10 SUV به بزرگترین تنه در اوت 2023 (مقایسه) ، 10 اتومبیل برقی برتر با تنه بزرگ!

10 اتومبیل برقی برتر با تنه بزرگ

Contents

نظر شما مهم است ! در نظرسنجی ما شرکت کنید – نظر شما حساب می شود ! ��

10 SUV به بزرگترین تنه در سال 2023 (مقایسه)

شما به دنبال یک سینه بزرگ SUV برای خانواده شما ? یا بیشترین مقایسه را داشته باشید حجم بارگذاری بزرگ که در بخش کراس اوور وجود دارد ? حکیم.FR برای همه مدلهای شما برای شما جدا شده است SUV با سینه های بزرگ که در سال 2023 در بازار خودرو وجود دارد. برای کمک به شما در انتخاب خود ، ما 10 مدل SUV را انتخاب کرده ایم که بیشترین ویژگی ها را از نظر: حجم مفید قفسه سینه وت حجم صندوق عقب روتاتوس. بلافاصله رتبه ما را کشف کنید !

خلاصه مقاله

�� 10 SUV برتر با بیشترین حجم تنه (2023)

به منظور تعیین این رتبه SUV ها در بزرگترین حجم بارگیری ، ما خودمان را بر اساس 2 معیار پایه گذاری کردیم:

 • حجم تنه مفید
 • حجم قفسه سینه با صندلی های تاشو

برنامه خودکار جدید !

 • عکس,
 • مقایسه کردن,
 • خرید و / یا فروش با بهترین قیمت

برنامه Occazio - ماشین خود را بخرید یا بفروشید

10 – Volkswagen Tiguan: از 615 لیتر تا 1،655 لیتر

حجم تنه مفید 615 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،655 لیتر

مزایای SUV بزرگ 5 ساقه دار

مزایای تنه فولکس واگن Tiguan بی شمار است. در واقع ، این SUV فضای بارگیری قابل توجهی و همچنین یک مانور خوب را ارائه می دهد. علاوه بر این ، SUV فولکس واگن مجهز به یک سیستم تمام چرخ محرک است که باعث می شود با تمام شرایط آب و هوایی روبرو شوید.

معایب

با وجود حجم زیاد ، Volkswagen Tiguan ذخیره سازی زیر کف تنه را ارائه نمی دهد. خسارت.

9 برتر – هیوندای توسان: از 616 لیتر تا 1،795 لیتر

حجم تنه مفید 616 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،795 لیتر

فواید

هیوندای توسان دارای سینه بزرگ 616 لیتر است ، 40 بیشتر از میانگین SUV. این حجم را می توان به لطف صندلی عقب تاشو 1/3-2/3 افزایش داد. علاوه بر این ، کف تنه مسطح است ، که بارگیری و تخلیه چمدان را تسهیل می کند.

معایب

SUV ها به طور کلی یک تنه بزرگ دارند. این مورد هیوندای توسان است که در طول استراحت خود در سال 2021 موفق به افزایش حجم شد ، اما هنوز در سطح بهترین ها در رده خود قرار ندارد.

8 برتر – مرسدس GLE: از 630 لیتر تا 2،055 لیتر

حجم تنه مفید 630 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 2،055 لیتر

فواید

صندوق عقب مرسدس در مقایسه با رقابت یک مزیت اصلی است. در واقع ، بسیار جادار است و به راحتی می تواند همه چیزهایی را که برای تعطیلات یا یک سفر طولانی خود نیاز دارید شامل شود. علاوه بر این ، بسیار سازمان یافته است و دارای تعداد زیادی محفظه و ذخیره سازی برای همه اشیاء شما است.

معایب

تنها اشکال تنه SUV Mercedes GLE این است که به طور متوسط ​​در اکثر SUV های دیگر با همان اندازه یکسان است. اگر به فضای بارگیری زیادی نیاز دارید ، این می تواند یک مشکل باشد ، اما برای بیشتر افراد فضای کافی در صندوق عقب وجود دارد.

7 – BMW X5: 650 لیتر تا 1870 لیتر

BMW X5 XDrive 45E 394 Hybrid

حجم تنه مفید 650 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1870 لیتر

فواید

SUV BMW X5 با داشتن یک حجم تنه 650 لیتری مفید ، مزایای زیادی دارد و به شما امکان می دهد تا بی سر و صدا چمدان های خود را بارگیری کنید تا به تعطیلات بروید. علاوه بر این ، بسیار جادار است و می تواند حداکثر 7 مسافر داشته باشد و مجهز به صندلی عقب تاشو و یک آفتاب پانوراما است.

معایب

صندوق عقب BMW X5 بسیار بزرگ است ، اما کمی کوچکتر از برادر بزرگ آن ، BMW X7 است. علاوه بر این ، تنه خیلی عمیق نیست ، که در صورت نیاز به حمل و نقل اشیاء طولانی یا حجیم ، می تواند یک اشکال باشد.

Top 6 – BMW X7: 750 لیتر تا 1.050 لیتر

حجم تنه مفید 750 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1050 لیتر

فواید

BMW X7 یک SUV بزرگ با سینه بزرگ است. مزایای تنه BMW X7 ظرفیت ، اندازه و شکل بارگذاری آن است. صندوق عقب به اندازه کافی بزرگ است که شامل تمام چمدان ها و چمدان های لازم برای یک خانواده پنج نفری است. شکل تنه نیز برای بارگیری و بارگیری چمدان ایده آل است.

معایب

تنه BMW X7 مطمئناً جادار است ، اما نسبت به سایر SUV های لوکس کمتر عملی است. در واقع ، نمی توان صندلی های عقب را با استفاده از دسته واقع در صندوق عقب ، همانطور که در اکثر SUV های دیگر وجود دارد ، بچسبانید.

5 برتر – پورشه کاین: از 772 لیتر تا 1،708 لیتر

حجم تنه مفید 772 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،708 لیتر

مزایای تنه پورشه کاین

تنه پورشه کاین یکی از بزرگترین بازار با ظرفیت 772 لیتر است. همچنین بسیار عمیق است که به شما امکان می دهد اشیاء حجیم را به راحتی بارگیری کنید. Cayenne همچنین مجهز به یک درب برقی با باز و بسته شدن اتوماتیک است.

مضرات سینه پورشه کاین

اگرچه می توان دو چمدان با اندازه متوسط ​​را در تنه SUV Porsche Cayenne بارگذاری کرد ، بسته شدن آنها به طور کامل در صورت پر شدن بسیار دشوار است. علاوه بر این ، مسافران عقب اغلب باید فضای خود را با چمدان به اشتراک بگذارند ، که می تواند برای سفرهای طولانی ناراحت کننده باشد.

4 – Land Rover Range Rover Sport II: از 780 لیتر تا 1686 لیتر

حجم تنه مفید 780 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1،686 لیتر

فواید

ویژه بودن جعبه اسپرت لندرور Range Rover این است که به اندازه کافی بزرگ است که بتواند تمام چمدان های لازم برای یک سفر خانوادگی را در خود جای دهد. علاوه بر این ، مجهز به یک سیستم تعمیر است که در هنگام رانندگی چمدان ها را در جای خود نگه می دارد.

معایب

قفسه سینه Land Rover Range Rover بسیار بزرگ است ، اما اشکالاتی وجود دارد. اولین مورد این است که ، همانطور که بسیار زیاد است ، بارگیری و تخلیه اشیاء سنگین یا حجیم دشوار است.

�� 3 برتر – پژو 5008: از 780 لیتر تا 1940 لیتر

حجم تنه مفید 780 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 1940 لیتر

فواید

مزایای تنه بزرگ SUV SUV Peugeot 5008 بسیار زیاد است. در واقع ، این وسیله نقلیه فضای بارگذاری قابل توجهی را ارائه می دهد ، تا 1940 لیتر پس از تاشو صندلی ها. . علاوه بر این ، به لطف قد و ابعاد سخاوتمندانه آن ، به تنه آسان است. سرانجام ، SUV Peugeot 5008 مجهز به یک درب درب با دهانه الکتریکی است که اجازه می دهد تا وسیله نقلیه به صورت عملی بارگیری و تخلیه شود.

معایب

مضرات تنه بزرگ پژو 5008 به شرح زیر است: بارگیری و تخلیه اشیاء سنگین و حجیم دشوار است ، زیرا برای دسترسی به آنها باید صندلی ها برداشته شود. همچنین بالا رفتن و پایین آمدن از وسیله نقلیه در هنگام بارگیری نیز دشوار است ، زیرا درها سنگین هستند.

�� Top 2 – Audi Q7: از 865 لیتر تا 2،050 لیتر

حجم تنه مفید 865 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 2،050 لیتر

فواید

SUV Audi Q7 دارای قفسه سینه بزرگ حداکثر 2،050 لیتر صندلی های عقب تاشو است که برای حمل و نقل چمدان یا تجهیزات ورزشی ایده آل است. علاوه بر این ، به لطف باز شدن برقی و ارتفاع بارگذاری آن ، تنه آسان برای بارگیری و بارگیری است.

معایب

آئودی Q7 در مقایسه با اندازه خودرو دارای یک تنه نسبتاً بزرگ است ، اما اشکالاتی وجود دارد. اولین مورد این است که تنه به اندازه کافی عمیق نیست ، به این معنی که ممکن است بزرگترین چمدان برنگردد. دوم ، یک نوار عرضی نسبتاً کم وجود دارد که می تواند مانع بارگیری و تخلیه چمدان شود.

�� Top 1 – Kia Sorento IV: 902 لیتر تا 2،085 لیتر

حجم تنه مفید 902 لیتر
حجم صندلی های روتاتوس 2،085 لیتر

مزایای SUV خانوادگی

کیا سورنتو چهارم دارای قفسه سینه بزرگ با ظرفیت 902 لیتر با صندلی های عقب در محل است. این SUV همچنین مجهز به یک درب برقی با دهانه/بسته شدن اتوماتیک است که برای بارگیری و تخلیه تنه بسیار کاربردی است. اگر معیار انتخاب اصلی شما اندازه تنه است ، در این بخش بهتر نخواهید یافت.

معایب: اندازه کوچک آن در 7 مکان

Kia sorento IV از پیکربندی 5 -seater بسیار بزرگ بهره می برد ، اما در پیکربندی 7 ساعته کوچک می شود ، به خصوص که دیوارها توسط قوس های چرخ تراکم می شوند.

⁉ بیشترین سوالات

تمام پاسخ های مربوط به ادغام کاربران اینترنت را در مورد اندازه صندوق عقب در بخش SUV پیدا کنید

چه SUV بزرگترین تنه را دارد ?

کیا سورنتو SUV در بیشترین حجم صندلی های تاشو با 2،085 لیتر در دسترس است. همچنین از نظر حجم مفید با 902 لیتر در رده خود اولین بار است.

چه یک SUV 7 -Seater بزرگترین صندوق عقب دارد ?

SUV 7 -Seater با بزرگترین تنه Hyundai Santa Fe با یک تنه 634 -Liter است.

چه یک SUV جمع و جور بزرگترین تنه را دارد ?

جمع و جور ترین SUV با 7 مکان ، نیسان Qashqai+2 است که دارای یک تنه 430 لیتری است.

چه SUV ترکیبی بزرگترین سینه را دارد ?

SUV هیبریدی با بیشترین حجم قفسه سینه مرسدس GLE 350 با 630 لیتر در حجم مفید و صندلی های تاشو 2055 لیتر است.

نظر شما مهم است ! در نظرسنجی ما شرکت کنید – نظر شما حساب می شود ! ��

�� مقاله های دیگر در مورد موضوع

 • اتومبیل هایی با بزرگترین تنه چیست؟ ?
 • ساکنان شهر با بزرگترین تنه چیست؟ ? 10
 • کدام قفسه سینه بزرگ قابل تبدیل ماشین را انتخاب کنید ? 10
 • کدام یک مینی بوس یا لودسواس فضا را انتخاب کنید ? 10
 • کدام یک ماشین را برای انتخاب قفسه سینه بزرگ می شکند ? 10
 • کدام سدان بزرگ قفسه سینه را انتخاب کنید ? 10
 • جعبه سقف: 5 بهترین برنامه افزودنی ذخیره سازی برتر

10 اتومبیل برقی برتر با تنه بزرگ !

انتخاب وسیله نقلیه مناسب با نیازهای آن پیچیده است زیرا تعداد مدل های موجود در بازار همچنان افزایش می یابد. برای اینکه مطمئن نشوید ، خریدار باید معیارهای انتخابی را که برای او مهم است تعریف کند. برای یک خانواده ، حجم تنه می تواند تعیین کننده باشد. این چند مدل با یک تنه بزرگ باید انتظارات او را برآورده کند.

1 – مدل تسلا x

Tesla Model X به عنوان دیدنی ترین مدل الکتریکی در بازار درک می شود ، یک SUV با ظرفیت بزرگ است. طول آن بیش از 5 متر به آن اجازه می دهد تا بیش از 7 مسافر را در هواپیما قرار دهد و این با راحتی مطلق. SUV برقی آمریکایی دارای دو موتور برقی است که از هر یک از نسخه های خود از یک حرکت چرخ تمام استفاده می کند. این مبتنی بر میرایی کنترل شده پنوماتیک است که همه بی نظمی های جاده را جذب می کند و همچنین از یک سیستم خلبانی اتوماتیک بهره می برد که استفاده از آنها هنوز توسط قانون مجاز نیست. از نظر استقلال ، وسیله نقلیه حداکثر شعاع عمل 507 کیلومتر را مطابق با چرخه WLTP قرار می دهد. در پیکربندی 5 گرم خود ، مدل X دارای سینه ای با حجم 1.050 لیتر است که هنگام تاشو صندلی ها به 2410 لیتر افزایش می یابد.

2 – مدل تسلا y

تحمیل کمتر از مدل X با طول آن 4.78 متر ، مدل تسلا سینه ای از حجم سخاوتمندانه را ارائه می دهد. این درب درب 854 لیتر در نسخه 5 -Seater است و می تواند به 2000 لیتر برسد ، وقتی صندلی عقب تاشو می شود. این وسیله نقلیه همچنین قادر است تا 1600 کیلو بکشاند. به نظر می رسد وزن بسته باتری که در زیر کف کاشته شده است ، بر ظرفیت بارگذاری آنها تأثیر نمی گذارد ، به خصوص که این باتری های با ظرفیت بزرگ هستند. بزرگترین باتری موجود در این مدل 79 کیلووات ساعت است و نویدگاه حداکثر استقلال 565 کیلومتر است.

3 – مدل تسلا S

مانند دو مدل قبلی ، مدل S از نظر ظرفیت تنه بسیار خوب دفاع می کند. در پیکربندی عادی ، 804 لیتر با حجم قابل استفاده را ارائه می دهد که هنگام تاشو صندلی ها به 1645 افزایش می یابد. بالاترین مدل سازنده آمریکایی ، از 104.990 یورو فروخته می شود و خدمات آن آن را توجیه می کند. با داشتن یک کابین بزرگ ، موتورهای الکتریکی که بیش از 1000 اسب بخار و فناوری های برقی بر روی تخته را ترکیب می کنند ، مدل S اثبات این است که آینده در اطراف تحرک برقی شکل می گیرد.

4-Audi e-tron

100 ٪ SUV برقی برند ، Audi e-Tron یکی از بهترین وسایل نقلیه برقی در بازار است. در سال 2019 راه اندازی شد ، از نظر طراحی بسیار معمولی است ، اما فناوری آن هنوز هم با تایمز هماهنگ است. خریداران بین سه نسخه از آئودی e-tron ، با قدرت 313 تا 503 اسب بخار و حداکثر استقلال 437 کیلومتر در چرخه چرخه WLTP انتخاب می کنند. تنه آن حجم 660 لیتر در پیکربندی عادی است. با نیمکت تاشو ، می تواند به 1725 لیتر کاهش یابد.

5 – مرسدس EQS

در طول کلاس برقی مرسدس ، مرسدس EQS پرچمدار جدید این برند است. به تازگی منتشر شده است ، این مدل در مطبوعات عمومی و جهان متفق القول است. به دلایل خوب ، خدمات چشمگیر را برای گفتن کمترین ارائه می دهد. سازنده خودمختار متوسط ​​700 کیلومتر در چرخه WLTP و 784 کیلومتر در یک چرخه شهری را تخمین می زند ، که به وسیله نقلیه خاص خودرو می دهد. خانواده ها به خصوص از سکونت آن و حجم صندوق عقب آن در 610 لیتر در پیکربندی عادی راضی خواهند بود.

6 – Skoda Enyaq IV

مدل SUV خانوادگی ، Enyaq IV از نظر تحرک برقی جاه طلبی های تولید کننده را حمل می کند. به خاطر نسبت های سخاوتمندانه خود که نوید یک تنه بزرگ را می دهد شناخته شده است. 585 لیتر حجم آن بیش از حد کافی خواهد بود تا امور کل خانواده را در طول سفر آغاز کند. برش برای جاده SUV برقی با باتری 77 کیلووات ساعت خود کمتر از 537 کیلومتر استقلال مجاز نیست.

7 – مدل تسلا 3

Tesla Model 3 بدون در نظر گرفتن نسخه آن ، یکی از کارآمدترین وسایل نقلیه برقی از نظر استقلال است. با باتری 78 کیلووات ساعت ، حداکثر شعاع عمل 560 کیلومتر. این مدل به عنوان بهترین وسیله نقلیه الکتریکی فروشنده در فرانسه طی دو سال گذشته طبقه بندی شده است. و گرچه قیمت آن افزایش یافته است ، اما قیمت عالی قیمت را حفظ می کند. با توجه به تنه خود ، 561 لیتر است.

8 – Volkswagen ID4

100 ٪ وسیله نقلیه خانوادگی برقی ، Volkswagen ID4 طول 4.58 متر را نشان می دهد و آن را بین بزرگترین SUV های جمع و جور در بازار طبقه بندی می کند. با چنین نسبت هایی ، وسیله نقلیه فضای سخاوتمندانه ای را در صندلی های عقب ارائه می دهد ، اما همچنین یک تنه بزرگ 543 -Liter. موتور الکتریکی آن واقع در محور عقب به آن اجازه می دهد تا شعاع چرخشی کوتاه داشته باشد. به راحتی در شهر تکامل می یابد ، اما با این وجود برای سفرهای طولانی بریده شده است.

9 – میلی گرم 5

لذت بردن از انحصار در بخش Breaks Electric ، MG 5 یک جایگزین جالب برای SUV های برقی است. بهترین MG 5 در معمولی ترین طراحی آن نیست ، حتی اگر یکی از تنها نمایندگان استراحت در دسته وسایل نقلیه الکتریکی باشد. با این حال ، سبک بودن آن بسیار قابل توجه است: فقط با یک تن و نیم در مقیاس ، از چابکی عالی بهره می برد. MG 5 نیز دارای سکونت خوبی است. در سطح تنه ، کاربران فضای بارگذاری 479 لیتر دارند.

10 – BMW I4

BMW i4 با عملکرد نمونه آن متمایز است. این وسیله نقلیه مجهز به موتورهای برقی است که حداکثر قدرت 544 اسب بخار یا 400 کیلو وات را ارائه می دهد. با چنین سواره نظام ، SUV برقی فقط در 4 ثانیه می تواند به 100 کیلومتر در ساعت برسد. این مدل دارای 5 مکان کامل و دارای صندلی بهینه است ، هم در جلو و هم در قسمت عقب. در مورد صندوق عقب ، حجم آن 470 لیتر یکی از بهترین ها در گروه خود است.