی است ، اما به خصوص این مزیت را دارد که از آن استفاده کند.

  برای نمای شما اطلاعات رنجر در Outdooracivia فروخته می شود و IGN یا کارت دیگر دیگر در دسترس نیست. از طرف دیگر او دیگر از پیگیری ها اطمینان نمی دهد. این شرم آور است زیرا برنامه بسیار خوبی همراه با یک سایت خوب بود.

  نظر من را به پاتریک ببینید. من نمی فهمم که چگونه در فضای باز ، که به نظر من بسیار اشکال زده است ، قادر به بازپرداخت آن نبودم که من هرگز مشکلی نداشته ام.

  68 ساله ، من از Viso Rando برای ردیابی به موقع استفاده می کنم و به دنبال پیاده روی می گردم. من برای همه فرانسه ناامید نشده ام. حتی می توانید پیاده روی را در سایت آنها ویرایش کنید (اشتراک). سایت پیاده روی FF را با تمام GR که قابل بارگیری است فراموش نکنید.
  سرانجام ، من Geoportail ، All All Cards Cards و کارت های رایگان را توصیه می کنم که به شما امکان می دهد راه خود را پیدا کنید. ساده اما یک مکمل خوب.
  من از Verow Ranger بسیار ناامید شده ام که بسیار کاربردی پیدا کردم اما خودم را در آنجا با Outdor Active پیدا نمی کنم.

  صبح بخیر
  من به دنبال برنامه ای هستم که آثار من را ثبت کند و به من اجازه می دهد همه آنها را یکباره روی نقشه مشاهده کنم و نه یک توسط

  من 78 ساله هستم ، من تا کنون با ViewRanger پیاده روی می کنم که به شما امکان می دهد همه کارها را انجام دهید و به خصوص از جاده ای با دقت شدید پیروی کنید. در پایان مارس 2022 این برنامه متوقف شد و به ما پیشنهاد می دهد که زیر Outdooractive برویم. من می خواستم این برنامه را آزمایش کنم تا یک شبه در پای دیوار قرار نگیرد ، اسباب بازی هایی وجود دارد که می توانند مانند گفتار جالب باشند (در سمت راست ، پشت ، جلو و غیره …) از طرف دیگر سطح دقیق ردیابی به دور از ارزش مشاهده کننده نیست. در اثری کوچک که روی کارتها ارجاع نشده است ، مجبور شدم به ViewRanger برگردم زیرا من شروع به رفتن در محافل با فضای باز در فضای باز می کردم. ViewRanger می گوید که او برای ادغام این دو برنامه با Outdooractive کار کرده است ، من نمی فهمم که آنها دقت کمتری را پذیرفته اند !

  ناامیدی بزرگ از از دست دادن ViewRanger: رایگان ، از جمله کارت های بارگیری شده به صورت محلی در SD ، ضبط ردیابی و نظارت دقیق از ردیابی GPX بارگیری شده. شما می توانید در حالت هواپیما پیاده روی کنید ، با همه چیز به صورت محلی و فقط GPS فعال شده. من تمام تاریخ پیاده روی خود را بر روی نقشه قابل مشاهده دارم.
  استفاده از آن آسان بود ، بدون اسباب بازی. به طور خلاصه با مهاجرت ، موظف ، تحت Outdooractive ، من ویژگی های زیادی را از دست می دهم (حداقل در نسخه رایگان). من به دنبال معادل Viewer Free Viewer هستم و اجازه می دهم آثار و کارت های محلی را ذخیره کنم و ردیابی آن را نمایش داده و ذخیره کنم. شاید ویسوراندو (که من برای تحقیقات پیاده روی در رایانه شخصی استفاده می کنم) ، هنوز برنامه ناوبری را آزمایش نکرده ام.

  همان بازتاب همه شما در مورد خورش در فضای باز . هنگامی که شما نمی دانید چگونه مانند View R خود را ممتنع کنید

  لاگارد لاگارد گفت:

  مشاهده رنجر احتمالاً خیلی خوب بود. من از این برنامه در فرانسه و خارج از فرانسه استفاده کردم. دقت ، استفاده آسان همه چیز در آنجا بود.
  Outdooractive خدمات این کیفیت را ارائه نمی دهد
  شما باید برنامه دیگری پیدا کنید اما کدام یک?
  خوب نیست که در این کشور در صدر قرار بگیرید.

  مشاهدهگر توجه دیگر وجود ندارد ، جایگزین آن با گرانتر در فضای باز و کمتر

  صبح بخیر
  من بین Iphigénie و Ignrando دریغ می کنم. در 71 سالگی ، گاه به گاه ، تفاوت بین این دو را نمی بینم. پیشاپیش از مشاوره شما متشکرم

  سلام ، از طرف من ، من از iphigenia با گزینه 1/25000 کارت استفاده می کنم ، هرگز مشکلی نداشته ام و گزینه های کوچک زیادی که برنامه را برای من ضروری می کند (به عنوان مثال ، ارسال پیوندی به کسی که می خواهید برای این که این شخص شما را دنبال کند => بسیار عملی در صورت عزیمت به تنهایی). من پیاده روی های خود را در وب سایت Visu GPX (PC) آماده می کنم و پرونده های GPX را مستقیماً به Iphigénie منتقل می کنم.

  سلام ، همه از نثر کوچک خود می روند که در کدام ابزارها ، کدام مسیرها برای انتخاب ………………………..اما بدانید که اگر یک مسیر مشخص را طی کنید ، زنانی هستند ، مردانی که وقت خود را می دهند (اغلب به طور داوطلبانه) چه تعداد از اینها برس را برای انجام نشانه گذاری می گیرند ? برای ساختن ردپای GPX ، Topos ، همچنین داوطلبانی که داوطلبانه کار می کنند.
  همه این “مصرف کنندگان” باید کمی سؤال کنند (برای ما داوطلبان این کار خوشحال کننده است که در این زمینه کار کنیم و اگر همه کمی داده اند …………………………………… کار به اشتراک گذاشته می شود)

  صبح بخیر,
  برنامه ها و سایت ها من برای یافتن یک پیاده روی خوب تلاش زیادی می کنم ! من ویسو راندو را در نهایت توصیه می کنم ، که دارای یک مجموعه کامل از تصنیف های کوچک (یا بزرگ) خوب (با نظرات مفید کوهنوردان) است ، در حالی که استفاده و ارزان بودن آن آسان است. برنامه های دیگر اغلب تخصصی تر (دنباله ، دوچرخه) یا کمتر غنی هستند و مسیرهای آن برای طعم من خیلی طولانی است. به دلایل حقوق ، کارتهای IGN قابل مشاهده به صورت غیر خطی نیاز به اشتراکی پرداخت در همه برنامه ها دارند. برای تلفن ، هر تلفن هوشمند کار می کند ، باید به یاد داشته باشید که پس از بارگیری مسیر مسیر ، آن را در حالت هواپیما قرار دهید. در صورت (و همچنین کارت کاغذی در زمین ماجراجویی می توانید یک باتری خارجی برای خود داشته باشید !). پیاده روی خوب !

  برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای سازماندهی پیاده روی های آن به خوبی

  پیاده روی ها یک راه عالی برای شکل دادن به شکل و ذهن ، چه در کوه ها ، در دریا و چه در وسط حومه شهر است. بسیاری از برنامه های اختصاص داده شده به پیاده روی در تلفن های هوشمند در دسترس هستند. در اینجا انتخاب ما برای یافتن بهتر خود در آنجا و همراهی شما در زیباترین پیاده روی های خود است.

  برخی از جزئیات قبل از شروع کار ضروری است. اول از همه ، توجه داشته باشید که بسیاری از برنامه های اختصاص داده شده به پیاده روی یا پیاده روی دوچرخه بیش از همه برای کسانی که عادت به خواندن کارت های توپوگرافی دارند ، فکر می شود ، که احتمالاً می دانند چگونه از قطب نما استفاده کنند و از این طریق بی ثبات نمی شوند رابط های خشک و ناخواسته. اما سایر برنامه های ساده تر نیز وجود دارند.

  سرانجام ، مطمئناً برای کوهنوردان باتجربه ، اگر پیاده روی می کنید ، فراموش نکنید که این برنامه ها انرژی زیادی مصرف می کنند. بنابراین به یاد داشته باشید که تلفن خود را تا حد امکان بارگیری کنید ، یا حتی یک باتری خارجی نیز بگیرید. در این نکته خاص ، کارت کاغذ قدیمی خوب همیشه یک مزیت را حفظ می کند.

  ویسوراندو ، یکی از منابع برنامه پیاده روی

  برنامه Visorando یکی از منابع پیاده روی است. بسیار کامل ، برنامه از چندین فعالیت پشتیبانی می کند (با پای پیاده ، دوچرخه سواری در کوهستان ، اسکی ، اسب ، قایق رانی و غیره.) که کاربر از قبل انتخاب می کند. در این صورت لازم است مدت زمان فعالیت ، سطح دشواری آن تعریف شود و اگر چنین است در جایی که مایل به بازگشت به نقطه شروع هستیم.

  سپس برنامه لیستی از پیاده روی ها را با یک سری اطلاعات (تعداد کیلومتر ، ارتفاع ، مدت زمان) ارسال می کند. با کلیک بر روی پیاده روی مورد نظر خود ، رابط به شما امکان می دهد تا از پایین کارت مورد نظر تعریف کنید (IGN TOPO ، IGN SATELLITE ، OpenStreetMap Randonnée ، OpenStreetMap و OpestreetMap Vélo). بارگیری کارت به تلفن شما امکان پذیر است.

  برگه “جزئیات” توضیحات کاملی از پیاده روی را ارائه می دهد ، همراه با توصیه های ارزشمند برای جلوگیری از اشتباه در مکان های ظریف. یکی دیگر از برگه های “Avis” در نهایت به شما امکان می دهد تا با بازخورد سایر کاربران مشورت کنید. به طور خلاصه ، ویسوراندو هم بسیار کامل و هم بسیار کاربردی است.

  ولاست

  komoot ، برای یافتن پیاده روی به راحتی

  Komoot یک کاربرد ساده برای استفاده است: فعالیت عملی ، وضعیت جسمی شما (درجه مشکلات ، به عبارت دیگر) ، نوع پیاده روی (حلقه یا ساده) و موقعیت فعلی خود را نشان دهید. سپس یک کارت به شما امکان می دهد نقاط مورد علاقه (پل ها ، نقطه عبور ، نمازخانه) را انتخاب کنید که برنامه از آن پیاده روی را تصور می کند.

  یک برگه تحقیقاتی به شما فرصتی برای فیلتر کردن نوع سواری ، از جمله ملزومات ، سایت های طبیعی ، گذرگاه ها یا پناهگاه ها ، برای نامگذاری چند مورد. سپس می توانید پیاده روی را ذخیره کنید یا بر روی برگه “ناوبری” کلیک کنید که شما را در کل خروجی شما راهنمایی می کند. گزینه دوربین که مستقیماً در رابط موجود است نیز می تواند برای جاودانه کردن یک لحظه در یک کلیک عملی باشد.

  پس از انتخاب پیاده روی ، رابط نشان دهنده مجموعه ای از اطلاعات در مورد آن است: از نوع مسیر تا نوع سطوح ، از جمله مشخصات ارتفاع. فراگیر بودن بسیار قدردانی. فقط کارتهای Komoot به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.

  Komoot - Rood Rood Roose

  Komoot – Rood Rood Roose

  نقشه ها.من

  نقشه ها.من لزوماً به شما در یافتن پیاده روی های مورد علاقه خود کمک نمی کنم ، اما یک بار در مسیرها بسیار کاربردی است. به یاد داشته باشید کارت مربوط به منطقه جغرافیایی را که در آن قصد دارید بروید بارگیری کنید و سپس بدون نیاز به اتصال به اینترنت ، از یک برنامه بسیار دقیق لذت ببرید. این یک معیار برای GPS آفلاین است.

  در صورت تمایل می توانید مسیرهای خود را با فرمت GPX وارد کنید. اما حتی بدون اینکه وقت خود را برای انجام این کار انجام دهید ، هرگز از دست نخواهید داد ، از آنجا که واقعاً باید روی آن اصرار داشته باشید ، نقشه ها.بسیار دقیق است و حتی مسیرهای خاصی و مسیرهای بسیار کوچک را نمایش می دهد. در مقایسه ، خدماتی مانند Google Maps پس از محاصره طبیعت ، جزئیات بسیار کمتری را ارائه می دهد.

  در نقشه ها.من ، شانس بسیار کمی وجود دارد که شما در منطقه ای به پایان برسید که هیچ مسیر کوچک با نقطه کوچک روی صفحه نمایش داده نمی شود تا به شما اطمینان دهد و ایده ای از مسیری که می کنید به شما ارائه دهد.

  maps.me

  Plantnet: گیاهان اطراف ما را بشناسید

  راه رفتن خوب است ، اما دانستن دقیقاً آنچه می بینید حتی بهتر است. با Plantnet امکان پذیر است ! این برنامه می تواند مبتذل به عنوان “شازام گیاهی” باشد. برنامه مانند این کار می کند: شما در یک عکس عکس می گیرید ، آن را در برنامه وارد می کنید ، بخشی از گیاه مورد نظر را مشخص می کنید (برگ ، میله ، پوست و غیره.) ، سپس همه اینها در پایگاه داده PlantNet مقایسه می شود تا نتیجه ای به شما بدهد.

  مشکل: شما باید به اینترنت وصل شوید ، چیزی که وقتی به مسیرهای خاصی می روید بسیار نادر است.

  Plantnet - PL@NTNET گیاه شناسایی

  Plantnet – PL@NTNET گیاه شناسایی

  کارت های پرداخت شده برای پیاده روی های شما

  عنصری که برای اکثریت قریب به اتفاق این برنامه ها در نظر گرفته شود این است کهتقریباً هرگز کارتهای کامل و مفصلی در اختیار آنها قرار نمی گیرند. برخی از این برنامه ها کارتهای رایگان زیادی ارائه می دهند ، اما هرگز به اندازه کارت های IGN یا میشلین خوب نخواهند بود. کارتهای “خوب” پرداخت می شوند و اغلب به اشتراک سالانه نیاز دارند قیمت آنها بسیار متفاوت است.

  در اصل ، برای دسترسی به بخش خوبی از کاتالوگ IGN به روشی نامحدود و آفلاین ، به طور متوسط ​​20 یورو در سال حساب کنید. این قیمت یک کارت واحد است و تا زمانی که یک تبلت نسبتاً بزرگ یا صفحه نمایش هوشمند داشته باشید ، این یک سرمایه گذاری بسیار خوب است.

  برای این قیمت ، شما به کارتهای عالی ، بسیار دقیق با ارتفاع ، دیدگاه ، کوچکترین قطعه مسیر یا مسیر جنگلی دسترسی خواهید داشت … به طور خلاصه همه چیز شما نیاز دارید تا خود را به درستی جهت یابی کنید.

  همچنین توجه داشته باشید که در مورد کارتهای IGN به ما گفته می شود زیرا این منابع در این زمینه منابع هستند ، اما این برنامه ها طعم خوبی برای ارائه صدها شرکت نقشه برداری دیگر با قیمت های بسیار متنوع و در کشورهایی غیر از فرانسه دارند. این به شما بستگی دارد که به بهترین شکل ممکن نگاه کنید ، اما همیشه مطمئن شوید که بدون دسترسی به اینترنت می توانید با آنها مشورت کنید. ما نمی خواهیم خوانندگان گرانبهای خود را در برابر خطای بی توجهی از دست بدهیم.

  اگر علاقه مند هستید ، می توانید بهترین برنامه های در حال اجرا و دنباله دار را نیز پیدا کنید.

  می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

  مجموعه در فیلم

  خبرنامه شخصی شما

  ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

  بهترین اخبار را دریافت کنید

  داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

  اعلان های وب

  اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.

  آماده سازی ، دوچرخه ، تجهیزات و مسیرها

  […] بسته بندی دوچرخه با تجهیزات سبک ، همچنین با سفر طولانی آخر هفته یا یک نوع پیاده روی روز مطابقت دارد ، و نه لزوماً یک سفر […]

  برنامه پیاده روی بدون اتصال – اتصال دهنده
  […] برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای خوب … […]
  برنامه Android پیاده روی رایگان اتصال – پورتال های اتصال
  […] 4. برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای خوب … […]
  برنامه Android Android Free Hiking Off Connection – اتصال اتصال دهنده.کم
  […] 4. برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای خوب … […]
  برنامه Android پیاده روی رایگان اتصال – اتصال
  […] 4. برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای خوب … […]
  آلرژی گرده: 2 بهترین برنامه برای محافظت از خود | وابسته به سلیقه
  […] برنامه های پیاده روی: انتخاب ما برای سازماندهی پیاده روی های شما به خوبی […]
  بنابراین برای یافتن بهترین برنامه ها بهتر است نظرات را بخوانید ? ��

  عصر بخیر ، در واقع من دوست داشتم بدون گارمین خود انجام دهم و همه چیز را بر روی آن قرار دهم که دارای یک باتری نسبتاً مقاوم در مدت زمان است ، و به خصوص که اکنون می توانم برخلاف تلفن های هوشمند تغییر کنم. من با چندین توسعه دهنده تماس گرفتم و آنهایی که از اوسند به من گفتند که آنها نمی خواستند “Garmin” را انجام دهند ، اما حداقل می توانستند از آن الهام بگیرند ، حداقل از نظر سادگی ، حتی اگر برخی گارمین “مد قدیمی” را پیدا کنند رابط ، حداقل با تغییر دستگاه ، ما بلافاصله در حمام هستیم ، نیازی به گذراندن روزها به دنبال همه چیز نیست و جدا از اشکالات موجود در دستگاه های جدید ، ما می توانیم S ‘. این مورد برنامه هایی نیست که شما باید همه چیز را پیکربندی کنید و به خصوص تمرین ، من وقت خود را برای امتحان کردن Osmand در نسخه +، برای پیکربندی همه چیز ، اما به هیچ وجه ، 70 متر از PO من ، من را “وارد” کرد ، بهتر عمل کنید ، و علاوه بر این او نمی خواهد “خط مستقیم” را انجام دهد ، من پیکربندی “هواپیما” را می بینم تا او بخواهد مستقیماً بدون اینکه من را طی کند ، حرکت کند و قد ، زیرا کارت ها در OSM هستند و بنابراین ناقص است ، حتی در حالت مسیر ، من نمی توانم این کار را انجام دهم. تنها برنامه ای که با کارتهای Garmin قابل استفاده است OruxMaps است ، اما این که با کارت های رایگان SoSM ، من مخالف پرداخت کارتو همانطور که در GPS خود انجام داده ام ، اما با یک برنامه خوب و بدون آن برای من یک بازو ، کارت گارمین فرانسه برای من کمتر از 200 یورو برای تبلیغات هزینه کرد و علاوه بر این تکمیل می شود ، بنابراین من قادر نخواهم بود دستگاهی را ذخیره کنم تا همه چیز را در تلفن خود داشته باشد ، خیلی بد است.

  تبعید Mytrails

  BJR ، به طور کلی وقتی از چیزی استفاده می کنیم که متناسب با ما باشد ، خوب ، همه چیز مبهم به نظر می رسد. و حتی ویژگی های خاصی در برنامه های دیگر برای استفاده پیچیده به نظر می رسد . و اغلب “واقعاً درست” است ! اما در این حالت ، Garmin شما ، باید بدانید که از یک ناوبری GPS استفاده می کنید ، و این سالهاست که تجربه دارد. به طور خلاصه ، طبیعی است که خوب باشد. بنابراین ما نباید آن را تغییر دهیم ، مگر اینکه بپذیریم که برنامه های دیگر کمتر خوب هستند (حداقل در برخی از امتیازات یا حتی موارد زیادی. در واقع ، واضح است که بسیاری از آنها برای استفاده پیچیده هستند ، به نظر می رسد که اجتناب ناپذیر است (اما چرا ?). و به اعتقاد من ، پومپوم در این موضوع است. بسیاری از چیزهای جالب اما ارگونومی ، اوه ! که واقعاً شرم آور است. برای یادآوری “چگونه کار می کند” ، شما باید هر روز تمرین کنید تا به یاد داشته باشید. نمونه بارز ایجاد توسعه دهندگان با کاربر آشتی نمی کند. Mytrails بصری تر و مهمتر از همه بازیگوش است اما خطاهای سود زیادی دارد (در آمار ، نمودارهای شیب و سایر موارد ، نمایش داده ها روی کارت ، داده های GPS در زمان واقعی و غیره. اما علاقه زیادی: کاشی ها سیال نمایش داده می شوند و می توانید منابع کارت زیادی را مدیریت کنید. برای مشخص شدن ، برنامه “پایان زندگی” برنامه پشتیبانی بیشتر یا MS. و من اسمند را که شما استناد می کنید آزمایش می کنم ، متشکرم

  عصر بخیر همه ، من این مقاله جالب را در برنامه های GPS خواندم و همانطور که می خواستم با رفتن از Garmin GPS ، کمی از راه هایم را سبک کنم ، فکر کردم می توانم یک برنامه خوب را بر روی تلفن Android بگذارم ، و سرانجام مجبور شدم تسلیم شوم. هیچکدام از برنامه های ذکر شده در این مقاله ، همانطور که خوب است ، اطمینان از یک گارمین خواهد داشت ، توسعه دهندگان برخی مجبور بودند خود را برای انجام برخی از آنها سگ بدهند ، اما اگر بخواهیم به راحتی از همه استفاده کنیم ، بسیار پیچیده است ، باید ساده باشد ، که با همه چیز دور نیست. یک برنامه پیاده روی باید سریع استفاده شود و پس از بازگشت پیکربندی شما که هیچ سوالی در مورد استفاده وجود ندارد ، تنها موردی که من خوب پیدا کردم Osmand است ، کارت های قابل بارگیری (ضروری در شبکه بدون شبکه) ، اما اگر فقط اضافه کردن POI ، من با عملکرد “علاقه مندی ها” ، “مارک” و غیره گم شدم ، چرا به سادگی POI را اضافه نمی کنم ” ? و دو شکست بزرگ این برنامه ، که من نیز می توانم در مورد دیگر آن نیز پیدا کنم ، این است که وقتی شما یک POI را انتخاب می کنید ، چرا مانند Garmin ، یک صفحه “قطب نما” انجام نداده اید که فقط به شما امکان می دهد از مکیدن بزرگ پیروی کنید در وسط به شما اجازه می دهد تا به PO برسید ? این صفحه ضروری است ، نیازی به نگاه کردن به کارت نیست ، ما فقط به کمی مکش نگاه می کنیم: مستقیم خوب است ، اگر به سمت چپ منحرف شود ، به سمت چپ به سمت راست بپیچید . علاوه بر Garmin ، 4 پارامتر قابل استفاده است ، من به طور کلی “CAP” را به طور مرتبط با “زمان در مقصد” و “فاصله تا مقصد” قرار می دهم و این همان است ، ما همه چیز را در زیر چشمان خود داریم. و فقدان دیگر اسمند این است که شما در وسط هیچ جا نقطه ای را انتخاب می کنید ، چرا نمی توانید مستقیماً بروید ? شما باید به طور سیستماتیک از طریق یک جاده به آن دسترسی پیدا کنید ، اگر در وسط چوب باشد ، آسان نیست. به طور خلاصه ، برنامه های کامل خوب ، اما نه با آنچه در پیاده روی مفید است: سادگی.

  از طرف من ، من از پیاده روی خود استفاده می کنم ، کاربردی آسان برای استفاده ، که تمام ویژگی های لازم برای پیاده روی را دارد و کارتهای زیادی از جمله IGN را ارائه می دهد

  همچنین E-Walk وجود دارد ، که یک کارت توپوگرافی جهانی را ارائه می دهد (بصورت آنلاین ، با اشتراک اگر می خواهید از آن استفاده کنید). شما می توانید آزادانه مسیرهای خود را ضبط و طبقه بندی کنید ، آمار خود را نمایش دهید ، برای تهیه پیاده روی / تعطیلات ، جستجوی مکان ها و غیره ، روی کارت یادداشت کنید. همچنین می توانید پسوند IGN را نصب کنید که به شما امکان می دهد کارت های IGN (دوباره ، بصورت آنلاین و اشتراک برای آفلاین) را نمایش دهید و از Ignrando استفاده کنید (رایگان).

  مشکل اشتراک از همه جا است. من موافقم که از سازندگان نرم افزار یادآوری می کنم ، اما اگر کارت کاغذی بخرم ، آن را برای زندگی دارم ، در هر ماه اشتراکی پرداخت نمی کنم. و تمام برنامه های چند موردی که موضوع به تدریج قبل از خرید یک بار آن را به یک فرمول اشتراک تبدیل می کند و تمام می شود.

  در غیر این صورت ya ign rando که به تازگی خارج شده است یا UbitReck که از کارتهای IGN نیز استفاده می کند. نیازی به رفتن به بین المللی نیست ^^

  بازیافت موضوعات قدیمی ?
  تبعید Mytrails

  Mytrails اکنون “پایان زندگی” است. آخرین تکامل نرم افزار بزرگ آن به Android 7 باز می گردد (V2.1) و از آن زمان ، عملاً هیچ چیز. با وجود اشکالات بیشمار/ نقص گزارش شده ، توسعه دهنده برای تصحیح (یا حتی انکار) بسیار کم است. و از آنجا که Mytrails هرگز واقعاً موضوع اشکال زدایی منظم نبوده است ، با این اختلالات باقی می ماند. به عنوان مثال ، همه چیز مربوط به دامنه ها با مراجعه به مسافت “گرفته شده در کوتاه” به جای مسافتی که واقعاً طی شده است (مانند سرعت محاسبه شده در جای دیگر) تحریف می شود. یک خم مو و شیب منفجر می شود … حتی روی ظرف ! مشکل این است که یک کاربر جدید لزوماً تمام خطاهای برنامه را تحقق نمی بخشد. به طور کلی ، یک رویداد پیش بینی نشده یا اصلاحات خاص (مانند تشخیص شکست ، ضبط تعلیق ، عادی سازی ارتفاعات و غیره.) می تواند برنامه را مختل کند و این اشکال یا نتیجه بد است (به خصوص در آمار و داده های فعلی HUD). کار یک زندگی “به کار ناتمام تبدیل شده است” … و “در هر گوشه کمی اشکال دار” باقی مانده است. توسعه دهنده وی اکنون به حرکت خود ادامه داده است. اما چه کسی می داند ، یک روز شاید.

  کشور پشتی نیکویز در ماه دسامبر پر از جذابیت است. نیازی به 4G ، داده برای “تعطیلات” نیست “اگر مجبور شدم به شما بگویم کجا می روم ، دیگر تعطیلات نخواهد بود”

  شما این هستید که بسیار هیجان زده هستید ، چنین بگویید ، هنوز استاد خود را ندیده اید? �� بیا ، سبد بسته.��

  می بینید ? اطلس مراکش ! من نمی خواهم چاقوی شما را در زخم به شما برگردانم اما این مقاله برای افرادی که به تعطیلات می روند نوشته شده است. شما ناف جهان نیستید.

  در آنجا نوشته شده است: https: // بارگذاری.رد کردن.com/images/f051C02D01127D7690EAC025851ED782023838E84B2E6158D78F2AE3D5F0E963.jpg شما فکر می کنید کلمه تعطیلات و ناسازگار با کلمه سفر ? این مقاله به مناسبت تعطیلات کریسمس منتشر شد. ما نمی توانیم مرتبط تر انجام دهیم. به خصوص می توانید در جنگل Fontainebleau گم شوید. ��

  بله ، او در مورد جای خالی صحبت می کند و سفر نمی کند. اگر متوجه نشده اید که این مقاله یکی از مواردی است که Fandroid به صورت دوره ای بیرون می آید (و نه لزوماً به روشی کاملاً مرتبط) برای پر کردن روزهای توخالی هنگام نوشتن کار دیگری برای انجام کار شما وجود دارد ، من نمی توانم کاری انجام دهم برای شما.

  در واقع ، اگر ما زیر آسمان دیگر را ترک کنیم ، حتی اگر رایج ترین آن نباشد ، خوب درک می شود. بعد از آن ، از نظر پیاده روی در جنگل ، بدون اینکه بیشتر برای من باشد ، به خصوص اگر من قصد دارم فرزندانم را در گذر از دست بدهم.��

  تازه کار از مسیر ضرب و شتم ? یک کارت کاغذی خوب ، کمی آماده سازی و یک چراغ جلو + قطب نما. راه رفتن خوب

  اطلس مراکش. تعطیلات مبارک همه یکسان است. به خصوص که می توانیم در جنگل Fontainebleau�� گم شویم

  شما باید AlpineQuest ، برنامه کامل را با بروزرسانی منظم آزمایش کنید. از دیدگاه من ، بهترین برنامه GPS برای احتمال پیاده روی برای دسترسی به کل کارتهای Swisstopo

  شما می دانید که همه در همان مکان زندگی نمی کنند ? از طرف دیگر مقاله با فرضیه اقامت تعطیلات آغاز می شود. چگونه صدمه دیده است ?

  خوب است که ما را در اواسط ماه دسامبر از این نوع موارد خارج کنیم ، من در مورد آن برای گشت و گذار بعدی خود در زیر طوفان برفی فکر خواهم کرد. با تشکر.

  سلام ، من به استرالیا رفتم و سفر خود را آماده کردم از برنامه E-Walk استفاده کردم که با IGN و Igno Rando شریک زندگی است. ما به نقشه خیابانی باز دسترسی داریم و می توانیم بخش های جغرافیایی را از طریق تلفن وی بارگیری کنیم ، با ثبت نقاط مورد علاقه ، جزئیات تماس با GPS ، به اشتراک گذاری آنها (در صورت لزوم کمک می کنم) و غیره ، پیاده روی ها را آماده می کنیم. در طول اتاق نشیمن فقط باید GPS فعال شده را برای استفاده از ردیابی داشته باشید. ممکن است برای سفر شما خیلی دیر باشد اما همیشه می تواند برای دیگران استفاده شود !

  سلام ، همه این بحث ها دو ساله یا بیشتر است. من سعی می کنم. من در ماه مه به ایالات متحده می روم. من به دنبال یک GPS یا یک برنامه برای جهت یابی خودم و خانواده کوچکم ، در افزایش های آمریکایی نامشخص. به عنوان مثال ، در دره پارک ایالتی آتش نشانی ، پیاده روی های بسیار خوبی از مسیر مورد ضرب و شتم وجود دارد ، بیشتر کوهنوردان خوب یا پیاده روی که به دنبال کمی اضافی هستند ، نشانه های GPS را در وبلاگ ها باقی مانده اند ، من می خواهم قبل از عزیمت آنها را ضبط کنم ، به همین ترتیب سایت شگفتی های این مکان ها را پیدا کنید. من یک تازه کار در این موضوع هستم ، آیا فکر می کنید برای یک مبتدی GPS ViewRanger یک راه حل قابل اعتماد و “آسان” خوب است ? (به زبان فرانسه) با تشکر از اوایل من

  Rando & Terroir در Haute Ardenne | پیاده روی و سفر

  […] در آغاز یا پایان سوار شدن. قابل بارگیری GPX Trace (برای بارگیری در برنامه GPS یا برنامه تلفن های هوشمند خود) و دائماً بدانید که کجا هستید و کجا باید بروید … […]

  این شما احمق هستید ، در فرانسه افرادی وجود دارند که نمی توانند به تعطیلات بروند: احمق سه گانه که به ماکرون رای داد ، لعنتی ریچ ! یک روز ما همانطور که برای ماری-آنتوانت انجام دادیم ، سر شما را قطع خواهیم کرد !

  سلام به همه ، در اینجا تست بی طرف من از برنامه ViewRanger در Trailrunning در مسیر من http: // وبلاگ www است.در مقابل لسومت.FR/فهرست.PHP/2016/09/21/mon-test-de-lapplication-dorratation-viewrant-pour-le-trail/ . باید ! خواندن مبارک ، آرنود

  شما بسیار خوش شانس هستید که مردم به شما پاسخ خواهند داد ، بدیهی است که هیچ آموزش و پرورش و هیچ احترامی برای نویسنده مقاله وجود ندارد .

  خواندن این مطلب در صورت پیاده روی در فرانسه ساده ترین راه داشتن تلفن هوشمند با SityTrail است که به شما امکان می دهد کارت های IGN را به سادگی بارگیری کنید ، نیازی به فنی نیست.

  سلام ، من اکنون در حال تلاش برای خرید یک تلفن هوشمند هستم که به من امکان بارگیری کارت را می دهد ، درک بحث در انجمن ها دشوار است ، به اندازه کافی تجربه نمی شود ، می تواند توسط چنین مواردی به عنوان مثال ابلاغ شود ?

  من شخصاً از ViewRanger و Locus Pro استفاده می کنم. > ViewRanger: برای 2 چیز: 1) برای رابط کاربری خوب و بسیار بصری آن. بیشتر ویژگی های لازم برای پیاده روی را ارائه دهید: تهیه دوره ، ضبط آهنگ ، آمار اساسی و نمودار ، واردات/صادرات GPX. 2) برای دسترسی به بهترین کارتهای جهانی پرداخت شده جهان (IGN 1: 25000 و 1: 100،000 برای فرانسه) ، با یک صفحه بسیار غنی از فرمول های تجاری. (توسط کاشی ، توسط منطقه ، کشور, . ) از طرف دیگر ، از نظر ارائه کارتهای رایگان ، انتخاب بسیار محدود است ، اما هنوز هم امکان ذخیره آنها به صورت آفلاین است. علاوه بر این ظاهراً توسط برخی خدمات رسمی در برخی کشورها استفاده می شود. > Locus Pro: برای من این چاقوهای واقعی برنامه GPS است. این ویژگی ها بسیار پیشرفته هستند ، انجام همه کارها ، کارکردهای اساسی (تهیه دوره ، ضبط آهنگ ، آمار و نمودار اساسی ، واردات/صادرات GPX) ، با ویژگی های پیشرفته تر: – نقشه کالیبراسیون دستی و دستی ممکن است. – همه چیز قابل تنظیم است ، رابط ، میانبر ، داده های نمایش داده شده. – حالت GPS ماشین متصل – مدیریت داده های پیشرفته کاربر (آهنگ ، PO) – پانل کارت رایگان بسیار غنی در دسترس است ، که بسیاری از آنها می توان به صورت آفلاین بارگیری کرد. از طرف دیگر ، به نظر من ، دسترسی مستقیم به کارتهای پرداخت شده. – بسیاری از افزونه ها در دسترس است که یکپارچه سازی کامل (به لطف افزونه) رابط کاربری به خوبی انجام نشده است ، اما به دلیل میزان ویژگی های موجود ، کمی گم می شوید ، بهتر است وقت خود را برای پیکربندی خود اختصاص دهید رابط و میانبرها با توجه به استفاده از آن. من چند سال پیش OruxMap را آزمایش کرده بودم ، اما او واقعاً مرا قانع نکرده بود. از آنجا که بسیاری از نظرات مثبت در مورد این برنامه وجود دارد ، من نگاهی به آنجا را رد می کنم تا ببینم آیا تغییراتی ایجاد شده است.

  Stevenson درست است ، Sitytrail برنامه ای برای مشاوره است زیرا این مزیت را دارد که تمام کارتهای IGN را با امکان بارگیری یک سطح خاص برای پیاده روی آفلاین ارائه می دهد. با این حال ، رابط کاربری آنها گاهی گیج کننده است که این تصور را دارد که چندین توسعه دهنده بدون احترام به یک منشور گرافیکی مشترک شروع به کار کرده اند. برنامه کاملتر از OruxMap بسیار دور است اما به یادگیری بیشتری نیاز دارد و IGN را به عنوان استاندارد ارائه نمی دهد.

  ماروندو ، برنامه رسمی ffrandonnée

  Marando کاربرد رسمی Ffrandonnée است که به شما امکان می دهد با ابزارهای راهنمایی ، ضبط ردیابی ، بارگیری GPX ، پرونده های PDF به مدارها و بسیاری از ویژگی های دیگر برای کمک به کوهنوردان در تمرین خود به هزاران سفر ارزشمند در همه جا در فرانسه دسترسی پیدا کنید.

  ارسال شده در 03 اوت 2023

  برنامه ماروندو ، برنامه رسمی ffrandonnée

  ماروندو: درخواست کوهنوردان جوان و قدیمی

  ماراندو برنامه پیاده روی ایجاد شده توسط فدراسیون پیاده روی فرانسوی (ffrandonnée) که یک پیشنهاد رایگان با بیش از 6000 سفر شایسته علاقه در همه جا در فرانسه ارائه می دهد ، با دقت توسط 9000 کفش داوطلبانه خود برای زیبایی مناظر عبور می کند ، میراث و گنجینه های تاریخی که آنها را کشف می کنند و جانوران قابل توجه و فلور آنها !

  بدون فراموش کردن کیفیت ffrandonnée که به کاربران خود پیشنهاد مدارهای مشخص ، برچسب ، تأیید شده و مرتباً نگهداری می شود.

  Marando to Apple Store را بارگیری کنید Marando to Google Store را بارگیری کنید

  مدارهای پیاده روی برای همه سلیقه ها / سطوح

  این که آیا شما تازه کار هستید یا در عمل پیاده روی تأیید شده اید ، ماراندو در انتخاب سفر خود از طریق فیلترهای جستجوی پیشرفته از شما پشتیبانی می کند. شما می توانید مسیری را با توجه به سطح دشواری آن ، مدت زمان پیاده روی ، مسافت مورد نظر یا ارتفاع برای صعود انتخاب کنید.

  مسیرها نیز بر اساس نوع مدار طبقه بندی می شوند: در حلقه ، خطی ، روز یا بی خانمانی (معروف GR® وت GR® از کشور) ؛ و حتی با نظم و انضباط (پیاده روی ، پیاده روی شمالی یا برف برفی). به طور خلاصه ، همه چیز برای شخصی سازی پیاده روی خود و ساختن آن “خیاط” !

  ویژگی هایی برای غنی سازی تجربه پیاده روی شما !

  ماروندو بسیاری از ویژگی های عملی را برای آسانتر کردن پیاده روی ارائه می دهد: به عنوان مثال ، در پیگیری مدار -به محض اینکه به یک نقطه مورد علاقه قابل توجه یا هنگامی که مسیر درست را قرض نمی دهید ، بلافاصله مطلع می شوید ! یک مدار شما را مورد علاقه خود قرار می دهد ? آن را به موارد دلخواه خود اضافه کرده و آن را در نسخه “آفلاین” بارگیری کنید تا از عدم موفقیت شبکه در طول مسیر نترسید ! ؛) برای باتجربه ترین ، مدار خود را با استفاده از ابزارهای برنامه مستقیماً ایجاد کنید ، اگر با مهمترین فایل GPX مسیر مستقیم نیست. شما به طور خودکار آن را در فضای شخصی خود پیدا خواهید کرد و حتی می توانید آن را با جزئیات بیشتری در مورد نسخه رایانه ماراندو ویرایش کنید !

  سرانجام ، برای طرفداران Scan 25® ، اشتراک سالانه با قیمت 13 در دسترس است.99 €/سال, جذاب ترین پیشنهاد در بازار ، به سادگی !

  Matrib: ویژگی جدید ماروندو برای جوامع کوهنوردان !

  تصور کنید که مسیرهای مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارید ، از سفرهای مشترک سازماندهی می کنید و لحظات فراموش نشدنی را در قلب طبیعت با CEU زندگی می کنید که به شما نزدیک است. فضایی دوستانه که در آن امکان تبادل مشاوره ، عکس ، پیاده روی و بازخورد در زیباترین مسیرهای پیاده روی وجود دارد ! دیگر خواب نبینید ، Ffrandonnée اکنون آن را از طریق برنامه Marando خود به شما ارائه می دهد. Matita را کشف کنید: ویژگی جدید ماروندو برای جوامع کوهنوردان !

  ماتیترا به صورت رایگان و در دسترس برای همه دارندگان یک مجوز Ffrandonnée یا Randopass ، فضای بی نظیری از بیان را برای سازماندهی سفر بعدی خود با خانواده ، دوستان یا بین اعضای یک باشگاه به شما ارائه می دهد.

  ماروندو: برنامه رایگان برای همه علاقه مندان به پیاده روی

  پیشنهادی که هزاران سفر شایسته علاقه و ویژگی های مفید و عملی را در یک متمرکز می کند برنامه رایگان مدیریت شده توسط ffrandonnée, نماینده انجمن پیاده روی در فرانسه و به عنوان یک ابزار عمومی شناخته شده است: شما خواهید فهمید, ماروندو برنامه ضروری برای همه دوستداران پیاده روی و طبیعت در فرانسه است.

  اکنون در تلفن Android یا iOS خود بارگیری کنید و زیباترین مسیرهای پیاده روی در فرانسه را کشف کنید !

  فروشگاه Marando to Play Store را بارگیری کنید بارگیری Marando to App Store

  فراتر رفتن

  • با سوالات متداول ماندو مشورت کنید
  • با ویجت ماراندو مشورت کنید
  • پرسش ? برای پشتیبانی با ما تماس بگیرید.marando@ffrandonnee.خط

  Marando - ffrandonnée: اولین پیشنهاد D

  آنها از ما حمایت می کنند: