10 اتومبیل برقی برتر در سال 2023 – BEEV ، 10 اتومبیل برقی ارزان قیمت در سال 2023

10 ارزانترین اتومبیل برقی ��✅

داشتن وسیله نقلیه الکتریکی فوق العاده است: بله. اما آیا این را می دانستید Sixt همچنین بسیاری از راه حل های تحرک زیست محیطی را به شما ارائه می دهد ? بیایید برویم ، چیزی برای همه وجود دارد !

10 اتومبیل برقی برتر در سال 2023

رنو Zoe e-Tech

چیست ارزانترین ماشین برقی در بازار ? آنچه قیمت یک ماشین برقی را توضیح می دهد ?

با تمام کمک هایی که می توانید از آنها بهره مند شوید ، وسایل نقلیه برقی دیگر لوکس نیستند. براساس ارقام Avere France ، از 31 دسامبر 2022 ، بیش از 1100،000 اتومبیل برقی قابل شارژ در فرانسه در فرانسه در فرانسه بودند. وسایل نقلیه برقی 13 ٪ از سهم بازار را با 140،848 فروش در نه ماه اول سال. در سطح جهانی، ماشین های برقی از ژانویه تا مه 2022 بیش از 3 میلیون نسخه فروخته اید.

با این وجود ، اگر اتومبیل های برقی بیشتر و بیشتر باشند ، در نگاه اول گران تر از معادل حرارتی خود هستند. اما برخی از مدل ها هنوز هم سعی می کنند قیمت های قابل دسترسی تری را ارائه دهند. بنابراین ما از شما دعوت می کنیم تا 10 اتومبیل برقی برتر ما را در سال 2023 کشف کنید.

فهرست

بدیهی است که بازار الکتریکی از نظر انتخاب گسترده ای به ما ارائه می دهد ماشین های برقی و این فقط در سالهای آینده ، به بزرگترین خوشبختی ما افزایش می یابد. قبل از انتخاب خود در مورد ماشین برقی رویاهای خود ، ما به شما پیشنهاد می دهیم 10 ارزانترین اتومبیل برقی در بازار.

در واقع ، ما همچنین موارد زیادی را در بهترین اتومبیل های برقی شهر ، بهترین اتومبیل های برقی 5 و 7 -Seater ساخته شده ایم. ما به شما توصیه می کنیم اگر علاقه دارید نگاهی بیندازید !

علاوه بر این ، ما مهمترین اطلاعات مربوط به اتومبیل های زیر را به شما می دهیم: عملکرد ، استقلال ، شارژ ..

جدول خلاصه ارزانترین اتومبیل های برقی 2023

به ارزانترین اتومبیل های برقی نیاز دارید ? در اینجا یک نقاشی وجود دارد که تمام اتومبیل های برقی را که در بالا قرار دارد و همچنین قیمت آنها پس از کسر جایزه زیست محیطی را گرد هم می آورد.

10 ارزانترین اتومبیل برقی ��✅

شما می خواهید به الکتریکی تغییر دهید ، اما با قیمت های بالا آهسته می شوید ? دنبال ارزانترین اتومبیل های برقی ? خبر خوب ، وسایل نقلیه “سبز” میزان انتشار CO2 را کاهش می دهد ، اما با حق بیمه ایالتی (با وجود تورم اخیر) نیز مقرون به صرفه هستند … برای خوشبختی کاربران و کیف پول آنها. با استفاده از پاداش زیست محیطی ، در سال 2023 تجدید شد ، چندین اتومبیل برقی Pa Caère زیر علامت 30،000 یورو است. فرصتی برای تفریح ​​با یک وسیله نقلیه جدید و در نتیجه سوار سبز. و در صورت عدم تأمین بودجه ، یک اشتراک خودکار برقی Sixt+ بر این مشکل حاکم خواهد بود !

Smart Eq Fortwo

در این مقاله برای هر وسیله نقلیه ذکر خواهیم کرد:

 • �� قیمت اولیه (فوریه 2023 قیمت)
 • ���� قیمت پس از کسر حق بیمه زیست محیطی برای افراد به “درآمد عادی” ، برای خریدی که بین 1 ژانویه 2023 و 31 دسامبر 2023 انجام شد(27 ٪ از قیمت 5000 یورو برای خودروی کمتر از 47000 یورو)

نکته ششم: شرایط درآمد افزایش پاداش زیست محیطی (7000 یورو) در سال 2023 سخت تر است ، RFR در هر سهم 14،089 یورو مورد نیاز است. در صورت تقویت وسیله نقلیه قدیمی ، می توانید از یک جایزه تبدیل نیز بهره مند شوید (تجمعی). ساکنان و کارگران ZFE می توانند از افزایش پاداش قراضه بهره مند شوند. تمام شرایط خاص برای پاداش زیست محیطی را در این صفحه پیدا کنید (که یک شبیه ساز واجد شرایط را ارائه می دهد).

 1. دوست سیتروئن
 2. بهار داسیا (نسخه ضروری)
 3. رنو Twingo E-Tech Electric
 4. فولکس واگن E-UP!
 5. Smart Eq Fortwo
 6. فیات 500E
 7. MG5 Electric
 8. Opel Corsa
 9. پژو E-208
 10. برگ

اتومبیل های برقی با کمتر از 25000 یورو

1. Citroën Friend: ارزان ترین ماشین برقی

2. Dacia Spring (نسخه ضروری): ارزانترین ماشین برقی “واقعی”

اتومبیل های برقی ارزان قیمت کمتر از 30،000 یورو

3. رنو Twingo E-Tech Electric

Twingo کوچک برقی همه چیز را در هنگام استقلال دارد. در مورد ابعاد آن چیست ? او با طول 3.6 متر طول و 1.6 متر عرض خود را به راحتی در کوچه ها دزدکی می کند … سعی می کند آن را اتخاذ کند ! مگر اینکه ترجیح دهید صبر کنید تا Renault R5 آزاد شود ? به زودی !

نکته ششم: شما می خواهید زمان شارژ و استقلال Twingo آینده خود را با توجه به نیازهای خود ارزیابی کنید ? به وب سایت رنو مراجعه کنید ، که همه چیز را در اینجا برنامه ریزی کرده است.

4. فولکس واگن E-UP!

 • قیمت: 27،040 € / 22،040 €
 • خودمختاری: 260 کیلومتر (WLTP)
 • حداکثر سرعت، بیشینه سرعت : 130 کیلومتر در ساعت

و یک ساکن اضافی در شهر برق ، A. “دوقلوی سبز” UP!, تقریباً 10 سال به بازار عرضه شد (از سال 2013 ، دقیقاً), یکی از اولین اتومبیل های برقی “که جاده را نگه می دارد” است. این پیشگام اولین وسیله نقلیه 100 ٪ برقی فولکس واگن است و اخیراً برای ارائه استقلال بیشتر از نسخه اولیه خود ارتقا یافته است. فولکس واگن E-UP 2.0 جاده ها بلکه زمان شارژ را نیز برقی می کند: 80 ٪ در 30 دقیقه از طریق ایستگاه شارژ 40 کیلو وات.

5. Smart Eq Fortwo

اتومبیل های برقی با کمتر از 40،000 یورو

6. فیات 500E

نکته ششم: چکمه های برقی کوچک ایتالیایی شما ? با شصت+، می توانید یک Fiat 500E طولانی مدت اجاره کنید ! در مدت زمان کوتاه ، البته ♻

7. MG5 Electric: ارزان ترین شکست برقی در بازار

Mokka-E ، آخرین Opel Electric باید چشم شما را بسازد !

9. پژو E-208

نام تجاری Lion تصمیم گرفته است یک ماشین برقی شهر را ارائه دهد که دارای سکوی حرارتی 208 است. آنجا پژو E-208 استراتژی برند را دنبال می کند ، یعنی بالا رفتن. بنابراین وسیله نقلیه الکتریکی احساس ممتازی را در داخل و خارج ارائه می دهد. استقلال برای یک وسیله نقلیه بودجه قابل توجه است. به گفته پژو “مقاومت ناپذیر”. آنها ممکن است درست باشند !

10. برگ

Roll Electric: تمام نکات ما

 • توصیه ما برای تهیه یک سفر طولانی در ماشین برقی
 • استقلال ، مدت زمان و زمان شارژ وسیله نقلیه الکتریکی شصت
 • 10 گزینه برتر برای ماشین بنزین
 • سفر جاده ای توسط ماشین برقی: کتابچه راهنمای کاربر
 • ماشین برقی خود را در پاریس شارژ کنید: راهنمای کامل
 • رانندگی در ماشین خورشیدی: با Lightyear امکان پذیر است

برقی بدون داشتن ماشین برقی: گزینه های دیگر

داشتن وسیله نقلیه الکتریکی فوق العاده است: بله. اما آیا این را می دانستید Sixt همچنین بسیاری از راه حل های تحرک زیست محیطی را به شما ارائه می دهد ? بیایید برویم ، چیزی برای همه وجود دارد !

اجاره ماشین برقی ارزان ��

اجاره یک ماشین برقی هنگامی که می خواهید با محدود کردن تأثیر کربن خود یا به سادگی وقتی می خواهید این نوع وسیله نقلیه را قبل از ارتکاب امتحان کنید ، ایده آل است. در شصت ، شما در بین بسیاری از وسایل نقلیه سازگار با نیاز و بودجه خود ، این انتخاب را خواهید داشت. اجاره یک پورشه تیکین ، پژو E-208 یا حتی مرسدس EQV … آینده برقی است و شصت نیز !

اجاره اتومبیل برقی طولانی مدت

این همان است: شما قانع هستید ! ماشین بعدی شما برقی خواهد بود. بله ، اما … شما آزادی خود را نگه دارید ، و نمی خواهید در سالها درگیر شوید. برای ترکیب تمام اعتقادات خود ، یک راه حل وجود دارد: اجاره طولانی مدت یک وسیله نقلیه الکتریکی. LLD ماشین برقی با شصت اطمینان از سوار شدن با وسیله نقلیه با کیفیت ، محافظت و انعطاف پذیری و انتخاب است. BYD ATT 3 ، FIAT 500E ، Tesla … اتومبیل های برقی دامنه Sixt+را کشف کنید ، در ماه لیزینگ.

از 599 یورو در هر ماه ، از یک ماشین برقی LLD بدون مشارکت استفاده کنید که از آن می توانید هر زمان و در هر زمان قرارداد را لغو کنید ! از Fiat Electric 500 تا BMW IX40 از طریق مدل Tesla 3 ، Model Y و Peugeot E-208 ، چیزی برای همه و تمام بودجه ها وجود دارد. همه چیز گنجانده شده است:

 • بیمه
 • کارت خاکستری
 • تعمیرات
 • مصاحبه

شصت+است اجاره طولانی مدت و ارزان قیمت ماشین برقی. این مفهوم هم برای افراد و هم برای متخصصان انجام می شود.

درایور VTC برقی ��

شما باید یک تاکسی سفارش دهید ، اکنون یا از قبل ? با شصت سوار و دسته سبز آن ، یک راننده VTC را در اتومبیل برقی رانندگی کنید. مسابقه خود را با سهولت ، در شصت رزرو کنید.Fr/Ride یا در برنامه ما.

نکته ششم: با رزرو اولین مسابقه خود در برنامه ششم ، از 15 یورو در دومی بهره مند شوید. بینگو !

اجاره دوچرخه برقی ��

یک دوچرخه برقی اجاره کنید ، عالی است … مخصوصاً وقتی انتخابی دارید ! Sixt اجاره دوچرخه برقی طولانی مدت ، بلکه اجاره کوتاه مدت را نیز ارائه می دهد (1 ساعت ، 1 روز ، 1 هفته)… چه در حال برنامه ریزی کمی پیاده روی باکولی یا یک دوچرخه برقی باشید ، با یکی از دوچرخه های آنجل ما خوشحال خواهید شد. این دوچرخه هوشمند با منحنی های جذاب و اجراهای چشمگیر شما را به سمت بهترین راه سوق می دهد: آینده.

اسکوتر برقی سلف سرویس

Sixt شریک اسکوتر برقی سلف سرویس برقی است که در بوردو ، گرنوبل ، لیون و پاریس پیدا خواهید کرد. برای رزرو ، هیچ چیز نمی تواند ساده تر باشد: همه چیز از طریق برنامه ما پیش می رود!

سؤالات متداول برای یک ماشین برقی ارزان قیمت

ارزانترین ماشین برقی چیست ?

دوست سیتروئن ، در کمتر از 10.000 € ، ارزان ترین ماشین برقی در فرانسه است.

قیمت ارزانترین ماشین برقی چقدر است ?

7،390 یورو به استثنای پاداش دولت. این قیمت ارزانترین وسیله نقلیه الکتریکی ، دوست سیتروئن است.

ارزانترین SUV برقی ?

بهار Dacia ارزان ترین SUV/Crossover است.

یک ماشین برقی ارزان استفاده شده ?

شما می توانید وسایل نقلیه الکتریکی دستی دوم بسیار ارزان قیمت از نوع BlueCar (Bolloré) پیدا کنید. یا مدل های اخیر مانند ذکر شده در بالا.

بهترین ماشین برقی ارزان قیمت چیست ?

پاسخ به این سؤال غیرممکن است ، زیرا همه اینها به استقلال مورد نظر ، تعداد مکان ها و غیره بستگی دارد. همه نمی توانند با یک ماشین برقی کوچک ارزان تر مانند دوست راضی شوند !

ادامه خواندن:

 • FIAT 500 اشتراک برقی یا بنزین ، بدون سهم ، با شصت
 • 10 ماشین برتر برتر اسپرت
 • بهترین اتومبیل های لوکس در سال 2022 – 2023
 • بهترین LOA ، لیزینگ و LLD بدون سهم 2023

[اخبار به روز شده در 22 فوریه 2023بشر

کپی رایت ششم © 2023. کلیه حقوق محفوظ است.