10 نفر برتر از بهترین سایت های بارگیری محتوا ، بارگیری و تماشای سریال های تلویزیونی ، فیلم ها و رویدادها از Apple TV ، MLS Season Pass و Apple TV Cannels – Apple Assister (ML)

دانلود و تماشای سریال های تلویزیونی ، فیلم ها و رویدادها از Apple TV ، MLS Season Pass و Apple TV Cannels

Contents

پیشرفت قابل توجه در جریان اینترنت بارگیری ها (حقوقی و غیرقانونی) در فرانسه و در سراسر جهان منفجر شده است. در حالی که در آن زمان لازم بود چندین ده ساعت ، حتی روز ، یک پرونده 1 گیگابایتی را بارگیری کند ، این کار اکنون در چند ثانیه یا دقیقه انجام می شود. در اینجا ارائه بهترین سایت های بارگیری و رایگان در سال 2023 ارائه شده است.

10 نفر برتر از بهترین سایت های بارگیری محتوا

با تشکر از توسعه اینترنت ، اکنون می توان با نصب راحت در صندلی ما ، همه چیز را بدست آورد. فیلم ها ، سریال ها ، بازی های ویدیویی ، موسیقی ، تصاویر ، همه چیز را می توان با یک کلیک بارگیری کرد.

پیشرفت قابل توجه در جریان اینترنت بارگیری ها (حقوقی و غیرقانونی) در فرانسه و در سراسر جهان منفجر شده است. در حالی که در آن زمان لازم بود چندین ده ساعت ، حتی روز ، یک پرونده 1 گیگابایتی را بارگیری کند ، این کار اکنون در چند ثانیه یا دقیقه انجام می شود. در اینجا ارائه بهترین سایت های بارگیری و رایگان در سال 2023 ارائه شده است.

بهترین سایت های بارگیری پرداخت شده

ما برای بارگیری انواع مختلف پرونده ها به این مقاله با سایت های حقوقی پرداخت شده و 100 ٪ حمله خواهیم کرد. ما آنها را مطابق تخصص آنها و پرونده هایی که برای بارگیری ارائه می دهند طبقه بندی کردیم. توجه داشته باشید که می توانید بخش بارگیری نرم افزار ما را در اینجا نیز پیدا کنید.

mytf1vod.TF1.FR: برای فیلم و سریال

اگر به دنبال فیلم یا سریال برای بارگیری هستید ، باید به mytf1vod بروید.TF1.خط.

این سایت بارگیری قانونی و پرداخت شده ، انتخاب نسبتاً سخاوتمندانه ای از فیلم ها و سریال ها را ارائه می دهد که می توانید به راحتی بارگیری کنید. اینها طبق مقوله های مختلف طبقه بندی می شوند: فیلم ها ، سریال ها ، بچه ها (برنامه برای کودکان) ، طنز و -18 برای محتوای بزرگسالان.

اگرچه قیمت های ارائه شده از نظر ما بسیار منطقی است ، اما ما هنوز پشیمان هستیم که قادر به یافتن سریال کامل نیستیم. خیلی اوقات ، فقط چند فصل در دسترس خواهد بود. همچنین ، انتخاب هنوز هم کاملاً محدود است ، به خصوص از نظر سریال آمریکایی. ما به سرعت متوجه می شویم که این بستر بارگیری برای یک کانال فرانسوی ، TF1 است.

با وجود همه چیز ، برای کسانی که به دنبال یک سایت بارگیری موثر فیلم و سریال هستند ، این گزینه خوبی است.

mytf1vod

Google Play Films: برای فیلم ها و سریال ها

اگر انتخاب محتوای MYTF1 VOD خیلی محدود به نظر شما می رسد ، می توانید توسط Google Play Films اغوا شوید. باز هم ، شما امکان بارگیری فیلم ها و سریال های پرداخت شده را دارید. همه چیز کاملاً قانونی است زیرا باید برای هر ویدیویی که می خواهید تماشا کنید بپردازید.

برخلاف MYTF1 VOD ، گزینه های بسیار بیشتری خواهید داشت. علاوه بر این ، فیلم های Google Play و پلت فرم تلویزیون برای افراد دارای تلویزیون هوشمند Android از آنجا که می توانید مستقیماً از تلویزیون خود بارگیری کنید ، عملی تر است. بنابراین مطمئناً بهترین سایت برای بارگیری فیلم ها و سریال ها در سال 2023 است.

اگر نمی خواهید به طور دائم بخرید ، می توانید محتوای انتخاب شده را برای مدت زمان مشخص اجاره کنید. این گزینه بسیار جالب است زیرا به شما امکان می دهد فیلم را برای یک شب با کمتر از یک یورو تماشا کنید !

فیلم های Google Play

Steam: برای بازی های ویدیویی و نرم افزار

در یک موضوع کاملاً متفاوت ، ما اکنون به سایت و نرم افزار بارگیری بهترین بازی های ویدیویی می رویم.

در این سطح ، فکر کردن به گزینه دیگری از بخار دشوار است. این مرجع بارگیری بازی ها ، هم در ویندوز و هم در مک است. Steam همچنین در تلفن هوشمند شما موجود است زیرا برنامه آن در iOS و Android سازگار است.

اصل سکو بسیار ساده است. بازی خود را برای مدت نامحدود بارگیری می کنید. با این حال ، برای پخش آن ، برای نصب روی رایانه خود باید از Player Steam استفاده کنید. هر زمان که می خواهید یک بازی را راه اندازی کنید ، بنابراین باید Steam را طی کنید. مزیت این سیستم این است که به شما امکان می دهد از حساب Steam خود به بازی های خود در همه جا دسترسی پیدا کنید ، حتی اگر کامپیوتر را تغییر دهید.

توجه داشته باشید که اگرچه بیشتر بازی ها برای بارگیری – مانند GTA 5 یا F1 2023 – پرداخت می شوند ، برخی از بازی ها به صورت رایگان در دسترس هستند. از بارگیری آنها دریغ نکنید تا آنها را آزمایش کنید. همچنین می توانید از یک جامعه بسیار فعال برای بحث در مورد بازی ها و اعتماد به ارزیابی بازیکنان لذت ببرید.

تا حدی کمتر ، این سایت بارگیری همچنین نرم افزاری مانند برنامه های ویرایش ویدیو ، تصاویر و برداشت ها و همچنین ابزارهای روتوش عکس ارائه می دهد.

بارگیری در Steam

Spotify: برای موسیقی

بگذارید این رتبه بندی بهترین سایت های بارگیری را با این بار ، گزینه ای برای طرفداران موسیقی ادامه دهیم.

شما مطمئناً از Spotify شنیده اید. این سایت به شما امکان می دهد به موسیقی ، پادکست های آنلاین گوش دهید و از لیست های پخش زیادی لذت ببرید. همچنین می توانید آهنگ ها را بارگیری کنید ، برای گوش دادن به آنها بدون اینکه به اینترنت وصل شوید و باید بپذیرید ، بسیار کاربردی است. برای انجام این کار ، با این حال ، شما باید در اشتراک حق بیمه ، که از 9.99 یورو در ماه قابل دسترسی است ، مشترک شوید. اگر دانشجوی هستید ، ماهانه 4.99 یورو حساب کنید. بسته های پرداخت شده همچنین به شما امکان می دهد بدون هیچ تبلیغی به موسیقی گوش دهید.

به نظر ما ، Spotify بهترین سایت بارگیری برای موسیقی است. اگر به دنبال یک گزینه جایگزین هستید ، Deezer وجود دارد ، اما ما پیشنهاد آن را کمی متنوع می دانیم.

حق بیمه Spotify

Shutterstock: برای تصاویر

اگر می خواهید بهترین سایت بارگیری تصویر برای نشان دادن وبلاگ یا وب سایت خود داشته باشید ، Shutterstock یک ضرورت است. این پلتفرم بیش از 100 میلیون عکس بسیار متنوع و بسیار با کیفیت دارد که بهترین مقالات شما را به طرز شگفت انگیزی نشان می دهد.

به نظر ما تنها نقص آن قیمت گذاری نسبتاً بالایی است. در واقع ، قیمت هر تصویر به طور کلی بیشتر از 1 یورو است ، مگر اینکه در یک اشتراک نامحدود یا بسته بندی که تعداد بسیار زیادی بارگیری ماهانه را ارائه می دهد ، مشترک شوید. به عنوان مثال ، بسته 750 تصویر در هر ماه برای شما 159 یورو یا 0.21 € برای هر تصویر هزینه می کند … به شرط آنکه آنها را بارگیری کنید !

در صورت انتخاب بسته های پیش پرداخت ، قیمت به اندازه کافی گزاف می شود. به عنوان مثال ، 25 تصویر با قیمت 179 یورو یا 7.16 یورو برای هر تصویر هستند. بنابراین این سرویس برای متخصصانی که بودجه قابل توجهی دارند در نظر گرفته شده است.

شاتر صندلی

بهترین سایت های بارگیری رایگان (تورنت و DDL)

تاکنون بهترین سایت های بارگیری پرداخت شده را ارائه داده ایم. ما اکنون در مورد سایت ها صحبت خواهیم کرد تا انواع مختلفی از پرونده ها را به صورت رایگان بارگیری کنیم. توجه داشته باشید که برای برخی – مانند Torrent9 – استفاده از VPN برای بارگیری اجباری است.

مراقب باشید ، به دلیل محتوای غیر مرتبط با آنها ، برخی از سایت های ذکر شده در زیر قانونی نیستند. اگر در آن بارگیری کنید ، خود را در معرض پیگرد قانونی قرار می دهید.

torrent9 (عمومی)

Torrent9 مطمئناً سایت تورنت مورد علاقه برای کاربران اینترنت در حال حاضر است.

این یک دایرکتوری تورنت است که هزاران پرونده مانند فیلم ، سری ، موسیقی ، نرم افزار ، بازی ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، غیرقانونی تلقی می شود زیرا بسیاری از پرونده های ارائه شده در سایت عاری از حقوق نیستند. بنابراین ما شما را بسیار دعوت می کنیم تا پرونده ها را به صورت رایگان بارگیری و به اشتراک بگذارید فقط در صورت داشتن حقوق مالکیت معنوی.

موفقیت Torrent9 تا حد زیادی با سهولت استفاده و با انتخاب بسیار گسترده آن توضیح داده شده است. همچنین ، ایجاد یک حساب کاربری لازم نیست تا بتوانید تورنتهای خود را در این سایت بارگیری کنید. علاوه بر سادگی ، محتوای موجود در این سیستم عامل بسیار متنوع است. در واقع ، برای بسیاری از کاربران ، Torrent9 بهترین سایت بارگیری تورنت محسوب می شود.

تورنت 9

بارگیری منطقه / منطقه دایرکتوری (ژنرال)

در میان سایت های بارگیری برای فیلم ها و سریال ها (با این حال ، به طور غیرقانونی) ، ما نیز می یابیم منطقه Annuaire.کم. شما ممکن است او را تحت نام منطقه بارگیری بشناسید ، اما از ژانویه سال 2020 ، وب سایت رسمی اکنون Zone-Annua است.

بر خلاف Torrent9 که یک سایت تورنت است ، در اینجا یک سایت بارگیری مستقیم است. بنابراین شما از طریق مشتری BitTorrent یا پروتکل P2P عبور نمی کنید ، که باعث می شود بارگیری ها بسیار ساده و سریع باشد.

با این حال ، مانند Torrent9 ، اکثر پرونده های ارائه شده در اینجا عاری از حق نیستند. برای عدم ریسک ، از بارگیری آنها خودداری کنید و از سیستم عامل های پرداخت شده ای که در بخش اول این مقاله ارائه دادیم ، خودداری کنید.

منطقه دایرکتوری

yggtorrent (ژنرالیست)

اگر Torrent9 برای شما کافی نیست ، می توانید انتخاب کنید سایت Torrents Site Yggtorrent را بارگیری می کند. مورد دوم یکی از منابع موجود در فرانسه است و بیش از 3.5 میلیون ثبت نام کننده دارد. با توجه به ردیابی تورنت خصوصی ، شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید صدها هزار پرونده را در آنجا بارگیری کنید.

کیفیت فیلم ها ، سریال ها ، نرم افزار و سایر اسناد که می توانید در آنجا پیدا کنید ، yggtorrent را یکی از بهترین سایت های بارگیری تورنت در سال 2023 می کند.

بار دیگر ، طرف غیرقانونی این سایت برای کلیه حقوق که عاری از حقوق نیستند برجسته می شود. با این حال ، ما هنوز می خواهیم آن را به شما ارائه دهیم زیرا دارای یک کتابفروشی فایل عظیمی است که برای یک بار عاری از حقوق است. ما فقط می توانیم شما را برای بارگیری و به اشتراک گذاری این نوع فایل به صورت قانونی دعوت کنیم.

yggtorrent

در پایان خط (حقوق عاری از حقوق)

اگر به دنبال یک سایت بارگیری رایگان برای داشتن 100 ٪ موسیقی موسیقی رایگان قانونی هستید ، Auboutdufil یک یافته بسیار خوب است. اگرچه در حال حاضر این انتخاب هنوز کاملاً محدود است ، اما کیفیت موسیقی در آنجا وجود دارد.

در اینجا ، هیچ Booba ، Madonna یا Patrick Bruel ، تمام موسیقی هایی که می توانید بارگیری کنید رایگان از حقوق و رایگان است. این یک سایت بسیار خوب برای فن های ویرایش ویدیویی است زیرا می توانید از قطعات سیم برای پس زمینه موسیقی ویدیوی خود استفاده کنید.

روی خط

Pixabay (تصاویر)

سرانجام ، آخرین مورد در این لیست از بهترین سایت های بارگیری رایگان Pixabay است. بر خلاف Shutterstock که یک بستر پرداخت شده است ، این بانک تصویر رایگان است.

متأسفانه ، همانطور که می توانید گمان کنید ، انتخاب به اندازه Shutterstock گسترده نیست. در حالی که دومی بیش از 100 میلیون تصویر دارد ، در اینجا حدود 1 میلیون دسته از دسته ها را با هم ترکیب خواهید کرد. این به شما امکان می دهد بسیاری از مقالات خود را در وبلاگ خود نشان دهید. گفته می شود ، اگر سایت شما به صدها نفر یا حتی هزاران تصویر حق نیاز داشته باشد ، به انتهای رول خود خواهید رسید.

بدیهی است که Pixabay 100 ٪ قانونی است و شما می توانید به همان اندازه که می خواهید بدون هیچ محدودیتی عکس بارگیری کنید. اگرچه هیچ انتساب لازم نیست ، در صورت تمایل می توانید با ثبت لینک در سایت خود ، به نویسنده اعتبار دهید.

دانلود و تماشای سریال های تلویزیونی ، فیلم ها و رویدادها از Apple TV+، MLS Season Pass و Apple TV Cannels

نحوه بارگیری یا تماشای محتوا را از Apple TV+، MLS Season Pass یا کانال های Apple TV پیدا کنید.

یک سریال تلویزیونی ، یک فیلم یا یک رویداد را در iPhone ، iPad یا Mac خود بارگیری کنید

Apple Apple TV در آیفون نمایش دکمه بارگیری برای فصل 2 Ted Lasso در صف

 1. برنامه Apple TV را در iPhone ، iPad یا Mac خود باز کنید.
 2. عناصر موجود را مرور کنید یا یک سریال تلویزیونی ، یک فیلم یا یک رویداد را جستجو کنید.
 3. سری ، فیلم یا رویداد را انتخاب کنید ، سپس دکمه بارگیری را انتخاب کنید.
 4. برای یافتن و تماشای بارگیری های خود ، به برگه کتابخانه بروید ، سپس بارگیری را انتخاب کنید.
 5. شما نمی توانید یک سریال یا یک فیلم بارگیری کنید ? ممکن است به محدودیت بارگیری رسیده باشید یا اینکه زنجیره اجازه بارگیری محتوای آن را نمی دهد*.

* شما نمی توانید محتوای برنامه Apple TV را در Apple TV ، یک تلویزیون هوشمند ، یک دستگاه پخش و سایت تلویزیون بارگیری کنید.سیب.com/fr. در این دستگاه ها فقط می توانید مطالب را بخوانید.

محدودیت های بارگیری

بارگیری ها برای اکثر کانال های Apple TV تا 30 روز در دسترس هستند. برای برخی از کانال ها ، تأخیر ممکن است کوتاه تر باشد.

برخی از کانال های Apple TV احتمالاً تعداد بارگیری های همزمان و همچنین تعداد دستگاه هایی را که می توانید محتوا را بارگیری کنید ، محدود می کنند. هنگام رسیدن به این حد ، یک هشدار برنامه Apple TV دریافت می کنید. اگر می خواهید محتوای بیشتری را بارگیری کنید ، قسمت های تلویزیونی یا فیلم هایی را که قبلاً در یکی از دستگاه های خود بارگیری کرده اید یا یکی از خانواده خود بارگیری کنید ، حذف کنید.

محدودیت های انتشار در چندین دستگاه

 • Apple TV+: اشتراک به شما امکان می دهد تا به طور همزمان شش محتوا را جستجو کنید. اگر اشتراک دانشجویی در Apple Music دارید ، که شامل Apple TV+ برای مدت زمان محدود است ، می توانید Apple TV+ محتوای را همزمان با یک دستگاه پخش کنید.
 • MLS Season Pass: یک اشتراک به شما امکان می دهد تا شش محتوای هر دو توسط شناسه اپل جستجو کنید.
 • کانال های Apple TV: یک اشتراک به شما امکان می دهد تا به طور همزمان سه محتوا را جستجو کنید. برخی از کانال ها می توانند به انتشار همزمان تعداد بیشتری از محتوا اجازه دهند.

گزینه های مشاهده اضافی

 • همچنین می توانید فیلم و سریال های تلویزیونی را در برنامه Apple TV خریداری کنید.
 • در iPhone یا iPad ، می توانید با توجه به طبقه بندی آنها با استفاده از محتوا و محرمانه بودن زمان صفحه عملکرد ، دسترسی به محتوای برنامه Apple TV را محدود کنید. در Apple TV ، می توانید محدودیت هایی را در تنظیمات فعال کنید. همچنین می توانید محدودیت های برنامه Apple TV را در تلویزیون هوشمند خود فعال کنید.
 • اگر نمی توانید محتوای ویدیویی را پخش کنید یا تماشا کنید ، روش دنبال کردن را کشف کنید.

در دسترس بودن برنامه Apple TV ، Apple TV ، Apple TV+Chains ، MLS Season Pass و فروشگاه بسته به کشور و مناطق می تواند متفاوت باشد. در دسترس بودن خدمات در کشور یا منطقه خود را بررسی کنید.

بارگیری غیرقانونی: یکی از بزرگترین توزیع کنندگان سری دزدان دریایی در جهان ناپدید می شود

کیک ، یکی از مهمترین مجموعه های دزدان دریایی در توزیع سری ، در پیامی که این هفته منتشر شده با جامعه خود وداع کرده است. دومی توضیح می دهد که دیگر دریافت نمی کند “عشق” چه کسی او را تحت فشار قرار داد تا تاکنون ادامه دهد. پس از بسته شدن RARBG ، این یکی دیگر از قتل عام ها برای دنیای بارگیری غیرقانونی است.

بارگیری غیرقانونی: یکی از بزرگترین توزیع کنندگان سری دزدان دریایی در جهان ناپدید می شود

بارگیری غیرقانونی

شاید هرگز از صحنه نشنیده باشید. با این حال ، این مطمئناً مهمترین سازمان وب است. نوع گروه بندی از چندین مجموعه دزدان دریایی ، با داشتن اعتبار و مقررات دقیق خود ، این است که توزیع محتوای هک شده را در سایت های بارگیری غیرقانونی مدیریت و سازماندهی می کند. به عبارت دیگر ، اگر قبلاً یک فیلم ، یک سریال یا یک نرم افزار هک کرده اید ، یک فرصت خوب وجود دارد که به لطف صحنه باشد.

به ناچار ، چنین وزنی در بازار سیاه سریعاً به مقامات خنجر می زد. از سال 2020 ، آنها از نزدیک به اعضای این شبکه علاقه مند بوده اند و مرتباً تشنج ها و دستگیری های در مقیاس بزرگ را انجام می دهند. بنابراین دشوار است که ادعا کنیم آیا این دومی است که باعث سقوط کیک ها شده است ، یا اگر این گروه خود را تأیید می کند ، این فقط یک تصمیم داخلی است.

کیک دیگر نیست ، بارگیری غیرقانونی یکی از بزرگترین توزیع کنندگان خود را از دست می دهد

کار کیک در سال 2020 با توزیع قسمت 16 فصل 7 آغاز شد 100. چند سال بعد ، جمعی که با تبدیل شدن به یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان این بخش ، با انتشار کمتر از 7000 قسمت در وب ، با نرخ متوسط ​​50 قسمت در هفته ، به عنوان یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان این بخش ، تخصص داشت. واقعیت غیرمعمول ، این گروه هنوز بارگذاری های خود را توسط یک فایل متنی حاوی کلمات عنوان امضا کردند کیک پوند رپر دریک.

سرانجام ، ماجراجویی این هفته به پایان رسید. کیک در پیامی که به جامعه خود منتشر شده است ، انحلال خود را اعلام می کند. “هنگامی که ما شروع کردیم ، ما قول دادیم که اگر عشق [کاربران] را از دست دادیم ، همه چیز را متوقف کنیم. امروز ، عشق دیگر نیست “, مجموعه را می نویسد. اندکی پس از بستن RARBG ، دنیای بارگیری غیرقانونی بار دیگر در عزاداری است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست