بهترین اتومبیل های استفاده شده با گیربکس اتوماتیک ، 10 بهترین اتومبیل برتر در گیربکس اتوماتیک (سپتامبر 2023)

10 اتومبیل برتر در گیربکس اتوماتیک (2023)

Contents

اتومبیل های اسپرت اغلب جعبه های اتوماتیک را از بین برده اند. چندی پیش نبود ، ما یک پورشه 911 را بدون پدال کلاچ تصور نمی کردیم … این بار به پایان رسیده است و سوپراسپرت ها تقریباً بیشتر از گیربکس اتوماتیک در دسترس هستند.

بهترین اتومبیل های استفاده شده با گیربکس اتوماتیک

اخبار ژان لین موارد با عنوان

بازار وسایل نقلیه مورد استفاده دارای مدل های کمی با جعبه های اتوماتیک است. آنها به دلیل تجربه رانندگی آسان خود ، به طور متناقض به طور فزاینده ای در بین افراد محبوب هستند. پیدا کردن یک ماشین قابل اطمینان اتوماتیک نیاز به دانش محکم دارد. متخصص در این نوع اتومبیل ، ژان لین موارد بهترین وسایل نقلیه اتوماتیک را ارائه می دهد.

بهترین اتومبیل های استفاده شده با استفاده از جعبه های اتوماتیک S-tronic

وسایل نقلیه استفاده شده با انتقال اتوماتیک S-tronic مدل های سازنده آئودی هستند که دارای دو جعبه نیمه سرعت است . هر جعبه دنده موازی دارای کلاچ مخصوص به خود است. هر یک از آنها نیمی از گزارش ها را ارائه می دهند ، یکی برای همسالان و برعکس ، دیگری برای عجیب. به طور مشخص ، دو کلاچ با فرمان موتور عبور می کنند. این اجازه می دهد تا هنگامی که اولین مشغول است ، گزارشی را از قبل درگیر کند. در چندین نسخه موجود است ، گیربکس اتوماتیک S-tronic قابلیت اطمینان و استحکام را با هم ترکیب می کند. به این خصوصیات که برای جعبه های S-Tronic 6 و S-Tronic 7 متداول است ، مصرف کم سوخت آنها اضافه می شود. شما یک مدل اتومبیل استفاده شده و تضمین شده استفاده شده را در وب سایت ما پیدا خواهید کرد.

Tronic 6 استفاده شده A3 Sportback S

Tronic Audi A3 Sportback S یک وسیله نقلیه گیربکس اتوماتیک کوچک است که در بازار دست دوم موجود است. به طور کلی با مصرف ترکیبی ، دارای قدرت 8 cv/150 اسب بخار دین است. از دسته جمع و جور ، این مدل در نسخه های مختلف ارائه شده است که هر کدام دارای مصرف CO2 کم هستند. با انتقال 2 چرخ درایو ، از 36000 یورو در دسترس است.

Q3 Sportback S از Tronic 6 استفاده شده است

Audi Q3 Sportback S Tronic 6 یک مدل Q3 VP با گیربکس اتوماتیک است که در هیبرید نیز کار می کند. از رده 4 × 4 و SUV ، این ماشین 8 CV/150 HP DIN Power Power در چندین نسخه در بازار زمان دوم موجود است. ما به ویژه Q3 Sportback S Tronic 6 سیاه و آبی را پیدا می کنیم که به ترتیب 44 گرم و 39 گرم CO2 را در هر کیلومتر آزاد می کند.

به مناسبت ژان لاین ، این نسخه های مختلف با ضمانت سازنده تا 24 ماه برای مسافت پیموده شده نامحدود به فروش می رسد . شما علاوه بر تجدید نظر در 110 امتیاز قبل از تحویل کلیدها ، 24 ساعت کمک و دنبال کردن -. از نظر قیمت ، بسته به نسخه انتخاب شده ، بودجه ای بین 48300 تا 55.600 یورو تأمین می کند.

Q5 Quattro S Tronic 7 مورد استفاده قرار گرفت

Q5 Quattro S Tronic 7 یک Audi در BVA است که در چندین نسخه در بازار دست دوم موجود است. بسته به نیاز شما ، قدرت های مختلفی را در دیزل ، بنزین یا هیبرید پیدا خواهید کرد. این مدل اتومبیل اتوماتیک نیز در رنگ های مختلف موجود است . می توانید مدل های آبی ، سفید ، خاکستری ، سیاه و غیره را پیدا کنید. در مورد قیمت ، به طور متوسط ​​50،000 یورو برای به دست آوردن این وسیله نقلیه استفاده شده تهیه کنید.

وسایل نقلیه فرصت که با جعبه های اتوماتیک DSG کار می کنند

وسایل نقلیه اتوماتیک در BVA DSG همان حالت عملیاتی S-Tronic را دارند.

مورد استفاده T-ROC DSG 7

از گروه 4 × 4 و SUV ، Volkswagen T-ROC DSG 7 یک مدل 5 نفره با درایو 2 چرخ است . این وسیله نقلیه اتوماتیک کلاس 2 با 8 CV خود ، بیش از 100 گرم C02 در هر کیلومتر آزاد می کند. همچنین در رنگ های مختلف وجود دارد: خاکستری ، سفید ، نارنجی ، آبی و غیره. با توجه به قیمت ها ، شما باید به طور متوسط ​​30،000 یورو بپردازید . با این حال برخی از مدل ها بسته به ویژگی های آنها می توانند هزینه بیشتری داشته باشند. در موارد ژان لاین ، ما شرایط تأمین مالی سودمند را در تمام وسایل نقلیه مورد استفاده خود ارائه می دهیم.

استفاده از TDI Golf 7

Golf TDI DSG 7 ، موجود در بازار دست دوم ، یک جمع و جور کلاس 2 است. با انتقال 2 چرخ درایو ، در 8 و 11 اسب بخار وارد می شود و از دیزل به عنوان سوخت استفاده می کند. این مدل از سازنده آلمانی با 5 مکان و 5 درب آن در رنگ های متنوعی در دسترس است. بسته به نسخه انتخاب شده ، شما باید به طور متوسط ​​42000 یورو بپردازید.

جعبه های اتوماتیک تویوتا و CVT

وسایل نقلیه برند تویوتا از بهترین اتومبیل هایی هستند که با CVT BVA طراحی شده اند.

هیبرید تویوتا یاریس مورد استفاده قرار گرفت

ما نمی توانیم بدون ذکر هیبریدهای تویوتا یاریس در مورد بهترین وسایل نقلیه اتوماتیک صحبت کنیم. از قدرت کم (بین 3 تا 5 CV) ، این مدل کوچک تویوتا به صورت ترکیبی کار می کند. این ابزار کوچک با 5 صندلی خود دارای انتقال 2 چرخ است. در رنگ های مختلف موجود است ، CO2 کمی را آزاد می کند و از 18000 یورو در دسترس است.

Toyota RAV4 Hybrid 2WD استفاده کرد

2WD Hybrid RAV4 یک تویوتا اتوماتیک است که به مناسبت در نسخه های مختلف موجود است: 9 یا 10 CV . کلاس 1 ، این مدل دارای انتقال 4 چرخ و 5 صندلی است. بسته به نسخه انتخاب شده ، می توانید آن را در رنگ های مختلف قرار دهید: آبی ، سفید ، قرمز ، خاکستری … در مورد قیمت ، حداقل 30،000 یورو تهیه کنید . برخی از نسخه ها می توانند تا 60،000 یورو هزینه کنند.

10 اتومبیل برتر در گیربکس اتوماتیک (2023)

در جعبه های اتوماتیک به طور فزاینده ای با آخرین موتورهای بنزینی نسل همراه است. Sweer ، سریعتر ، مؤثرتر ، در اینجا 10 بهترین مدل برای فروش در حال حاضر در بازار خودرو ، از ماشین مینی سیتی گرفته تا خانواده وجود دارد.

بهترین گیربکس اتوماتیک 2022

خلاصه مقاله

چرا یک وسیله نقلیه گیربکس اتوماتیک را انتخاب کنید ?

در جعبه های اتوماتیک در سالهای اخیر به خوبی بهبود یافته اند حتی اگر مدل های اتومبیل با جعبه های اتوماتیک برای جلوگیری از بازار وجود داشته باشد. به شیرینی ، آنها پاسخگویی را اضافه می کنند که رانندگی را در هنگام صرفه جویی در سوخت دلپذیر می کند. ناگهان ، بیشتر و بیشتر مردم فرانسوی به این نوع انتقال چپ برای استراحت.

در سال 2001 ، تنها 5 ٪ از رانندگان تصمیم گرفتند اتوماسیون. در سال 2019 ، تقریباً به 30 ٪ رسید. در نهایت ، جعبه های اتوماتیک مطمئناً در فرانسه به ویژه تحت رهبری گواهینامه رانندگی جدید که ارزش آنها را دارد و توسعه اتومبیل های برقی که فقط این روند را برجسته می کنند ، به اکثریت فرانسه تبدیل می شوند.

امروز ، تقریباً یک ماشین جدید که از سه نفر فروخته می شود ، دارای گیربکس اتوماتیک است. برخی از مارک ها حتی مشتری های تحسین برانگیز مشتری خود را مانند مرسدس (97 ٪ از ثبت نام) ، آئودی (85 ٪) یا BMW (84 ٪) می بینند. در اینجا 10 مدل وجود دارد که با آنها تعجب می کنند انتقال خودکار در سال 2023.

برنامه خودکار جدید !

 • عکس,
 • مقایسه کردن,
 • خرید و / یا فروش با بهترین قیمت

برنامه Occazio - ماشین خود را بخرید یا بفروشید

رتبه بندی بهترین جعبه های اتومبیل

10 مورد برتر ما را با بدنه و موتور پیدا کنید.

بهترین SUV در BA: Peugeot 3008 Puretech 130 CH Eat8

Peugeot-3008-Bluehdi

با رفتن به گیربکس اتوماتیک Eat6 در Eat8 در آخرین مدل ها ، بدون شک Peugeot 3008 در لذت رانندگی ، اما همچنین در مصرف ، با کاهش حدود 8 ٪ افزایش می یابد. این گیربکس اتوماتیک به خوبی متولد شده عمدتا توسط حالت چرخ رایگان آن که از ترمز موتور می رود هنگام رها کردن پدال شتاب دهنده متمایز می شود.

نتیجه: بدون از دست دادن انرژی برای از بین بردن و ناگهان حداکثر کارآیی. SUV Peugeot Star مجهز به این گیربکس که با یک مبدل گشتاور کار می کند ، یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال یک ماشین راحت ، دلپذیر برای رانندگی و بسیار مجهز هستند. همچنین بخشی از بهترین SUV های گروه خود است !

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 34،650 یورو

بهترین ماشین شهر در BA: فولکس واگن چوگان 1.0 TSI 110 HP DSG7

Polkswagen Polo به دلیل فضای داخلی راحت و خوب خود مشهور است ، که آن را به یک گزینه عالی در شهر اما همچنین برای سفرهای طولانی تبدیل می کند. انتقال اتوماتیک DSG7 اجازه می دهد تا در گزارش های سریع و سیال تغییر کند ، که منجر به یک تجربه رانندگی ورزشی و واکنشی می شود. مرتبط با موتور بنزین 1.0 TSI ، گیربکس اتوماتیک لذت رانندگی برتر و همچنین مصرف سوخت کم را ارائه می دهد.

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 8.5/10
قیمت 25440 یورو

بهترین استراحت در BA: Audi A4 قبل از 40 TDI Quattro S Tronic 7

استراحت Audi A4 مجهز به موتور 2 -L TDI 204 HP ، تمام تضمین های خانوادگی حق بیمه ایده آل را ارائه می دهد: یک فضای داخلی مجلل ، جادار ، ارگونومیک و مهمتر Tronic Automatic Speeds که شتاب های چشمگیر را در یک فضای خالی فراهم می کند.

نوع انتقال یکپارچه
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 59،635 یورو

بهترین سدان BA: Peugeot 508 PureTech 130 Eat8

مجهز به گیربکس اتوماتیک Eat8 که به دلیل روان بودن و لذت آن شناخته شده است ، پژو 508 تمام جعبه های سدان عالی را بررسی می کند: راحتی برتر ، نگاه جهنم ، آخرین فن آوری های اسکریپت ، کیفیت پایان های شایسته یک اتومبیل برتر. ارزان تر از نسخه ترکیبی قابل شارژ ، Peugeot 508 PureTech یک انتخاب اقتصادی عالی برای یکی از بهترین سدان های خانوادگی در بازار است.

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 48،220 یورو

بهترین ورزشکار در BA: Alpine A110 S

Alpine A110 2022

اتومبیل های اسپرت اغلب جعبه های اتوماتیک را از بین برده اند. چندی پیش نبود ، ما یک پورشه 911 را بدون پدال کلاچ تصور نمی کردیم … این بار به پایان رسیده است و سوپراسپرت ها تقریباً بیشتر از گیربکس اتوماتیک در دسترس هستند.

این مورد در مورد Alpine A110 مجهز به یک جعبه است کلاچ 7 -دوتایی که می تواند با یکی از سه حالت رانندگی – عادی ، ورزشی ، مسیر – سازگار شود و امکان عبور مایعات و سرعت سریع را فراهم می کند. این ساده است ، با این جعبه که توسط Getrag برای Alpine و مرحله بندی کوتاه آن ساخته شده است ، احساس می کند رانندگی یک ماشین رالی است.

نوع انتقال محرک
یادداشت راحتی رانندگی 7/10
قیمت 67،700 یورو

بهترین مینی بوس در BA: مرسدس کلاس B 180 AMG LINE 7G-DCT

مرسدس کلاس B 180 136 CV

آخرین مینی بوس خانواده مرسدس مجهز به جعبه کلاچ دوبل 7G-DCT روباتیزه شده نشان می دهد که بخش مینی بوس ممکن است حرف آخر خود را نگفته باشد. مرسدس کلاس B در واقع از نظر خصوصیات رواج دارد: راحتی ، سکونت ، تولید ، اتمام ، تجهیزات ، مدولار بودن و مهمتر از همه تأیید رانندگی.

در واقع ، با کلاس B خود ، برند ستاره ثابت می کند که می توان از رانندگی مینی بوس لذت برد ، به خصوص هنگامی که توسط این گیربکس آموزش دیده است که مانند DSG فولکس واگن ، لذت رانندگی غیرقابل مقایسه و یخ زدن روی کیک را ارائه می دهد ، سوخت کمتری نسبت به آن مصرف می کند. نسخه مجهز به گیربکس دستی.

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 8/10
قیمت 37،250 یورو

بهترین بنزین در BA: DS4 1.6 Puretech 225 Eat8

News4-2021

طبق گفته هیئت منصفه جشنواره بین المللی خودرو ، شما می خواهید در زیباترین ماشین سال سوار شوید ? خود را محروم نکنید. زیرا DS4 علاوه بر زیبا بودن ، رانندگی بسیار دلپذیر است. به ویژه این نسخه بنزینی بالا ، DS4 PureTech 225 که همانطور که از نام آن پیداست ، مجهز به موتور Peugeot 1 است.6 PureTech از 225 اسب بخار همراه با معروف Eat8 گیربکس اتوماتیک هشت راحتی غیرقابل انکار استفاده. حرکتی آن اجازه می دهد تا یکی از بهترین اتومبیل های بنزینی در سال 2023 باشد.

اگر تعلیق اسکن فعال DS را اضافه کنید که به لطف یک دوربین تسکین جاده را برای تطبیق میرایی اسکن می کند ، یکی از جذاب ترین اتومبیل های موجود در بازار را دریافت می کنید.

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 29،300 یورو

بهترین دیزل در BA: BMW 218 DA Active Tourer

Tourer فعال بیرونی 2022

دیزل هنوز کاملاً رها نشده است ، حتی توسط تولیدکنندگانی که در مورد برق سازی مدل های خود شرط می بندند. این مورد BMW است که نسخه ای مجدد از سری فعال Tourer خود را با یک موتور دیزل چهار سیلندر آنلاین با 2 لیتر در حال توسعه 150 اسب بخار ارائه می دهد که به طور متوسط ​​کمتر از 5 لیتر/100 کیلومتر مصرف می کند.

آنجا گیربکس 7 -Double Clutch از آخرین نسل کاملاً با موتور سدان پریمیوم پرقدرت همراه است و نرمی کاملی از استفاده را به همراه دارد. کاریزما ، تطبیق پذیری و لذت رانندگی: چه چیزی بیشتر می توانید درخواست کنید !

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 38،300 یورو

بهترین هیبرید در BA: Volvo XC60 T6 AWD شارژ

شارژ Volvo XC60

پرفروش ترین پرفروش ترین SUV SUV در اروپا ، گرفتن چهره با یک مشبک جدید ، دست اندازهای جدید جلو و عقب ، رینگ های جدید ، اما همچنین افزایش فضای داخلی آن است که باعث می شود یکی از SUV در گیربکس اتوماتیک دلپذیر ترین رانندگی باشد از بازار فعلی.

سطح موتور ، این نسخه هیبریدی قابل شارژ از اتحاد هماهنگ یک بلوک چهار سیلندر و یک موتور الکتریکی 340 اسب بخار قدرت ایجاد می کند و از این عالی بهره می برد گیربکس اتوماتیک Geartronic با هشت گزارش. دومی ، بسیار واکنشی ، همچنین با نرمی عملکرد آن اغوا شده است.

نوع انتقال یکپارچه
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 66.980 یورو

بهترین ماشین با گیربکس ماشین عملکرد Tesla Model y AWD است

نوع انتقال یکپارچه
یادداشت راحتی رانندگی 8.5/10
قیمت 66.990 یورو

�� مدل Tesla y را در 10 نفر برتر از بهترین اتومبیل های آمریکایی پیدا کنید

لطفاً توجه داشته باشید ، 100 ٪ اتومبیل های برقی به طور جدی از جعبه دنده دستی و نه اتوماتیک صحبت نمی کنند. در واقع ، موتور الکتریکی که حداکثر گشتاور را از ابتدا و در یک محدوده بزرگ عمل می کند که می تواند حداکثر سرعت کافی را با نسبت انتقال واحد تضمین کند.

با این وجود ، اتومبیل های برقی با ارائه فرمان یا با اهرم توابع استاندارد یک گیربکس اتوماتیک از ترمال ها تقلید می کنند. در این بازی کوچک از چهره های کاذب ، مدل Tesla y با آن جعبه تنوع مداوم با لذت رانندگی ، تنه غول پیکر ، شتاب های خیره کننده و استقلال آن از قرعه کشی می ایستد.

3 اتومبیل اتوماتیک که به تازگی رتبه ما را ترک کرده اند ..

مدلهایی که کشف خواهید کرد ، امسال رتبه بندی بهترین جعبه های اتومبیل را به دست آورده است ، با این وجود آنها هنوز هم روحیه را در بخش خود نشان می دهند.

Opel Corsa 1.2 توربو 100 اسب بخار Ultimate BVA

Opel Corsa 1.0 12V (2009)

ترکیب موتور 1.2 توربو با گیربکس اتوماتیک Eat8 به طرز شگفت انگیزی روی Opel Corsa کار می کند. با این “ساخته شده در جعبه” پژو ، شما کاملاً از لذت و مشت این موتور شگفت انگیز که تایمز را وحشت می کند (حداکثر سرعت 190 کیلومتر در ساعت ، 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 10.8 ثانیه) لذت می برید. ساکنان همه کاره شهر نیز به لطف این جعبه Eat8 که در حین ارتقاء شتاب و بهبودی از شتاب جلوگیری می کند ، در راحتی رانندگی به دست می آورد. یکی از بهترین اتومبیل های شهری در گیربکس اتوماتیک برای فروش در حال حاضر در بازار خودرو.

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 8/10
قیمت 26،750 یورو

بهترین استراحت در BA: Cupra Leon St 2.0 TSI 310 HP DSG7

Cupra Leon St Boite Automatic

خیابان Cupra Leon ، به ویژه این نسخه 2.0 TSI از 310 اسب ، غیرقابل انکار از لذت رانندگی حمایت می کند. معروف ترین گیربکس دو کلاچ در بازار- DSG7 – البته برای بسیاری وجود دارد. بیش از حد دقیق ، واکنشی ، همیشه در گزارش سمت راست ، گیربکس Cupra Leon Sportourer اجازه می دهد تا واگن ایستگاه ورزشی همیشه در سرعت مناسب باشد و زمان را منفجر کند: 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 4.9 ثانیه ! ماشین پدران یا مادرانی که می خواهند از آن لذت ببرند

نوع انتقال یکپارچه
یادداشت راحتی رانندگی 8/10
قیمت 46،290 یورو

بهترین سدان BA: Audi A6 V45 TFSI S Tronic

Audi A6 V45 TFSI S BA Tronic

A6 مانند همه آئودی با احترام به آئودی ، از گیربکس بهره می برد Tronic S Tronic. سیستم آن با جعبه های اتوماتیک “معمولی” متفاوت است ، زیرا بر اساس دو جعبه کوچک ، یکنواخت و عجیب کار می کند ، جایی که گزارش ها قبل از آن هستند. نتیجه: انعطاف پذیری و کارآیی بی نظیر.

در ملکه جاده ها با شاسی و تعلیق خود در حال تعلیق است ، بنابراین انتقال اتوماتیک Tronic از نظر عملکرد شگفتی می کند ، البته ، بلکه برای مصرف سوخت تسلط او نیز.

نوع انتقال کشش
یادداشت راحتی رانندگی 9/10
قیمت 75.930 یورو

نظر شما مهم است ! در نظرسنجی ما شرکت کنید – نظر شما حساب می شود ! ��

بیشترین سؤال در مورد اتومبیل های گیربکس اتوماتیک

تمام سؤالات و پاسخهای پرسیده شده را کشف کنید جعبه های اتوماتیک.

انواع مختلف گیربکس ماشین چیست ?

تنوع مداوم (CVT)

فن آوری های مختلف انتقال خودکار وجود دارد. آنجا جعبه تنوع مداوم یا CVT : کمربند (یا زنجیره ای) دو قرقره را به هم وصل می کند. بر روی هر قرقره ، دو فلاسک مخروطی متحرک از بین می روند یا به یکدیگر نزدیک می شوند تا قطر محوری که در اطراف آن کمربند می چرخد ​​تغییر کند ، بنابراین یک بی نهایت از ضرب ایجاد می کند.

بسیار شیرین در استفاده ، جعبه CVT به طور کلی با موتورهای کوچک در ارتباط است تا از احساس موتور مولین جلوگیری شود.

کلاچ دوتایی

یک فناوری دیگر: کلاچ دوتایی با یک جعبه اختصاص داده شده به روابط نجس (1 E ، 3 Rd ، 5) و دیگری به گزارش های همسالان (2 ، 4 ، 6). این جعبه های بسیار محبوب با سرعت و اقتصاد برای استفاده رقابت می کنند اما گران تر هستند.

باستانی

سرانجام ، جعبه کلاسیک مبدل گشتاور هیدرولیکی را تنظیم می کند که جایگزین کلاچ کلاسیک می شود. آنها برای چند سال در تمام سطوح محدوده بازده فیض را تجربه کرده اند.

آیا برای رانندگی اتومبیل در گیربکس اتوماتیک به مجوز خاصی نیاز دارید ?

مجوز “جعبه خودکار” از سال 2017 وجود داشته است. دارایی آن: سیزده ساعت رانندگی به جای بیست گیربکس مکانیکی برای برنده شدن در کنجد گرانبها کافی است. در نتیجه ، راننده گواهینامه رانندگی کمی ارزان تر است (30 ٪ ارزان تر).

مخاطب هدف: افرادی که تمایل به استرس دارند. از آنجا که شروع به یادگیری خود در مورد رانندگی بدون نگرانی در مورد تغییر مکانیکی به صورت مکانیکی باعث کاهش استرس می شود و عمدتاً روی جاده تمرکز می کند.

دارنده مجوز جعبه اتومبیل می تواند در صورت تمایل بعداً ، آن را به مجوز کلاسیک B تبدیل کند. چگونه ? با پیگیری 7 ساعت آموزش اضافی در یک مدرسه رانندگی مصوب برای انجام این تبدیل

بهترین ماشین با گیربکس اتوماتیک چیست ?

بهترین ماشین با انتقال اتوماتیک ، شخصی است که متناسب با نیازهای شما و بودجه شما است. انواع مختلفی از خودروها با گیربکس اتوماتیک وجود دارد که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خود هستند.

هیچ پاسخ منحصر به فردی برای این سوال وجود ندارد ، زیرا بهترین اتومبیل های دارای انتقال خودکار به نیازها و بودجه شما بستگی دارد.

اگر به دنبال یک ماشین با گیربکس اتوماتیک مقرون به صرفه هستید ، گزینه خوبی Toyota Corolla است. اگر ماشین با عملکرد بهتر را ترجیح می دهید ، می توانید یک سری BMW 3 یا Audi A4 را در نظر بگیرید.

ارزانترین ماشین در گیربکس اتوماتیک چیست ?

ارزانترین اتومبیل با گیربکس اتوماتیک به طور کلی اتومبیل های کوچک مانند Smart Fortwo یا Fiat 500 هستند. با این حال ، چند استثنا وجود دارد ، مانند Golf Volkswagen ، که یک ماشین با اندازه متوسط ​​است.

در میان اتومبیل های گیربکس اتوماتیک ، ارزان ترین در حال حاضر Dacia Sandero Stepway TCE 90 است. از 12،490 یورو عرضه می شود.

اتومبیل هایی با گیربکس اتوماتیک چیست؟ ?

مطمئناً تعجب می کنید که جعبه دنده را بین ماشین یا جعبه دستی انتخاب کنید ? در اینجا برخی از توضیحات آورده شده است. در واقع ، اتومبیل های دارای گیربکس اتوماتیک به طور کلی از مزایای بیشتری برخوردار هستند ، زیرا به طور کلی راحت تر و رانندگی راحت تر از اتومبیل با گیربکس دستی هستند. با این حال ، آنها به طور کلی برای خرید و نگهداری گران تر هستند.

اتومبیل هایی با گیربکس اتوماتیک آنهایی هستند که مجهز به گیربکس اتوماتیک هستند. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید خودتان سرعت را تغییر دهید ، زیرا این ماشین است که این کار را برای شما انجام می دهد.

بیشتر اتومبیل های دارای گیربکس اتوماتیک اتومبیل های لوکس هستند ، اما چند اتومبیل مقرون به صرفه وجود دارند که مجهز به آن هستند.

مضرات یک ماشین اتوماتیک چیست؟ ?

اتومبیل های اتوماتیک به طور کلی گران تر از اتومبیل های گیربکس دستی هستند و تعمیر آنها دشوارتر است.

علاوه بر این ، اتومبیل های اتوماتیک می توانند نسبت به اتومبیل های انتقال دستی بیشتر سوخت مصرف کنند.

نحوه رانندگی یک ماشین اتوماتیک ?

در اینجا برخی از مراحل برای رانندگی صحیح یک وسیله نقلیه از نوع خودرو وجود دارد:

 1. اطمینان حاصل کنید که ترمز پارکینگ درگیر است و اهرم دنده در موقعیت “P” قرار دارد.
 2. پدال ترمز را فشار داده و موتور را شروع کنید.
 3. برای شروع رانندگی ، اهرم سرعت را به موقعیت “D” منتقل کنید.
 4. به آرامی شتاب دهنده را فشار دهید تا به جلو حرکت کنید.
 5. برای ترمز ، به تدریج شتاب دهنده را رها کرده و پدال ترمز را به آرامی فشار دهید.
 6. برای متوقف کردن ماشین ، اهرم دنده را به موقعیت “P” منتقل کنید.
 7. ترمز پارکینگ را شروع کرده و موتور را برش دهید.

نحوه شروع گیربکس اتوماتیک ماشین ?

برخی از نکات برای شروع وسیله نقلیه خود:

 1. اهرم دنده را روی موقعیت P (پارک) قرار دهید و دکمه احتراق را فشار دهید تا موتور شروع شود.
 2. بررسی کنید که ترمز دستی به خوبی درگیر است و اهرم دنده در موقعیت P (پارک) قرار دارد.
 3. شتاب دهنده را فشار داده و ضمن فشار دادن دکمه شروع ، فشار را روی ترمز دستی نگه دارید.
 4. پس از شروع موتور ، ترمز دستی را به آرامی رها کرده و اهرم دنده را روی موقعیت D (درایو) حرکت دهید.
 5. شما اکنون آماده رانندگی هستید !

چه زمانی از N در گیربکس اتوماتیک استفاده کنید ?

N در گیربکس اتوماتیک به راننده اجازه می دهد تا هنگام شیب دار ، مانورهای کم یا بکسل ، وسیله نقلیه را کنترل کند. هنگامی که راننده از N استفاده می کند ، موتور وسیله نقلیه را در حرکت آهسته قرار می دهد و گیربکس اتوماتیک را قطع می کند ، که به راننده اجازه می دهد سرعت خودرو را کنترل کند بدون اینکه از سرعت بالاتر عبور کند.