بسته با موبایل: مقایسه پیشنهادات با تلفن | ، بهترین بسته تلفن همراه: 10 پیشنهاد برتر موبایل در سپتامبر 2023

پیشنهاد موبایل: 10 بهترین بسته تلفن همراه در سپتامبر 2023

Contents

از 15.99€/ماه
09 71 07 91 44 اشتراک آنلاین

بسته های با موبایل با قیمت کاهش یافته

شما می خواهید تلفن هوشمند خود را تغییر دهید ? اگر بودجه لازم را ندارید ، بسته های تلفن همراه با تلفن برای شما ساخته شده است ! در نگاه اول ، این اشتراک ها بسیار جذاب هستند. اما آیا آنها واقعاً جالب تر از پیشنهادات کلاسیک هستند ? برای پیدا کردن ، مقاله ما را در مورد بسته های موبایل بخوانید ..

چرا یک بسته تلفن همراه را با تلفن انتخاب کنید ?

تغییر تلفن هوشمند می تواند گران باشد ، به همین دلیل برخی از اپراتورها ارائه می دهند بسته های تلفن همراه با تلفن. این اشتراک ها به شما امکان می دهد بدون نیاز به پرداخت مبالغ نجومی ، یک تلفن هوشمند جدید خریداری کنید.

عملکرد این پیشنهادات موبایل به شرح زیر است: هنگام عضویت در بسته خود ، از شما خواسته می شود مبلغ مربوط به بخشی از قیمت تلفن را پرداخت کنید. پس از آن باید هر ماه بپردازید علاوه بر قیمت بسته شما ، مبلغ کمی اضافی نیز, به منظور بازپرداخت تلفن همراه خود.

به عنوان مثال ، در Bouygues Telecom ، می توانید از 51 یورو آیفون 7 32 گیگابایت داشته باشید. پس از آن مجبور خواهید بود هر ماه ، برای مدت 24 ماه ، علاوه بر اشتراک تلفن همراه ، 4 یورو اضافی نیز بپردازید. از طرف دیگر ، اگر تصمیم به خرید تلفن بدون گرفتن بسته دارید ، باید 349 یورو بپردازید.

بنابراین این بسته های تلفن همراه با تلفن به ویژه برای افرادی که مایل به داشتن یک تلفن هوشمند برتر مانند آیفون 11 یا سامسونگ گلکسی S20 هستند ، بسیار جالب است.

مضرات بسته های موبایل چیست؟ ?

با وجود مزایای آنها ، بسته های سیار همچنین اشکالاتی داشته باشید. در میان نکات منفی ، مدت زمان تعهد وجود دارد. همه اشتراک های تلفن وجود دارد پیشنهادات با 24 ماه درگیری. این بدان معنی است که اگر نمی خواهید هزینه هزینه را بپردازید ، باید دو سال صبر کنید تا بسته خود را خاتمه دهید.

علاوه بر 24 ماه درگیری ، قیمت تلفن هوشمند به بسته ای که انتخاب کرده اید بستگی دارد. به طور کلی ، ارزان ترین تلفن ها در زمان اشتراک با گرانترین اشتراک ها گنجانده شده است. بنابراین بسته های تلفن همراه با تلفن با 1 € بیشتر اوقات فقط با پیشنهادات تلفنی با بیش از 20 یورو در دسترس است.

به عنوان مثال ، در SFR ، Huawei P30 Pro به تنهایی با 621 یورو فروخته می شود و با هر اشتراک با قیمت های زیر ارائه می شود:

 • 621 یورو با بسته 2 ساعت 100 مگابایت با 24 ماه درگیری 3 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 8 € در ماه. با این پیشنهاد ، شما باید با اشتراک اشتراک خود ، کل تلفن هوشمند را پرداخت کنید
 • 349 یورو در اشتراک + 8 یورو/ماه به مدت 24 ماه با بسته 5 گیگابایتی 4G + 17 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس در 22 € در ماه ؛
 • 69 یورو در اشتراک + 8 یورو/ماه به مدت 24 ماه با بسته 60 گیگابایت 4G + €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس در 45 € در ماه ؛
 • 221 یورو با بسته 100 گیگابایتی 4G+ با 24 ماه درگیری در 50 € در ماه به مدت 12 ماه ، سپس در 65 € در ماه. با این پیشنهاد ، قیمت خرید تلفن واقعاً همان است که در زمان اشتراک پرداخت می کنید. بنابراین شما هیچ پرداخت ماهانه اضافی برای پرداخت نخواهید داشت.

در بلند مدت، بنابراین بسته هایی با تلفن می توانند بسیار گران باشند, به خصوص اگر نیازی به پیشنهاد موبایل با گزینه ها و داده های زیادی ندارید.

تفاوت بین یک بسته تلفن همراه با تلفن و یک بسته بدون تلفن همراه چیست ?

شما بین مشترک شدن بسته تلفن همراه با تلفن یا بدون تلفن ? تفاوتهای زیادی بین این دو نوع اشتراک وجود دارد.

دوره تعهد

تفاوت در اندازه بسته ها با و بدون تعهد بدیهی است مدت زمان تعهد. اگر پیشنهادی را با موبایل انتخاب کنید ، مجبور خواهید شد 24 ماه مرتکب شوید که این یک دوره نسبتاً طولانی است. از طرف دیگر ، هنگامی که در اشتراک بدون تلفن مشترک هستید ، شما می توانید با 12 ماه تعهد یا بدون تعهد ، پیشنهاد را انتخاب کنید.

بسته های موبایل گرانتر هستند

در نگاه اول ، بسته های سیار ارزان تر به نظر می رسد زیرا به شما امکان می دهند یک تلفن هوشمند را با قیمت پایین تر خریداری کنید. گفته می شود ، در دراز مدت ، این اشتراک ها اغلب برمی گردند گرانتر از پیشنهادات کلاسیک.

به عنوان مثال ، در Bouygues Telecom ، آیفون 7 به تنهایی با 349 یورو فروخته می شود. اما با قیمت 1 یورو در اشتراک + 4 یورو در ماه با بسته 70 گیگابایتی با قیمت 23.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس در ماه 38.99 یورو در ماه در دسترس است. این بدان معنی است که پس از 24 ماه ، شما با اشتراک 852.72 یورو برای تلفن خود پرداخت کرده اید. در بعضی موارد ، بنابراین می تواند به شما بازگردد ارزان تر خرید تلفن به تنهایی و به جای انتخاب یک پیشنهاد با تلفن هوشمند ، در یک بسته تلفن همراه کم کم مشترک شوید.

قیمت تلفن های هوشمند با یک بسته سودمندتر است

بر خلاف بسته های معمولی ، اگر پیشنهاد را با تلفن انتخاب کنید ، خواهید داشت امکان گسترش پرداخت موبایل در طی 24 ماه. اگر می خواهید یک تلفن هوشمند ممتاز بخرید ، این امر به ویژه سودمند است. گفته می شود ، برخی از اپراتورها همچنین امکان خرید تلفن در سه یا چهار بار و بدون هیچ هزینه ای را ارائه می دهند حتی اگر بسته موبایل را در خانه نگیرید.

مزایای تغییر موبایل

اگر بسته موبایل دارید می توانید از یک مزیت برای تغییر تلفن بهره مند شوید. این تخفیف تلفن های هوشمند ارائه شده توسط اپراتور است. به طور کلی ، شما از 12 ماه اشتراک حق این مزیت را خواهید داشت ، اما اگر منتظر پایان دوره تعهد باشید ، این کاهش بسیار جالب تر است ، یعنی 24 ماه. این تخفیف ویژه است برای مشتریان با اشتراک با تلفن همراه رزرو شده است به منظور تشکر از آنها برای وفاداری آنها.

سیم کارت بسته های موبایل رایگان است

هنگام عضویت در یک بسته بدون تلفن همراه ، بیشتر اپراتورها از شما می خواهند که سیم کارت را بپردازید. به طور کلی ، قیمت آن حدود 10 یورو است. گفته می شود ، اگر برنامه ای را با موبایل انتخاب کنید ، مجبور نیستید سیم کارت را بپردازید ، زیرا این امر خواهد بود توسط اپراتور شما ارائه شده است. با این حال ، ممکن است از هزینه های فعال سازی پرسیده شود.

کدام اپراتورها بسته هایی با تلفن ارائه می دهند ?

بسیاری از اپراتورها تلفن های هوشمند را ارائه می دهند اما فقط تعداد کمی از آنها ساخته شده اند پیشنهادات موبایل با تلفن. در میان آنها ، از راه دور نارنجی ، SFR و Bouygues وجود دارد. با استفاده از این اپراتورها ، شما می توانید بین عضویت در یک بسته موبایل انتخاب کنید و از قیمت جذاب در تلفن هوشمند خود بهره مند شوید یا تلفن خود را به تنهایی خریداری کنید.

در بین اپراتورهای غیر اتصال ، هیچ بسته ای موبایل به طور دقیق نخواهید داشت ، اما می توانید تلفن خود را به تنهایی با امکانات پرداخت خریداری کنید.

بهترین بسته های تلفن همراه با تلفن با 1 € چیست ?

در طول سال ، می توانید در بین اپراتورهای اصلی پیدا کنید بسته های تلفن همراه با تلفن با 1 € در اشتراک. قیمت تلفن هوشمند سپس طی 24 ماه از اشتراک شما پخش می شود. یکی از ارزان ترین پیشنهادات لحظه ای ، Bouygues با Sony Xperia 5،128 GB است که در اشتراک 1 یورو است ، سپس در 8 €/ماه به مدت 24 ماه به جای 729 یورو تنها. با بسته 70 گیگابایت احساس ، به مدت 12 ماه 23.99 یورو در ماه و سپس 38.99 یورو در ماه است.

بسته با تلفن همراه بسته Huawei Nova 5T + 60 GB 4G سامسونگ Galaxy S10E 128 GB + 100 گیگابایت Sony Xperia 5 128 GB + Package Sensation 70 GB
اپراتور SFR نارنجی از راه دور Bouygues
مطالب ارائه شده – تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– 60 گیگابایت
– 4 جایزه تلفن هوشمند
– تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS به اروپا
– تماس های نامحدود به موبایل ایالات متحده/کانادا
– MMS نامحدود از اروپا
– 100 گیگابایت
– تماس های نامحدود
– پیام کوتاه/mms نامحدود
– تماس های نامحدود با بیش از 120 مقصد
– 70 گیگابایت
– تمام پاداش های Bouygues گنجانده شده است
اینترنت-مولتی-سیم
– مزایای تلفن های هوشمند
تعهد 24 ماه 24 ماه 24 ماه
قیمت بسته با تلفن همراه 30 €/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 45 € در ماه 49.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 64.99 یورو در ماه 23.99 یورو/ماه به مدت 12 ماه ، سپس 38.99 یورو در ماه

چگونه می توان بهترین بسته را با موبایل پیدا کرد ?

در بهترین بسته با تلفن یکی از مواردی است که بیشتر با نیازهای شما مطابقت دارد. برای انجام این کار ، انتخاب یک تلفن هوشمند و اشتراک مناسب برای کاربردهای خود مهم است.

یک تلفن هوشمند را انتخاب کنید که متناسب با شما باشد

اکنون تعداد زیادی از تلفن های هوشمند وجود دارد که دارای فناوری های کم و بیش پیشرفته هستند. هنگام انتخاب تلفن ، بنابراین مهم است که با پرسیدن سوالات مناسب ، معیارهای مهم خود را تعیین کنید. آیا دوست دارید یک تلفن هوشمند عکس بگیرید ? آیا کیفیت صدا یک معیار مهم است ? آیا به دنبال تلفن هوشمند با بهترین ارزش پول هستید؟ ? یا آیا برای یک برند خاص اولویت دارید ?

همه این سؤالات به شما کمک می کند برای یافتن بهترین تلفن هوشمند ، تحقیقات خود را جهت یابی کنید. بسته به نیاز و بودجه خود ، می توانید مقایسه تلفنهای مختلف و پیشنهادات هر اپراتور را شروع کنید.

انتخاب بسته موبایل متناسب با نیازهای شما

برای پرداخت یک تلفن هوشمند با قیمت جذاب ، اغلب باید اشتراک تلفن همراه را از جمله تعداد زیادی گزینه انتخاب کنید. به همین دلیل ، قبل از عضویت در یک بسته ، سعی کنید نیازهای شما را تعیین کنید. آیا واقعاً هر ماه از 60 گیگابایت داده استفاده می کنید؟ ? آیا شما نیاز به تماس نامحدود از مقصد خاص دارید ? وقت خود را برای تجزیه و تحلیل آنچه که عادات شما از نظر مصرف تلفن همراه است.

اگر می خواهید یک تلفن هوشمند جدید داشته باشید ، اما از اینترنت موبایل استفاده کنید ، ممکن است خرید یک تلفن به تنهایی ارزان تر باشد و بسته ای را بدون اینترنت بیرون بیاورید ، نه اینکه یک انتخاب کنید بسته موبایل با تلفن در 1 €. هنگامی که می دانید چه نوع اشتراک برای شما بهتر است ، در حال حاضر برای مقایسه پیشنهادات موبایل وقت بگذارید.

گزینه های بسته های تلفن همراه با تلفن چیست ?

شما بودجه کمی دارید و می خواهید تلفن خود را تغییر دهید ، اما نمی خواهید در یک بسته با تلفن همراه مشترک شوید ? چندین راه حل وجود دارد که به شما امکان می دهد تلفن هوشمند خود را بدون شکستن بانک تغییر دهید.

موبایل خود را چندین بار بدون هیچ هزینه ای پرداخت کنید

چندین اپراتور امکانات پرداخت را ارائه می دهند ، خواه اشتراک تلفن همراه در خانه داشته باشید یا نه. به عنوان مثال ، در SOSH ، می توانید تلفن هوشمند خود را در 4 ، 12 یا 24 بار بدون هیچ هزینه ای پرداخت کنید.

تلفن هوشمند خود را اجاره کنید

رایگان نیز ارائه می دهد اجاره تلفن های هوشمند. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، هنگام سفارش تلفن خود باید مبلغی را پرداخت کنید ، پس از 24 ماه اجاره ماهانه. در پایان این دوره ، شما می توانید بین پایان دادن به قرارداد اجاره خود و بازگشت تلفن خود یا ادامه اجاره ، این انتخاب را داشته باشید. در صورت عدم بازگشت تلفن هوشمند یا بازگرداندن دستگاه در شرایط نامناسب ، رایگان حق اعمال مجازات ها را محفوظ می دارد. اجاره تلفنی برای مشتریان بسته بندی رایگان با قیمت 19.99 یورو با حداقل یک ماه از سن و سال رزرو شده است.

یک تلفن بازپرداخت خریداری کنید

اگر آرزو دارید که یک تلفن هوشمند برتر داشته باشید ، اما بودجه ای برای ارائه آن ندارید ، می توانید برای یک انتخاب کنید تلفن بازپرداخت شده. این موبایل ها ارزان تر فروخته می شوند زیرا آنها بیش از 15 روز خدمت کرده اند یا به دلیل ناهنجاری هنگام راه اندازی خود مجبور به بازگشت به تولید کننده هستند. در بعضی موارد ، آنها همچنین مدل های قرار گرفتن در معرض. تلفن های بازپرداخت شده اکنون توسط همه اپراتورها فروخته می شوند و به شما امکان می دهند معاملات خوب واقعی را انجام دهید. به عنوان مثال ، بازپرداخت آیفون XR 64 GB به جای 709 یورو جدید 599 یورو در Bouygues Telecom فروخته می شود.

آیا می توانیم بسته تلفن همراه را با تلفن خاتمه دهیم ?

کاملاً امکان پذیر است اشتراک با موبایل را خاتمه دهید که هنوز منقضی نشده است. حداقل ، پس از یک سال تعهد ، به لطف قانون چتل سال 2008. به گفته وی ، شما می توانید به قراردادی که شما را پس از یک سال به اپراتور خود متصل می کند ، پایان دهید ، با توجه به پرداخت 25 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده. به عنوان مثال ، اگر 10 ماه با 32.99 یورو باقی مانده باشید ، فقط 82.40 یورو پرداخت خواهید کرد (25 ٪ از 329.90 یورو).

از طرف دیگر ، اگر می خواهید بسته خود را با موبایل در طی 12 ماه اول خاتمه دهید ، باید تمام پرداخت های ماهانه باقی مانده را بپردازید.

انواع دیگر بسته های تلفن همراه

 • بسته های ارزان قیمت
 • بسته هایی با تعهد
 • بسته های مسدود شده
 • بسته های 5G
 • بسته های 4G/4G+
 • بسته های تماس نامحدود
 • بسته های اینترنتی نامحدود
 • بسته های بین المللی
 • بسته های Lowcost
 • بسته های اینترنتی
 • بسته های تبلیغاتی
 • بسته های تلفن های هوشمند
 • بدون بسته های تعهد
 • در مورد انتخاب.کم
 • اطلاع قانونی
 • منشور برای محافظت از داده های شخصی
 • با ما تماس بگیرید
 • اعلامیه را انتخاب کنید.کم
 • نویسندگان

پیشنهاد موبایل: 10 بهترین بسته تلفن همراه در سپتامبر 2023 !

ادم مانوئل

بهترین برنامه تلفن همراه

امروز ، هر اپراتور انتخاب گسترده ای از بسته های تلفن همراه را ارائه می دهد که اغلب حدود 5 € شروع می شود. شما بیشتر به اینترنت معتاد هستید ، مانند یک پای یا متن از افراط و تفریط صحبت می کنید ? با تمام این انتخاب ، انتخاب بسته مناسب دشوار است: به همین دلیل ما این 10 مورد برتر از بهترین بسته های نسبت کیفیت/قیمت موبایل را ساختیم. بدانید بهترین بسته موبایل لحظه ای چیست !

بهترین بسته موبایل چیست ? انتخاب پیشنهادات ما

از 15.99€/ماه
09 71 07 91 44 اشتراک آنلاین

15.99€/ماه
اشتراک آنلاین

در این مقاله مجموعه ای از بهترین بسته های تلفن همراه ، طبقه بندی شده با توجه به خدمات موجود و ارزش آنها برای پول ارائه شده است. پیشنهادات برای پیشنهادات به روز می شود طی 48 ساعت (روزهای کاری) پس از تغییر. انتخاب و طبقه بندی در تاریخ 21 سپتامبر 2023 انجام شد و براساس قیمت های ارائه شده در این تاریخ انجام شده است.

1 – رایگان 210 گیگابایت 5G: بهترین بسته 5G موبایل بدون تعهد

ما 10 پیشنهاد برتر موبایل برتر خود را با رایگان ادامه می دهیم ، که ارائه می دهد بسته غیر اتصال همه نامحدود فقط برای 19.99€/ماه. در بالای مقایسه بسته بندی موبایل ما ، بسته رایگان شامل:

 • تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS به موبایل ثابت و موبایل فرانسه و ثابت 100 مقصد.
 • تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS از اروپا/DOM/USA
 • 250 گیگابایت اینترنت موبایل در 4G+ یا 5G در فرانسه و 35 گیگابایت برای بیش از 70 مقصد (اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، برزیل و غیره).

برای مشترکین Freebox, این پیشنهاد به 15.99 یورو در ماه یا حتی 9.99 یورو در ماه برای مشترکین POP Freebox و داده های 4G یا 5G پاکت پاس می رود نامحدود. بنابراین اگر اشتراک اینترنتی رایگان دارید ، می توان جالب ترین بسته موبایل را در نظر گرفت.

بسته رایگان بسیار کامل است و تعداد زیادی از مشتریان را برآورده می کند. به همین دلیل است که روی تریبون بهترین اشتراک های موبایل قرار می گیرد. شما فقط باید اطمینان حاصل کنید که در منطقه ای هستید که پوشش رایگان خوب است و بنابراین در جایی که بسته های رایگان کار می کنند.

با این بسته رایگان ، شما امکان دارید اجاره تلفن هوشمند آخرین فریاد به لطف برنامه Flex Flex ! در واقع ، اپراتور تلفن یارانه ای مانند Orange ، SFR یا Bouygues را ارائه نمی دهد ، اما به شما امکان می دهد یک تلفن هوشمند را در یک اجاره کنید مدت زمان 24 ماه, با یک گزینه خرید در پایان برای نگه داشتن تلفن هوشمند. شما باید برای سفارش و سپس مبلغ ماهانه هزینه اولیه پرداخت کنید.

بسته 210 گیگابایتی رایگان (پیشنهاد معتبر در 12/09/2023)
مطالب ارائه شده تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و از اروپا/DOM/USA + تماس های نامحدود به 100 مقصد ثابت
اینترنت تلفن همراه 250 گیگابایت در فرانسه شامل 35 گیگابایت از اروپا/DOM/ایالات متحده
تعهد بدون درگیری
قیمت پیشنهاد 19.99 یورو/ماه
نحوه اشتراک ? اشتراک آنلاین

شما به دنبال بهترین پیشنهاد تلفنی هستید ? با مقایسه کننده بسته تلفن همراه ما مشورت کنید و تمام پیشنهادات موبایل لحظه را مطابق با تنظیمات برگزیده خود مرتب کنید

بسته Bouygues 2 – 100 گیگابایتی: بهترین پیشنهاد 5G از 15.99 یورو

بسته 100 گیگابایت Bouygues حاوی آنها است تماس ها و پیامک های نامحدود در فرانسه و همچنین تماس های نامحدود به ثابت و موبایل بسیاری از مقصد در جهان. پاکت داده به شما امکان می دهد تا از آن لذت ببرید 100 گیگابایت اینترنت هر ماه در فرانسه ، 5G و همچنین بیش از 50 گیگابایت در خارج از کشور.

این پیشنهاد بخشی از رتبه ما است بهترین بسته لحظه به دلایل مختلف:

 1. این یکی از ارزانترین بسته های 5G در حال حاضر ، سال اول. قیمت 15.99 یورو پایین تر از اپراتورهای اصلی رقیب برای پیشنهاد بین المللی 5G است.
 2. لذت ببر شبکه Bouygues, که 99 ٪ از جمعیت را در بر می گیرد و 94 ٪ از قلمرو در 4G را شامل می شود و از 10،000 آنتن 5G در این سرزمین راه اندازی نشده است.
 3. از خدمات اضافی جالب : وام یک تلفن هوشمند رایگان در صورت از دست دادن ، شکست ، پرواز یا شکستگی و راه حل ایمنی نورتون شامل 24 ماه است.

100 گیگابایت در فرانسه ، 50 گیگابایت در خارج از کشور

15.99€/ماه به مدت 1 سال 30.99 یورو در ماه

3 – 100 گیگابایت 5 گرم بسته نارنجی: 5 گرم ارزان

در بسته 100 گیگابایت نارنجی 5G حاوی تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms و همچنین 100 گیگابایت اینترنت 5G در فرانسه و 100 گیگابایت از اروپا/دام/سوئیس/آندورا. بسته است بدون درگیری و بالا می رود 31.99 یورو/ماه (به استثنای ارتقاء). با تشکر از تبلیغ ، این بسته در حال حاضر در سال اول 16.99 یورو در ماه ارائه می شود ، که برای ما یکی از بهترین بسته های تلفن همراه را در دسترس قرار می دهد.

همچنین می توانید یک موبایل جدید با این بسته نارنجی انتخاب کنید. در این حالت ، قیمت بسته یکسان است و اگر می خواهید موبایل خود را بیش از 24 ماه یا یک بار پرداخت کنید ، انتخاب می کنید.

اگر این اشتراک تلفن همراه در مسابقه برای عنوان باشد بهترین بسته, این همچنین توسط:

 1. این واقعیت که نارنجی است حرفپرستو موبایل n ° 1 از نظر 3G و 4G.
 2. این بسته ارائه می شود بدون درگیری : در صورت تمایل می توان آن را خاتمه داد.
 3. دسترسی به اینترنت چند سیم با 1 گیگابایت, که به شما امکان می دهد از پاکت داده خود نیز در رایانه لوحی خود لذت ببرید.
 4. دسترسی بهبرنامه تلویزیون نارنجی برای جستجوی 70 کانال تلویزیونی در تلفن هوشمند و رایانه لوحی خود.
 5. امکان لذت بردن خدمات 24H تضمین شده : نارنجی در صورت خرابی لپ تاپ خود را تبادل کنید و در صورت ضرر تلفن دیگری به شما قرض می دهد.

16.99€/ماه برای 1 سال و سپس 31.99 €/ماه

با مشترک بودن LiveBox از پس انداز در بسته نارنجی خود استفاده کنید ! اگر در یک پیشنهاد اینترنتی Orange LiveBox مشترک هستید ، یا اگر مشترکاً مشترک هستید ، می توانید از آن بهره مند شوید تخفیف مشتری در یک بسته نارنجی. به عنوان مثال ، بسته 100 گیگابایتی 5G دارای تخفیف 5 یورو اضافی برای مشترکان جعبه است. برای یک بسته بسته بندی فیبر 100 گیگابایتی + LiveBox ، فقط پرداخت خواهید کرد 32.98 یورو در ماه سال اول.

بسته 4 – 100 گیگابایتی 5G SFR: اشتراک کامل موبایل

SFR ارائه می دهد بسته 100 گیگابایتی 5G بدون تعهد به ارتقاء 15.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه و سپس با 30.99 یورو در ماه.

این بسته شامل تماس ها و پیامک های نامحدود در فرانسه و بخش های خارج از کشور فرانسه (+ MMS نامحدود در فرانسه) و 100 گیگابایت اینترنت موبایل در 5 گرم. همانطور که دیدیم ، پوشش SFR بسیار بزرگ است ، چه در 3G ، 4G یا 5G. به همین دلیل این بسته SFR در ما است رتبه بندی بهترین بسته های تلفن همراه.

برای استفاده از خود بسته بندی در خارج از کشور, این اپراتور تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS و 100 گیگابایت اینترنت را از اروپا ، DOM ، سوئیس و Andorra ارائه می دهد.

-6 €/ماه برای جعبه جعبه بسته 100 گیگابایتی 5G SFR به مدت 12 ماه به 10.99 یورو در ماه می رود و در صورت مشترک شدن در جعبه SFR ، به 25.99 یورو در ماه می رسد. بنابراین ، به لطف خانواده SFR!, تو می توانی از مزایای انحصاری استفاده کنید (-10 €/ماه در خطوط تلفن همراه خود بلکه به اشتراک گذاری گیگای بین بسته های خود و همچنین کنترل والدین برای نظارت و کنترل استفاده از فرزندان خود).

هنگام عضویت در بسته SFR خود ، می توانید بین آنها انتخاب کنید بیشتر SFR, گزینه های پرداخت شده با قیمت های اختصاصی برای مشتریان SFR ، علاوه بر اشتراک قابل حمل شما نیز انتخاب می شوند.

15.99€/ماه

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل SFR را تهیه کنید ?

5 – اکسیژن قیمت بسته بندی قابل تنظیم 30 برو: بهترین بسته موبایل ارزان

اگر به دنبال یک بسته کوچک با خدمات بی نظیر هستید ، قیمت اکسیژن قیمت تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MMS را از فرانسه/DOM و همچنین از اروپا ارائه می دهد. چرا آن است بسته قابل تنظیم ? چون می توانید استفاده کنید بین 5 گیگابایت و 15 گیگابایت اینترنت در 4G و 4G+.

توجه داشته باشید که Prixtel برای استفاده ارائه می دهد شبکه موبایل SFR, اپراتور بیش از 99 ٪ از جمعیت را در 3G+ و 4G پوشش می دهد.

اگر او در مسابقه برای عنوان است بهترین برنامه تلفن همراه, این به این دلیل است که با شما سازگار است استفاده ماهانه, این بدان معنی است که فاکتور شما متفاوت خواهد بود بین 7.99 یورو و 12.99 یورو در ماه. بنابراین شما پرداخت خواهید کرد:

 • 7.99 یورو در ماه اگر بین 0 و 30 گیگابایت اینترنت.
 • 10.99 یورو در ماه اگر بین استفاده می کنید 30 وت 50 گیگابایت اینترنت.
 • در صورت استفاده بیشتر از 12.99 یورو در ماه 50 گیگابایت اینترنت (حداکثر 70 گیگابایت/ماه).

بسته prixtel قابل تنظیم نیز هست بدون درگیری : اگر راضی نیستید ، می توانید در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای خاتمه دهید. همچنین شامل 15 گیگابایت داده در اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه است. همه این مزایا به او اجازه می دهد تا یکی از بهترین پیشنهادات موبایل لحظه ای باشد.

کمتر از 30 گیگابایت: 7.99 یورو/ماه
بین 30 تا 50 گیگابایت: 10.99 یورو/ماه
بین 50 تا 70 گیگابایت: 12.99 یورو در ماه

6 – بسته 100 Go Of Syma Mobile: قیمت جذاب و قیمت تضمین شده برای زندگی

در رقابت بهترین اشتراک تلفن همراه, ما پیدا می کنیم بسته موبایل 100 گیگابایتی سیما. او در 9.99 یورو/ماه برای زندگی ، و پیشنهاد شده است بدون درگیری.

این بسته SYMA شامل تماس ها ، پیامک های نامحدود در فرانسه و DOMS و همچنین از اروپا است. پاکت داده موجود در اروپا شامل می شود 10 گیگابایت از اینترنت در 4G, استفاده از آن در سراسر اتحادیه اروپا امکان پذیر است.

این بسته ، که برای ما یکی از موارد است بهترین برنامه موبایل در حال حاضر در بازار, همچنین است بین المللی از طریق گزینه ها تبدیل شد. چندین گزینه به شما امکان می دهد با مقصد خارج از کشور تماس بگیرید: به عنوان مثال می توانید از 140 دقیقه تماس با تماس های ثابت و موبایل در هر ماه یا 28 دقیقه با تلفن های مراکش استفاده کنید 10 €/ماه.

بسته بندی کردن 100 Go of Syma Mobile (پیشنهاد معتبر در تاریخ 08/30/2023)
مطالب ارائه شده تماس های نامحدود و پیام کوتاه/mms در فرانسه و دام
اینترنت تلفن همراه 100 گیگابایت در فرانسه ، 10 گیگابایت در اروپا
بیشترین این بسته قیمت و گزینه های مختلف برای بین المللی
تعهد بدون درگیری
قیمت پیشنهاد (به استثنای تبلیغی) 9.99 یورو/ماه
نحوه اشتراک ? اشتراک آنلاین

7 – بسته SOSH 130 رفتن

بسته SOSH در 15.99 یورو در ماه یک پیشنهاد است بدون درگیری. بنابراین می توانید اپراتور خود را ترک کرده و در صورت تمایل اشتراک خود را متوقف کنید.

پیشنهاد موبایل SOSH شامل تماس ها ، پیام کوتاه/MMS نامحدود و 130 گیگابایت اینترنت در 4G. بسته شما همچنین می تواند از اروپا و ادارات خارج از کشور فرانسه استفاده شود ، در حد 20 گیگابایت داده اینترنت در هر ماه.

SOSH متعلق به نارنجی ، اپراتور شبکه تمیز ندارد ، اما از این استفاده می کند شبکه نارنجی برای به بازار عرضه پیشنهادات خود. بنابراین ، با این بسته ، از پوشش شبکه 4G آن 96 ٪ از قلمرو Métropole فرانسه بهره مند می شوید.

در حین سفارش ، صورتحساب شما 25.99 یورو (سیم کارت با 10 یورو و اولین بسته پرداخت ماهانه) خواهد بود ، سپس شما 15.99 یورو در ماه برای زندگی پرداخت می کنید ، بدون افزایش

بسته بندی کردن 130 Go Coriolis (پیشنهاد معتبر در 19/09/2023)
مطالب ارائه شده تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و دام
اینترنت تلفن همراه 130 گیگابایت از جمله 20 گیگابایت قابل استفاده از اروپا و DOM
تعهد بدون درگیری
قیمت پیشنهاد 15.99 یورو در ماه برای زندگی
نحوه اشتراک ? اشتراک آنلاین

8 – بسته 80 Go Red: یک پیشنهاد موبایل بدون تعهد

در بسته 80 گیگابایتی De Red توسط SFR شایسته جایگاه خود در مسابقه است بهترین پیشنهاد موبایل لحظه.

این بسته قابل حمل دارای یک پاکت داده بسیار سخاوتمندانه تلفن همراه است 80 گیگابایت, و به شما امکان می دهد از شبکه 5G SFR (از طریق گزینه 3 € در ماه) بهره مند شوید 11.99 یورو/ماه تخفیف. همچنین شامل تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و اروپا و همچنین 16 گیگابایت اینترنت از اروپا.

این یکی از بسته تلفن برتر رتبه ما به دلایل مختلف:

 • این یک بسته غیر اتصال است.
 • سازگار با 5 گرم SFR (از طریق گزینه 3 € در ماه). این اپراتور است که خود را به عنوان یک رهبر در 4G+ قرار می دهد و استقرار 5G در بسیاری از شهرهای فرانسه به خوبی تثبیت شده است.

خوب است بدانید که شبکه موبایل SFR توسط بسیاری از MVNO (اپراتور شبکه مجازی موبایل) مانند La Poste Mobile یا Prixtel استفاده می شود.

با قرمز توسط SFR ، اشتراک و مدیریت بسته موبایل شما بصورت آنلاین و با سهولت انجام می شود. شما از خدمات مشتری SFR ، که می توانید در آن پیدا کنید ، از Red بهره مند می شوید منطقه مشتری قرمز, در صورت لزوم بخش “تماس بگیرید”.

80 گیگابایت بسته قرمز توسط SFR (پیشنهاد معتبر در 12/09/2023)
مطالب ارائه شده تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و اروپا
اینترنت تلفن همراه 80 گیگابایت در فرانسه شامل 16 گیگابایت از اروپا
تعهد بدون درگیری
قیمت پیشنهاد 11.99 یورو/ماه
نحوه اشتراک ? 09 71 07 91 52 اشتراک آنلاین

شما می خواهید یک پیشنهاد موبایل با SFR RED را بیرون بیاورید ?

9 – بسته 130 Go de b & you: یک سری محدود بدون تعهد

در 100 گیگابایت بسته B & You یک بسته است بدون تعهد در 15.99 یورو در ماه. این بسته شامل تماس های نامحدود/پیامک در فرانسه/DOM و همچنین MMS در سرزمین اصلی فرانسه است. این یکی از بهترین بسته موبایل 100 گیگابایتی (یا با پاکت داده نزدیک) از لحظه و 5G سازگار است.

در شبکه Telecom Bouygues ، شما 130 گیگابایت اینترنت در 5G ، از جمله 30 گیگابایت در خارج از کشور. تماس ها و پیامک ها نیز از اروپا و DOM نامحدود هستند.

این بسته بسیار رقابتی است و یک پاکت داده بزرگ را ارائه می دهد. همچنین باید فراموش کرد که این بسته B & You به شما امکان می دهد که درگیر نشوید و بنابراین می توانید در حالی که می خواهید اپراتور خود را ترک کنید ، در حالی که از آن بهره مند می شوید مزایای مخابرات Bouygues, به ویژه یک پوشش بزرگ 4G Bouygues با بیش از 99 ٪ از جمعیت فرانسه تحت پوشش. در 5G ، اپراتور در مناطق شهری حضور دارد.

در واقع ، اگر Bouygues Telecom خود را راه اندازی کرده است کم هزینه B & You Brand, امروزه این دو کاملاً در ارتباط هستند ، Bouygues به این ترتیب مارک کم هزینه و بسته های تلفن همراه خود را بدون تعهد مدیریت می کند.

بسته B و شما 130 برو (پیشنهاد معتبر در تاریخ 08/30/2023)
مطالب ارائه شده تماس های نامحدود/پیامک در فرانسه/دام و از اروپا + MMS در سرزمین اصلی فرانسه
اینترنت تلفن همراه 130 گیگابایت 4G شامل 30 گیگابایت در اروپا/DOM
بیشترین این بسته پوشش عالی 4G از Telecom Bouygues
تعهد بدون درگیری
قیمت پیشنهاد (به استثنای تبلیغی) 15.99€/ماه
نحوه اشتراک ? اشتراک آنلاین

10 – بسته 100 گیگابایتی Lebara: قیمت جذاب و شبکه نارنجی

در بسته لبارا 100 رفتن از نظر ما ، نسبت بهترین کیفیت/قیمت اپراتور Lebara Mobile را تشکیل می دهد. این تماس ها و پیامک های نامحدود از فرانسه/DOM و همچنین از اروپا و Data Mobile ارائه می دهد. در حال حاضر ، آن را شامل می شود 100 گیگابایت فقط با 9.99 یورو در ماه برای زندگی. این باعث می شود بسته بندی با قیمت کمتر از 10 یورو برای ارزش عالی برای پول باشد و سیم کارت فقط 1 یورو است !

در سایر بسته های موجود از Lebara موارد زیر هستند:

 • هزینه ورودی 2h تا 3.00 €/ماه: ایده آل برای بودجه های کوچک
 • 130 گیگابایت بسته با قیمت 13.99 یورو در ماه و 200 گیگابایت با قیمت 18.99 یورو در ماه.
بسته 100 گیگابایتی Lebara (پیشنهاد معتبر در 12/09/2023)
مطالب ارائه شده تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS از فرانسه/دام/اروپا
اینترنت تلفن همراه 100 گیگابایت در فرانسه و 7 گیگابایت در اروپا/دام
تعهد بدون درگیری
قیمت پیشنهاد (به استثنای تبلیغی) 9.99 یورو/ماه
نحوه اشتراک ? اشتراک آنلاین

سوالات متداول

بسته بندی موبایل مقایسه: نحوه انتخاب یک پیشنهاد ?

اول از همه ، حداکثر بودجه ماهانه مورد نظر خود را تعریف کنید: 5 یورو در هر ماه ? 10 یورو ? 15 یورو ? سپس به نیازهای تماس ، پیام کوتاه و داده خود فکر کنید. امروز ، تمام برنامه های تلفن همراه بیش از 5 یورو در هر ماه به طور کلی تماس های نامحدود ، پیامکی و MMS دارند. پاکت داده متفاوت است و می تواند از 200 گیگابایت تجاوز کند: این یکی از معیارهای اصلی انتخاب برنامه تلفن همراه خود است.

بین 4G و 5G پیشنهاد چه چیزی را انتخاب کنید ?

5G ، در سپتامبر 2023 ، اکنون بسیاری از مناطق مهم شهری در فرانسه را در بر می گیرد ، اما هنوز از سطح پوشش سرزمینی 4G در سراسر کشور فاصله دارد (که در 4G 95 ٪ است). برای استفاده از 5G ، به یک پیشنهاد 5G (معمولاً چند یورو گران تر از معادل 4G آن) ، یک تلفن 5G سازگار نیاز دارید و در منطقه ای که توسط 5G اپراتور بسته خود پوشیده شده است ، پیدا می کنید. به نظر ما ، یک بسته 5G اگر شما یک مصرف کننده بزرگ داده باشید ، اگر به سرعت خوبی نیاز دارید یا اگر هزینه اضافی 5G در مقایسه با 4G شما را آزار ندهد ، منطقی است.

در حال حاضر بهترین بسته تلفن همراه چیست ?

بهترین بسته ، در تاریخ 21 سپتامبر 2023 ، به نظر ما بسته است Bouygues 100 گیگ 5 گرم در 15.99 €. این پیشنهاد شامل تماس های نامحدود/پیام کوتاه/MMS در فرانسه و همچنین یک پاکت داده بزرگ 100 گیگابایت است 15.99 یورو در ماه سال اول.

بهترین بسته موبایل نامحدود بدون تعهد چیست ?

در فلد رایگان بدون تعهد مشترکین Freebox را ارائه می دهد پاکت داده نامحدود برای 15.99 یورو در ماه. سایر مشتریان هر ماه 210 گیگابایت دارند ، با قیمت 19.99 یورو در ماه. تنها بسته نامحدود و بدون تعهد دیگر است بسته نامحدود SFR 5G, با نرخ بسیار بالاتر: 65 یورو در ماه در سال اول ، پس از آن 75 یورو در ماه.

اگرچه داشتن یک پاکت داده نامحدود نیست ، بسیاری از 200 بسته بندی 200 گیگابایتی جالب است ، مانند بسته Lebara 250 GB با 24.99 یورو در ماه یا بسته Coriolis 210 GB با قیمت 19.99 یورو در ماه. همچنین برنامه های B&Y و Red 200 GB که 19.99 یورو هستند.

کدام اپراتور را برای بسته بندی موبایل انتخاب کنید ?

انتخاب اپراتور به چندین معیار بستگی دارد ، به ویژه پتو قرار دادن جایی که زندگی می کنید. نارنجی دارای یک پذیرش با کیفیت موبایل کمی بالاتر از SFR ، Bouygues و رایگان است. از نظر پوشش شبکه 4G ، چهار اپراتور معادل هستند و 99 ٪ از جمعیت را پوشش می دهند.

از نظر 5G ، رایگان برای لحظه ای بیشترین آنتن های مستقر در قلمرو را دارد ، اما این نارنجی است که بیشترین تعداد آنتن های 3500 مگاهرتز را در اختیار دارد ، آنهایی که بهترین سرعت 5G را فراهم می کنند.