10 برتر: ارزانترین وسایل نقلیه برقی در سال 2023 – 1/11 ، ماشین برقی ارزان: کدام مدل را در سپتامبر 2023 انتخاب کنید?

ماشین برقی ارزان: که در سال 2023 کمتر از 20،000 یورو انتخاب می شود

در پایان قرارداد اجاره ، دو امکان به شما پیشنهاد می دهد: ماشین را بخرید و گزینه خرید را بلند کنید یا ماشین را برگردانید. راه حل های تأمین مالی نیز بدون گزینه خرید وجود دارد اجاره طولانی مدت به عنوان مثال ، جایی که در پایان اجاره گزینه خرید وجود نخواهد داشت ، فقط بازپرداخت امکان پذیر خواهد بود. بنابراین ما ایده ای از پرداخت ماهانه برای اتومبیل های ارائه شده به شما ارائه خواهیم داد ، در حالی که می دانیم بسته به پارامترهای ذکر شده در بالا می توانند تا حد زیادی متفاوت باشند. ما همچنین به شما توصیه می کنیم انتخاب خودروهای ما را با بهترین نسبت استقلال / قیمت بخوانید.

10 برتر: ارزانترین وسایل نقلیه برقی در سال 2023

برای چندین راننده ، استقلال و در دسترس بودن خرید یک وسیله نقلیه الکتریکی را کند می کند. برای دیگران ، این قیمتی است که اثر بازدارنده دارد. با این حال ، متوسط ​​هزینه خرید یک وسیله نقلیه جدید به 50،000 دلار نزدیک می شود و در این بودجه گزینه های جالبی وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون بنزین سوار شوید. بنابراین ما 10 وسیله نقلیه برقی مقرون به صرفه را که می توان به دست آورد (یا سفارش می دهد ، برای شما ارائه می دهیم!) در سال 2023. تمام این مدل ها واجد شرایط کمک های مالی کامل دولت هستند که در کل 12000 دلار در استان کبک.

توجه داشته باشید : قیمت های نشان داده شده با PDSF (قیمت خرده فروشی پیشنهاد شده توسط سازنده) در زمان قرار دادن آنلاین مطابقت دارد و آنها در معرض تغییر هستند. آنها شامل مالیات ، تخفیف ، سایر هزینه های قابل اجرا یا کمک های مالی سطح دولت نمی شوند. در مورد داده های مربوط به استقلال برقی ، آنها از منابع طبیعی کانادا آمده اند.

قیمت: به ترتیب 46.995 دلار و 48.999 دلار.

خودمختاری: به ترتیب 373 و 354 کیلومتر.

انتخاب بهترین خرید در دسته اتومبیل ها و چند قطعه برقی توسط راهنمای خودکار ، Hyundai Ioniq 5 و Kia EV6 از همان پایه و به اشتراک می گذارند. کیا روی یک طراحی اسپرت تر تمرکز دارد ، که با این حال فضای و دید در هیئت مدیره را در مقایسه با هیوندای کاهش می دهد. بزرگترین باتری (77.4 کیلووات ساعت) بسته به مدل و کامل COG به 4000 دلار یا 8000 دلار اضافی نیاز دارد و سپس 2،000 دلار اضافه می کند. به طور خلاصه ، علاوه بر این به سرعت افزایش می یابد ، اما با توجه به تجهیزات و خدمات رقابت می کند.

قیمت: 45،590 دلار.

خودمختاری: 183 کیلومتر.

طبق استانداردهای امروز ، استقلال مینی کوپر پشت است. گفته می شود ، برای پوشش سفرهای روزانه اکثر رانندگان کافی است. باتری کوچکتر و سبک کوپر به آن اجازه می دهد تا پویایی رانندگی و سرزندگی را که از یک مینی می دانیم حفظ کند. صندلی های جلو و فرمان گرم شده به صورت رایگان و همچنین ناوبری و برخی از کمک های پیشرفته رانندگی نصب شده است. با این حال ، از گزینه های زیادی که به سرعت فاکتور را باد می کنند مراقب باشید.

قیمت: 44،995 دلار.

خودمختاری: 407 کیلومتر.

در مواقعی که اجرا می شود ، بسیار نادر از نسل جدید یک مدل است که گران تر از قدیمی نیست. با این حال ، Kia Niro EV 2023 با همان قیمت شروع 44.995 دلار و یک تخصیص استاندارد معقول باز می گردد ، که شامل یک مجموعه کامل از کمک رانندگی ، گرمایش صندلی های جلو و صفحه نمایش چندرسانه ای 10.25 اینچی است. علیرغم سکته مغزی مداد بسیار جسورانه ، NIRO جدید این بخش را متحول نمی کند ، زیرا تکنیک اثبات شده و مؤثر سلف خود را حفظ می کند. خبر خوب.

قیمت: 44،990 دلار.

خودمختاری: 406 کیلومتر.

با قیمت 5 دلار کمتر از Kia Niro EV ، Toyota Bz4x ارائه می دهد … یک کیلومتر استقلال کمتر! شوخی کنار ، BZ4X L (BASIC) تجهیزات محتوای بسیار بیشتری را ارائه می دهد. برای اینکه از صندلی های گرم شده مبتذل استفاده کنید ، باید با 5000 دلار دیگر به نسخه LE بروید. برای COG کامل ، مکمل دیگری از 5000 دلار تهیه کنید ، که این لایحه را به 54.990 دلار می رساند. توجه داشته باشید که Toyota Bz4x با Subaru طراحی شده است که معادل آن با Solterra را کاهش می دهد. دومی از 54،295 دلار در دسترس است.

قیمت: 44،599 دلار.

خودمختاری: 415 کیلومتر.

Hyundai Kona یک داستان موفق برای تولید کننده کره است. این هم محبوب ترین سدهای زیر و هیوندای در کشور است. در مورد Kona EV ، این امر با استقلال و لیست آن از امکانات نسبتاً تزئین شده برای قیمت متمایز است. مسلماً ، COG کامل در دسترس نیست و فضای داخل آن برای SUV خیلی سخاوتمندانه نیست. با این وجود ، زمان انتظار برای تصاحب آن معقول تر از موارد Ioniq 5 است که او را سایه می زند.

قیمت: 43،995 دلار.

خودمختاری: 336 کیلومتر.

پس از حذف E-Golf ، فولکس واگن شناسه را راه اندازی کرد.4 ، یک SUV جمع و جور که بیشتر با خواسته های خریداران آمریکای شمالی مطابقت دارد. ساخته شده در Chattanooga ، تنسی ، شناسه.4 در سه پیکربندی موجود است: باتری کوچک یا باتری بزرگ با یا بدون COG کامل. قیمت بین 43.995 دلار و 52.995 دلار و میدان عمل ، بین 336 تا 443 کیلومتر در یک بار متغیر است. می توان مجموعه ای از گزینه ها را اضافه کرد ، که چندین مورد از امکانات را اضافه می کند ، و همچنین پمپ حرارتی ، که پیشنهاد می کنیم در آب و هوای نوردیک مانند کبک انتخاب کنید.

قیمت: 43،095 دلار.

خودمختاری: 248 کیلومتر.

به طور اتفاقی ، Kia Soul EV از سال 2015 راه خود را انجام داده است. نسل دوم ، معرفی شده در سال 2020 ، دو اندازه باتری را پیشرفت می کند. اول شامل 39.2 کیلووات ساعت است و 248 کیلومتر را در یک بار مجاز می کند. نسخه محدود این داده ها را به ترتیب 64 کیلووات ساعت و 383 کیلومتر در برابر تعجب 9000 دلار افزایش می دهد. Kia Soul EV با به اشتراک گذاشتن بیشتر مؤلفه های الکتریکی خود با Niro EV ، به هیچ وجه به هیچ وجه نیست ، اما خود را از قابلیت اطمینان و کارآیی اثبات کرده است. با این حال هنوز هیچ COG کامل وجود ندارد.

قیمت: 42،650 دلار.

خودمختاری: 161 کیلومتر.

Mazda MX-30 از زمان راه اندازی آن سپرها را بالا برد ، عمدتاً به دلیل استقلال تنها 161 کیلومتر که ما را به یاد اولین وسایل نقلیه برقی دهه 2010 می اندازد. مسلماً ، باتری با ظرفیت پایین تر هزینه خرید ، جرم وسیله نقلیه و ردپای زیست محیطی مرتبط با ساخت آن را کاهش می دهد. اما وقتی MX-30 را با آنچه در صنعت انجام می شود مقایسه می کنیم ، می بینیم که چندین مدل به همان اندازه تجهیزات و آزادی استفاده بیشتر را برای پرداخت های ماهانه نسبتاً مشابه ارائه می دهند. این در مورد ارزیابی نیازهای شما است.

قیمت: 41،248 دلار.

خودمختاری: 240 کیلومتر.

برای سال 2023 که تا حدی دوباره مورد بررسی قرار گرفت ، نیسان برگ آخرین حق کار خود را قبل از اینکه آریا جدید سلطنت خود را از سر گرفت ، آغاز کرد. بسیار پیش بینی شده ، این SUV بی سر و صدا در امتیاز است. تا آن زمان ، برگ همچنان ادامه دارد و علائم آن یکی از اولین اتومبیل های برقی مدرن بود. نسخه اصلی SV با قیمت های پایین ارائه می شود و نشان دهنده وسیله خوبی برای حمل و نقل اقتصادی و ساده است. در مورد مدل های بیشتری که توسط یک باتری بزرگتر متمایز می شوند ، می توان 349 کیلومتر را روی بار پوشاند. برای دسترسی به آن حدود 6000 دلار بیشتر حساب کنید.

1. chevrolet bolt ev / bolt euv

قیمت: به ترتیب 38،548 دلار و 40.548 دلار.

خودمختاری: به ترتیب 417 و 397 کیلومتر.

دلار برای دلار ، نسخه بر اساس نسخه ، هیچ وسیله نقلیه الکتریکی به همان اندازه استقلال شورولت EV و همتای ابزار آن EUV EUV ارائه نمی دهد. هنگامی که کمک های مالی و مالیات دولت را شامل می شوید ، قیمت خرید یک شورولت بولت EV از 30،000 دلار تجاوز نمی کند. فاکتوری که با یک سطح ورودی هوندا سیویک مقایسه می شود ، که با آن هزینه های تملک (نگهداری ، بنزین) بیشتر است. با این حال ، این پیشگام ماشین برقی مقرون به صرفه تجهیزات یا قابلیت اطمینان را به خطر نمی اندازد. به همین دلیل است که پیچ EV و EUV بر بهترین خریدها راهنمای ماشین در دسته تجربیات کوچک.

ماشین برقی ارزان: که در سال 2023 کمتر از 20،000 یورو انتخاب می شود ?

چند مدل جالب در این قیمت وجود دارد !

16 سپتامبر 2023 09/16/2023 • 19:00

به دنبال یک ماشین برقی ارزان قیمت است ? به لطف پاداش اکولوژیکی ، اما همچنین به آزمایشات ما در مورد Fandroid ، احتمالاً ارزانترین ماشین برقی را پیدا خواهید کرد.

بالای اتومبیل های برقی ارزان قیمت

VOLKSWAGEN E-UP!

 • استقلال مهم
 • 250 لیتر تنه
 • شیرینی رانندگی

Dacia Spring Electric 65 (2023)

Spring Electric 65 (2023)

 • قیمت واقعا جالب
 • تجهیزات کامل
 • ارزان ترین در اروپا !
 • عایق صوتی بد

رنو Twingo Electric

 • چابک در شهر
 • سیستم متصل کامل
 • قابلیت سکونت خوب
 • استقلال محدود

شما قصد دارید یک ماشین برقی جدید بخرید ، اما بودجه ای که برای این کسب تعریف کرده اید نباید بیش از 20،000 یورو باشد ? هنوز گزینه های زیادی در بازار وسایل نقلیه جدید وجود ندارد, اما هنوز برخی از مدل ها در زیر این نوار نمادین موجود است, به ویژه به لطف پاداش زیست محیطی 7000 یورو (برای خانوارهایی که درآمد مرجع آنها برای هر سهم کمتر از 14،089 یورو است) توسط دولت تنظیم شده است. برای استفاده کامل از آن ، بهترین اتومبیل های برقی موجود در بازار نیست که دیده می شود.

اتومبیل های ارائه شده در این پرونده تحت 20،000 یورو قرار دارند, هنگامی که جایزه اکولوژیکی استنباط شد. بیشتر وسایل نقلیه موجود در قلب انتخاب ما اتومبیل های برقی شهر هستند. برای برخی ، بسته به تجهیزات و تجهیزات مورد نظر ، می توان از آستانه سرنوشت ساز فراتر رفت. مشتریان بیشتر و بیشتر علاقه مند هستند اجاره با گزینه خرید, سیستمی که شامل اجاره ماشین در مدت زمان سه تا پنج سال ، به طور کلی و پرداخت مبلغ از پیش تعریف شده هر ماه در این دوره است. مبلغی که بسته به اولین سهم ، مسافت پیموده شده سالانه یا ارزش باقیمانده خودرو می تواند متفاوت باشد. برای دیگران ، خرید یک ماشین برقی بدون مجوز می تواند یک راه حل خوب باشد. این همچنین به شما امکان می دهد تا در لوازم جانبی مانند ردیاب های GPS سرمایه گذاری کنید.

فیات 500 3+1

در پایان قرارداد اجاره ، دو امکان به شما پیشنهاد می دهد: ماشین را بخرید و گزینه خرید را بلند کنید یا ماشین را برگردانید. راه حل های تأمین مالی نیز بدون گزینه خرید وجود دارد اجاره طولانی مدت به عنوان مثال ، جایی که در پایان اجاره گزینه خرید وجود نخواهد داشت ، فقط بازپرداخت امکان پذیر خواهد بود. بنابراین ما ایده ای از پرداخت ماهانه برای اتومبیل های ارائه شده به شما ارائه خواهیم داد ، در حالی که می دانیم بسته به پارامترهای ذکر شده در بالا می توانند تا حد زیادی متفاوت باشند. ما همچنین به شما توصیه می کنیم انتخاب خودروهای ما را با بهترین نسبت استقلال / قیمت بخوانید.

Dacia Spring Electric 65 (2023) بهترین ماشین برقی ارزان قیمت

Dacia Spring Electric 65 (2023)

 • قیمت واقعا جالب
 • تجهیزات کامل
 • ارزان ترین در اروپا !
 • عایق صوتی بد

شما به ناچار داسیا را برای اتومبیل های آن با ارزش عالی برای پول می شناسید. در بخش برق ، این برند همچنین با Dacia Spring Electric 65 مکانی برای خودش ساخته شده است. ماشین الکتریکی ارزان قیمت برخی از مدل های قبلی را به ویژه از نظر راحتی به ارمغان می آورد. او نگاه خود را نزدیک به SUV نگه می دارد و به نظر می رسد جذاب است.

اگر موقعیت رانندگی زیاد باشد ، در دراز مدت دلپذیر باقی می ماند. مصوبات رانندگی در مقایسه با نسخه قبلی در حال بهبود است حتی اگر برنامه ریز مسیر هنوز مشترکان غایب باشد. با این حال با یک صفحه لمسی 7 اینچی ، infotainment برخی از عناصر اضافی را در ماشین ارائه می دهد.

در زیر کاپوت ، بهار Dacia باتری 27.4 کیلووات ساعت خود را با دامنه حدود 250 کیلومتر حفظ می کند. هنوز هم با سرعت 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 13.7 ثانیه بهبودی در قدرت وجود دارد. به طور خلاصه ، این یک ماشین برقی ارزان قیمت برای سفرهای نسبتاً کوتاه است.

مهمتر از همه ، نسخه “افراطی” که ما امتحان کرده ایم به بهترین وجه مجهز است و بنابراین گران ترین. این کار از 22300 یورو بدون پاداش اکولوژیکی 5000 یورو شروع می شود. به طور خلاصه ، می توانید با چشمان بسته سرمایه گذاری کنید. آزمایش Dacia Spring Electric 65 ما برای کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است.

 • ابعاد: L X W X H: 3.73 M x 1.58 M x ​​1.52 متر
 • قفسه سینه: 290 لیتر
 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت: 13.7 ثانیه
 • باتری: 8 -سال یا 120،000 کیلومتر ضمانت (اگر ظرفیت کمتر از 70 ٪)

از کجا بخریم
Dacia Spring Electric 65 (2023) با بهترین قیمت ?
22،300 یورو پیشنهاد را کشف کنید

فولکس واگن E-UP! “پرشکوه ترین”

VOLKSWAGEN E-UP!

 • استقلال مهم
 • 250 لیتر تنه
 • شیرینی رانندگی

فولکس واگن E-UP! اولین از سه اتومبیل 100 ٪ برقی گروه فولکس واگن بود که ظهور کرد. در سال 2013 راه اندازی شد و در آن زمان باتری تنها 18.7 کیلووات ساعت ظرفیت داشت. از زمان استراحت در سال 2019 ، E-UP! تقریباً اندازه باتری خود را با دو برابر کرد 36.8 کیلووات ساعت و می تواند به 260 کیلومتر استقلال با یک بار واحد. موتور آن از 83 اسب وت 212 نانومتر زن و شوهر به آن اجازه می دهد تا در شهر و شبکه ثانویه با سهولت خاص تکامل یابد.

از بین این سه مدل ، فولکس واگن E-UP! گرانترین است زیرا همچنین “پرشکوه ترین” است. اختلاف قیمت قابل توجه نیست ، از آنجا که از 28،030 یورو شروع می شود. با پاداش 5000 یورو ، قیمت شروع آن به 23،030 یورو.

 • ابعاد: L X W X H: 3.60 M x 1.65 M x 1.49 متر
 • قفسه سینه: 250 لیتر
 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت: 11.9 ثانیه
 • مصرف : 14.5 تا 16.4 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • باتری: ضمانت 8 ساله یا 160،000 کیلومتر (اگر ظرفیت کمتر از 70 ٪)

VW-E-UP-Electric-05

VW-E-UP-Electric-02

VW-E-UP-Electric-12

VW-E-Up-Electric-14

VW-E-UP-Electric-17

Renault Twingo Electric یک ماشین شهری با قیمت پایین

رنو Twingo Electric

 • چابک در شهر
 • سیستم متصل کامل
 • قابلیت سکونت خوب
 • استقلال محدود

پسر عموی فنی Forfour Smart مدت زمان زیادی را برای ارائه ارائه داد ، زیرا تا سال 2020 نبود که محبوب ترین رنو فعلی در نسخه 100 ٪ برقی در دسترس بود. Twingo Electric از یک استقلال تقریبا سود می برد 190 کیلومتر با توجه به چرخه WLTP مخلوط و می تواند از 0 تا 80 ٪ در یک ساعت در یک ترمینال عمومی 22 کیلو وات شارژ شود. موتور الکتریکی تقطیر می کند 83 اسب وت 160 نانومتر زن و شوهر. از باتری با ظرفیت استفاده می شود 22 کیلووات ساعت.

نسبتاً چابک ، رنو Twingo Electric برای سفرهای روزانه در شهر کاملاً راحت است. حداکثر سرعت آن محدود به 135 کیلومتر در ساعت است و باتری کوچک آن آن را به یک مسافر خوب تبدیل نمی کند ، اما لزوماً حرفه اصلی آن نیست. لازم است از 20.250 یورو در قیمت عزیمت حساب کنیم ، به استثنای پاداش زیست محیطی ، که ما را به قیمت آن می رساند 15،250 یورو با پاداش 5000 یورو.

بیش از همه از یک کاتالوگ برقی بسیار شلوغ رنو رنج می برد. اگر با این حال به خودتان اجازه می دهید وسوسه شوید ، توصیه می کنیم تست الکتریکی Twingo را بخوانید.

 • ابعاد: L X W X H: 3.62 M x 1.65 M x 1.54 متر
 • قفسه سینه: 240 لیتر
 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت: 12.9 ثانیه
 • مصرف : 16 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • باتری: ضمانت 8 ساله یا 160،000 کیلومتر (اگر ظرفیت کمتر از 70 ٪)