10 مورد برتر ما برای یافتن بهترین ماشین برای زنان ، 20 اتومبیل برتر زن در سال 2023 – وبلاگ Vivacar

20 اتومبیل برتر زنان (2023)

Contents

برای زنانی که بیشتر و بیشتر برای ثبت نام وسایل نقلیه به نام خود و یا تأثیرگذاری بر همسرشان در انتخاب مدل ، معیارهای ممتاز ایمنی ، طراحی ، راحتی در هیئت مدیره و بوم شناسی هستند. بنابراین تعجب آور نیست که در میان اتومبیل های خانمهای مورد علاقه در سال 2023 اکثریت قریب به اتفاق ساکنان شهر کوچک هستند. اما نه تنها … در اینجا 20 اتومبیل برتر مورد علاقه زنان در سال 2023 وجود دارد.

10 ماشین ایده آل برتر برای زنان

امروز ، انتخاب یک ماشین دیگر به طور انحصاری مردان نیست. تولید کنندگان خودرو به خوبی از این امر آگاه هستند و برخی از مدل های خود را برای لذت بردن سازگار کرده اند مخاطب زن پررونق. با 10 اتومبیل برتر برتر ما مشورت کنید.

10 بهترین اتومبیل برتر برای زنان

یک زن برای زنان بیش از همه وسیله نقلیه است خطوط عملی ، همه کاره ، ظریف و جسورانه. در میان اتومبیل های مورد علاقه جنس عادلانه ، عمدتا اتومبیل های شهری ، اتومبیل های کوچک وجود دارد تمرینات و قابل تنظیم, بلکه متقاطع برای دوستداران وسایل نقلیه اسپرت تر نیز.

انتخاب بین ماشین برای زنان شیک یا ماشین برای زن جوان دشوار است ? فقط برای شما خانمها: ما شما را ارائه می دهیم 10 اتومبیل برتر ما:

فیات 500

Fiat 500 در صدر لیست مدل است تحسین شده توسط زنان. سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل آن و تأثیر دهه 1950 و 1960 برای هیچ چیز نیست. در جاده های ما و به ویژه در شهر همه جاست است. به درستی: جمع و جور ، به راحتی به ترافیک می رود.

ما منحنی های سیال بدن را در داخل ، با اتصالات نرم با سایه های سبک یا رنگارنگ پیدا می کنیم که لمس زنانگی را به محفظه مسافر اضافه می کند و اجازه می دهد ماشین خود را شخصی سازی کنید. راحت ، یک احساس رانندگی انعطاف پذیر و ایمن را ارائه می دهد.

فواید

 • در نسخه های برقی یا ترکیبی موجود است
 • سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل و داخلی تصفیه شده

معایب

 • برخی از گزینه ها بسیار گران هستند
 • فقط 3 درب

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

آنچه برای زنان در فیات 500 جذاب است ، پالت رنگ ها و مدل ها است که باید انتخاب کنید. 3 یا 5 درب ، برقی یا ترکیبی یا حتی برش: این شما هستید که می بینید !

مدل های Fiat 500 ما را کشف کنید.

مشترک شدن در خبرنامه ما!

مینی مینی

Mini هنوز یک ماشین از زمان دیگری است که همه عصبانیت با رانندگان است. رنگ ها و منحنی های جذاب آن ، که در چراغهای جلو و داشبورد یافت می شود ، همه جزئیات مورد استقبال زنان است.

این ماشین بسیار شیک و پرطرفدار شهر مرسوم ، ایده آل برای زنان جوانی است که آرزو می کنند خود را ادعا کنید و سبک خود را به نمایش بگذارید. کمبود گزینه های شخصی سازی وجود ندارد: سکته مغزی و فیلم در خارج ، روفل ، پدال ، صندلی یا حتی اهرم دنده در داخل.

فواید

 • چاپ با کیفیت ، پر کردن لوکس
 • صندلی بلند که یک میدان دید عالی را ارائه می دهد

معایب

 • فضاهای ذخیره محدود
 • عایق صوتی محدود

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

این پایان ، مانور و قدرت آن در زیر کاپوت است که مینی را به درجه اتومبیل های زن برجسته سوق می دهد.

مدل های مینی ما را کشف کنید.

پژو 208

با توجه به تصویر برند خود ، Peugeot 208 یک ماشین کوچک است ساده و زیبا. این کیفیت تجهیزات خود را با تمام لوکس انتظار می رود از مارک های معتبرتر ، اما با قیمت پایین تر می ایستد. به طور خاص ، شما با ظاهری بصری دلپذیر متوجه مواد قوی آن خواهید شد و.

در زیر شهر خود به نظر می رسد تعلیق بسیار انعطاف پذیر که همه شوک ها را برای رانندگی راحت جذب می کند. نسخه دیزل E-HDI یا HDI آبی نیز به ویژه از نظر سوخت اقتصادی است ، در حالی که مدل GTI احساسات کسانی را که دوست دارند یک رانندگی اسپرت تر را اتخاذ کنند ، برآورده می کند.

فواید

 • فرمان کوچک
 • تجهیزات عالی به صورت استاندارد موجود است

معایب

 • هیچ جوش: تمام تنظیمات در صفحه لمسی ساخته شده است
 • درهای عقب باریک

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

Peugeot 208 یک ماشین زن معمولی است ، اما معمولی نیست: آینه های گرم شده ، چراغهای اتوماتیک ، پرواز چرمی. چگونه در برابر او مقاومت کنیم ?

مدل های ما از پژو 208 را کشف کنید.

تویوتا یاریس

این شهر زمین بازی مورد علاقه تویوتا یاریس است. اقتصادی و چابک ، نسخه ترکیبی آن نیز طول می کشد مراقبت از محیط زیست شهری. مجهز ، قابل اعتماد ، اقتصادی و ارزان برای نگهداری ، تویوتا یاریس همه چیز را برای خوشحال کردن زنان دارد.

در نگاه اول ، به نظر می رسد که استحکام و خطوط خارجی آن با مشتری زن مشخص شود ، اما قابلیت اطمینان و امنیت آن باعث آرامش زنان می شود که به دنبال آن هستند.

فواید

 • بسیاری از تجهیزات استاندارد در همه مدل ها
 • بسته ایمنی عالی ، با ضمانت طولانی در مورد وسایل نقلیه جدید

معایب

 • سبک تک رنگ کمتر از رقبای خاص
 • ارتفاع محدود در عقب: اگر مسافران شما بزرگ هستند مراقب باشید

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

استحکام آن اطمینان بخش است و از نگرانی بیش از حد از شکست و سایر مشکلات رایج جلوگیری می کند.

مدل های تویوتا یاریس ما را کشف کنید.

مشترک شدن در خبرنامه ما!

اوپل کورسا

مدت طولانی است که Opel Corsa برای همه جذاب است ، جوان تر به سالمندان, که برای ماشین بسیار نادر است. راز او ? طیف کاملی از تجهیزات ، گزینه ها و موتورها برای برآورده کردن سلیقه ها و خواسته های همه.

زنانی که به دنبال یک ماشین کوچک برای حرکت روزانه هستند ، قدردانی می کنند شخصیت باهوش آن. هندلینگ خوب ، موقعیت رانندگی راحت ، اقتصاد مدل های دیزل یا قابلیت اطمینان در حال رشد مدلهای اخیر: بگذارید Opel Corsa شما را غافلگیر کند.

فواید

 • در نسخه برقی موجود است
 • قیمت ورود و به ویژه هزینه های بیمه پایین

معایب

 • فضای داخلی تک رنگ بسیار هوشیار
 • ستون های ضخیم در قسمت جلویی میدان دید را کمی برجسته می کند

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

Opel Corsa راحت ترین یا جذاب ترین نیست ، اما در همه گروه ها رتبه خوبی دارد. این تطبیق پذیری است که او را در این 10 نفر برتر به دست آورد.

مدل های Opel Corsa ما را کشف کنید.

فورد فیستا

با فورد فیستا ، راحتی است. کاهش نویز ، تعلیق انعطاف پذیر و دست زدن به به یک رانندگی مخصوصاً دلپذیر کمک کنید. فضای داخلی آن به زیبایی ارائه شده است: به خودی خود استثنایی نیست ، اما نادر است که زیبایی شناسی ناخوشایند آن را پیدا می کند.

موقعیت رانندگی او یک دارایی واقعی برای فورد فیستا است و زنان از آن قدردانی می کنند صندلی راننده آن از نظر ارتفاع قابل تنظیم است و موقعیت رانندگی بلند شده است که به شما امکان می دهد جاده را بهتر ببینید و با همه آمار سازگار شوید.

فواید

 • شیشه جلوی گرمایشی استاندارد
 • یک نسخه بسیار کامل ورودی

معایب

 • سینه بزرگ ، اما غیر عملی
 • فضای محدود برای مسافران عقب

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

این ماشین بلند برای زنان بسیار راحت است و لذت رانندگی بسیار خوبی را فراهم می کند.

مدل های ما از فورد فیستا را کشف کنید.

سوزوکی سوئیفت

سوزوکی سوئیفت دوست دارد به آنجا برود جاری. وقتی دیگران رشد می کنند ، کوچک می شود. آنچه تغییر نمی کند کیفیت آن است. سوزوکی به دلیل قابلیت اطمینان خود مشهور است. مدل های جدید با ضمانت 3 ساله یا 100000 کیلومتر همراه هستند ، اما کسانی هستند که از آن استفاده می کنند.

نور ، از یک موتور 1.2 لیتر که فاقد قدرت نیست و با سهولت درایو می شود. عملی ، با تجهیزات موجود از نسخه سطح ورودی سرریز می شود: تهویه هوا ، فرمان چرمی ، کنترل کروز و پنجره های برقی در جلو. به نسخه SZ بروید و از سنسورهای عقب ، افزایش گزینه های اتصال و کیت ایمنی نیز بهره مند می شوید.

فواید

 • بسیار مقرون به صرفه
 • گزینه های بسیاری ، از جمله نسخه 4×4

معایب

 • تنظیم محدود موقعیت رانندگی
 • کمی سیستم سرگرمی بصری

چرا این وسیله نقلیه را توصیه می کنیم:

ارزان برای نگهداری و رانندگی دلپذیر ، این ماشین برای زنی که می خواهد با یک ذهن آرام سوار شود مناسب است.

مدل های ما از سوزوکی سوئیفت را کشف کنید.

مشترک شدن در خبرنامه ما!

20 اتومبیل برتر زنان (2023)

حساس به راحتی ، اندازه تنه و ایمنی فرزندانشان ، ماشین های زنانه بیشتر و بیشتر SUV ها یا حتی مینی بوس ها حتی اگر در معرض خطر باشند. سرانجام ، بسیاری از زنانی که عاشق ماشین هستند بیش از همه آرزو می کنند که از آن لذت ببرند و از این رو برای تبدیل ها ، مترادف آزادی انتخاب می کنند ..

ماشین زنان

اتومبیل هایی که ما ترجیح می دهیم وجود دارد ، و سپس آنهایی که خریداری می کنیم. این دقیقاً یکسان نیست. اتومبیل هایی وجود دارند که ما را در خواب می بینند ، سپس آنهایی که با توجه به معیارهای عینی مانند قیمت ، بدیهی است ، بلکه راحتی ، تطبیق پذیری ، عملی بودن را انتخاب می کنیم.

برای زنانی که بیشتر و بیشتر برای ثبت نام وسایل نقلیه به نام خود و یا تأثیرگذاری بر همسرشان در انتخاب مدل ، معیارهای ممتاز ایمنی ، طراحی ، راحتی در هیئت مدیره و بوم شناسی هستند. بنابراین تعجب آور نیست که در میان اتومبیل های خانمهای مورد علاقه در سال 2023 اکثریت قریب به اتفاق ساکنان شهر کوچک هستند. اما نه تنها … در اینجا 20 اتومبیل برتر مورد علاقه زنان در سال 2023 وجود دارد.

برنامه خودکار جدید !

 • عکس,
 • مقایسه کردن,
 • خرید و / یا فروش با بهترین قیمت

برنامه Occazio - ماشین خود را بخرید یا بفروشید

خلاصه مقاله

5 ماشین شهری که آنها را دوست دارند

Top 1 – Fiat 500: ماشین مورد علاقه شهر برای جنس زن برای سال 2023

اتومبیل های مورد علاقه زنان: Fiat 500 1.2 L (2014)

فیات 500 همچنین زنان و خانمها را اغوا می کند, این یک داستان عاشقانه واقعی است که ماندگار است. از زمان ظاهر آن ، ایتالیایی های کوچک به دلیل جوش واضح ، اندازه کوچک او ، ارزش خوب او برای پول ، از جنسیت زن درخواست کرده اند.

Top 2 -Mini Cooper: ماشین کوچک شهر که دختران را مجذوب خود می کند

MINI COOPER 136 CV

مانند فیات 500 ، مینی همیشه یکی از اتومبیل های مورد علاقه زنان بوده است. اینها اشتیاق واقعی را وقف می کنند. آنها به خاطر منحنی های زیبا ، فضای داخلی غیرعادی ، مانور آن ، سمت درجه یک ، بلکه عملکرد آن را ترک می کنند.

3 برتر – تویوتا یاریس: شهر 5 درب شهر ایده آل در شهر

اتومبیل های زنانه مورد علاقه: تویوتا-یاریس-ژاپن

طراحی پویا ، جمع و جور و چابک ، تویوتا یاریس برای زنان درخواست می کند. با ابعاد کوچک و فضای داخلی آن ، همه جا را دزدکی می کند و به همراه ایده آل سفرهای شهری تبدیل می شود.

4 برتر – پژو 208: ماشین شهری که قلب خانمها را به دست آورد

پژو 208 اروپا

تصادفی نیست که هیئت منصفه 100 ٪ زنانه زنان جهانی سال سال گذشته آن را “بهترین ماشین شهری” انتخاب کرد: Peugeot 208 در فرانسه در کنار جنسیت زن بسیار خوب به فروش می رسد که ظاهر ورزشی آن ، طراحی مرتب و سمت حق بیمه آن را به یکی از زنان مورد علاقه خودرو تبدیل می کند.

5 برتر – سوزوکی سوئیفت: ماشین مورد علاقه هیبریدی شهر برای زنان

اتومبیل های زنانه مورد علاقه: سوزوکی سوئیفت

ظاهر آن ، اندازه کوچک آن ، سبکی و لحن آن باعث می شود سوزوکی سوئیفت یکی از آن باشد اتومبیل های مورد علاقه زنان در سال 2023. دومی نیز به ویژه به اکولوژی توجه می کنند ، آنها از موتور کوچک میکرو هیبریدی آن که در نسخه های CO2 خسته شده است ، ستایش می کنند. بنابراین اگر به دنبال یک ماشین شهر هیبریدی هستید ، ژاپنی های کوچک برنامه درستی است که از دست نمی رود.

5 SUV که آنها را دوست دارند

T-Roc Top 1-Volkswagen: بهترین SUV

که گفت SUV ها را دوست ندارند ! تصور کنید که مشتری T-Roc است زنانه. ماجراجو کوچک فولکس واگن عمدتاً با سبک ، تطبیق پذیری و لذت رانندگی اغوا می شود.

Top 2 – Peugeot 2008: SUV مرسوم ، مد روز که آنها را پاره می کنند

اتومبیل های مورد علاقه زنان: پژو کوچک 2008

Peugeot 2008 بهترین SUV فروش در فرانسه است. این مورد برای مردان و همچنین خانمها جذاب است ، اما دومی حتی بیشتر برای ترک این مینی 3008 Ultra Techno با I-Cockpit ، دال بزرگ چندرسانه ای آن و فضای چشمگیر آن در هیئت مدیره بسیار زیاد است.

3 برتر – رنو کاپور: مورد علاقه متقاطع نسخه های نمایشی

رنو کوچک رنو کاپور

رقیب ابدی پژو 2008 ، رنو کاپور نیز موفق شد قلب آنها را فتح کنید. SUV کوچک با شانه های عضلانی به لطف یک پیله و فضای داخلی سخاوتمندانه و تأیید رانندگی شدید ، راحتی مسافران خود.

4 برتر – نیسان جوک: SUV مورد علاقه “زنان Geek”

نیسان کوچک جوک

رانندگی نیمه با کمک ، Wi-Fi در هیئت مدیره ، برنامه نویسی روشنایی ، GPS یا قفل از راه دور: Nissan Juke لطفا زنان مدرن که به دنبال یک ماشین بسیار تکنو هستند ، روزانه آسان برای زندگی. بستنی روی کیک: فضای پشتی یکی از بهترین های این گروه است.

5 برتر – Range Rover Evoque: SUV لوکس که با دختران کلاس دارد

اتومبیل های مورد علاقه زنان: Range-Rover Evoque-P200-Hybrid-Flexifuel

تصادفی نیست که او چندین بار عنوان افتخاری “ماشین زن سال” را کسب کرده است: Range Rover Evoque بیشتر و بیشتر زنانی را جذب می کند که به درستی از سمت حق بیمه خود ستایش می کنند ، اطمینان بخش ، کلاس.

5 مینی بومی که برای خانواده می خواهند

1 برتر – Scenic Renault: مینی بوس زنان باردار

اتومبیل های مورد علاقه زنان: Renault Scenic III 1.6 110 Bioethanol

در سال 1996 راه اندازی شد ، Renault Scenic طی چند ماه تعظیم خواهد کرد. بازنشستگی که بسیاری از خانمها از آنها پشیمان خواهند شد ، آنها که همیشه آن را به دلیل ویژگی های آشکار آن تحسین کرده اند: فضای موجود در هیئت مدیره ، مدولار ، ذخیره همه جا و ویژگی های جاده ای غیرقابل انکار.

Top 2 – BMW 2 Series Active Tourer: مینی بوس برتر تحسین شده توسط همسران

New BMW 2 Series Active Tourer 2022

BMW و با رقیب خود مرسدس یکی از آخرین تولید کنندگان است که هنوز به آینده مینی بوس ها اعتقاد دارد. اثبات با تور جدید فعال که به لطف فضای داخلی بهبود یافته ، تنه غول پیکر و محیط بسیار زیاد آن ، زنان بیشتر و بیشتر را اغوا می کند.

3 برتر – مرسدس کلاس B: مینی بوس مادران خواستار

مرسدس کلاس B 180 136 CV

مرسدس کلاس B و 450 لیتر از حجم صندوق عقب خود با استفاده از شبح ورزشی و حق بیمه خود یک جایگزین زیبا برای مادران که مایل به آشتی دادن بالای دامنه یک سدان لوکس و مدولار بودن یک مینی بوس است.

4 برتر – Volkswagen Touran: اتصالات عاشق زیبایی آن هستند ..

اتومبیل های زنانه مورد علاقه: Volkswagen Touran 3 -Seater عقب

دوست دارند Volkswagen Touran ، نه به دلیل خط کافی ، بلکه به دلیل تطبیق پذیری و مدولار بودن چشمگیر آن. گلف خانواده ها ، همانطور که لقب آن است ، اگر خیلی پر زرق و برق نباشد ، خانمهایی را که به دنبال بیش از همه طرف عملی مینی بوس هستند ، اغوا می کند.

5 برتر – Dacia Jogger: مینی بوس مادران خانواده های بزرگ و ارزان قیمت

داسیا-جیگر

داسیا وارد 20 نفر برتر می شود ! این به سختی تعجب آور است ، زیرا Dacia Jogger جدید یک راه حل ایده آل برای مادرانی که به دنبال یک وسیله نقلیه خوب و ارزان قیمت هستند که قادر به سوار شدن تا هفت مسافر باشد ، ارائه می دهد.

5 مبدل که می خواهند در سال 2023 خریداری کنند

کابریولت T-Roc-1-Volkswagen Top-1-Volkswagen: قابل تبدیل مورد علاقه برای زنان

اتومبیل های مورد علاقه زنان: Volkswagen T-Roc Cabriolet

در زنانی که دوست دارند سوار قابل تبدیل شوند بیشتر آنها به کابریولت T-Roc Volkswagen روی می آورند که این مزیت را دارد که بهترین های هر دو جهان و کابریولت را ترکیب کند. یک ماشین بسیار مرسوم ، مد روز با چهار مکان واقعی برای چرخاندن مو در باد.

Top 2 – Mazda MX5 ND RF: Roadster تحسین شده توسط خانمها

اتومبیل های زنانه مورد علاقه: مزدا MX5

در بهترین راهپیمایی در جهان توسط زنان تحسین می شود که عاشق احساسات رانندگی هستند. Mazda MX5 ND RF ، مانند ژاپن ، کشور مبدا خود ، که از فلسفه آن بین سنت و مدرنیته اغوا شده است: سنت مبدل های انگلیسی در دهه 1960 ؛ مدرنیته اتومبیل های فناوری و قابل اعتماد ژاپنی.

3 – Mini Cabrio: تبدیل افسانه ای مورد علاقه برای همراهان

مینی کوپر کابری

مجهز به یک هود منحصر به فرد که در 18 ثانیه با سرعت 30 کیلومتر در ساعت باز می شود و بسته می شود مینی کابریو زنان را به خود جلب می کند به لطف طراحی منحصر به فرد ، در خارج و در هواپیما ، بلکه با مانور پذیری آن ، ورزشی آن نیز. به طور خلاصه ، لذت آنها در چرخ.

برتر 4 – Fiat 500C: Convertible برای زندگی Dolce Vita

اتومبیل های زنانه مورد علاقه: فیات 500C

زنان مانند فیات 500. آنها عاشق نسخه قابل تبدیل آن ، Fiat 500 C هستند که تمام نقاط خوب نسخه استاندارد از جمله فضای داخلی شیک و یکپارچهسازی با سیستمعامل را در خود جای می دهد ، اما با استفاده از رانندگی در هوای آزاد. موهای Dolce Vita در باد.

5 برتر – Porsche 911 Carrera Cabriolet: قابل تبدیل مورد علاقه دختران “خلبانان”

پورشه کاررا کابریولت

“911 تنها اتومبیلی است که می توانید در یک سافاری آفریقایی شرکت کنید ، خرید خود را انجام دهید ، 24 ساعت Le Mans را اجرا کنید ، به تئاتر بروید یا حتی در خیابان های نیویورک مرور کنید”. ما می توانیم این کلمه خوب کشتی پورشه را برای 911 Carrera Cabriolet از سر بگیریم و درک کنیم که او همه چیز را برای اغوا کردن زنان دارد … نقره.

نظر شما مهم است ! در نظرسنجی ما شرکت کنید – نظر شما حساب می شود ! ��

اتومبیل های بانوان در سال 2019

اتومبیل های مورد علاقه زنان

گفتن اینکه اتومبیل های کوچک اتومبیل های مورد علاقه زنان هستند ، بسیار کلیشه است. با این حال ، این واقعیت مطابق یک مطالعه Autoways است.

یکی از دو راننده در فرانسه است یک راننده. و این در بازار فردی در سال 2019 (از ژانویه تا پایان ماه سپتامبر) منعکس شده است که در آن زنان 40 ٪ از خریداران خودروهای جدید را مطابق با تجزیه و تحلیل اخیر شرکت مطالعات تخصصی نماینده می کنند. و با کمال تعجب ، این ساکنان شهر هستند که اتومبیل های مورد علاقه فرانسوی ها هستند.

FIAT 500 (74 ٪ از خریداران این مدل در تمام انواع خود از جمله 500x) ، کوچک ، “دخترانه” و آسان برای استفاده ، موقعیت قطب را روی یک تریبون بیشتر از آنچه انتظار می رود ، جمع می کند. و از آنجا که کلیشه ها گاهی اوقات زندگی سختی دارند ، مدل دوم محبوب ترین در مورد زنان رقیب 500 است: این اوپل آدم بسیار محرمانه (72 ٪) است که تولید آن متوقف شده است ، و از نزدیک توسط تویوتا ایگو (68 ٪) دنبال می شود و سوزوکی سوئیفت (65 ٪).

سرانجام ، این سهم برای سه گانه فرانسوی از 60 ٪ بیشتر است: Twingo ، 108 و C1 ، دوقلوهای ایگو.

اتومبیل های زنانه مورد علاقه: چه مارک هایی ?

Autoways همچنین شناسایی شده است مارک های مورد علاقه فرانسوی ها. و رکورد به مینی (61 ٪) اختصاص داده شده است. زنان نیز در اکثریت در فیات (55.75 ٪) و سوزوکی (52.62 ٪) هستند. هفت مارک دیگر سهم زنان را در فروش فردی خود بالاتر از حد متوسط ​​دارند:

 • هوشمندانه,
 • تویوتا,
 • عکسبرداری,
 • سسنگایونگ,
 • آب کم عمق,
 • رنو,
 • جیپ,
 • کیا,
 • هیوندای.

از طرف مارک های فرانسوی ، آنها 39.5 ٪ از مشتریان Citroën و 37 ٪ در پژو را تشکیل می دهند. بین سه مارک حق بیمه آلمانی ، بیشترین زنانه آئودی (33.5 ٪) ، پیش از مرسدس (25.7 ٪) و BMW (23.6 ٪) است.

بالاخره ، دختران کمتر از 10 ٪ خریداران را تشکیل می دهند برای ورزش و برچسب های مجلل مانند استون مارتین ، لامبورگینی ، مورگان ، بنتلی ، مازراتی ، لوتوس و آلپین. که فقط به معنای اتومبیل های مورد علاقه زنان است ، مدل های خارق العاده ای نیستند. شاید آنها در زمان خرید به سادگی منطقی تر و عملی تر باشند.

جنسیت زن کمتر به برق می ریزد

با این حال نسبت به بوم شناسی حساس تر است ، زنان نسبت به مردان اتومبیل های برقی کمتری می خرند (1.5 ٪ از خریدهای آنها در برابر 2.3 ٪). با وجود همه چیز ، آنها رد CO2 از 100 گرم در کیلومتر را نشان می دهند ، که 3 گرم در کیلومتر پایین تر از مردان است (103 گرم در کیلومتر).

نتیجه ای که مربوط به نوع شناسی خریدهای آنها است که بر روی کیتادین ها کمتر از SUV های بزرگ تمرکز دارد. زنان همچنین وسایل نقلیه بنزین را خریداری می کنند (77 ٪).

خریداران زیر 30 سال سن دارند

چون آن ها ” سریعتر بالغ و سریعتر از پسران هستند “ به گفته اریک چمپارنود ، رئیس Autoways ، و این که آنها سریعتر وارد زندگی فعال می شوند ، آنها بیشتر در خرید یک ماشین تا 30 سالگی در اکثریت هستند. بنابراین آنها 52 ٪ از خریداران 18-26 ساله را تشکیل می دهند.

سهم آنها سپس به شدت و به طور مداوم از بین می رود. آنها فقط 45 ٪ خریداران را بین 39 تا 47 سال و زیر 40 ٪ خریداران از 59 سال نشان می دهند.

علاوه بر تفاوت در قدرت خرید بین مردان و خانمها در زمان بازنشستگی ، این کاهش وحشیانه از طرف زنان پس از 60 سال می تواند تا حدودی توسط یک پدیده نسل توضیح داده شود. “زنانی که امروز 65 ساله هستند در سال 1975 20 ساله بودند.

زنان این نسل همه زندگی فعال و گواهینامه رانندگی نداشته اند “, تأکید بر اریک چمپارنود. این پیشرفت آینده ای را نشان می دهد که سهم زنان در سراسر بازار باید پیشرفت کند. “” “با فرض اینکه این اثر نسلی است ، می توان پیش بینی کرد که طی 15 سال بازار با برابری برابر خواهد بود و نفوذ مارک های مختلف به توانایی آنها در ساخت اتومبیل هایی که زنان را اغوا می کنند بستگی دارد“، تجزیه و تحلیل اریک چمپارنود.

نتیجه ای که باید با موچین گرفته شود

با این حال ، این مطالعه توسط شرکت Autoways محدودیت های خود را دارد زیرا فقط در نظر گرفته می شود اتومبیل خریداری شده توسط زنان که به تنهایی تصمیم می گیرند ، به تنهایی بخرند و فقط وسیله نقلیه داشته باشند. از این رو اکثر اتومبیل های کوچک ، چه دو یا پنج درب دارند.

واقعیت این است که بسیاری از آنها با خانواده زندگی می کنند و با همسرشان خانه خانه را انتخاب می کنند. تولید کنندگان اشتباه نمی کنند و همه ویژگی ها را نشان می دهندموفقیت بزرگ SUV در این خانمها چه کسی ، وقتی نوبت به فرزندان خود را به مدرسه می رساند ، فعالیت های آنها یا در تعطیلات ، منطقی ساکنان شهر کوچک را رها می کند. آنجا ماشین زنان همیشه شانس و آینده ای روشن در پیش رو برای سالهای آینده است !

آن-چارولوت لاگیر

آن-شارلوت لائور ، روزنامه نگار ، وبلاگ نویس و رمان نویس (رامسی).