ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه خیلی زود است ، ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه: بهترین پیشنهاد چیست? کدام مدل را انتخاب کنید?

ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه: بهترین پیشنهاد چیست ? کدام مدل را انتخاب کنید 

Contents

برای تولید کنندگان و همچنین برای دولت ، در پایان قرارداد لیزینگ ، نباید این مسئله باشد که بتوانید ماشین بخرید. برای کاهش اجاره به کمتر از 100 یورو ، تولید کنندگان برای اجاره طولانی مدت (LLD) انتخاب می کنند و با گزینه خرید (LOA) اجاره نمی دهند که هزینه بیشتری دارد. به گفته این ، این باقی خواهد ماند ، چند ماه دولت می خواهد قرارداد خود را ارائه دهد. در مقایسه بهترین پیشنهادات اتومبیل های برقی با کمتر از 100 یورو در ماه که در زیر ارائه می دهیم ، می توانید ببینید که مدت زمان ممکن است بسته به تولید کننده از یک تا دو برابر متفاوت باشد.

ماشین برقی با قیمت 100 یورو در هر ماه ، خیلی زود است

وعده رئیس جمهور امانوئل ماکرون ، ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه می تواند تا پایان سال به واقعیت تبدیل شود.

اگر در حال حاضر هنوز تمام جزئیات مشخص نشده است ، Clément Beaune ، نماینده وزیر مسئول حمل و نقل ، اخیراً در اواخر ماه ژوئیه در فرانسه اینتر اظهار داشت که اقدام به ایجاد یک لیزینگ اجتماعی ” در پاییز آماده خواهد شد “، ضمن اضافه کردن آن” این یک اقدام بزرگ است ، هیچ کشور اروپایی این موضوع را تعیین نکرده است »».

رزرو شده ” به نیمی از خانوارهای فرانسوی »، همچنین طبق گفته Clément Beaune ، این پیشنهاد با 100 یورو در هر ماه فقط شامل اجاره وسیله نقلیه خواهد شد. برای این کار ، البته اضافه کردن هزینه های بیمه ، نگهداری یا شارژ مجدد ضروری خواهد بود.

سوار در Twingo یا C3

اما پس از آن اتومبیل های واجد شرایط چیست ? یک بار دیگر ، هنوز هیچ چیز قطعی نیست ، اما به گفته همکاران ما در سرمایه ، دو مدل مونتاژ شده در اروپا قبلاً انتخاب شده بودند: Renault Twingo E-Tech (و نه آینده Renault 5 Electric) و آینده Citroën ë-C3. اولین مورد نیز در حال حاضر توسط تولید کننده فرانسوی با 100 یورو در ماه ارائه می شود ، اما تحت شرایط خاصی (اجاره طولانی مدت 37 ماه ، 1 اجاره 1 1.500 یورو و پس از کسر پاداش زیست محیطی 5000 یورو و جایزه تبدیل 1.500 یورو).

اگر Renault Twingo E-Tech آخرین ساعات خود را زندگی کند (پایان تولید برنامه ریزی شده برای تابستان 2024) ، دوم فقط تا اکتبر آینده رونمایی می شود. تقریباً از نظر بصری با نسخه هندی Citroën ë-C3 یکسان است ، این نسخه اروپایی از اتومبیل 100 ٪ برقی City حق داشتن یک بستر جدید را خواهد داشت. برنامه ریزی شده برای سال 2024 ، باید در سطح ورودی از 25 در دسترس باشد.000 یورو ، به استثنای پاداش زیست محیطی.

بنابراین دولت همچنان در این زمینه کار می کند ، به ویژه که اولین تحویل این اتومبیل های برقی با 100 یورو در ماه باید در ابتدای سال آینده مداخله کند همانطور که کلمنت باون گفت: ” از این پاییز ، برای تحویل هایی که از اوایل سال 2024 آغاز می شود ، اتومبیل های قابل انعطاف وجود خواهد داشت »».

ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه: بهترین پیشنهاد چیست ? کدام مدل را انتخاب کنید ?

اتومبیل برقی 100 یورو اجاره اجاره ماه

Peugeot E 3008 SUV می تواند

غالباً ذکر شده ، هرگز ارائه نشده است ، برنامه وعده داده شده توسط دولت برای پیشنهاد اجاره اتومبیل برقی با 100 یورو در هر ماه دیر است. در این میان ، برخی از تولید کنندگان قبلاً پیشنهاد خود را منتشر کرده اند. مقایسه ما با هر یک ، با هزینه کل آنها ، مزایا و معایب آنها.

ماشین برقی گران است. این فقط مقایسه شبکه قیمت گذاری یک حرارتی 208 با پسر عموی برقی آن است. اولین بار از 19،200 یورو شروع می شود که دوم کمتر از 34.800 یورو نیست. بله ، بیش از 15،000 یورو 208 را از E208 جدا کنید !

اگر خرید یک ماشین برقی در دسترس شما نباشد ، ممکن است راه حل در کنار اجاره باشد. در واقع ، به مدت شش ماه ، دولت در ماه 100 یورو پیشنهاد LLD را تغییر داده است. ذکر شده در مارس 2022 ، این پروژه دیر شده بود و ما هنوز اطلاعات روشنی در مورد ورود یک پیشنهاد با یک مدل خاص برای این نیمه دوم 2023 نداریم. در واقع ، دولت همه غم و اندوه را برای جلب توجه خواهد داشت طرحی برای تأمین مالی یک ماشین برقی فقط 100 یورو در ماه.

از طرف خود ، تولید کنندگان خودرو برای تصرف این فرصت به هم نرفتند. با بازی با اجاره طولانی مدت و همچنین لوازم با جایزه زیست محیطی و کمکهای مختلف ایالت ، برخی از آنها پیش از دولت موفق شده اند. این ماشین با 100 یورو در هر ماه که قول می دهند در پانل های تبلیغاتی بزرگ ظاهر شوند ، حتی اگر بیشتر به این پیشنهاد نگاه کنید ، به دور از یکسان بودن با آنچه رئیس جمهور امانوئل ماکرون دوست دارد ارائه دهد.

MG که در یک کمپین برای MG4 خود افتخار می کند: “آقای رئیس جمهور ، ما وعده های شما را نگه می داریم »», در پشت این شوخی ها ، پیشنهادات پیشنهادی به اندازه تصور دولت جذاب نیستند و حتی برخی از تله ها را پنهان می کنند که بهتر است بدانید که چگونه شناسایی کنید. با این حال ، عضویت در LLD 100 یورو در ماه برای یک ماشین برقی واقعاً امکان پذیر است.

اگر چندین پیشنهاد وجود داشته باشد ، همه آنها نیستند. مدت زمان درگیری ، مسافت پیموده شده ، کم و بیش مهم سهم … کانتورها می توانند به طور قابل توجهی تغییر کرده و نسبت کیفیت/قیمت را تغییر دهند. از این رو اهمیت بررسی هر یک از این پیشنهادات اتومبیل برقی با 100 یورو در ماه موجود در سپتامبر 2023.

زیرا در حال حاضر ، بهتر نیست. و با توجه به درآمد خود و اگر یک وسیله نقلیه حرارتی قدیمی دارید ، در واقع می توانید خود را به یک ماشین برقی برای پرداخت ماهانه 100 یورو تجهیز کنید. به همین دلیل ما برای تهیه لیست به تمام پیشنهادات لحظه ای نگاه کردیم. هدف مهمتر از همه: شناسایی واقعیت از کاذب پشت این قیمت ها و راهنمایی شما در مورد شرایط. در حال اجرا در حال حاضر برای یک ماشین برقی با قیمت 100 یورو در هر ماه: رنو ، سیتروئن ، موتور MG ، فیات و داسیا.

تفاوت بین پیشنهاد تولید کنندگان و آن (احتمالاً) دولت

قبل از اینکه به هر یک از پیشنهادات بپردازیم ، بیایید در مورد تفاوت های بزرگ بین آنچه تولید کنندگان ارائه می دهند و دولت چه چیزی را ارائه می دهد صحبت کنیم. از آنجا که اگر هنوز هیچ چیز در طرف دولت در دسترس نیست و تولید کنندگان در حال حاضر پیشنهادات 100 یورو را نمایش می دهند ، به یک دلیل واضح است: پیشنهادات تولید کنندگان دقیقاً با وعده دولت از نظر دسترسی مطابقت ندارد. حال بیایید دو پرتره استاندارد از پیشنهادات و روش محاسبه آنها را برای دستیابی به این 100 یورو معروف در پرداخت ماهانه تهیه کنیم.

پیشنهاد تولید کنندگان. برای پایین آمدن صورتحساب به تنها 100 یورو در هر ماه ، دو شرط وجود دارد. اولین مورد موافقت با پرداخت مشارکت اول است که به شدت یادداشت را افزایش می دهد. در سپتامبر 2023 بین 7،500 تا 9000 یورو ، با 2500 یا 4000 یورو با در نظر گرفتن پاداش اکولوژیکی فعلی 5،000 یورو اصلاح شده است. شرط دوم استفاده از سوپر بون اکولوژیکی (5000 + 2000 یورو) یا جایزه تبدیل است. پس از آن لازم است که درآمد مالیاتی مرجع برای هر سهم با کمتر از 14،089 یورو (برای سوپر بون) یا صاحب یک وسیله نقلیه دیزل قبل از سال 2011 یا یک حرارتی قبل از سال 2006 باشد (برای حق بیمه به تبدیل).

از طرف پیشنهاد دولت, حداقل تا زمانی که نظری باشد همه چیز ساده تر است. مشارکت نخواهد داشت. اولین اجاره برای اجاره طولانی مدت همانند سایر اجاره ها خواهد بود: 100 یورو. دولت از این تفاوت مراقبت خواهد کرد و مستقیماً با تولید کننده مذاکره خواهد کرد. براساس برآوردهای سال گذشته ، این سیستم باید 50 میلیون یورو برای هر قطعه 100000 قرارداد در سال اول هزینه کند. با انجام محاسبه ، این با هزینه 500 یورو در هر قرارداد باز می گردد. دولت چگونه بقیه را تأمین می کند ? این ، وزارت دارایی مراقب است که آن را نگوید و این ممکن است چیزی باشد که تأخیر در احتراق را توضیح می دهد.

برای تولید کنندگان و همچنین برای دولت ، در پایان قرارداد لیزینگ ، نباید این مسئله باشد که بتوانید ماشین بخرید. برای کاهش اجاره به کمتر از 100 یورو ، تولید کنندگان برای اجاره طولانی مدت (LLD) انتخاب می کنند و با گزینه خرید (LOA) اجاره نمی دهند که هزینه بیشتری دارد. به گفته این ، این باقی خواهد ماند ، چند ماه دولت می خواهد قرارداد خود را ارائه دهد. در مقایسه بهترین پیشنهادات اتومبیل های برقی با کمتر از 100 یورو در ماه که در زیر ارائه می دهیم ، می توانید ببینید که مدت زمان ممکن است بسته به تولید کننده از یک تا دو برابر متفاوت باشد.

شرایطی که باید بداند که فریب خورده نشود

شرایط حاکم بر اجاره اتومبیل برقی طولانی مدت با 100 یورو در ماه. در میان آنها: محدودیت مسافت پیموده شده ، زمان اجاره ، به دست آوردن پاداش زیست محیطی یا بازگشت وسیله نقلیه در شرایط خوب.

مسافت پیموده شده محدود: تمام پیشنهادات لیزینگ برای کمتر از 100 یورو برای یک ماشین برقی دارای محدودیت مسافت پیموده شده است که اگر به طور مرتب کار کنید می تواند کم باشد. 10،000 کیلومتر در سال یا 830 کیلومتر در ماه بشمارید. اگر هر روز دویدید ، به طور متوسط ​​27 کیلومتر در روز است. اگر از این اصل شروع کنیم که 226 روز در سال کار می کند (مانند سال 2023 ، با 25 روز تعطیلات پرداخت شده ، 9 تعطیلات و 105 شنبه و یکشنبه) ، میانگین آن 44 کیلومتر است.

مدت زمان قرارداد: تولید کنندگان به شما اجازه نمی دهند با همان مدت قرارداد برای پرداخت ماهانه با 100 یورو امضا کنید. پیشنهادات فعلی از 2 تا 4 سال گسترش می یابد. این عنصر باید در نظر گرفته شود زیرا این یک تعهد نیز است. پیشنهادات کوتاه نیز با سهم اشکالاتی خود وارد می شود ، مانند این واقعیت که پاداش زیست محیطی فقط هر سه سال یک بار در دسترس است.

بازگشت وسیله نقلیه: گذشته از قطعات پوشیدن ، مارک هایی که یک ماشین برقی را با قیمت 100 یورو در هر ماه ارائه می دهند ، در شرایط خوبی به وسیله نقلیه نیاز دارند. همانطور که با پیشنهادات معمولی LLD یا LOA ، در صورت نیاز به مداخله در وسیله نقلیه در پایان قرارداد ، مجازات ها را می توان اضافه کرد تا آن را به اسنادی که در قسمت های سایش درج نشده اند ، بازگرداند. به عنوان مثال ، بدنه در صورت بروز حادثه یا فضای داخلی در صورت تخریب.

پاداش زیست محیطی: کمک های تحت شرایط تهدید شده

به دست آوردن پاداش زیست محیطی نیز یکی از شرایطی است که از پرداخت هزینه های قابل توجهی جلوگیری می کند. اما به سادگی در دسترس نیست و تکامل می یابد. در واقع ، دولت فقط یک بار آن را در هر برش سه ساله تحویل می دهد. اگر به عنوان مثال دو سال از آن برای خرید یک ماشین برقی یا برای اجاره طولانی مدت طولانی دیگر بهره مند شده اید ، پس باید در اولین اجاره به طور کامل سهم خود را بپردازید.

از اول ژانویه 2024 ، برخی از مدل ها دیگر نیز تحت تأثیر قرار نمی گیرند ، زیرا کمک های دولتی بر معیارهای زیست محیطی مانند تأثیر کربن تحویل آنها شرط می شوند. برای مدل های ساخته شده در قاره دیگر ، مانند چین ، این مجازات فوری خواهد بود. Dacia Spring و MG4 دیگر قادر به بهره مندی از پاداش زیست محیطی نخواهند بود.

برای یک ماشین برقی 100 یورو در هر ماه پیشنهاد می دهد

لیست زیر در سپتامبر 2023 به روز است. ما با در نظر گرفتن مدل های جدید و مواردی که تولید آنها را متوقف می کنند ، ما آن را در طول ماه ها به روز خواهیم کرد. برخی از مارک ها همچنین قیمت اجاره خود را افزایش داده اند ، این مورد Peugeot است که E-208 تا 130 یورو خود را در هر حداقل ماه ارائه می دهد و این باعث می شود ماشین شهر از محدوده خود در سال آینده خارج شود.

لیست اتومبیل های برقی با 100 یورو در هر ماه (سپتامبر 2023)

در لیست گنجانده نشده است:

 • The Peugeot E-208: بهترین پیشنهاد آن لحظه 130 یورو در هر ماه است که تنها 500 کیلومتر در ماه نیست
 • Citroën C3: این پیشنهاد در هر ماه 99 یورو ارائه می دهد ، اما یک مدل حرارتی است
 • شناسه فولکس واگن.3: بهترین پیشنهاد آن 279 یورو در هر ماه با کمک های بزرگتر نیز (4000 یورو) است
 • Hyundai Kona Electric: اکنون ، 199 یورو در هر ماه با اولین سهم 5000 یورو طول می کشد

Citroën Friend: پیشنهادی با 19.99 یورو در هر ماه

دوست سیتروئن لیزینگ LLD PRIX

 • قیمت : 19.99 یورو در هر ماه.
 • مدت زمان تعهد : 48 ماه.
 • مسافت پیموده شده: در کل 10،000 کیلومتر در سال یا 40،000 کیلومتر.
 • منابع مالی: سهم 8،652 یورو به لطف پاداش به 3652 یورو کاهش یافته است.
 • کل هزینه (سهم + پرداخت ماهانه): 4،612 یورو پس از 4 سال.

بیایید مقایسه خود را با ارزانترین پیشنهادات اتومبیل های برقی با کمتر از 100 یورو شروع کنیم: دوست Citroën. از زمان انتشار آن در سال 2020 ، این ماشین برقی جدید بدون مجوز تعالی با پیشنهادی است که همیشه در ماه زیر 20 یورو باقی مانده است. Ultra-Compact امروز با قیمت 19.99 یورو در هر ماه در دسترس است ، با دریافت 8،652 یورو به لطف پاداش اکولوژیکی 5000 یورو ، به 3652 یورو کاهش می یابد. این پیشنهاد در طی چهار سال با قراردادی که چیزی نیست ، طی می شود تا در نهایت 4،455 یورو پرداخت ماهانه با در نظر گرفتن سهم هزینه کند.

با این قیمت ، این نسخه “دوست دوست” است ، به عبارت دیگر سطح ورود. این ماشین شهر با قیمت جدید 7،990 یورو هزینه دارد و طیف وسیعی از 75 کیلومتر WLTP را برای شارژ کامل 4 ساعته در سوکت داخلی ارائه می دهد. حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت است ، وقتی ماشین بدون مجوز است. دو نفر می توانند سوار شوند. فضای ذخیره سازی نیز بسیار کاهش یافته است ، بنابراین حمل چیزهای بزرگ امکان پذیر نخواهد بود.

 • مزیت: قیمت آن ، اندازه آن
 • ضرر: این یک ماشین بدون مجوز است ، از نظر عملکرد و کیفیت محدود است.

Dacia Spring: پیشنهادی با 79 یورو در هر ماه

Dacia Spring Lesing LLD Prix

 • قیمت : 79 یورو در ماه.
 • مدت زمان تعهد : 37 ماه.
 • مسافت پیموده شده: 10،000 کیلومتر در سال یا در کل 30،000 کیلومتر.
 • منابع مالی: سهم 7،500 یورو ، به لطف پاداش به 2500 یورو کاهش یافته است.
 • کل هزینه (سهم + پرداخت ماهانه): 5،344 یورو پس از 3 سال.

در طول مدت سپتامبر ، Dacia در بهار خود 79 یورو در هر ماه پیشنهاد می دهد ، ماشین برقی سیتی که در شش ماه اول سال بیش از 17،000 نسخه در فرانسه گذشت. برای پیشنهاد آن در اجاره شده, لازم است با کمک هزینه اکولوژیکی ، سهم 7،500 یورو به 2500 یورو کاهش یابد. اگر مدلی واجد شرایط دریافت پاداش تبدیل 2500 یورو هستید ، می توانید هزینه ها را به پرداخت های ساده ماهانه کاهش دهید. اگر شما یکی از خانوارهای مالیاتی واجد شرایط دریافت جایزه فوق العاده هستید ، فقط 500 یورو برای کمک به بهار داسیا با قیمت 79 یورو در هر ماه هزینه خواهد کرد.

با این قیمت ، اولین اتومبیل برقی اول از Dacia حدود 230 کیلومتر استقلال را ارائه می دهد ، اقدامی که ما در طول آزمایشات خود تأیید کرده بودیم. ارزان ترین اتومبیل های برقی موجود در بازار دارای یک موتور 44 -اسب بخار و باتری 27.4 کیلووات ساعت است. در طول آزمایشات ما ، ما توانسته بودیم یک کابین کمی اسپارت را کشف کنیم ، اما با توجه به عملکرد و قیمت آن ، این پیشنهاد به وضوح جذاب بود و ماشین شهر یکی از جذاب ترین اجاره طولانی مدت با کمتر از 100 یورو است. در هر ماه در حالی که کل پرداخت ماهانه بیش از 3 سال 5،344 یورو خواهد بود.

 • مزیت: قیمت آن ، سهم آن
 • ضرر: داخلی اسپارتان ، ظاهر کمتری نسبت به فیات 500

هشدار در مورد پایان جایزه اکولوژیکی برای بهار داسیا : از اول ژانویه سال 2024 و وارد شدن به سیاست جدید پاداش زیست محیطی ، ماشین برقی Dacia City بر روی کلید قرار می گیرد. در واقع ، با مونتاژ در چین ، تأثیر کربن مسیرهای خود به اروپا دیگر اجازه نمی دهد تا لیست مدل هایی را که می تواند به نفع مشتریان خود از پاداش زیست محیطی باشد ، ادغام کند. با پیشنهاد لیزینگ فعلی با 79 یورو در ماه بیش از 3 سال ، بنابراین لازم است 5،344 بلکه 10344 یورو پرداخت ماهانه و سهم پرداخت شود.

Fiat 500 Electric: پیشنهاد 99 یورو در هر ماه

Fiat 500 E LEASING LLD قیمت

 • قیمت : 99 یورو در ماه.
 • مدت زمان تعهد: 37 ماه.
 • مسافت پیموده شده: 10،000 کیلومتر در سال یا در کل 30،000 کیلومتر.
 • منابع مالی: سهم 7،500 یورو به لطف پاداش به 2500 یورو کاهش یافته است.
 • هزینه کل (سهم + پرداخت ماهانه) 6،132 یورو پس از 3 سال.

بگذارید مطالعه را با یک ماشین شهری ادامه دهیم که قدرت بهار Dacia را دو برابر می کند: Fiat 500E. سپس از 44 به 95 اسب بخار با ماشین برقی فیات که یک قرارداد اجاره طولانی مدت با 99 یورو در هر ماه ، بیش از 37 ماه ، برای کمک به یکسان با DACIA ارائه می دهیم: 2500 یورو با کسر پاداش زیست محیطی می پردازیم. از آنجا که این پیشنهاد نیز 3 سال است ، تنها تمایز آن با بهار Dacia پرداخت ماهانه بالاتر آن است. در پایان ، 6،132 یورو هزینه خواهد داشت تا یک اجاره طولانی مدت یا 788 یورو بیشتر از یک بهار داسیا مصرف کنید.

پنجمین مدل برقی فروخته شده سال گذشته در فرانسه ، Fiat 500E عمدتاً با زیبایی شناسی خود اغوا می شود. برای پیشنهاد لیزینگ آن با کمتر از 100 یورو در ماه ، لازم است که نسخه را با باتری کوچک 23.8 کیلووات ساعت حساب کنید که طیف وسیعی از 190 کیلومتر را ارائه می دهد (نسخه 42 کیلووات ساعت 320 کیلومتر مجاز است). قبل از پاداش ، قیمت آن 28400 یورو است. در یک سال ، فیات هزینه پیشنهاد لیزینگ خود را کاهش داده است ، اما بدیهی است که به ابتدایی ترین نسخه ماشین محدود می شود. با اضافه کردن چند گزینه یا با رفتن به نسخه با بزرگترین باتری ، لازم است بلافاصله بیش از 200 یورو در ماه حساب کنید.

 • مزیت: نگاه آن
 • ضرر: قیمت آن ، استقلال آن

رنو Twingo E-Tech: پیشنهادی با 100 یورو در ماه

Renault Twingo E Tech Lesing LLD Prix

 • قیمت : 100 یورو در ماه.
 • مدت زمان تعهد : 37 ماه.
 • مسافت پیموده شده: 10،000 کیلومتر در سال یا در کل 30،000 کیلومتر.
 • منابع مالی: سهم 9000 یورو به لطف پاداش به 4000 یورو کاهش یافته است.
 • هزینه کل (سهم + پرداخت ماهانه) 7،600 یورو پس از 3 سال.

بالاتر از فیات 500E و بهار داسیا ، رنو Twingo E-Tech وجود دارد. پیشنهاد لیزینگ آن در حال حاضر با قیمت 100 یورو در هر ماه است ، برای اولین اجاره 9000 یورو با پاداش زیست محیطی به 4000 یورو کاهش می یابد. در گذشته ، رنو این پیشنهاد اجاره طولانی مدت را با قیمت پایین تر ارائه می داد. امروز ، بسیار بالاتر از Dacia یا Fiat است ، بیش از 7،600 یورو در پرداخت ماهانه در کل بیش از سه سال. از طرف دیگر ، رنو امکان اضافه کردن مصاحبه ، کمک 24 ساعته و ضمانت برای مدت زمان اجاره را برای 1 یورو بیشتر در ماه فراهم می کند.

با این قیمت ، رنو نسخه “معتبر” این خودرو را ارائه می دهد ، که 20،250 یورو با استنباط پاداش اکولوژیکی هزینه دارد. استقلال WLTP از اتومبیل فرانسوی شهر همانند Electric Fiat 500 در باتری کوچک آن ، یعنی 190 کیلومتر (که در تابستان واقع بینانه است ، در زمستان کمتر یا استقلال بیشتر آموزش 110 کیلومتر است). قدرت موتور 81 اسب بخار قدرت دارد. ما هنوز از ضعف موقوفه پشیمان هستیم که به عنوان مثال شامل تهویه مطبوع نیست. حتی بهار داسیا بهتر عمل می کند.

 • مزیت: نگهداری آن با 1 یورو در ماه
 • ضرر: استقلال آن ، سهم آن ، عدم تهویه مطبوع آن

MG4: پیشنهادی با 99.99 یورو در هر ماه

MG4 LEASING LLD قیمت

 • قیمت : 99.99 یورو در هر ماه.
 • مدت زمان تعهد : 24 ماه.
 • مسافت پیموده شده: 10،000 کیلومتر در سال یا در کل 20،000 کیلومتر.
 • منابع مالی: سهم 9،500 یورو به لطف پاداش به 4500 یورو کاهش یافته است.
 • هزینه کل (سهم + پرداخت ماهانه) 6،899 یورو پس از 2 سال.

در MG Motors ، پیشنهاد ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه دولت الهام بخش واقعی بود. به منظور رهبری در ایالت ، این برند که اکنون متعلق به گروه چینی SAIC Motor است با 99 یورو در هر ماه برای MG4 پیشنهاد داد. با مصرف 4500 یورو ، که بسیار قابل توجه است. این پیشنهاد تنها با دو سال با دیگران متفاوت است. مشکلی در حالی که دولت فقط هر سه سال یک بار پاداش زیست محیطی را برای مصرف کنندگان صادر نمی کند. این قیمتی است که می توانید خود را برای پرداخت ماهانه شبیه به اتومبیل های کوچک برقی مانند Dacia ، Fiat و Renault با یک ماشین مجهز بهتر تجهیز کنید.

زیرا MG4 با یک استقلال WLTP 350 کیلومتری در همان گروه اجرا نمی شود. برای پیشنهاد لیزینگ ، ما از کوچکترین باتری 51 کیلووات ساعت برخوردار هستیم ، اما هنوز هم بار بسیار مهمتری را ارائه می دهد. همچنین می توان در ایستگاه های شارژ سریع متوقف شد و به 88 کیلو وات قدرت رسید. قدرت موتور 170 اسب بخار است. با یک تنظیم کننده تطبیقی ​​یا نکات برجسته اتوماتیک ، دوباره به این موضوع اضافه کنید.

 • مزیت: استقلال آن ، موتور آن ، تجهیزات آن
 • ضرر: سهم آن ، مدت زمان محدود قرارداد آن

هشدار در مورد پایان جایزه زیست محیطی برای MG4 : از اول ژانویه سال 2024 و وارد شدن به سیاست جدید پاداش زیست محیطی ، سدان جمع و جور MG را می توان در کلید قرار داد. تأثیر کربن مسیرهای خود به اروپا ، دیگر در چین تولید می شود و دیگر اجازه نمی دهد لیست مدل هایی را که می تواند از مشتریان خود از پاداش زیست محیطی سود ببرد ، ادغام کند. با پیشنهاد لیزینگ فعلی با قیمت 99.99 یورو در هر ماه بیش از 2 سال ، بنابراین باید 6،899 یورو اما 11899 یورو پرداخت ماهانه و سهم پرداخت کنید.

حکم: بهترین پیشنهادات چیست ?

همانطور که مشاهده می کنید ، در حال حاضر در فرانسه ، پنج مدل در لیزینگ تا پرداخت ماهانه 100 یورو یا کمتر در دسترس است. در میان آنها ، کلاسیک ترین پیشنهاد پس از کسر پاداش اکولوژیکی ، نیاز به کمک 2500 یورو در اولین اجاره دارد. به طور کلی ، قرارداد 3 سال طول می کشد. اما چندین مدل متفاوت هستند ، مانند MG Motor که MG4 خود را با شرایط دقیق تر ارائه می دهد: سهم بزرگتر و مدت زمان قرارداد کوتاه. برای دوست سیتروئن ، پرداخت ماهانه بسیار پایین تر است ، اما سهم قابل توجه است و مدل بدون مجوز محدود به 45 کیلومتر در ساعت یک ماشین باقی می ماند.

بهترین ارزانترین پیشنهاد: اگر به کل هزینه متکی باشید ، برای شما یک یا دیگری از پیشنهادات اجاره ای طولانی مدت آن برای شما هزینه خواهد کرد ، Citroën Ami به وضوح ارزان ترین است ، با 4612 یورو طی 4 سال. در غیر این صورت ، شما باید بهار Dacia را با 5،344 یورو بیش از سه سال انتخاب کنید ، که ارزانترین اتومبیل های موجود در کمتر از 100 یورو در ماه است که به استثنای ماشین بدون مجوز.

بهترین پیشنهاد از نظر سهم: Dacia Spring و Fiat 500 Electric در این مسابقه پیروز شدند. هر دو با 2500 یورو در دسترس هستند ، کمترین کمک هایی که می توانید در بازار پیدا کنید. آنها می توانند توسط یک سوپر بون اکولوژیکی یا با یک جایزه تبدیل تأمین شوند. مزیت بهار Dacia ، رو به Fiat 500 ، نگهداری آن برای مدت زمان قرارداد گنجانده شده است. در کنار فیات ما قدرت موتور و ظاهر آن را ترجیح خواهیم داد.

بهترین پیشنهاد مطابق دوره اجاره: سیتروئن امی از رقبای خود جلوتر است. او تنها کسی است که 4 سال قرارداد یا 48 ماه ارائه می دهد. همه بقیه ، به جز MG4 ، به 3 سال محدود می شوند. به یاد بیاورید که با ارائه تنها 24 ماه ، MG4 می تواند شما را در پایان قرارداد با مشکل روبرو کند زیرا باید یک سال دیگر صبر کنید تا دوباره بتوانید با بهره گیری از پاداش اکولوژیکی 5000 یورو ، یک ماشین برقی خریداری یا اجاره کنید. به شرط ، البته این که افزایش دولت در آن زمان هنوز لازم است.

بهترین پیشنهاد طبق مدل: انجام غیر از مشاوره MG4 دشوار است. البته ، تجهیز خود به یک سدان جمع و جور آرزو همه نیست و شاید شما فقط به دنبال یک ماشین شهری برای سفرهای شهری هستید ، اما پیشنهاد چینی MG هنوز از نظر تجهیزات ، استقلال ، قدرت موتور و فضای موجود در صفحه بسیار بالاتر است. این یکی از بهترین اتومبیل های برقی در بازار است. و با ناپدید شدن آینده پاداش زیست محیطی آن ، برای مدت زمان طولانی برای خرید رقابتی نخواهد بود.

ماشین برقی با 100 یورو در هر ماه: در اینجا دو وسیله نقلیه واجد شرایط اول وجود دارد

دولت در تلاش است تا مدل های برقی را برای لیزینگ اجتماعی معروف خود با 100 یورو در ماه پیدا کند. Citroën با Electric C3 جدید به نجات خود می آید.

ماشین برقی با قیمت 100 یورو در هر ماه ، مدتی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، اما بدیهی است که این اقدام آسان نیست. آخرین اخبار ، این سیستم باید در پایان سال فعال شود. به عنوان یک یادآوری ، فقط متوسط ​​ترین خانوارها قادر به بهره مندی خواهند بود. معیارهای واجد شرایط بودن در این مرحله ابلاغ نشده است.

پیدا کردن اتومبیل هایی که پیشنهاد این لیزینگ اجتماعی را تشکیل می دهند ، یک چالش پیچیده برای دولت است ، که درگیر بحث های طولانی با تولید کنندگان و شرکت های اجاره ای است. با این وجود انتخاب اول دستگیر شد و طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط سرمایه ، New Electric Citroën C3 یکی از آنهاست.

سیتروئن ë-C3 که تمام جعبه ها را بررسی می کند

Electric Electric C3 (یا ë-C3) از مفهوم oli الهام گرفته می شود. باید به طور کامل در موقعیت جدید سیتروئن ، در نیمه راه بین پزشک عمومی و کم هزینه ثبت نام کند. با قیمت اولیه زیر 25000 یورو (حداقل این چیزی است که انتظار می رود) ، این ماشین برقی همه چیز را برای خوشحال کردن دولت دارد ، که فقط می تواند لیزینگ اجتماعی خود را با مدل های مقرون به صرفه تنظیم کند.

سیتروئن الی

Citroën ë-C3 در قاره قدیمی و به طور دقیق تر در اسلواکی تولید می شود. این نکته ضروری است زیرا اجرایی نمی خواهد وسیله نقلیه ساخته شده در چین باشد. به همین دلیل بهار Dacia قادر به ادغام دستگاه نخواهد بود ، مگر اینکه Dacia تولید خود را جابجا کند.

یک رنو نیز حفظ کرد ، اما آن چیزی که انتظار داشتیم نیست

علاوه بر برقی C3 ، یک مدل دوم در حال حاضر انتخاب می شود: Renault Twingo E-Tech. یک انتخاب تا حدودی شگفت آور ، از آنجا که این وسیله نقلیه تولید شده در اسلوونی در تابستان سال 2024 بازنشسته می شود. برقی جدید Renault 5 با گذشت زمان گزینه پایدارتری خواهد بود. همچنین ممکن است که یک روز یا روز دیگر در لیست مدل های واجد شرایط ظاهر شود.

برقی C3 و Twingo E-Tech تنها دو مدل حفظ شده در وضعیت فعلی چیزها خواهند بود. مانند R5 ، Peugeot E-208 نیز نامزد قابل قبول است ، حتی اگر قیمت بالاتر او به نفع او باشد. به طور کلی ، انتخاب بسیار زیاد نیست: در واقع بسیاری از اتومبیل های برقی وجود ندارند که واقعاً مقرون به صرفه و در اروپا تولید می شوند.