10 اتومبیل برقی جدید که شروع سال تحصیلی 2023 را نشان می دهد ، 15 اتومبیل برتر پیش بینی شده برقی در سال 2023

15 اتومبیل برقی برتر پیش بینی شده در سال 2023

سپس Polestar 2 وجود دارد که با لذت رانندگی و طراحی آن به طور معمول اسکاندیناوی می درخشد. اگرچه قیمت آن افزایش یافته است ، مشتریان کبک همیشه حق دارند یارانه های کامل خودروهای برقی را داشته باشند. رتبه بندی استقلال مدل 2023 اکنون 435 کیلومتر برای نسخه کشش سطح ورودی (تنها یک موتور ، 231 اسب بخار) و همچنین 418 کیلومتر برای آن با COG کامل (دو موتور ، 402 اسب ؛: 469 اسب بخار) است. لطفاً توجه داشته باشید: تغییرات مهم دیگر در برنامه برای سال 2024 است و اکنون می توان یک نسخه را نیز سفارش داد.

10 اتومبیل برقی جدید که شروع سال تحصیلی 2023 را نشان می دهد

تسلا مدل 3

بعد از آرامش تابستان ، اخبار خودرو بر روی چرخ های چرخ شروع می شود. اخبار ارائه شده برای اولین بار ، مفاهیم منتشر نشده یا وسایل نقلیه که در نهایت به نمایندگی ها می رسند: Automobile-Propre انتخاب مدل های برقی را که در ابتدای سال تحصیلی درباره آنها صحبت می کنید ، انتخاب کرده است.

BMW Vision neue Klasse

Neue Klasse ، این یک نام کد از گذشته برای تعیین خانواده جدید وسایل نقلیه برقی است که باید BMW را به دوره جدیدی برساند. مدل سری اول یک سدان به اندازه سری 3 خواهد بود. با یک مفهوم ، Neue Klasse Vision ، در نزدیکی وسیله نقلیه نهایی ، در سالن مونیخ پیش بینی می شود. طراحی شده به صورت الکتریکی ، وسیله نقلیه باید از طراحی مختل کننده برخوردار باشد … که می تواند لهجه های یکپارچهسازی با سیستمعامل داشته باشد.

BYD DOLPHIN

BYD ورود با احتیاط به فرانسه را انجام داد. اما چینی ها با راه اندازی چندین مدل برقی ، از جمله BYD جمع و جور ، شتاب می گیرند. بحث اصلی او ? قیمت پایین آن: از 28 شروع می شود.990 € ، یا 1.000 یورو کمتر از MG4. BYD بنابراین می خواهد توجه مشتریانی را که به دنبال یک وسیله نقلیه الکتریکی ارزان قیمت خانوادگی هستند جلب کند. حتی اگر این به معنای انجام برخی از فداکاری ها باشد ، به عنوان مثال در رفتار جاده ای همانطور که می توانیم در اولین تلاش ببینیم.

Citroën ë-C3

ما کمی با او تقلب می کنیم و کمی بیشتر از شروع سال تحصیلی به نظر می رسیم ، زیرا سیتروئن که از نمایش مونیخ غایب است ، C3 جدید را در اواسط اکتبر ارائه می دهد. این نسل سوم در 100 ٪ برقی در دسترس خواهد بود. و این برند می خواهد تأثیر خود را در بخش اتومبیل متنوع شهری مرسوم ، مد روز ، ایجاد کند ، زیرا قول می داد وسیله نقلیه ای که 300 کیلومتر استقلال را برای کمتر از 25 نفر ارائه می دهد.000 € به استثنای پاداش. برای رسیدن به آنجا ، C3 از فرمول موفق Dacia Sandero الهام گرفته می شود ، یعنی می گویند محدود به ملزومات است.

هیوندای کونا

هیوندای کونا

در حال حاضر در Hybrid (ساده) موجود است ، سرانجام Kona جدید با نسخه الکتریکی 100 ٪ خود به بازار عرضه می شود. دو تنظیم فنی در منو قرار دارد: موتور 114.6 کیلووات ساعت با باتری 39.4 کیلووات ساعت و موتور 160 کیلو وات با باتری 65.4 کیلووات ساعت. هنگامی که مدل دارای رینگ 17 اینچی است ، استقلال در چرخه WLTP مخلوط 377 و 514 کیلومتر ، مقادیر زیبا. بنابراین ما نمی توانیم صبر کنیم تا موقعیت یابی خودرو را ببینیم تا دریابیم که آیا مارک کره ای گزارش های جالب قیمت/استقلال را ارائه می دهد.

کیت K1

لمس کوچک اصالت در این انتخاب. کیت K1 ، این برای شما معنی ندارد ? هیچ چیز تعجب آور نیست ، کیت یک برند جدید فرانسوی است ، که متخصص در میکرو کارتهای الکتریکی است. او بدین ترتیب زیر برچسب خود احیای برق مینی موک را از سر گرفت. مرحله بعدی ارائه یک مینی شهر است ، K1 ، با چهار درب و چهار مکان ، در فرانسه ساخته شده و وعده مقرون به صرفه است. اگر وسیله نقلیه در سال 2024 در جاده ها قرار بگیرد ، در ابتدای سال تحصیلی ارائه می شود.

مفهوم مرسدس EQ

در حالی که Tesla مدل 3 خود را بازیابی می کند (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، BMW و مرسدس فقط برای آماده سازی پاسخ خود هستند. و سعی در نشان دادن اینکه آنها از بین نرفته اند ، با مفاهیم صرفه جویی می کنند. همزمان با چشم انداز Neue Klasse ، ما در مونیخ یک مطالعه سبک مرسدس را کشف خواهیم کرد که یک سدان برقی کوچک را تنظیم می کند ، که نسخه سریال آن به سال 2024 می رسد. این وسیله نقلیه که جایگزین CLA خواهد شد ، باید از نظر کارآیی سخت اعتصاب کند ، به ویژه به لطف یک شبح فوق العاده آرودینامیکی.

مینی کشور

دوز دو برابر نوآوری های الکتریکی در مینی. علاوه بر نسل جدید 3 درهای 3 ، که قبلاً خود را به طور رسمی نشان داده است ، برند انگلیس حجاب را در نسل سوم SUV Countryman بلند می کند. و بنابراین این در 100 ٪ برقی ارائه می شود. برگه فنی بر روی BMW IX1 مدل سازی می شود ، که 313 اسب بخار و یک استقلال 439 کیلومتر را اعلام می کند. Countryman همچنین بزرگ خواهد شد تا اندازه مشابه BMW داشته باشد. بیش از هر زمان دیگری ، این ماکسی مینی خواهد بود !

Peugeot E-3008

یک رویداد دیگر را ذخیره می کند. تمدید 3008 در حال حاضر یکی است ، این مدل با تخم مرغ طلایی برای شیر تبدیل شده است. و این نسل سوم خاص بودن در 100 ٪ برقی را در دسترس خواهد داشت. این پایه متوسط ​​استلا ، تکامل EMP2 را که قادر به حمل یک باتری 97 کیلووات ساعت از ظرفیت مفید است ، افتتاح می کند. اگر این اندازه برای E-3008 تأیید شود ، پژو در بهترین نسخه های مجهز به 700 کیلومتر ذکر کرده بود. مصرف از یک شبح با الهام از مدل های برش بهره مند می شود. بنابراین 3008 کمتر از آن استقبال می کنند ، اما خانواده ها قادر به تبدیل شدن به سال 2024 به E-5008 خواهند بود.

رنو

همه چیز تغییر می کند ، به جز نام. این منظره به یک SUV جمع و جور تبدیل می شود که فقط در برقی موجود است. مشتق شده از Megane ، این همتای خانواده خواهد بود ، حتی اگر رنو فقط نسخه 5 نفره را ارائه دهد. پایه CMF-EV به شما امکان می دهد یک پایه چرخ زیبا داشته باشید و بنابراین یک فضای پا سخاوتمندانه است. ما امیدواریم که مدولار به خوبی مورد مطالعه قرار گیرد. این منظره از یک باتری بزرگتر (مطمئناً 87 کیلووات ساعت) برخوردار خواهد بود که به آن اجازه می دهد 600 کیلومتر استقلال را اعلام کند. او که توسط Gilles Vidal ، سابق پژونده ترسیم شده است ، او ظاهری زاویه ای خواهد داشت.

Tesla Model 3 Highland

او مطمئناً شروع سال تحصیلی خواهد بود. با این حال ، این یک مدل جدید است و یک مدل جدید نخواهد بود. اما تسلا که اولین مدل مقرون به صرفه خود را بهبود می بخشد ، لزوماً یک رویداد است. به خصوص از آنجا که تولید کننده می تواند با پایین آمدن قیمت حمله باعث ایجاد حسی شود ، در حال حاضر به 41 کاهش یافته است.990 € در بهار. مدل 3 می تواند حتی ارزان تر شود ، در حالی که از نظر استقلال بهتر است. تحولات نه تنها فنی خواهد بود ، زیرا صورت کاملاً اصلاح می شود.

15 اتومبیل برقی برتر پیش بینی شده در سال 2023

آئودی ، مرسدس ، رنو ، پژو …: چه کسی ماشین الکتریکی سال را در سال 2023 بیرون می کشد. مدل ستاره بدون شک در این لیست از 15 مدعی است.

سال 2023 قول می دهد در اتومبیل های برقی هیجان انگیز باشد. بازار می تواند مانند گذشته به ندرت شوخی کند. در واقع ، تمام مارک های ترکیبی ، امسال کمتر از 60 مدل انتظار نمی رود. هدف ما این نیست که لیست جامع این وسایل نقلیه را تهیه کنیم بلکه تعیین کسانی که می توانند خوب عمل کنند و مواردی را که انتظار داریم انجام دهند.

سرانجام ، یک دقت کوچک: تاریخ ارائه یا بازاریابی که نشان داده شده است تخمین می زند. از یک طرف ، زیرا تولید کنندگان هنوز هم می توانند تقویم پرتاب خود را تغییر دهند. از طرف دیگر ، زیرا این خبر می تواند آنها را مجبور به اصلاح برنامه های خود کند.

در اینجا 15 اتومبیل برقی وجود دارد که ما نمی توانیم صبر کنیم تا در سال 2023 ببینیم.

Renault R5 Electric

جانشین Zoé او است ! تقریباً دو سال پیش رونمایی شده ، نسخه تجدید نظر شده از افسانه ای R5 یک قسمت پرنعمت در رنو را افتتاح می کند که باید در چند ماه یا حتی R4 در چند سال دیگر ، تولید کننده را به الماس در کنار 4L ببرد. رنو تحت رهبری مدیرعامل خود لوکا د میو ، قصد دارد آینده را با گذشته ترکیب کند. این کار با Electric R5 ، یک ماشین کوچک شهری بر اساس سکوی CMF-BEV شروع می شود.

تا به امروز ، اطلاعات مربوط به این نام افسانه ای اتومبیل فرانسوی لژیون نیست. با این وجود ، پایگاه فنی مورد استفاده به شما امکان می دهد تا به برخی از شگفتی های خوب امیدوار باشید. بنابراین ، ما یک موتور 100 کیلو وات (136 اسب بخار) و همچنین باتری 40 یا 50 کیلووات ساعت را برای اطمینان از حداقل 350 کیلومتر استقلال ذکر می کنیم. هدف نیمی از رنو با این R5 ، مدیریت آن در کمتر از 30،000 یورو ، در نسخه اصلی آن است. اگر سازنده موفق شود و با در نظر گرفتن طراحی بسیار دوستانه این نسخه برقی جدید ، شکی نیست که موفقیت در آنجا خواهد بود.

بازار یابی : اواخر سال 2023/اوایل 2024

Citroën E-C3

لیست اتومبیل های برقی با کمتر از 30،000 یورو در تلاش است تا دراز بکشد. این روند حتی در ماه های اخیر با قیمت هایی که در حال افزایش است معکوس شده است. خوشبختانه ، حدود 2023 مدل باید در این بخش از اتومبیل های برقی “در دسترس” قرار بگیرند.
بدون شک این مورد با نسخه بعدی C3 وجود خواهد داشت که سرانجام در سال 2023 به برقی می رود. ë-C3 حتی یکی از اولین وسایل نقلیه موجود در لیست ما خواهد بود که از آنجا که انتظار می رود بازاریابی آن در هفته های آینده باشد ، جاده را طی کند.

ماشین کوچک شهر باید از سکوی CMP گروه Stellantis استفاده کند ، شخصی که قبلاً به Peugeot E-208 و سایر Opel Corsa-E خدمت کرده است. با این وجود ، به منظور پایین آمدن قیمت بلیط ورود ، دارایی های آن می تواند به سمت پایین اصلاح شود ، هم از نظر قدرت موتور و هم از نظر ظرفیت باتری آن. به هر حال ، ë-C3 کارت بازی خواهد داشت ، البته به شرط آنکه قیمت آن اغراق نشده باشد.

بازار یابی : ژانویه 2023

پورشه مکان

این خلاف آن نباید کمتر از 30،000 یورو هزینه داشته باشد. پورشه از سال 2023 برای آشکار کردن دومین مدل برقی 100 ٪ خود استفاده خواهد کرد. پس از تیکین ، یک مرجع واقعی از ورزشکاران انتشار صفر ، تولید کننده آلمانی با برقراری یکی از بزرگترین موفقیت های خود در سالهای اخیر ، خطری را به خود جلب نکرده است.

ابتدا در سال 2021 اعلام شد ، سپس در سال 2022 به تعویق افتاد ، بالاخره MACAN باید در پایان سال 2023 ارائه شود. دلیل این تأخیر ? مشکلات در زمان نهایی شدن پلت فرم جدید PPE که بر روی آن جانوران ساخته خواهد شد ، اما به ویژه نگرانی های نرم افزاری بزرگ ، همان چیزی که بر کل گروه VW وابسته به شرکت تابعه آن تأثیر می گذارد. هرچه باشد ، شرط می بندیم تا صبر کنیم. و به دلایل خوب ، با بیش از 600 اسب بخار و باتری 100 کیلو وات ، ماکان قول می دهد یک هیولا آینده باشد.

بازار یابی : اواخر سال 2023/اوایل 2024

مینی

2023 باید یک سال مهم برای مینی ، مرکز شهر گروه BMW باشد. در واقع ، مینی باید امسال نسخه جدیدی از جمع و جور برقی خود را راه اندازی کند. این همچنین یک فرآیند تولید جدید را افتتاح می کند ، زیرا اکنون وسایل نقلیه برقی این برند با کمک Motors Great Wall در چین تولید می شود.

این تغییر کاملاً اساسی بدون عواقب در زیبایی شناسی مینی آینده نخواهد بود زیرا ما برخی از تغییرات مهم را اعلام می کنیم. اگر ملزومات ، یعنی شکل کلی و چراغهای جلو ، در شک حفظ شود ، احتمالاً پاکسازی ها در رسوایی فریاد می زنند.
اما آنچه واقعاً مهم است بخش فنی است. مینی باید از نظر استقلال از آستین بلند شود. اولین نسخه از Cooper Caps با 235 کیلومتر در یک بار. برای پیروزی ، مینی جدید باید با هر هزینه ای بهتر عمل کند.

بازار یابی : اواسط سال 2023

رونی

Scenic Renault در حال حاضر “در حال حاضر” است. در فیلم های تبلیغاتی این برند ، روی پوسترهای آن … اما مطمئناً در خیابان ها نیست. و به دلایل خوب ، بازاریابی آن قبل از پایان سال برنامه ریزی نشده است. آنچه این برند در الماس در ارتباطات مختلف خود نشان داد ، مفهوم دید منظره است ، نوعی نسخه اول وسیله نقلیه استاندارد. این به معنای اهمیت مدل برای تولید کننده فرانسوی است.

در واقع ، این منظره برای ایجاد انگیزه ای به رنو وجود دارد. اگر Monospace of Yesteryear جای خود را به یک برش SUV با Serpe داده است ، این است که بهتر تغییر الکتریکی سازنده را مشخص کنید.

ارائه : پاییز 2023

تسلا سایبرک

قد بلند تسلا است. توسعه Cybertruck در حال حاضر به پایان رسیده است ، اما انتخاب سازنده کالیفرنیا برای نمایش کند است. برای اولین بار به تعویق افتاد تا جایی برای نیمه و روبات Optimus ایجاد کند ، او همچنین در توسعه خود تحت چند واکنش شدید قرار گرفت. با این حال ، ماه ها گذشته است که الون مس نشان می دهد که فقط “آخرین تنظیمات” را از دست داده است. آنچه رئیس تسلا نمی گوید این است که سلول ها همچنین 4680 سلول ، قربانیان کمبود قطعات را از دست می دهند و آنها باید زنجیره های نصب مدل Y و نیمه را در اولویت تهیه کنند.

بنابراین Cybertruck روز را در سال 2023 مشاهده خواهد کرد ? این ممکن است ، یکدست باشد ، اما نباید قبل از پایان سال و مانند همیشه با تسلا در ایالات متحده طی سالهای اول اتفاق بیفتد.

بازار یابی : شاید یک روزی

HYUNDAI IONIQ 6

Ioniq 6 تقریباً جای تعجب ندارد. ما تقریباً همه چیز را در مورد سدان برقی که هیوندای در تابستان 2022 ارائه کرده است می دانیم. موتور ، باتری ، تجهیزات موجود در هیئت مدیره و حتی قیمت آن از آنجا که از قبل امکان پیکربندی آن در سایت سازنده امکان پذیر است. برای تکمیل نقاشی ، ما حتی این فرصت را داشتیم که در سال 2023 به چهره هیوندای برسیم.
با این حال ، آنچه ما نمی دانیم این است که در جاده چه چیزی ارزش دارد و به دلایل خوب ، مدل های اول باید در سه ماهه اول تحویل داده شوند.

با توجه به عناصر موجود در ما ، به وضوح به نظر می رسد که Ioniq 6 یکی از مهمترین وسایل نقلیه برقی سال خواهد بود و شاید اولین قادر به تضعیف مدل تسلا 3 در یک دوئل باشد. در سال 2023 ، هیوندای خیلی زود بازی خود را فاش می کند ، اما او نیز می تواند خیلی سخت ضربه بزند !

بازار یابی : ژانویه 2023

فیات 600

فیات وی سرانجام به بخش B ، یعنی اتومبیل های شهری همه کاره باز می گردد ? برند ایتالیایی متعلق به گروه Stellantis تنها با موفقیت (بزرگ) خود ، 500 نفر کوچک در برق وجود دارد. از نظر تاریخی ، در اتومبیل های بخش فوقانی است که فیات شهرت خود را بنا کرده است و 2023 باید سال بازگشت آن به پیش زمینه باشد. طبق شایعات ، این یک فیات 600 است ، یک SUV جمع و جور که از سر گرفته می شود ، منطق گروهی نیاز دارد ، پایه فنی جیپ انتقام جو. با موتور 156 اسب بخار و باتری قادر به مصرف آن بیش از 400 کیلومتر است.

مگر اینکه این برند ترجیح دهد از نسخه XXL خودروی شهری خود استفاده کند ، پاسخ 500 برابر ممکن در هفته های آینده.

ارائه : سه ماهه اول 2023

هیوندای کونا

این یکی از مقادیر مطمئن مدل های برقی است که در حال حاضر به بازار عرضه می شود. Kona ، مانند Alter-Ego Niro در پسر عموی کیا ، یکی از اتومبیل های برقی با بهترین ارزش برای پول از زمان بازاریابی آن است. 2023 باید مترادف با استراحت برای SUV جمع و جور باشد. از نظر منطقی ، این نسل دوم نباید از نظر فنی به طور قابل توجهی تکامل یابد (بستر توسعه حاشیه کمی باقی می گذارد) اما باید داخلی و برخی از جنبه های طراحی خارجی بررسی شود.

Kona جدید بر اساس موتور 204 اسب بخار و باتری 64.8 کیلووات ساعت (463 کیلومتر استقلال) ساخته خواهد شد اما طراحی حتی اصلی تری خواهد داشت و می تواند یکی از شگفتی های بسیار خوب امسال باشد.

بازار یابی : سپتامبر 2023

MG Cyberster

MG خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در منظره وسیله نقلیه الکتریکی در فرانسه تأسیس کرده است. در سال 2020 که توسط درب کوچک بازگشت ، برند انگلیسی متعلق به چینی SAIC Motors توانست موقعیت مناسب قیمت را برای برانگیختن علاقه مشتریان ، به ویژه در فرانسه پیدا کند. اما تا کنون مدل های MG ، از جمله MG4 ، ارتباط زیادی با آنچه در گذشته باعث شده است که برند انگلیس مشهور باشد ، یعنی جاده های کوچک سبک و پویا ، اتومبیل های لذت بخش به دور از SUV های خانوادگی که امروزه SAIC بازارهای SAIC است.

2023 باید اوضاع را تغییر دهد زیرا MG باید یک جاده الکتریکی را راه اندازی کند (مانند تسلا به مدت 6 سال) ، مجری معروف. Decapotable ، با باز کردن درها و نوری که خطوط جک اتحادیه را به یاد می آورد ، مجری تمام مزایا را دارد که یک جاده برق موفق باشد. سرانجام ، آخرین تعجب می تواند از قیمت حاصل شود ، MG یکی از تهاجمی ترین تولید کنندگان در این مرحله است.

ارائه : فعلی 2023

Peugeot E-308

پژو با انتخاب صحبت نکردن یا تقریباً در مورد کاهش الکتریکی 308 هنگام راه اندازی نسخه حرارتی و PHEV ، همه را به دست آورده بود. با این حال ، تولید کننده شیر به شدت در این نسخه انتشار صفر شرط می بندد ، قرار است یک مورد دیگر را حفظ کند -از سال گذشته … Electric 408.

تولید کننده قبلاً تقریباً همه چیز را در مورد این الکتریک 308 گفته است. برای او ، هدف این خواهد بود که با وجود جهنم خار در پا ، کیفیت آن را متقاعد کنیم: باتری آن. با ظرفیت 50 کیلووات ساعت به سختی ، باعث کاهش قابلیت های جمع و جور می شود. مگر اینکه لذت رانندگی ، کیفیت تولید یا قیمت بسیار جذاب این تعصب شگفت انگیز را جبران کند.

بازار یابی : فعلی 2023.

Opel Astra Electric

آسترا کم و بیش در همان مورد پسر عموی خود از پژو است. اگر این دو در یک قایق باشند ، به این دلیل است که هر دو متعلق به گروه Stellantis هستند. به طور خلاصه ، این یک کپی فنی/خمیر برقی 308 است ، با همین مزایا (یک موتور 115 کیلو وات کارآمد) اما مهمتر از همه این اشکال (باتری بار کاربر 51 کیلووات ساعت).

آنچه آسترا برای او دارد ? طرحی که برخی آن را جذاب تر می دانند و اطمینان از قیمت جذاب تر از همتای خود که توسط پژو فروخته می شود. اگر اول موفق به متقاعد کردن شود ، بدون شک دوم معامله بهتر خواهد بود.

بازار یابی : فعلی 2023.

BMW i5

ارائه شده در پاییز سال 2016 ، در سال 2021 مجدداً ، این 5 سریال در سال 2023 یک شوک فرهنگی زندگی خواهد کرد. سدان بزرگ BMW در تابستان امسال در نسخه الکتریکی 100 ٪ در دسترس خواهد بود. رقیب آینده A6 E-Tron از آن استفاده می کند تا ظاهر شما را تغییر دهد ، اما مهمتر از همه برای استفاده از تمام دانش های بدست آمده توسط I4 ، اولین سدان الکتریکی تولید کننده ، که سال گذشته به ویژه ما را اغوا کرد.

مهمتر از همه ، سری 5 آینده باید با یک فضای داخلی که از IX ، SUV عظیم سازنده حاصل می شود ، یک انقلاب درونی ایجاد کند. کسی که نام داخلی آن را دارد ، نام کد G60 را در هر صورت به خصوص در انتظار امسال می شناسد.

ارائه : تابستان 2023

شناسه فولکس واگن.7

2023 آیا آن (بالاخره) سال سدان های برقی خواهد بود. با I5 ، Ioniq 6 در Audi A6 e-tron ، کاملاً امکان پذیر است. به این پانل زیبا ، احتمالاً اضافه کردن شناسه ضروری است.7. این اوج مفهوم شناسه است.Aero ، به عبارت دیگر تبدیل Passat فعلی به یک سدان برقی. بعد از جمع و جور او (شناسه.3) و دو SUV (شناسه.4 و شناسه.5) ، فولکس واگن سرانجام با بخش C و مدل ضروری Tesla 3 مقابله خواهد کرد.

VW پس از رونمایی از ماشین مسابقه بعدی خود ، در نسخه استتار ، در افتتاح CES 2023 ، باید اطلاعات را در طول سال تا زمان ارائه آن در پایان سال تقطیر کند.

بازار یابی : اواخر سال 2023/اوایل 2024

Volvo Ex90

ارائه شده در پایان سال گذشته ، Volvo EX90 پرچمدار سازنده است. برند سوئدی متعلق به چینی Geely سرانجام XC90 عظیم ، SUV بزرگ موفق خود را تجدید می کند. با توجه به مدل های قبلی ولوو ، کیفیت باید در آنجا باشد ، اما با استفاده از EX90 ، ولوو می خواهد بیشتر پیش برود. برند مرجع در ایمنی جاده ، می خواهد روی این دارایی شرط بندی کند. در نتیجه ، EX90 به فناوری های موجود در هیئت مدیره ، به وسایل نقلیه مختلف رانندگی ، افتخار می کند و حتی یک “سپر نامرئی” در اطراف ماشین خواهد داشت.

در کل ، این کودک جذاب بیش از سه تن هفت مکان را در هواپیما ارائه می دهد و آن را به یکی از مدل های برقی نادر در این بخش تبدیل می کند. اما با قیمت بیش از 100000 یورو ، شما باید قانع کننده باشید. در مورد این همه است که ما او را قضاوت خواهیم کرد.

بازار یابی : فعلی 2023

ذکرهای محترم : لیست اتومبیل های برقی که باید در سال 2023 به بازار عرضه شود ، بدیهی است که بسیار طولانی تر از انتخاب ما است. سال جدید همچنین باید اولین استراحت از اتومبیل های برقی مصرف کننده را افتتاح کند. ما آن را با Hyundai Kona ذکر کردیم ، اما این نیز باید برای Peugeot E-208 ، ID اتفاق بیفتد.3 از VW یا Cupra متولد شده است. 2023 همچنین باید شاهد ورود به بازار الکتریکی برخی از لاتکومرهای معتبر کم و بیش باشد. این به ویژه مورد Maserati با Gran Turismo Folgore ، Alfa Romeo و برنرنو برنرو ، Lotus و Type 133 یا The Spectrum of Rolls Royce است. ما فراموش نخواهیم کرد که در مورد کاهش فرمت طولانی شناسه به شما بگوییم. Buzz ، کراس اوور جمع و جور طولانی از فورد ، پولستار 3 ، Volvo EX30 یا Jeep Avenger که بی صبرانه منتظر آن هستیم.

سرانجام ، چه کسی می داند ، الون مسک شاید 2023 را به اندازه کافی خسته کننده کند تا بخواهد آن را با یک مدل 2 ، ارزان و یا با جاده بسیار پیش بینی شده خود ادویه کند … به هر حال ، سال الکتریکی قول می دهد هیجان انگیز باشد.

بهترین اتومبیل های برقی در سال 2023

مقرون به صرفه تر ، اتومبیل های برقی کوچک به طور کلی فقط کشش و متمرکز بر رانندگی شهری هستند ، اما اکثریت هنوز استقلال بسیار جالبی ارائه می دهند.

Chevrolet Bolt EV (بدون فراموش کردن پیچ EUV) به نظر ما بهترین نسبت استقلال قیمت/بازار را نشان می دهد. در واقع ، باتری 65 کیلووات ساعت آن به آن اجازه می دهد تا به طور رسمی 417 کیلومتر حرکت کند. قدرت موتور الکتریکی 200 اسب بخار قدرت دارد. جنرال موتورز مشکل باتری ولتاژ بالا را اصلاح کرده است ، این یک انتخاب قابل اعتماد و ایمن است. همچنین بر ادغام و شارژ مجدد فن آوری زیبای آن (240 ولت) در خانه تأکید کنید.

همانطور که اعلام شد ، با این حال ، سازنده تصمیم به متوقف کردن تولید شورولت بولت EV و Bolt EUV در پاییز امسال گرفت تا بر روی نام تجاری جدید شورولت Equinox EV تمرکز کند ، که اولین نسخه های آن تا پایان سال انتظار می رود.

به عنوان یک گزینه دیگر ، شما باید دو مدل کره ای ، یا یک هیوندای برقی یا Kia Soul EV را در نظر بگیرید. از طرف دیگر ، بدانید که اولین مورد برای سال 2024 کاملاً تجدید می شود و دوم دیگر برنگشت.

اتومبیل های برقی جمع و جور و متوسط

ما باید از اینجا با Hyundai Ioniq 6 شروع کنیم ، که راهنمای خودکار منتخب ماشین جدید سال 2023 و اینکه انجمن روزنامه نگاران خودرو کانادا (AJAC) از سال 2023 به تازگی ماشین سبز کانادا را تاج گذاری کرده است.

Ioniq 6 با خطوط آیرودینامیکی خود ، خودمختاری را به حداکثر می رساند تا به 581 کیلومتر در نسخه پیشرانه برسد. یکی با چهار چرخ محرک قدرت 320 اسب بخار و گشتاور 446 پوند فوت را ایجاد می کند ، اما هنوز هم می تواند تا 509 کیلومتر سفر کند. با وجود سقف بسیار شیب دار ، فضای داخلی جادار باقی مانده است ، و نه به ذخیره سازی سخاوتمندانه.

سپس Polestar 2 وجود دارد که با لذت رانندگی و طراحی آن به طور معمول اسکاندیناوی می درخشد. اگرچه قیمت آن افزایش یافته است ، مشتریان کبک همیشه حق دارند یارانه های کامل خودروهای برقی را داشته باشند. رتبه بندی استقلال مدل 2023 اکنون 435 کیلومتر برای نسخه کشش سطح ورودی (تنها یک موتور ، 231 اسب بخار) و همچنین 418 کیلومتر برای آن با COG کامل (دو موتور ، 402 اسب ؛: 469 اسب بخار) است. لطفاً توجه داشته باشید: تغییرات مهم دیگر در برنامه برای سال 2024 است و اکنون می توان یک نسخه را نیز سفارش داد.

علاوه بر این ، BMW I4 و Tesla Model 3 گزینه های بسیار خوبی هستند. اولین مورد برای رفتار عالی جاده ای و کیفیت تولید آن ، دومی برای استقلال سودمند ، دست زدن به زیبای آن و شبکه ترمینال های سوپر شارژر ، بدیهی است.

اتومبیل های برقی لوکس

سرانجام ، در رده ملکه ، Audi e-Tron GT و پورشه Taycan به نظر ما در صدر جدول قرار دارند. باید بدانید که آنها پلتفرم و چندین مؤلفه خود را به اشتراک می گذارند. سدان تزئین شده با چهار حلقه دارای یک شبح زیبا و اصلی و همچنین یک فضای داخلی مدرن و تصفیه شده است. علاوه بر این ، در نسخه RS ، عملکرد استثنایی و کنترل جامد را ارائه می دهد.

پسر عموی وی برای سال 2023 برخی از پیشرفت ها و اصلاحات را دریافت کرد. آنچه بیش از همه مورد توجه قرار می گیرد ، افزایش استقلال همراه با احتمال شارژ باتری با قدرت بالاتر ، طولانی تر است. سیستم infotainment با یک رابط جذاب تر ، یک زمان پاسخ سریعتر و همچنین ادغام Android Auto بی سیم بهبود یافته است.

یکی دیگر از اتومبیل های برقی آلمانی ، مرسدس بنز EQS ، از نزدیک آنها را دنبال می کند ، توجه می کند. در مورد مدل تسلا ، که تریبون را تکمیل می کند ، همچنان از طرفداران این برند به طور قابل توجهی همان ویژگی های مدل 3 را خوشحال می کند.