بسته موبایل: 10 پیشنهاد برتر در سپتامبر 2023 ، بسته موبایل بدون تعهد: بهترین پیشنهادات را مقایسه کنید

بسته تلفن همراه بدون تعهد: مقایسه بهترین پیشنهادات

Contents

در طول سال ، هر ماه ، اپراتورهای تلفن همراه سنتی و MVNO موارد مختلفی را برای راه اندازی تبلیغات و معاملات خوب انتخاب می کنند. تمام جشنواره های اصلی تقویم به طور کلی نگران هستند: کریسمس ، سال نو ، عید پاک و غیره. به این دوره دوره های تبلیغاتی رسمی و همچنین رویدادهای تجارت ملی به عنوان بین المللی اضافه می شود. اینها شامل فروش تابستان و زمستان ، بلکه روزهای جمعه سیاه یا فرانسه است. در این مواقع ، می توانید پیشنهادات بسیار جالبی برای تغییر برنامه تلفن همراه و صرفه جویی در ماه های بعد پیدا کنید.

بسته موبایل: مقایسه کننده را در سپتامبر 2023 ارائه می دهد

آرم تصویر تلفن همراه قرمز تصویر آرم موبایل رایگان آرم تصویر B & شما تصویر آرم yourprice تصویر آرم SOSH آرم تصویر برتر آرم تصویر NRJ تلفن همراه بسته تلفن همراه خانگی

بسته تلفن: بهترین بسته موبایل در سال 2023 چیست ?

اگر امروز همه ما یک تلفن هوشمند داریم ، واضح است که همه ما از آن به همان روش و برای همان نیازها استفاده نمی کنیم. بنابراین ، هنگامی که زمان مشترک شدن در یک بسته موبایل فرا رسیده است ، مهم است که با درک آنچه که مفاهیم اساسی به عنوان یک بسته غیر اتصال ، تماس های نامحدود یا حتی بسته های موبایل مسدود شده ، انتخاب های صحیح را انجام دهید.

چرا یک بسته موبایل را بدون تعهد انتخاب کنید ?

درک اصل تعهد از نظر بسته موبایل نه تنها از شگفتی های ناخوشایند جلوگیری می کند ، بلکه از آن نیز برای استفاده از آن برای بازی رقابت و صرفه جویی واقعی استفاده می کند.
انتخاب یک بسته غیر اتصال به معنای اشتراک در اشتراک تلفن است که هر ماه به صورت ضمنی تمدید می شود ، تا زمانی که تصمیم به پایان دادن به آن ندارید. در اینجا شما در هر زمان رایگان هستید که بدون نیاز به پرداخت هزینه خاتمه ، برنامه تلفن همراه خود را خاتمه دهید. به سادگی به تأمین کننده بسته تلفن همراه خود از خواسته خود برای خاتمه با نامه های ثبت شده با تأیید دریافت اطلاع دهید. سپس اپراتور 10 روز فرصت دارد تا بسته تلفن شما را پایان دهد. از طرف خود ، حتماً آخرین فاکتورها را بپردازید.
در مقابل ، اگر در یک بسته تلفن همراه با نامزدی (12 یا 24 ماه) مشترک هستید ، این بدان معنی است که شما تصمیم می گیرید حداقل در کل دوره تعهد از این سرویس بهره مند شوید. بنابراین ، اگر تصمیم دارید بسته تلفن همراه خود را قبل از این دوره قطع کنید به دلایلی غیر از یکی از دلایل تعریف شده به عنوان “مشروعیت قانون (بیش از حد مجاز ، مرگ ، حبس ، حرکت به خارج از کشور یا در منطقه ای که تحت پوشش اپراتور و غیره نیست. بشر.) شما باید به اپراتور بپردازید ، هزینه های خاتمه برنامه تلفن همراه خود را هزینه کنید.

میزان این هزینه ها مربوط به میزان پرداخت ماهانه باقی مانده در مقایسه با دوره تعهد در صورتی است که به مدت 12 ماه درگیر هستید. اگر به مدت 24 ماه استخدام شده اید و از سال اول فراتر رفته اید ، قانون چتل به شما امکان می دهد فقط 25 ٪ از مبلغ پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید. اگر می خواهید آزاد باشید ، می توانید از بسیاری از تبلیغات و سایر پیشنهادات منتشر نشده که امروزه توسط بسیاری از اپراتورها و MVNO حاضر در بازار فرانسه ارائه می شود ، خود را به عنوان یک انتخاب سودمند تر معرفی کند.

برنامه تلفن همراه

آیا یک برنامه موبایل نامحدود واقعاً نامحدود است ?

انتخاب بسته موبایل با تماس های نامحدود شاید ایده مناسبی برای شما باشد ، اما به ویژه به مصرف شما بستگی دارد.
به طور مشخص ، اگر با پیام کوتاه زیاد مبادله کنید ، بهتر است بدون محدودیت با پیام کوتاه/MMS ، انتخاب خود را به سمت برنامه های موبایل هدایت کنید ، بنابراین می توانید آنها را بدون شمارش و بدون شارژ بیش از حد ارسال کنید. اگر از طرف دیگر ، پیامک های کمی ارسال می کنید ، برخی از اشتراک ها تعداد محدودی از پیامک و MMS موجود در هر ماه را ادغام می کنند ، اما باید اعتراف کرد که این احتمال با تمام پیشنهادات برنامه های تلفن همراه که در حال حاضر در پیاده روی موجود است ، به طور فزاینده ای نادر است. با توجه به تماس های صوتی خود ، اپراتورهای تلفن همراه در بیشتر قسمت های ارائه شده با تماس های نامحدود در نظر گرفته شده برای برقراری ارتباط بدون محرومیت شما با همه عزیزان خود در سرزمین اصلی فرانسه (ثابت و موبایل شامل) ، هر چه شبکه گیرنده باشد. لطفاً توجه داشته باشید ، با این حال ، شما باید محدودیت های خاصی از بسته تلفن خود را رعایت کنید (به عنوان مثال 300 گیرنده مختلف در ماه).

یک برنامه موبایل مسدود شده ، اما برای چه کاری باید انجام شود ?

مشترک شدن در یک برنامه موبایل مسدود شده ، اطمینان از عدم فراتر از سهمیه ارتباطات ماهانه شما است ، و این اصل اساسی است. این بدان معنی است که فراتر از زمان تماس شما در قرارداد شما ، یا پاکت اینترنتی شما که در بسته شما موجود است ، تماس ها و داده های شما مسدود شده است. توجه داشته باشید که پس از اتمام اعتبار شما ، شما هنوز هم قابل دسترسی هستید و خوشبختانه. حتی می توانید با برخی از بسته های تلفن همراه به ارسال پیامک ادامه دهید ! بنابراین داشتن یک برنامه موبایل مسدود شده ضمانت فاکتور قیمت ثابت است که هر ماه تغییر نمی کند. این نوع برنامه تلفن همراه به طور کلی توسط والدین برای تجهیز فرزندان یا نوجوانان خود در صلح مورد استقبال قرار می گیرد. در حالت مقابل ، اگر می خواهید بیش از سهمیه اساسی خود را داشته باشید ، بنابراین باید بسته های موبایل را با سبقت مجاز انتخاب کنید.
علاوه بر این ، اگر دقیقاً نمی دانید میزان مصرف ماهانه شما در هر ماه در حجم داده ها چه خواهد بود ، ترجیح می دهید یک بسته موبایل قابل تنظیم را انتخاب کنید ، یا در غیر این صورت یک پیشنهاد انعطاف پذیر (ارائه شده توسط Prixtel و YouPrice Operators از ژوئن 2022) ، انتخاب کنید. با بسته های تلفنی انعطاف پذیر که توسط این اپراتورها ارائه می شود ، هر ماه با توجه به مصرف خود و با توجه به سطح تعریف شده به شما شارژ می شود. شما هزینه بسته موبایل خود را فقط برای نیازها و استفاده های خود پرداخت می کنید.

اینترنت در بسته تلفن خود: چه داده هایی را انتخاب کنید ?

یک بسته موبایل با اینترنت شامل شما به شما امکان می دهد از طریق تلفن هوشمند خود در وب گشت و گذار کنید. دسترسی به اینترنت از طریق تلفن شما به طور کلی نامحدود است ، اما با حجم داده های مختلف از 200 مگابایت تا 250 گیگابایت در ماه با سرعت بالا (3G+/4G/4G+).
فراتر از حجم اختصاص یافته ، کاهش جریان بسته شما به طور کلی اعمال می شود. اما اپراتور همچنین می تواند به محض دستیابی به حجم مجاز ، استفاده از وب را مسدود کند. احتمال دیگر: فراتر از برنامه تلفن همراه را می توان قبض کرد. قبل از عضویت در یک پیشنهاد ، بنابراین در مقایسه بسته ها و بررسی قیمت های اعمال شده در صورت وجود یک بسته تلفن همراه ، دریغ نکنید.

این که آیا شما صاحب افتخار جدیدترین مدل آیفون هستید یا یک تلفن هوشمند کاملاً متفاوت از جاهای دیگر ، در اینجا اطلاعاتی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند خود را به عنوان یک کاربر اینترنتی در تلفن خود قرار دهید ، و بسته تلفن همراه را که متناسب با مصرف اینترنت است انتخاب کنید (داده ها ):

 • برای استفاده کم

این گروه با کاربران برنامه های موبایل مطابقت دارد که مصرف ماهانه آنها گنجانده شده است بین 10 مگابایت و 1 گیگابایت (1024 مگابایت). به طور متوسط ​​، این حدود 100 ساعت ناوبری در شبکه های اجتماعی یا معادل 2،000 صفحه وب باز است. اگر عمدتا از اتصال اینترنتی خود در تلفن همراه برای مشورت با ایمیل های خود استفاده می کنید ، این فرصت را به شما می دهد تا تمام ایمیل های خود را بخوانید و در وب سایت های حاوی چند تصویر و فیلم تحقیق کنید.

بین 1 گیگابایت و 20 گیگابایت در ماه داده های اینترنتی. این مربوط به یک بسته موبایل در حدود 13 ساعت پخش موسیقی (به عنوان مثال Spotify / Deezer یا Napster) یا با 40 برنامه بارگیری شده است. بسته های تلفنی در این گروه همچنین برای کاربرانی که مرتباً به طور مرتب با شبکه های اجتماعی خود مشورت می کنند نشان داده شده است.

با داشتن یک بسته موبایل 20 گیگابایتی به 100 گیگابایت حجم داده در هر ماه ، شما به اندازه کافی برای اتصال در طول ماه و لذت بردن از بسیاری از کاربردهای مختلف بدون نیاز به کنترل سیستماتیک سطح استفاده خود. با توجه به یک بسته تلفن همراه با پایه 1 گیگابایت در ساعت برای پخش در Netflix ، بنابراین می توانید هر ماه از برنامه های تقاضای ویدیویی مورد علاقه خود استفاده کنید. البته ، شما فقط می توانید ده ها فیلم و محتوای ویدیویی و صوتی را نیز بارگیری کنید تا در صورت تمایل با آنها مشورت کنید.

بسته های تلفنی برای مصرف کنندگان داده های بزرگ

در بالای هرمی مصرف داده ها ، “Mobilovores” کاربرانی هستند که به یک برنامه تلفن همراه با حداقل 100 گیگابایت داده در ماه نیاز دارند. سخاوتمندانه ترین پیشنهادات در این ماده ، برای لحظه ای ، با 200 گیگابایت داده در ماه متوقف می شود. با چنین پاکت نامه ای تقریباً نامحدود اینترنت ، می توانید به شبکه های اجتماعی بروید ، فیلم ها ، موسیقی و جریان ویدیو را بارگیری کنید و حتی به لطف بسته موبایل خود به صورت آنلاین بازی کنید.

4 گرم, 4G+ یا 5 گرم, این واقعاً برای شما چه چیزی تغییر می کند ?

اگر قصد دارید از طریق تلفن هوشمند خود به طور مرتب به وب وصل شوید یا فیلم ها را تماشا کنید ، به عنوان مثال موسیقی را گوش دهید یا بارگیری کنید ، به بسته های تلفن همراه با اینترنت نامحدود فکر کنید. با قدرت شبکه 4G/4G+ ، می توانید به سرعت 4 برابر بیشتر از 3G+ (حداکثر 300 مگابایت در ثانیه) برسید. و اگر بخشی از کسانی هستید که به شبکه موبایل 5G و اینکه شما یک تلفن هوشمند سازگار دارید ، بدانید که می توانید یک بسته موبایل با حداکثر نرخ 2.1 گیگابایت در ثانیه با نارنجی یا 2 گیگابایت در ثانیه با SFR یا 1.5 گیگابایت بر ثانیه به لطف Bouygues Telecom دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای این پیشنهاد ، جریان ها فقط نظری هستند و می توانند با توجه به منطقه جغرافیایی شما متفاوت باشند.

بسته تلفنی

کدام اپراتور را برای برنامه تلفن همراه خود انتخاب کنید ?

این خیلی دور است که برنامه های تلفن همراه فقط توسط چند اپراتور ارائه شده است. امروزه ، دامنه بسته ها به همان اندازه متنوع است:

اپراتورهای تاریخی: نارنجی ، Bouygues Telecom ، SFR ، موبایل رایگان

این 4 اپراتور اصلی برنامه های تلفن همراه در فرانسه هستند. با تشکر از امکانات شبکه خود ، هر یک از آنها بخش خوبی از سرزمین ملی را در بر می گیرد و یک پیشنهاد بسته تلفن متنوع و خدمات مخصوصاً جالب ارائه می دهد.

بسته تلفن نارنجی

او اپراتور تاریخی در فرانسه است. بنابراین دارای گسترده ترین پوشش شبکه 4G در قلمرو است و به شما امکان می دهد کل جمعیت را به هم وصل کنید و بنابراین بیشترین مشتری را دارید. توسط بسیاری از کاربران به عنوان قابل اطمینان ترین و ارائه به طور کلی بهترین کیفیت خدمات به مشترکان خود ، در نظر گرفته می شود ، همچنین اپراتور تلفن همراه است که بسته های تلفن همراه آن به طور کلی گران تر از رقبا است. بسیار متنوع ، پیشنهاد نارنجی فعلی تا حد زیادی شامل بسته های تلفن همراه با تماس های نامحدود با تعهد 24 ماهه ، بلکه بسته های تلفن های غیر اتصال ، مسدود شده یا نه.

بسته تلفن همراه Bouygues

Bouygues Telecom همچنین به خوبی در سراسر قلمرو نصب شده است ، در سالهای اخیر خود را تأسیس کرده است زیرا اپراتور تاریخی به طور کلی بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهد. پیشنهاد بسته های آن شامل دو دسته اصلی است: بسته های تلفن همراه Bouygues Telecom با تعهد 24 ماهه و B&Y بدون برنامه تعهد. سابق شامل چندین سرویس و مزایای اضافی ، مانند تماس های نامحدود برای قیمت های ترجیحی در جدیدترین مدل های تلفن های هوشمند ، امکانات پرداخت ، پاداش در بازیابی تلفن های هوشمند قدیمی و غیره است. دومی ، از نظر آنها ، با قیمت های بسیار سودمند متمایز می شوند.

بسته تلفن همراه با SFR

SFR با داشتن یک شبکه موبایل 4G که تقریباً 99 ٪ از جمعیت و یک شبکه 5G را در بین پیشرفته ترین در فرانسه پوشش می دهد ، دارایی های جدی دارد. مانند نارنجی ، بسته های تلفن همراه آن اساساً با تعهد 24 ماهه ارائه می شود و به مزایای مختلفی مانند تماس های نامحدود حق می دهد. برخی از پیشنهادات بسته های غیر اتصال نیز موجود است ، حتی اگر این مؤلفه عمدتا توسط شاخه های کم هزینه آن اداره شود.

بسته تلفن همراه رایگان

آخرین از چهار اپراتور که وارد بازار شده اند ، موبایل رایگان با ارائه بلافاصله بسته های تلفن همراه کم هزینه و غیر هماهنگ ، یک انقلاب کوچک به همراه آورده است. این اپراتور همیشه مشکل ساز را در نظر گرفته می شود ، این اپراتور پیشنهاد خود را در حدود 3 بسته موبایل غیر اتصال با پیام کوتاه/MM نامحدود ، از جمله بسته موبایل نمادین آن در 2 € بیان می کند.

بسته های غیر اتصال موبایل در Red توسط SFR ، B & You و SOSH

ورود موبایل رایگان و کم هزینه آن ، 3 رقبای تاریخی خود را وادار کرد تا پیشنهاد خود را از بسته های تلفنی بازسازی کنند تا بتوانند رقابتی بمانند. برای این کار ، هر یک از آنها یک شاخه کم هزینه را که اساساً بصورت آنلاین قابل دسترسی است ، ایجاد کرده است ، فقط بسته های موبایل ارزان و غیر الزام آور بلکه با گزینه های جالب را نیز ارائه می دهد.
نارنجی SOSH ، Bouygues Telecom را به B&Y به دنیا آورد ، در حالی که قرمز توسط SFR به کم هزینه SFR تبدیل شده است. امروزه هر یک از این اپراتورها طیف کاملی از برنامه های موبایل غیر اتصال را ارائه می دهند که غالباً موضوع تبلیغات در طول سال است. به طور طبیعی ، عضویت در یکی یا دیگری از این اپراتورهای کم هزینه به شما امکان می دهد از پوشش شبکه اپراتور که به آن بستگی دارد استفاده کنید.

با راهنماهای ما مشورت کنید:

 • با اپراتور SOSH تماس بگیرید
 • از بسته رایگان خود در خارج از کشور استفاده کنید
 • نحوه تماس با ماسک / اعداد در ناشناخته ?

اپراتورهای مجازی که از شبکه های مخابراتی نارنجی ، SFR یا Bouygues ستایش می کنند

علاوه بر اپراتورهای کم هزینه که مستقیماً از اپراتورهای اصلی مشتق شده اند ، چندین اپراتور مجازی نیز در سالهای اخیر در بازار ظاهر شده اند. این MVNOS (اپراتور شبکه مجازی موبایل) برای بهره برداری از شبکه تلفن همراه خود با اپراتورهای تاریخی همکاری می کنند.
با تشکر از یک استراتژی تجاری خوب ، آنها بسته های متحرک را بدون تعهد با قیمت های حتی تهاجمی تر نسبت به اپراتورهای کم هزینه اصلی ارائه می دهند. از جمله تبلیغات تقریباً در تمام طول سال ، پیشنهادات این MVNO ها به طور کلی پیشنهادی را با قیمت های بسیار در دسترس با ارتباطات اندک به بازار عرضه می کنند ، اما همچنین حجم زیادی از داده ها برای کاربران بیش از حد متصل.
از جمله این MVNO ها به ویژه پست تلفن همراه ، Auchan Telecom ، NRJ Mobile ، Coriolis ، Cdiscount Mobile یا Pricetel هستند. دومی همچنین از وضعیت خاصی برخوردار است. Prixtel در واقع یکی از اپراتورهای بسیار نادر برای ارائه بسته های موبایل قابل تنظیم است. این بدان معنی است که صورتحساب آن با توجه به مصرف داده های شما متفاوت است ، بر اساس سطح قیمت.

بسیار سودمند ، این گزینه باعث می شود پس انداز جالب ، به ویژه در ماههای کم مصرف ، پس اندازهای جالبی انجام شود. علاوه بر این ، Prixtel یک اپراتور است که متعهد به اکولوژی و توسعه پایدار است. بنابراین این بسته های تلفن همراه به لطف مشارکت شرکت در اقدامات مختلف زیست محیطی در CO2 خنثی هستند. اگر به دنبال یک بسته موبایل هستید که هم ارزان باشد و هم از نظر محیط زیست ، این یک انتخاب عالی است.

اشتراک تلفن: تازه واردان بازار

اگر آنها گزینه های جالبی را برای انتخاب یک بسته نشان دهند ، هنوز هم باید توجه داشت که موارد ذکر شده در بالا همه در زیر یکی از اپراتورهای معمولی گذشتند.
در همین زمان ، سه MVNO جدید با پیشنهادات ابتکاری بسته های موبایل وارد بازار شده اند. این شامل:

YouPrice: امکان داشتن 2 شبکه مورد نظر شما

اخیراً راه اندازی شده است ، این MVNO ، کمی شبیه به قیمت ، بسته های موبایل انعطاف پذیر با قیمت های پایین. نکته جدید در اینجا این است که این اپراتور دو پیشنهاد از برنامه های مجزا را ارائه می دهد. اولین موردی که از طریق شبکه SFR و پیشنهاد دوم از طریق شبکه نارنجی استفاده می کند.

Lebara Mobile

همچنین در بازار جدید ، Lebara Mobile از نظر قیمت و ساختار برنامه های موبایل نسبتاً منتشر نشده ارائه می دهد. آنها مبتنی بر زیرساخت های شبکه نارنجی هستند

منبع تلفن همراه: یک اشتراک با محیط زیست

این یکی جدید است ! این اپراتور مانند هیچ کس دیگری که توسط Bouygues Telecom ساخته شده است ، یک بسته موبایل را از 40 گیگابایت تا 10 یورو در ماه ارائه نمی دهد که Giga-Cock در پایان ماه می تواند موضوع کمک مالی به یک انجمن خیریه باشد. این اولین بسته تلفن همراه هم مسئول و هم در بازار متحد است.

بهترین بسته موبایل چیست ?

انتخاب اشتراک شما نیز در حال انتخاب شبکه شما است. در واقع ، انتخاب شخصی که مناسب منطقه شما باشد ، بسیار مهم است تا مطمئن شوید که در مکان های کار / مسکن در فرانسه U در اروپا / DOM به راحتی قابل دسترسی باشید یا به راحتی قابل دسترسی باشید. برای این کار ، بنابراین شما بین شبکه های چهار بازیکن اصلی فرانسه انتخابی دارید. MVNO ها بر اساس شبکه های مخابراتی Bouygues (99 ٪ فرانسه در پوشش 4G) ، نارنجی (پوشش 99 ٪ 4G) و SFR (پوشش 4G 99 ٪) ساخته شده است.
اگر از قبل معیار اصلی جستجوی خود را می دانید ، لازم نیست استفاده از ما مقایسه کننده مناقصه تلفنی, شما امکان دسترسی مستقیم به صفحات موضوعی ما را دارید.

برای جلوگیری از بسته بندی خاموش ، می توانید یک بسته مسدود شده را انتخاب کنید (این نوع پیشنهاد اغلب برای یک جوان یا یک نوجوان توصیه می شود) یا یک پیشنهاد غیر اتصال به منظور آزاد ماندن و در نتیجه به طور مرتب از پیشنهادات با تماس های نامحدود که به طور مرتب بازار را تحریک می کنند ، بهره مند شوید. اگر می خواهید بدون شمارش و گشت و گذار در حداکثر با تلفن هوشمند خود تماس بگیرید ، بهتر است یک بسته همه جانبه را انتخاب کنید. در نهایت می توانید ضمن احترام به بودجه خود به لطف بسته ها با قیمت پایین ، خوشبختی خود را پیدا کنید. در این زمینه ، در این صفحه a پیدا کنید انتخاب پیشنهادات نامحدود برای قیمت هر ماه بیش از 15 یورو نیست.

بسته 5G

مزایای یک برنامه موبایل 5G

ورود شبکه 5G در پیشنهاد موبایل از ابتدای سال 2022 بیشتر و بیشتر مشخص شده است. در واقع پیشنهادات موبایل 5G در چندین اپراتور ظاهر شده است و اکنون می توانید بدون شکستن بانک در یک بسته موبایل 5G مشترک شوید.

همانطور که انتظار دارید ، این دموکراتیک سازی 5G با ضرب تعداد پیشنهادات موجود در بازار همراه است و همیشه حرکت کردن کمی پیچیده است. اما نگران نباشید ، EDCOM کلیدهای انتخاب بسته 5G را که مناسب ترین شما خواهد بود به شما می دهد. چه کسی می گوید بسته 5G موبایل ، می گوید شبکه 5G. در واقع ، مهمترین کیفیت شبکه بلکه سرعت رو به بالا / نزولی است. مفهوم جریان در شبکه 5G بسیار مهم است زیرا سرعت اتصال شما را تعیین می کند. در این رابطه ، به یاد داشته باشید که سه سطح باند وجود دارد: 700 و 800 مگاهرتز ، 1800 و 2100 مگاهرتز ، 3500 مگاهرتز. فرکانس 700 مگاهرتز در حال حاضر در 4G موجود است در حالی که باند 3500 مگاهرتز (یا 3.5 گیگاهرتز) باند “قلب 5G” در نظر گرفته می شود.
طبق آخرین داده های ARCEP (29 سپتامبر 2022), موبایل رایگان بیشترین سایت های 5G را ارائه می دهد (14931 سایت) اما اکثر این سایت ها سرعت 700 مگاهرتز/800 مگاهرتز را ارائه می دهند. به نوبه خود ، نارنجی حداقل سایت های 5G (4،220 سایت) را ارائه می دهد اما بیشتر به شما امکان می دهد از قدرت باند 3.5 گیگاهرتز لذت ببرید. SFR (6،185 سایت) و Bouygues Telecom (7822 سایت) در وسط با به اشتراک گذاری سایت های 5G آنها بین گروههای 1.8/2.1 گیگاهرتز و 3.5 گیگاهرتز یافت می شوند.

ما همچنین به شما توصیه می کنیم به پوشش شبکه خود توجه کنید. بسته به موقعیت جغرافیایی شما ، یک شبکه از سایر موارد جالب تر خواهد بود. پس از انتخاب شبکه خود ، می توانید پیشنهاد موبایل خود را انتخاب کنید. انواع مختلفی وجود دارد بسته تلفن 5G : بسته بدون تعهد ، حداکثر بسته داده یا حتی اشتراک که می توانید گزینه 5G را اضافه کنید. اگر می خواهید یک بسته غیر اتصال 5G داشته باشید ، بدانید که امروز ، بیشتر اپراتورها آن را در کاتالوگ خود ارائه می دهند. این مورد برای چهار اپراتور تاریخی (موبایل رایگان ، SFR ، Bouygues Telecom و Orange) است. MVNO ها نیز 5G را شروع کرده اند و بنابراین می توانید برنامه تلفن همراه 5G خود را در Syma یا NRJ Mobile انتخاب کنید.

بسیاری از این اشتراک ها حداقل 100 گیگابایت داده های تلفن همراه را در خود جای می دهند ، تنها YouPrice در حال حاضر به شما امکان می دهد در یک مشترک شوید بسته 5G با یک پاکت وب از 10 گیگابایت.

بسته های 4G/4G+

اگرچه شبکه 5G در سالهای اخیر گسترش زیادی را تجربه کرده است ، اما پوشش فعلی این قلمرو و مسائل سازگاری تلفن های هوشمند با این استاندارد جدید ، بیشتر پذیرش آن را محدود می کند.
بنابراین بسیاری از پیشنهادات برنامه های تلفن همراه اینترنتی هنوز در 4G/4G است+. این استاندارد هنوز هم می توان از سرعت بسیار بالا و مزایای آن لذت برد. از نظر جریان دقیقاً ، پیشنهادات برنامه ها از یک اپراتور به دیگری نابرابر است. و همانطور که ممکن است ، سرعت واقعی ذکر شده گاهی اوقات از جریان های نظری اعلام شده دور است. به عنوان یک یادآوری ، سرعت نزولی نظری 150 مگابایت در ثانیه در 4G و 300 مگابایت در ثانیه در 4G است+. در حقیقت ، و طبق ارقام منتشر شده توسط ARCEP و NPERF در ماه مه 2022 ، این نارنجی است که سریعترین اتصال 4G را ارائه می دهد ، با میانگین سرعت نزولی 110 مگابایت در ثانیه. سپس SFR را با 69 مگابایت در ثانیه ، Bouygues Telecom با 55 مگابایت در ثانیه و موبایل رایگان (50 مگابایت در ثانیه) بیا.
این رتبه بندی همه مناطق ترکیبی (شهری و روستایی) است. در مناطق روستایی به طور خاص تر ، طبقه بندی کمی متفاوت است ، زیرا موبایل رایگان سپس دوم می شود ، درست در پشت اپراتور نارنجی. هر اپراتوری را که در پایان انتخاب می کنید ، همچنین در صورت فرسودگی پاکت داده اصلی ارائه شده ، از خواندن قانون کاربردی نیز مراقبت کنید.
بنابراین ، اگر می خواهید دسترسی به اینترنت را حتی با سرعت کم حفظ کنید ، تا مهلت بعدی ، بسته ای را با کاهش جریان فراتر از آن انتخاب کنید.

چگونه می توان در حالی که شماره خود را نگه دارید ، برنامه تلفن همراه خود را تغییر دهیم ?

بدون تعهد ، می توانید در هر زمان و در حالی که شماره تلفن همراه خود را نگه دارید ، از بهترین پیشنهادات تبلیغاتی از بازیکنان مختلف مخابرات استفاده کنید. در واقع ، با قابلیت حمل شماره خود ، تأمین کننده خود را بدون هیچ هزینه ای و بدون نیاز به ارسال نامه خاتمه تغییر می دهید. برای انجام این کار ، شما فقط باید هنگام ثبت نام ، بیانیه هویت اپراتور (RIO) خود را وارد کنید. این سرویس 100 ٪ رایگان است و این اپراتور جدید شما است که مسئولیت خاتمه شما را با اپراتور سابق خواهد داشت. مراقب باشید ، با این حال ، هنوز در معرض خطر دریافت فاکتور بسته شدن در ماه های باقی مانده از ماه های باقی مانده (یا یک چهارم ماه های باقیمانده اگر بیش از 24 ماه مشغول کار باشید و این ماه سیزدهم ماه را شروع کرده اید ، حداقل قرارداد)

تغییر بسته با ESIM ، سیم کارت جدید حتی سریعتر می شود

در انتظار طولانی ، ESIM اکنون از همه اپراتورهای تاریخی (نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues) و همچنین با هزینه کم B&Y ، Red by SFR و شاخه های SOSH در فرانسه موجود است. با تشکر از این فناوری جدید ، دیگر لازم نیست صبر کنید تا هنگام عضویت در یک بسته جدید موبایل ، سیم کارت را از اپراتور جدید خود دریافت کنید. مشروط بر اینکه تلفن هوشمند شما سازگار باشد ، فقط باید هنگام عضویت گزینه ESIM را درخواست کنید.

آیا می توانم بسته خود را در طول دوره تبلیغاتی خاتمه دهم ?

آره. هیچ چیز مانع از خاتمه بسته تبلیغاتی است که به تازگی مشترک شده اید ، حتی اگر هنوز ارتقاء در حال انجام است.

ارتقاء زندگی به چه معناست ?

در جامعه ، یک تبلیغ طول عمر پیشنهادی را تعیین می کند که قیمت آن حتی پس از 1 یا 2 سال تکامل نمی یابد. تا زمانی که شما حل نکنید ، بنابراین می توانید از مزایای پیشنهاد تبلیغاتی مشترک شده ، بدون افزایش قیمت ، بهره مند شوید.

بهترین زمان برای تغییر بسته موبایل چیست ?

تغییر برنامه تلفن همراه برای صرفه جویی در هزینه نیز یک موضوع زمان بندی است. خبر خوب این است که کمبود فرصت برای استفاده از پیشنهادات با تماس های نامحدود وجود ندارد.

کریسمس ، بازگشت به مدرسه ، جمعه سیاه: فروش در تمام طول سال

در طول سال ، هر ماه ، اپراتورهای تلفن همراه سنتی و MVNO موارد مختلفی را برای راه اندازی تبلیغات و معاملات خوب انتخاب می کنند. تمام جشنواره های اصلی تقویم به طور کلی نگران هستند: کریسمس ، سال نو ، عید پاک و غیره. به این دوره دوره های تبلیغاتی رسمی و همچنین رویدادهای تجارت ملی به عنوان بین المللی اضافه می شود. اینها شامل فروش تابستان و زمستان ، بلکه روزهای جمعه سیاه یا فرانسه است. در این مواقع ، می توانید پیشنهادات بسیار جالبی برای تغییر برنامه تلفن همراه و صرفه جویی در ماه های بعد پیدا کنید.

بسته تلفن فروش خصوصی

فروش خصوصی برنامه های تلفن همراه

اگرچه کمتر مکرر است ، فروش خصوصی برنامه های موبایل نیز فرصتی مناسب برای تغییر پیشنهادات است. این رویدادهای آنلاین به طور کلی در سایت های شریک مانند Veepee برگزار می شود. مدت زمان این فروش خصوصی به طور کلی بسیار کوتاه است ، ایده آل آماده سازی خوب و به طور مرتب با اخبار ما برای اطلاع رسانی به موقع است.

به یاد داشته باشید که ما را دنبال کنید تا از آن آگاه باشید
آخرین تبلیغات !

روزهای فرانسوی نحوه آماده سازی خوب

8 ساعت 0 نظر وجود دارد (ها)

روزهای فرانسوی 2023: نحوه تهیه خوب برای لذت بردن از بهترین نکات ?

سه شنبه ، 26 سپتامبر ساعت 7 بامداد ، نسخه ششم روزهای فرانسه را آغاز می کند. بنابراین تا 2 اکتبر در نیمه شب ، بسیاری از مارک های فرانسوی و حتی بین المللی تبلیغات مختلفی را ارائه می دهند.

بسته های کمتر از 5 €

13 ساعت 0 نظر (ها) پیش

رایگان ، b & you de bouygues telecom و قرمز توسط SFR ، بسته های بدون تعهد برای کمتر از 5 یورو در ماه !

آیا می دانید که در طول سال و با خدمات بسیار خوبی می توان از یک بسته 5 یورویی لذت برد ? ما در این مقاله به شما ارائه می دهیم.

بسته های 5G

1 روز پیش 0 نظر (ها)

هزینه بسته 5G خود را با بهترین فرمول های لحظه ای پرداخت کنید !

برای تکمیل تلفن هوشمند 5G خود ، چرا یک بسته سازگار با 5G دریافت نمی کنید که به شما امکان می دهد عملکرد تلفن خود را افزایش دهید. La Poste Mobile ، B & You ، Lyca Mobile.

4 ماه با بسته های غیر اتصال اداره پست تلفن همراه ارائه می شود

1 روز پیش 0 نظر (ها)

روزهای گذشته برای استفاده از 4 ماه ارائه شده در بسته های بدون تعهد La Poste Mobile !

با 4 ماه ارائه شده برای هرگونه اشتراک جدید در بسته ای از دامنه بدون تعهد ، La Poste Mobile مردم را خوشحال می کند ! یک فرصت عالی برای تصرف تا.

تبلیغات بسته موبایل سیما

2 روز 0 نظر (ها)

تبلیغات عظیم را در این اپراتور تلفن همراه با چهار بسته غیر اتصال آن تا 210 گیگابایت از 6.99 یورو از دست ندهید

این اپراتور کم هزینه در شبکه SFR ، طیف باورنکردنی از بسته های غیر اتصال را با قیمت های بی نظیر به شما ارائه می دهد. خواه یک کاربر گاه به گاه باشید و چه بزرگ.

بسته های 100 گیگابایتی

2 روز 0 نظر (ها)

بسته های موبایل را با 9.99 یورو با 100 گیگابایت در شبکه های مخابراتی نارنجی ، SFR و Bouygues کشف کنید !

بسته های موبایل استثنایی را فقط با 9.99 یورو در هر ماه کشف کنید ، 100 گیگابایت داده ، تماس های نامحدود و پیام کوتاه در فرانسه و موارد دیگر. این پیشنهادات جذاب ارائه شده توسط.

آیفون 15 تبلیغ

2 روز 0 نظر (ها)

iPhone 15 Pro: از کجا می توان آن را با بهترین قیمت خریداری کرد ?

این جمعه ، 22 سپتامبر ، رویدادی که مورد انتظار علاقه مندان به فناوری قرار گرفته است رخ می دهد: آیفون 15 Pro به طور رسمی در فروشگاه اپل ، در توزیع کنندگان و.

بسته های موبایل Lyca

2 روز 0 نظر (ها)

این اپراتور کامل 5G باعث می شود که در تمام طول سال با بسته های بی نظیر خود در Gigas پر کنید !

Lyca Mobile یک اپراتور MVNO است که بسته های زیادی را از 5.99 یورو در 5 گرم ارائه می دهد ! بله ، شما به درستی می خوانید. ما بسته های باورنکردنی را به شما ارائه می دهیم ، اما هنوز.

Sosh vs Lebara ، بسته موبایل 40 گیگابایتی از 7.99 یورو

2 روز 0 نظر (ها)

2 شانس ورود به بسته موبایل 40 گیگابایتی در شبکه نارنجی با قیمت کوچک به لطف Sosh و Lebara Mobile !

به دنبال یک برنامه خوب برای بسته ارزان خود در یک شبکه با کیفیت هستید ? این دو پیشنهاد مقاومت ناپذیر را در شبکه قدرتمند نارنجی ارائه شده از دست ندهید.

بسته های تبلیغاتی 20 گیگابایت

3 روز 0 نظر (ها)

برنامه خوب: یک بسته موبایل 20 گیگابایتی با تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و پیام کوتاه با کمتر از 7 یورو !

دو پیشنهاد استثنایی را برای بسته موبایل غیر اتصال خود با تنها 6.99 یورو در ماه کشف کنید. این دو اپراتور کم هزینه در شبکه SFR و Bouygues Telecom 20 را به شما پیشنهاد می دهند.

بسته های موبایل رایگان با تلفن نامحدود خوب

3 روز پیش 1 نظر (ها)

برنامه های خوب موبایل رایگان را با سه بسته نامحدود از 4.99 یورو در ماه کشف کنید !

در حال حاضر 11 سال که رایگان در بازار تلفن همراه سرمایه گذاری کرده است ، با پیشنهادات بدون تعهد با قیمت های بسیار جذاب. و اپراتور هرگز ما را تعجب نمی کند,.

Promo Redmi Note 12 Pro Plus

3 روز 0 نظر (ها)

ارتقاء عظیم در Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ که به جای 499 یورو با بسته قرمز و بدون تعهد ، تنها 249 یورو افزایش می یابد

شما به دنبال یک تلفن هوشمند بالا با قیمت کاهش یافته هستید ? از یک پیشنهاد استثنایی در حال حاضر در Xiaomi Redmi Note 12 Pro+استفاده کنید: از 499 یورو می رود.

آخرین بررسی ها در مورد EDCOM (به 108 بررسی EDCOM مراجعه کنید)

شما پیشنهاد یا اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده اید? دریغ نکنید که آیا از سایت ما راضی هستید یا اینکه می توانیم پیشرفت کنیم !

بسته تلفن همراه بدون تعهد: مقایسه بهترین پیشنهادات

بسته های غیر اتصال

بسته های غیر اتصال دهنده های موبایل مورد علاقه مصرف کنندگان هستند از زمان ورود بسته های موبایل رایگان. قیمت های جذاب آنها و همچنین ویژگی های جالب آنها به سرعت مصرف کنندگان را به خود جلب می کند. امروز ، رقابت در این زمینه قوی است و توسعه این پیشنهادات سریعترین است. ما اغلب بسته های جدید غیر اتصال را مشاهده می کنیم ، به ویژگی ها اضافه می کنیم یا پیشنهادات خاصی را به منظور جذب مصرف کنندگان بهبود می بخشیم.

برای کمک به کاربران ، پیشنهادی را که متناسب با آنها و اپراتور ایده آل است ، Monpetitforfait را به تفصیل انتخاب می کند همه اشتراک ها با نقاط قوت و ضعف آنها. بازار پیشنهاد غیر اتصال بسیار رقابتی است و از بسیاری از بازیکنان تشکیل شده است. از یک طرف ، ما اپراتورهای محبوب مانند Red by SFR ، SOSH ، B&Y و Free Mobile را پیدا می کنیم. در کنار آنها ، این اپراتورهای شبکه های موبایل مجازی (MVNO) به عنوان پست موبایل ، Prixtel ، Auchan Telecom ، NRJ Mobile و دیگران نیز نمایش داده می شوند, بسته های غیر اتصال با قیمت های جذاب.

به طور خلاصه ، انتخاب یک بسته غیر اتصال بستگی دارد:

 • نیازهای تماس و داده ها: دوره فراخوانی محدود یا نامحدود ، حجم داده قابل اعتماد یا قابل توجهی.
 • بودجه ماهانه : تمام قیمت ها برای پیشنهادات غیر اتصال امکان پذیر است ، قیمت عمدتا به داده ها بستگی دارد.
 • از خرید یا تلفن جدید: عدم اتصال از نظر هزینه خرید موبایل بر خلاف پیشنهادات یارانه ای مزایایی ارائه نمی دهد. بنابراین لازم خواهد بود که این واقعیت را در نظر بگیرید که باید قیمت عادی تلفن هوشمند را در چارچوب بدون تعهد بپردازید.

مقایسه بسته های متحرک بدون تعهد

ضوابط جستجو

 • بدون درگیری
 • تعهد 12 ماهه
 • تعهد 24 ماهه
 • از راه دور Bouygues
 • تلفن همراه رایگان
 • نارنجی
 • SFR
 • اوچان از راه دور
 • B و شما
 • از راه دور Bouygues
 • موبایل cdiscount
 • CIC متحرک
 • از راه دور کوریولیس
 • Crédit Mutuel Mobile
 • تلفن همراه رایگان
 • پست موبایل
 • لبارا
 • لیکاموبیل
 • نعناع سیار
 • شمال غربی
 • NRJ تلفن همراه
 • نارنجی
 • پیش فرض
 • قرمز توسط SFR
 • سیار
 • SFR
 • سیم+
 • سد
 • منبع سیار
 • موبایل
 • از راه دور
 • YouPrice
 • طی 3 ماه
 • طی 6 ماه
 • به مدت 12 ماه
 • به مدت 24 ماه
 • بدون مدت
 • مشتری جعبه
 • تماس های خارج از کشور
 • esim
 • بسته + تلفن با قیمت کاهش یافته
 • برنامه مسدود شده
 • مرز
 • چند سیم
 • گزینه Watch Connected
 • تلویزیون
 • بي سيم

تلفن

 • سیب
 • گوگل
 • اوپو
 • سامسونگ
 • شبه
 • 11t
 • 12T
 • 12t طرفدار
 • x5 را پیدا کنید
 • کهکشان A12
 • Galaxy A14
 • Galaxy A33 5G
 • Galaxy A34
 • Galaxy A53 5G
 • Galaxy A54
 • کهکشان S20
 • Galaxy S20 FE
 • کهکشان S21
 • Galaxy S21 FE
 • Galaxy S21 Ultra
 • کهکشان S22
 • Galaxy S22 Ultra
 • کهکشان S22+
 • Galaxy S23
 • Galaxy S23 Ultra
 • Galaxy S23+
 • Galaxy Z Flip 3
 • Galaxy Z Flip 4
 • Galaxy Z Flip 5
 • Galaxy Z Fold 3
 • Galaxy Z Fold 4
 • Galaxy Z Fold 5
 • آیفون 11
 • آیفون 11 طرفدار
 • iPhone 11 Pro Max
 • آیفون 12
 • آیفون 12 مینی
 • آیفون 12 طرفدار
 • iPhone 12 Pro Max
 • آیفون 13
 • آیفون 13 مینی
 • آیفون 13 طرفدار
 • iPhone 13 Pro Max
 • آیفون 14
 • آیفون 14 پلاس
 • آیفون 14 طرفدار
 • iPhone 14 Pro Max
 • آیفون 15
 • آیفون 15 پلاس
 • آیفون 15 طرفدار
 • iPhone 15 Pro Max
 • آیفون 8
 • آیفون 8 پلاس
 • آیفون SE 3
 • آیفون XR
 • MI 11 5G
 • پیکسل 6a
 • redmi 9a
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 11
 • Redmi Note 12
 • Redmi Note 12 Pro
 • RENO6 5G
 • شیائومی 12
 • شیائومی 12 طرفدار
 • شیائومی 13
 • شیائومی 13 طرفدار

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 09/25/2023

5 بسته بهترین تلفن همراه بدون تعهد چیست ?

کلیپ های مدت زمان موبایل اکنون در فرانسه استاندارد هستند. بیش از 80 ٪ از اشتراک های تلفنی پیشنهادات رایگان از هرگونه تعهد است. انتخاب بسته مناسب بدون تعهد در مواجهه با رقابت و میزان پیشنهادات موجود چندان ساده نیست.

مهمترین معیارها اغلب قیمت و حجم داده ها و همچنین شبکه تلفن همراه (4G یا 5G) است. این اشتراک ها اغلب نامحدود هستند ، که به شما امکان می دهد اساساً روی مقدار داده ها و قیمت ها برای مقایسه آنها تمرکز کنید.

در اینجا 5 بهترین بسته موبایل غیر اتصال در سپتامبر 2023 آورده شده است:

 1. Prixtel Le Grand Package – 100 گیگابایت: 9.99 یورو در ماه ؛
 2. بسته قرمز توسط SFR – 40 گیگابایت: 9.99 یورو در ماه ؛
 3. بسته Lebara – 20 گیگابایت: 5.99 یورو در ماه ؛
 4. بسته SYMA در شش – 20 گیگابایت: 6.99 یورو در ماه ؛
 5. بسته B & You – 40 گیگابایت: 9.99 یورو/ماه.

محبوب ترین اشتراک اپراتورها

در بازار ، چندین اپراتور برنامه های موبایل غیر اتصال را ارائه می دهند. برخی از آنها بسیار محبوب هستند ، در حالی که برخی دیگر برای عموم مردم کمتر شناخته شده اند. قبل از مطالعه پیشنهادات آنها ، در اینجا یک جدول خلاصه از بسته های بدون تعهد از محبوب ترین اپراتورها ، یعنی B&Y ، Red by SFR ، Free Mobile و SOSH ، برای بودجه حدود 20 یورو در ماه. پس از آن توسط سایر پیشنهادات از هر یک از این اپراتورها به تفصیل ارائه می شود.

قبل از انتخاب نیازهای خود را تعیین کنید

پس از آن لازم است که نیازهای آن را دقیقاً قبل از مقایسه پیشنهادات رایگان این اپراتورها تعیین کنید. بدیهی است که قیمت ها بسته به ویژگی های هر بسته تلفن همراه بدون تعهد بسیار متفاوت است. در میان این معیارها ، ما حجم تماس های موجود را می یابیم ، پاکت اینترنتی 4G در بسته یا حتی حضور خدمات بین المللی ادغام شده است.

دامنه بسته های غیر اتصال دهنده B&Y

B & You احتمالاً یکی از اپراتورهایی است که بهترین پیشنهادات غیر اتصال را ارائه می دهد در حال حاضر. علاوه بر داشتن یک شبکه با کیفیت (از راه دور Bouygues) ، همه بسته ها دارای 4G/4G هستند+. پیشنهادات خاص با تماس های بین المللی خاص به بسیاری از مقصد بسیار کامل است.

b & you:

 • بسته 5 گیگابایتی با قیمت 4.99 یورو: مصرف کنندگان با نیازهای کم از نظر داده های تلفن همراه. این شامل نامحدود برای تماس و پیام کوتاه/MMS است و 5 گیگابایت داده را ارائه می دهد
 • بسته 130 گیگابایتی 5G با 15.99 یورو: تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS و همچنین 130 گیگابایت داده های تلفن همراه ، از جمله 25 گیگابایت قابل استفاده در رومینگ.
 • دو بسته نامحدود آخر : اولین با 40 گیگابایت با قیمت 9.99 یورو در ماه و دوم با 200 گیگابایت با قیمت 19.99 یورو در ماه.

قرمز توسط SFR و بسته های آن بدون تعهد مدت زمان

Red by SFR پیشنهادات کاملاً صحیح را ارائه می دهد ، به طور متوسط ​​در مورد رقابت ارائه شده توسط رقابت. مجدداً کیفیت شبکه باید مورد تأکید قرار گیرد (SFR). Red by SFR دارای یک برنامه موبایل بدون اتصال منحصر به فرد است که با اضافه کردن داده یا خدمات به ویژه برای استفاده از بسته خود در اروپا و خارج از کشور ، شخصی سازی می شود.

پیشنهادات قرمز SFR به شرح زیر است:

 • بسته قرمز 5 گیگابایتی با قیمت 4.99 یورو: یک بسته ارزان قیمت که توسط Red توسط SFR ، با تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و همچنین رومینگ در اتحادیه اروپا و DOM ارائه شده است. 5 گیگابایت از داده های اینترنتی نیز در سرزمین اصلی فرانسه و 6 گیگابایت در رومینگ گنجانده شده است.
 • بسته قرمز 80 گیگ در ساعت 11.99€: یکی از کامل ترین پیشنهادات اپراتور با 80 گیگابایت داده های تلفن همراه و تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه. در رومینگ ، ارتباطات نامحدود و 16 گیگابایت داده ارائه شده است. در غیر این صورت ، یک بسته 5G 130 گیگابایتی با قیمت 15.99 یورو در ماه و یک بار با 40 گیگابایت با قیمت 9.99 یورو در ماه در دسترس است.
 • برای مشتریانی که مایل هستند ، Red by SFR گزینه بین المللی ارائه می دهد. دومی ، در هر ماه اضافی 5 یورو به بازار عرضه می کند از بی خانمانی هایی که شامل DEP است بهره مند شویدUIS سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده و کانادا علاوه بر اتحادیه اروپا و DOM. پاکت داده شامل رومینگ نیز به 30 گیگابایت می رود (از جمله 20 گیگابایت از ایالات متحده ، آندورا ، سوئیس و کانادا).

بسته های تلفن همراه رایگان

موبایل رایگان از نظر بسته های بدون تعهد با پیشنهادات بسیار جذاب از نظر قیمت خود ، اپراتور مرجع باقی مانده است. دو پیشنهاد به مشتریانی ارائه می شود که به ویژه با حضور تماس های بین المللی نامحدود از بسته 2H با 2 € در هر ماه متمایز می شوند. یک دارایی واقعی برای این پیشنهاد.

همچنین لازم به ذکر است که مشترکین Freebox دارای مزیت وزن هستند ، کاهش قابل توجهی در قیمت این بسته ها (0 € برای بسته 2H: بی نظیر ، 15.99 یورو برای کل نامحدود با 4G نامحدود: ارزانترین بازار). اپراتور همچنین کاملترین بسته 4G را با 100 گیگابایت داده با بهترین قیمت بازار ارائه می دهد.

پیشنهادات موبایل رایگان:

 • بسته 2 یورو : بالای بسته های کوچک ! علاوه بر دو ساعت ارتباط ، اس ام اس نامحدود/MMS و 50 مگابایت در 4G ، اشتراک به شما امکان می دهد تا در سطح بین المللی به 100 مقصد تماس بگیرید. این بسته حتی برای مشترکین Freebox رایگان است
 • سری ویژه 120 گیگابایت: یک بسته ایده آل با قیمت کاهش یافته ! پیشنهاد رایگان پیشنهادی معتبر برای 1 سال با 12.99 یورو در ماه ، سپس 19.99 یورو در ماه ، با حجم داده 120 گیگابایتی. این پیشنهاد به شما امکان می دهد از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS + این ارتباطات مشابه اروپا/DOM با 18 گیگابایت در هر ماه هر ماه بهره مند شوید.
 • بسته رایگان 19.99 یورو: انجام بهتر در این قیمت از نظر حجم داده ها دشوار است ! 250 گیگابایت علاوه بر تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در 4G / 5G ارائه می شود. پیامک های بین المللی نامحدود و بی حد و حصر بین المللی از اروپا و DOM و همچنین استفاده از این بسته در اروپا مانند فرانسه در تمام طول سال اضافه شده است.

بسته های غیر اتصال اپراتور SOSH

SOSH یکی از اپراتورهایی است که به دلیل کیفیت پیشنهادات آن شناخته شده است و دارد شبکه نارنجی ، شماره 1 در فرانسه. پیشنهادات ارائه شده تقریباً شبیه به مواردی است که توسط رقابت انجام می شود. اپراتور از کثرت خدمات ارائه شده (مانند ضمانت در صورت سرقت) و همچنین برخی موارد دیگر با توجه به بسته انتخابی غیر همتایی استفاده می کند.

پیشنهادات SOSH:

 • بسته 2H با 5.99 یورو: کوچکترین بسته های SOSH این فرصت را به شما می دهد تا 2 ساعت در هر ماه تلفن تلفنی و ارسال پیام کوتاه و MMS نامحدود. ما همچنین 100 مگابایت در 4G با Wi-Fi نارنجی بدون محدودیت پیدا می کنیم
 • یک پیشنهاد موجود با 130 گیگابایت با 15.99 یورو در ماه و دیگری با 140 گیگابایت 5 گرم با قیمت 20.99 یورو در ماه.
 • دو بسته آخر با 1 گیگابایت با قیمت 7.99 یورو و 40 گیگابایت با 11.99 یورو در ماه.

طیف وسیعی از پیشنهادات موبایل بدون تعهد در SFR

SFR نتوانست از نوبت بدون تعهد فرار کند ، درست مثل نارنجی. اپراتور برای جذب مشترکان جدید مجبور شد طیف وسیعی از اشتراک های خود را تطبیق دهد و موفق به ارائه پیشنهادات جالب برای بهره مندی از شبکه SFR شده است. ما پیدا می کنیم چهار بسته غیر اتصال در SFR ، با حداکثر 200 گیگابایت داده در 5G.

SFR پیشنهادات بدون تعهد را امضا کرد:

 • بسته 2H + 100 مگابایت با قیمت 7.99 یورو: اولین پیشنهاد SFR به شما امکان می دهد از حجم کمی از تماس های 2 ساعته بهره مند شوید ، با 100 مگابایت در 4G+. قیمت 1 سال به 4 € در ماه و حتی 0 € برای مشترکین جعبه کاهش می یابد
 • بسته 5 گیگابایتی با قیمت 16.99 یورو: این بسته کوچک بسیار جالب نیست ، با حجم کم داده 5 گیگابایتی در 4G+، در مقایسه با رقابت بسیار گران است
 • بسته 100 گیگابایتی 5G با 15.99 یورو: این پیشنهاد پرچمدار SFR بدون محدوده تعهد است. این قیمت برای بهره مندی از 100 گیگابایت در شبکه 5G بسیار مناسب است.
 • بسته 200 گیگابایتی با 34.99 یورو: این SFR بدون اشتراک اتصال دارای 200 گیگابایت در 5G است ، اما همچنین در خارج از کشور تماس و پیام کوتاه دارد. قیمت آن بالا است ، اما مشترکین جعبه با تخفیف 20 €/ماه سودمند هستند.

طیف وسیعی از پیشنهادات موبایل بدون تعهد در SFR

SFR نتوانست از نوبت بدون تعهد فرار کند ، درست مثل نارنجی. اپراتور برای جذب مشترکان جدید مجبور شد طیف وسیعی از اشتراک های خود را تطبیق دهد و موفق به ارائه پیشنهادات جالب برای بهره مندی از شبکه SFR شده است. ما پیدا می کنیم چهار بسته غیر اتصال در SFR ، با حداکثر 200 گیگابایت داده در 5G.

SFR پیشنهادات بدون تعهد را امضا کرد:

 • بسته 2H + 100 مگابایت با قیمت 7.99 یورو: اولین پیشنهاد SFR به شما امکان می دهد از حجم کمی از تماس های 2 ساعته بهره مند شوید ، با 100 مگابایت در 4G+. قیمت 1 سال به 4 € در ماه و حتی 0 € برای مشترکین جعبه کاهش می یابد
 • بسته 5 گیگابایتی با قیمت 16.99 یورو: این بسته کوچک بسیار جالب نیست ، با حجم کم داده 5 گیگابایتی در 4G+، در مقایسه با رقابت بسیار گران است
 • بسته 100 گیگابایتی 5G با 15.99 یورو: این پیشنهاد پرچمدار SFR بدون محدوده تعهد است. این قیمت برای بهره مندی از 100 گیگابایت در شبکه 5G بسیار مناسب است. قیمت پس از 1 سال به 30.99 یورو در ماه افزایش می یابد.
 • بسته 200 گیگابایتی با 34.99 یورو: این SFR بدون اشتراک اتصال دارای 200 گیگابایت در 5G است ، اما همچنین در خارج از کشور تماس و پیام کوتاه دارد. قیمت آن بالا است ، اما مشترکین جعبه با تخفیف 20 €/ماه سودمند هستند.

4 بسته تلفن غیر اتصال از نارنجی

نارنجی همچنین طیف وسیعی از بسته های تلفنی را بدون تعهد مدت زمان ارائه می دهد ، از جمله 4 پیشنهاد برای تأمین نیازهای بیشتر مشترکان. پیشنهادات اپراتور کاملاً رقابتی باقی مانده است ، حتی اگر از تکامل قیمت بعد از 1 سال پشیمان شویم. بنابراین می توان از شبکه نارنجی با 5G با حداکثر 170 گیگابایت استفاده کرد ، همه بدون هیچ تعهدی.

اشتراک نارنجی بدون تعهد:

 • بسته 2H + 100 مگابایت با 8.99 یورو: مانند SFR ، این یک پیشنهاد کوچک با 2 ساعت تماس ، با قیمت 2.99 یورو در ماه در سال اول و حتی رایگان برای مشتریان LiveBox است
 • بسته 20 گیگ 2H به 19.99 یورو: این بسته کوچک به شما امکان می دهد بدون داشتن نیازهای مهم ارتباطی از یک حجم داده مناسب در 4G لذت ببرید. کاهش 3 یورو در ماه در سال اول معتبر است
 • بسته 100 گیگابایتی 5G با 16.99 یورو: اصلی ترین و محبوب ترین پیشنهاد نارنجی شامل 5G و 100 گیگابایت برای استفاده از آن است. با این حال ، نرخ پس از 1 سال به شدت افزایش می یابد تا به 31.99 یورو افزایش یابد.
 • بسته 170 گیگابایتی با 34.99 یورو: مجدداً با 5G ، این بسته غیر اتصال فقط 22.99 یورو در هر سال 1 با کل نامحدود ارائه می شود.

بسته های موبایل غیر اتصال اپراتورهای شبکه موبایل مجازی

علاوه بر اپراتورهای توضیح داده شده در بالا ، اپراتورهای شبکه موبایل مجازی وجود دارند که به آنها MVNO نیز گفته می شود. دومی همچنین بسته های غیر اتصال را ارائه می دهد. برای ارائه خدمات خود ، آنها با این حال ، برخی از زیرساخت های اپراتورهای سنتی وام می گیرند. در زیر ، جدول خلاصه ای از بسته های تلفن همراه بدون تعهد از MVNO که ارزش خوبی برای پول دارد.

بسته های قابل تنظیم و بدون اعطای جایزه

پیشنهادات prixtel بسته های قابل تنظیم تلفن همراه علاوه بر این بدون تعهد. اپراتور اشتراک هایی را نشان می دهد که در چهار محدوده توزیع می شود: کوچک ، اکسیژن ، بزرگ و غول پیکر. بسته به مصرف وی ، اپراتور این یا آن فرود را فاکتور می کند. بنابراین کاربر فقط آنچه را که مصرف می کند پرداخت می کند. اشتراک ها از 4.99 یورو در ماه برای پیشنهاد 5 گیگابایتی با قیمت 20.99 یورو در ماه برای پیشنهاد نامحدود + 220 گیگابایتی متغیر است.

بسته های prixtel:

 • کوچک : قیمت ارزان قیمت با 10 ، 15 یا 20 گیگابایت داده های تلفن همراه با 5.99 یورو ، 7.99 یورو یا 9.99 یورو در ماه. علاوه بر این ، تماس ها ، پیامک ها و MMS در فرانسه و از اتحادیه اروپا و DOM نامحدود هستند.
 • اکسیژن: از جانب 7.99 یورو/ماه برای پیشنهاد با 30 گیگابایت و تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS. برای مصرف بیشتر ، فرود فوقانی 10.99 یورو در ماه با 50 گیگابایت + تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود است. در صورت بروز بیش از حد ، آخرین سطح 12.99 یورو در هر ماه با 70 گیگابایت داده صورتحساب می شود.
 • عالی : قیمت 4G Pricetel ، از جمله 100 ، 130 یا 160 گیگابایت داده های موبایل با قیمت 9.99 یورو ، 12.99 یورو یا 15.99 یورو در هر ماه.
 • غول : بسته بندی قیمت -غنی از قیمت قیمت ، با 160 ، 190 یا 220 گیگابایت از داده های موبایل 5G با قیمت 14.99 یورو ، 17.99 یورو یا 20.99 یورو در ماه.

ارائه شده توسط بسته های موبایل غیر اتصال Lebara ?

وقتی به موضوع بسته های متحرک بدون تعهد نزدیک می شویم ، نباید پیشنهادات اپراتور Lebara را فراموش کنیم. دومی در واقع اشتراک های بسیاری از این نوع را به بازار عرضه می کند. برای از بهترین بسته ها بدون تعهد استفاده کنید, این به طیف وسیعی از بسته های اختصاص یافته برای مشتریان جدید است که باید آنها را بچرخانید.

در این محدوده ، در دسترس ترین پیشنهادات ارائه شده 40 گیگابایت داده موبایل با قیمت 7.99 یورو در هر ماه. علاوه بر این پاکت داده که نیازهای اکثریت قریب به اتفاق مشتریان را برآورده می کند ، تماس ها و پیامک ها در فرانسه در فرانسه گنجانده شده است.

از برنامه موبایل همچنین می توان از اتحادیه اروپا و DOM استفاده کرد ، با بخش کوچکی از پاکت داده که در دسترس است. گیلاس روی کیک: Lebara از طریق شبکه نارنجی عبور می کند برای همه بسته های موبایل غیر اتصال آن. بنابراین بیشتر کاربران باید شبکه تلفن همراه را ضبط کنند.

سایر بسته های غیر اتصال با قیمت های بسیار سودمند برای مشتریان جدید تلفن همراه Lebara ارائه می شوند:

 • 100 گیگابایت + تماس/پیام کوتاه نامحدود با 9.99 یورو در ماه ؛
 • 130 گیگابایت + تماس های نامحدود/پیام کوتاه با قیمت 13.99 یورو در ماه ؛
 • 200 گیگابایت + تماس/پیام کوتاه نامحدود با قیمت 18.99 یورو در ماه.

از 7.99 یورو در هر ماه

Syma Mobile و طیف گسترده ای از بسته های غیر اتصال آن

Syma Mobile اپراتور بدون تعهد است. دومی فقط بسته های موبایل را عاری از هر قرارداد به منظور تسهیل اشتراک و تغییر پیشنهاد ارائه می دهد. این اپراتور تمایز ارائه طیف گسترده ای از اشتراک ها را به منظور اغوا کردن همه مصرف کنندگان و برآورده کردن همه نیازها دارد. علاوه بر این ، اپراتور از شبکه موبایل SFR برای پوشش ایده آل بهره می برد.

بسته های موبایل غیر مأموریت Syma Mobile عبارتند از:

 • شش: اولین بسته موبایل Syma با 20 گیگابایت داده با قیمت 6.99 یورو در ماه.
 • مورد جدید: دومین بسته موبایل SYMA با 100 گیگابایت داده با قیمت 9.99 یورو در ماه.
 • سیزده: یکی دیگر از بسته های موبایل Syma که در تبلیغ با 150 GB Data Mobile 5G با قیمت 13.99 یورو در ماه ارائه شده است.
 • نوزده : کامل ترین پیشنهاد Syma Mobile با نامحدود در فرانسه و یک پاکت اینترنتی 210 گیگابایت در 5 گرم ، همه با 19.99 یورو در ماه ، با در اینجا همچنین تماس های بسیاری از کشورها شامل می شود.

بدون تعهد برای بسته بندی خود با Cdiscount Mobile

Cdiscount Mobile یک اپراتور مجازی به طور فزاینده ای است. دومی با طیف وسیعی از بسته های جذاب بدون اتصال ، اما با سری آن محدود به قیمت های بسیار تهاجمی با حجم داده بالا. فعالیت در شبکه Bouygues Télécom ، اشتراک های موبایل Cdiscount نیازهای بسیاری را برآورده می کند.

بسته های تلفن همراه cdiscount بدون هرگونه تعهد:

 • موثر:: با 200 دقیقه تماس ، 200 مگابایت داده و نامحدود برای پیام کوتاه/MMS ، این بسته فقط برای 2 یورو در ماه نیازهای محدود دارد
 • سری محدود 10 گیگابایت: هنوز هم با یک دوره تماس محدود ، این بسته شامل 10 گیگابایت داده با قیمت 5.99 یورو در ماه است
 • سری محدود 80 گیگابایتی : پیشنهاد غیر اتصال با کل نامحدود (تماس ، پیام کوتاه و MMS) در ماه 9.99 یورو با 80 گیگابایت داده نمایش داده می شود. در غیر این صورت ، پیشنهادی با 30 گیگابایت با قیمت 7.99 یورو و دیگری با 150 گیگابایت 5 گرم با قیمت 12.99 یورو در ماه در دسترس است.

YouPrice: یک بسته تلفنی بدون تعهد با قیمت 7.99 یورو در هر ماه

YouPrice همچنین چندین بازار را به بازار عرضه می کند بسته های تلفنی بدون تعهد. در محدوده آن ، پیشنهادی که بهترین ارزش را برای پول نشان می دهد Onee نام دارد. این بسته تلفن همراه بدون تعهد ، مانند سایر پیشنهادات اپراتور ، با استفاده از سطوح مختلف قابل تنظیم است.

با یک نفر ، مشتریان می توانند به این ترتیب از 44 ، 50 یا 60 گیگابایت داده های تلفن همراه با قیمت 7.99 یورو ، 13.99 یورو یا 14.99 یورو در ماه استفاده کنید. توجه داشته باشید که این قیمت قبل از افزایش 1 تا 3 € بسته به شبکه و فرود ، دو ماه معتبر است.

از نظر ارتباطات تلفنی ، این اشتراک غیر موبایل غیر اتصال شامل می شود تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه و از اتحادیه اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه ، به سمت این مقاصد اضافه شده از سرزمین اصلی فرانسه. در رومینگ در اتحادیه اروپا/DOM ، 10 گیگابایت داده قابل استفاده است. از نظر شبکه تلفن همراه ، مشتریان بین نارنجی یا SFR انتخابی دارند.

پیشنهادات دیگر در YouPrice موجود است ، مانند: به ویژه:

 • اولین با 111 تا 130 گیگابایت داده با قیمت 9.99 یورو به 18.99 یورو در ماه به مدت 2 ماه ؛
 • ضروری که شامل 60 تا 110 گیگابایت با قیمت 8.99 یورو تا 14.99 یورو در ماه (در حال حاضر در دسترس نیست)
 • بهینه که 155 تا 180 گیگابایت با قیمت 16.99 یورو به 24.99 یورو در ماه ارائه می دهد.

از 7.99 یورو در هر ماه

بسته های NRJ موبایل بدون هیچ تعهدی

NRJ Mobile اساساً بسته های غیر اتصال خود را که همه در سری محدود هستند برجسته می کند. بنابراین اپراتور پیشنهاداتی را ارائه می دهد که بسته به پیشنهادات رقیب بسیار متفاوت است تا همیشه بسیار رقابتی باقی بمانند. سپس بین آنها پیدا می کنیم بسته های موبایل 3 و 5 NRJ بدون تعهد, بیشتر آنها کمتر از 10 یورو در ماه است.

دامنه Woot بدون تعهد از NRJ Mobile:

 • Woot 30 GB: ارزانترین بسته NRJ از 30 گیگابایت داده ها فقط با 7.99 یورو در ماه و بدون مدت مدت مدت بهره می برد. کل نامحدود آشکارا درک شده است (تماس ، پیام کوتاه ، MMS)
 • Woot 100 GB: NRJ Mobile برای کمتر از 10 یورو هر ماه (9.99 یورو) ، اشتراک با 100 گیگابایت در 4G در شبکه مخابرات Bouygues ارائه می دهد.
 • Woot 150 GB: اپراتور NRJ همچنین یکی از ارزان ترین بسته های 5G با 150 گیگابایت را فقط با 12.99 یورو در ماه نشان می دهد.

اشتراک های غیر اتصال اداره پست تلفن همراه

ما در La Poste Mobile پیدا می کنیم طیف وسیعی از بسته های نسبتاً بزرگ غیر اتصال با چهار پیشنهاد موجود که از 4.99 یورو در ماه شروع می شود ، تا 14.99 یورو در ماه برای کامل ترین بسته. این اپراتور به منظور ارائه کیفیت خدمات ایده آل از شبکه 4G و پوشش شبکه SFR بهره می برد.

اشتراک La Poste Mobile Non -Binding در حال حاضر در حال فروش است:

 • بسته SIM 2H: با قیمت 4.99 یورو در ماه ، این بسته ارزان ترین در محدوده غیر اتصال پست موبایل است. این شامل 100 مگابایت داده و پیام کوتاه/MMS نامحدود در فرانسه است
 • پیشنهاد سیم 60 گیگابایتی: این اشتراک یکی از آنها بسیار قدردانی است زیرا امکان دسترسی به اینترنت با 60 گیگابایت در 4G تنها با 10.99 یورو در ماه را فراهم می کند ، با کل نامحدود در فرانسه و اروپا و DOM (تماس ، پیام کوتاه و MMS)
 • بسته سیم 120 گیگابایتی : این بسته با همان خدمات قبلی ارائه شده است. اینترنت در 4G از طریق یک پاکت داده 120 گیگابایتی در فرانسه و 10 گیگابایت از اروپا و DOM با قیمت 14.99 یورو در ماه در دسترس است.

همه پیشنهادات در حال حاضر به مدت 4 ماه تا پایان ماه سپتامبر رایگان است.

از پیشنهادات اپراتورهای مجازی غافل نشوید

اپراتورهای مجازی به طور مرتب کسانی را ارائه می دهند جذاب ترین پیشنهادات اشتراک در بازار. بازیکنان اصلی گاهی اوقات کمی بیش از حد روی تصویر برند خود استراحت می کنند ، مانند SOSH که در آن سال تبلیغات بسیار کمی ارائه می شود. mvnos این مزیت را ندارد و بنابراین مجبور می شوند پیشنهادات تبلیغاتی را انجام دهید به منظور ایستادگی از رقابت. بنابراین به شدت توصیه می شود که نگاهی دقیق تر به فعالیت این اپراتورها بیندازید.

نحوه انتخاب رقابتی ترین اشتراک غیر مشترک ?

اگر تعداد قابل توجهی از اپراتورها بدون تعهد باعث افزایش رقابت و قیمت پایین می شود, این انتخاب یک پیشنهاد را تسهیل نمی کند. بین مشهورترین اپراتورهایی مانند SOSH ، RED BY SFR ، Free Mobile و B&E شما و سایر اپراتورهای مجازی مانند NRJ Mobile ، La Poste Mobile یا Prixtel ، می توانیم به سرعت در مقابل بسیاری از پیشنهادات موجود گم شویم.

به منظور حرکت و انتخاب پیشنهاد ایده آل, در ابتدا مهم است که نیازهای او را بدانید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک بسته نامحدود ، مرتب سازی پیشنهادات و سپس مقایسه آنها آسان تر است. ما در این صفحه تمام اشتراک ها را بدون تعهد می یابیم ، اما MyPetitforme استفاده از مقایسه کننده را برای مشخص کردن نیازهای وی توصیه می کند و بنابراین فقط پیشنهادهایی را که در آنجا ملاقات می کنند مقایسه می کنیم.

بسته تلفن همراه بدون تعهد

مقایسه بسته های تلفن همراه بدون تعهد به اپراتورهای تلفن همراه.

برای بهره مندی از رقابتی ترین پیشنهادات, توصیه می شود برای ارائه تبلیغات ویژه منتظر بمانید. باید بدانید که پیشنهادات به طور مرتب در سایت های Red توسط SFR ، SOSH و سایر اپراتورها بدون تعهد برجسته می شوند. این به طور کلی در این رویدادها یا در موارد خاص مانند جشن های پایان سال است که می توانیم ارزانترین بسته های غیر اتصال را پیدا کنیم.

انتخاب چه نوع بسته غیر الزام آور است ?

یک بسته غیر اتصال به این معنی نیست که خدمات ارائه شده از کیفیت کمتری برخوردار هستند. این به سادگی بدان معنی است که اشتراک ها هیچ تعهدی ندارند. این به شما امکان می دهد پیشنهاد آن را در هر زمان خاتمه دهید و آزادی بیشتری را برای مصرف کنندگان به ارمغان بیاورید. بسته های با تعامل به طور کلی کامل تر هستند زیرا قیمت بسیار بیشتر است. به طور کلی ، این نرخ بالاتر نیز با احتمال بهره مندی از تلفن هوشمند با کاهش قیمت در عوض توضیح داده می شود.

اگر بسته های یارانه ای از مزایای اضافی مانند پاداش های ورزشی SFR ، پاداش داده های Bouygues یا تماس های بین المللی از دیگر اپراتورها برخوردار باشند ، این لزوماً برای بسته های بدون. برای توجیه قیمت های مقرون به صرفه خود ، اپراتورها در واقع خدمات نسبتاً کمتری ارائه می دهند. با این حال, برخی از اشتراک های کمی گرانتر به شما امکان می دهد از خدمات اضافی استفاده کنید. در اکثر اپراتورهایی که بسته های غیر تعهد را ارائه می دهند ، بنابراین می توان گزینه ها را انتخاب کرد.

در اینجا پیشنهادات مختلفی وجود دارد که می توانیم پیدا کنیم ، بدون هیچ تعهدی:

 • پیشنهادات نامحدود: تماس ها ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه بی حد و حصر خواهد بود
 • اشتراک با 4G/4G+ یا 5G : از 20 مگابایت تا 200 گیگابایت داده یا حتی 4G/5G نامحدود ؛
 • بسته های ارزان: از 2.00 یورو تا 5.00 یورو در هر ماه با خدمات محدود.

همه نامحدود بدون تعهد: حدود 10 یورو در ماه ارائه می دهد

بیشتر اپراتورها بدون تعهد بسته های موبایل نامحدود را با قیمت های مناسب ارائه می دهند. بسته های غیر اتصال با تعدادی از تماس های محدود یا پیام کوتاه به طور فزاینده ای نادر است و حتی گاهی اوقات توسط برخی از اپراتورها با عضویت در اشتراک اینترنتی ارائه می شود. کل نامحدود این است که بتوانیم بدون محدودیت به فرانسه تماس بگیریم و پیامک و MMS را ارسال کنیم. این مورد همچنین از اتحادیه اروپا و DOMS به این مقصد و فرانسه برای اکثر بسته های تلفن همراه است.

انتخاب چنین اشتراک از این رو از مشکلات زیادی جلوگیری می کند ، به خصوص در مورد بسته بندی خاموش. در واقع وجود دارد دیگر مشکلات از آنجا که تماس ها ، پیامک و MMS نامحدود هستند. اپراتورهایی مانند B & You ، Red by SFR ، SOSH و بسیاری دیگر نمایش داده می شوند نامحدود و غیر مشترک حدود 10 یورو در ماه ارائه می دهد. برای چنین قیمتی ، حجم داده پیشنهادی به طور کلی کم است ، و خدمات اضافی نیز محدود می شوند.

تبلیغاتی برای به دست آوردن یک پیشنهاد نامحدود و نامحدود با داده ها

این غیر معمول نیست که اپراتورها تبلیغاتی را در مورد اشتراک های نامحدود و غیر اتصال خود با داده های زیادی و خدمات بیشتر ارائه دهند. برای این ، شما باید در زمان مناسب در آنجا باشید یا منتظر بمانید تا پیشنهاد مناسب پیدا کنید. مثلا, قرمز توسط SFR به طور مرتب پیشنهاد می کند تا داده های بسته خود را ضرب کنید.

4G/4G+ و حتی 5G با یک بسته غیرقانونی

امروز ، برای بسیاری از فرانسوی ها غیرقابل تصور به نظر می رسد که دسترسی به اینترنت در 4G/4G+ و حتی با 5G در تلفن همراه خود ندارند. این روند به طور مؤثر مربوط به اشتراک های سرشار از داده ها ، بین 20 تا 200 گیگابایت است. اپراتورها این را درک کرده اند نیازهای مصرف کننده تکامل یافته و تمایل به برآورده کردن این تغییر از نظر انتظارات دارد.

در حالی که به نظر می رسید یک پاکت داده 500 مگابایت چند سال پیش کافی است, اکنون باید حساب کنید تا به طور کامل بیشتر کاربران را برآورده کنید. همه اینها به نیازهای هر یک بستگی دارد. به همین دلیل MyPetitforfe توصیه می کند که مصرف اینترنت خود را برای انتخاب مناسب ترین پیشنهاد ارزیابی کنید. با این حال ، به لطف تبلیغات اپراتورها ، انتخاب یک بسته موبایل بدون تعهد با داده های زیادی بدون لزوماً نیاز به اقتصادی تر است.

در مقایسه با پیشنهادات موبایل بدون پاکت داده ، هزینه یک برنامه تلفن همراه بدون تعهد با 4G/5G به طور قابل توجهی بیشتر است. منطقی, هرچه پاکت داده بالاتر باشد ، قیمت عرضه بالاتر می رود. به استثنای ارتقاء ، حدود 10 یورو در هر ماه با حجم داده های 1 تا 2 گیگابایت ارائه می شود. برای بهره مندی از بسته ای با داده های تلفن همراه بیشتر ، لازم است حساب کنید حدود 15 تا 20 یورو, و پاکت نامه ها می توانند تا 100 گیگابایت حرکت کنند ، یا حتی 4G نامحدود را ارائه دهند.

مصرف 4G آن را تخمین بزنید

همچنین بخوانید پاکت داده لازم برای مصرف آن

بسته های ارزان و رایگان هر قرارداد: یک انتخاب گسترده

برای کوچکترین بودجه ، پیشنهادات بدون تعهد ایده آل است. در واقع یافتن آن امکان پذیر است بسته های ارزان قیمت برای کمتر از 5 یورو در هر ماه, و حتی اشتراک فقط با 2 یورو. این مورد در مورد اپراتورهایی مانند Syma Mobile ، Cdiscount Mobile و Free Mobile به عنوان مثال است.

با این حال ، ارزان ترین و بدون تعهد مورد نظر ، با این حال ، خدمات بسیار محدود تری نسبت به دیگری دارد. بسته به پیشنهاد ، زمان تماس ها به طور کلی در چند ساعت مسدود می شود ، بنابراین حجم تماس ها می تواند بین 2 تا 10 ساعت متفاوت باشد . علاوه بر این ، میزان داده های تلفن همراه این اشتراک ها به طور کلی کم ، حتی غیر موجود است. بیشتر اوقات در MO شمارش می شود ، که فقط گاهی اوقات دسترسی به اینترنت را امکان پذیر می کند.

بسته غیر اتصال ارزان قیمت

بسته های موبایل بدون تعهد به قیمت های بسیار پایین ، مانند بسته رایگان یا قیمت گذاری با قیمت 2.00 یورو در هر ماه وجود دارد.

مثل برانگیخته, ارزانترین اشتراک های تلفن همراه بدون تعهد مدت زمان است. این نرخ کاهش یافته با مقدار خدماتی که در آن زمان محدود است توضیح داده می شود. با این حال ، یافتن بسته ها با قیمت های بسیار پایین به لطف تبلیغات ویژه ای که توسط برخی از اپراتورها آغاز شده است غیرممکن نیست. ما توصیه می کنیم به طور مرتب با صفحه خود در مورد مراجعه به بسته های موبایل در مورد ارتقاء مشورت کنید.

بسته تلفن همراه تبلیغاتی

همچنین تمام بسته های تبلیغاتی اپراتورها را بخوانید

چه مزایایی برای یک بسته غیر اتصال ?

اپراتورهای تلفن همراه پیشنهادات رایگان از هرگونه تعهد را به منظور ارائه ارائه می دهند تغییر اپراتور یا بسته در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای برای پرداخت. بنابراین می توان به راحتی اپراتور خود را ترک کرد تا یک پیشنهاد ارزان تر یا کامل تر دریافت کند. به لطف کد ریو ، همه چیز را می توان در صورت لزوم انجام داد.

دیگه چی, تفاوت قیمت بین پیشنهادات با و بدون تعهد توضیح داده شده است در سطح دیگری. اگر بسته های با تعهد گران هستند ، به این دلیل است که آنها علاوه بر دسترسی به خدمات کامل تر ، اجازه می دهند در هنگام خرید تلفن هوشمند از تخفیف ها بهره مند شوند. این برنامه ها نیز یارانه ای نیز خوانده می شوند بنابراین با گذشت زمان گران تر هستند زیرا آنها به طور قابل توجهی قیمت خرید موبایل را کاهش می دهند. بسته های غیر اتصال دهنده قیمت تلفن های هوشمند را کاهش نمی دهد ، در واقع آنها ارزان تر هستند.

بسته تلفن همراه بدون تعهد

برای خواندن چه تفاوت هایی بین یک بسته با یک عدم همبستگی ?

بنابراین ما پیدا می کنیم دلایل مختلفی که می تواند مصرف کنندگان را به انتخاب اشتراک بدون تعهد ترغیب کند:

 • در پایان تعهد با بسته مخابراتی SFR ، نارنجی یا Bouygues
 • تمایل به از خدمات معادل با قیمت بسیار پایین تر بهره مند شوید
 • تمایل به نگه داشتن تلفن و لذت بردنبسته ای با نرخ ترجیحی بدون شروع با یک اپراتور به مدت 24 ماه.

در اکثر موارد ، واقعاً است با پرداخت تلفن هوشمند برهنه خود ، بسته بندی بدون تعهد را سودآورتر کنید. انتخاب یک پیشنهاد با یک تلفن هوشمند ارزان تر شامل درگیر شدن با نرخ ماهانه بالا و برای مدت طولانی است. اگر در نگاه اول این محلول بتواند اغوا کند ، در دراز مدت گران تر است. سرانجام ، این دو روش برای دو نوع مختلف مصرف کننده مناسب است.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

جنگ جایزه بین موبایل رایگان ، SOSH ، RED توسط SFR ، B&Y و سایر MVNO برای مصرف کنندگان مفید است. دومی می تواند به لطف تبلیغات استثنایی ، هر سال چندین بار از قیمت های بسیار پایین استفاده کند. اینها به طور کلی برای یک دوره محدود ، از 6 ماه تا 1 سال معتبر هستند.

با این حال ، برخی از اپراتورها مدت زمان بسته های تبلیغاتی خود را مشخص نمی کنند. با این حال ، انتظار نداشته باشید که قیمتی برای زندگی معتبر باشد. برعکس, اپراتورها حق دارند در هر زمان قیمت را افزایش دهند, حتی بدون توافق عضو.

آزادی بدون تعهد: تغییر آسان اپراتور بدون از دست دادن شماره شما

علاوه بر قیمت ، یکی از اصلی ترین مزایای بسته های غیر اتصال است آزادی ترک در هر زمان از اپراتور و بدون هیچ هزینه ای. واقعیت عضویت در چنین اشتراک باعث می شود بدون هیچ گونه محدودیتی آن را تغییر دهد. همچنین به همین دلیل مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به این نوع پیشنهاد روی می آورند. با این حال ، قبل از ترس از تغییر ، ذهن مصرف کنندگان را به وجود می آورد. از این پس ، این عمل وارد عادات فرانسوی ها شده است. به منظور حفظ قدرت خرید خود ، آنها همیشه همیشه به دنبال یک پیشنهاد جذاب تر از آنچه در حال حاضر بوده اند.

نکته مهم دیگر که باعث شده است برخی موانع خاص حمل و نقل باشد ، قابلیت حمل است. در واقع امکان تغییر برنامه تلفن همراه توسط نگه داشتن همان شماره, و مهمتر از همه با ایجاد رویکرد اداری برای خاتمه اشتراک خود. از لحظه ای که قابلیت حمل را انجام می دهیم ، یعنی می گوییم هنگام عضویت در پیشنهاد دیگر ، همان شماره تلفن را نگه داریم ، خاتمه اشتراک فعلی لازم نیست. اپراتور جدید قابلیت حمل را انجام می دهد و تمام مراحل را انجام می دهد. بنابراین استرس خاصی را از بین می برد و مهمتر از همه وقت زیادی را صرفه جویی می کند.

تا شماره خود را از دست ندهید

برای نگه داشتن شماره تلفن خود ، باید کد ریو را داشته باشید تا آن را به اپراتور جدید (آینده) خود نشان دهید. دومی به سادگی بدست می آید با شماره گیری 3179 از تلفن او. اگر این رویکرد مؤثر نباشد ، روشهای دیگر امکان دستیابی به اپراتور بیانیه هویت را فراهم می آورد.

کد ریو

همچنین روشهای مختلف به دست آوردن کد ریو را بخوانید

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.