با 100 گیگابایت داده ، چه مدت می توانیم از اینترنت استفاده کنیم?, بسته اینترنت 100 گیگابایتی: چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد? اخبار از راه دور

بسته اینترنت 100 گیگابایتی: چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد

Contents

بگذارید آن را اضافه کنیم بارگیری برنامه “ در هر برنامه حدود 10 مگابایت طول می کشد و آن بازی آنلاین مصرف کننده داده کم باقی مانده است. برای رسیدن به 100 گیگابایت حدود 400 ساعت بازی های شبکه طول می کشد !

اینترنت 100 گیگابایتی: چه مدت برای مصرف 100 گیگا داده ها ?

برای حتما انتخاب کنید بسته اینترنتی مناسب, شما باید بتوانید مصرف داده های خود را اندازه گیری کنید ! اگر برای شما ارزیابی پیچیده است هر ماه چند گیگا می گذرانید, ما برآوردهای عملی به شما می دهیم ! شما خواهید فهمید که با چه چیزی مطابقت دارد 50 یا 100 گیگابایت از نظر فیلم های YouTube ، استفاده از نوتفلیکس, ناوبری کلاسیک … شما قادر خواهید بود تعیین کنید که 100 گیگابایت چه مدت می تواند شما را دوام آورد و بهترین بسته را برای شما انتخاب کند !

 • 1 3 داده برتر با 100 گیگابایت داده های تلفن همراه ارائه می دهد
  • 1.1 موبایل رایگان ، 100 گیگابایت بدون تعهد برای 19.99 یورو در ماه
  • 1.2 SFR ، 100 گیگابایت در 4G+ برای 35 یورو در ماه
  • 1.3 نارنجی ، یک بسته برتر با 100 گیگابایت برای 34.99 یورو در ماه

  3 داده برتر با 100 گیگابایت داده های تلفن همراه ارائه می دهد

  شما می خواهید از بهترین بسته های تلفن همراه خود استفاده کنید و واقعاً از آن استفاده کنید ? شما یک مصرف کننده بزرگ داده های تلفن همراه هستید ?

  بنابراین قبل از شروع و رسیدن به قلب ، در اینجا 3 مورد برتر از بهترین بسته های تلفن همراه با 100 گیگابایت داده وجود دارد:

  موبایل رایگان ، 100 گیگابایت بدون تعهد برای 19.99 یورو در ماه

  این بالاترین بسته در محدوده رایگان – در 19 ارائه شده است.99 یورو در ماه برای افراد تازه وارد و 15.99 یورو در ماه برای مشترکین Freebox ، که از 4G نامحدود نیز بهره مند می شوند !

  این بسته ای است که شامل موارد زیر است:

  • 100 گیگابایت اینترنت در 4 گرم+
  • تماس از کلانشهر فرانسه به موبایل و ثابت در سرزمین اصلی فرانسه ، به موبایل در ایالات متحده ، کانادا ، چین و DOM و رفع 100 مقصد
  • پیام کوتاه و MMS نامحدود در متروپولیتن فرانسه و اس ام اس نامحدود به DOM
  • 25 گیگابایت در ماه برای استفاده در خارج از کشور + تماس ، پیام کوتاه و MMS نامحدود از اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، آفریقای جنوبی ، استرالیا ، نیوزیلند و اسرائیل

  یک بسته قیمت پایین که به شما امکان می دهد از یک پاکت داده قابل توجهی در فرانسه و یک بسته سفر جالب لذت ببرید.

  SFR ، 100 گیگابایت در 4G+ برای 35 یورو در ماه

  این بسته برند در Red Carré به مدت 12 ماه 35 یورو در ماه (50 یورو در ماه با تعهد 12 ماهه) برای مشتریان جدید ارائه می شود ، اما مشترکین جعبه SFR قادر خواهند بود تا 20 یورو در ماه آن را داشته باشند (در طول 12 ماه و سپس 35 یورو در ماه با تعهد 12 ماهه).

  • 100 گیگابایت اینترنت در 4 گرم+
  • تماس ها ، پیامک ها ، MMS نامحدود از فرانسه به تمام موبایل ثابت و موبایل متروپولیتن فرانسه ، اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، چین ، ترکیه ، اسرائیل و رفع 100 مقصد
  • در خارج از کشور ، تماس ، پیام کوتاه ، MMS نامحدود و 100 گیگابایت اینترنت موبایل از اروپا ، DOM ، سوئیس ، آندورا ، ایالات متحده ، کانادا ، ترکیه و اسرائیل

  با استفاده از این بسته ، می توانید خدمات SFR مانند RMC Sport ، Napster (برای پخش موسیقی) یا SFR Ciné Séries را نیز اضافه کنید. چه چیزی برای گسترش پیشنهاد خود ، برای لذت بردن از 100 گیگابایت !

  SFR دارای پوشش شبکه خوب و پیشنهاد بین المللی آن با 100 گیگابایت آن ، مسافران مکرر را خوشحال می کند !

  نارنجی ، یک بسته برتر با 100 گیگابایت برای 34.99 یورو در ماه

  این اپراتور در سال 2019 به عنوان شماره 1 اپراتورهای تلفن همراه فرانسوی در نظر گرفته شده است. در 34 ارائه می شود.99 یورو در ماه به مدت 12 ماه ، سپس 49.99 یورو در ماه با تعهد 12 ماهه.

  همچنین می توانید یک تلفن هوشمند -ART -ART را دریافت کنید و از گزینه Multi Sim برای استفاده از Go on Any Device استفاده کنید.

  این بسته شامل:

  • 100 گیگابایت اینترنت در فرانسه (سپس جریان کاهش یافته)
  • تماس های نامحدود از فرانسه و اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا به این مناطق و فرانسه
  • تماسهای نامحدود از کلانشهر فرانسه به موارد ثابت بیش از 100 مقصد و مناطق ثابت و موبایل اروپا ، دام ، سوئیس و آندورا ، ایالات متحده و کانادا
  • اس ام اس نامحدود از فرانسه و اروپا ، دام ، سوئیس و آندورا به سمت این مناطق و فرانسه و همچنین MMS نامحدود در فرانسه و مناطق اروپا ، دام ، سوئیس و آندورا به این مناطق و فرانسه
  • 70 گیگابایت اینترنت برای استفاده در خارج از کشور ، در اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا

  یک بسته قابل توجه ، که به شما امکان می دهد از حجم زیادی از اینترنت بهره مند شوید کیفیت پوشش شبکه نارنجی.

  برو ، چه ?

  GO است واحدی از اندازه گیری که با داده های دیجیتال مطابقت دارد. پیش از این ، ما فقط در بایت صحبت می کردیم ، زیرا برنامه های کدگذاری شده یا داده های رد و بدل شده در شبکه حجم کم بودند. اما با تکامل ابزارهای مختلف ، ما مجبور شدیم قدرت و حجم پرونده ها را افزایش دهیم.

  اکنون ما صحبت می کنیم مس (1024 بایت) ، در رفتن (1024 مگابایت) یا حتی در به (1024 گیگابایت).

  برای ناوبری خود ، مهم است که در بسته خود داشته باشید حجم داده ای که با مصرف شما مطابقت دارد, تا مسدود نشود یا از بسته خود فراتر رود ! اما تعداد کمی از کاربران می دانند که چگونه مصرف خود را ارزیابی کنند ! تأمین کنندگان اغلب اشتراک های قابل توجهی (50 گیگابایت در 4G در Prixtel ، 100 گیگابایت در NRJ Mobile) ارائه می دهند ، اما آیا پرداخت هزینه بیشتری برای این بالادست داده ها بسیار ضروری است?

  برای دانش, بدانید 100 گیگابایت چه مدت طول می کشد, و چگونه می توان مصرف ماهانه خود را محاسبه کرد !

  چگونه بدانید که چند گیگا را خرج می کنید ?

  روش های مختلفی وجود دارد مصرف اینترنت خود را بدانید, اما مهمتر از همه باید بدانید که بسته به استفاده ای که از اینترنت انجام می دهید بسیار متفاوت است. اگر فقط با ایمیل های خود مشورت می کنید ، چیزی خرج نخواهید کرد. از طرف دیگر ، با گذراندن روزهای خود در Netflix ، مصرف شما منفجر می شود !

  برای اطلاع از حجم داده هر ماه ، می توانید:

  • برای مشاوره تنظیمات از تلفن یا رایانه لوحی شما. یک برگه برای پیگیری مصرف داده های خود تقریباً در زمان واقعی پیدا خواهید کرد.
  • بارگیری یک برنامه هدف آنها محاسبه تعداد داده های استفاده شده است
  • مخاطب خدمات مشتری شما از طریق تلفن برای بیانیه مفصل از او بخواهید
  • دیدن فاکتورهای شما مفصل

  آگاه باشید که به طور متوسط ​​، در فرانسه ، کاربر از آن استفاده می کند بین 5 تا 6 گیگابایت در ماه. اما همانطور که خواهید دید ، برخی از کاربران با شماره اتصال بسیار کم از 500 مگابایت در ماه تجاوز نمی کنند ، وقتی کاربران بسیار بزرگ 50 گیگابایت را تشویق می کنند و حتی گاهی به … 100 گیگابایت می رسند !

  اینجاست برآورد مصرف بسته به آنچه در اینترنت انجام می دهید.

  کنترل مصرف 100 گیگابایت

  100 گیگابایت اینترنت برای چه مدت ?

  100 گیگابایت چه مدت اینترنت است ? ما نمی توانیم به سادگی به این سؤال پاسخ دهیم ، زیرا لازم است که جزئیات هر تمرین آنلاین را توضیح دهیم. در اینجا لیستی از رایج ترین کاربردها و آنچه در MO و / یا مصرف داده ها با آنها مطابقت دارد آورده شده است.

  • ایمیل های باز: یک ایمیل ساده در حدود 20 کیلوبایت (1 مگابایت = 1000 کیلوبایت) است. بنابراین می توانید 50 ایمیل با 1 مگابایت باز کنید ! اگر آنها پیوست دارند ، حدود 500 کیلوگرم در هر ایمیل یا 2 ایمیل برای 1 مگابایت حساب کنید. با 1 گیگابایت, حدود 2000 ایمیل باز خواهید کرد.
  • فیلم ها را در YouTube در HD تماشا کنید: حدود 20 مگابایت در دقیقه وجود دارد ، به این معنی که با 1 گیگابایت تقریباً 1 ساعت فیلم تماشا خواهید کرد. برای 100 گیگابایت ، به شما می دهد 100 ساعت مشاهده.
  • اگر فیلم هایی را در YouTube یا در فیس بوک با کیفیت کمتری مشاهده می کنید (480 P ، 780p…) ، می توانید مشاهده کنید حدود 3 ساعت فیلم با 1 گیگابایت.
  • نوتفلیکس, به عنوان مثال ، در مصرف داده ها کاملاً حریص است. با 100 گیگابایت ، حدود 100 ساعت فیلم تماشا می کنید. این هنوز صد قسمت از Game of Thrones در هر ماه است !
  • در این پخش گوش دادن به موسیقی (در Spotify ، Deezer و غیره.) ، حدود 1 مگابایت در دقیقه وجود دارد. برای 1 گیگابایت ، 16 ساعت گوش دادن به موسیقی را به شما می دهد ! بنابراین 100 گیگابایت است 1600 ساعت گوش دادن, یا 70 روز کامل !
  • اگر فقط این کار را می کنید با صفحات اینترنتی مشورت کنید, 500 کیلوبایت در هر صفحه ، می توانید در حدود 200،000 صفحه با 100 گیگابایت حرکت کنید … کاری برای انجام دادن دارید !

  بگذارید آن را اضافه کنیم بارگیری برنامه “ در هر برنامه حدود 10 مگابایت طول می کشد و آن بازی آنلاین مصرف کننده داده کم باقی مانده است. برای رسیدن به 100 گیگابایت حدود 400 ساعت بازی های شبکه طول می کشد !

  همانطور که می بینید ، اینها هستند فیلم های چه کسانی لذیذ ترین در GO هستند. با این حال ، با استفاده عادی ، هرگز منتظر 100 گیگابایت نخواهید بود. برای دستیابی به چنین مصرف ، به عنوان مثال در 1 ماه ضروری خواهد بود:

  • نگاه 50 قسمت از یک سریال جریان (50 گیگابایت)
  • گوش بده 160 ساعت موسیقی, یا حدود 160 آلبوم از هنرمندان مورد علاقه خود (10 گیگابایت)
  • فیلم ها را به صورت Full HD در YouTube و / یا Facebook به مدت 20 ساعت (20 گیگابایت) تماشا کنید 600 فیلم 2.
  • دیدن 20،000 صفحه اینترنتی! (10 گیگابایت)
  • باز کن 20،000 ایمیل (10 گیگابایت)

  بنابراین بسته های 100 گیگابایتی برای دو نوع کاربر محفوظ است: کسانی که زمان زیادی را صرف تماشای فیلم می کنند (یا بارگیری می کنند ، و در این حالت فقط حجم پرونده بارگیری شده را به مصرف شما اضافه می کنند) ، و کسانی که هرگز نمی خواهند برای مشاوره در مشاوره با مصرف ماهانه خود.

  100 گیگابایت زیاد است ! ولی آیا 50 گیگابایت کافی خواهد بود برای استفاده شما ?

  50 گیگابایت اینترنت: استفاده کافی برای کاربران کوچکتر ?

  با 50 گیگابایت اینترنت ماهانه ، در حال حاضر امکانات ناوبری خوبی خواهید داشت. باز هم ، کیفیت فیلم هایی که تماشا می کنید به شدت بر مصرف شما تأثیر می گذارد و اگر وقت خود را صرف می کنید Netflix یا YouTube برای تماشای فیلم در Full HD ، 100 گیگابایت مناسب شما خواهد بود. در غیر این صورت ، در اینجا کاری است که می توانید با یک بسته 50 گیگابایتی انجام دهید:

  • 20 ساعت فیلم HD را در YouTube تماشا کنید (20 گیگابایت) یا 600 فیلم 2 دقیقه
  • گوش دادن 80 آلبوم در ماه در Spotify با کیفیت خوب (5 گیگابایت)
  • چشم انداز 10 ساعت نتفلیکس, یا 5 فیلم کامل یا دوجین قسمت HD (10 گیگابایت)
  • برای مشاوره 10،000 صفحه اینترنتی (5 گیگابایت)
  • نگاه 15 ساعت فیلم با کیفیت کلاسیک در فیس بوک یا یوتیوب (5 گیگابایت)
  • باز کن 2000 ایمیل با پیوست ها (1 گیگابایت)
  • شما هنوز 4 گیگا مانده اید برای استفاده از فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و بارگیری تصاویر ، قسمت های سریال یا فیلم ها !

  برای یک کاربر متوسط ​​/ زیاد ، 50 گیگابایت امکان استفاده نسبتاً بزرگ را فراهم می کند ، بدون محدودیت زیاد !

  ویدیوی یوتیوب چقدر ماه

  مشاوره برای استفاده از داده های ایده آل

  اکنون اپراتورها ارائه می دهند بسته های اینترنتی قابل توجهی, که به شما امکان نمی دهد هرگز از بسته بندی خارج نشوید ، مگر اینکه شما یک مصرف کننده بسیار بزرگ از داده های تلفن همراه باشید و به طور دائم به Netflix یا YouTube متصل شوید ! انتخاب تلفن هوشمند شما نیز مهم است ، زیرا برخی از آنها به طور طبیعی بیشتر از سایرین مصرف می کنند زیرا آنها به طور خودکار اعلان های فشار را ارسال می کنند.

  با 100 گیگابایت, شما ماهانه صدها ساعت در تماشای فیلم های HD می گذرانید ، و یک بسته 50 گیگابایتی در حال حاضر شما را به یک آزادی خاص برای ناوبری تضمین می کند. برعکس ، اگر فقط از اینترنت برای باز کردن ایمیل و گشت و گذار در بوم استفاده می کنید ، کوچکترین بسته ها کافی خواهند بود !

  بسته اینترنت 100 گیگابایتی: چه مدت و از کجا می توان آن را دریافت کرد ?

  اخبار از راه دور

  ابتدا مواد مخدر ، سپس تجدید حیات اشیاء متصل و در حال حاضر فاصله اجتماعی. همه این پدیده ها به تبدیل اینترنت به ابزار اساسی این قرن بیست و یکم کمک کرده اند. در واقع ، تمام زندگی ما اکنون از طریق اینترنت و پیشرفت های فناوری مرتبط با آن می گذرد. و برای اینکه بتوانید از این راحتی لذت ببرید ، مصرف کننده باید به اینترنت دسترسی داشته باشد. بهترین بسته موبایل ، چگونه می توان آن را دریافت کرد و چه مدت طول می کشد ? این همان چیزی است که ما در این مقاله توسعه خواهیم داد.

  100 گیگابایت اینترنت که مطابق با زمان به موقع است ?

  این سوال کاملاً مشروع است. در واقع ، به عنوان یک کاربر ، ما از نظر زمان استدلال می کنیم. یعنی آنچه ما را علاقه مند می کند مدت زمانی است که در طی آن می توانیم از خدمات لذت ببریم. اما پس چرا بسته ها از نظر حجم داده می شوند ! مکاتبات چیست ?

  نحوه ایجاد پیوند بین حجم داده و زمان استفاده ?

  خوب ، اینها واحدهای اندازه گیری متفاوتی هستند. دسترسی به اینترنت از نظر حجم داده های رد و بدل شده داده می شود ، یعنی دریافت و صادر شده. زمان صرف صرف مگواکت یا گیگابایت به شبکه و بدهی بستگی دارد.

  شبکه و بدهی

  اینترنت با شبکه 2G و شبکه موبایل 2G+ GPRS (سرویس رادیویی بسته عمومی) موبایل وارد عموم مردم شده است. در آن زمان ، در ازای داده ها با وام گرفتن شبکه موبایل ، سرعت 40kbits/s وجود داشت. پیشرفته در صنعت دیجیتال و نیاز به سرعت و عملکرد باعث ایجاد تغییرات مترقی در شبکه 5G شده است که ما امروز با یک جریان نظری که با 50 گیگ بر ثانیه مرز است ، با آنها آزمایش می کنیم !

  به زبان ساده ، جریان سرعت انتقال داده های تلفن همراه یا حتی روی رایانه شخصی است. تفاوت واقعی بین همه این نسل ها (2G ، 2G+، 3G ، 4G یا LTE ، 5G) در این سرعت درمان نهفته است. بنابراین ، زمان صرف شده برای بارگیری یک فایل 20 گیگابایتی بیش از یک ساعت در یک شبکه 3G طول می کشد ، بیش از 3 دقیقه در یک شبکه 4G+ با یک دستگاه سازگار و فقط یک ثانیه در شبکه 5G.

  به همین دلیل صحبت کردن در مورد مصرف داده ها از نظر زمان استفاده بسیار مناسب نیست. این به دستگاه و شبکه ای که استفاده می کنید بستگی دارد.

  زمان استفاده

  با این حال ، در استفاده روزمره و شبکه ای که معمولاً در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد ، یعنی 4G ، LTE ، 4G+، می توانیم از امکاناتی که با یک بسته ماهانه 100 گیگابایتی در تلفن هوشمند خود دارید ، به شما ارائه دهیم:

  • 200.000 صفحه اینترنت باز است ، یا
  • 200.000 ایمیل دریافت یا ارسال شده ، یا
  • 1.500 ساعت پخش موسیقی ، یا
  • 300 ساعت مشاهده آنلاین تلویزیون ، یا
  • 300 ساعت فیلم YouTube با تعریف کم ، یا
  • 100 ساعت فیلم YouTube با کیفیت بالا ، یا
  • 100 ساعت فیلم Netflix.

  چگونه می توان آخرین استفاده از بسته اینترنتی خود را دوام آورد ?

  متوجه می شوید که به اندازه کافی از بسته اینترنت موبایل خود لذت نمی برید ? ما چند نکته برای رسیدن بسته شما به پایان ماه داریم.

  مصرف داده های خود را کنترل کنید

  بحث در مورد مصرف داده ها جالب است وقتی می خواهیم مدت زمان بسته اینترنت آن را ارزیابی کنیم. در واقع ، می توانید توجه داشته باشید که بسته شما سریعتر از حد انتظار خسته شده است. این به دلیل برنامه هایی است که حتی در هنگام پس زمینه ، اتصال شما را مصرف می کنند. به روزرسانی این برنامه ها داده ها را از بسته خود کم می کند.

  برای کنترل مصرف خود ، به شما توصیه می کنیم تنظیمات اتصال خود را تغییر دهید. فقط امکان دسترسی به برنامه های مورد نیاز شما را فراهم می کند. وقتی برنامه ها را بارگیری می کنید ، قبل از پذیرش آنها بندها را با دقت بخوانید ، اغلب آنها را به شما می دهند که برنامه هایی را که فقط اتصال شما را می خورند بپذیرید. حتماً همیشه به روزرسانی های برنامه را حفظ کنید. همچنین مرتباً رمز ورود خود را تغییر دهید. در واقع ، برخی می توانند به شبکه شما وصل شوند و داده های شما را حتی بدون تحقق آن ترسیم کنند.

  استفاده از داده ها

  اکنون مطمئناً تمام هزینه های داده های تلفن همراه خود را کنترل می کنید. اما هنوز یک نکته آخر وجود دارد که می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم. آیا می دانستید که می توانید مصرف داده های خود را ارزیابی کنید ? به این محدودیت داده گفته می شود. در واقع ، شما می توانید با ایجاد محدودیت داده روزانه ، هفتگی یا ماهانه ، اتصال خود را پیکربندی کنید. با رسیدن به حد مجاز ، تلفن شما انتقال داده را از طریق اینترنت متوقف می کند.

  این اتولیمیتایت از مزایای اساسی برخوردار است:

  • بسته شما ممکن است تمام ماه به طول انجامد تا هرگز داده ها را برای انجام الزامات کار برآورده کند,
  • شما خطر بیش از حد در اشتراک خود را خطر نمی کنید,
  • زمان صرف شده در مقابل صفحه نمایش شما منطقی است ، دیگر نمی توانید سریال را تماشا کنید تا زمانی که هیچ وقت ، در عوض ، می توانید استراحت کنید.

  بهترین بسته های 100 گیگابایتی لحظه

  بسته 100 گیگابایتی در بازار بسیار زیاد است. هرکدام در شبکه خود با مزایا و معایب خود. از طرف ما ، ما می خواهیم در حال حاضر 6 بسته برتر رتبه بندی شده را به شما ارائه دهیم.

  100 گیگابایت بسته رایگان

  اول در رتبه بندی ما ، 100 گیگابایت بسته رایگان دارای بهترین کیفیت/قیمت با حداکثر عملکرد و انعطاف پذیری است. کاربران به سادگی طرفدار هستند !

  که این بسته حاوی است ?

  اساسی ، 100 گیگابایت بسته داده در شبکه 4G+. همچنین شامل پیامک/MMS و تماس های نامحدود از کلانشهر فرانسه تا موبایل و رفع مشکلات در سراسر فرانسه است. این همچنین شامل تماس های فرانسه به موبایل در ایالات متحده ، کانادا ، چین و DOM است.

  برای کسانی که سفرهای مکرر در خارج از کشور دارند ، 2 گیگابایت داده های اضافی از بیش از 70 کشور ، تماس های بیشتر ، پیام کوتاه و MMS نامحدود از اروپا ، DOM ، ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، اسرائیل و نیوزیلند ارائه می دهد.

  و بسته حتی بیشتر گسترش می یابد ! بسته از دسامبر 2020 5G سازگار می شود. وی سپس 150 گیگابایت داده موبایل را با همان قیمت ارائه می دهد: 19.99 یورو در ماه بدون تعهد.

  مزایای اصلی چیست ?

  کاربران به خصوص قدردانی می کنند:

  • این واقعیت که بسته بدون تعهد در دسترس است,
  • تنوع کشورهایی که بسته بندی آن کاربردی است ، هم از نظر داده و هم از نظر داده و چه در تماس/پیام کوتاه/MMS,
  • مزایای فوق العاده برای مشتریان Freebox,
  • خدمات مشتری که از طریق تلفن قابل دسترسی است.

  مضرات چیست ?

  در واقع ، فقط یک نفر وجود دارد ، اما اگر به آن برخورد کنید می تواند اندازه باشد. طبق گفته ARCEP ، رایگان فقط 70 ٪ از قلمرو کلانشهر را در بر می گیرد ، در برابر 83 و 87 ٪ برای رقبای خود.

  100 گیگابایت قرمز توسط SFR Mobile Package

  مقام دوم به ارزانترین پیشنهاد موجود در بازار باز می گردد. با استفاده از بسته موبایل 100 گیگابایتی توسط SFR ، 15 یورو در ماه بپردازید تا از همان ویژگی هایی که به صورت رایگان یا تقریباً لذت می برند !

  که این بسته حاوی است ?

  این بسته حاوی پاکت 100 گیگابایت داده های بسیار پر سرعت (3G ، 4G و 4G+) با بسته بندی نامحدود پیام کوتاه و MMS است. شما می توانید از فرانسه تماس های نامحدودی از فرانسه به موبایل ثابت و موبایل در فرانسه و همچنین به موبایل در 55 کشور از مناطق مقصد در سراسر جهان برقرار کنید.

  همچنین 12 گیگابایت داده های اینترنتی را ارائه می دهد که می تواند در سراسر اروپا استفاده شود. که بسیار زیاد نیست ، اما ملزومات را تضمین می کند ، به خصوص اگر آنها سفرهای حرفه ای باشند. YouBoox برای 10 € در ماه اختیاری است.

  مزایای اصلی چیست ?

  کاربران 100 گیگابایت قرمز توسط SFR Mobile Package قدردانی می کنند:

  • بسته غیر اتصال,
  • پوشش در 83 ٪ از قلمرو کلانشهر و شبکه SFR,
  • قیمت پایین.

  مضرات چیست ?

  باز هم ، فقط یک اشکال اما که از گروه افرادی که با دیجیتال کاملاً راحت نیستند ، ناراحت است. در واقع ، پشتیبانی مشتری از طریق تلفن در دسترس نیست. برای مبادله با یک مشاور ، مشترک باید از طریق چت آنلاین برنامه Red & Me ، انجمن یا شبکه های اجتماعی از طریق اینترنت عبور کند.

  بسته 100 گیگابایتی NRJ موبایل

  بسته موبایل 100 گیگابایتی NRJ با بسته کم و بیش کامل خود به مکان 3 می رسد.

  که این بسته حاوی است ?

  به طور طبیعی ، این بسته شامل 100 گیگابایت داده اینترنت موبایل در شبکه 4G قابل استفاده در سراسر فرانسه است. این همچنین شامل تبادل پیامک ، MMS و تماس های نامحدود در سرزمین اصلی فرانسه و DOM است. تماس های تلفنی از و UP بین المللی از طریق گزینه مسدود کردن با قیمت 1 یورو در ماه در دسترس است. که قیمت بسته را به 20.99 یورو در ماه تبدیل می کند.

  برای سفرهای حرفه ای خود ، می توانید به لطف 13 گیگابایت داده های قابل دسترسی از اروپا و DOM ، از طریق ایمیل مبادله ای را به اشتراک بگذارید تا موارد ضروری را با همکاران خود به اشتراک بگذارید.

  مزایای اصلی چیست ?

  بسته موبایل 100 گیگابایتی NRJ مردم را خوشحال می کند زیرا:

  • بسته بدون تعهد در دسترس است ، و
  • این یک بسته کم و بیش کامل برای 1 یورو اضافی در هر ماه ارائه می دهد.

  مضرات چیست ?

  این بسته اشکالاتی اساسی دارد:

  • کشورهای مبدا و مقصد در سطح تماس و اینترنت کاملاً محدود هستند,
  • خدمات مشتری فقط به صورت آنلاین قابل دستیابی است. که با فن آوری های جدید و دیجیتال افراد کمتری را آزار می دهد.

  بسته 100 گیگابایتی 5G SFR

  SFR به این رده بندی باز می گردد و با بسته 100 گیگابایتی 5G SFR جایگاه چهارم می گیرد.

  که این بسته حاوی است ?

  این بسته با یک شبکه 5G وارد گروه رده بالا می شود ، به یاد داشته باشید با سرعت بارگیری تا 20 گیگابایت در ثانیه در عمل و حد نظری 50 گیگابایت در ثانیه ! بنابراین شامل یک بسته 120 گیگابایتی با داده های موبایل با سرعت بسیار بالا در دستگاه های سازگار است. این بسته همچنین شامل یک تماس نامحدود برای تماس ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، به اروپا ، سوئیس و آندورا است.

  این بسته همچنین شامل 100 گیگابایت داده های قابل دسترسی از اروپا ، DOM ، سوئیس و آندورا است.

  مزایای اصلی چیست ?

  البته اولین مزیت تجربه 5G و سرعت بسیار زیاد آن در انتقال داده است. بارگیری های شما تقریباً فوراً است.

  سپس برای اشتراک کمک تلفنی دارید.

  سپس ، با SFR ، در مقایسه با سایر اپراتورها از پوشش بهتر شبکه بهره مند می شوید.

  مضرات چیست ?

  از طرف ضرر ، قیمت را ذکر خواهیم کرد. در واقع ، سال دوم را افزایش می دهد ، از 35 یورو به 50 یورو ماهانه می رود. علاوه بر این ، برای داشتن این بسته ، شما باید 12 ماه خود را به مدت 12 ماه دیگر با قیمت اصلاح شده متعهد کنید.

  100 گیگابایت بسته 5 گرم نارنجی سازگار

  پایان دادن به این رده بندی بدون صحبت از نارنجی و بسته بندی سازگار با 100 گیگابایتی آن غیرممکن است.

  که این بسته حاوی است ?

  100 گیگابایت بسته نارنجی ، همانطور که از نام آن پیداست با شبکه 5G سازگار است. بنابراین او با این بسته خروجی بالا و بالا به حیاط بزرگ پیوست.

  این همچنین شامل بسته ای از تماس های نامحدود ، پیام کوتاه و MMS در فرانسه ، سوئیس ، آندورا ، اروپا و ثابت بیش از 100 کشور در سراسر جهان است.

  برای مسافران بزرگ ، 70 گیگابایت داده از سراسر اروپا ، ادارات خارج از کشور فرانسه ، سوئیس و آندورا برای به اشتراک گذاشتن اوقات خوب با عزیزان در دسترس است.

  بیمه “وام گوشی هوشمند” با قیمت 79 یورو اختیاری است. € €. این پوشش به شما امکان می دهد در صورت خرابی ، شکستگی ، از دست دادن یا سرقت از عیب یابی موبایل بهره مند شوید.

  مزایای اصلی چیست ?

  مهمترین مزیت تأمین کننده تاریخی ، پوشش بزرگ آن (87 ٪ در قلمرو کلانشهر) و حتی در سطح بین المللی است که اجازه می دهد تا در خارج از کشور تماس بگیرید (بیش از 100 کشور).

  مضرات چیست ?

  قیمت بسته اصلی آن است. در واقع ، علاوه بر تعهد 12 ماهه ، اشتراک ماهانه از 34.99 یورو به 49.99 یورو از سال 2 می رود.