10 بهترین برنامه برای یادگیری یک زبان ، 7 برنامه تلفن همراه برای یادگیری یک زبان خارجی

7 برنامه تلفن همراه برای یادگیری یک زبان خارجی

یادگیری یک زبان جدید نیاز به سرمایه گذاری شخصی و سخت گیری زیادی دارد. یادگیری یک زبان یک شبه انجام نمی شود. بنابراین حتماً در مدت زمان کافی در دسترس باشید تا بتوانید آموزش خود را تکمیل کنید. برنامه ها اغلب درس های روزانه نسبتاً کوتاهی ارائه می دهند. از سفرهای معمولی حمل و نقل عمومی برای مطالعه استفاده کنید. شما می توانید مهارت های شروع خود را برای گذراندن دوره هایی که واقعاً با سطح شما مطابقت دارند ارزیابی کنید. برای تسهیل یادگیری ، اهداف خاص خود را تعیین کنید. سپس می توانید روی دوره های سازگار با نیازهای خود تمرکز کنید.

10 بهترین برنامه برای یادگیری یک زبان

بهترین برنامه ها برای یادگیری یک زبان

شما می خواهید برای یک سفر بعدی یا به سادگی برای فرهنگ شخصی خود یک زبان جدید صحبت کنید ? در اینجا 10 برنامه برتر ما برای یادگیری یک زبان آورده شده است !

یادگیری یک زبان خارجی که دارای مزایای بسیاری است. صحبت کردن در مورد اصطلاح جدید فرصت های بسیاری را باز می کند و به شما امکان می دهد با محوطه یک کشور بازدید شده مبادله کنید. این همچنین ظرفیت های شناختی را تحریک می کند. علاوه بر این ، جمعیت محلی قدردانی خواهند کرد که شما به زبان مادری آنها با آنها صحبت می کردید.

اگر پایداری ، روش و سخت گیری زیادی را به خود اختصاص دهد ، به یک زبان دوم تبدیل می شود و رضایت زیادی می بخشد. اول ، مفاهیم اساسی برای پوشش بیشتر واژگان فعلی کافی خواهد بود. مطابق قانون پارتو ، کافی است 20 ٪ از واژگان یک اصطلاح را برای پوشش 80 ٪ از واژگان متداول خود بیاموزید.

شما یک سفر به خارج از کشور را آماده می کنید ? بارگیری یک برنامه موبایل برای یادگیری یک زبان جایگزین خوبی برای دروس زبان خصوصی است. اما در دنیای زبانها ، ارائه دوره های آنلاین قابل توجه است. انتخاب روش مناسب می تواند دشوار باشد. در اینجا انتخاب ما از بهترین برنامه ها برای یادگیری یک زبان آورده شده است.

1. بچه

بچه

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: یادگیری شخصی او
��: فقدان یک جامعه

بابل مرجع جهانی برای یادگیری یک زبانی است که هست. این برنامه به شما امکان می دهد انگلیسی ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، پرتغالی ، سوئدی ، لهستانی ، هلندی ، اندونزیایی ، ترکی ، دانمارکی ، نروژی و روسی را یاد بگیرید.

با یک رابط بازیگوش ، بابل از سال به سال بدنام می شود و برای یادگیری دو ماژول آموزشی ارائه می دهد: واژگان که در آن ابزار. چه از یک سطح اساسی یا پیشرفته به زبان اسپانیایی لذت ببرید ، بابل وظیفه شما را به یک دو زبانه کامل تبدیل می کند.

برای انجام این کار ، برنامه استفاده می کندفعالیت های تعاملی در مورد تمرینات شفاهی و کتبی بیان شده و روشی بسیار ساده که مترجم سال گذشته را نیز به یاد می آورد: کلمه ای به زبان فرانسه و ترجمه آن به زبان اسپانیایی.

قیمت ها از 12.99 یورو به مدت یک ماه ، با 10 یورو در هر ماه (اشتراک سه ماهه), 7.50 یورو (به مدت 6 ماه) در 5 یورو (یک سال).

2. موزالغونا

موزالغونا

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: روش علمی او
��: پیشنهاد محدود آن

Mosalingua Mastodon از برنامه های یادگیری زبان است و در حال حاضر دوره هایی را برای انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، پرتغالی ، روسی و چینی گذراند. علاوه بر این ، برنامه دوره های تخصصی مانند “تجارت ویژه” اسپانیایی یا انگلیسی “Toefl ویژه” را به شما ارائه می دهد.

این برنامه کوچک چند پلتفرمی دوره ها را مطابق با روشی که خود را در سطح علمی اثبات کرده است, تمرین فاصله. مأموریت این است که به شما در حفظ کلمات با استفاده از تمرینات واژگان کمک کند.

برای انجام این کار ، Mosalingua از حدود 3000 کارت با کلمات و همچنین جملات کلیدی استفاده می کند ، که به طور غیر منتظره ای در مورد تکامل شما در سطوح تکرار می شود ، تا به شما در حفظ حداکثر کلمات ممکن کمک کند.

برای این برنامه ، شما باید پرداخت کنید 9.99 یورو در هر ماه, یا فرمول را انتخاب کنید 12 ماه با 59.99 یورو (یا 4.99 یورو در هر ماه) !

3. دنیوی

دنیوی

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: chatbot بسیار شهودی او
��: طرف تکراری آن

در چند سال ، Mondly به یکی از برنامه های مرجع واقعی برای یادگیری یک زبان جدید تبدیل شده است ! طراحی شده در سال 2013 ، برنامه در حال حاضر برای 33 زبان کامل است.

مزیت واقعی Mondly این است که او کاملاً روش یادگیری بابل را با روش Duolingo ترکیب می کند ، ضمن ارائه ویژگی های خاص خود ! در اینجا ، بنابراین شما مهارت های درک کتبی خود را به عنوان شفاهی ، واژگان و دستور زبان خود می آموزید.

علاوه بر این ، می توانید قاب مورد نظر برای یادگیری زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. به تعطیلات بروید ، برای کار بیاموزید یا مهارت های خود را به سادگی بهبود بخشید ، این انتخاب را دارید ! نکته واقعی برنامه در Chatbot بصری آن نهفته است ، که شما را در طول یادگیری شما راهنمایی می کند.

سطح قیمت ، شما بین یک اشتراک انتخاب خواهید کرد 9.99 یورو برای یک ماه ، و 47.99 یورو برای یک سال. این برنامه همچنین در طول سال پیشنهادات بسیاری را ارائه می دهد. در غیر این صورت ، شما همچنین می توانید نسخه “اشتراک زندگی” را انتخاب کنید ، 60 یورو, هرگز مجبور نیستیم کوچکترین پنی را دوباره بگذرانید.

4. مسلط

مسلط

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: پادکست های آن و طرف نوآورانه آن
��: قیمت تشدید آن

Fluentu بیشترین کاربرد خط را با زمان خود در رتبه بندی ما دارد. در واقع ، او با ارائه ساده برای یادگیری یک زبان (اسپانیایی ، فرانسوی ، ماندارین ، آلمانی ، ژاپنی و انگلیسی) با کدهای یادگیری شکسته می شود پادکست ها و سایر قالب های اطلاعات دیجیتال. بنابراین بی سابقه ترین کاربرد رتبه ما است.

انواع مختلفی از ابزارها در Fluentu ارائه می شود ، از فیلم ها گرفته تا موضوعات نسبتاً مبتذل مانند کلیپ های موسیقی ، تا موضوعات رسمی تر مانند اخبار و تبلیغات. این نوع آموزش یکی از موضوعات یادگیری زبان را جبران می کند. در واقع ، بعد از روزها و روزهای یادگیری ، وقتی در شرایط واقعی قرار می گیریم ، به ندرت لحظاتی از “سفید” را در مراحل گفتگو داریم تا به ما فرصت دهیم تا فکر کنیم.

برای کمک به شما در قدم به قدم ، هر ویدیو یک فیلمنامه مفصل به زبان انگلیسی و اسپانیایی دارد ، به گونه ای که می دانید هر اصطلاح به چه معنی است. فقط نزولی ، برنامه هزینه دارد ، زیرا فقط دو هفته اول استفاده رایگان است. بنابراین پرداخت آن ضروری خواهد بود 15 یورو در هر ماه یا 120 € در هر سال برای ادامه دسترسی به آن.

5. اتوبوس

اتوبوس

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: مناسب برای یادگیری واژگان
��: امید دروغین “freemium”

Busuu همچنین خود را در چشم انداز برنامه های یادگیری زبان تأسیس کرده است. در واقع ، وزن فقط با چند بایت مگا ، این برنامه درس مانند مدرسه را درس می دهد ، که به شما ایده های واژگان و دستور زبان را می دهد ، دیالوگ ها در داستانها برای خواندن یا اسناد صوتی که درک آوایی کلمات را تسهیل می کند.

برای هر زبانی که برنامه ارائه می دهد ، 150 موضوع در 3000 جمله منحصر به فرد برای خواندن و گوش دادن پوشانده شده است. چه زندگی روزمره و چه موضوعات حرفه ای تر و جدی تر باشد ، Busuu ابزار پشتیبانی ایده آل برای Duolingo است ، حتی اگر زبان آموزان در سطح میانی بتوانند از دانش خود برای بهبود دانش خود استفاده کنند.

روند نزولی کمی ناامید کننده است … ابتدا زمان اولین درس ها را آزاد کنید ، سپس درخواست پرداخت می شود ! از طرف دیگر ، برنامه کاملاً اقتصادی است زیرا شما فقط باید حساب کنید 34.99 یورو یک سال ، برای نسخه حق بیمه !

برای نسخه Premium Plus ، شما باید در مورد آن بپردازید 6.50 یورو هر ماه. اما نگران نباشید ، این برنامه برای ارائه پیشنهادات جذاب معمول است ..

6. زنگ زدن

زنگ زدن

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: جامعه کاربر آن
��: عدم تنوع آن

Memrise به شما امکان می دهد با تشویق به دستیابی به ابرقدرت ها به کاربر ، یک زبان را یاد بگیرید. این برنامه زبانهای مشابه Duolingo دارد: انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی ، ژاپنی ، کره ای ، چینی و روسی. او همان عملکرد کارت های چک را به عنوان خواهرش Duolingo دنبال می کند. این برنامه شامل فیلم های کوتاه ضبط شده توسط بلندگوهای بومی برای تحریک تشخیص صدا است. هدف یادگیری پنج کلمه جدید در روز است.

یک نسخه اساسی رایگان است. برای استفاده پیشرفته ، سه اشتراک ماهانه (8.99 دلار)، سه ماه یکبار (18.99 دلار) و سالانه (45 دلار.99) ارائه شده است.

7. دوولینگو

دوولینگو

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: برنامه 100 ٪ رایگان است
��: جنبه بازیگوش بسیار فعلی

در اینجا برنامه ای در سال 2011 راه اندازی شده است که ادعا می کند 200 میلیون کاربر. ما دیگر آن را ارائه نمی دهیم ، Duolingo یک مرجع برای یادگیری یک زبان است. در فرانسوی ، شما می توانید انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، آلمانی و پرتغالی برزیلی یاد بگیرید. نسخه انگلیسی به زبانهای بسیاری دسترسی پیدا می کند: کره ای ، چینی ، ژاپنی ، هلندی ، ایرلندی ، ولزی ، دانمارکی ، سوئدی ، ترکی ، اسپرانتو ، نروژی ، اوکراینی ، روسی ، لهستانی ، عبری ، ویتنامی ، مجارستانی ، سواحیلی ، رومانیایی ، رومی. مطمئناً برای گذراندن این دوره ها باید به زبان انگلیسی دانش داشته باشید.

روش Duolingo مبتنی بر تجمع نقاط در پایان هر درس معتبر است. کاربر با تکنیک تکرار فاصله در بررسی کارت ها بازی می کند. شما 10 تا 20 دقیقه در روز تمرین می کنید تا در بیان و تلفظ ، دستور زبان و املایی پیشرفت کنید.

برنامه رایگان است ، اما یک نسخه پرداخت شده – Duolingo Plus – به شما امکان می دهد از آن به صورت آفلاین و بدون تبلیغات استفاده کنید. هزینه است 12.99 دلار به مدت یک ماه, 6.99 دلار در هر ماه به مدت 12 ماه و 7.99 دلار در هر ماه به مدت 6 ماه.

8. پشت سر هم

پشت سر هم

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: برنامه مناسب برای یادگیری و ملاقات
��: جمع آوری مکالمات بیش از حد و از دست دادن سیم آسان است

این یک برنامه بسیار متفاوت از تمام مواردی است که تا امروز می شناسید ! در اینجا ، شما زبانهایی را که قبلاً تسلط دارید وارد می کنید ، سپس مواردی که می خواهید یاد بگیرید. سپس برخی از علایق خود را نشان می دهید ، موضوعاتی را که دوست دارید روزانه به آنها نزدیک شوید.

سرانجام ، Tandem پروفایل افرادی را که می خواهند زبان شما را بیاموزند ، به شما ارائه می دهد و به کسی که می خواهید بدانید تسلط دارد. مزیت اینجا این است که شما می توانید با افرادی از سراسر جهان گپ بزنید ، و بنابراین در مورد تفاوت های فرهنگی خود صحبت کنید.

کاملاً رایگان ، پشت سر هم فرصتی واقعی برای یادگیری یک زبان در هنگام ملاقات (واقعاً) افراد جدید است. بنابراین شما هم دانش آموز و هم معلم خواهید بود ، همه در یک فضای پرشور و آرام.

9. 50 منظره

50 منظره

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: پیشنهاد متنوع آن
��: دوره ها کاملاً اساسی هستند

در اینجا یک برنامه بسیار کمتر شناخته شده برای یادگیری یک زبان آورده شده است. همانطور که از نام آن پیداست ، 50langes فرصتی برای یادگیری 50 زبان مانند عربی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، چینی ، آلمانی ، انگلیسی ، فرانسوی ، هلندی ارائه می دهد. و سایر زبانهای کمتر گسترده نیز: هندی ، پارس یا آفریقایی. برنامه های 50langues شامل بیش از 100 درس برای یادگیری یا شروع به زبان دوم است.

علاوه بر این ، آنها به شما امکان می دهند از ارتباط خارج شوید. روش یادگیری در سطح چارچوب اروپا (CECRL) متمرکز شده است. این متون و ضبط ها را برای بهبود در خواندن ، تلفظ ، بیان و درک کتبی و شفاهی ترکیب می کند.

10. سرعت

سرعت

اعتبار عکس: برنامه ها.سیب.کم

بالا/فلاپ ما ::
��: یادگیری خاص او
��: بسیاری از به روزرسانی های لازم

شما می خواهید یک راه حل دیگر برای یادگیری یک زبان ? دوست دارید بتوانید یک صفحه گسترده تر از برنامه های زبانی را با یکدیگر مقایسه کنید ? Speekoo ، به شما امکان می دهد در ده زبان درس بگیرید: انگلیسی ، آلمانی ، ایتالیایی ، اسپانیایی ، پرتغالی ، یونانی ، چینی ، ژاپنی ، روسی یا عربی. این سکو تمریناتی را برای نوشتن و صحبت کردن به منظور کار بر روی بیان و درک کتبی و شفاهی ارائه می دهد.

برنامه ، در یک دکمه “کوله پشتی” ، ورق های واژگان ، دستور زبان و تلفظ است. هر سطح با یک شهر مطابقت دارد. پس از تأیید اعتبار ، برگه شهر وی به یادگیرنده ، که هم فرهنگ عمومی خود را غنی می کند ، آگاه می کند: سویل ، مونتهیدو ، بوینوس آیرس یا مادرید و غیره. برای اسپانیایی. لندن ، نیویورک ، اوکلند ، سیدنی یا ونکوور و غیره. برای دوره انگلیسی.

یک مزیت دیگر: استفاده اساسی از برنامه رایگان است ! برای دسترسی به همه مطالب ، اشتراک لازم است: 9.90 یورو در هر ماه بدون تعهد ، یا 3.50 یورو در هر ماه 12 ماه با تعهد.

7 برنامه تلفن همراه برای یادگیری یک زبان خارجی

7 برنامه را برای بهبود مهارت های زبانی خود در آیفون و تلفن های هوشمند اندرویدی کشف کنید.

کلودیا پاپ / منتشر شده در 24 مارس 2022 ساعت 10:15 صبح

برنامه یادگیری زبانی

در محیط های کاری که بین المللی هستند ، دانستن یک زبان دیگر برای برقراری ارتباط با همکاران در سراسر جهان ضروری است. چنین دارایی می تواند حرفه شما را تقویت کرده و به فرصت های حرفه ای جدید دسترسی پیدا کند. در اینجا 7 برنامه موجود در iOS و Android وجود دارد که به شما این امکان را می دهند تا یک زبان جدید را مستقیماً از تلفن هوشمند خود بیاموزید.

Mosalingua ، برای یادآوری جملات با چرخاندن کارتن

Mosalingua دوره های زبانی را برای مبتدیان بلکه متخصصانی که مایل به رسیدن به یک سطح پیشرفته هستند ارائه می دهد. به عنوان مثال ، برنامه هایی برای یادگیری تجارت انگلیسی و اسپانیایی و همچنین آماده سازی TOEFL و TOEIC وجود دارد. این برنامه در شرایط مشترک دنیای کار ، مانند مصاحبه شغلی ، جلسه یا تماس تلفنی ، شما را در غوطه وری غوطه ور می کند. این ابزار از روش تکرار فاصله استفاده می کند. هر روز ، مرتبا به شما امکان می دهد کلمات واژگان را که در فواصل منظم ارائه می شوند ، به خاطر بسپارید تا آنها را فراموش نکنید. همچنین می توانید برای بهبود تلفظ خود ثبت نام کنید. یادگیری با ارزیابی خود انجام می شود.

زبان برنامه Mosalingua

 • زبانهای موجود : آلمانی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ماندارین ، پرتغالی و روسی.
 • برنامه موجود در : iOS و Android (تجارت انگلیسی).
 • قیمت : اشتراک ماهانه با قیمت 9.99 یورو یا سالانه با 59.90 یورو. شما 15 روز آزمایش رایگان دارید. این برنامه همچنین پیشنهادات خیاطی را با شرکت ها سازگار ارائه می دهد. پیشنهادات کسب و کار Mosalingua را ببینید.

بابل ، برای یادگیری واژگان با تکرار آنها

بابل یکی از محبوب ترین برنامه های یادگیری زبانی است. این دوره ها را با موضوع و سطح ارائه می دهد. کلماتی که باید به خاطر بسپارید به طور مرتب تکرار می شوند تا از جذب خوب املا بلکه دستور زبان نیز اطمینان حاصل کنند. ورق ها کامل هستند و تکیه گاه ها متنوع هستند. این دروس مبتنی بر مکالمات واقعی و تعاملی است تا به سرعت راحت تر شود. برای تکمیل آموزش خود ، می توانید به پادکست ها گوش دهید ، در دوره های آنلاین با معلمان حرفه ای شرکت کنید و بازی کنید. خوب است بدانید: برنامه با یک نسخه رایگان که دسترسی به ویژگی های خاص را محدود می کند ، قابل پرداخت است.

زبان کاربرد بابل

 • زبانهای موجود : آلمانی ، انگلیسی ، دانمارکی ، اسپانیایی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ماندارین ، هلندی ، نروژی ، لهستانی ، پرتغالی (برزیل) ، روسی ، سوئدی و ترکی.
 • برنامه موجود در:iOS و Android.
 • قیمت : اشتراک 3 ماهه به 29.99 یورو ، از 6 ماه تا 44.99 یورو یا 12 ماه تا 59.99 یورو. شما 7 روز آزمایش رایگان دارید. بابل همچنین آموزش زبانی را برای شرکت ها ارائه می دهد. به Babbel برای پیشنهادات تجاری مراجعه کنید.

Busuu ، برای بهبود خود به سایر زبان آموزان

Busuu به شما امکان می دهد با اتصال کاربران با بلندگوهای بومی ، زبانهای جدید را یاد بگیرید. این برنامه کامل هر دو یادگیری شنوایی و بصری را ارائه می دهد. پس از تعریف سطح خود ، ابزار از شما می خواهد تا مضامین مورد نظر خود را برای جذب مطلع کنید. شما می توانید روی نیازهای خاص مربوط به حرفه حرفه ای خود تمرکز کنید. دوره ها با تمرینات بازیگوش در قالب سوراخ ها ، دیالوگ ها یا “درست یا نادرست” همراه هستند. برای بهبود سطح مکالمه خود ، می توانید از سایر کاربران بخواهید که شما را اصلاح کنند. این برنامه یک جامعه فعال دارد اما اصلاحات توسط متخصصان انجام نمی شود. بیشتر: یک سیستم گواهینامه رسمی ، که به شما امکان می دهد مهارت های زبانی جدید خود را برجسته کنید.

اتوبوس

 • زبانهای موجود : آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، اسپانیایی ، اندونزی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، ماندارین ، هلندی ، لهستانی ، پرتغالی (برزیل) ، روسی و ترکی.
 • برنامه موجود در:iOS و Android.
 • قیمت : اشتراک ماهانه به 9.99 یورو ، از 12 ماه تا 69.96 یورو یا 24 ماه تا 129.84 یورو. شما طی 14 روز بازپرداخت تضمینی دارید. Busuu همچنین آموزش زبانی را برای شرکت ها ارائه می دهد. برای پیشنهادات تجاری Busuu را ببینید.

قطره ها ، برای به دست آوردن واژگان با نگه داشتن سری کلمات

Drops از شما دعوت می کند تا سری اصطلاحات مربوط به مضامین انتخاب شده را به خاطر بسپارید. شما می توانید واژگان خاص برای تجارت و فناوری یا دنیای کار را یاد بگیرید. می توانید کلمات مورد علاقه خود را اضافه کنید تا آنها را به راحتی پیدا کنید. این برنامه تکنیک های سرگرم کننده ای را برای جلب علاقه کاربر اتخاذ می کند. بنابراین شما تمریناتی را با مکانیسم های مختلف بازی مانند سؤالات و پاسخ ها یا حروف انجام می دهید که باید برای شکل گیری عبارات بکشید. یادگیری ، محدود به 5 دقیقه در روز ، هم از نظر صوتی و هم از نظر بصری ترکیب می شود. قطره ها برای دانستن کلمات خاص عملی است ، اما برنامه به شما امکان نمی دهد اصول را بدست آورید تا بدانید که چگونه یک زبان صحبت کنید. به غیر از واژگان ، در مورد ساخت جملات ، دستور زبان و نه ترکیب درس ارائه نمی دهد.

قطره

 • زبانهای موجود : آلمانی ، انگلیسی (انگلیسی) ، انگلیسی (ایالات متحده) ، عرب ، کانتونی ، کره ای ، دانمارکی ، اسپانیایی ، اسپانیایی (لاتین-آمریکایی) ، Esperanto ، عبری ، هندی ، مجارستانی ، اندونزیایی ، ایسلندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، ماندارین ، دوت نروژی ، پرتغالی ، پرتغالی (برزیل) ، روسی ، سوئدی ، تاگالوگ ، ترکی و ویتنامی.
 • برنامه موجود در:iOS و Android.
 • قیمت : اشتراک ماهانه با 12.99 یورو ، از 3 ماه تا 29.99 یورو یا 12 ماه تا 89.99 یورو. شما 7 روز رایگان دارید. Drops همچنین نسخه ای در نظر گرفته شده برای شرکت ها را ارائه می دهد. قطرات موجود در پیشنهادات را ببینید.

Hellotalk ، برای یادگیری با تبادل با سایر کاربران

Hellotalk از دیگر برنامه های یادگیری زبانی به شکل خود متمایز است. در واقع ، این ابزار خود را به عنوان یک شبکه اجتماعی معرفی می کند. جامعه کاربر به طور فعال در پیشرفت شما نقش دارد. شما امکان تعامل با بومیان کشورهای خارجی را دارید. شما می توانید عکس ها را با استفاده از لایک و نظرات یا گپ زدن با اعضا ارسال کنید. شما واژگان مربوط به تجارت و کار را با استفاده از تمرینات سرگرم کننده ، متون و پادکست ها به خاطر می آورید. Hellotalk با دسترسی به دوره های خصوصی در زمینه های خاص تر ، مانند انگلیسی تجارت ، دانش خود را عمیق تر می کند. سرانجام ، این پلتفرم ابزارهای ترجمه گرامری و تأیید گرامری را یکپارچه کرده است.

کاربرد زبان Hellotalk

 • زبانهای موجود (بیش از 150 زبان پشتیبانی می شوند): آلمانی ، انگلیسی ، عربی ، کانتونی ، کره ای ، اسپانیایی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ماندارین ، هلندی ، نروژی ، فارسی ، لهستانی ، پرتغالی ، روسی ، سوئدی ، ترکی ، ویتنامی ..
 • برنامه موجود در:iOS و Android.
 • قیمت : استفاده رایگان. نسخه Hellotalk VIP ، با قیمت 13.99 یورو در ماه یا 78.99 یورو در سال ، به ویژگی های نامحدود مانند ترجمه ها ، گربه ها ، لغو تبلیغات دسترسی پیدا می کند ..

سایر برنامه های تلفن همراه برای یادگیری یک زبان خارجی

هر برنامه روش تدریس خاص خود را ارائه می دهد. بنابراین تست چندین راه حل برای انتخاب گزینه مناسب ترین نیازهای خود مهم است. Duolingo و Rosetta Stone برای چندین سال در بین برنامه های بارگیری شده در آیفون و تلفن های هوشمند اندرویدی گنجانده شده است. بنابراین آنها گزینه های جالبی را برای در نظر گرفتن قبل از انتخاب نهایی خود تشکیل می دهند.

 • Duolingo: برنامه به شما امکان می دهد مانند یک بازی قدم به قدم پیشرفت کنید. اگرچه گرافیک کودکانه است ، اما برنامه ارگونومیک است و امکان ورزش خود را به صورت کتبی و شفاهی به شما ارائه می دهد. شما ابتدا باید قبل از دسترسی به سایر فصل ها (کار ، سلامت ، ورزش و غیره) دوره های مربوط به موضوعات زندگی روزمره ، مانند خانواده یا مطالعات را تأیید کنید. Duolingo به صورت رایگان در iOS و Android در دسترس است. نسخه Duolingo Plus 13.99 یورو در ماه یا 87.99 یورو در سال است.
 • سنگ روزتا : این ابزار بر تمرین شفاهی تأکید دارد. Rosetta Stone پیشنهاد می کند صداها را با تصاویر و متون در زمینه های مختلف مرتبط کند. نسخه رایگان دسترسی محدود به دوره ها را ارائه می دهد. این برنامه در iOS و Android با اشتراک 3 ماهه به 45.99 یورو ، از 12 ماه تا 109.99 یورو یا برای عمر 204.99 یورو در دسترس است. علاوه بر نسخه کلاسیک ، Rosetta Stone سازنده تسلط برای شرکت ها را توسعه داده است.

توصیه ما برای یادگیری یک زبان خارجی جدید

یادگیری یک زبان جدید نیاز به سرمایه گذاری شخصی و سخت گیری زیادی دارد. یادگیری یک زبان یک شبه انجام نمی شود. بنابراین حتماً در مدت زمان کافی در دسترس باشید تا بتوانید آموزش خود را تکمیل کنید. برنامه ها اغلب درس های روزانه نسبتاً کوتاهی ارائه می دهند. از سفرهای معمولی حمل و نقل عمومی برای مطالعه استفاده کنید. شما می توانید مهارت های شروع خود را برای گذراندن دوره هایی که واقعاً با سطح شما مطابقت دارند ارزیابی کنید. برای تسهیل یادگیری ، اهداف خاص خود را تعیین کنید. سپس می توانید روی دوره های سازگار با نیازهای خود تمرکز کنید.

برنامه های یادگیری زبانی ، که در تلفن های هوشمند آیفون و اندرویدی در دسترس هستند ، به شما امکان می دهد به طور مستقل پیشرفت کنید. همچنین آموزش هایی برای تعمیق دانش شما برای تسلط بر یک زبان جدید وجود دارد.

حرفه های دیجیتال را کاوش کنید

همه چیز در مورد مأموریت ها ، حقوق و آموزش برای تبدیل شدن به یک حرفه حرفه ای و دیجیتال. راهنمای معاملات را ببینید