10 سریال برای دیدن SALTO طبق انتقاد., SALTO: چه فیلم ها و سریال ها قبل از پایان سکو? او

SALTO: چه فیلم ها و سریال ها قبل از پایان سکو

اگر در اوایل دهه 2000 ساعاتی پیش از “یک ، خیلی برگشت ، خیلی” صرف کرده اید ، احیای سریال فرقه باید شما را خوشحال کند. سرخ کردن رقص ها و شخصیت های اصلی باعث بازگشت خود در مدرسه رقص کارمن Arranz در “One ، Back ، بسیار: نسل جدید” می شود. بازگشت خوشمزه به گذشته.

10 سریال برای دیدن SALTO طبق انتقاد

SALTO ، سرویس پخش جدید ویدیویی اشتراک جدید که توسط TF1 ، France TV و M6 راه اندازی شده است ، از 20 اکتبر در دسترس است. از 6.99 یورو در هر ماه ، این پلتفرم دسترسی به هزاران ساعت برنامه ، از سینما گرفته تا برنامه های جوانان را ارائه می دهد. و مانند Netflix یا Amazon Prime ، رقبای اصلی آن ، Salto انتگرال های سری را برای مصرف بدون اعتدال ارائه می دهد.

فراتر از چند عنوان فرقه مانند “خانه داران ناامید” یا “بوفی در برابر خون آشام ها” و موفقیت های اخیر مانند “داستان Handmaid’s” و “Downton Abbey” ، Salto همچنین برخی از سری های کمتر شناخته شده را برای عموم مردم ارائه می دهد ، اما خوب دریافت شده است. انتقاد در هنگام پخش اصلی آنها. Business Insider France 10 مورد از آنها را انتخاب کرده است که اکنون می توانید آن را کشف کنید.

در اینجا 10 سری به خوبی از انتقاد برای دیدن Salto دریافت شده است:

1. ‘3 X Manon’ و ‘Manon 20 سال’

خلاصه داستان ‘3 X Manon’: “یک نوجوان 15 ساله در یک مرکز آموزشی بسته شده است که پس از اینکه مادرش را به شدت چاقو زده بود ، بسته شده است .””

خلاصه داستان “مانون 20 سال”: “اکنون دور از مرکز آموزش بسته ، مانون ، که اکنون 20 ساله است ، دارای یک مکانیک در جیب و یک همراه است. او سعی می کند یک زندگی اجتماعی صلح آمیز را رعایت کند. بین کار و عشق ، مانون امید ، عجله ، اشتباه می کند ، موفق می شود ، پهلو می گیرد ، همیشه با نیروی زندگی قدرتمند خود مقاومت می کند ، خشونت هایی نیز که بهار را تهدید می کند وقتی بی عدالتی ها خیلی قوی هستند … “

نقد “3 x Manon”: “ظرافت نوشتن وجود دارد – هوشیاری توجیهات روانشناختی ، صحت دیالوگ ها – ، درخشش تحقق – این روش برای گرفتن زنده زنده شدن لحظه ای – و تفسیر خیره کننده بازیگر جوان Alba Gaïa Bellugi.” – Téléobs

2. “چرا زنان می کشند”

خلاصه داستان: “زندگی سه زن که با سه دوره مختلف در یک خانه زندگی می کنند در حالی که در ازدواج مربوطه با خیانت روبرو هستند.””

بحرانی : “چرا زنان می کشند” عمداً یک سریال بیش از حد فکری است ؛ شخصیت های او به دلیل مانیسم های زمان خود عمداً کیت می کنند. اما ، همانطور که در سری قبلی مارک گیلاس ، “خانه داران ناامید” ، در صحنه ای که بیننده را طعمه می زند ، بی احترامی وجود دارد. حتی اگر بتوانیم پایان را پیش بینی کنیم ، هنوز هم سرگرم کننده بودن به مکاشفه سرگرم کننده است.” – راهنمای تلویزیون

3. ‘داخل’

خلاصه داستان: “آنا قلب او را از بیمارستان روانپزشکی که در آن در مقابل ماسه سنگ خود قرار گرفت ، پاره شده است. ستوان پلیس آنگل موری در حال تحقیق است. اولین مأموریت تنش بالا.””

بحرانی : “این سری منحصر به فرد فرانسه 2 با زور شروع می شود و بلافاصله بیننده را قلاب می کند. ارزش افزوده غیرقابل انکار این آفرینش ، دوگانگی بین دنیای روانگردان و “روال های عادی” – پیدا کردن معنایی هوشمندانه یکی از بیماران – ساخته شده است و ما را در مورد قسمت ها سؤال می کند.””

4. “مسابقه”

خلاصه داستان: “انگلیس ، 2001. چارلز اینگرام حداکثر مبلغ بازی را که می خواهد میلیون ها نفر برنده شود کسب می کند ?’. اما شادی او کوتاه خواهد بود. او متهم به تقلب با کمک همسرش است. آیا آنها مقصر هستند ?””

بحرانی : “این یک شرط خطرناک است که ، صادقانه بگویم ، در طول مشاهده دوم بهتر کار می کند وقتی که می توانید از همه چشمک ها بهتر از خالق جیمز گراهام قرار بگیرید. اما وقتی کار می کند ، “مسابقه” به همان اندازه نمایشی که در ابتدا از او الهام گرفته است قانع کننده است.” – تنوع

5. “پس بیایید”

خلاصه داستان: “پنج مرد جوان ، با سفرها و انگیزه های مختلف ، برای تبدیل شدن به یک کشیش ، وارد سمینار کاپوچین در پاریس می شوند.””

بحرانی : “” بنابراین آنها “یک مدل نیست ، این یک جهت است که باید دنبال شود. او راه را نشان می دهد ، راه را تحمیل نمی کند. قدرت اصلی او این است که ادعا کند که یک داستان محبوب است و قادر به پرداختن به همه در موضوعی است که همه ما را نگران می کند. و در عین حال ، این یک داستان است که نیاز به توجه دارد ، که سؤالاتی در مورد موضوعات فعلی با یک سهام قابل توجه روبرو می شود.” – جهان

6. “پارک ها و تفریحات”

خلاصه داستان: “زندگی روزمره کارمندان بخش پارک ها و اوقات فراغت.””

بحرانی : “پارک ها و تفریحات” در هفت فصل خود را به عنوان یکی از بهترین کمدی ها – و حتی بهترین سریال – سالهای اخیر تحمیل کرده است. [. ] [او] دوست دارد برای سر شخصیت های خود بپردازد … اما او هرگز این کار را بد انجام نمی دهد. این سریال با خیرخواهی سرریز می شود و نگاهی شگفت آور و خوش بینانه به مسیر لسلی ناپ و همکارانش می اندازد.” – Telerama

7. “فارگو”

خلاصه داستان: هر فصل از “فارگو” در شهری متفاوت از میانه غربی آمریکا ، در یک زمان متفاوت و با شخصیت های مختلف برگزار می شود. اما هر فصل از فیلم “فارگو” و سایر فیلم های بلند برادران کوئن الهام گرفته شده است. در برنامه: قتل ها و کلاهبرداری ها با یک حس شوخ طبعی معنی دار.

بحرانی : “نوح هاولی یک نسخه تلویزیونی از” فارگو “ایجاد کرده است که در دنیای مشابه با افراد آشنا وجود دارد که دقیقاً مانند فیلم The Coen Brothers نیستند. با انجام این کار ، او در حالی که ادای احترام به اصل و به طرفداران این فیلم می دهد ، یک فرصت دیگر برای زندگی در این دنیای عجیب و خنده دار به طرفداران این فیلم ایجاد کرد. [. ] ‘فارگو’ مفهومی بسیار چشمگیر است که با قدرت غافلگیرکننده هاولی و بازیگران عالی ساخته شده است.” – گزارشگر هالیوود

8. ‘مجلس’

خلاصه داستان: “سامی دستیار پارلمان تازه متعهد جوان ، در مورد نهادهای اروپایی چیز زیادی نمی داند ، اما امیدوار است که با جذابیت و جذابیت از بین برود.””

بحرانی : “جایی بین” مسافرخانه اسپانیایی “،” بورگن “و” Quai d’Orsay “، این سریال به آرامی (به شکل) و سخت گیری (در پایین) مصائب سامی ، دستیار جوان پارلمان که کشف COGS پیچیده را کشف می کند ، می گوید و کمدی انسانی که مؤسسات اروپایی را ثبت می کند ” – Le Parisien

9. ‘خزنده’

خلاصه داستان: “با الهام از کتابهای طنز استفان کینگ که در دهه 1950 منتشر شد ، این سری از ترسناک ترسناک بدترین کابوس های کودکی ما را احیا می کند.””

بحرانی : “طرفداران ترسناک گاه به گاه ممکن است واقعاً پذیرای” خزنده “نباشند ، اما به هر حال برای آنها ساخته نشده است. از طرف دیگر دوستداران ترسناک در آنجا پیدا می کنند.” – راهنمای تلویزیون

10. “شر”

خلاصه داستان: “یک روانشناس باید با یک کشیش در آموزش و یک کارآفرین به عنوان بخشی از نظرسنجی در مورد معجزات فرضی ، اموال شیطانی و سایر رویدادهای خارق العاده همکاری کند تا ببیند آیا توضیحی علمی وجود دارد یا اینکه آیا چیزی واقعاً فوق طبیعی در حال کار است .””

بحرانی : “شر” هرگز از هم گسسته به نظر نمی رسد. با سهولت و اقتدار از یک لحن به دیگری می رود. برخی از سریال ها برای یافتن ریتم خود وقت می گیرند. براساس چهار قسمت اول ، “شر” بلافاصله در هویت چند جنبه خود و به نفع خود به مطرح کردن سؤالات ایدئولوژیک اطمینان دارد ، که به آن عمق زیادی می دهد که اغلب از سریال های پخش شده در کانال های بزرگ غایب است.” – کرکس

این مقاله در ابتدا در Business Insider France منتشر شد

SALTO: چه فیلم ها و سریال ها قبل از پایان سکو ?

  • 10

پس انداز کردن

در تاریخ 27 مارس ، SALTO دیگر وجود نخواهد داشت. قبل از اینکه این سکو درهای خود را ببندد ، روی 10 فیلم ، سریال و مستندها برای تماشای اضطراری روبرو شوید.

مودال گالری را ببندید
SALTO: چه فیلم ها و سریال ها قبل از پایان سکو ?

مشترکین پلت فرم جریان فرانسه این را می دانند: تاریخ سرنوشت ساز در حال نزدیک شدن است – ای ناامیدی. در تاریخ 27 مارس ، ساللو به VOD می رود. بله ، کسی که قرار بود شرط جسورانه را به عنوان نتفلیکس ساخته شده در فرانسه بالا ببرد ، باید شکست خود را تشخیص دهد. راه اندازی شده در 20 اکتبر 2020 ، سرویس ویدیویی ویدئویی – DEMAND – متعلق به گروه های TF1 ، M6 و فرانسه Télévisions – یک کاتالوگ غنی از فیلم ها ، سریال ها و مستندهای ارائه داد. تخفیف بین برنامه ها در پیش نمایش ، دوباره و جریان. راهی برای رقابت با غول های آمریکایی Netflix ، Amazon Prime Video ، Disney+ و Apple TV+ ، بلکه فرانسوی فرانسوی.

در طی ماه ها ، Salto توانسته است با دریافت انتشار برخی از محتوای HBO ، یک میلیون مشترک کوچک را اغوا کند و از بازی خارج شود. ما به حماسه “هری پاتر” ، برنامه ویژه “بازگشت به هاگوارتز” فکر می کنیم ، که به بازیگران “دوستان” اختصاص داده شده است. بدون فراموش کردن حقوق انتشار راه اندازی مجدد “سکس و شهر”. متأسفانه ، نوامبر گذشته ، شایعه بسته شدن این سکو در حال حاضر سر و صدای بزرگی ایجاد کرده بود. سپس ، در ژانویه سال 2023 ، TF1 ، M6 و فرانسه Télévisions رسماً قصد خود را برای بستن سکوی جریان اعلام کردند. یکی از دلایل ? عدم موفقیت ادغام بین کانال اول و ششم.

فیلم ها و سری کاتالوگ SALTO

بنابراین شمارش معکوس راه اندازی می شود. اما قبل از سقوط Cleaver ، ما به شما توصیه می کنیم که از این برنامه ها Watcher Hatcher را گرم کنید. پس از آن ، خیلی دیر خواهد شد. از طرف سریال ، بدون تردید ، ما قسمت های “یلوستون” را با کوین کاستنر بلعیده ایم ، در مقابل “یک ، پشت ، خیلی: نسل جدید” سقوط می کنیم و تحقیقات را با رابرت لانگدون در “نماد گمشده” انجام می دهیم. نه فیلمبرداران ? ما با تماشای حماسه فرقه “سیسی” و فیلم آلیس وینوکور ، “آگوستین” به موقع برمی گردیم. ما با “خواب زمستانی” در برف می لرزیم و به لطف تام هنکس و جولیا رابرتز در “این هرگز خیلی دیر نیست” با وقت گمشده روبرو می شویم. سرانجام ، اگر مستندها بیشتر DADA شما هستند ، “ماجرای اوضاع” را از دست ندهید ، “La Fabrique du Lie: Johnny Depp / Amber Heard Affair” یا “فرقه: زیر چنگال خورشیدی”.

برای کشف در این گالری:

سریال هیجان انگیز “یلوستون”

کوین کاستنر و کیلی ریلی در ماههای اخیر در یکی از رویدادها پاسخ می دهند: “یلوستون”. او از حماسه خانواده داتون ، صاحب یک مزرعه عظیم پیروی می کند ، که در معرض حملات مکرر توسط توسعه دهندگان املاک منطقه و سیاستمداران قرار گرفته است. یک حماسه خانوادگی فریبنده.

سریال جذاب “نماد گمشده”

اگر از سری پلیس پر از معماها در “کد داوینچی” قدردانی می کنید ، واقعاً برای شما است. و به دلایل خوب ، برنامه تلویزیونی که از ده قسمت ساخته شده است اقتباس از کتاب ناشناس دن براون است. ما یک رابرت لانگدون جوان را می یابیم – قبل از اینکه او توسط تام هنکس در سینمای سینمایی تجسم یابد – ، با سیا در مورد آدم ربایی مربی خود تحقیق کرد. اعتیاد آور.

سری نوستالژیک “یک ، نسل بسیار جدید”

اگر در اوایل دهه 2000 ساعاتی پیش از “یک ، خیلی برگشت ، خیلی” صرف کرده اید ، احیای سریال فرقه باید شما را خوشحال کند. سرخ کردن رقص ها و شخصیت های اصلی باعث بازگشت خود در مدرسه رقص کارمن Arranz در “One ، Back ، بسیار: نسل جدید” می شود. بازگشت خوشمزه به گذشته.

فیلم دوره “آگوستین”

به کارگردانی آلیس وینوکور در سال 2012 ، فیلم “آگوستین” جلسه ژان مارتین شارکوت را با یک زن جوان با هیستری به صفحه نمایش می دهد. ما در سال 1885 هستیم. داستانی جالب ، با الهام از لوئیز آگوستین گلییز ، بیمار معلم هنگام تمرین در بیمارستان Salpêtrière. ریخته گری ? وینسنت لیندون ، سوکو و چیارا ماسترونی. یک فیلم بلند ، که در سال 2012 در جشنواره کن ارائه شد و پس از آن به کارگردان خود اجازه داد تا در مراسم سزار ، سال بعد ، در بهترین گروه فیلم منصوب شود.

فیلم Palme d’یا “خواب زمستانی”

برنده کنس Palme d’Or در طول 67 مین جشنواره ، “خواب زمستانی” توسط فیلمساز ترکیه ، نوری بیلژ سیلان تولید می شود. این فیلم به آدین ، ​​بازیگر بازنشسته علاقه مند است ، که مدیر یک هتل کوچک در آناتولی مرکزی شد. ورود زمستان نارضایتی ها – به ویژه علیه همسرش که از آنجا دور شده است – زنده می شود و او را به سمت ترک سوق می دهد.

فیلم فرقه “هرگز خیلی دیر نیست”

این فیلم توسط و با تام هنکس ، اوقات خوبی خواهد داشت. این کمدی رمانتیک داستان لری ، یک کارمند مدل حدود پنجاه سال را روایت می کند ، به بهانه ای که او هرگز فارغ التحصیل نشده است ، بازگشت. اکنون بیکار است ، وی تصمیم می گیرد مطالعات را از سر بگیرد. در آنجا بود که او با تالیا جوان – که متعهد می شود او را از سر تا انگشتان پا به هم بازگرداند – و مرسدس تین (جولیا رابرتز) ، معلم بیان شفاهی او ، Blasé توسط کار خود را ملاقات می کند.

حماسه اساسی “سیسی”

ما دیگر فیلم های “سیسی” را که توسط ارنست ماریشکا در دهه 50 ساخته شده است ، با رومی اشنایدر در نقش عنوان ارائه نمی دهیم. همه در پلتفرم پخش در دسترس هستند. بنابراین نه یک و نه دو ، ما خود را در زندگی عاشقانه امپراطور اتریش غوطه ور می کنیم و به دادگاه وین می رویم.

این مستند به خوبی با هم جمع شده است “La Fabrique du Lie Case Johnny Depp: Amber Heard”

تحقیقات بر اساس این مورد است که سال گذشته بین ستارگان جانی دپ و کهربا هارد به عناوین رسید. در برابر پیشینه نبردهای شدید قضایی ، این مستند سعی می کند درک کند که چگونه اخبار جعلی از این ماجرا متولد و تبلیغ می شود و چگونه آنها به وب حمله کرده و افکار عمومی را رها کرده اند.

مستند ناراحت کننده “The Outreau Affair”

این مستند دو بخش ، اختصاص داده شده به ماجرای Outreau ، صحنه های داستانی ، شهادت های منتشر نشده و تصاویر بایگانی را با دقت مخلوط می کند. یک برنامه مبهم که با جزئیات به یکی از بزرگترین فیاس های قضایی فرانسه باز می گردد ، و منجر به تبرئه سیزده نفر شد.