بهترین اتومبیل های برقی مقرون به صرفه برای سفرهای طولانی – دیجیتال ، بهترین اتومبیل برقی خانوادگی: 10 نفر برتر!

بهترین ماشین برقی خانوادگی: 10 نفر برتر

ما همچنین با توجه به بودجه شما ، راهنماهای خرید دیگری برای وسایل نقلیه برقی داریم ، یکی با انتخاب خودروهای ما با کمتر از 30،000 یورو ، و دیگری آن را که زیر 60،000 یورو واقع شده است. سرانجام ، اگر به یک ماشین مقرون به صرفه تر نیاز دارید ، برای بهترین اتومبیل های برقی ارزان قیمت به راهنمای ما بروید. در غیر این صورت ، از مشاوره کامل ما در مورد بهترین اتومبیل های برقی دریغ نکنید.

بهترین اتومبیل های برقی مقرون به صرفه برای سفرهای طولانی

هنگامی که ما در مورد اتومبیل های برقی با ناآگاهانه صحبت می کنیم ، عدم وجود استقلال و شارژ خیلی آهسته اغلب مورد توجه قرار می گیرد. با این حال ، اتومبیل های برقی وجود دارند که قادر به بلع بیش از 1000 کیلومتر با قیمت بسیار کمتر از 60،000 یورو هستند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

بین اتومبیل های شهری که قادر به فراتر از 250 کیلومتر و اتومبیل های بسیار گران قیمت نیستند که قیمت آنها می تواند فراتر از 100،000 یورو باشد ، مدل های برقی مقرون به صرفه تر وجود دارد ، گاهی اوقات حتی واجد شرایط برای پاداش زیست محیطی 5000 یورو ، قادر به بلع کیلومتر بدون تغییر سفر جاده ای است. برای کاربران خود به مصائب مصیبت بپردازد.

برای اینکه با آرامش به یک سفر طولانی توسط ماشین برقی نزدیک شویم ، پارامترهای مختلفی برای در نظر گرفتن وجود دارد. بدیهی است که استقلال اولین معیار انتخاب خواهد بود ، که اغلب با اندازه باتری و مصرف برق شرط می بندد. سپس ، سرعت بار قبل از برخورد به جاده ، توقف های کوتاه را تضمین می کند. بنابراین یک کامیون برقی خوب باید استقلال خوبی داشته باشد ، ترجیحاً تقریباً 500 کیلومتر WLTP ، اما همچنین یک بار بزرگ بار برای شارژ مجدد در اسرع وقت در پایانه های سازگار.

Tesla Model 3 و Model Y

قیمت 59،000 یورو را راه اندازی کنید

یادداشت نوشتن: 5 از 5

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

یادداشت نوشتن: 5 از 5

دوست سیتروئن بهترین قیمت تونیک: 9.98 یورو

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

با کمال تعجب ، Tesla Model 3 و Model Y Grande کاملاً مناسب جاده هستند. بین باتری بزرگ آنها در حدود 80 کیلووات ساعت و شارژ سریع تا 250 کیلو وات ، سدان و SUV بر اساس همان سکو به ترتیب 602 کیلومتر و 533 کیلومتر استقامت به ترتیب. شبکه صاحب سوپر شارژرها و برنامه ریز یکپارچه سفرهای بزرگراه طولانی را تسهیل می کنند.

اگر 49.990 یورو برای مدل 3 استقلال بزرگ و 52.990 یورو برای مدل y استقلال بزرگ از بودجه فراتر رود ، می توان مدل های استاندارد ، پیشران را نیز پیش بینی کرد. علی رغم باتری کوچکتر در حدود 60 کیلووات ساعت و قدرت شارژ در پشت 170 کیلو وات ، اتومبیل های تسلا روی کارآیی خود حساب می کنند تا تقریباً 500 کیلومتری بخش اقدام برای سدان در برابر 455 کیلومتر برای SUV پیش بروند. با این حال ، این امتیازات لاغر به سرعت با قیمت ، از 41.990 یورو و 45.990 یورو پاک می شود و باعث می شود این دو اتومبیل برقی واجد شرایط پاداش زیست محیطی و پایین آمدن صورتحساب 5000 یورو باشند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
Tesla Model Y: یکی از بهترین SUV های لحظه

مدل تسلا سرانجام در مناطق ما به آنجا می رسد. بر اساس سدان مدل 3 ، این SUV دوم تسلا می خواهد خانواده بیشتری داشته باشد.

بهترین ماشین برقی خانوادگی: 10 نفر برتر !

با رونق در ماشین برقی ، رانندگان انتخاب مدل بیشتری دارند ، به خصوص در خانواده وسایل نقلیه خانوادگی. از جمله ضروری ترین معیارهای کاربران این بخش می توان به فضا ، حجم تنه سخاوتمندانه و سطح خاصی از استقلال اشاره کرد. اگر چند سال پیش ، ماشین برقی معیارهای یک وسیله نقلیه خانوادگی را برآورده نکرد ، با SUV برقی ، خانواده ها می توانند از ماشین برقی سازگار با نیازهای خود بهره مند شوند.

1 – مرسدس EQB

از تمام وسایل نقلیه برقی که به خانواده ها اختصاص داده شده است ، مرسدس EQB مستحق ذکر ویژه ای است زیرا این اولین SUV 7 -Seater SUV در بازار برقی است. بر خلاف مدل های SUV برند دیگر ، مرسدس EQB مبتنی بر معماری اختصاصی نیست. این به سادگی نسخه الکتریکی SUV بزرگ GLB است. با طول 4.68 متر آن ، مکان های کافی برای سه ردیف صندلی وجود دارد ، به طوری که تا 7 نفر را در هواپیما قرار دهید ، ایده آل برای خانواده های بزرگ. تنه 495 -Liter نیز مناسب است. مرسدس EQB با داشتن موتور الکتریکی 292 اسب بخار ، دارای باتری 66.5 کیلووات ساعت است که حداکثر استقلال آن 400 کیلومتر است.

2 – شناسه فولکس واگن.4

در مقایسه با مدل قبلی ، Volkswagen ID4 کمی کوچکتر است ، اما این مانع از سازگاری آن با نیاز خانواده ها نمی شود. مدل آلمانی 4.58 متر طول دارد و فقط 2 ردیف صندلی دارد که صندلی عقب آنها به راحتی 3 بزرگسال را در خود جای می دهد. تنه 543 -لیتر آن نیز برای سفر با تمام خانواده کافی است. از طرف دیگر ، باتری آن بزرگتر است ، زیرا کمتر از 77 کیلووات ساعت نیست ، که منجر به طیف وسیعی از 500 کیلومتر در چرخه WLTP می شود. اگر در استفاده واقعی ، استقلال تمایل به افت داشته باشد ، کاربران به لطف شارژ سریع ، قادر به شارژ مجدد وسیله نقلیه خود در 30 دقیقه خواهند بود.

3 – Skoda Enyaq IV

برای استفاده از خدمات مشابه با فولکس واگن ID4 بدون پرداخت قیمت ، می توانید از Skoda Enyaq IV ، پسر عموی فنی آن با مبدا چک انتخاب کنید. با این وجود تحت یک الگوی کمی تحمیل کننده تر از زمان 4.65 متر طول دارد ، که به آن اجازه می دهد تا یک حجم از تنه فوقانی 585 لیتر را ارائه دهد. مانند ID4 ، Skoa Enyaq دارای باتری 77 کیلووگ است ، اما نوید یک استقلال چرخه WLTP کمی پایین تر ، یعنی 534 کیلومتر.

4-Audi Q4 e-tron

همچنین بر اساس همان سکوی Volkswagen ID4 ، Audi Q4 E-Tron با این وجود با طراحی آینده نگر و موقعیت یابی آن در بالا متمایز است. ابعاد تقریباً یکسان است ، اما با توجه به حجم تنه ، آئودی فقط 520 لیتر در برابر 540 برای ID4 ارائه می دهد. در زیر کاپوت ، خریدار بین تنظیمات فنی مختلف با چندین انتخاب موتور سازی از 82 تا 125 کیلو وات و دو باتری 52 و 77 کیلووات ساعت از ظرفیت مفید که قول می دهد تا 520 کیلومتر استقلال باشد ، انتخاب خواهد کرد.

5 – مدل تسلا y

در رهبر جهانی در الکتروموبیت ، مدلی که خود را به بهترین وجهی برای استفاده از خانواده وام می دهد مدل Tesla Model y است. بسیار جادار ، این مدل برای یک تنه با حجم 854 لیتر 4.78 متر طول دارد. او همچنین از ذخیره 117 لیتر در زیر پوشش جلو بهره می برد. بدون برقراری ارتباط با مقدار دقیق باتری خود ، سازنده قول می دهد حداکثر استقلال 533 کیلومتر در یک بار واحد. و در صورت خرابی باتری در بزرگراه ، کاربر می تواند روی شبکه بزرگ سوپر شارژرهای تسلا حساب کند تا به سرعت باتری پر شود.

6-kia e-niro

یکی از بهترین وسایل نقلیه الکتریکی نسل خود ، KIA E-Niro الگویی است که با توجه به فضای سخاوتمندانه خود در هیئت مدیره برای خانواده ها مناسب است. مانند همتای حرارتی خود ، این مدل به ویژه در صندلی های عقب مسکن است. کیا e-niro همچنین تعداد زیادی از ذخیره سازی ذخیره سازی را ارائه می دهد ، با شروع تنه 451 لیتری ، فضای زیر کاپوت جلو و زیر کف. با داشتن موتور 204 اسب بخار و باتری 64 کیلووات ساعت ، استقلال آن 455 کیلومتر است.

7 – Hyundai Kona Electric

این خودروی خانوادگی کره ای عملکرد ، لذت رانندگی و پویایی را ترکیبی می کند. یکی از بهترین مدل های وسایل نقلیه برقی که برای خانواده ها در نظر گرفته شده است ، Hyundai Kona Electric یک موفقیت واقعی است ، به ویژه به لطف شهرت آن برای قابلیت اطمینان. مجهز به بلوک الکتریکی 204 اسب بخار ، از یک باتری 64 کیلووات ساعت بهره می برد که بسته به نوع مسیر ، بین 300 تا 477 کیلومتر حرکت می کند.

8 – پولستر 2

وسیله نقلیه دوم تولید شده توسط این سازنده ، Polestar 2 یک مدل سدان برقی 100 ٪ راحت و قدرتمند است. این سدان 5 درهای دارای یک سقف زودگذر است که در سکوی مقیاس پذیر CMA گروه ولوو ساخته شده است که سقف را در پشت محدود می کند. با این وجود ، این مدل تعداد زیادی ذخیره سازی را ارائه می دهد که باید برای خانواده ها جذاب باشد. باتری 78 کیلووات ساعت نوید دامنه 500 کیلومتر را می دهد که به طور متوسط ​​به 435 کیلومتر در استفاده واقعی افزایش می یابد.

9-پژو E-2008

بر اساس پژو 2008 ، پژو E-2008 یک فضای داخلی و حجم یکسان از تنه را ارائه می دهد ، یعنی کاملاً مناسب برای یک خانواده 2 تا 3 کودک. موتور 100 کیلو وات یا 136 اسب بخار به لطف گشتاور فوری 260 نانومتر ، که نوید رانندگی انعطاف پذیر ، پویا و ساکت را می دهد ، شتاب فوری را امکان پذیر می کند. باتری 50 کیلووات ساعت آن در زیر زمین قرار داده شده است تا فضای موجود در هیئت مدیره را با توجه به چرخه WLTP ، پرتوی عمل 320 کیلومتر را ارائه دهد. در استفاده واقعی ، استقلال می تواند زیر 300 کیلومتر کاهش یابد و کاربر را مجبور به انجام چندین توقف در صورت برنامه ریزی برای سفرهای طولانی کند. با تشکر از شارژ سریع ، 30 دقیقه برای بازیابی 80 ٪ باتری است.

10-Ford Mustang Mach-E

با الهام از نماد فورد موستانگ ، فورد موستانگ ماچ-ای نه قابل تبدیل و نه کوپه ، بلکه یک SUV برقی است. با این حال ، برخی از عناصر مشخصه از موستانگ در او مانند هود بلند و عضلانی ، بالهای بلند او و چراغهای عقب سه گانه او وجود دارد. با داشتن چرخ چرخ 2.98 متر ، سکونت وجود دارد. صندوق عقب نیز بین 402 تا 1420 لیتر است. باتری 76 کیلووات ساعت آن نویدبخش بین 400 تا 440 کیلومتر است در حالی که 99 کیلووات ساعت تا 610 کیلومتر ارائه می دهد.

کدام ماشین برقی خانوادگی را در سال 2023 انتخاب کنید ?

انتخاب یک وسیله نقلیه برقی با توجه به کاربردهای مختلف متفاوت است و این خانواده ها هستند که به این راهنما علاقه مند هستند. در اینجا ما پیشنهاد فعلی اتومبیل های برقی خانوادگی را مرور می کنیم. انتشار صفر می تواند با یک ماشین راحت ، جادار و مناسب برای انواع سفرها سازگار باشد ? بیایید آن را با هم ببینیم.

3 نفر برتر از بهترین اتومبیل های برقی خانوادگی

Tesla Model X (2021)

 • رانندگی بسیار سریع و دلپذیر است
 • بسیاری از فن آوری های روی تخته
 • قابلیت سکونت خوب
 • تا حدودی عایق صوتی

پیشرانه Tesla Model Y (2022)

پیشرانه مدل Y (2022)

 • سریع ترین
 • فن آوری های تعبیه شده
 • داخلی او
 • کمک فنرهای کمی خشک

Renault Mégane E-Tech (2021)

 • یک کابین راحت
 • استقلال آن از 470 کیلومتر
 • راحت و پویا
 • غیر مرتبط

رتبه بندی فروش وسایل نقلیه برقی برای سال 2023 در فرانسه نشان می دهد که بازار اتومبیل های مرسوم مدام در حال تحول است. سه گروه بزرگ ایستاده است: اتومبیل های شهری ، خانواده و سدان. ما در اینجا روی جالب ترین اتومبیل های خانوادگی تمرکز می کنیم تا به شما در تعیین شخصی که برای شما ساخته شده است کمک کنیم.

ما همچنین با توجه به بودجه شما ، راهنماهای خرید دیگری برای وسایل نقلیه برقی داریم ، یکی با انتخاب خودروهای ما با کمتر از 30،000 یورو ، و دیگری آن را که زیر 60،000 یورو واقع شده است. سرانجام ، اگر به یک ماشین مقرون به صرفه تر نیاز دارید ، برای بهترین اتومبیل های برقی ارزان قیمت به راهنمای ما بروید. در غیر این صورت ، از مشاوره کامل ما در مورد بهترین اتومبیل های برقی دریغ نکنید.

اگر به دنبال نوع خاصی از وسیله نقلیه هستید ، به دسته بندی های ما نگاهی بیندازید:

 • بهترین SUV های برقی
 • بهترین سدان های برقی
 • بهترین اتومبیل های برقی شهر

پیشرانه Tesla Model y (2022) بهترین ارزش برای پول

پیشرانه Tesla Model Y (2022)

 • سریع ترین
 • فن آوری های تعبیه شده
 • داخلی او
 • کمک فنرهای کمی خشک

شما به دنبال بهترین ماشین برقی ممکن هستید بدون اینکه به قیمت نگاه کنید ? در اینجا این خودرو سال گذشته به عنوان بهترین کارمندان تحریریه ما انتخاب شده است: پیشرانه Tesla Model y. SUV با مشخصات ورزشی سازنده آمریکایی یک طراحی تند و تیز با فضای داخلی سیاه ارائه می دهد. سکونت با یک تنه 854 -لیتر در پشت و 117 در جلو بهترین حالت ممکن است.

Tesla Model Y Test (2023)

از نظر اتاق ، وسیله نقلیه برای مسافرت های خانوادگی ایده آل است. در قسمت جلو ، صندلی ها به صورت الکتریکی قابل تنظیم هستند و گرم می شوند. دومی حتی کمی بزرگ شده است تا فضای بیشتری برای پاها به مسافران برسد. این ماشین برقی فضای کافی برای سفرهای خانوادگی دارد.

این مدل همچنین اسپرت است. برای یک SUV خانوادگی ، این منبع تغذیه حتی تعجب آور است. نترسید ، رسیدگی مشاهده شده با مصرف پس از همه معقول بی عیب و نقص است. ما حتی شاهد دامنه ای در حدود 410 کیلومتر بودیم.

با کمک برنامه ریز سفرهای یکپارچه در داخل وسیله نقلیه ، سفرهای شما با آرامش خاطر انجام می شود. به لطف شبکه سوپر شارژرها و باتری ماشین شما ، می توان 60 ٪ باتری را در 20 دقیقه شارژ کرد. با توجه به قیمت ، نسخه پیشران با 46990 یورو در دسترس است.

به همین دلیل ما پیشرانه Tesla Model Y را توصیه می کنیم ، با این حال چند رزرو. این بهترین ماشین خانوادگی موجود در حال حاضر است و با پاداش زیست محیطی در دسترس همه بودجه ها است. آزمایش پیشران مدل Y ما را بخوانید.

 • ابعاد (l x w x h) : 4.75 m x 1.92 m x 1.62 متر
 • قفسه سینه: 854 لیتر
 • 0 تا 100 کیلومتر در ساعت: 6.9 ثانیه
 • مصرف : 15.8 کیلووات ساعت/100 کیلومتر
 • باتری: ضمانت 8 ساله یا 160،000 کیلومتر (اگر ظرفیت کمتر از 70 ٪)

از کجا بخریم
پیشرانه Tesla Model y (2022) با بهترین قیمت ?
46.990 € پیشنهاد را کشف کنید

Tesla Model X (2021) بالای خانواده در تسلا

Tesla Model X (2021)

 • رانندگی بسیار سریع و دلپذیر است
 • بسیاری از فن آوری های روی تخته
 • قابلیت سکونت خوب
 • تا حدودی عایق صوتی

با مدل X ، تسلا قوی است. در واقع یکی از معدود اتومبیل های برقی در بازار است که 7 مکان دارد. ایده آل اگر خانواده بزرگی دارید ! این ماشین سه مکان روی نیمکت عقب و دو پشتی ، در نزدیکی تنه ، به همان روش مینی بوس ارائه می دهد.

صندوق عقب نیز می تواند بسیاری از چمدان ها را در خود جای دهد ، به خصوص اگر فقط از 5 صندلی استفاده کنید. علاوه بر این ، مدل X یک تعجب را پنهان می کند: یک صندوق عقب در جلو. سکونت آن بسیار عالی است: تمام راحتی در آنجا وجود دارد و هر مکان راحت است. ناگفته نماند که صفحه نمایش عظیم 17 اینچی در جلو ، که حتی به شما امکان می دهد بازی های ویدیویی را روی Steam انجام دهید.

Model X Plaid با 1020 اسب بخار قدرتمندی نسبتاً چشمگیر را مستقر می کند ، با 0 تا 100 در 2.6 ثانیه. منحنی شتاب نمایی آن هنوز هم امکان رانندگی سیال را فراهم می کند ، و آن را نیز در بزرگراه مانند شهر می برد. شعاع چرخش می توانست بهتر باشد ، همانطور که عایق صدا است.

با این حال ، هنوز هم ویژگی های دیگری مانند استقلال عالی برای SUV و همچنین شارژ بسیار سریع دارد: می توانید در حدود 30 دقیقه از 10 تا 80 ٪ باتری بروید.

Plaid Model X در نهایت نسبت عملکرد/استقلال/قیمت بسیار خوبی دارد. آزمون کامل او را پیدا کنید ازار.

 • ابعاد (l x w x h) : 5.057 x 2،271 x 1.68 متر
 • قفسه سینه : 935 لیتر (در نسخه 5 -seater) ، 425 لیتر (در نسخه 7 -Seater) + 183 L
 • مصرف : 20.8 کیلووات ساعت / 100 کیلومتر
 • ظرفیت باتری : 95 کیلووات ساعت
 • استقلال WLTP : 585 کیلومتر