10 نکته برای نحوه گرفتن عکس های زیبا | Momomdo Discover ، چگونه عکس های زیبا را بگیرید: توصیه 3 جوانب مثبت – Châtelaine

نحوه گرفتن عکس های زیبا: توصیه 3 جوانب

سفر صبحگاهی در پل لویینگ لوئیز در مرکز کپنهاگ

10 نکته حرفه ای برای گرفتن عکس های زیبا

تلفن دیجیتال و جمع و جور عکاسی سفر را متحول کرده اند و بنابراین به ما امکان می دهند تعداد زیادی عکس بگیریم. در واقع ، کمتر از 350 میلیون عکس هر روز در فیس بوک بارگیری می شود! اما ، بیایید صادق باشیم: بیشتر ما باید نکاتی را برای نحوه گرفتن عکس های زیبا دنبال کنیم! بنابراین چگونه می توانیم در عکس های تعطیلات خود موفق شویم? ما از توماس سندرگارد ، یکی از مشهورترین عکاسان دانمارکی که در حال حاضر در اینستاگرام است ، پرسیدیم تا 10 نکته حرفه ای خود را برای گرفتن یک عکس خوب به ما ارائه دهد. بهترین دوربین همان چیزی است که شما با خود دارید
“من طرفدار بزرگی از عکسهای گرفته شده با تلفن هوشمند و امکاناتی هستم که از نظر تیراندازی و انتشار ، بلکه در تعامل بین عکاسان در اینستاگرام ، هم از نظر تیراندازی و هم در تعامل امکان پذیر است. این گفته ، چند ماه پیش ، من به خودم یک وسیله جمع و جور با کیفیت بالا دادم ، و من هنوز هم آن را با خود دارم تا عکسی بگیرم که کمتر خودجوش باشد. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - تلفن همراه

نمای کپنهاگ از پورتوس Domus

فقط در صورتی که می دانید چه کاری انجام می دهید از فلاش استفاده کنید
“اگر نمی دانید چگونه به درستی از فلاش استفاده کنید ، اصلاً از آن استفاده نکنید. عکاسی فلش تقریباً به خودی خود یک هنر است و می تواند یک نمایش استثنایی داشته باشد به شرط اینکه بدانید چگونه می توانید کارها را به خوبی انجام دهید. اگر عکس های داخلی زیادی می گیرید ، خود را به یک فلاش “کبرا” که به سمت سقف هدایت خواهید کرد ، تجهیز کنید ، اما هنوز هم به آموزش زیادی نیاز دارد! برای به دست آوردن حساسیت زیاد نسبت به نور ، باید سرعت و باز کردن دستگاه خود را تنظیم کنید ، یا حساسیت ISO را افزایش دهید. این می تواند دانه و سر و صدا را به عکس اضافه کند ، اما لزوماً چیز بدی نیست. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - فلش

اسکیت جمعه شب در کپنهاگ

از پاییز استفاده کنید
“پاییز فصل ایده آل برای عکاسی است ، به خصوص اگر تصاویر پر از رنگ را دوست دارید. چراغ کم که در این زمان از سال داریم مشکلی نیست ، فقط لازم است چندین آزمایش برای به دست آوردن تنظیمات مناسب انجام شود. به عنوان مثال ، برای به دست آوردن شبح های زیبا ، درختان برهنه را در پس زمینه آسمان خاکستری یا آبی عکاسی کنید. و در مورد این ورق های زرد ، از آنها به عنوان تنها رنگ غالب در یک مجموعه خاکستری یا تک رنگ ، برای مجموعه ای از زیباترین اثر استفاده کنید. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - جو

یک روز صبح مه آلود در Faelledparken در کپنهاگ

با لنز 50 میلی متری نمی توانید اشتباه کنید
“اگر می خواهید از مردم عکس بگیرید ، نمی توانید با یک لنز 50 میلی متری اشتباه کنید. این یک هدف به طور کلی ارزان و واقعاً عمومی است. اگر ترجیح می دهید بیشتر از مناظر عکاسی کنید ، سپس در یک سه پایه و همچنین یک کنترل از راه دور سرمایه گذاری کنید (برای جلوگیری از لرزش یا گرفتن عکس از شما). برای این نوع صید نیز به زاویه بزرگی احتیاج خواهید داشت. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - هدف

شنا در گلد بیچ سیتی ، آلانیا ، Türkiye

جرات عکاسی از مردم
“عکاسی از یک منظره خیلی دشوار نیست. بیشتر ما قادر به عکاسی از غروب خورشید هستیم ، تنها مشکل این است که به درستی آن را قاب کنید. گرفتن عکس از افراد به این معنا که کنترل کمتری بر صحنه دارید و این که شما نیز باید با مهارهای خود انجام دهید ، دشوارتر است. چگونه به یک غریبه در خیابان نزدیک شویم تا پرتره خود را ترسیم کنیم? و اگر گرفتار عکسی در خیابان شد? به هر حال ، آن را امتحان کنید. شما همیشه از انجام این کار خوشحال خواهید شد. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - مردم

نایروبی، کنیا

عکسهای سرقت شده
“عکس با تلفن هنگام تلاش برای پنهان کردن به خصوص عملی است ، تا در صحنه ای که می خواهید عکس بگیرید تأثیر نگذارید. عکس خیابانی نمونه خوبی است و برخی از بهترین تصاویر من با آیفون من ضبط شده است. برای اینکه متوجه نشوید ، با قرار دادن هدفون خود به موسیقی گوش دهید و با استفاده از دکمه روی کابل ، عکس های خود را تحریک کنید. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - موضوع

سفر صبحگاهی در پل لویینگ لوئیز در مرکز کپنهاگ

از عکس ها خودداری کنید
“اینستاگرام مطمئناً در منشأ ضرب این عکسهای غیرقابل تحمل است و باید اعتراف کنم که در این مورد شرکت کرده ام. اگر به بارسلونا می روید ، لازم نیست در مقابل Sagrada Familia سلفی درست کنید و در طول سفر به NYC ، هیچ کس شما را مجبور نمی کند از غروب خورشید از ویلیامزبرگ یا منظره از مرکز Rockfeller عکس بگیرید. نسبتاً کنجکاو باشید و از مسیر مورد ضرب و شتم استفاده کنید ، تا با افراد محلی ملاقات کنید که یاد خواهید گرفت که زیباترین مکان های عکاسی در کجا هستند. من اغلب وقتی مکان جدیدی را کشف می کنم به حساب های اینستاگرام های محلی متصل می شوم ، مثل این است که راهنمای محلی خودم (و رایگان باشد!) چه کسی عکس را به اندازه من دوست دارد. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - چشم انداز

شناگران کوچک در هتل GoldCity Spa & Wellness ، Alanya ، Türkiye

با صحنه مخلوط کنید
“وقتی به یک مکان جدید رسیدید ، به طور طبیعی هوشیارتر و در جستجوی چیزهای جالب برای عکس گرفتن هستید. اگر از یک شهر بازدید می کنید ، مکان خوبی پیدا کنید ، از خود به عنوان مثال در یک کوچه متحرک بپرسید و صحنه خود را شماره گیری کنید ، تنظیمات خود را درست کنید و منتظر باشید تا افراد وارد تنظیمات شما شوند تا شروع به تیراندازی کنند. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - نور

سفر صبحگاهی در پل لویینگ لوئیز در مرکز کپنهاگ

در ارتباط باش
“هیچ چیز شما را به عکس های خود نزدیک نمی کند تا 5 ساعت در یک اتاق تاریک و تنها با دو چاپ بیرون بروید! این همه خوش شانس نیست که بتوانند با آرژانتین شلیک کنند و حتی کمتر بتوانند عکس های خود را در یک اتاق تاریک توسعه دهند ، اما اگر فرصتی دارید ، این کار را انجام دهید! شما در مورد ترکیب ، نمایشگاه و توسعه چیزهای زیادی خواهید آموخت. هرچه عکسهای بیشتری بگیرید ، بیشتر به ترکیب فکر می کنید ، چه چیزی قبلاً کار کرده است و چه چیزی کار نمی کند. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - قاب بندی

از BMX تا Plug N Play ، یک پارک فعالیت شهری در Ørestad ، کپنهاگ

vscocam برای همه چیز مربوط به روتوش
“برنامه مورد علاقه من VSCOCAM برای همه گزینه های بسیار طبیعی و فیلترهای ارائه شده است. من همچنین از Snapseed (برای تنظیمات کوچک که در Vscocam ساخته نمی شود) ، Mextures و Darkroom استفاده می کنم. »»

نحوه گرفتن عکس های زیبا - چشم انداز

Falls Fabulous Skógafoss ، ایسلند

حالا ، هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند! تعطیلات بعدی خود را برنامه ریزی کنید و به مسلسل آماده شوید!

نحوه گرفتن عکس های زیبا: توصیه 3 جوانب

برای ساختن عکس هایی که گالری را خیره می کند ، نیازی به چمدان یک دستگاه بالا نیست. فقط توصیه های عکاسان حرفه ای را دنبال کنید.

توسط ماری پریس 13 ژوئیه 2021

عکسهای تعطیلات Monic Richard

مونیک ریچارد متخصص در پرتره ، همچنین یک عکس دکوراسیون کمی تهیه می کند. او بخشی از کتاب خود را “چهره پنهان پرتره) (نسخه های Flammarion) به مناظر و سفر اختصاص داد.

ریچارد

به خوبی از نور استفاده کنید
ما خود را به روشنایی قرار می دهیم. موضوع پس از آن به خوبی روشن شده است و ما از بازتاب در لنز جلوگیری می کنیم. برای عکاسی از غذاهای کوچک خوب شما در غواصی ، ما از نوری که کنار می افتد طرفداری می کنیم: این به غذا تسکین می دهد.

از تلفن نترسید
این دستگاهی نیست که استعداد را ایجاد می کند – این چشم عکاس و نوری است که حساب می شود. و تلفن ها در سالهای اخیر آنقدر بهبود یافته اند که موفقیت در عکس های باشکوه در دسترس همه است.

نسبت واقعی فضاها را نشان دهید
یک عکس همیشه وسعت منظره را با آن ایجاد نمی کند. یک مرجع ، مانند یک گل ، در پیش برنامه ریزی به ایده ای از بزرگی یک پانوراما کمک می کند.

دنبال کردن
ما از گرفتن عکس بین ساعت 11 صبح و 3 بعد از ظهر خودداری می کنیم ، وقتی نور روز خیلی خام است. اگر چاره ای نداریم ، مکانی را در سایه ، خارج از آفتاب مستقیم انتخاب می کنیم.

عکسهای تعطیلات Thibeault Carron

Thibault Carron یکی از بنیانگذاران پرتره های/ مونترال است. به عنوان بخشی از این پروژه ، او با میکائول تیمر ، خیابان های مونترال سفر می کند تا ساکنان خود را بشناسد و به داستانهای آنها گوش کند. هدف: برای نشان دادن تنوع زیاد شهر و برقراری ارتباط بین مردم. برخی از این جلسات در کتاب منتشر شد پرتره های/مونترال (ویرایشگر گای سنت ژان).

کارون

قانون دو سوم را دنبال کنید
برای به دست آوردن یک عکس متعادل تر و خوب تر ، از تمرکز سوژه خود یا خط افق در تصویر خودداری می کنید. در عوض ، ما تصمیم می گیریم که آنها را حدود یک سوم از قاب بندی آن ، چه در بالا ، پایین ، چپ ، چپ یا راست قرار دهیم. این باعث می شود عکس پویاتر و کمتر معمولی باشد.

تا باسن عکس بگیرید
این روش به خوبی با تلفن استفاده می شود. ما هواپیماهای او را به سطح باسن او می بریم ، گویی او را در یک تسمه قرار داده ایم و تقریباً هدف قرار می دهیم. این روش انجام کارها برای عکس های خیابانی یا در بازار ایده آل است. این دیدگاه همچنین یک طرف پر جنب و جوش تر و طبیعی تر به عکس ها می دهد.

زود بلند شوید
این به شما امکان می دهد از ساعت طلایی ! ساعت بعد از طلوع آفتاب یکی از بهترین لحظات روز برای گرفتن عکس است. نور پایین و نرم تر است. همان پدیده قبل از گرگ و میش رخ می دهد. به عنوان یک جایزه ، ما در سایت های توریستی از جمعیت فرار می کنیم.

عکسهای زیادی نگیرید
برای یک موضوع استاتیک ، مانند منظره ، یک یا دو عکس کافی است.

عکسهای تعطیلات ماری سبر

عضو عکس جمعی مجمع الجزایر ، ماری سبر برای مشتری های متنوع کار می کند: او هم فروش و هم خانواده یا عکس های رویداد را انجام می دهد. سبک او توسط یک چشم مستند مشخص شده است.

ماری سبر

انسان را قرار دهید
وقتی از مناظر عکاسی می کنید ، سعی می کنید افراد را در آنجا بگنجانید ، خواه کسانی باشند که ما را همراهی می کنند یا غریبه ها. این همان چیزی است که بهترین نتیجه را می دهد.

از عکسهای خود استفاده کنید
در بازگشت از تعطیلات ، برای مرتب کردن و چاپ عکس های خود نباید خیلی زیاد بکشید ، آنها را آلبوم درست کنید ، آنهایی را که دوست دارید نظارت کنید … در غیر این صورت ، آنها ممکن است با تلفن در روزی که از آن فرار می کنید توسط مگارد یا به ناپدید می شوند در پایین هارد درایو گیر کنید.

کاوش کردن
تعطیلات می تواند فرصتی برای تفریح ​​در عکس ها و آزمایش موارد باشد ، بدون اینکه محدودیت های زیادی را قرار دهد. به عنوان مثال ، اگر در شهر هستید ، ترکیبات گرافیکی را با برج ها امتحان کنید ..

زاویه ها را تغییر دهید
با گرفتن عکس از دور ، از نزدیک و غیره., ما به راحتی می توانیم آنها را پویاتر کنیم ، کمی مانند گزارش عکس.