مینی کابریو 100 ٪ برقی: منحصر به فرد ، اما محدود به 155 نسخه و با قیمت گزاف نمایش داده می شود ، مینی یک کابریولت برقی کوپر را فاش می کند

مینی از یک کابریولت برقی کوپر رونمایی می کند

واقعاً برای تولید تولید وجود ندارد ، که ممکن است در ماه های آینده کشف شود. به هر صورت ممکن است ، یکی از تنها کابریولت های برقی در بازار باشد ، زیرا جدا از عجیب و غریب مانند تابستان Citroën E-Méhari/Bolloré Blue Summer ، نادر مانند EQ Fortwo Cabrio یا Arlesians مانند Tesla Roadster ، در آنجا به سختی فقط آماده کننده ها یا شرکت هایی هستند که متخصص در Restomod/مقاوم سازی برای ارائه آنها هستند.

Mini Cabrio 100 ٪ Electric: منحصر به فرد ، اما محدود به 155 نسخه و با قیمت گزاف نمایش داده می شود

ممکن است رویای آن را داشته باشید ? مینی آن را انجام داد. چند ماه بعد نمونه اولیه اعلام کننده ای را ارائه داد ، مینی تصمیم گرفت به سمت چیزهای جدی حرکت کند و سری (کوچک) را تولید کند (اولین) 4 -Seater Electric Convertible در جهان. یک موضوع منحصر به فرد از نوع خود که برند انگلیس با قیمت بالایی هزینه می کند و این را نمی توان گفت !

برای جهش در پشم گوسفند در باد بدون کوچکترین سر و صدا

بیایید با ارائه ها شروع کنیم. تازگی مینی کسی را شگفت زده نخواهد کرد. یک مدل 100 ٪ الکتریکی غیر قابل قبول را بگیرید ، سقف سخت را با یک مدل انعطاف پذیر جایگزین کنید که می تواند تا سرعت 30 کیلومتر در ساعت تاشو شود و PAF ، شوک ایجاد می کند. Mini Cooper Cabrio 100 ٪ Electric ، TA-SAM است ! ابعاد یکسان (طول 3.86 متر طول و 1.73 متر عرض) ، حجم تنه (همیشه با 160 لیتر) ، یک موتور الکتریکی 184 اسب بخار (6 اسب بخار بیشتر از کوپر حرارتی) ، حتی باتری با ظرفیت متوسط ​​32.6 کیلووات ساعت مطمئن است به شهر (استقلال 201 کیلومتر در چرخه WLTP) ، فقط با برخی از جزئیات ارائه با کوپه متفاوت است.
در حال حاضر ، مینی تصمیم گرفته است این مدل را تنها در 999 نسخه در سراسر جهان تولید کند (از جمله 155 فقط برای فرانسه که عاشق مینی برقی است). همچنین ما صفحات را در اینجا می یابیم و آن تعداد مدل نوشته شده است. همچنین چند لمس برنز وجود دارد (روی دستگیره های درب ، لباس های جانبی ، فرمان و غیره.) ، هیچ چیز بیش از حد. به طور کلی ، نتیجه نسبتاً هوشیار است ، بدون بیش از حد ، تقریباً مانند سایرین به نظر می رسد. در محفظه مسافر ، جو حتی بسیار تاریک است ، بدون جنون ، مانند درج های تزئینی پیانو سیاه دیده شده و بررسی شده است. سرانجام ، فقط دو رنگ ارائه می شود: سیاه و سفید. نقوش جک اتحادیه هود تا حدودی کل را به ارمغان می آورد. و خوشبختانه ، موقوفات کاملاً غنی است: صندلی های ورزشی ، گرم ، فرمان در NAPPA ، چرم با کیفیت یا صفحه نمایش به روز.

قیمت فروش: 60،490 یورو

این یک نظر است. 60،490 € برای چنین ماشین کوچک ، به همان اندازه که بی نظیر است ، کاملاً اغراق آمیز است. این بیش از 20،000 یورو بیشتر از برش برقی در نسخه بالاترین نسخه خود است ! در سال 2012 ، یک مینی با الهام از گودوود در حال حاضر 50،000 یورو هزینه داشت اما یک نمایش بسیار لیسیده تر (گردو رونس ، چرم واقعی ، خز بره برای فرش) داشت و آن را به یک مینیاتور کوچک رولز رولز واقعی تبدیل کرد. با این حال ، انحصار سوال برای این مینی کوپر 100 ٪ برقی کابریو است ، این حداقل سرویس است.
همچنین به صورت خودکار بخوانید.com:
Mini Countryman (2023): نسل جدیدی که در آزمایش دیده می شود
مفهوم Mini Aceman: در کنار SUV Electric Urban Future
اتومبیل های برقی 2023: مدل ها ، قیمت ، استقلال ، شارژ مجدد ، باتری

مینی از یک کابریولت برقی کوپر رونمایی می کند

  • 1/9Mini Cooper Cabrio در حال حاضر یک نسخه منحصر به فرد است
  • 2/9این مینی کوپر دقیقاً همان اندازه گیری های مشابه Cooper S
  • 3/9Mini Cooper SE Cabrio یک تبدیل 4 -Seater قابل تبدیل است
  • 4/9Mini Cooper Cabrio توسط موتور 184 اسب بخار Cooper SE با یک سقف ثابت حرکت می کند
  • 5/9اعلامیه مینی 230 کیلومتر استقلال برای کوپر آن کابریو است
  • 6/9رینگ های مینی کوپر Cabrio هستند که از نظر مفهوم Mini Electric ظاهر می شوند
  • 7/9یادآوری های زرد در سراسر مینی کوپر کابریو وجود دارد
  • 8/9فضای داخلی Mini Cooper SE Cabrio شناخته شده است
  • 9/9زرد همچنین خود را به قسمت داخلی مینی کوپر کابریو دعوت می کند

مینی از یک کابریولت برقی کوپر رونمایی می کند

نیازی به دور شدن نیست: این یک نسخه منحصر به فرد است. این از نظر فنی همان ماشین است که Hatch 3 Doors Electric است.

وقتی در مورد آن فکر می کنید ، جای تعجب دارد که مینی قبلاً کابریو برقی خود را ارائه نمی دهد. زنجیره کشش در حال حاضر برای مدت طولانی در Mini مانند BMW وجود داشته است (این از i3s است که از سال 2017 است !) ، کابریو هنوز هم در مراکز شهری مورد توجه است و با وجود کوپر برقی در محدوده ، فقط چراغ سبز از سر فکر برای ماشین شهری ترکیب می شود و سقف در بوم تاشو است. با این اوصاف, این کوپر کابریو در حال حاضر فقط یک نسخه منحصر به فرد است که در برخی از شهرهای بزرگ جهان به دلیل میزان آفتاب سالانه خود مشهور است. آلمانی-انگلیسی در حال حاضر چرخ های خود را در میامی در فلوریدا ، در پالما دی مایورکا و همچنین در لیسبون در پرتغال گذاشته است. از نظر فنی از یک IOTA در مقایسه با Cooper SE با یک سقف ثابت حرکت نمی کند ، زیرا 184 اسب بخار و باتری کوچک 28.9 کیلووات ساعت هنوز وجود دارد در حالی که اندازه گیری ها با یک Mini Cooper S Cabrio یکسان هستند. در مورد عملکرد, 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 7.7 ثانیه اعلام شده است ، برای 230 کیلومتر استقلال WLTP.

واقعاً برای تولید تولید وجود ندارد ، که ممکن است در ماه های آینده کشف شود. به هر صورت ممکن است ، یکی از تنها کابریولت های برقی در بازار باشد ، زیرا جدا از عجیب و غریب مانند تابستان Citroën E-Méhari/Bolloré Blue Summer ، نادر مانند EQ Fortwo Cabrio یا Arlesians مانند Tesla Roadster ، در آنجا به سختی فقط آماده کننده ها یا شرکت هایی هستند که متخصص در Restomod/مقاوم سازی برای ارائه آنها هستند.

با توجه به استاندارد اندازه گیری های استاندارد ما ، خودمختارهای واقعی بهترین اتومبیل های برقی را مقایسه کنید. ظرفیت باتری ، مصرف ، استقلال ، ما همه چیز را به شما می گوییم !