بازی های بدون بارگیری: برتر بازی های آنلاین رایگان ، 10 بهترین بازی رایگان برای بارگیری.

10 بهترین بازی رایگان برای بارگیری

Contents

با انتخاب این بازی ، در یک پیش بینی خواهید شد جهان قرون وسطی. منتشر شده توسط Pleurium و در سال 2015 منتشر شد ، استراتژی MMO Stormfall: Age of War همه بازیکنان را با خیال قهرمانانه لذت می برد. موجود در بازی رایگان, شما قادر خواهید بود به مأموریت ها و جستجوی بسیار متنوع دسترسی پیدا کنید. در راس قلعه و پادشاهی خود ، شما باید ارتش قدرتمندی را برای تسخیر سایر سرزمین ها و سایر قلعه های دشمن توسعه دهید. برای ساختن امپراتوری خود ، ساخت ساختمان های نظامی و کشاورزی برای موفقیت شما در این بازی مرورگر ضروری خواهد بود.

بازی های بدون بارگیری: لیست بهترین بازی های آنلاین رایگان

شما به دنبال بازی های رایگان برای رایانه شخصی هستید نیازی به نصب یا بارگیری نیست ? چیزی که شما لازم دارید در اختیار ما است ! در این صفحه پیدا خواهید کرد لیست بهترین بازی ها بدون بارگیری. از آنجا که هیچ بارگیری وجود ندارد به این معنی است که می توانید مستقیماً بصورت آنلاین بازی کنید. این بازی های مرورگر نامیده می شود ، شما فقط باید به سایت بازی دسترسی پیدا کنید تا بتوانید آن را بازی کنید.

بازی های بدون بارگیری در رایانه شخصی ، Mac و گاهی اوقات حتی در تلفن همراه سازگار هستند. با این حال, ما اکیداً توصیه می کنیم که در رایانه شخصی بازی کنید زیرا تجربه بازی بسیار بهتر خواهد بود !

خیمه

31 بازی در بازی های دسته ای بدون بارگیری

پیدایش تاریک

پیدایش تاریک

مدتی است که بازی های ویدیویی به تعداد زیادی راه اندازی شده اند ، اما همه آنها از همان موفقیت بهره مند نمی شوند. به محض ترک ، پیدایش تاریک ، او به زودی جامعه بزرگی را جمع کرد که در طول روزها به رشد خود ادامه می دهد. این یک بازی جنگی که تمام مواد تشکیل دهنده آن را برای لذت بردن از علاقه مندان به این دسته از بازی های ویدیویی دارد. بازی رایگان ، Dark Genesis یک است RPG توسط مرورگر با یک گیم پلی استثنایی. او جهان فوق العاده باید بیش از یک را اغوا کند.

مزرعه بزرگ

مزرعه بزرگ

Big Farm یک بازی مدیریت مزرعه است که توسط GoodGame Studios در سال 2013 ساخته شده است. این برنامه رایگان است و عمدتاً با بهینه سازی عملکرد تولید در مدیریت مزرعه تشکیل شده است. بنابراین می توانید گاوها یا خوک ها را پرورش دهید ، غلات تولید کنید و کارگران جدیدی را برای رشد تجارت خود جذب کنید.

امپراتوری جنگ جهانی 3

امپراتوری جنگ جهانی 3

امپراتوری جنگ جهانی 3 یک MMORTS (استراتژی بسیار زیاد چند نفره) است که از زمان انتشار آن بسیاری از بازیگران و دوستداران بازی های استراتژی جنگ را به خود جلب کرده است. حتی امروز ، او همچنان به لطف جهان آینده نگر خود ، بازیکنان را تحریک می کند. در گروه MMORTS به صورت رایگان ، Empire Word War 3 تجربه جدیدی را ارائه می دهد که باید کاملاً کشف کنید.

لرزش و فید

لرزش و فید

Shakes and Fidget یک بازی برای رایانه های شخصی آنلاین است که با جادو و موضوعات دیگر خاص برای جهان های فانتزی سروکار دارد. این درخواست های مختلفی را ارائه می دهد که هدایا را برای استفاده از زره پوش یا تقویت مهارت های جنگی گزارش می دهد. در اینجا چند جزئیات در مورد این بازی MMORPG وجود دارد که ممکن است شما را مورد علاقه قرار دهد.

امپراتوری خوب

امپراتوری خوب

استراتژی و بازی اکشن ، Goodgame Empire همچنان با ویژگی های متعدد خود و شخصیت های آزاد بازی ، دنبال کننده های بیشتری را به دنبال دارد. با یک رابط ارگونومیک ، به بازیکن این امکان را می دهد تا تلاش خود را برای تقویت و گسترده تر کردن قلعه خود آغاز کند. شما می خواهید این بازی را انجام دهید ? سایت Gamenavigator.com هر آنچه را که باید در مورد امپراتوری Goodgame بدانید به شما می گوید.

نبرد Arena Heroes Adventure

نبرد Arena Heroes Adventure

بازی Game Battle Arena Heroes Adventure یک MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) است که دارای عناصر RPG با طراحی خوب و بسیار واقع بینانه (بازی RPG) است. این بازی -بازی ، که جذب می کند هزاران بازیکن در سراسر جهان, به استراتژی زیادی نیاز دارد. داستانی جذاب که توسط دعوا های fuaring و بسیار جالب در انتظار شما است. ما تمام خصوصیات ماجراجویی قهرمانان Battle Arena را به شما ارائه می دهیم و در پایان این مقاله نظر خود را به شما خواهیم داد !

بی نظمی

بی نظمی

با Anocris ، بازیکن به قلب دوران باستان شیرجه می زند ! این بازی مرورگر توسط Lionmoon ساخته شده است ، که قبلاً برای “Tentlan” شناخته شده است. قدرت Anocris در تنوع quests و فعالیت ها نهفته است. به عنوان یک استاد ، می توانید ساختمانها بسازید ، برده های خود را هدایت کنید, اما برای ساخت چنین ساختمانی ، شما مجبور خواهید بود منابع لازم را پیدا کنید. برای توسعه امپراتوری و قلمرو خود ، انجام خواهید داد دعوا و نبرد با سایر بازیکنان برای تبدیل شدن به قدرتمندترین. اگر استراتژی را دوست دارید ، این بازی کاملاً مناسب شما خواهد بود.

بازی تاج و تخت

بازی تاج و تخت

طرفدار این سریال ، اکنون کشف می کند بازی های MMORPG از Thrones Winter بازی آینده است ! شما برای مدت طولانی منتظر ماندید ، ما مجبور شدیم منتظر فصل 8 سریال باشیم تا بازی توسعه یابد. بنابراین Yoozoo مناظر و شخصیت های سریال معروف را با مجوز با وارنر Bros منتشر کرد. با برخی از گرافیک سه بعدی, رسیدگی بازی لذت بخش خواهد بود. محیط با سریال قابل مقایسه است. مخلوط کردن بازی و استراتژی نقش, شما می توانید قلعه خود را بسازید ، ارتش خود و بسیاری موارد دیگر را تشکیل دهید. شک نکن ! سرنوشت وستروس در دست شماست !

خیمه

خیمه

شرکت های مایان همیشه به شما علاقه مند بوده اند ، بنابراین این بازی که در آمریکای لاتین برگزار می شود ، فقط برای شما انجام می شود ! در نظر گرفته شده به عنوان یک بازی مرورگر رایگان, این توسط Lionmoon در سال 2015 ساخته شده است. در خط Anocris ، برای روستای خود را توسعه دهید, شما به منابع نیاز خواهید داشت. با متحد کردن با سایر بازیکنان ، قبیله هایی را با آنها تشکیل خواهید داد و در برابر دشمنان سایر روستاها قوی تر خواهید شد. این تنها یکی از آنهاست بازی رایگان که مبتنی بر تاریخ جوامع مایان است. قدم را پشت سر بگذارید و دنیای تمدن های مفقود شده را کشف می کند.

جلال

جلال

در دنیای بازی های ویدیویی ، برخی موفق به اغوا کردن بسیاری از افراد در سراسر جهان هستند. اینها اغلب بازی های RPG هستند (بازی نقش آفرینی) ، به نام “بازی های نقش” به زبان فرانسوی. این طرح بازیکنان را در حالت تعلیق نگه می دارد و آنها را به سمت محدودیت های خود سوق می دهد. شکوه بیکار بخشی از این دسته از بازی ها است. از طریق مرورگر رایانه یا از طریق تلفن همراه پخش می شود. این مزیت داشتن مجوز رایگان را دارد ، بنابراین امکان تفریح ​​بازی های آنلاین را به صورت رایگان ارائه می دهد.

اژدها بیدار شد

اژدها بیدار شد

بازی های ویدیویی اتاق ، ارائه چندین بازیکن برای رقابت و قرار دادن خود به عنوان تیم ، بسیار جالب است. یکی از محبوب ترین بازی ها Dragon Awaken است. این بازی در دسترس بدون بارگیری یک MMORPG است که جهانی را که از قهرمانان و نبردها ساخته شده است ، برجسته می کند. رایگان ، Dragon Awaken چالش های بازیکنی را ارائه می دهد که او را مجبور به بیرون رفتن از خود می کند.

Blade of Kings (تیغه پادشاهان)

Blade of Kings (تیغه پادشاهان)

Blade of Kings یا Blade of Kings in French یک بازی جدید Navigator است که توسط استودیوی Spirit Games ساخته شده است. او شما را در یک جهان جادویی فریبنده غوطه ور خواهد کرد. شما گرافیک های رنگارنگ ، یک گیم پلی جذاب ، نبرد بین بازیکنان حماسی را کشف خواهید کرد. و البته شما می توانید آنجا بدون بارگیری به صورت رایگان بازی کنید ! بنابراین اکنون برای پخش Blade of Kings به وب سایت رسمی بروید !

وایکینگ ها: جنگ قبیله ها

وایکینگ ها: جنگ قبیله ها

آخرین بازی جنگی را در Navigator پیشنهاد شده توسط ناشر Plarium کشف کنید. وایکینگ های جنگ قبیله ها یک است MMORTS با هم مخلوط کردن استراتژی PvP و دعوا در جهانی پر از وایکینگ ها ! شما همچنین باید شهر خود را بسازید ، منابع خود را مدیریت کرده و جنگجویان خود را قبل از مواجهه با سایر بازیکنان آماده کنید جنگهای قبیله. اکنون این بازی جنگ استراتژیک رایگان را انجام دهید و در تلاش است تا به Valhalla دسترسی پیدا کند !

جنگ

جنگ

در اینجا آخرین بازی های بازی بازی است. در اوت 2020 راه اندازی شد ، زمان جنگ یک است بازی جنگی استراتژیک بدون بارگیری. جنگ توسط فرماندار عالی اعلام می شود ، او می خواهد به عنوان استاد سلطنت کند. مأموریت شما دفاع از قلمرو خود و مبارزه با مهاجم خواهد بود. برای توسعه استراتژی و شکست خود باید بازتاب داشته باشید.

برای جذب نیروهای خود و رفتن به یک ماجراجویی ، در حال حاضر به صورت رایگان بازی کنید !

خشم ابدی

خشم ابدی

Eternal Fury یک بازی رایگان در مرورگر است که مربوط به سال 2019 است. این بازی فانتزی قهرمانانه یک MMORPG است که توسط Proficing City ایجاد شده است. این بازی رایگان برای بازی از میلیون ها بازیکن در سراسر جهان استقبال می کند. شما در این بازی تعداد زیادی دعوای نوبت به نوبه خود پیدا خواهید کرد. بنابراین برای پیروزی در مبارزه خود باید بسیار استراتژیک باشید. این بازی چند برابر است می توانید هم در مرورگر و هم از طریق تلفن خود بازی کنید. آماده با سایر بازیکنان در نبردهای PVP 1-VS-1 در عرصه ?

یار

یار

Elovenar یک بازی ساخت و ساز رایگان است که بصورت آنلاین و مستقیم از مرورگر شما قابل پخش است. انتخاب خود را بین جن یا انسان انجام دهید و در این جهان خارق العاده شهر خود را ایجاد کنید !

ایجاد امپراطوری

ایجاد امپراطوری

Forge of Empires مشهورترین بازی های استراتژی آنلاین رایگان است. شما باید روستای خود را ایجاد کنید و کمپین های نظامی را برای گسترش امپراتوری خود هدایت کنید.

شوالیه اژدها

شوالیه اژدها

ساخته شده توسط Fortune Game Limited ، این MMORPG نسخه فرانسوی Dragon Knight است. او توسط Opogames پخش می شود. وقتی بازی شروع می شود ، بازیکن می تواند بین دو شخصیت بازی را انتخاب کند. آیا شما را با قدرت جادویی یا شوالیه خود برای ماجراهای هیجان انگیز ترجیح می دهید ? به شما تصمیم می گیرید ! شما باید یک تلاش را دنبال کنید. در راه خود ، با موجودات مختلف ملاقات خواهید کرد و خواهید دید که شخصیت شما در طول سفر تکامل می یابد. در طول تلاش خود ، الهه ها ، می توانند به شما کمک کنند تا ماموریت خود را انجام دهید. فراموش نکنید که هنگام مشکل بودن از آن استفاده کنید تا زنده بمانید.

حاکمیت اژدها

حاکمیت اژدها

در این MMORPG آنلاین جدید ، این بازیکن در دنیای فانتزی قهرمانانه پر از جادو و موجودات مختلف تکامل می یابد. شخصیت خود را ایجاد کنید و با کاوش در سیاه چال ها به یک ماجراجویی بروید.

شهر جهانی

شهر جهانی

بازی های مدیریتی از هوش و توانایی بازتاب بازیکن درخواست می کنند. این مورد Global City است که همانطور که از نام آن پیداست ، در نظر گرفته شده است مدیریت شهر. به نظر می رسد بیشتر بازی ها در رده خود از جنبه های خاص ، اما از طریق ویژگی های آن برجسته است. شهر جهانی از طریق مرورگر بصورت آنلاین پخش می شود و ویژگی های یک مدیر شهر را به بازیکن می دهد. تیم سایت Gamenavigator.com بازی را با جزئیات بیشتری ارائه می دهد و نظر خود را به شما می دهد.

League of Angels خشم بهشت

League of Angels خشم بهشت

League of Angels بهشت ​​Fury یک MMORPG فوق العاده رایگان است که از یک مرورگر وب پخش می شود. به لطف PVP نیازی به بارگیری برای روبرو شدن با بازیکنان دیگر نیست.

ستاره پایدار

ستاره پایدار

شما عاشق اسب هستید ? بنابراین ستاره پایدار برای شما ساخته شده است ! در این بازی توسط مرورگر اسب باید شخصیت خود را ایجاد کنید ، اسب خود را انتخاب کنید و برای انجام مأموریت ها با یک ماجراجویی بروید.

لیگ فرشتگان 3

لیگ فرشتگان 3

کشف a جهان فوق العاده و جادویی ! League of Angels 3 mmorpg رایگان در Navigator راه اندازی شده توسط Gtarcade و منتشر شده توسط Youzu Interactive در سال 2013. در این اوپوس سوم ، شما با نیروهای شیطانی روبرو خواهید شد. با تشکر از قهرمانی که انتخاب کرده اید ، می توانید با زور با آنها بجنگید. این بازی OSC بین PVE و PVP : PVP به شما امکان می دهد در طول مأموریت های خود با سایر بازیکنان روبرو شوید. Quests ، رویدادهای جامعه و نبردها در این بازی ارائه می شود. قدرت اصلی این گیم پلی در پیشرفت شخصیت شما نهفته است. شما باید به دنبال امتیازهای تجربه باشید. نوبت شما !

طوفان طوفان: عصر جنگ

طوفان طوفان: عصر جنگ

با انتخاب این بازی ، در یک پیش بینی خواهید شد جهان قرون وسطی. منتشر شده توسط Pleurium و در سال 2015 منتشر شد ، استراتژی MMO Stormfall: Age of War همه بازیکنان را با خیال قهرمانانه لذت می برد. موجود در بازی رایگان, شما قادر خواهید بود به مأموریت ها و جستجوی بسیار متنوع دسترسی پیدا کنید. در راس قلعه و پادشاهی خود ، شما باید ارتش قدرتمندی را برای تسخیر سایر سرزمین ها و سایر قلعه های دشمن توسعه دهید. برای ساختن امپراتوری خود ، ساخت ساختمان های نظامی و کشاورزی برای موفقیت شما در این بازی مرورگر ضروری خواهد بود.

دزدان دریایی: جزر و مد ثروت

دزدان دریایی: جزر و مد ثروت

شما همیشه آرزو کرده اید که یک هکر باشید تا یک گنج پیدا کنید ? در بازی استراتژی مرورگر دزدان دریایی: جزر و مد ثروت شما را خوشحال می کند و شما را در دنیای کلاهبرداری غوطه ور خواهد کرد. این بازی استراتژی چند نفره, توسعه یافته توسط Pleurium ، شما را برای کشف هفت دریا برای تسخیر سکه های طلای می برد. شما جزیره خود را در جایی که گنجینه های خود را جمع آوری خواهید کرد ، مدیریت خواهید کرد. برای توسعه ثروت خود ، هکرها را برای غارت کشتی های دیگر می فرستید. شما در ماجراجویی خود همراه خواهید بود موسیقی دلپذیر و جذاب. حالا ، این بالا است. در مخزن !

گپولیس

گپولیس

عاشق باستان ، این بازی برای شما مناسب است ! این بازی که توسط Innovames ساخته شده و از سال 2010 در دسترس است ، شما را در یونان می برد و در آنجا برای ساخت یک امپراتوری مجبور به تسخیر جهان خواهید شد. MMO از استراتژی Par Excellence, این بازی با این واقعیت که می توانید استخدام کنید برای سایر رقبا مشخص است موجودات اساطیری مانند هیدرا ، و پگاز. با همکاری با سایر بازیکنان ، می توانید سرزمین های جدیدی را بگیرید و قدرت خود را بنشینید. تحت حمایت خدایان ، ساختن معابد و اماکن مذهبی در فتح شما در مورد Grepolis ضروری خواهد بود. اکنون فقط باید در نبرد شروع کنید تا به یک قدرت غیرقابل انکار تبدیل شوید.

اربابان شمشیر

اربابان شمشیر

شما به دنبال یک نوع متحرک MMORPG قابل پخش بدون بارگیری هستید ? در این حالت استادان شمشیر شما را خوشحال می کنند ! این بازی بازی در حال حاضر بسیار محبوب است و جامعه بازیکنان روز به روز در حال افزایش است. از آن استفاده کنید زیرا استادان شمشیر یک است mmorpg در مرورگر رایگان, بنابراین می توانید بدون بارگیری آنچه در آن است ، آن را بازی کنید ! 4 کلاس موجود در بازی را کشف کنید و تلاش ها را برای برنده شدن در موارد و بهبود شخصیت خود شروع کنید.

وراث نینجا به قدرت

وراث نینجا به قدرت

وارث نینجا یک است دانلود بازی بر اساس مانگای معروف ناروتو. در این mmorpg در مرورگر این بازیکن یک شینوبی جوان بازی خواهد کرد و شما ماجراهای باورنکردنی خواهید داشت. دعوا و درگیری های چند نفره وجود دارد ! برای به دست آوردن XP و افزایش از نظر سطح ، باید یک مجموعه کامل از quests را انجام دهید. اگر مانگا و به خصوص ناروتو را دوست دارید پس این بازی آزاد برای تو است !

ناروتو آنلاین

ناروتو آنلاین

Naruto Online به جهان انیمه متکی است تا شخصیت های برجسته ای خود را که در یک پی در پی دعوا ها برگزار می شوند ، ارائه دهد. این بازی همچنین مکان های محبوب این سریال را به خود می گیرد و درست مانند او شروع می شود ، با ناروتو ، یک کارآموز نینجا که کلاس های خود را با هدف تبدیل شدن به هوکاژ می سازد. این یک MMORPG (یک بازی آنلاین چند نفره) از عمل و استراتژی است که در آن پنج کشور بزرگ انیمه مخالف نینجا و JUSU خاص خود هستند. در یک مرورگر وب موجود است ، شما فقط باید برای شروع پخش یک ثبت نام سریع در وب سایت رسمی ایجاد کنید.

کلیک کننده کوکی

کلیک کننده کوکی

بازی آسان ، کوکی کلیک یک بازی است که تمایز سریع بازیکن را به یک مفهوم نسبتاً خاص معتاد می کند: شما باید در زمان کمتری کیک های بیشتری تهیه کنید. ما با کلیک بر روی یک کوکی بزرگ که روی صفحه ظاهر می شود ، شروع می کنیم.

مزرعه زیبای من

مزرعه زیبای من

مزرعه زیبای من یک بازی در دسترس در مرورگر رایگان برای بازی است. به عنوان یک بازیکن ، شما باید یک مزرعه مجازی را مدیریت کرده و آن را سودآوری کنید. وارد پوست یک کشور واقعی شوید و به تدریج مزرعه خود را توسعه دهید. شما از حیوانات مراقبت خواهید کرد و همچنین غذاهایی را برای بازاریابی تولید می کنید.

بازی های رایگان بدون بارگیری

بازی های بدون بارگیری اغلب بازی های رایگان برای بازی هستند. یعنی اینکه اینها هستند بازی های کاملاً رایگان, شما فقط باید در سایت بازی ثبت نام کنید تا بتوانید آن را بازی کنید. بنابراین نیازی به بارگیری بازی برای نصب آن در رایانه شخصی خود ندارید. شما فقط باید به سایت وصل شوید مستقیم از مرورگر خود بازی کنید.

این نوع بازی واقعاً عالی است زیرا به شما امکان می دهد بدون پرداخت هر چیزی ، بتوانید بازی های مختلف زیادی انجام دهید. و از آنجا که هیچ چیز برای نصب وجود ندارد ، از شما جلوگیری می کند که بازی ها فضای هارد شما را به خود اختصاص می دهند. یکی دیگر از مزایای بازی های بدون بارگیری این است که شما دارید نیازی به داشتن رایانه گیمر نیست برای اینکه بتوانیم آن را بازی کنیم. شما می توانید حتی در یک کامپیوتر سطح ورودی بازی کنید. کافی است بگوییم که اجرای آخرین تماس وظیفه بر روی یک رایانه قدیمی تقریباً مأموریت غیرممکن است ..

انواع مختلف بازی ها بدون بارگیری چیست ?

مانند همه بازی های ویدیویی چندین دسته از بازی ها وجود دارد. به عنوان مثال ، ما MMORPG را توسط مرورگر بدون بارگیری به عنوان حاکمیت اژدها ، لیگ فرشتگان ، Game of Throne پیدا می کنیم. اگر دوست دارید در زمان واقعی با بازیکنان دیگر روبرو شوید ، این نوع بازی چند نفره واقعاً ایده آل است !

همچنین وجود دارد بازی های استراتژی بدون بارگیری که اغلب mmmorts یا rts نامیده می شود. ما در این دسته از بازی هایی مانند Anocris ، Wartime ، Tentlan ، Forge of Empires ، Stormfall ، Eloenar و غیره می یابیم

همچنین می توانید بازی های مدیریتی را بدون ثبت نام پیدا کنید که در آن مجبور شوید یک شهر ، باغ وحش ، یک مزرعه یا هر چیز دیگری را مدیریت کنید … این نوع بازی واقعاً بسیار هیجان انگیز است و می توانید به راحتی ساعت ها را در آنجا بگذرانید !

به این دلیل نیست که ما از یک مرورگر وب بازی می کنیم که باید انواع بازی ها را محدود کند. ناشران بازی با ایجاد بازی های ویدیویی از همه دسته ها تقاضا را برآورده کرده اند. مهم نیست نوع بازی خود را لزوماً بازی های آنلاین را که دوست دارید پیدا کنید !

رتبه بندی بهترین بازی های آنلاین

برای کمک به شما در تلاش برای بازی کامل ، ما بدون بارگیری رتبه ای از بهترین بازی ها را ایجاد کرده ایم. شما در این صفحه مقایسه ای از بهترین بازی های رایگان را پیدا خواهید کرد و نیازی به نصب ندارد. ما این لیست را مرتباً به روز می کنیم برای افزودن آخرین اخبار. همانطور که ناشران هر سال بازی های جدیدی ایجاد می کنند ، ما از آخرین راه حل ها برای به روزرسانی این رتبه آگاه می شویم !

10 بهترین بازی رایگان برای بارگیری

با همه گیر ، بازی های رایگان محبوب از همیشه هستند. مردم همیشه نیاز به تفریح ​​دارند و زمینه فعلی برای کشف بازی های با کیفیت بدون خالی کردن حساب بانکی شما مناسب است. افزایش قیمت اخیر که بازی های جدید را از 79.99 دلار به 89.99 دلار رسانده است ، مطمئناً برای چندین مورد دلسرد کننده است.

خوشبختانه چندین گزینه معتبر وجود دارد که نیازی به سرمایه گذاری از طرف شما ندارند. بازی های رایگان که خودشان را ثابت کرده اند و من در قالب لیستی از اهمیت به شما ارائه می دهم.

1 – مسیر تبعید

موجود در Mac ، PC ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و سری Xbox.

به عنوان یک نوجوان ، ساعتهای زیادی را با اتصال 56 کیلوبایت گذراندم. من کلمات را به زبان انگلیسی تقریبی ضربه زدم تا با سایر بازیکنان تعامل داشته باشم: این روز اوج بود. مفهوم ساده و امیدوار کننده بود. بنابراین تعجب آور نیست که دیابلو دوم و به ویژه پسوند آن ارباب نابودی چنین شخصیت خاصی را برای من بگیرید.

بسیاری از استودیوها سعی کرده اند دستور العمل Diablo را بازتولید کنند. نوکس نمونه ای ناشناخته است که من واقعاً دوست داشتم. ما هم به یاد داریم نور مشعل, اما از نظر من بازی ای که به معنای دیابلو می شود و از آن پیشی می گیرد مسیر تبعید.

Grinding Gear Games بازی را بدون نیاز به پرداخت ارائه می دهد. و محتوا ، به اندازه کافی برای مراقبت از یک زمان کامل وجود دارد. این کمی مورد توبیخ اصلی مسیر تبعید است که به ندرت برای چنین بازی ای دیده می شود. ساختار درخت برای ساخت شبکه که در Final Fantasy x با یک تن هم افزایی.

در هر سه ماه ، بازی های چرخ دنده ای یک به روزرسانی مهم برای بازی خود را مستقر می کنند. جدیدترین هنگام نوشتن این خطوط, شستشو, در میان موفق ترین. مفهوم لیگ یکی دیگر از ایده های عالی است که باید از آن راضی نشوید انتگام انبوه.

Path of Exile یکی از بهترین بازی های رایگان برای بارگیری است. من شخصاً صدها ساعت در بازی سرمایه گذاری کرده ام بدون اینکه هرگز پرداخت کنم. عناصر آرایشی همه به طور جداگانه فروخته می شوند و شما همچنین می توانید سالها آنها را مانند مورد من نادیده بگیرید.

2 – لیگ موشک

موجود در Linux ، Mac ، PC ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Switch و Xbox One.

من فوتبال را دوست دارم. بنابراین واکنش من را تصور کنید وقتی که من توسعه یک بازی را بر اساس این ورزش … با اتومبیل یاد گرفتم!

لیگ موشک وارد فرمول شد بازی رایگان (F2P) در تابستان 2020. Psyonix یکی از اعتیاد آور ترین بازی های زمان ما را ایجاد کرد. هر تیم با ضربه زدن به توپ با اتومبیل های خود سعی می کند در گل مقابل گلزنی کند.

Rocket League کار ساده ای را ارائه می دهد ، اما باور نکنید که او هیچ پیچیدگی را در زیر کاپوت ارائه نمی دهد. صحنه esports آن با متخصصان از یک انتهای جهان بسیار فعال است.

جامعه می تواند سمی باشد ، اما کمی کمبود مهمانی های آنلاین محبوب و استراحت است.

3 – لیگ افسانه ها

در Mac و PC موجود است

ملزومات واقعی ژانر موبایل آنلاین نبرد موبایل (MOBA), لیگ افسانه ها یکی از بهترین بازی های شناخته شده در گروه خود است.

از سال 2009 ارائه شده ، اکنون 154 قهرمان با استراتژی های مختلف دارد. هدف از بین بردن هسته اردوگاه دشمن (به نام Nexus) در طول بخش مورد مناقشه تیم های پنج نفره در برابر پنج است.

عمیقاً استراتژیک ، League of Legends منحنی یادگیری کمی بالاتر از حد متوسط ​​دارد. تمام ژارگون ، موقعیت یابی ، کارت ها و نحوه مقابله با این یا آن قهرمان را یک شبه یاد بگیرید.

برای کسانی که از چنین پیچیدگی هایی مرعوب نمی شوند ، League of Legends of Riot بازی یکی از موفق ترین تجربه ها است. علاوه بر این ، من کاملاً رایگان است ، اما انتظار دارم که قیمت زیادی را برای کالاهای آرایشی بپردازم!

4 – Fortnite

تقریباً در مورد هر آنچه وجود دارد موجود است

از زمان راه اندازی آن در قالب دسترسی اولیه در سال 2017, پره بازی های D’Epic اثر یک گردباد را در صنعت بازی های ویدیویی داشتند.

این Fortnite بود که مفهوم را محبوب کرد گل سلطنت (اتفاقاً یکی از فیلم های مورد علاقه ژاپنی من). این مفهوم برای پریدن یک اتوبوس ، کاوش در یک جزیره و تلاش برای زنده ماندن تا پایان می آید.

Fortnite با 100 بازیکن به طور همزمان در یک محیط کم و بیش جمع و جور مخالف است. علاوه بر یافتن سلاح ، می توان با استفاده از انتخاب خود اشیاء را تهیه کرد. این یکی از عناصر متمایز بازی در مقایسه با رقبای خود است.

مورخ مه 2020 ، بیش از 350 میلیون بازیکن در یکی از بزرگترین پدیده های صنعت ما شرکت کردند.

5-اعتصاب: توهین آمیز جهانی

موجود در Linux ، Mac ، PC ، PlayStation 3 و Xbox 360

از دسامبر 2018 ، FPS تاکتیکی ضد حمله: توهین آمیز جهانی De Valve به یک فرمول رفته است بازی رایگان (F2P).

در مقایسه با منبع ، تعداد بازیکنان تیم برای حالت رقابتی به پنج نفر افزایش یافته است. هدف این است که به جنبه استراتژی شرط بندی کنید ، زیرا منبع یک تجربه کاملاً بازی را ارائه می دهد.

ممکن است کسی فکر کند که در سال 2021 ، Counter-Strike: Global Offence در حال کاهش است. از این گذشته ، Valve بازی خود را در سال 2012 توزیع کرد. با این حال نیست. نگاهی سریع به محبوب ترین بازی های Steam به ما می گوید که CS: Go در صدر است!

تقریباً در یک دهه ، Valve تصمیمات درستی را برای زنده نگه داشتن سریال Cult خود گرفت که در واقع ، قبل از ورود به حالت رایگان از بخار خارج می شد. امروز یک بازی بسیار محبوب و در بین بهترین FPS در تمام دوران است.

6 – تأثیر ژنسین

موجود در Android ، iOS ، PC ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 و Switch

این چیز جدید در نقش ژانر نقش و بازی اکشن (ARPG) از زمان انتشار در سپتامبر 2020 مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

تأثیر ژنشین از استودیوی چینی Mihoyo ترکیبی ماهرانه بین آنچه از MMO انتظار داریم و یک بازی مانند افسانه Zelda: Breath of the Wild.

فراتر از شباهت ها یک بازی رایگان با پایه های محکم پنهان می کند. دنیای Teyvat را با تصاویر جذاب خود که از آن وام گرفته شده است ، کاوش کنیدانیمه یک لذت واقعی است.

مانند بسیاری از بازی های دیگر در رده خود ، تأثیر ژنشین از بسیاری از مکانیسم های پر کردن سینه های میهویو نیز از این قاعده مستثنی نیست. در مورد این موضوع ، گچ و احتمالات آن می تواند دلسرد شود ، به خصوص که بهترین قهرمانان برای دستیابی به شانس بسیار دشوار است.

7 – Warframe

موجود در رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، سوئیچ ، Xbox One و سری Xbox

منتشر شده در مارس 2013, جنگی از استودیوی Digital Extreme یک نقش و بازی اکشن شخص ثالث (ARPG) با یک قاب علمی تخیلی است.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد بازی امکان انتخاب از چندین زره بیومکانیکی است (جنگی) همه اینها قدرتهای منحصر به فرد هستند. پیشرفت یک مأموریت با توجه به انتخاب زره پوش شما بسیار متفاوت است ، که یک طرف استراتژیک جالب را اضافه می کند.

Warframe عزیمت آهسته ای را در پلی استیشن 3 تجربه کرده بود. افراط های دیجیتال به پروژه او اعتقاد داشتند و به طور خلاصه هرگز بهبود آن را متوقف نکرده است.

چند سال بعد ، Warframe در وضعیت حسادت قرار دارد. این هم یک بازی مبتنی بر غنیمت است و هم تجربه ای سرشار از تصمیمات مهم.

اولین مأموریت های صرف شده در بازی به اندازه کافی برای خنک کردن کمترین استفاده ، زیرا ریتم Warframe می تواند ناخوشایند باشد. بسیاری از آموزش ها به این معنا کمک می کنند ، اما شما باید برای کشف بازی با سرعت خود وقت بگذارید.

8 – Call of Duty: Warzone

موجود در رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 ، Xbox One و سری Xbox.

Call of Duty: Warzone توسط استودیوهای Infinity Ward و Raven Software ساخته شده است. با این بازی است که ناشر اکتیویژن خود را در ژانر قرار داد گل سلطنت.

Call of Duty بهترین مجوز FPS در همه زمان ها است. در Warzone ، ایده این است که تا آخر زنده بمانید. این اصلی ترین بازی نیست ، اما اعتبار اطراف این مارک به حوضه بازیکنان غول پیکر ترجمه می شود.

کمی شبیه به افسانه های Apex ، توسعه دهندگان بر خلاف مجوز اصلی Call of Duty که می تواند به عنوان استاتیک توصیف شود ، چندین ایده جدید را آزمایش می کنند.

یک مثال امکان ورود دوباره به عرصه است. پس از حذف ، یک بازیکن به زندان فرستاده می شود. اگر او موفق به از بین بردن زندانی دیگر شود ، می تواند به مبارزه اصلی Call of Duty: Warzone بپیوندد.

9 – ولرانت

فقط در رایانه شخصی موجود است.

شجاع یکی از جدیدترین بازی های رایگان در این لیست است. ایجاد شده توسط Riot Games که در بالا با آنها مورد بحث قرار گرفت لیگ افسانه ها, این یکی دیگر از FPS تاکتیکی در پنج برابر پنج است.

در سطح ، Valorant بسیار نزدیک به یک ضد حمله است: توهین آمیز جهانی با سبک رنگارنگ تر. این در مورد طرف تاکتیکی FPS صادق است ، اما گیم پلی به خودی خود به من یادآوری می کند غریبه.

هر بازیکن یک قهرمان (اگر ترجیح می دهید) به قدرتهای منحصر به فرد تجسم می کند. سلاح ها در ابتدای آستین های جدید خریداری می شوند (مانند ضد ضربه!) ؛ در آغاز ، هر قهرمان فقط به یک تپانچه و یک مهارت شلوغ دسترسی دارد.

منحنی یادگیری Valoring خیلی ارعاب کننده نیست. از طرف دیگر ، بازیکنان باتجربه تر حساب خود را با دقت پیدا می کنند گیم پلی بسیار رضایتبخش.

10 – افسانه های apex

موجود در Android ، iOS ، PC ، PlayStation 4 ، Switch و Xbox One.

Respawn Entertainment برای FPS استفاده می شود: استودیو سری عالی را ایجاد کرده است سقوط تیتان قبل از شروع جنون گل سلطنت با افسانه های اوج.

فرمول گل سلطنت اعمال شده برای FPS بسیار شگفت انگیز کار می کند. Apex Legends ارائه می دهد گیم پلی استراتژیک و نوآورانه. سیستم ارتباطی وی سزاوار ستایش های زیادی در صنعت بوده است.

در مقایسه با یک Fortnite ، بازیکنان کمتری در نقشه وجود دارند (60 به جای 100). و با این حال ، ما با افسانه های Apex و دعوا های نفس گیر آن در حالت انفرادی یا تعاونی حوصله نداریم (تیم های حداکثر سه بازیکن).