دیزنی: 10 سری بهترین برای دیدن پلت فرم جریان – دیجیتال ، سریال دیزنی – بهترین سریال دیزنی نوامبر – کانادا

سریال دیزنی – بهترین سریال در دیزنی در ماه نوامبر – کانادا

Contents

(سری مارول) – “” شوالیه ماه, سریال جدید Marvel Studios ، می گوید که چگونه استیون گرانت ، یک کارمند با احتیاط در یک فروشگاه سوغاتی ، ناگهان قربانی از دست دادن حافظه می شود و تحت تأثیر دیدگاه های زندگی دیگری قرار می گیرد. او می فهمد که از یک اختلال جداکننده هویت رنج می برد و او همان بدن را به عنوان مزدور ، مارک اسپکتور به اشتراک می گذارد. در حالی که Noose در استیون / مارک محکم می شود ، این دو مرد ، که در میان خدایان قدرتمند مصر به یک ماجراجویی خطرناک فرو رفته اند ، باید تعادل خود را در این هویت مضاعف پیدا کنند. ” – دیزنی +

دیزنی+: 10 بهترین سری برای دیدن پلت فرم جریان

شما به دنبال کرم کرم دیزنی هستید+ ? در اینجا انتخاب ما از 10 بهترین سری برای دیدن در حال حاضر در پلت فرم جریان است.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
بروزرسانی | 09/12/2023 در 15:53

این مقاله با آخرین سری مورد علاقه ما که در پلت فرم جریان دیزنی قابل مشاهده است به روز شده است ، که از آن خرس وت فقط قتل در ساختمان.

پلت فرم جریان دیزنی بیش از 600 سری در کاتالوگ خود دارد. برنامه هایی که اغلب از حق رای دادن معروف جنگ ستارگان و مارول اقتباس می شوند ، بلکه از فضای ستاره بزرگسالان نیز هستند ، که در آن حرکت اغلب دشوار است. وحشت نکنید, دیجیتالی آیا برای کمک به شما در مرتب سازی وجود دارد و 10 سری بهترین را برای تماشای سرویس دیزنی برای شما انتخاب کرده است+.

این مقاله به طور مرتب با بهترین خدمات جریان و همچنین مورد علاقه ما در ماه به روز می شود: خرس, فصل 2.

بهترین سریال برای دیدن در دیزنی چیست+ ?

خرس

به دنبال خودکشی برادرش ، کاررمی برزاتو ، سرآشپز جوان از جهان Haute Gastronomy ، به شیکاگو باز می گردد تا مدیریت فروشگاه ساندویچ خانوادگی ، گوشت گاو اصلی شیکاگولند را به دست بگیرد. هزار لیگ از جهان که معمولاً در آن تکامل می یابد ، باید تعادل بین واقعیت های قریب به اتفاق مدیریت یک تجارت کوچک ، یک تیپ لجاجت یا حتی دلخراش و روابط خانوادگی تنش پیدا کند ، همه در میان پیامدهای مرگ برادرش.

خرس تماشاگر را در قلب عصبی و گالوانیزه از غذاهای کوچک شیکاگو ، بین دستور العمل های آشپزی ، درام صمیمی و واقعیت های روزمره غوطه ور کنید. با یک بازیگران با کیفیت و با کیفیت حمل می شود ، تعجب آور است که به شما لبخند می زند ، حتی اگر او بتواند تماشاگر خود را خسته کند. فصل 2 در اواسط ماه اوت تأیید می کند خرس یکی از بهترین سریال های فعلی است ، با شدت نادر و گالری شخصیت های عالی. خوش طعم.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

 • به سری سریال ها نگاه کنید:

بقیه انتخاب ما

فقط قتل در ساختمان

داستان سه غریبه که اشتیاق به حقایق مختلف دارند و ناگهان خود را با یکی از این ماجراها آمیخته می شوند ، در حالی که آنها در مورد مرگ مرموز یک همسایه در ساختمان خود در نیویورک تحقیق می کنند.

یک گوهر کوچک از استاندارد ، مخلوط کردن کمدی و ژانر “Whodunit” ، جایی که شخصیت ها به عنوان تماشاگران سر خود را گسترده می کنند تا قاتل را پیدا کنند. از سه فصل و 30 قسمت, فقط قتل در ساختمان می داند چگونه به لطف نوشتن خوب ، فتنه های جذاب و تیم غیرممکن و خنده دار آن ، خود را تجدید کند: استیو مارتین ، مارتین کوتاه و سلنا گومز. برای طرفدارانبا چاقوهای کشیده, هرکول پوآرو. و دیگران !

ماندالوریایی

بین سقوط امپراتوری و ظهور مرتبه اول ، ماجراهای یک شکارچی جایزه تنها در دورافتاده ترین مناطق کهکشان ، به دور از اقتدار جمهوری جدید. در طی یکی از این مأموریت ها ، ماندالوریایی مانند هیچ کس دیگری از بسته ای مراقبت خواهد کرد.

مانند یک اپرا صابون از دهه 60 ، این سریال دارای انتخاب ماجراهای است که عمدتا با یکدیگر تزئین شده است ، افق ها و اساطیر جهان جورج لوکاس را گسترش می دهد و به خود این امکان را می دهد تا داستانهای جدید را پر از شخصیت های جدید کند. با یک جهت هنری مرتب ، سکانس های اکشن موفق و یک فضای مسموم کننده, ماندالوریایی مهمتر از همه ، جادوی خود را مدیون دوتایی مرکزی نمایش است: ماندو و گروگو.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

لکی

بعد از وقایعانتقامجویان: بازی آخر, این سریال از ماجراهای خدای بدخواهی پیروی می کند که در دنیایی تضعیف شده توسط بوروکراسی مالیات بر ارزش افزوده – اقتدار واریانس زمان. او متوجه خواهد شد که دنیایی که او می داند بسیار بزرگتر و عجیب از آنچه معتقد است.

با تشکر از لحن طنز عظیم ، این سریال لکی به عنوان یک برنامه بلندپروازانه و داشتن یک هویت واقعاً جداگانه ، مانند شخصیت اصلی او ، برجسته است. در چهارراه تری گیلیام و بعد چهارم, این سریال مرزهای MCU را دفع می کند و از ژانرهای تریلر سیاسی عبور می کند فیلم دوستان و کمدی با نوشتن خوب و بسیاری از شخصیت های اصلی و دوست داشتنی. یکی از بهترین سریال های مارول در دیزنی+، به سادگی.

پام و تامی

پاملا اندرسون – آشکار شده توسط این سریال خجالتی – و درامر گروه Mötley Crüe ، Tommy Lee ، آیکون های مشهور جهان و زوج نمادین ، ​​عتیقه های خود را در هنگام ماه عسل فاش شده برای عموم مردم مشاهده می کنند. در خانه این زوج توسط یک کارآفرین ناراضی دزدیده شده ، VHS سپس از وضعیت کنجکاوی مخفی به یک پدیده جهانی واقعی می رود که در سال 1997 به طور غیرقانونی در وب بارگیری شود.

در طول این هشت قسمت ، این سریال پام و تامی سفرهای انسانی و لمس کننده شخصیت های مشهور و رادیوگرافی یک دوره کامل را انجام دهید که شاهد ورود اینترنت و پورنو آنلاین است. یک عکس شسته و رفته از دهه 1990 ، که همچنین طرفداران داستانهای کارآگاه را نیز خوشحال خواهد کرد. گیلاس روی کیک, پام و تامی Targue با بازیگران با کیفیت بالا: سباستین استن ، لیلی جیمز ، ست روگن ، نیک افرمن. یک سریال برای دیدن.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

نور و جادو

ما در سال 1975 هستیم و کارگردان جورج لوکاس با یک مشکل روبرو شد: هیچ جامعه ای از جلوه های بصری در هالیوود وجود ندارد که بتواند آنچه را که می خواهد برای فیلم جدید خود تولید کند جنگ ستارگان. جورج و کارشناس تصویر جان دایکسترا سپس تیمی از هنرمندان و رویای بعید را برای این کار جمع می کنند. نور صنعتی و جادو متولد شد.

این سریال مستند شش قسمت یک است باید تماشا کرد برای فیلمبرداران و طرفداران جهان جنگ ستارگان. با تشکر از بایگانی های استثنایی و شهادت های دیوانه وار در این زمان, نور و جادو یک سفر فریبنده را به موقع ارائه می دهد. گالری از پرتره های حساسیت غیر منتظره و یک سریال مستند درخشان که ما را به منشأ بزرگترین جامعه تأثیرات در تاریخ سینما باز می گرداند.

جنگ ستارگان: چشم انداز

فصل جدید این گلچین ، نه فیلم کوتاه جدید تولید شده توسط نه استودیو از کشورها و فرهنگ های مختلف را ارائه می دهد که با توجه به سبک های مختلف آنها ، چشم اندازهای جدیدی را در مورد حماسه افسانه ای ایجاد شده توسط جورج لوکاس باز می کنند.

عالی ، جسورانه ، طراوت. علی رغم تقصیرها ، افزونگی روایت شده و کیفیت نابرابر آن, جنگ ستارگان: چشم انداز یکی از جالب ترین پیشنهادات جهان که توسط جورج لوکاس ایجاد شده است ، وجود دارد و هنوز هم در مأموریت خود موفق می شود: دوباره شور و شوق و عشق ما به حق رای دادن به جنگ ستارگان. یک نفس واقعی از هوای تازه که برای طرفداران از دست نمی رود ، مانند کسانی که کنجکاو هستند (سرانجام) چیز جدیدی را در کهکشان دوردست ، بسیار دور ببینند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

اوسکین

این سریال به وقایع وحشتناک 5 دسامبر 1986 باز می گردد ، که منجر به مرگ مالک اووسکین شد. با محوریت مبارزه با خانواده خود برای به دست آوردن عدالت ، وی تماشاگر را به قلب دهه 1980 فرو می برد تا تأثیر این درام را در آن زمان بر جامعه فرانسه داشته باشد.

مخلوط کردن تاریخ و صمیمی ، متن ترانه و سیاست, اوسکین تحقیقات پلیس ، قضایی و انسانی در مورد یکی از مهمترین اخبار تاریخ اخیر است. امضا شده توسط خالق بارون سیاه وت افسانهای, این مینی سریال از 4 قسمت کاملاً نوشته شده است و توسط بازیگران دقت گیج کننده برگزار می شود ، که می تواند تمام قلب خود را در این داستان انسانی و دلهره آور قرار دهد. یکی از سریال های مهم فرانسوی سال.

The Beatles: برگرد

ژانویه 1969. یک تیم تیراندازی دسترسی بی سابقه ای به ضبط آلبوم جدید Beatles به دست می آورد. این سریال مستند در سه مهمانی (تحمیل کننده) در این جلسات ضبط صمیمی گروه فرقه ، در یک لحظه مهم در تاریخ موسیقی ، ما را حمل می کند.

شیرجه رفتن به قلب ظهور یکی از مشهورترین آلبوم های افسانه ای Beatles. بین استدلال ها ، خنده و درخشش ، ما شاهد روند آهسته و فریبنده آفرینش هستیم. تصاویر بایگانی شده برای این مناسبت واقع گرایی دیوانه وار و کیفیت نفس گیر است. این کل توسط خود پیتر جکسون ، فیلمساز پشت سه گانه فرقه ساخته شده است ارباب حلقه ها, که از 57 ساعت تصویر یک ساختمان متعالی را ایجاد می کند. مستندی که علاقه مندان را از ابتدا به اندازه نئوفیت ها خوشحال می کند.

گمشده: گمشده

پس از سقوط هواپیمای خود در یک جزیره گمشده ، بازماندگان باید یاد بگیرند که در این محیط خصمانه زندگی کنند و زنده بمانند. خیلی سریع ، آنها می دانند که به نظر می رسد تهدیدی در این جزیره معلق است.

دشوار نیست که وارد نشود گمشده در این لیست ، به عنوان این سری از J.j. آبرامز (موسوم به, سفر) در اوایل دهه 2000 ، میزان و جاه طلبی های تلویزیون آمریکایی را دوباره تعریف کرده است. یک نمایش جذاب ، بازی با نقاط دید ، موقت و اسرار برای ایجاد فتنه فریبنده او. در خط با بعد چهارم, گمشده توانسته است خیلی بیشتر از یک سریال ایجاد کند ، اما جهانی است که سؤالات ایمان ، علم و اگزیستانسیالیسم در یک نقاشی بزرگ در نهایت بسیار انسانی پاسخ می دهد. یک ضرورت و یک مقدار مطمئن.

دیزنی+ سریال – بهترین سریال در دیزنی+ در ماه نوامبر – کانادا

سکوی محبوب از جریان پر از سری عالی است و ما تصمیم گرفتیم بهترین سریال را برای تماشای دیزنی+ در کانادا برای ماه نوامبر لیست کنیم!

اگر طرفداران مارول هستید ، نوامبر 2022 بهترین زمان برای گوش دادن به کل سری های جدید MCU خواهد بود, هولک, با تاتیانا ماسلاری در نقش اصلی. علاوه بر این ، سری فیلم های کوتاه جنگ ستارگان: چشم انداز در حال حاضر یک تنباکو را در همه جای کره زمین ایجاد می کند.

سمت ستاره, نرگس سیاه یک مینی بوس FX است که بر اساس رمان موفق Rumer Godden ساخته شده است. یک کاخ منزوی در بالای صخره ای که قبلاً با نام “خانه زنان” شناخته می شد ، اسرار تاریک زیادی دارد.

هنوز هم در ستاره ، پاییز زمان بسیار خوبی برای کشف مجدد کلاسیک های قدیمی مانند است به من دروغ بگو, بوفی در برابر خون آشام ها وت 24 ساعت کرونو!

بدون آزار و اذیت بیشتر ، در اینجا لیست کاملی از بهترین سریال دیزنی برای تماشای ماه نوامبر 2022 در کانادا وجود دارد!

انتقام دیگران

دیزنی نوامبر 2022

(سری ستاره – 9 نوامبر 2022) – “پس از مرگ مشکوک برادر دوقلوی خود ، خوب چانمی ، یک ورزشکار تیراندازی ، تصمیم خارق العاده ای گرفت تا به مدرسه برادرش برود تا سعی کند حقیقت را کشف کند و کشف کند که چرا پلیس و مدرسه به نظر می رسد مرگ او را پنهان کرده اند. با فشار او به برادرش و لزوم درک آنچه اتفاق افتاده است ، چانمی به یک دانش آموز جی سوهئون دیگر می پیوندد تا از طرف پروکسی کسانی که دیگران را مرعوب می کنند انتقام بگیرند. پر از زنگ افتتاح رمز و راز ، فتنه و یک سری از حوادث عجیب و غریب که بر روی Chanmi آغاز شده است ، عموم مردم برای هر قسمت جدید انتقام دیگران در حالت تعلیق قرار می گیرند.” – دیزنی +

جنگ ستارگان: داستان های جدی

(سری جنگ ستارگان) – “رویدادی از 6 قسمت که شامل مثلهایی است که در اطراف جدی دوره Prelogy بیان شده است. سفر در زندگی دو جدی به وضوح متفاوت از Ahsoka Tano و Count Dooku. هر دو در حالی که تصمیماتی می گیرند که سرنوشت آنها را ردیابی می کند ، هر دو مورد آزمایش قرار می گیرند. ” – دیزنی +

توزیع جنگ ستارگان: Tales of the Jedi on Disney+:

 • لیام نیسون: Qui-Gon Jin
  • میشل ریچاردسون: جوان qui-gon jinn

  جنگ ستارگان: آندور

  (سری جنگ ستارگان) – سریال “Andor” چشم انداز جدیدی از کهکشان جنگ ستارگان را کشف می کند ، با تمرکز بر سفر کاسیان آندور برای کشف تفاوتی که می تواند انجام دهد. این سریال داستان شورش در حال ظهور علیه امپراتوری و چگونگی درگیر شدن مردم و سیارات را روایت می کند. این زمانی است که پر از خطرات ، فریب ها و فتنه هایی است که کاسیان در مسیری که قصد دارد آن را به یک قهرمان سرکشگر تبدیل کند ، درگیر خواهد شد.” – دیزنی +

  She-Hulk: وکیل دادگستری

  (سری مارول) – “She-Hulk: وکیل دادگستری جنیفر والترز را دنبال می کند در حالی که زندگی پیچیده یک وکیل مجرد را در دهه سی خود مرور می کند که به نظر می رسد یک هالک 7 اینچی 7 اینچی 7 اینچ 7 اینچ فوق العاده است. این سری از نه قسمت میزبان جمعیتی از جانبازان MCU است ، از جمله مارک روفالو به عنوان هوشمند هالک ، تیم روت به عنوان امیل بولونسکی / بی اعتنایی و بندیکت وونگ به عنوان وونگ.” – دیزنی +

  کیهان: جهان های احتمالی

  (سری Hulu) – “در بیحظات زمان و بی عاطفه فضا ، تعداد جهان ها برای کشف و داستانهایی که برای گفتن دارند بی نهایت است. Cosmos: جهان های احتمالی شما را به سرزمین های تا کنون ناشناخته سوق می دهند و به داستانهای آنها زندگی می کنند. از آن Druyan ، خالق پیشینیان افسانه ای خود ، این فصل میراث ساخت چشم انداز علمی را در دسترس جهانی و هیجان انگیز ادامه خواهد داد. ” – دیزنی +

  خانم مارول

  (سری مارول) – “ایمان ولانی کامالا خان با نام خانم مارول ، یک نوجوان آمریکایی اعتراف مسلمان ، که در جرسی سیتی زندگی می کند ، تفسیر می کند. عاشق بازی ویدیویی بزرگ و ویرایشگر فن داستانی سیری ناپذیر ، او عاشق ابرقهرمانانی است که تخیل خود را مشتعل می کنند (به خصوص کاپیتان مارول). اما او تلاش می کند مکان خود را در خانه مانند دبیرستان پیدا کند ، تا اینکه ابرقدرت ها را شبیه به قهرمانان خود کشف کرد. او سپس با خودش می گوید ، شاید کمی زودرس ، که همه چیز ترتیب خواهد داد … “-Disney +

  اورویل

  (سری ستاره) – “سری ماجراهای فضایی حماسی Orville منحصراً به عنوان یک سریال اصلی Hulu برمی گردد. Orville: New Horizons در آینده 400 سال در آینده واقع شده است.حرف.حرف. اورویل مأموریت اکتشاف خود را ادامه می دهد ، در حالی که او هم در اسرار جهان و هم در پیچیدگی روابط بین فردی خود قایقرانی می کند. ” – دیزنی +

  Obi-Wan Kenobi-season 1

  (سری جنگ ستارگان) – “در فیلم جنگ ستارگان: انتقام از سیث ، اوبی وان کنوبی خود را با بزرگترین شکست خود روبرو کرد: توقیف و فساد بهترین دوست و شاگرد جدی آناکین اسکای واکر ، که عمداً سمت تاریک قدرت را انتخاب کرد ارباب شیط. 10 سال پس از این حقایق چشمگیر ، هنگامی که امپراتوری کهکشانی حاکم می شود ، استاد سابق جدی در یک مأموریت مهم شروع می کند که در طی آن باید با متحدین روبرو شود که اکنون دشمن شده اند و با عصبانیت امپراتوری روبرو هستند. »»

  فرار از زندان

  (سری ستاره) – “به دلیل یک طرح سیاسی ، یک بی گناه به اعدام محکوم می شود و تنها امید او برادرش است که مأموریت وی قرار است عمداً در همان زندان فرستاده شود تا آنها بتوانند با هم فرار کنند. – IMDB

  پدرخوانده هارلم

  (سری ستاره) – “با الهام از مردم و حقایق واقعی ، پدرخوانده سریال هارلم داستان رئیس بدنام جنایت جنایی جانسون (جنگل ویتاکر ، برنده اسکار) را دوباره تصور می کند که در اوایل دهه 1960 ، پس از یک زندان بمانید ، در زندان می رود. منطقه ای که قبلاً کاملاً ویران شده بود. خیابان ها توسط مافیای ایتالیایی کنترل می شوند و برای بازیابی مجدد کنترل باید با خانواده Genovese روبرو شود. در طی این نبرد وحشیانه ، او به واعظ رادیکال Malcolm X (Nigél Thatch) پیوست. صعود سیاسی مالکوم خود را با یک قیام اجتماعی و یک جنگ مافیا روبرو می کند که تهدید به پاره شدن شهر می کند. پدرخوانده هارلم تلسکوپی در دنیای زیرزمین و حرکت حقوق مدنی را در یکی از پرتحرک ترین دوره های تاریخ آمریکا می بیند. حتی اگر این داستان از حقایق واقعی الهام گرفته شود ، شخصیت های خاصی ، شخصیت ها ، حوادث ، مکان ها و دیالوگ ها برای اهداف دراماتیک داستانی یا اختراع شده اند. با توجه به این اختراعات ، هرگونه شباهت با نام ، هویت یا تاریخ واقعی یک شخص ، زندگی یا مرده یا با هر محصول ، نهاد یا رویداد واقعی ، فقط برای ساخت و سازهای چشمگیر انجام می شود و به دنبال بازتاب واقعیت یک شخص نیست. یک تاریخ ، یک محصول یا یک موجود. ” – دیزنی +

  رسوایی

  (سری ستاره) – “مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید تجارت مدیریت بحران خود را ایجاد می کند تا متوجه شود مشتریان وی تنها کسانی نیستند که اسرار دارند. – IMDB

  شوالیه ماه مارول

  (سری مارول) – “” شوالیه ماه, سریال جدید Marvel Studios ، می گوید که چگونه استیون گرانت ، یک کارمند با احتیاط در یک فروشگاه سوغاتی ، ناگهان قربانی از دست دادن حافظه می شود و تحت تأثیر دیدگاه های زندگی دیگری قرار می گیرد. او می فهمد که از یک اختلال جداکننده هویت رنج می برد و او همان بدن را به عنوان مزدور ، مارک اسپکتور به اشتراک می گذارد. در حالی که Noose در استیون / مارک محکم می شود ، این دو مرد ، که در میان خدایان قدرتمند مصر به یک ماجراجویی خطرناک فرو رفته اند ، باید تعادل خود را در این هویت مضاعف پیدا کنند. ” – دیزنی +

  درود

  (سری مارول) – یکی از شش سری MCU که توسط تلویزیون های مارول برای پلت فرم Netflix ساخته شده است. تمام فصل های درود Netflix را منحصراً در دیزنی در دسترس قرار می دهد+.

  تنبیه کننده

  (سری مارول) – یکی از شش سری MCU که توسط تلویزیون های مارول برای پلت فرم Netflix ساخته شده است. تمام فصل های تنبیه کننده Netflix را منحصراً در دیزنی در دسترس قرار می دهد+.

  جسیکا جونز

  (سری مارول) – یکی از شش سری MCU که توسط تلویزیون های مارول برای پلت فرم Netflix ساخته شده است. تمام فصل های جسیکا جونز Netflix را منحصراً در دیزنی در دسترس قرار می دهد+.

  ترک تحصیل

  (سری ستاره) – “پول. داستان عاشقانه. تراژدی. فریب. از تهیه کننده اجرایی الیزابت مری واتر, ترک تحصیل داستان الیزابت هولمز (آماندا سیفرد) و شرکت Theranos است ، یک داستان باورنکردنی از جاه طلبی و شهرت که به طرز وحشتناکی تبدیل شده است. چگونه جوانترین میلیاردر خودآموز در جهان همه چیز را در چشمان چشم از دست داد ? ” – هولو

  وو تانگ: یک حماسه آمریکایی

  (سری ستاره) – “”وو تانگ: یک حماسه آمریکایی از تاریخ واقعی قبیله وو تانگ الهام گرفته شده است. در اوایل دهه 90 در نیویورک ، در اوج بیماری همه گیر کرک ، این سریال شکل گیری قبیله را ردیابی می کند ، چشم انداز بابی Diggs alias the rza ، که در تلاش برای متحد کردن ده ها سیاه پوست جوان است که بین موسیقی و جنایت پاره شده است ، اما در نهایت به غیرممکن ترین موفقیت های آمریکایی تبدیل می شود. ” – هولو

  سریال دراماتیک ایجاد شده توسط RZA و الکس تسه برای سکوی Hulu ، ما وقایع انجام شده در شکل گیری گروه قبیله وو-تان را در دهه 90 دنبال می کنیم. یک سوم و فصل گذشته در حال حاضر در حال تولید است.

  وفاداری بالا – فصل 1

  (سری ستاره) – “راب ، صاحب یک فروشگاه وینیل در منطقه به سرعت در حال جابجایی تاج ارتفاعات در بروکلین ، در حالی که سعی در غلبه بر پایان تنها عشق واقعی خود دارد ، از روابط منتقل شده از موسیقی و فرهنگ پاپ تجدید نظر می کند. ” – دیزنی +

  مایاها م.در مقابل. – فصل های 1 تا 3

  (سری ستاره) – “مایاها م.در مقابل. زندگی Ezekiel “Ez” Reyes را دنبال می کند ، یک عضو تازه وصله شده مایان.در مقابل. در مرز کالی/مکزیک. هنگامی که پسر طلایی با رویای آمریکایی در دسترس او بود ، EZ و برادرش فرشته پس از کشف حقیقت در پشت قتل مادرشان نزدیکتر از همیشه هستند در حالی که پدرشان فلیپه ، تجسم یافته توسط ادوارد جیمز اولموس ، در آشتی دادن انتخاب های او و او مشکل دارد پسری ساخته شده. ” – FX

  خانم. آمریکا – فصل 1

  (سری ستاره) – “خانم آمریکا آزادانه مبتنی بر تاریخ جنبش برای تصویب اصلاحیه در حقوق برابر است ، و واکنش غیر منتظره ای که توسط فعال محافظه کار فیلیس شلفلی انجام شده ، توسط کیت بلانشت بازی می شود. از طریق چشمان زنان در آن زمان – هم شلفلی و هم فمینیست های برجسته موج دوم ، از جمله گلوریا استینم ، بتی فریدان ، شرلی چیشولم ، بلا ابزگ و جیل روکلشاوس – این سریال به بررسی می کند که چگونه یکی از زمینه های سخت ترین نبرد جنگ دهه 1970 به تولد اکثریت اخلاقی کمک کرد و چشم انداز سیاسی آمریکا را به طور دائم تغییر داد. ” – دیزنی +

  Pam & Tommy – فصل 1 ، قسمت های 1 تا 3

  (سری ستاره) – “در سال 1995 ، بازیگر زن پاملا اندرسون و نوازنده تامی لی در حالی که آنها تنها 4 روز یکدیگر را می شناسند ازدواج کردند. در طول ماه عسل ، آنها یک فیلم Sextape فیلم می کنند. در حین سارق در خانه خود ، این فیلم توسط علاقه مندان به سرقت رفته و به صورت آنلاین فروخته می شود. ” – دیزنی +

  نرگس سیاه

  (سری ستاره) – “”نرگس سیاه یک مینی بوس FX است که بر اساس رمان موفق Rumer Godden ساخته شده است. موپو ، هیمالیا ، 1934. یک کاخ منزوی در بالای صخره ای که قبلاً با نام “خانه زنان” شناخته می شد ، اسرار تاریک زیادی دارد. هنگامی که راهبه های جوان St-Faith سعی در ایجاد یک مأموریت در آنجا دارند ، اسرار آزار دهنده او خواسته های ممنوع را ممنوع می کند که به نظر می رسد یک فاجعه وحشتناک را تکرار می کنند. ” – FX

  آتلانتا – فصل 1 و 2

  (سری ستاره) – سریال تلویزیونی کانال FX ایجاد و شامل دونالد گلوور است. آتلانتا زندگی دو پسر عموی را دنبال می کند که سعی می کنند در صحنه رپ شهر آمریکا قرار بگیرند. این سریال همچنین شامل برایان Tyree Henry ، Zazie Beetz و Lakeith Stanfield است.

  کاری که ما در سایه ها انجام می دهیم – فصول 1 و 2

  (سری ستاره) – فیلم کاری که در سایه ها انجام می دهیم, این سریال به کارگردانی Taika Waititi ، به دنبال مشترک بودن خون آشام هایی است که چندین قرن در جزیره استاتن ، ایالات متحده زندگی می کنند. این سریال علاوه بر ظاهر شخصیت ها در فیلم اصلی ، کایاوان نواک ، مت بری و ناتاسیا دمیتریو را نیز نشان می دهد.

  لژیون – فصل 1 تا 3

  (سری ستاره) – “”لژیون یک سریال است که از Marvel Comics اقتباس شده است ، که داستان دیوید هالر را دنبال می کند ، جوانی مشکل دار که احتمالاً بیش از انسان است. ” – دیزنی +

  آمریکایی ها – فصول 1 تا 6

  (سری ستاره) – “” آمریکایی ها یک درام دوره ای در مورد ازدواج پیچیده دو جاسوسی KGB است که به عنوان آمریکایی ها در حومه شهر واشنگتن دی سی تحت دولت ریگان قرار می گیرد. ازدواج مرتب شده فیلیپ (متیو ریس) و الیزابت جنینگز (کری راسل) روز به روز بیشتر و پرشور تر و معتبر تر می شوند ، اما با افزایش فشار و الزامات کار ، سابقه شخصی تقریباً بیش از حد خسته کننده می شود. پس از آشکار کردن هویت واقعی آنها به دختر نوجوان پیج (هالی تیلور) ، توانایی فیلیپ و الیزابت در محافظت از پوشش آنها و ایمنی خانواده آنها رو به زوال است. ” – FX

  هاوکی

  (سریال مارول – 1 فصل) – مینی بوس هایی با حضور جرمی رنر در نقش کلینت بارتون / هاوکی. ما این شخصیت را دو سال پس از وقایع پیدا می کنیمانتقامجویان: بازی آخر. کلینت از Avengers بازنشسته شد و قصد دارد کریسمس را با خانواده خود بگذراند. بدیهی است که تمام برنامه های او در آب یافت می شود که کیت بیشوپ یکی از لباس های قبلی خود را بازیابی می کند و همه دشمنان هاوکی به دنبال Archère جوان هستند.

  دوپسیک

  (سری ستاره – 1 فصل) -“با الهام از پرفروش بث میسی ، مینی های دراماتیک دوپسیک نگاهی چشمگیر به وابستگی به مواد افیونی که به ایالات متحده حمله می کند. در 8 قسمت پخش شده با نرخ هفتگی ، او بررسی می کند که چگونه یک شرکت به تنهایی باعث بدترین بیماری همه گیر مواد مخدر در تاریخ آمریکا شد. ” – دیزنی+

  جنگ ستارگان: کتاب بابا فت

  (سری جنگ ستارگان – 29 دسامبر) – “از برخی شناخته شده است ویژه تعطیلات پخش در اواخر سال 1978 در تلویزیون آمریکا پس از موفقیت سیاره ای توسط Star Wars IV: یک امید جدید, شخصیت شکارچی/ مزدور بابا فت بلافاصله با علی رغم ذهنیت و واقعیت های اسلحه برای گفتن کمترین سوال برانگیز ، همدردی و شور و شوق را با طرفداران حماسه برانگیخت. Jango Fett Clone که آن را به عنوان یک پسر در میان هزاران نفر دیگر که در تصویر او طراحی شده بودند ، پرورش داد (جنگ ستارگان دوم: حمله به کلون ها) ، او به یک شکارچی بزرگ تبدیل شد که قادر به ردیابی طعمه خود در تمام سیستم های کهکشانی است. ” – دیزنی+

  فرض

  (سری ستاره – 22 دسامبر) “سری جدید گلچین های ایجاد شده توسط بازیگر و کارگردان ب.j. نواک (از این سریال دفتر), فرض فرصتی مناسب برای ارائه ، به مدت نیم ساعت ، افرادی که با سؤالات اخلاقی روبرو هستند همیشه بی انتها وقتی همه ما یک دوره بی سابقه زندگی می کنیم. انتخاب هنر به جای استدلال برای نزدیک شدن به مهمترین مشکلات امروز نیز این است که اطمینان حاصل کنید که یک محرک مکالمه است. بنابراین هر قسمت از این سریال به نوبه خود بزرگترین سؤالات در دوره مدرن مانند کنترل سلاح گرم ، هویت ، عدالت اجتماعی ، جنسیت ، سرمایه داری ، انتقام ، عشق ، مشهور ، شبکه های اجتماعی ..! ” – دیزنی+

  ماندالوریایی

  سریال دیزنی+

  (سری جنگ ستارگان – 2 فصل) – “ماندالوریایی و کودک سفر خود را ادامه می دهند ، با دشمنان روبرو می شوند و متحدین می کنند در حالی که می توانند از طریق یک کهکشان به طور فزاینده ای خطرناک در دوره پرخاشگرانه فروپاشی امپراتوری کهکشانی انجام دهند. »-Disney+

  سریال پرچمداران دیزنی+, ماندالوریایی, اگر طرفداران حق رای دادن به جنگ ستارگان هستید باید نگاهی بیندازید. در حال حاضر دو فصل در دسترس است و پر از اشاره به فیلم های قدیمی و سریال های انیمیشن اخیر است. ماندالوریایی اولین سریال جنگ ستارگان است عملیات زنده و آخرین نخواهد بود. به زودی این سریال را دنبال خواهد کرد اوبی وان ، Ahsoka Tano ، Boba Fett ، Andor ، Lando ، رنجرز جمهوری جدید

  لکی

  سریال دیزنی+

  (سری مارول – 1 فصل) – ” سلسله لکی Marvel Studios خدای مورد علاقه طرفداران طرفداران را ارائه می دهد زیرا او سایه برادرش ثور را در یک سریال کاملاً جدید دیزنی+ ترک می کند که پس از وقایع اتفاق می افتد انتقامجویان: بازی آخر. تام هیدلستون به عنوان یک شخصیت اصلی بازگشت ، که به اوون ویلسون ، گوگو مبااتا-راو ، سوفیا دی مارتینو ، Wunmi Mosaku و ریچارد E پیوست. اعطا کردن. کیت هرون متوجه می شود لکی و مایکل والدرون فیلمنامه نویس اصلی “-Disney است+

  لکی سری سوم است که توسط مارول تولید شده است و همانطور که می دانیم MCU را کاملاً تبدیل می کند! سفر زمان و خیانت در انتظار شما است. یک سریال عالی و عملکرد خوب تام هیدلستون در لوکی ، به ما این امکان را می دهد تا جنبه جدیدی از این شخصیت مورد علاقه طرفداران مارول را کشف کنیم.

  اورویل

  سریال دیزنی+

  (سری ستاره – 2 فصل) – اورویل مجموعه ای از داستانهای علمی طنزآمیز است که دارای ست مک فارلین است (پسر خانواده ، پدر آمریکایی!) و به وضوح از حق رای دادن Star Trek الهام گرفته شده است! دو فصل اول در دیزنی+ موجود است و یک فصل سوم در سال 2022 در هولو در ایالات متحده پخش می شود.

  در میان ستارگان

  سریال دیزنی+

  (سری دیزنی – 1 فصل ، عنوان فرانسوی: در ستاره ها) – “” در ستاره ها یک سری مستند شش قسمت با دسترسی مستقیم به دنیای گسترده ناسا است. این سریال با فضانورد کریس کاسیدی آغاز می شود ، در تلاش برای بازگشت به ترکیب فضایی خود برای آخرین مأموریت – پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی و کمک به یافتن منشأ جهان ، اما به سرعت تبدیل به داستان تیم “کار می کند” ناسا ، نقش آنها در این مأموریت و تلاش جمعی آنها برای موفقیت در این مأموریت.

  با استفاده از دوربین های نصب شده در زمین و در ایستگاه فضایی بین المللی ، با استفاده از سکانس های صمیمی ، روزنامه های ویدیویی شخصی و فیلم های زنده ، بینندگان با کاپیتان کاسیدی و تیم مهندسان ، کنترل کننده های کنترل کننده و متخصصانی که مأموریت های خود را در معرض خطر خود قرار می دهند ، ادغام می شوند. زندگی ، یکپارچگی جسمی بدن آنها و شهرت بزرگترین خیر بشریت. به عنوان و هنگامی که ماموریت های آنها “به آنها بپیوندید” ، -Disney+

  X-Men (1992)

  سریال دیزنی+

  (سریال مارول – 5 فصل) – سریال انیمیشن که چندین کودک از دهه 90 خیلی دوست داشتند. مردان ایکس یک سریال کانادایی و آمریکایی است که بین سالهای 1992 تا 1997 تولید شده است. ما برای پنج فصل و 76 قسمت ماجراهای X-Men را دنبال می کنیم. حتی یکی وجود دارد متقاطع با سریال انیمیشن Spider-Man دهه 90!

  بتی زشت

  سریال دیزنی+

  (سری ستاره – 4 فصل ، عنوان فرانسوی: بتی عزیز) – بر اساس سری کلمبیا یو سویا بتی ، fea, بتی زشت یک سری آمریکایی است که توسط ABC در اواسط 2000 تولید شده است. این فتنه حول شخصیت بتی سوارز می چرخد ​​که علی رغم عدم وجود سبک آشکار ، در یک مجله معتبر مد ، موقعیتی کسب می کند.

  جنگ ستارگان: چشم انداز

  سریال دیزنی+

  “هفت استودیو انیمیشن ژاپنی استعداد و دیدگاه منحصر به فرد خود را به این سریال می آورند جنگ ستارگان: چشم انداز, مجموعه ای از فیلم های کوتاه.

  استودیوهای انیمیشن که در این سریال شرکت می کنند Suits Douga ، Geno Studio (موتور دوقلوی) ، استودیوی Colorido (موتور دوقلوی) ، ماشه ، مرکبات Kinema ، Science Saru و تولید I هستند.جف. هر استودیو برای دستیابی به دیدگاه خود نسبت به این کهکشان بسیار دور ، از سبک های انیمیشن و روایت خود استفاده خواهد کرد.

  به عنوان اولین ماجراجویی رسمی به سبک انیمیشن ، هر فیلم کوتاه جنگ ستارگان: چشم انداز یک حساسیت منحصر به فرد ژاپنی دارد ، که از بسیاری جهات با لحن و روح روایت حق رای دادن جنگ ستارگان تراز می شود. از همان ابتدا ، داستانهایی که در جنگ ستارگان کهکشان گفته می شود ، از اساطیر ژاپنی و فیلم های آکیرا کوروساوا در میان بسیاری از تأثیرات خود الهام گرفته است ، و این دیدگاه های جدید این میراث فرهنگی را حتی بیشتر از طریق سبک انیمیشن و چشم انداز بی نظیر کشف می کند. از هر استودیوی انیمیشن “، – دیزنی+

  چه می شود اگر ..?

  سریال دیزنی+

  (سری مارول – 1 فصل) – “” چه می شود اگر ..? فیلمنامه MCU را کاملاً تغییر می دهد ، و رویدادهای معروف فیلم های حق رای دادن را به طور غیر منتظره بازیابی می کند. اولین سری انیمیشن استودیوهای Marvel بر قهرمانان مختلف جهان سینمایی مارول متمرکز شده است ، با توزیع صدا شامل بسیاری از ستاره ها است که نقش های خود را می گیرند. این سریال توسط برایان اندروز تهیه شده است. AC Bradley فیلمنامه نویس اصلی است “، -Disney+

  یک راه عالی برای کشف جنبه های جدید ابرقهرمانان مورد علاقه ما! این سریال به خود اجازه می دهد تا وقایع مهم سالهای آخر MCU را کشف کند و زمینه را تغییر دهد تا یک ماجراجویی کاملاً جدید داشته باشد.

  و اگر کاپیتان آمریکا نماینده کارتر بود? و اگر Ultron به قدرتمندترین شخصیت جهان تبدیل شد? همه اینها در یک انیمیشن یادآور کمیک های مارول. فصل دوم نه قسمت در حال حاضر در حال تولید است.

  موسوم به

  سریال دیزنی+

  (سری ستاره – 5 فصل) – یکی از اولین سری موفق کارگردان جوان j.j. آبرامز در اوایل دهه 2000! موسوم به ویژگی های جنیفر گارنر در نقش سیدنی بریستو ، یک عامل مضاعف که برای سیا کار می کند و به عنوان یک عامل SD-6 ، یک سازمان جنایی بین المللی قرار می گیرد.

  این بیش از 100 قسمت در پنج فصل پخش شده است! موسوم به چندین جایزه از جمله گلدن گلوب برای بهترین بازیگر زن در سال 2002 و جوایز کیوان برای بهترین سریال های تلویزیونی کابل در سال 2003 کسب کرد.

  خواب آلود

  سریال دیزنی+

  (سری ستاره – 4 فصل) – “پس از زنده شدن دو قرن و نیم در آینده ، ایچابود کرین خود را در توخالی خواب آور دوران مدرن پیدا می کند ، جایی که او به سرعت متوجه می شود که شر با او بیدار شد. هنگامی که کلانتر آگوست کوربین توسط سوار بدنام بدون سر کشته می شود ، ایچابود ارتباط بعید با کارآگاه ابی میلز ، یک افسر جوان پلیس که کودکی فوق طبیعی خود را دارد ، برقرار می کند. با هم ، این دو مأموریت برای متوقف کردن شر و کشف رمز و رازهای مربوط به پایه و اساس کشور ما شروع به کار می کنند. “.

  این سریال آزادانه از اخبار سال 1820 الهام گرفته شده است ، Legend of Sleepy Hollow. این سریال که از سال 2013 تا 2017 توسط The Fox Chain تولید شده است ، در چهار فصل و 62 قسمت پر از رویدادهای فوق طبیعی که قهرمانان برای حل آنها باید حل کنند ، کاهش می یابد.

  میهن

  سریال دیزنی+

  (سری ستاره – 6 فصل) – سریال جاسوسی زنجیره ای Showtime ، بر اساس سری اسرائیل اسرای جنگی. میهن ویژگی های کلر دانمارک در نقش کری ماتیسون ، یک عامل سیا با اختلال دو قطبی و دامیان لوئیس در نقش نیکلاس بردی ، یک تیرانداز. بردی توسط گروه القاعده به عنوان زندانی جنگ اسیر شد و کری متقاعد شده است که او بوده است شستشوی مغزی توسط دشمن و اینکه این تهدیدی برای ایالات متحده است.

  فقط قتل در ساختمان

  سریال دیزنی+

  (سری ستاره – 1 فصل) – سریال تولید شده توسط دیزنی برای پلت فرم Hulu. ما سه غریبه را که توسط استیو مارتین ، مارتین شورتز و سلنا گومز تعبیر شده اند ، دنبال می کنیم که وسواس یک پادکست پلیس را به اشتراک می گذارند. پس از قتل در ساختمان خود ، سه همسایه تصمیم می گیرند تحقیقات خود را آغاز کنند.

  جهان به گفته جف گلد بلوم

  سریال دیزنی+

  (سریال ملی جغرافیایی – 2 فصل ، عنوان فرانسوی: Le Monde طبق گفته جف گلد بلوم) – “جف گلد بلوم برگشته است – و او هنوز هم کنجکاو است. در این فصل جدید جهان به گفته جف گلد بلوم , جف اسرار غافلگیرانه ای در پشت سریال کاملاً جدید از جمله سگ ها ، جادو ، آتش بازی ، هیولا و موتور سیکلت کشف می کند. همه اینها با دیدار با توزیع جدید شخصیت های کاملاً خارق العاده ، طرفداران پرشور به متخصصان فاش کردن یک فناوری کاملاً جدید که زندگی آنها را تغییر می دهد ، جف کشف می کند که چگونه این موضوعات دنیایی را که ما در آن زندگی می کنیم شکل داده اند “، -Disney+

  جنگ ستارگان: جنگهای کلون

  سریال دیزنی+

  (سری جنگ ستارگان – 7 فصل) – “این اکنون پایان تاریخ جنگ کلونهاست ، در حالی که نیروهای تاریکی در تلاش خود برای تبدیل جمهوری به یک امپراتوری کهکشانی قدرت چشمگیری را به وجود آورده اند. در آخرین روزهای درگیری ، سربازان ، کلون ها ، در مأموریت های خطرناک که برای آینده تخصص دارند ، تخصص دارند ، Ahsoka Tano در خارج از دستور جدی با زندگی عادی روبرو می شود و یک تهدید آشنا به تعقیب قهرمانان ما باز می گردد و ویران می کند. آخرین فصل های انفجاری از جنگ ستارگان: جنگهای کلون پایان یک دوره بزرگ در تاریخ حق رای دادن جنگ ستارگان “، -Disney+

  این سریال به عنوان نوعی رستگاری برای سه گانه معروف ضعیف از آن استفاده می شود پیشرو به کارگردانی جورج لوکاس در اوایل دهه 2000. ما ماجراهای Obi-Wan Kenobi ، Anakin Skywalker و Padawan جدید آنها ، Ahsoka Tano را در طول جنگ طولانی کلون ها بین فیلم های قسمت دوم و قسمت سوم دنبال می کنیم.

  هفت فصل بود که بین سالهای 2008 و 2020 تولید شد. اگر فصل اول ممکن است کمی بد سن داشته باشد ، واقعیت این است که قسمت های روایی و قوس های خاص به اساطیر جنگ ستارگان تبدیل شده اند ، مانند قتل عام کرل ، کارآموز فانتوم و سه گانه مورتیس.

  شاهین و سرباز زمستانی

  سریال دیزنی

  (سریال مارول – 1 فصل ، عنوان فرانسوی: Falcon و The Winter Soldier) – “” شاهین و سرباز زمستانی Marvel Studios دارای آنتونی مکی در نقش سام ویلسون نام مستعار Falcon و Sebastian Stan در نقش باکی بارنز alias The Winter Soldier است. دوتایی که در آخرین لحظات فیلم ملاقات کرد انتقامجویان: بازی آخر, در یک ماجراجویی دنیای جدید همراه است که ظرفیت ها و صبر آنها را آزمایش می کند. این سریال به کارگردانی کری اسکوگلند با مالکوم اسپلمن به عنوان فیلمنامه نویس اصلی ، این سریال همچنین در نقش زیمو ، امیلی وانکامپ در نقش شارون کارتر و وات راسل در نقش جان واکر نقش دارد. “، -دزنی+

  این سریال موضوعاتی را به دست می آورد که موفقیت فیلم های کاپیتان آمریکا را رقم زده است. ما شاهین و سرباز زمستانی را در یک سریال بسیار بیشتر از سایر حق رای دادن های مارول پیدا می کنیم. در اینجا جاسوسی و دعوا مقدم است و به ما اجازه می دهد تا کمی بیشتر کشف کنیم که چه کسی قادر به موفقیت استیو راجرز به عنوان کاپیتان آمریکا خواهد بود.

  عوامل مارول از s.سخنرانی.من.اشمیه.سعادت.د.

  سریال دیزنی

  (سری مارول – 7 فصل ، عنوان فرانسوی: نمایندگان سپر) – “نماینده فیل کولسون به سپر سازمان جهانی باز می گردد. این تیم کوچک از عوامل بسیار ماهر را برای مقابله با مشکلاتی که هنوز طبقه بندی نشده اند ، جدید ، عجیب و ناشناخته جمع می کنند. این تیم از نماینده گرانت وارد ، متخصص مبارزات و جاسوسی تشکیل شده است. خلبان و کارشناس مأمور رزمی هنر ملیندا می ؛ و دانشمندان براق اما اجتماعی بی دست و پا ، نماینده لئو فیتز و نماینده جامما سیمونز. آنها به استخدام جدید ملکی و IT Pirate Skye پیوستند ».

  سلسله نمایندگان در کانال ABC در ایالات متحده زیبا و دارای بیش از 136 قسمت از هفت فصل است. قدرت این سریال این است که این رویدادها به طور مستقیم یا غیرمستقیم با فیلم های MCU مرتبط می شوند. این همچنین یک راه عالی برای معرفی قهرمانان و دشمنان جدید به جهان مارول ، مانند Quake ، Madame Hydra یا Ghost Rider بود.

  X-Files

  سریال دیزنی

  (فصل های ستاره -11 فصل ، عنوان فرانسوی: X-Files: در مرزهای واقعیت)- پدیده تلویزیونی دهه 90! تمام فصل های X فایل های, از جمله دو فصل جدید 2016 و 2018 ، روی این سیستم عامل موجود است. این سریال حول عوامل ویژه FBI ، Fox Mulder و Dana Scully می چرخد ​​، که در حال تحقیق هستند X فایل های, موارد نامربوط شامل پدیده های ماوراء الطبیعه.

  به من دروغ بگو

  سریال دیزنی

  (سری ستاره – 3 فصل) – این سریال از کال لایتمن و همکارانش در نظرسنجی ها پیروی می کند ، و به لطف روانشناسی کاربردی و تفسیر ریزپرسیت های خرد ، حقیقت را کشف می کند. به من دروغ بگو آزادانه از زندگی پل اکمان ، متخصص در بیان صورت و استاد برجسته دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو الهام گرفته شده است.

  جنگ ستارگان: شورشیان

  سریال دیزنی

  (سری جنگ ستارگان – 4 فصل) – “” شورشیان جنگ ستارگان یک برنامه است که دارای یک نوجوان خیابانی هوشمند است که ممکن است آنچه را که برای آینده جدی لازم است داشته باشد و به گروه کوچکی از شورشیان بپیوندد که در مأموریت های جسورانه مقاومت در برابر امپراتوری دیاوبیکی کهکشانی شرکت می کنند “.

  جنگ ستارگان: شورشیان یکی از اولین پروژه هایی است که پس از خرید حق رای دادن جنگ ستارگان توسط دیزنی در اوایل دهه 2010 اعلام شده است. سبک بصری بسیار شبیه به سریال است جنگ های کلون و همچنین تحت نظارت دیو فیلونی (جنگهای کلون ، ماندالوریایی).

  ما از ماجراهای عزرا بریجر و گروه قاچاقچی او پیروی می کنیم ، و سعی در زنده ماندن از گسترش امپراتوری کهکشانی داریم. وقایع این سریال بین قسمت سوم و قسمت چهارم اتفاق می افتد.

  این سریال به همان اندازه محبوب بود جنگ های کلون و چندین عنصر مهم را به جهان جنگ ستارگان ، مانند ورود شخصیت Thrawn آورد.

  مگس.ای.د.ای.k

  سریال دیزنی

  (سری مارول / ستاره – 1 فصل) – “فتح جهان هرگز دشوار نبوده است در حالی که megalomaniac فوق العاده ناخوشایند m.ای.د.ای.k. تلاش برای کنترل مطلق بر سازمان شیطانی خود و خانواده بسیار خواستار او “.

  مودوک یک سریال متحرک در توقف حرکت تولید شده برای هولو در ایالات متحده. پاتون اسوالت صدا را به شخصیت اصلی قرض می دهد. ملیسا فومرو ، آیمه گارسیا و بن شوارتز نیز بخشی از توزیع هستند.

  فقط یک فصل در دسترس است و با انتقاد بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفته است (88 ٪ در مورد گوجه فرنگی پوسیده). با این وجود ، باید به خاطر داشت که اگرچه مودوک شخصیت مارول است ، این سریال رسماً جزئی از MCU نیست.

  24

  سریال دیزنی

  (سری ستاره – 9 فصل ، عنوان فرانسوی: 24 ساعت مسطح) – یکی از بهترین سری اقدامات در قرن بیست و یکم در ایالات متحده ، این سریال 24 ساعت کرونو و شخصیت او جک بائر برای کشف یا کشف مجدد در دیزنی است+! بیش از 200 قسمت در نه فصل منتظر شما هستند.

  این سریال چندین جایزه از جمله گلدن گلوب را در بهترین سریال نمایشی در سال 2004 و جوایز امی در سال 2006 کسب کرد. 24 همچنین طولانی ترین سریال جاسوسی در تاریخ است ، حتی از مأموریت فراتر رفته: غیرممکن است!

  مرد عنکبوتی (1994)

  سریال دیزنی

  (سری ستاره – 5 فصل) – سری انیمیشن دهه 90 تولید شده توسط فاکس در ایالات متحده. عنکبوت از سال 1994 بهترین اقتباس از حق رای دادن با صفحه کوچک محسوب می شود.

  مهاجرت های بزرگ

  (سریال ملی جغرافیایی – 1 فصل) – سریال در هفت قسمت که بینندگان را در سراسر جهان در سفری که میلیون ها حیوان برای اطمینان از بقای گونه های خود انجام می دهند ، به ارمغان می آورد. مهاجرت های بزرگ داستانهای قدرتمند و قدرتمند بسیاری از گونه های روی کره زمین را بیان می کند ، ضمن آشکار کردن اکتشافات علمی جدید.

  پسر بچه

  (سری ستاره – 20 فصل) – سریالی که باعث موفقیت ست مک فارلین شد, پسر بچه! 20 فصل در حال حاضر در دیزنی موجود است+.

  سلم

  (سری ستاره – 3 فصل) – سریال های دراماتیک شامل جنت مونتگومری در نقش مری سیبی ، یک جادوگر قدرتمند که سرنوشت جادوگران سالم را با تشدید هیستری در میان پوریتان ها کنترل می کند ، در حالی که او به دنبال استناد به شیطان است. جان آلدن ، عشق او برای مدت طولانی گم شد ، وقتی دومی به سالم رسید ، برنامه های خود را خنثی می کند.

  با استعداد

  (سری ستاره – 2 فصل) – “” با استعداد دارای زوجی که در حومه شهر زندگی می کنند (استفان مویر ، ایمی آکر) که زندگی عادی آنها از کشف ناگهانی مبنی بر اینکه فرزندانشان دارای قدرت جهش یافته هستند ناراحت است. خانواده به دلیل یک دولت خصمانه نسبت به آنها مجبور به فرار شدند ، خانواده به یک شبکه زیرزمینی جهش یافته می پیوندند و برای زنده ماندن باید بجنگند “.

  با استعداد سریالی است که در سال 2017 توسط کانال فاکس تولید شده است ، مدتی قبل از خرید توسط دیزنی. این سریال از حق رای دادن X-Men تهیه شده است و نوجوانان جوان را نشان می دهد که قدرت های جهش یافته جدید خود را کشف می کنند. این سریال همان جهان را با فیلم یا سریال به اشتراک نمی گذارد لژیون.

  وانداویژن

  (سری مارول – 1 فصل) – “Marvel Studios در حال حاضر وانداویژن, ترکیبی از تلویزیون کلاسیک و جهان سینمایی مارول که در آن واندا ماکسیموف (الیزابت اولسن) و بینایی (پل بتانی) – دو موجود زنده با قدرت یک زندگی در حومه شهر ایده آل – شروع به گمان می کنند که همه چیز به اندازه کامل نیست “ما می توانیم باور کنیم. این سریال جدید توسط مت شاکمن تولید شده است. Jac Schaeffer فیلمنامه نویس اصلی است “، -Disney+

  وانداویژن اولین سری است که توسط Marvel for the MCU تولید شده است. ما مسیر مورد ضرب و شتم را با یک دستاورد کاملاً متفاوت از آنچه در 10 سال گذشته در سینما در مارول می دیدیم ، ترک می کنیم. هر قسمت موضوع یک سکوم قدیمی آمریکایی را می گیرد. این سریال علی رغم آخرین قسمت کمی ناامید کننده است.

  آژیر

  (سری ستاره – 3 فصل) – “شهر ساحلی بریستول یارو ، در ایالت واشنگتن ، که به خاطر افسانه های خود مشهور است که براساس آن این شهر برای قرن ها آژیرها را پناه می برد ، وقتی یک زن جوان اسرارآمیز ظاهر می شود و شروع به خراب کردن در شهر کوچک ماهیگیران تحقیق می کند ، اسیر شده است خواهر بزرگتر ، که توسط ارتش محلی ربوده شد. زیست شناسان دریایی بن و مادی با هم کار می کنند تا دریابند که چه کسی و چه چیزی این شکارچی بدوی بودجه بزرگ را تحت فشار قرار داده است تا از اعماق خارج شوند. “.

  کشتار

  (سری ستاره – 4 فصل) – اقتباس از سری دانمارکی Forbrydelsen. کشتار در سیاتل اتفاق می افتد و تحقیقات کارآگاهان سارا لیندن و استفان هولدر را دنبال می کند. این سریال نامزدهای زیادی را دریافت کرده است ، از جمله بهترین عملکرد در یک سری نمایشی (گلدن گلوب) برای Mireille Enos.

  سیمپسونها

  (سری ستاره – 32 فصل ، عنوان فرانسوی: Les Simpson) – سیمپسونها دیگر نیازی به ارائه ندارید! محبوب ترین سریال انیمیشن آمریکایی در حال حاضر در دیزنی موجود است+. 32 فصل! و صداهای فرانسوی و کبک در دسترس هستند.

  گوردون رامسی: Uncharted

  (سریال ملی جغرافیایی – 1 فصل ، عنوان فرانسوی: گوردون رامسی: سرزمین های ناشناخته) – گوردون رامسی با یک سری کاملاً جدید در کانال National Geographic به تلویزیون باز می گردد. سرآشپز به باورنکردنی ترین و دورافتاده ترین مکان های کره زمین می رود و به دنبال الهام بخش آشپزی ، ماجراهای حماسی و تجربیات فرهنگی است که هرگز فراموش نخواهد کرد.

  اردک

  (سری دیزنی – 3 فصل ، عنوان فرانسوی: La Bande à Pésplesou) – آ راه اندازی مجدد از سری انیمیشن های محبوب با همین نام دهه 80. ما از سوءاستفاده های Scrooge McDuck و خانواده اش در ماجراهای سراسر جهان و همچنین در شهر ساختگی Duckburg پیروی می کنیم. در راه اندازی مجدد به شما امکان می دهد شخصیت ها را بیشتر به عمق کاوش کنید و بیشتر اوقات اردک محبوب دونالد را ببینید. David Tennant صدای McDuck Scrooge را در نسخه اصلی انگلیسی قرض می دهد.

  8 قانون ساده

  (سری ستاره – 2 فصل ، عنوان فرانسوی: Touche به دختران من نیست) – sitcom محبوب از اوایل دهه 2000. این سریال بازیگران جان ریتر و کیتی ساگال را به عنوان والدین طبقه متوسط ​​بزرگ می کنند که سه فرزند را پرورش می دهند. کالی کوکو ، ایمی دیویدسون و مارتین اسپانژرز در این سریال نوجوانان بازی می کنند.

  جنگ ستارگان: دسته بد

  (سری جنگ ستارگان – 1 فصل) – “” جنگ ستارگان: دسته بد این کلون های نخبه و آزمایشی دسته بد را دنبال می کند (برای اولین بار در سری انیمیشن معرفی شده است جنگ های کلون) در حالی که آنها سعی می کنند پس از جنگ معروف کلون ، راه خود را در یک کهکشان دائما در حال تحول پیدا کنند. اعضای Bad Batch ، گروهی منحصر به فرد از کلون ها که از نظر ژنتیکی با برادران ارتش خود متفاوت هستند ، هر یک از صلاحیت استثنایی منحصر به فرد و منحصر به فرد برخوردار هستند که باعث می شود آنها سربازان فوق العاده مؤثر و خطرناک باشند ، علاوه بر اینکه یک خدمه قدرتمند هستند “، -Disney+

  مجموعه مستقیم به سری انیمیشن جنگ های کلون ، دسته بد بیشتر شخصیت های کلون های اصلاح شده ژنتیکی و سقوط جمهوری را در دست امپراتوری کهکشانی بین قسمت سوم و قسمت چهارم به عمق بیشتر بررسی می کند.

  فصل اول به تازگی به پایان رسیده است و در حال حاضر یک ثانیه در حال تولید است. اگر شما طرفداران هستید جنگ ستارگان: جنگهای کلون وت جنگ ستارگان: شورشیان, دسته بد یک ضرورت باقی مانده است!

  کارتر

  (سری مارول – 2 فصل) – “” کارتر, هایلی آتول با کاپیتان آمریکا ، داستان پگی کارتر را دنبال می کند. ما در سال 1946 هستیم و صلح ضربه سختی را به پگی کارتر وارد کرد زیرا وقتی مردان پس از جنگ به خارج از کشور به خانه برمی گردند ، خود را به حاشیه رانده می شود. کار برای مخفی SSR (ذخیره علمی استراتژیک) ، پگی باید تعادل بین کار اداری و مأموریت های مخفی برای هوارد استارک در حالی که سعی در قایقرانی در زندگی یک زن مجرد دارد ، پس از از دست دادن عشق زندگی خود ، کاپیتان آمریکا با نام استیو راجرز “.

  این سریال قبل از لغو ABC تنها دو فصل و 18 قسمت داشت ، اما بیشتر طول نمی کشد تا بازیگر زن هلی آتول بتواند پگی کارتر را به یکی از شخصیت های مورد علاقه در جهان مارول تبدیل کند. ما در دهه 1940 ماجراهای آژانس کارتر را دنبال می کنیم ، به دنبال ماجراهای او در اولین فیلم کاپیتان آمریکا.

  گمشده

  (سری ستاره – 6 فصل ، عنوان فرانسوی: گمشده) – سریالی که همه در اواسط دهه 2000 در مورد آن صحبت می کردند! گمشده جهان تلویزیونی را با قسمت های مرموز و نقشه ای که باعث شد هر هفته به صفحه نمایش خود برگردیم ، علامت گذاری کرد. همچنین این سریال است که تهیه کننده و کارگردان J را برانگیخته است.j. آبرامز به عنوان یکی از مهمترین افراد صنعت.

  این بیش از 120 قسمت از شش فصل است! این سریال موفق به کسب چندین جایزه از جمله امی برای بهترین سریال دراماتیک در سال 2005 و گلدن گلوب برای بهترین سریال دراماتیک در سال 2006 شد. اگرچه این سریال در Fishtail به پایان رسیده است, گمشده یک استاندارد اساسی آمریکایی وجود دارد. آیا شما قادر به رمزگشایی راز چهره های 4-8-15-16-23-42 خواهید بود?

  شبکیه

  (سری ستاره – 1 فصل) – شبکیه آیا سریالی است که (همیشه) سزاوار داشتن بیش از یک فصل است. این سریال غربی از آینده است که توسط جوس ودون نوشته و کارگردانی شده است و شامل ناتان فیلیون ، جینا تورس ، آلن تودیک و مورنا باکارین است. فقط یک فصل از 14 قسمت (2002) قبل از اینکه کانال فاکس پروژه را لغو کند ، تولید شد. اگرچه تعداد کمی از تماشاگران فصل اول را تماشا کردند ، این سریال به سرعت فرقه شد که استودیوی Universal Pictures را مجبور به تولید یک فیلم کرد (صمیمیت, 2005) به منظور به پایان رساندن تاریخچه تیم Serenity. اگر طرفداران اپرا فضایی هستید ، باید آن را به دست آورد!

  داستان ترسناک آمریکایی

  (سری ستاره – 3 فصل) – سریال گلچین موفقیت آمیز کانال FX ، ساخته شده توسط رایان مورفی. ده فصل تولید شده است ، اما فقط سه فصل اول در حال حاضر در دیزنی موجود است+. ما هر فصل شخصیت های جدید و داستان های ترسناک جدید را کشف می کنیم. این سریال چندین جایزه از جمله دو جایزه امی و یک گلدن گلوب را برای اجرای لیدی گاگا در فصل پنجم و ششم این سریال کسب کرده است.

  جنگ ستارگان: مقاومت

  (سری جنگ ستارگان – 2 فصل) – “پو دیمرون ، یک فرمانده مقاومت ، در حال جذب یک خلبان جوان به نام کازودا شیونو برای جاسوسی در مرتبه اول است. برای مأموریت خود ، کازودا باید به ایستگاه فضایی Colossus ، ایستگاه مورد استفاده در بسیاری از فضاپیماها برای تأمین و تعمیرات ، بلکه برای مسابقات بسیار خطرناک برود. کازودا ضمن نشان دادن مهارت های پرواز خود ، خود را در یکی از این نژادها آموزش دیده است “.

  سومین سری انیمیشن تولید شده توسط دیزنی, مقاومت در پایان فقط دو فصل دریافت خواهد کرد. اگرچه این سریال نظرات خوبی از این انتقاد دریافت کرد ، اما توسط طرفداران این حق رای دادن اندکی از این امر خسته شد.

  مقاومت کمی قبل از وقایع دنباله سه گانه. ما شخصیت های این سه گانه مانند Kylo Ren ، Poe Dameron و Leia Organa را پیدا می کنیم.

  Buffy The Vampire Slayer

  (سری ستاره – 7 فصل ، v.ج. : Buffy در برابر خون آشام ها) – بر اساس فیلم با همین نام در سال 1992 ، این سریال بوفی در برابر خون آشام ها اولین موفقیت کارگردان و تهیه کننده جوس ودون بود. این سریال شامل جوان سارا میشل گلار در نقش بوفی است ، آخرین خط طولانی خون آشام های خون آشام ها. این سریال یکی از محبوب ترین در بین جوانان در اواخر دهه 90 در کانال WB بود.

  قلعه

  (سری ستاره – 8 فصل) – سریال های پلیس با بازیگران کانادایی Stana Katic و Nathan Fillion. ما از بدبختی های رمان نویس موفق ریچارد قلعه و کارآگاه متخصص در مورد قتل کیت بکت پیروی می کنیم در حالی که آنها برای حل و فصل جرایم غیرمعمول در نیویورک مجبور به همکاری هستند. فتنه کلی این سریال بر عاشقانه بین این دو شخصیت و تحقیقات آنها در مورد قتل مادر بکت متمرکز است.

  اسکرام

  (سری ستاره – 9 فصل) – “این سریال از زندگی کارمندان در بیمارستان ساختگی قلب مقدس ، یک بیمارستان دانشگاهی پیروی می کند. نگاهی فریبنده (و گاهی جدی) با یک پزشک جوان در مدرسه شبانه روزی ، که با موقعیت های حرفه ای و شخصی روبرو است برای گفتن کمترین انتشار “.

  زنان خانه دار ناامید

  (سری ستاره – 8 فصل ، عنوان فرانسوی: زیبایی های ناامید) – کمدی دراماتیک تولید شده توسط ABC از سال 2004 تا 2012. واقع در Wisteria Lane ، خیابان در یک شهر ساختگی در Fairview در ایالت ساختگی عقاب, زنان خانه دار ناامید زندگی گروهی از زنانی را که از نظر دوست و همسایه خود که در همان قسمت اول خودکشی کرده اند ، دنبال می کند. این سریال شامل Teri Hatcher ، Felicity Huffman ، Marcia Cross و Eva Longoria است.

  استخوان ها

  (سری ستاره – 12 فصل) – سریال پلیس و کمدی تولید شده توسط فاکس. این برنامه مبتنی بر انسان شناسی و باستان شناسی پزشکی و پزشکی است که هر قسمت با تمرکز روی یک پرونده FBI. این سریال دارای بازیگر نقش اول زن امیلی دچانل و بازیگر دیوید بوراناز است. 246 قسمت از 12 فصل منتظر شماست!

  فرزندان هرج و مرج

  (سری ستاره – 7 فصل) – “” فرزندان هرج و مرج یک سریال مسئول آدرنالین در دنیای زیرزمینی رانندگی از باشگاه های دوچرخه سواری است. صنایع دستی توسط نیروی انتظامی و هدف قرار دادن رقبای همیشه بی رحمانه ، صداهای هرج و مرج با آینده ای نامشخص و فزاینده آنارشیک روبرو هستند. در همین حال ، جکسون ‘جکس” Teller (چارلی هوننام) بین وفاداری به برادران دوچرخهسواری و دیدگاه آرمانگرایانه پدرش وقتی که با بیرون ریختن خون ، خیانت و خیانت روبرو می شود ، پاره می شود.

  سریال تولید شده توسط FX از سال 2008 تا 2014 ، وی دارای موارد نادرست یک باشگاه دوچرخهسواری در یک شهر کوچک در کالیفرنیا است. فرزندان هرج و مرج به سرعت محبوب ترین سریال کانال آمریکایی شد و حتی حق داشت با سریال مایان م.در مقابل.! سکس ، مواد مخدر ، خیانت و خشونت زیادی در یک سری از هفت فصل و 92 قسمت وجود دارد.

  فری

  (سری ستاره – 10 فصل) – این سریال دیگر نیازی به مقدمه ندارد! سری انیمیشن محبوب فری, ایجاد شده توسط مت گرونینگ (سیمپسونها) ، به طور کلی در دیزنی موجود است+.

  Runaways Marvel

  (سری ستاره / مارول – 2 فصل) – “همه نوجوانان والدین خود را کمی شیطانی می دانند ، اما اگر واقعاً بودند? 6 نوجوان از شهر لس آنجلس یک راز وحشتناک را کشف می کنند و می فهمند که والدین آنها از آن زمان به آنها دروغ گفته اند … همیشه. اما اینها چیست ? و چرا ? در حالی که جوانان این رمز و راز را بررسی می کنند ، بزرگسالان شروع به شک و تردید فرزندان خود برای پنهان کردن چیزی از آنها می کنند. در زمانی که بزرگسالان به حقیقت نزدیکتر هستند ، جوانان طرحی را با عواقب مخرب به روز می کنند. از این پس ، گروه نوجوان بعید باید تیم را متوقف کند تا والدین را متوقف کند قبل از اینکه خیلی دیر شود “، -دنی+

  تولید شده توسط ABC برای سکوی جریان Hulu در ایالات متحده ، وقایع ساقه در واقع در همان جهان با MCU واقع شده اند. دو فصل اول (از سه) در حال حاضر در دیزنی موجود است+.

  نبوغ

  (سری جغرافیایی – 3 فصل) – نبوغ یک سری نمایشی از کانال National Geographic است. هر فصل زندگی یک نبوغ بشریت را بررسی می کند. فصل اول به آلبرت انیشتین اختصاص دارد ، در حالی که دومین مورد روی پابلو پیکاسو تمرکز دارد. فصل سوم مربوط به آرتا فرانکلین است که فصل آینده چهارم زندگی مارتین لوتر کینگ جونیور را دنبال خواهد کرد.

  هیولا در محل کار

  (سری پیکسار – 1 فصل ، عنوان فرانسوی: Monsters Inc. در محل کار) – “این وقایع روز بعد از دستگیری هنری جی است. آب یابند. تایلور توسمون ، فارغ التحصیل اخیر دانشگاه هیولا ، که به عنوان مکانیک در تیم امکانات کارخانه مشغول به کار است ، آرزو دارد در کنار مایک و سوللی کار کند. در همین حال ، مایک و سوللی آزمایشات و مصائب مدیریت تجارت را برآورده می کنند “.

  فلورین ، 45 ساله ، از کودکی علاقه مندان به بازی های ویدیویی است. تجربه و فداکاری او او را به یک دائر ycl المعارف بازی واقعی تبدیل می کند..