10 سیستم عامل/برنامه ریزی سفر برای ایجاد مسیرهایی برای تعطیلات بعدی خود – Geekflare ، تعطیلات 2022: این 7 برنامه ضروری برای سازماندهی یک سفر.

تعطیلات 2022: این 7 برنامه ضروری برای سازماندهی بهترین سفر

این امکان را به شما می دهد تا سفرهای خود را مطابق مراکز علاقه خود ، ترجیحات و بودجه خود برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که هرگز با نگه داشتن اثری از تمام جزئیات لازم از سفرهای خود (مانند رزرو اسکان ، فرصتی را از دست نخواهید داد. گزینه های حمل و نقل ، انتقادات معده و موارد دیگر).

10 سیستم عامل برنامه ریزی/برنامه ریزی سفر برای ایجاد مسیرهایی برای تعطیلات بعدی خود

طی دو دهه گذشته ، بخش گردشگری تجدید حیات را تجربه کرده است ، مردم به طور فزاینده ای به سفر و کشف فرهنگ های دیگر علاقه مند هستند. این پیشرفت باعث شده است که چندین شرکت در صنعت گردشگری شرکت کنند که این امر به تحریک رشد کمک کرده است.

عوامل مختلفی در توسعه گردشگری نقش داشته اند. یکی از آنها این است که مردم به طور فزاینده ای به مقصدهایی که تجربیات منحصر به فردی ارائه می دهند علاقه مند هستند.

علاوه بر این ، تقاضای فزاینده ای برای بسته های تعطیلات وجود دارد که امکان دسترسی به مکان های مختلف را فراهم می کند ، که به جذب گردشگران از سراسر جهان به مقصد های مختلف کمک کرده است.

گردشگری چندین مزیت دارد. علاوه بر ایجاد مشاغل ، به رشد اقتصادی نیز کمک می کند. بنابراین او می تواند با تولید درآمد به اقتصاد محلی کمک کند. به همین دلیل دولت ها هزینه های خود را در برنامه های گردشگری افزایش داده اند.

گردشگرایی

چگونه همه گیر بخش سفر را تغییر داد ?

بخش گردشگری تنها کسی بود که توسط همه گیر مورد توجه قرار گرفت. با وجود مشکلات پیش آمده ، بسیاری از مقصد امروز از سرگیری تعداد بازدید کنندگان ، افرادی که در حال تجدید نظر در پروژه های مسافرتی خود هستند ، ثبت می کنند.

اما سوالی که امروز مطرح می شود این است که چگونه شرکت ها می توانند اطمینان حاصل کنند که فعالیت های توریستی آنها در برابر همه گیری های آینده مقاومت می کند.

با توجه به محدودیت های تحمیل شده در سفرهای بین المللی ، مسافران نمی توانند در طول بحران Covvi به مناطق خاصی بروند. بنابراین بسیاری از افراد مجبور بودند سفر خود را لغو کنند یا راه های دیگری برای حل مشکل پیدا کنند. این باعث ناراحتی زیادی برای کسانی شد که قصد سفر داشتند.

خوشبختانه ، شرکت ها با اتخاذ برنامه های مسافرتی که تمام اطلاعات مورد نیاز کاربران را هنگام مراجعه به مقصد جدید ارائه می دهند ، صلاحیت بیشتری پیدا کرده اند.

قبل از عزیمت ، می توانید از قبل به خوبی برنامه ریزی کنید و در مورد وضعیت منطقه ای که قصد بازدید از آن را دارید بدانید. ما می توانیم به لطف این برنامه ها/سیستم عامل های خارق العاده هر کاری را که می خواهیم انجام دهیم.

با استفاده از یک برنامه سفر ، می توانید سفرهای خود را برنامه ریزی و رزرو کنید. این برنامه ها به شما امکان می دهد پروازهای ارزان قیمت ، هتل های رزرو کرده و بهترین پیشنهادات سفر را پیدا کنید. علاوه بر این ، آنها ویژگی های منحصر به فردی مانند به روزرسانی های زمان واقعی در مورد تأخیرها و لغو ها را ارائه می دهند تا بتوانید سفر خود را راحت تر برنامه ریزی کنید.

در این مقاله ، مشخصات برنامه های برنامه ریزی و رزرو سفر را بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم مواردی را که مناسب سفر شما است ، تعیین کنیم.

برنامه های برنامه ریزی سفر و برنامه های رزرو سفر

برنامه ریزی تعطیلات بعدی شما می تواند استرس زا باشد ، اما گزینه هایی برای در نظر گرفتن وجود دارد. با یک برنامه برنامه ریزی سفر می توانید تمام اطلاعات خود را وارد کرده و مطابق بودجه خود برنامه ریزی کنید بدون اینکه درخواست را ترک کنید.

گزینه دیگر استفاده از برنامه رزرو سفر برای رزرو مستقیم از هتل ها و سایر ارائه دهندگان خدمات مسافرتی است. انتخاب بین برنامه برنامه ریزی سفر و یک برنامه رزرو سفر به چندین عامل بستگی دارد و بنابراین درک تفاوت آنها ضروری است. بنابراین اجازه دهید تفاوت های اساسی بین این دو نوع برنامه را بررسی کنیم.

برنامه های برنامه ریزی سفر سفر

یک برنامه برنامه ریزی سفر هنگام تهیه سفر ، انعطاف پذیری و شخصی سازی بیشتری را ارائه می دهد. برخی از برنامه ها به شما امکان می دهند برنامه های خود را در طول مسیر اصلاح کنید ، به عنوان مثال با ایجاد مسیرهای شخصی یا اضافه کردن یادداشت ها.

بنابراین ، لازم نیست نگران محدودیت ها یا محدودیت های تحمیل شده توسط وب سایت های رزرو سفر هنگام برنامه ریزی سفر خود باشید. علاوه بر این ، بیشتر برنامه های رزرو سفر به شما در رزرو پرواز ، هتل ها و سایر انواع اسکان کمک می کنند.

همچنین می توانید در مورد انواع خاصی از اسکان (مانند خوابگاه های جوانان) یا به دست آوردن مشاوره برنامه سفر ، گام به گام ارائه دهید. علاوه بر برنامه ریزی تعطیلات خود ، می توانید از برنامه های برنامه ریزی سفر نیز برای تعیین عواملی مانند رابط کاربری ، در دسترس بودن مقصد و ارزیابی سایر کاربران استفاده کنید.

به طور کلی ، تفاوت اصلی این دو نوع برنامه در این است که برنامه های رزرو سفر به شما در رزرو فعالیت های خاص یا خدمات مرتبط با سفر خود کمک می کند (مانند پرواز ، هتل ها و غیره.). از طرف دیگر برنامه های برنامه ریزی سفر ، انعطاف پذیری و آزادی بیشتری را در سازماندهی سفر خود به شما ارائه می دهند.

بهترین برنامه ها برای برنامه ریزی سفر بعدی شما

تعطیلات به شما امکان می دهد از روزمره خارج شوید و با خانواده و دوستان خود وقت بگذارید. با این حال ، ممکن است برنامه ریزی برای تعطیلات بسیار جالب باشد – وسواس داشته باشید که چه چیزی را در چمدان خود قرار دهید ، به دنبال پرواز مناسب باشید یا رزرو کنید می تواند زمان زیادی را به خود اختصاص دهد و معلوم شود که خسته کننده است.

در اینجا لیستی از برنامه های کاربردی عالی/برنامه ریزی سفر وجود دارد که تعطیلات بعدی شما را به یاد ماندنی تر می کند.

کتاب گزارش

شما قبلاً خواسته اید با کوله پشتی یا دوچرخه خود از ایتالیا عبور کنید ، یا در آند پیاده روی کنید ، اما هرگز نمی دانستید که چه کاری انجام دهید ? خبر خوب این است که شما دیگر نیازی به نگرانی در مورد هر چیزی ندارید ، زیرا یک برنامه برنامه ریزی سفر به نام Logbook اکنون می تواند به شما کمک کند بدون نیاز به برنامه ریزی هر چیزی رویای خود را تحقق بخشید.

WanderLog با بیش از یک میلیون بررسی کاربر و بیش از 10 میلیون عکس بارگیری شده ، یکی از محبوب ترین برنامه های برنامه ریزی سفر در بازار است. شما نه تنها می توانید سفر رویاهای خود را برنامه ریزی و رزرو کنید ، بلکه نکات مسافر را که قبلاً در سایت بوده است نیز دریافت کنید.

رکود

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا Wanderlog ، ابزار نهایی سفر ، می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. اول از همه ، این یک ابزار برنامه ریزی سفر فوق العاده کامل و دوستانه است.

این امکان را به شما می دهد تا سفرهای خود را مطابق مراکز علاقه خود ، ترجیحات و بودجه خود برنامه ریزی کنید و اطمینان حاصل کنید که هرگز با نگه داشتن اثری از تمام جزئیات لازم از سفرهای خود (مانند رزرو اسکان ، فرصتی را از دست نخواهید داد. گزینه های حمل و نقل ، انتقادات معده و موارد دیگر).

علاوه بر ویژگی های کامل ، WanderLog طیف وسیعی از خصوصیات را ارائه می دهد که آن را برای مسافران از تمام تجربه های تجربه مناسب می کند. به عنوان مثال ، شما می توانید بر اساس توصیه های سایر مسافران ، مسیرهای شخصی سازی شده ایجاد کنید یا از برنامه ریز برای پیروی از پیشرفت خود استفاده کنید.

اگر به دنبال ابزاری برای کمک به شما در برنامه ریزی یک سفر واقعاً فراموش نشدنی هستید ، WanderLog ارزش آن را دارد که در نظر گرفته شود.

دانلود – Android | منزوی

سفر

این به این دلیل نیست که شما سفر نمی کنید که پروژه های تعطیلات شما باید قطع شود. با تشکر از برنامه Tripit ، می توانید به راحتی پروژه های مسافرتی خود را سازماندهی کرده و سفر بعدی خود را بدون حادثه انجام دهید.

برنامه ای مانند Tripit به گردشگران این امکان را می دهد تا سفرهای خود را به طور مؤثرتر از همیشه برنامه ریزی کنند. با تشکر از ویژگی های مختلف که آن را به یک ابزار عالی برای مسافران ، مانند یادداشت های مسافرتی ، جستجوهای ذخیره شده و یک بیننده کارت که آفلاین کار می کند ، می تواند ابزاری مناسب برای مسافران باشد.

هنگامی که ایمیل های تأیید خود را به Tripit ارسال می کنید ، از همه چیز مراقبت می کند: ایجاد یک مسیر دقیق برای نظارت بر هزینه های شما ، Tripit مراقبت از همه چیز را برای شما انجام می دهد. دستگاه های Android و iOS می توانند از این برنامه استفاده کنند ، که باعث می شود در هر کجا که هستید استفاده را آسان کند.

2-1

علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، Tripit مزایای بسیاری را به مسافران ارائه می دهد. به عنوان مثال ، این می تواند به شما کمک کند تا سفر خود را با توجه به مقصد گردشگری محبوب برنامه ریزی کنید یا از ترافیک در راه بازگشت جلوگیری کنید.

و اگر یک واقعه پیش بینی نشده در طول سفر شما رخ دهد ، شامل تمام اطلاعات مورد نیاز شما برای تغییر سریع مسیر شما است.

دانلود – Android | منزوی

کله پاچه

آیا داشتن یک کارت شخصی در سفرهای خود عالی نیست ? برنامه SkRatch به شما امکان می دهد. این وب سایت کارتهای تعاملی و قابل تنظیم را با نرم افزار برنامه ریزی خودکار سفر ترکیب می کند.

شما می توانید بیش از 18000 کشور ، قلمرو ، شهرها ، مناطق ، استان ها و ایالت ها را در نقشه خود اضافه کنید. با تشکر از Skratch ، می توانید از سفر بعدی خود جلو بروید و ماجراجویی بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

3

این که آیا شما یک شهر جدید را کاوش کرده اید یا مکان های مورد علاقه خود را مجدداً مورد بررسی قرار داده اید ، Skratch Maps به شما امکان می دهد در مسیر مناسب بمانید. به لطف نقشه های خراش ، می توانید مسیرهایی را برای همه جاذبه ها و رستوران های واقع در نزدیکی موقعیت فعلی خود بدست آورید.

همچنین می توان یادداشت ها را با توجه به نیاز سفر خود اضافه کرد و کارت را شخصی سازی کرد. برای شروع ، برنامه را بارگیری کرده و یک حساب رایگان ایجاد کنید. سپس شروع به کاوش کنید. و فراموش نکنید که تجربیات خود را با سایر کاربران Skratch به اشتراک بگذارید زیرا دوست دارند نظرات سایر اعضای جامعه را بشنوند.

دانلود – Android | منزوی

سه برابر

با تعداد بیشتری از افراد که هر روز سفر می کنند ، یافتن زمان برای برنامه ریزی سفرهای خود دشوار می شود ، به خصوص اگر لیست طولانی از مکان های بازدید داشته باشید.

این ممکن است اتفاق بیفتد که شما باید آخرین لحظه را تغییر دهید ، به عنوان مثال زیرا یک رویداد رخ داده است یا اینکه کسی فراموش کرده است سفر شما را برنامه ریزی کند. Triptile یک پورتال وب است که به شما کمک می کند با ایجاد یک مسیر شخصی سازی شده در چند دقیقه از این مشکلات جلوگیری کنید.

4

Triptile یک سازمان دهنده مسافرتی در اروپا است که 400 مقصد و 300 مدل ارائه می دهد که می توانید آنها را برای تطبیق آنها با نیازهای شخصی خود اصلاح کنید. این برای همه کسانی که مایل به برنامه ریزی سفر به اروپا هستند ، خواه آنها گردشگر مبتدی باشند یا مسافران باتجربه ، کاملاً مناسب است.

اطلاعات بی شماری از جمله کارتهای دقیق ، لیست جاذبه ها و رستوران ها و همچنین نظرات سایر مسافران در دسترس است.

علاوه بر مسیرها ، نکات و مشاوره ، این سایت همچنین یک رابط کاربری دو زبانه به مشتریان خود ارائه می دهد. خواه یک سفر کوتاه یا تعطیلات طولانی را برنامه ریزی کنید ، Triptile یک منبع ارزشمند است.

سه گانه

اگر یک سفر طولانی مدت را برنامه ریزی کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که آیا ارزش سرمایه گذاری وقت و هزینه خود را در ابزاری مانند Triphobo دارد.

این پلتفرم با کمک به شما در یافتن مکان هایی برای بازدید از جاذبه ها به لطف نظرات سایر مسافران ، باعث صرفه جویی در وقت می شود. از طرف دیگر ، همچنین می تواند با ارائه تخفیف در مکان های مختلف ، از تعویض کیف پول شما به طور غیر ضروری جلوگیری کند.

ویدیو یوتیوب

Triphobo یک بستر جدید برنامه ریزی سفر است که قول می دهد سازمان تعطیلات شما را تسهیل کند. این پورتال است که تمام کارها را برای شما انجام می دهد ، از جستجوی بهترین پروازها و هتل ها تا برنامه ریزی برنامه سفر شما.

بهترین این است که تاریخ ها و مقصد خود را درک کنید و Triphobo از بقیه مراقبت می کند. شما حتی می توانید یادداشت ها را اضافه کرده و در این راه رزرو کنید ، بنابراین همیشه همه چیزهایی را که برای ایجاد یک سفر بدون دردسر نیاز دارید ، خواهید داشت.

Triphobo به افراد کمک می کند تا با گروه بندی تمام اطلاعات لازم در یک رابط کاربری آسان ، تعطیلات خود را برنامه ریزی کنند.

Triphobo همچنین انواع فیلترها و گزینه های مختلف را برای اطمینان از این که اطلاعات به طور خاص با نیازهای کاربر سازگار است ارائه می دهد. کاربران می توانند بدون نیاز به مرور صفحات نتایج بی پایان به راحتی بسته تعطیلات ایده آل را پیدا کنند.

وابسته به سنگی

اگر به دنبال راهی برای برنامه ریزی تعطیلات خود هستید اما در وب سایت های مسافرتی احساس گم شدن می کنید ، نگران نباشید. برنامه برنامه ریزی سفر Sygic برای کمک به شما وجود دارد.

این یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد مسیرهای تعطیلات شخصی را ایجاد کنید. این برنامه شامل بیش از 180،000 مقصد در بیش از 150 کشور جهان است ، به طوری که در یافتن بهترین مکان توریستی خود مشکلی نخواهید داشت. علاوه بر این ، در صورت گم شدن یا در صورت نیاز به کمک ، کمک زنده از برنامه همیشه در دسترس است.

5

Sygic یک برنامه شناخته شده و قابل اعتماد است که می تواند به شما در برنامه ریزی سفر خود به روشی کمک کند که هرگز تصور نمی کردید. در اینجا دلایلی وجود دارد که باید Sygic را به عنوان یک ابزار برنامه ریزی سفر انتخاب کنید.

اول از همه ، برخلاف سایر ابزارهای برنامه ریزی سفر ، Sygic به شما امکان می دهد همه چیز را شخصی سازی کنید ، از کارت ها تا نمایش در قسمت های ورود داده ها. این بدان معنی است که شما می توانید طرحی سازگار با نیازهای خود و علایق خود ایجاد کنید.

دوم ، این یک عملکرد پیشرفته برنامه ریزی گشت و گذار را ارائه می دهد ، و به شما امکان می دهد همه جنبه ها ، جاذبه های توصیه های رستوران را کشف کنید.

سرانجام ، Sygic راهنماهای مسافرتی را برای بیش از 10،000 مکان ارائه می دهد ، و تمام مقصد اصلی جهان را پوشش می دهد. به طور کلی ، Sygic یک برنامه عالی برای همه کسانی است که مایل به سازماندهی سفرهای خود یا حرکت سریع به شهر هستند.

دانلود – Android | منزوی

کایاک

این که آیا شما یک مسافر باتجربه هستید یا شروع می کنید ، رزرو پرواز آنلاین می تواند یک تجربه طولانی و ناامید کننده باشد. اما با کمک کایاک ، یافتن بهترین پیشنهادات در بلیط های هواپیما و سازماندهی سفر خود برای مقصد بعدی خود بدون اینکه مجبور به ترک صندلی خود شوید ، آسان است.

کایاک به یک دلیل خوب یکی از محبوب ترین برنامه های رزرو سفر در اینترنت است. این اطلاعات را در مورد پرواز ، هتل ها و بسته های تعطیلات به کاربران ارائه می دهد ، که همه برای شما طراحی شده اند تا به سرعت آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

علاوه بر این ، ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد: بستر رزرو آن به شما امکان می دهد قیمت منابع مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و به راحتی بهترین پیشنهاد را برای سفر خود پیدا کنید.

ویدیو یوتیوب

یکی دیگر از خدمات مهم ارائه شده توسط تیم فرهنگ سفر ، جستجوی مقصد است. با جستجوی مقصد های مختلف در سراسر جهان ، آنها می توانند گزینه های بی نظیری را به مسافران ارائه دهند.

این که آیا شما به دنبال تعطیلات آرامش بخش در ساحل هستید یا سفر پر از ماجراجویی در اروپا ، تیم فرهنگ سفر همه چیز را برنامه ریزی کرده است.

سرانجام ، بسیاری از مسافران اغلب در طول سفر خود را گم می کنند. برای حل این مشکل ، تیم فرهنگ سفر تورهای هدایت شده رایگان در سراسر جهان را ارائه می دهد.

این بازدیدها به زبان انگلیسی و به زبانهای دیگر در دسترس است ، بنابراین برای مسافران آسان است که بتوانند نیازهای آنها را پیدا کنند. پس چرا صبر کن ? امروز تعطیلات رویایی خود را با تیم فرهنگ سفر برنامه ریزی کنید.

دانلود – Android | منزوی

سه گانه

سفر به خارج از کشور بدون اطلاعات و برنامه ریزی کافی می تواند فاجعه بار باشد ، به خصوص اگر راه طولانی داشته باشید. این جایی است که Triffy به بازی می رسد: برنامه رزرو سفر آسان برای استفاده از مسافران به مسافران کمک می کند تا سفرهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

6

Trife یک برنامه آنلاین ایده آل برای مرور مقصد های مختلف و یافتن سفر ایده آل است. همچنین می توانید با رزرو هتل ها ، یافتن پروازهای مقرون به صرفه و غیره از این برنامه برای سازماندهی سفرهای خود استفاده کنید.

خواه برای کار یا برای تفریح ​​سفر می کنید ، Tipify همه چیز را برای سفرهای خود دلپذیر و دردسر می کند.

دانلود – Android | منزوی

سه گانه

مسافرت یکی از جالب ترین راه ها برای کشف فرهنگ های جدید و زیبایی های دنیای اطراف شماست. اما یافتن محل اقامت ، برنامه ریزی حمل و نقل و جلوگیری از کلاهبرداری می تواند یک سردرد واقعی باشد.

Tripbucket با تضمین یک مسیر سازمان یافته قبل از عزیمت به شما کمک می کند تا بر این مشکلات مشترک غلبه کنید.

تصویر -2022-09-29-221036

یکی از اصلی ترین مزایای Tripbucket این است که به طور خاص با بودجه محدود به مسافران خطاب می شود. بسیاری از آژانس های مسافرتی دیگر خدمات مشابهی ارائه می دهند ، اما به طور کلی گران تر هستند.

از طرف دیگر ، Tripbucket همچنین انواع مختلفی از گزینه های پرداخت را بدون هزینه های آزار دهنده ارائه می دهد ، که این امر پرداخت مشتریان را تسهیل می کند.

سرانجام ، Tripbucket یک جامعه بزرگ مسافر را توسعه داده است که می تواند به شما در رزرو سفر ایده آل ، هر بودجه شما کمک کند.

دانلود – Android | منزوی

نتیجه

برنامه ریزی یک سفر می تواند ارعاب کننده باشد ، اما با برنامه های کاربردی/سیستم عامل مناسب می تواند بسیار ساده تر باشد. در این مقاله لیستی از بهترین برنامه ها/سیستم عامل های مسافرتی تهیه شده است تا به شما در برنامه ریزی سفر بعدی خود سریع و به راحتی کمک کند.

این برنامه ها/سیستم عامل ها شامل هر آنچه شما نیاز دارید ، از پرواز به هتل ها ، به طوری که سفر شما تا حد امکان انجام می شود. بنابراین ، اگر شما آماده برنامه ریزی ماجراجویی بعدی خود هستید ، امروز یکی از این سفر/سیستم عامل های عالی سفر را ببینید.

اکنون می توانید با بهترین برنامه های حمل و نقل عمومی مشورت کنید تا از نقطه A تا نقطه B دریافت کنید.

تعطیلات 2022: این 7 برنامه ضروری برای سازماندهی بهترین سفر

  • بهترین برنامه ها برای آماده سازی تعطیلات خود

نکته اصلی برای سازماندهی سفر همیشه مشمول مشکلات است ، در اینجا برنامه هایی وجود دارد که به شما در بالادست و در طول تعطیلات کمک می کند.

رزرو ، قیمت ، چمدان. اگر این روند قطع شود ، برنامه های تلفن هوشمند شما می تواند از سازمان تعطیلات شما پشتیبانی و تسهیل کند. از رزرو ، تا سازمان تا زمان بازگشت ، استفاده از این برنامه ها گاهی اوقات می تواند بسیار مفید باشد.

Packr ، برنامه چمدان برای فراموش کردن هیچ چیز

تعطیلات خوب بدون چمدان های پر از چاه چه خواهد بود ? برای فراموش کردن چیزی و عدم خطر خراب کردن استراحت ، برنامه PACKR (iOS) ضروری است. با نشان دادن مقصد ، تاریخ سفر خود ، نوع محل اقامت ، وسایل حمل و نقل یا حتی فعالیت ها ، می توانید به طور خودکار یک لیست جامع از همه عناصر و لباس های مورد نیاز برای تعطیلات خود داشته باشید. به علاوه حق فراموش شدن.

Tripit ، برای برنامه ریزی تمام رزروهای خود

برنامه TripLT (iOS و Android) برای همه کسانی که با اسناد رزرو گم شده اند کمک گرانبهایی خواهد بود (هتل ها ، رستوران ها ، پرواز. ). این امکان را به شما می دهد تا تمام اطلاعات مربوط به سفر خود را برای ایجاد یک تقویم جمع کنید. استفاده ساده است و می توان بدون اتصال به اینترنت انجام داد: پس از رزرو فقط ایمیل را به برنامه منتقل کنید و به طور خودکار به تقویم شخصی تعطیلات شما اضافه می شود.

هاپر ، برای خرید در زمان مناسب

از بین بیشماری برنامه های مقایسه پرواز ، Hopper (App Store و Google Play) یکی از ساده ترین استفاده ها است. او به طور برجسته به شما در مورد زمان خرید بلیط های خود توصیه می کند. اگر احتمالاً قیمت ها افزایش یابد ، برنامه خرید بلیط را توصیه می کند و در مقابل اگر به طور بالقوه کاهش یابد ، او به شما می گوید قبل از گرم کردن کارت اعتباری صبر کنید.

fofly ، برای ترس از هواپیما

برای افرادی که از هواپیما می ترسند (iOS و Android) ابزاری است که می تواند کمک کند. این تمرینات آرامش و یک تمرین انسجام قلبی را تنظیم می کند. این یک سؤال به ویژه در مورد تمرکز بر تنفس شما در صورت استرس خواهد بود.

دوولینگو

Duolingo (iOS) اگر به کشوری سفر کنید که زبان شما به آن تسلط ندارید و می خواهید بتوانید ارتباط برقرار کنید ، برنامه مناسبی است. از طریق تمرینات سرگرم کننده برای یادگیری اصول یک زبان خارجی.

ماهی قزل آلا

برای همه سفرها با دوستان ، اغلب مشکل پرداخت پرداخت می شود. با استفاده از برنامه نیازی به محاسبات آموخته شده یا ریاضیات در گروه نیست: شما مبالغ مختلفی را که توسط هر یک صرف شده است ضبط می کنید و این برنامه ای است که وظیفه به اشتراک گذاری (به طور مساوی) بین شما را دارد که همه باید بپردازند.

توصیه مسافران ، برنامه وزارت امور خارجه

با 191 پرونده به روز شده کشور ، برنامه وزارت امور خارجه (iOS و Android) مطابق مقصد شما ضروری است. به خصوص برای توصیه های امنیتی و بهداشتی و پیوندی به سرویس آریان. این امر به شما امکان می دهد اگر وضعیت دنیایی که باید تغییر دهید به طور خودکار هشدار دهید.