10 ارزانترین اتومبیل در بازار در سال 2022 | Vroomly ، ماشین جدید ارزان: 10 مدل برتر برتر

نحوه خرید وسیله نقلیه رویاهای خود با بهترین قیمت

Contents

برای به پایان رساندن این طبقه بندی ارزان ترین اتومبیل ها در سال 2022 ، ما به سازنده Dacia باز می گردیم تا موارد را بررسی کنیم داسیا ساندرو. به عنوان یک “ماشین شهری همه کاره”, Sandero دارای طراحی و ذخیره داخلی است که آن را راحت و کاربردی می کند. بنابراین برای سفرهای شهری مناسب است ، بلکه برای استراحت خانواده خانواده نیز مناسب است. و علاوه بر این ، Dacia Sandero ذات 1.0 SCE 65 ch Essenties فقط هزینه ها 10،490 €. ارزان ترین ماشین او است !

10 ماشین برتر برتر در بازار در سال 2022

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

در مواقع خرید ، خرید یک ماشین جدید لزوما بهترین ایده ای نیست که می توانیم داشته باشیم. بین افزایش در قیمت سوخت و تورمی که باعث پرش قیمت وسایل نقلیه می شود ، بیشتر و بیشتر مردم فرانسوی به سادگی وسیله ای برای پرداخت ماشین رویاهای خود ندارند. خوشبختانه ، یافتن وسایل نقلیه جدید با قیمت مناسب هنوز هم امکان پذیر است. در اینجا رتبه بندی ارزانترین اتومبیل های موجود در بازار در سال 2022 است.

 • 10- Dacia Duster
 • 9- سوزوکی Ignis
 • 8- پژو 108
 • 7- ستاره فضایی میتسوبیشی
 • 6- Citroën C1
 • 5- Dacia Spring Electric
 • 4- فیات پاندا
 • 3- هیوندای i10
 • 2- کیا پیکانتو
 • 1- داسیا ساندرو

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

10- Dacia Duster

داس

در داس SUV مخصوصاً برای افرادی که به دنبال ماشین برای استفاده از خانواده هستند مناسب است ، که می تواند برای انواع رانندگی استفاده شود. قابل استفاده در شهر و همچنین در حومه شهر ، بدون شک Duster مدل پرچمدار تولید کننده رومانی است که از سال 1999 متعلق به گروه رنو است. ارزانترین پایان داسیا داستر مدل است ECO-G 100 HP LPG برای قیمت اولیه 14،990 €.

9- سوزوکی Ignis

سوزوکی Ignis

ما در گروه SUV با سوزوکی Ignis, “SUV Ultra Compact Urban” تولید کننده ژاپنی. Suzuki Ignis کاملاً با رانندگی در شهر سازگار است ، یک کابین بزرگ ، بسیاری از ذخیره سازی و یک صندوق عقب با ظرفیت 267 تا 501 لیتر دارد. ارزانترین پایان آن مدل است ذات 1.2 Dualjet 83 HP مزیتی که قیمت آن است 14،890 €.

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

8- پژو 108

پژو 108

آنجا پژو 108 یک شهر کوچک است که توسط سازنده فرانسوی برای سفرهای با کیفیت شهری ساخته شده است. مجهز به چندین تجهیزات متصل ، در یک نسخه سدان یا با توجه به ترجیحات شما قابل کشف است. به پایان رساندن ذات 1.2 VTI 72 اسب بخار مانند ارزان ترین است زیرا فقط هزینه دارد 13400 یورو.

7- ستاره فضایی میتسوبیشی

ستاره فضایی

یکی دیگر از مینی های Taradin که بورس های تحصیلی کوچک را خوشحال خواهد کرد. آنجا ستاره فضایی میتسوبیشی موتور دارد ذات 1.2 دوچرخه 71 که انعطاف پذیری و راحتی را به وسیله نقلیه می بخشد. بیشتر مجهز به سیستم است شروع پایان که هنگام متوقف شدن وسیله نقلیه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، موتور را قطع می کند. اگر برای ستاره فضایی انتخاب کنید ، فقط باید بپردازید 12،990 یورو.

6- Citroën C1

سیترون C1

آنجا Citroën C1 یک ماشین شهری است که به دلیل برخورد عالی خود مشهور است. به لطف اندازه کوچک آن ، C1 برای استفاده در شهر مناسب است و در تمام کوچه ها و فضاهای پارکینگ دزدکی حرکت می کند. برای استفاده از این وسیله نقلیه با بهترین قیمت ، توصیه می شود که پایان را انتخاب کنید ذات 1.2 VTI 72 HP LIVE با قیمت 12،950 یورو. Citroën C1 همچنین این مزیت را دارد که یکی از اتومبیل هایی باشد که کمترین سوخت را مصرف می کند.

5- Dacia Spring Electric

Dacia Spring ELC- برق

اولین وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ در این رده بندی SUV سازنده Dacia است. با استقلال الکتریکی 305 کیلومتر در شهر ، Dacia Spring Electric به طور متوسط ​​یک بار در هفته شارژ می شود. برای بارگیری در کمتر از 5 ساعت می توانید آن را در خانه یا از طریق ایستگاه شارژ شارژ کنید. این SUV پس از استفاده از پاداش خرید یک وسیله نقلیه برقی ، به شما باز می گردد 12،913 یورو.

4- فیات پاندا

فیات پاندا

آنجا فیات پاندا یک مینی شهر زیبا ، راحت و جادار است. با تمام تجهیزات کمک به رانندگی ، فیات پاندا بدون شک یکی از اتومبیل هایی است که دارای بهترین ارزش برای پول است. دامنه پاندا در چندین وسیله نقلیه از جمله Fiat Panda City Life یا City Cross موجود است. اگر می خواهید از ارزانترین قیمت استفاده کنید ، پایان آن را انتخاب کنید ذات 1.0 70 Ch City با هزینه 12.900 یورو.

3- هیوندای i10

هیوندای i10

آنجا هیوندای i10 مطمئناً نمونه کاملی از آنچه که مینی شهر نامیده می شود. در واقع ، با طول 3.67 متر برای عرض 1.68 متر ، این ماشین قادر به لغزش در همه جای شهر است. با او ، شما هرگز مشکلی برای پارک کردن در شهر نخواهید داشت. هیوندای i10 ذات 1.0 67 HP ابتکار عمل با قیمت است 12،240 €, که آن را به یکی از سه ارزان ترین ماشین موجود در بازار تبدیل می کند !

2- کیا پیکانتو

کیا پیکانتو

آنجا کیا پیکانتو یک ماشین شهری است که برای مصرف کنندگان مشهور است. در واقع ، در بین رانندگان جوان ، بلکه در بین بازنشستگان بسیار محبوب است. این از جنبه ورزشی ، ظرفیت بارگذاری زیاد و به ویژه ضمانت 7 ساله سازنده کیا بهره می برد. پیکانتو ذات 1.0i 67 حرکت حرکت برای شما هزینه خواهد کرد 12،090 €.

1- داسیا ساندرو

داسیا ساندرو

برای به پایان رساندن این طبقه بندی ارزان ترین اتومبیل ها در سال 2022 ، ما به سازنده Dacia باز می گردیم تا موارد را بررسی کنیم داسیا ساندرو. به عنوان یک “ماشین شهری همه کاره”, Sandero دارای طراحی و ذخیره داخلی است که آن را راحت و کاربردی می کند. بنابراین برای سفرهای شهری مناسب است ، بلکه برای استراحت خانواده خانواده نیز مناسب است. و علاوه بر این ، Dacia Sandero ذات 1.0 SCE 65 ch Essenties فقط هزینه ها 10،490 €. ارزان ترین ماشین او است !

بهترین گاراژ را برای تعمیر ماشین خود پیدا کنید:

نحوه خرید وسیله نقلیه رویاهای خود با بهترین قیمت ?

پیدا کردن یک ماشین جدید ارزان قیمت شاید یک چالش باشد ، اما هنوز هم ممکن است. روش های مختلفی برای یافتن وسایل نقلیه جدید با قیمت های پایین ، به ویژه در مقایسه قیمت ها, با جستجوی پیشنهادهای ویژه و دانستن اینکه چگونه مدل ها به.

از کجا می توان یک ماشین جدید ارزان تر خریداری کرد ?

برای خرید ماشین جدید خود با بهترین قیمت ، می توانید به آن مراجعه کنید توزیع کنندگان مختلف ، فیزیکی یا آنلاین.

عوامل خودرو

عوامل اتومبیل واسطه ای هستند که مسئولیت آن را بر عهده دارند پایین ترین قیمت را مذاکره کنید با نمایندگی های وسیله نقلیه مورد نظر خود.

سایت های فروش یا تخفیف

از زمان بحران سلامتی ، فروش اتومبیل آنلاین به طور قابل توجهی توسعه یافته است ، از جمله اتومبیل های جدید یا بازپرداخت. برخی از بازیکنان در این نوع توزیع تخصص دارند و می تواند شما را کمتر بپردازد ، زیرا آنها یک نقطه فروش برای حفظ ندارند. توجه داشته باشید که تولید کنندگان همچنین به شما امکان می دهند وسیله نقلیه خود را بصورت آنلاین پیکربندی کنید و بیشتر و بیشتر آن را خریداری کنید.

نمایندگی های اتومبیل

نمایندگی ها همچنین می توانند به شما در خرید یک وسیله نقلیه جدید ارزان قیمت کمک کنند. این نقاط فروش مرتباً سازماندهی می کنند عملیات تجاری, مانند روزهای باز ، به شما امکان می دهد یک ماشین جدید ارزان تر بخرید.

سی تی اس

40 ٪ در بیمه اتومبیل خود صرفه جویی کنید

با تشکر از Assurland.com ، بیمه شخصی خود را به صورت رایگان در چند دقیقه مقایسه کنید تا با بهترین قیمت محافظت شود !

لیست ارزانترین اتومبیل های جدید

در اینجا لیستی از ارزانترین اتومبیل های جدید با آنها آورده شده است کمترین قیمت ذکر شده در اوایل سال 2023.

طبقه بندی ارزانترین اتومبیل های حرارتی

ماشین ها

قیمت جدید (از)

منبع: جیبوری خودکار.FR ، خودکار.com ، autoplanet.خط

طبقه بندی ارزانترین اتومبیل های برقی

ماشین ها قیمت جدید
بهار داسیا از 20.800 یورو
رنو Twingo Electric از 25.250 یورو
فولکس واگن E-UP از 27،040 یورو
Smart Fortwo Eq از 28،351 یورو
Mg 4 از 29990 یورو
فیات 500E از 30400 یورو
mg zs ev از 33.990 یورو
پژو E-208 از 34800 یورو

نحوه خرید ماشین جدید عزیز ?

خرید ماشین جدید یک است سرمایه گذاری قابل توجه. به همین دلیل عاقلانه است که به دنبال کمترین قیمت و سودمندترین شیوه تأمین مالی باشید.

نحوه خرید ماشین با حداقل دستمزد ?

خرید یک ماشین جدید به دلیل افزایش قیمت وسایل نقلیه برای حداقل یک راننده دستمزد به طور فزاینده ای دشوار است. در پایان سال 2022 ، براساس داده های AAA, میانگین قیمت یک ماشین جدید 32600 یورو بود. این 24 برابر حداقل دستمزد ماهانه 2023 (1،353 یورو) است.

در صورت عدم پس انداز ، شخص با حداقل دستمزد مجبور است از طریق اعتبار. با حداکثر نرخ بدهی مجاز 33 ٪ ، حداکثر پرداخت ماهانه 445 یورو است. این به شما امکان می دهد یک وسیله نقلیه ورودی (11000 یورو) را در 24 ماه خریداری کنید ، یعنی دو سال. اما مراقب باشید ، این پرداخت ماهانه هزینه های دیگری را که وارد نرخ بدهی می شوند ، در نظر نمی گیرد: اجاره ، سایر اعتبارات فعلی ، نفقه و غیره.

چه راه حل تأمین مالی ارزان ترین است ?

برای اینکه ماشین جدید شما تا حد امکان ارزان تر باشد ، اغلب تعجب می کنید که راه حل تأمین مالی چه فایده ای دارد:

 • اعتبار خودکار: همه چیز به نرخ بهره ارائه شده به شما و سایر هزینه های ماهانه شما بستگی دارد.
 • لیزینگ: اجاره با گزینه خرید (LOA) به طور فزاینده ای مورد تحسین قرار می گیرد ، زیرا به هیچ مشارکت نیاز ندارد و پرداخت ماهانه به طور کلی پایین تر از اعتبار اتومبیل کلاسیک است. در پایان اجاره اجاره, شما می توانید وسیله نقلیه را با قیمت پایین تر خریداری کنید.

نکاتی برای پایین آمدن قیمت یک ماشین جدید

6-stauc-baisser-le-dune-duvuite-neuve

 • خرید ماشین در پایان سری : برای فروش سهام قبل از رسیدن نسخه جدید یک مدل ، می توان اتومبیل های پایان یافته توسط نمایندگی ها به پایان رسید.
 • خرید a در انبار : ذخیره وسیله نقلیه برای توزیع کنندگان گران است. درخواست وسیله نقلیه در انبار به جای سفارش آن می تواند باعث شود شما از کاهش بهره مند شوید.
 • منتظر یکی باشید عملیات تجاری : نمایندگی ها در طی عملیات ویژه مانند روزهای باز از تخفیف ها بهره مند می شوند.
 • خرید کردن خارج از کشور : برخی از وسایل نقلیه جدید می توانند قیمت پایین تری را در یک کشور همسایه نشان دهند. با این حال ، مراقب باشید که چه هزینه ای برای وارد کردن آن به فرانسه را در نظر بگیرید.
 • خرید کردن در پایان سال : فروشندگان امتیاز اغلب با توجه به تعداد وسایل نقلیه فروخته شده بر پاداش تأثیر می گذارند. شما می توانید در مورد قیمت نزولی مذاکره کنید تا به آنها اجازه دهید در پایان سال به اهداف فروش خود برسند.
 • هزینه کلی را به صرفه جویی در بیمه : اگر قیمت مدل مورد نظر شما در چشمان شما خیلی زیاد است ، می توانید هزینه های دیگر بودجه ماشین خود را مانند بیمه اتومبیل پس انداز کنید.

چه پاداش خرید یک ماشین جدید ?

در سال 2023 نیز امکان پذیر است از حق بیمه یا کمک بهره مند شوید برای پایین آمدن قیمت ماشین جدید خود ، به شرط او بیش از حد CO2 دریافت نکنید.

 • جایزه تبدیل یا “Casse Premium”: اصل ساده است. شما وسیله نقلیه آلاینده خود را رها می کنید (بنزین قبل از سال 2006 یا دیزل قبل از سال 2011) و حق بیمه خرید یک وسیله نقلیه آلاینده کمتر (برقی ، هیدروژن یا Cris’air1) را دریافت می کنید

مالیات

وسیله نقلیه برقی و/یا هیدروژن

نقد وسیله نقلیه 1

خوب برای دانستن: حق بیمه همیشه به 80 ٪ قیمت خرید وسیله نقلیه محدود می شود. و وسیله نقلیه جدید در سال پس از خرید آن نمی تواند به فروش برسد.

 • پاداش زیست محیطی : در مورد خرید وسیله نقلیه جدید ، فروشنده این است که کاهش قیمت خودرو را کاهش دهد.
ماشین جدید وانت جدید
اشخاص حقیقی 5000 یورو 6000 یورو
حرفه ای ها 3000 یورو 4000 یورو

خوب برای دانستن: این پاداش می تواند برای یک ماشین جدید به 7000 یورو برسد ، برای افرادی که درآمد مالیاتی مرجع کمتر یا برابر با 14،089 یورو است.

اتومبیل متداول جدید گران نیست

ارزانترین ماشین موجود در بازار در حال حاضر چیست؟ ?

در حال حاضر ، ارزان ترین ماشین جدید موجود در بازار است داسیا ساندرو, در بنزین نسخه 1.0 SCE 65 ch ضروری است.

چه وسیله نقلیه ارزان و قابل اعتماد ?

در لیست ارزانترین وسایل نقلیه موجود در بازار ، دو مارک برای قابلیت اطمینان آنها به رسمیت شناخته شده است: هیوندای, با i10 یا i20 آن ، و کیا, با پیکانتو.

اولین قیمت برای یک ماشین جدید چقدر است ?

در حال حاضر ، اولین جایزه یک ماشین جدید این است 11،500 یورو (داسیا ساندرو).

کدام وسیله نقلیه برای خرید در سال 2022 ارزان ?

در سال 2022 ، ارزان ترین وسایل نقلیه خصوصی در بازار عبارت بودند از:

چه ماشین جدیدی برای 5000 یورو ?

در حال حاضر 5000 یورو در بازار جدید وسایل نقلیه وجود ندارد. با این بودجه ، شما باید به بازار دوم.

ارزانترین مارک اتومبیل چیست ?

در حال حاضر ارزانترین مارک اتومبیل در بازار فرانسه است داس, یک خودروساز رومانیایی ، شرکت تابعه گروه فرانسوی رنو از سال 1999.

 • مقاوم سازی: چگونه در سال 2023 به یک ماشین برقی برویم ?
 • قابل اطمینان ترین اتومبیل در سال 2023: بالای مارک های اتومبیل
 • 10 نکته برای کاهش بودجه ماشین خود !
 • خرید روش ماشین VE: مراقب سوءاستفاده باشید
 • آیا می توانیم مسافت پیموده شده را در اتومبیل های مدرن تغییر دهیم ?
 • مارک های اتومبیل مورد علاقه فرانسوی ها چیست؟ ?
 • پاداش تبدیل: مبلغ ، شرایط و رویه های 2023
 • معاون مخفی روی یک ماشین: درخواست های موجود
 • بازیابی خودرو: شرایط و پاداش 2023
 • ماشین بدون مجوز: راهنمای خرید و قیمت 2023
 • ماشین ارزان قیمت: اتومبیل های برتر با قیمت پایین !
 • خرید ماشین استفاده شده: معامله مناسب را در سال 2023 پیدا کنید
 • خرید ماشین جدید: مزیت ، قیمت و فروش برتر
 • 15 راننده برتر جوان در سال 2023
 • Superethanol E85: آیا برای موتور شما خطرناک است ?
 • تبدیل یک ماشین بنزین به Superethanol: کتابچه راهنمای کاربر
 • وقتی دانشجو هستید چه اتومبیل خریداری کنید ?
 • وقتی مجبورید ماشین خود را تغییر دهید ?
 • یک ماشین حراج بخرید: کتابچه راهنمای کاربر
 • بین ماشین ترکیبی و برقی چه چیزی را انتخاب کنید ?
 • جایزه زیست محیطی 2023: چگونه می توان از کمک های مالی بهره مند شد ?
 • دیزل یا بنزین: مقایسه با انتخاب ماشین خود در سال 2023

سعادت

نوشته شده توسط تیم Assurland.کم

آخرین بروزرسانی: 08/07/2023