10 نفر برتر از بهترین SUV های جمع و جور (2023) – وبلاگ ، مقایسه SUV های جمع و جور با ابعاد و تنه

ابعاد و تنه SUV های جمع و جور جدید که بر اساس طول طبقه بندی شده اند

Contents

سانتی متر. 420 DM 3

10 نفر برتر از بهترین SUV های جمع و جور (2023)

در دنیای خودروسازی که به طور مداوم در حال تحول است ، SUV های جمع و جور به لطف ترکیب کامل آنها از تطبیق پذیری ، راحتی و سبک محبوبیت پیدا کرده اند. اگر به دنبال آخرین روندهای موجود در زمینه وسایل نقلیه جمع و جور All-Train هستید ، در جای مناسب قرار دارید. در این مقاله یک مرور کلی از 10 SUV برتر جمع و جور ، از معیارهای انتخاب رونمایی می کند و شما را با درک عمیق از گزینه های موجود در بازار مداوم در حال گسترش ، شما را ترک می کند.

خلاصه مقاله

��‍♂ SUV جمع و جور چیست ?

یک SUV جمع و جور ، در زمینه خودرو ، به نوعی وسیله نقلیه ورزشی ورزشی اشاره دارد که در مقایسه با سایر SUV های سنتی با اندازه نسبتاً کوچک آن متمایز است. این دسته از وسایل نقلیه به دلیل چابکی در مناطق شهری و توانایی آن در ارائه فضای داخلی و تطبیق پذیری ، محبوبیت خود را به دست آورده است.

SUV های جمع و جور به طور کلی بین SUV های کوچک و SUV های با اندازه متوسط ​​هستند. طراحی آنها غالباً عناصر سبک پویا و ویژگی های خانواده را ترکیب می کند ، و نیازهای رانندگانی را که به دنبال ترکیبی از بهره وری انرژی ، مانور در شهر و توانایی حرکت در سطوح مختلف جاده ای هستند ، برآورده می کند.

برنامه خودکار جدید !

  • عکس,
  • مقایسه کردن,
  • خرید و / یا فروش با بهترین قیمت

برنامه Occazio - ماشین خود را بخرید یا بفروشید

مقایسه 10 SUV های برتر جمع و جور 2023 را پیدا کنید.

شما نمی دانید SUV جمع و جور را انتخاب کنید ? بلافاصله انتخاب ما 2023 !

10 برتر – Volkswagen Tiguan 2.0 tdi ، بهترین برای ردیابی جاده

حرکتی: دیزل

قیمت: 50،000 یورو

Volkswagen Tiguan به لطف یک اجماع درخشان عمومی ، یک یادداشت کلی بالا و حجم فروش قابل توجه ، در بین بهترین مدل های SUV جمع و جور پیروز شد. با ویژگی های پیشرفته ، طراحی زیبا و عملکرد متعادل. شهرت محکم آن از نظر قابلیت اطمینان و نوآوری ، آن را به یک انتخاب اساسی در بازار تبدیل می کند.

9 برتر – داسیا داستر 1.0 eco-g ، SUV ارزان که در LPG متناسب است

حرکتی: بنزین/GPL

قیمت: 17،990 یورو

Dacia Duster GPL از ارزش استثنایی خود برای پول استفاده می کند ، و خریداران را با کاهش هزینه سوخت به لطف موتور سازی LPG خود جذب می کند. با طراحی قوی ، تطبیق پذیری آن ، ویژگی های عملکردی آن و میراث قابلیت اطمینان Dacia ، جزو بهترین SUV های جمع و جور در بازار است.

Top 8 – Audi Q3 Sportback 45 TFSIE ، SUV Audi Premium Coupe

حرکتی: ترکیبی قابل شارژ

قیمت: 53،985 یورو

Audi Q3 Hybrid Rechargeable Sportback 45 TFSI با طراحی خود با زمان ، بلکه با رانندگی سیال ، راحتی آن ، فضای آن در هیئت مدیره ، کیفیت مونتاژ و کاربردی آن اغوا می کند. این نسخه هیبریدی قابل شارژ 245 اسب بخار کاملاً به تعامل الکتریکی آن ، به ویژه از نظر استقلال اعلام شده پاسخ می دهد ، و ظرفیت های جاده ای بالا و عملکرد بسیار رضایت بخش را ارائه می دهد.

پلاگین پلاگین 7-Peugeot 3008 ، Lion King

حرکتی: ترکیبی

قیمت: 48،420 یورو

بیش از چند روز قبل از کشف نسل 3 پژو 3008 … در ضمن ، نسخه فعلی SUV پژو همچنان به عنوان پتری از خصوصیات ، به ویژه این پیشنهاد هیبریدی قابل شارژ: پویا است. ، راحت ، تکنو ، جادار ، عملی و دلپذیر برای رانندگی.

6 برتر – Skoda Karoq 2.0 TDI DSG7 ، SUV Compact Zero Fault

حرکتی: دیزل

قیمت: 34،600 یورو

انتخاب برای Skoda Karoq یک تصمیم قاطعانه است ، با زیبایی شناسی جذاب ، خصوصیات خانوادگی بسیار فعلی و ارائه دقیق آن. مزایای آن شامل تجهیزات سخاوتمندانه ، حجم خوب قفسه سینه و گرفتن آسان است که هیچ چیزی را خراب نمی کند. SUV جمع و جور چک یک انتخاب عالی برای خرید استدلال “پدر خوب” است.

5 برتر – هیوندای توسان 1.6 t-fdi ، SUV کره ای که بالا می رود

حرکتی: بنزین خفیف

قیمت: 42.900 یورو

بدون شک یکی از جدی ترین افراد خارجی برای وسایل نقلیه کالاهای سنگین در این گروه – Peugeot 3008 ، Renault Arkana و غیره است. هیوندای توسان بیشتر و بیشتر به مردم فرانسه درخواست می کند زیرا تمام جعبه های SUV جمع و جور کامل را بررسی می کند: طراحی زیبا ، موتور کارآمد ، تکنو در داخل ، تطبیق پذیری و فضای سخاوتمندانه در هیئت مدیره.

4 – فرم CUPRA 1.4 e-hybrid ، SUV فشرده ورزشی

حرکتی: ترکیبی

قیمت: 52،190 یورو

او زیبا ، تند و تیز ، قدرتمند است. Cupra یک هیبرید هیبریدی قابل شارژ از مجازات اکولوژیکی 10،500 یورو برادر جوی فرار می کند و در عین حال ویژگی های مدل 100 ٪ Cupra اول بخش ورزشی صندلی را حفظ می کند. یک انتخاب عالی برای تفریح ​​در هنگام احترام به سیاره.

�� Top 3 – Citroën C5 Aicross PureTech ، راحت ترین SUV

حرکات موتوری : ذات

قیمت: 38،550 یورو

Citroën C5 Aircross PureTech به لطف طراحی بزرگ جسورانه ، ویژگی های ابتکاری آن ، فضای آن در هیئت مدیره ، راحتی استثنایی و حجم جالب آن از تنه به عنوان یکی از بهترین SUV های جمع و جور متمایز است. ستایش شده توسط عموم و نظرات متخصصان ، این یک انتخاب اساسی در بازار SUV جمع و جور است.

�� Top 2 – Renault Austral 1.3 Tce Milde Hybrid ، SUV جمع و جور متصل

حرکتی: جسورانه

قیمت: 36.500 یورو

هم عملی و هم ارگونومیک ، رنو استرالیا 1.3 TCE 160 Hybrid خفیف به لطف سیستم چندرسانه ای OpenR جدید خود می درخشد. حجم تنه آن ، سکونت آن در عقب و موتورهای کارآمد آن ، آن را در مقابل پیشنهادات آلمانی ، کره ای ، اسپانیایی یا چک به یک رقیب محکم تبدیل می کند.

�� قدرتمند E-Nissan Qashqai E-Power ، تمام هیبرید بی سابقه

حرکتی: کاملاً ترکیبی

قیمت: 39،600 یورو

در مقایسه با سیستم های هیبریدی رقبای خود ، فناوری E-Power Qashqai با خوشحالی پیروزی تجربه رانندگی را کسب می کند. با ارائه یک سیالیت مشابه در رانندگی آرام ، نیروگاه الکترونیکی نیسان قشقایی به دلیل عدم وجود سر و صدای قابل توجه در هنگام شتاب قدرتمند ، ضمن حفظ عملکرد جامد ، ایستادگی می کند. به طور خلاصه ، مزایای برق بدون معایب ، وسیله نقلیه ژاپنی را ، یکی از بهترین SUV های ترکیبی غیر قابل تجدید در گروه خود می کند.

�� به طور خلاصه

در رتبه بندی بهترین SUV های جمع و جور در سال 2023 انواع مختلفی از موتور سازی را از جوهر گرفته تا دیزل ، از جمله هیبرید ، بلکه از قیمت ارائه می دهد.

نیسان قشقایی سزاوار اولین مقام خود برای نوآوری است و پس از آن رنو استرالیا برای تطبیق پذیری آن.

Citroën C5 Aircross و Cupra نیز ویژگی های جذاب ارائه می دهند. هیوندای توسان می درخشد ، در حالی که فولکس واگن Tiguan با شهرت محکم خود 10 نفر برتر را به پایان می رساند.

آنها در رتبه بندی ما از بهترین SUV های جمع و جور در سال 2022 بودند

اکنون SUV های جمع و جور را که در سال 2022 بخشی از صدر ما بودند ، کشف کنید.

صندلی صندلی Ateca

درمان کوچک جوانی نیز برای صندلی Ateca در سال 2016 و پسر عموی اسپانیایی Tiguan ظاهر شد. Restyle صاف خواهد بود و کابین با یک صفحه لمسی تحمیل کننده تر و جذاب تر خواهد بود. از طرف دیگر ، هیچ هیبریداسیون سبک برای راه اندازی ارائه نشده است. فقط موتورهای بنزینی (از 110 تا 300 اسب بخار) و دیزل (115 و 150 اسب بخار).

آلفا رومئو تیل

ارائه شده در قالب یک مفهوم در مارس 2019 ، Alfa Romeo Tonale ، برادر کوچک Stelvio ، سرانجام در سال 2022 منتشر شد. این قسمت زیرین و بلوک های Jeep Compass را از سر می گیرد و بنابراین در یک نسخه پلاگین ترکیبی در دسترس خواهد بود ، اولین بار برای آلفا اول.

DS 4 Crossback

News4-2021

دامنه DS همچنان به رشد خود ادامه می دهد. پس از Little DS 3 و Family DS 7 ، بازپرداخت DS 4 جدید در پایان سال 2021 ظاهر شد. بر اساس پلت فرم 308 بعدی ، بازپرداخت DS 4 از نسخه پلاگین هیبریدی 225 اسب بخار بهره می برد. به نظر می رسد کابین فوق العاده شیک و پیشرفته ، هیچ کس را ترک نمی کند.

رنو کادار: اطمینان بخشیدن به

ستاره SUV جمع و جور رنو کسی غیر از کادار نیست. SUV جمع و جور که بر اساس Nissan Qashqaï توسعه یافته است ، ارائه می دهد فضای داخلی و کنترل های ارگونومیک. عملی ، صندلی مسافر آن در رایانه لوحی فرو می رود و پرونده های نیمکت به لطف سیستم آسان استراحت در ثانیه دوباره می افتند.

به راحتی زندگی روزانه ، رنو کادار یک پیروزی عالی 4 سیلندر TCE 140 را ارائه می دهد که می تواند از انتقال اتوماتیک EDC بهره مند شود. نسبت/ارزش عالی آن برای پول به آن اجازه می دهد تا در رتبه بندی ما از بهترین SUV های جمع و جور به مقام دوم برسد.

❓ سؤالات متداول

پاسخ سؤالاتی را که بیشتر در مورد استفاده ما در مورد SUV های جمع و جور مطرح می شود ، کشف کنید

بزرگترین SUV جمع و جور چیست ?

SUV های جمع و جور به دلیل مانور و مصرف سوخت کم شناخته شده اند. از میان SUV های جمع و جور ، Honda CR-V ، Mazda CX-5 و Toyota RAV4 می توان به. این مدلها هم رانندگی چابک و هم سکونت خوبی دارند و همچنین یک فضای بارگیری عملی و فراوان.

ارزانترین SUV جمع و جور چیست ?

ارزانترین SUV جمع و جور در بازار در سال 2023 بدون تعجب Dacia Duster که اکنون فقط قیمت کم هزینه دارد. Duster در واقع از نظر ارزش برای پول بدون رقابت است: از 17990 یورو در پایان ضروری و با بنزین-GPL BI-Carburation در دسترس است.

مطمئن ترین SUV جمع و جور چیست ?

انتخاب یک SUV قابل اعتماد قابل اعتماد می تواند دشوار باشد زیرا گزینه های زیادی وجود دارد. خوشبختانه ، برخی از SUV های کوچک خود را به مصرف کنندگان ثابت کرده اند و فناوری پیشرفته ، کاهش مصرف سوخت و قابلیت اطمینان بی پروا را ارائه می دهند.

از بین قابل اطمینان ترین مدل ها ، هوندا CR-V ، Toyota RAV4 ، Mazda CX-5 و Ford Escape وجود دارد.

ابعاد و تنه SUV های جمع و جور جدید که بر اساس طول طبقه بندی شده اند

کشف کردن SUV های جمع و جور جدید از همه مارک ها. مقایسه 40 اتومبیل همه کاره با ابعاد آنها ، ترخیص زمین ، حجم قفسه سینه و طول بین 4.2 تا 4.5 متر. SUV ها (وسایل نقلیه ابزار ورزشی) از یک طراحی پویاتر از مینی بوس ، موقعیت رانندگی بالا و زیبایی شناسی همه زمینی برخوردار هستند ، اما بدون مشخصه کامل ، زیرا آنها به گونه ای طراحی شده اند که معمولاً روی آسفالت گردش می کنند. اندازه گیری عرض بدون آینه های بیرونی و در پرانتز با آینه های مستقر نشان داده شده است.

فورد پوما

ترخیص کالا از گمرک زمینی16 سانتی متر. قفسه سینه456 DM 3

دیدن داخلذاتترکیبی بنزین سبک

آئودی Q2

ترخیص کالا از گمرک زمینی15 سانتی متر. قفسه سینه405 dm 3

دیدن داخلدیزلذات

نیسان جوک

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه422 DM 3

دیدن داخلذاتبنزین

اوپل کراس اوس

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه410 dm 3

دیدن داخلدیزلذات

Tivoli Ssangyong

ترخیص کالا از گمرک زمینی18 سانتی متر. قفسه سینه427 DM 3

دیدن داخلذات

میتسوبیشی ASX

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه401 DM 3

دیدن داخلذاتترکیبی بنزین سبکبنزینهیبرید قابل شارژ بنزین

رنو کاپور

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه406 dm 3

دیدن داخلذاتترکیبی بنزین سبکبنزینهیبرید قابل شارژ بنزین

Volvo EX30

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه318 DM 3

دیدن داخلبرقی

فلفلندی

ترخیص کالا از گمرک زمینی16 سانتی متر. قفسه سینه445 DM 3

دیدن داخلدیزلذات

جیپ رنژاد

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه351 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

اسکاودا کامیق

ترخیص کالا از گمرک زمینی18 سانتی متر. قفسه سینه400 DM 3

دیدن داخلدیزلذات

فیات 500x

ترخیص کالا از گمرک زمینی16 سانتی متر. قفسه سینه350 dm 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبک

هوشمند شماره 1

ترخیص کالا از گمرک زمینیسانتی متر. قفسه سینه288 DM 3

دیدن داخلبرقی

فولکس واگن تاگو

ترخیص کالا از گمرک زمینیسانتی متر. قفسه سینه440 DM 3

دیدن داخلذات

سوزوکی S-Cross

ترخیص کالا از گمرک زمینی18 سانتی متر. قفسه سینه430 dm 3

دیدن داخلترکیبی بنزین سبک

پژو 2008

ترخیص کالا از گمرک زمینی17 سانتی متر. قفسه سینه434 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتبرقی

mg zs

ترخیص کالا از گمرک زمینی16 سانتی متر. قفسه سینه448 DM 3

دیدن داخلذاتبرقی

هوندا HR-V

ترخیص کالا از گمرک زمینی19 سانتی متر. قفسه سینه335 DM 3

دیدن داخلبنزین

داس

فاصله21 سانتی متر. بار مسافر445 DM 3

دیدن داخلدیزلذات

BMW X2

فاصله18 سانتی متر. بار مسافر470 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتهیبرید قابل شارژ بنزین

تویوتا C-Hr

فاصلهسانتی متر. بار مسافر388 DM 3

دیدن داخلبنزینهیبرید قابل شارژ بنزین

Land-Raver Rage Rover Evoi

فاصله21 سانتی متر. بار مسافر472 DM 3

دیدن داخلدیزلهیبرید دیزل سبکترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

صندلی آتکا

فاصله18 سانتی متر. بار مسافر510 dm 3

دیدن داخلدیزلذات

صلیب فیات

فاصله16 سانتی متر. بار مسافر440 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبک

کوپرا آتکا

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر485 DM 3

دیدن داخلذات

هوندا E: NY1

فاصله14 سانتی متر. بار مسافر361 DM 3

دیدن داخلبرقی

اسکیکودا

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر521 dm 3

دیدن داخلدیزلذات

جگوار الکترونیکی

فاصله21 سانتی متر. بار مسافر394 DM 3

دیدن داخلدیزلهیبرید دیزل سبکترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

مزدا CX-30

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر430 dm 3

دیدن داخلترکیبی بنزین سبک

کیا xpe

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر426 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتهیبرید دیزل سبکترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

جیپ قطب نما

فاصله20 سانتی متر. بار مسافر438 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

فورد فوکوس فعال

فاصله16 سانتی متر. بار مسافر392 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبک

مرسدس بنز GLA

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر435 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتهیبرید قابل شارژ بنزین

کیا نیرو

فاصله16 سانتی متر. بار مسافر451 DM 3

دیدن داخلبنزینهیبرید قابل شارژ بنزینبرقی

نیسان قاشانی

فاصله18 سانتی متر. بار مسافر480 DM 3

دیدن داخلترکیبی بنزین سبکبنزین

مینی کشور

فاصلهسانتی متر. بار مسافر460 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتبرقی

Volvo XC40

فاصله21 سانتی متر. بار مسافر452 DM 3

دیدن داخلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزینبرقی

پژو 3008

فاصله22 سانتی متر. بار مسافر520 dm 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

کوپرا به طور رسمی

فاصلهسانتی متر. بار مسافر420 DM 3

دیدن داخلذاتهیبرید قابل شارژ بنزین

knangyong korando

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر551 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتبرقی

فورد کاوشگر

فاصلهسانتی متر. بار مسافر470 DM 3

دیدن داخلبرقی

صلیب تویوتا کرولا

فاصلهسانتی متر. بار مسافر433 DM 3

دیدن داخلبنزین

مرسدس بنز EQA

فاصله18 سانتی متر. بار مسافر340 DM 3

دیدن داخلبرقی

سوبارو شانزدهم

فاصله22 سانتی متر. بار مسافر385 DM 3

دیدن داخلذاتبنزین

نوزادان

فاصله20 سانتی متر. بار مسافر514 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتهیبرید قابل شارژ بنزین

Ssangyong Tivoli Grand

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر574 DM 3

دیدن داخلذات

آئودی Q3

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر530 dm 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

lexus ux

فاصله16 سانتی متر. بار مسافر320 DM 3

دیدن داخلبنزینبرقی

BMW X1

فاصله20 سانتی متر. بار مسافر540 dm 3

دیدن داخلدیزلذاتهیبرید دیزل سبکترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

Aircross Citroen C5

فاصله23 سانتی متر. بار مسافر580 dm 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

Audi Q3 Sportback

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر530 dm 3

دیدن داخلدیزلذاتترکیبی بنزین سبکهیبرید قابل شارژ بنزین

هیوندای توسان

فاصله17 سانتی متر. بار مسافر598 DM 3

دیدن داخلدیزلذاتهیبرید دیزل سبکترکیبی بنزین سبکبنزینهیبرید قابل شارژ بنزین

دیزلدیزل هیبرید دیزل سبکهیبرید دیزل سبک دیزلدیزل هیبرید قابل شارژ دیزلهیبرید قابل شارژ دیزل هیدروژنهیدروژن
ذاتذات ترکیبی بنزین سبکترکیبی بنزین سبک بنزینبنزین هیبرید قابل شارژ بنزینهیبرید قابل شارژ بنزین برقیبرقی

رونق اخیر در اصطلاحات متقاطع و SUV (یا SUV) برخی از اتومبیل ها را در یک گروه خاص پیچیده می کند و به همین دلیل این دسته از SUV جمع و جور همچنین می تواند شامل متقاطع با طول بین 4.2 تا 4.5 متر باشد. هر دو اتومبیل با توانایی بهتری برای رانندگی در خارج از جاده در مقایسه با یک وسیله نقلیه مسافر معمولی هستند ، اما بدون توانایی ویژه افراد همه زمینی ، فضای داخلی بزرگتر را به SUV ها ارائه می دهند و صلیب یک طراح را به سدان نزدیکتر می کند.
علاوه بر این ، دسته مینی بوس نیز می تواند در مورد SUV های خاص اعمال شود و اگرچه طبقه بندی آن گاهی دشوار است ، ما آن را برای اتومبیل هایی که هدف اصلی آنها حداکثر رساندن فضای داخلی است ، رزرو خواهیم کرد.

در مقایسه SUV جمع و جور لیست نماینده 40 اتومبیل همه کاره با اندازه و ظرفیت اندازه آنها است ، اما ممکن است برای حفظ لیست محدود ، همه مدل ها را شامل نشود. برخی از وسایل نقلیه بسته به سیستم تعلیق ممکن است از سطح زمین بالاتری برخوردار باشند. می توانید لیست اتومبیل ها را با ارتفاع بیشتر تکمیل کنید یا محدوده کامل توسط مارک های اتومبیل را مشاهده کنید. با دنبال کردن پیوندهای زیر با دسته های دیگر مشورت کنید: