10 اتومبیل برقی برتر ورزشی (2023) ، ماشین برقی ، ورزش خواهد کرد

ماشین برقی ، ورزش وجود خواهد داشت

Contents

تعیین یک ماشین برقی منفرد به عنوان “بهترین” کاملاً دشوار است ، زیرا این امر به ترجیحات فردی و نیازهای خاص هر راننده بستگی دارد. همچنین به دسته وسیله نقلیه بستگی دارد. برای Hypercars ، Rimac Nevera ، که تازه با سرعت 23 رکورد جهانی مورد افتخار قرار گرفته است ، در صدر رتبه ما قرار می گیرد,

10 اتومبیل برتر ورزشی برقی (2023)

در این مقاله ، ما بررسی خواهیم کرد بهترین اتومبیل های ورزشی برقی بازار، سدان های ورزشی در Hypercars ، برجسته کردن ویژگی های فنی ، طراحی نوآورانه و عملکرد برق آنها. از تسکین مدل S Tesla به پورشه تیکین, از طریق rimac nevera, آنجاudi e-tron که در آن BMW IX M60 و بسیاری از مارک های دیگر وسایل نقلیه ورزشی ، در اینجا رتبه بندی وسایل نقلیه ما است که محدودیت های آنچه را که فکر می کردیم در زمینه ممکن است به تعویق می اندازد اتومبیل های ورزشی برقی.

خلاصه مقاله

نمای کلی از طبقه بندی

 1. پینفارینا باتیستا
 2. مرسدس EQS 53 AMG
 3. عملکرد Lucid Air GT
 4. BMW IX M60
 5. Jaguar i-Pace EV400
 6. تسکین مدل S Tesla
 7. پورشه Taycan Turbo S
 8. Audi rs e-tron gt
 9. لوتوس اویا
 10. rimac nevera

شما می خواهید از این مدل ها مزایایی بدانید ? کشف بدون تأخیر بیشتر جزئیات کامل تر رتبه بندی ، تصاویر ، قیمت ، حداکثر سرعت ، قدرت موتور ، زمان در 0 تا 100 کیلومتر و عمر باتری در برنامه.

�� کدام وسیله نقلیه ورزشی برقی را انتخاب کنید ? طبقه بندی دقیق ما (مدل ها ، قیمت ها ، قدرت و استقلال)

10 برتر: Pininfarina Battista ، ایتالیایی زیبا

ما Pininfarina بدنساز را می شناسیم. در اینجا Pininfarina the Automaker و Battista آن ، یکی از سریعترین هایپرکار در جهان است. خواهر دوقلوی Rimac Nevera ، قادر به رانندگی با بیش از 350 کیلومتر در ساعت ، به ویژه در 8.55 ثانیه یک چهارم مایل (400 متر) طی کرد ..

9 برتر: مرسدس EQS 53 AMG ، سدان آلمانی که نفس گیر است

هنگامی که بخش “ورزش” مرسدس به الکتریک نگاه می کند ، به EQS 53 AMG می دهد: یک سدان لوکس فوق العاده راحت با قدرت استراتوسفر. یک اسباب بازی اضافی که باعث ایجاد “Hu” Crac “نمی شود ، اما این باعث می شود مردم جوی رعد و برق V8 را فراموش کنند !

8 برتر: عملکرد Lucid Air GT ، هیولا آمریکایی

نسخه جدید بالا از سدان الکتریکی Lucid ، سرانجام به نظر می رسد که در ارتفاع Plaid Model S Model S مدل رقیب است. مجهز به یک حرکتی برقی دوتایی ، سدان لوکس اسپرت قدرت 1،050 اسب بخار را ایجاد می کند که به آن اجازه می دهد در 2.8 ثانیه به 0 تا 100 کیلومتر در ساعت برسد.

7 برتر: BMW IX M60 ، SUV که در Supercar لباس می پوشد

 • قیمت : 136،500 یورو
 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 250 کیلومتر در ساعت
 • BMW IXM60 POWER : 619 اسب بخار
 • 0 تا 100 کیلومتر : 3.8 ثانیه
 • خودمختاری: 460 کیلومتری

مانند رقیب خود Jaguar I-Pace ، SUV آلمانی عملکرد ماشین اسپرت در کلاس تجارت را ارائه دهید. حتی از نظر زمان حتی به لطف 619 اسب بخار قدرتمندتر است که به BMX IX M60 اجازه می دهد در کمتر از 4 ثانیه به 0 تا 100 کیلومتر در ساعت برسد.

6 برتر: Jaguar I-Pace EV400 ، SUV لوکس اکولوژیکی

در جگوار i-pace کاملاً نشان می دهد که SUV و عملکرد ورزشی ناسازگار نیستند. لوکس ، زیبا ، جادار ، راحت و تکنو ، انگلیسی مادران و پدران خانواده هایی که می خواهند با 400 اسب بخار قدرت خود را سرگرم کنند و شتاب های شایسته یک سوپراسپرت را سرگرم کنند. اگر به دنبال بهترین ها در گروه SUV برقی هستید ، I-Pace برای شما ساخته شده است !

5 مورد برتر: Plaid مدل Tesla ، Hypercar که به عنوان یک سدان خانوادگی مبدل شده است

�� مدل همچنین در طبقه بندی ظاهر می شود بهترین اتومبیل های آمریکایی

علاوه بر راحتی و فضای داخلی با فناوری بالا ، Plaid Model Tesla عملکرد برق و یک تجربه رانندگی بسیار پویا را ارائه می دهد. اما علاوه بر این ، آمریکایی زیبا از نظر استقلال به طور قابل توجهی از رقبای خود قوی تر است.

4 برتر: پورشه Taycan Turbo S ، ملکه ورزش های برقی

Porsche Taycan Turbo S قدرت الکتریکی استثنایی با عملکرد Supercar ارائه می دهد و به شما امکان می دهد از یک رانندگی ورزشی بدون انتشار استفاده کنید. Taycan Turbo S با استقلال تقریبا 400 کیلومتر ، یک زمان شارژ سریع و یک فضای داخلی لوکس و فناوری پیشرفته ، یک تجربه رانندگی برقی را ارائه می دهد که شایسته یکی از بهترین اتومبیل های لوکس است.

�� Top 3: Audi RS E-Tron GT ، زیباترین برای رقصیدن

Audi rs e-tron همانقدر احساس خلبانی حیرت انگیز به عنوان پسر عموی خود از پورشه ، تیکین ، که از آن موتور را به اشتراک می گذارد ، فراهم می کند. سبک سوال ، هیچ چیز بهتری وجود ندارد: Audi rs e-tron احتمالاً زیباترین است سدان ورزشی فعلی ، یکی از مؤثرترین آنها ، علی رغم عدم وجود V8 که زیر کاپوت است ..

�� Top 2: Lotus Evija ، زن انگلیسی با 2،000 اسب بخار قدرت

 • قیمت : 2 میلیون یورو
 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 320 کیلومتر در ساعت
 • قدرت : 2000 اسب بخار
 • 0 تا 100 کیلومتر : 2.9 ثانیه
 • خودمختاری: 400 کیلومتر

برانگیخته شده توسط چهار موتور الکتریکی, Lotus Evija قدرت ترکیبی بیش از 2000 اسب, این به او اجازه می دهد تا در کمتر از 3 ثانیه به سرعت 0 تا 100 کیلومتر در ساعت برسد. علاوه بر این ، به لطف باتری با ظرفیت بزرگ ، Evija استقلال تخمین زده شده بیش از 400 کیلومتر را ارائه می دهد ، که برای یک قابل توجه است ماشین اسپرت برقی.

�� Top 1: Rimac Nevera ، سریعترین Hypercar در جهان

 • قیمت : 2 میلیون یورو
 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 412 کیلومتر در ساعت
 • قدرت : 1 914 اسب بخار
 • 0 تا 100 کیلومتر : 1.74 ثانیه
 • خودمختاری: 550 کیلومتر

Rimac Nevera Hypercar همه Superlatives است: در یک روز ، به تازگی تمام سوابق سرعت را در مدار پاک کرده است. بمب الکتریکی در واقع 23 رکورد در سفر تست تست تست خودرو Papenburg ، از جمله آن از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در … 1.74 ثانیه !

�� RIMAC همچنین در طبقه بندی ظاهر می شود سریعترین اتومبیل های جهان

⚡ چرا یک ماشین ورزشی برقی را انتخاب کنید ?

خبر خوب ! انتخاب یک ماشین ورزشی برقی می تواند چندین مزیت ارائه دهد. و به دلایل خوب ، این وسایل نقلیه به لطف عملکرد استثنایی آنها ، از جمله حداکثر زوج فوری آنها ، با مدل های احتراق رقابت می کنند.

اتومبیل هایی مانند Plaid Tesla Model S و Mustang Mach-E این درخشان را نشان می دهند. این اتومبیل ها نیز بدون انتشار گازهای گلخانه ای و معاف از مجازات زیست محیطی به محیط زیست احترام می گذارند. تولید کنندگان ، از جمله مرسدس بنز ، همچنین گزینه های ترکیبی قابل شارژ را برای انتقال صاف ارائه می دهند.

با توجه به استقلال ، آنها می توانند مسافت های طولانی را با یک بار واحد طی کنند و از فناوری شارژ سریع در بهبود مداوم بهره مند شوند. با انتخاب چنین خودرویی ، شما همچنین از نوآوری در صنعت خودرو پشتیبانی می کنید ، تولیدکنندگانی مانند آئودی ، BMW و RIMAC با فشار محدودیت های فناوری. بنابراین ، اتومبیل های ورزشی برقی ، ترکیب عملکرد و پایداری ، اکنون گزینه ای هیجان انگیز و سازگار با محیط زیست هستند.

✒ به طور خلاصه

در پایان ، بازار خودروهای ورزشی مملو از مدل های خارق العاده ای است که اغلب از مارک های معتبر که علاقه مندان به رانندگی را خوشحال می کنند. عملکرد نفس گیر ، یک طراحی چشمگیر و فناوری های پیشرفته برای ارائه یک تجربه رانندگی بی نظیر ترکیب می شوند.

این که آیا شما به دنبال قدرت خام ، چابکی برجسته یا آخرین احساس لوکس هستید ، برای هر اولویت یک ماشین اسپرت وجود دارد. SUV ، سدان ورزشی ، Supercars: این که آیا شما با عملکرد الکتریکی آن یا برای یک برند معتبر دیگر مانند BMW و Porsche ، از Audi RS E-Tron انتخاب می کنید ، در هنگام رانندگی از لحظات زندگی لذت خالص مطمئن خواهید بود.

سدان های ورزشی امروز مانند سوپراسپرت ها محدودیت های مهندسی خودرو را تحت فشار قرار می دهند و اتحاد کامل بین عملکرد و سبک را تجسم می کنند. بنابراین ، هنگام گرفتن چرخ یکی از این شگفتی های مکانیکی ، احساس بالا رفتن آدرنالین را آماده کنید. بهترین اتومبیل های اسپرت موجود در بازار آماده هستند تا شما را در تجربه های فراموش نشدنی در جاده زندگی کنند.

⁉ سؤالات متداول

قدرتمندترین ماشین برقی چیست ?

قدرتمندترین اتومبیل برقی البته در رتبه بندی ما از بهترین اتومبیل های ورزشی برقی است. این Lotus Evija است که قدرت استراتوسفر 2000 اسب بخار را نشان می دهد.

بهترین اتومبیل های برقی چیست ?

تعیین یک ماشین برقی منفرد به عنوان “بهترین” کاملاً دشوار است ، زیرا این امر به ترجیحات فردی و نیازهای خاص هر راننده بستگی دارد. همچنین به دسته وسیله نقلیه بستگی دارد. برای Hypercars ، Rimac Nevera ، که تازه با سرعت 23 رکورد جهانی مورد افتخار قرار گرفته است ، در صدر رتبه ما قرار می گیرد,

ماشین ورزشی چیست ?

مفهوم “اتومبیل ترین ماشین” ذهنی است ، زیرا ما می توانیم ورزش را در یک ماشین به روش های مختلف درک کنیم. با این حال ، علاوه بر “برقی” که در 10 مورد برتر ما انتخاب شده است ، “جوی” مانند Bugatti Chiron ، Lamborghini Aventador ، Pista Ferrari 488 ، Porsche 911 GT2 RS یا مک لارن 720 اغلب به عنوان ورزش بیشترین ذکر می شود در بازار فعلی.

کدام ورزشکار برقی ?

چندین اتومبیل ورزشی برقی در بازار وجود دارد که عملکرد چشمگیر دارند. انتخاب یک ماشین ورزشی برقی به معیارهای مختلفی مانند دسته – کوپه ، سدان ، SUV و غیره بستگی دارد. -, استفاده و البته بودجه. در 10 مورد از بهترین اتومبیل های برقی ورزشی ، ما انتخاب خود را ارائه می دهیم.

مقالات اضافی

دسته های دیگر ما را پیدا کنید تا به شما در انتخاب خودروی اسپرت آینده یا وسیله نقلیه برقی کمک کند.

�� اتومبیل های اسپرت

 • ارزانترین اتومبیل های اسپرت
 • اتومبیل های برقی بالا: ورزش و لوکس به نوبه خود
 • جرات اتومبیل های اسپرت استفاده شده واقعی

ماشین برقی ، ورزش وجود خواهد داشت

Maserati Granturismo Folgore

روزهای زیبا فرا می رسد و با آنها این وسوسه کوچک برای رفتن و دیدن در جای دیگر اگر ما آنجا هستیم. با یک تصادف احتمالی تقویم ، در هفته های اخیر نیز از چندین اطلاعیه ، افشاگری ها و سایر صداهای کریدور به احتمال زیاد در روند تأیید پیرامون ورود آینده چندین اتومبیل ورزشی برقی بوده است.

که تمایل به پاسخگویی به سؤالی است که در اولین مقاله در این بخش در دسامبر 2020 در اینجا می پرسیدیم: نه ، ماشین اسپرت با برقی ناپدید نمی شود. در پایان – با استثنائات نادر ، یا هنگامی که تولید کنندگان آرام شدند – سلسله مراتب قدرتها و عملکرد به تدریج از نظر حرارتی می رسند. با بیایید بگوییم صد اسب دیگر در تمام سطوح دامنه. بنابراین ، در حالی که استاندارد برای یک سدان خانوادگی حرارتی بسته به نسخه بین 90 تا 150 اسب بخار بود ، ما برای معادل الکتریکی آن بین 130 تا 200 اسب بخار خواهیم بود. Ditto برای ورزشکاران ، جایی که کارآمدترین مدل ها به راحتی از 250/300 اسب بخار به 350/500 یا بیشتر می روند.

آیا برق در هنگام نمایش دود ، به صورت ماهرانه توسط تسلا برای از بین بردن رقابت در تخم مرغ ، به طور همبستگی برق بود ? شاید. شاید این که تولید کنندگان مسیر را از هوشیاری بیشتری طی کنند ، با باتری های کمی و اجماع کمتری در مورد استقلال اندازه گیری شده 350 تا 400 کیلومتر واقعی بدون عملکرد عملکردی ، در حالی که مدل های برقی خود را از مزیت لذت رانندگی و گشتاور فوری می گذارند.

که ، بنابراین ، دوباره یک بلوار با مدل های ورزشی ، قدرتمند و منحصر به فرد باز می شود. من می دانم که این دسته از وسایل نقلیه در جستجوی هوشیاری و کاهش ، برای مخاطبان خاصی بسیار غیرقابل انکار است ، اما طبیعت (و بازار) پوچی وحشتناک وجود دارد ، و همیشه مارک هایی وجود خواهند داشت که نیاز به بخشی از جمعیت را پذیرفته اند – حتی بسیار اقلیت – با ارائه اسباب بازی های مربوط به انتظارات آنها. خیلی گران و قدرتمند. و بسیار سودآور. ما می توانیم موضوع را از همه جهات برگردانیم ، نادیده گرفتن این مؤلفه مشتریان بالقوه ماشین برقی یک اشتباه و فقدان عینیت از طرف ما است. آیا ما این روند را تأیید می کنیم یا نه.

بنابراین ما دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنیم ? از تمام این مدل های ورزشی که تولید کنندگان در ماه ها و سالهای آینده به ما قول می دهند ، با پروژه هایی که در بیشتر موارد بسیار پیشرفته هستند ، و به طور قطعی می تواند مفهوم ماشین اسپرت را در بعد دیگر ، یعنی برقی ، سوق دهد. مربوط.

MG Cyberster

MG Cyberster

پس از موفقیت در مدل های قبلی خود و به ویژه MG4 ، سازنده ماشین چینی MG تصویر خود را کار می کند و چند روز پیش مدل جدید خودروی اسپرت قابل تبدیل برقی را به طور رسمی ارائه می دهد ، MG Cyberster. این کانورتیبل 2 -Seater مجهز به موتور الکتریکی 536 اسب بخار (400 کیلو وات) است که به آن اجازه می دهد تا به حداکثر سرعت 260 کیلومتر در ساعت برسد و در کمتر از 3 ثانیه از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت برود. MG Cyberster همچنین به جدیدترین فناوری رانندگی خودمختار مجهز است و دارای سیستم نظارت بر صورت و نظارت بر چشم برای تشخیص خستگی راننده است. همچنین دارای یک سیستم شارژ سریع است که به شما امکان می دهد 80 ٪ باتری را فقط در 30 دقیقه بازیابی کنید. قیمت این خودروی اسپرت قابل تبدیل برقی هنوز اعلام نشده است ، اما MG گفت که قصد آن این است که آن را برای مخاطبان گسترده تر از مدل های اتومبیل اسپرت سنتی در دسترس قرار دهد. بنابراین مطمئناً پاکسازی ها از اضافه وزن این خودرو که وزن آن باید حدود 2 تن باشد ، کمی ناامید شده اند ، وقتی که ما وزن و اندازه زن اجداد خود را می شناسیم ، اما خوش بین به ما پاسخ می دهد که شما باید از جایی شروع کنید ، و اینکه این هیولا کوچک مطمئناً مخاطبان خود را پیدا خواهد کرد. مجری MG باید از تابستان سال 2024 به بازار عرضه شود. به طور اتفاقی ، این ممکن است اولین خودروی اسپرت برقی اول در استاندارد موجود در بازار باشد ، و به ویژه در مورد اروپایی های معتبر بسیار معتبر ، ادب را کباب می کند.

Porsche 718 Boxster و Cayman Electric

Porsche 718 Boxster Electric

پورشه با ورود مورد انتظار در سال 2025 از مدل های الکتریکی 100 ٪ خود در خانواده 718 ، از مرحله بعدی در برنامه برق در محدوده خود رونمایی می کند: The Roadsters و Boxster و Cayman Coupes. نمونه های اولیه این مدل های ورزشی و مرسوم ، مد روز در جاده های آزاد مورد آزمایش قرار می گیرند (در حالی که SUV Macan EV باید در بهار 2024 به بازار عرضه شود). ما حتی چند روز پیش دیدیم که سه جعبه برق برقی در یک سوپر شارژر Tesla در Colmar شارژ می شود ! بر خلاف سایر مدل های برقی ، پورشه قصد دارد با حفظ اجرای موتور و باتری برای تجربه رانندگی مشابه با نسخه های حرارتی ، ویژگی های رانندگی مشخصه دامنه 718 را حفظ کند. اگرچه هنوز قیمت ها اعلام نشده است ، اما آنها باید با مدل های حرارتی مشابه ، حتی برتر باشند. Electric 911 برای پایان دهه برنامه ریزی شده است ، با شاید قبل از نسخه ترکیبی.

Alpine A110 Electric

الپین

Alpine ، برند فرانسوی که به دلیل تخصص خود در Drive Pleasure شناخته شده است ، در حال حاضر روی نسخه 100 ٪ برقی از مدل افسانه ای A110 خود کار می کند. این برند آرزو دارد ویژگی های چابکی و سبکی خودرو را حفظ کند ، در حالی که عملکرد معادل نسخه حرارتی را ارائه می دهد. وزن نباید از 1378 کیلوگرم تجاوز کند ، که این یک عملکرد عالی برای یک وسیله نقلیه الکتریکی است. اولین نمونه اولیه به نام E-Earthness در آخرین F1 Grand Prix F1 ارائه شد. این نمونه اولیه مجهز به موتور 178 کیلووات (242 اسب بخار) است که حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعت را می رساند و از 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 4.5 ثانیه می رود. باتری این مدل از دو باتری تشکیل شده است که چهار ماژول در قسمت جلو و هشت در عقب ، به صورت عمودی برای توزیع متعادل وزن و فضا ترتیب داده شده است. اگرچه قیمت ها و تاریخ انتشار نسخه الکتریکی Alpine A110 هنوز دقیقاً مشخص نیست ، اما به نظر می رسد که این برند در مسیر مناسب قرار دارد تا چالش خود را برای ارائه یک ماشین برقی به عنوان کارآمد و دلپذیر برای رانندگی حرارتی انجام دهد. نسخه.

کاترام

Caterham Super Seven

Caterham در نتیجه پاییز گذشته ، ورود آینده یک مدل جدید را تأیید کرد که این آینده را آماده می کند. برای بی حوصلگی ها ، انتظار دیگر خیلی طولانی نخواهد بود قبل از کشف این مدل بی سابقه. در جشن پنجاهمین سالگرد برند در سال 2023 ارائه می شود. بنابراین ، تولید کننده کوچک نیپو-انگلیسی به یک ورزشکار برقی قول می دهد که ساده ، سبک و رادیکال باقی بماند. بدون ابزار ، ضروری از رانندگی باقی مانده است. این طراح فرانسوی آنتونی Jannarelly است که مسئولیت سبک این Caterham جدید را بر عهده دارد. از نظر ورزش ، ما در حال حاضر به او مدیون Hypersport Lycan و Fenyr Supersport سازنده Emirati W Motors یا طراحی 1 برند خود هستیم. این پروژه با همکاری ITAL Design انجام می شود. برای نگه داشتن و حفظ DNA برند کافی است ، حتی اگر اکنون بدانیم که طراحی یک زن ورزشی 100 ٪ برقی همچنان یک چالش بسیار پیچیده است. گفته می شود ، این پروژه یک خطر بزرگ است ، از سرگرمی با چرخ.

Maserati Granturismo Folgore

Maserati Granturismo Folgore 5

این برند ایتالیایی ، مشهور به خاطر موتورهای بزرگ خود با اوراق بهادار فراری با لحن بسیار سمفونیک ، همچنین اولین قدم های خود را در برق با تنوع الکتروموبیل از GT Granturismo بسیار معمولی خود ، Granturismo Folgore انجام خواهد داد. این راهپیمایی 750 اسب بخار و یک زن و شوهر از 1.350 نانومتر توسعه خواهد یافت. با تشکر از این خصوصیات ، این مازراتی جدید در 2.8 ثانیه 0 تا 100 کیلومتر در ساعت شلیک می کند ، که آن را با پورشه Taycan Turbo S فعلی برابر می کند. با باتری 93 کیلووات ساعت ، ظرفیت مفید 83 کیلووات ساعت ، نوید دامنه 450 کیلومتر با شارژ 270 کیلو وات در پایانه های سریع. از آنجا که این یک تنوع از نسخه V6 حرارتی خواهد بود ، می توان مقایسه وزن را ایجاد کرد و بدون تعجب ، به نفع برق نیست. وزن این ورزشکار برقی در واقع 2،260 کیلو است ، در برابر 1،795 برای نسخه حرارتی. هیچ تاریخ انتشار به طور رسمی اعلام نشده است اما می توانیم در پایان سال 2023 یا سه ماهه اول 2024 شرط بندی کنیم.

ما هنوز منتظر ژنرالیست ها هستیم

خیلی برای پرونده های جامد ، که مدل های آنها از قبل بسیار پیشرفته هستند ، به ویژه با توجه به پورشه و مازراتی. برای بقیه ، مطمئناً چند اتومبیل اسپرت دیگر در حاملگی وجود دارد ، اما ما هنوز شاهد چیزهای زیادی در کنار تولید کنندگان بزرگ عمومی نیستیم که بیشتر به بازارهای انبوه توجه می کنند (درک کنید: SUV). بنابراین ، هیچ چیز بتونی در یک نسخه برقی در کنار شورولت کوروت و کامارو ، آئودی R8 ، مرسدس کلاس C یا E Cabriolet AMG یا حتی فراری و سایر سوپراسپرت ها. و حتی کمتر Mazda MX5 یا BMW Z4. شاید یک روز…

برای تکمیل این پانوراما ، ما همچنین می توانیم از Pininfarina Battista ، Lotus Evija و سایر Rimac Nevera استفاده کنیم ، اما این هاپرکار با قیمت ها و اجراهای استراتوسفر که لزوماً در سری بسیار محدود پخش می شوند ، دیگر واقعاً وارد دسته خودروهای ورزشی استاندارد (نسبتاً) نمی شوند. مقرون به صرفه.

در مورد Tesla Roadster 2 ، ما آن را بسیار ذکر کرده ایم و انتظار داشتیم که خستگی خاصی ما را در تحریک ساده خود به دست آورد.