بازی های مرورگر رایگان – 100 بازی برتر مرورگر 2023 ، 12 بازی برتر در مرورگر وب که باید بازی کنید و از آن لذت ببرید – Geekflare

12 بازی برتر در مرورگر وب شما باید بازی کنید و از آن لذت ببرید

ظهور فرهنگ ها تازگی است 2023 بازی مرورگر ویرایش و توسعه یافته توسط Innovames. عطش خود را برای فتح بیدار کنید ، Old Civ را کاوش کنید.

بازی های مرورگر

به سایت بازی آنلاین ما خوش آمدید که منحصراً به آن اختصاص داده شده است بازی های مرورگر رایگان ! برای کسانی که به طور اتفاقی به اینجا رسیده اند ، بازی های مرورگر همه هستند بازی بدون بارگیری که می توانید به عنوان مثال مرورگر وب مانند Chrome ، Firefox یا Internet Explorer ، هم در رایانه شخصی و هم در MAC یا سایر سیستم عامل راه اندازی کنید.

ما لیست متفاوت را قرار می دهیم بازی های ناوبر در دسته های مختلف با توجه به سبک آنها: مانگا ، خارق العاده ، جنگ ، فضا ، قرون وسطایی ، دزدان دریایی ، مزرعه ، نینجا ، ورزش و دختر. شما همچنین همه را پیدا خواهید کرد mmorpg بدون بارگیری و همچنین برخی از MMORTS ، MMOTCG و MOBA بدون بارگیری. در بالای سایت شما همچنین به 10 بخش برتر و محصولات جدید که به ترتیب قسمت بالا را ارائه می دهند ، دسترسی خواهید داشت بازی های ناوبر و سالهای 2023. این سایت روزانه با بازی های رایگان جدید یا با اخبار به روز می شود.

100 بازی برتر Navigator:

ظهور فرهنگ

ظهور فرهنگ ها تازگی است 2023 بازی مرورگر ویرایش و توسعه یافته توسط Innovames. عطش خود را برای فتح بیدار کنید ، Old Civ را کاوش کنید.

بی نظمی

نسخه بتا Anocris اکنون به زبان فرانسه راه اندازی شده است. این یکی از بازی های مرورگر توسعه یافته توسط Lionmoon ، که قبلاً به آن شناخته شده است.

بازی تاج و تخت

Game of Thrones: زمستان در حال آمدن است مرورگر ساخته شده توسط Yoozoo Games و تحت مجوز رسمی Warner Bros و HBO. درهای من.

پیدایش تاریک

پیدایش تاریک یک است بازی مرورگر رایگان در سال 2021 توسط Spirit Games راه اندازی شد و بازیکنان را برای ادغام یک جهان قهرمانانه-فانتزی همزمان با خطر ارائه می دهد.

خیمه

Tentlan از سال 2015 توسط Lionmoon منتشر شده است ، این یک است بازی مرورگر رایگان استراتژی زمان واقعی. این ماجراجویی در آمریکا دوران صورت می گیرد.

ایجاد امپراطوری

Forge of Empires یکی از پیشگامان بازی های مرورگر نوع “RTS” است. دومی شامل تمام خصوصیات استراتژی قرون وسطایی و بازی مدیریتی است.

کتاب قهرمانان

کتاب قهرمانان اخیر است 2023 بازی مرورگر نوع MMOTCG که در پایان سال 2022 توسط Spirit Games منتشر شده است. این بازی هر دو سیستم کارت را با هم ترکیب می کند.

ستاره پایدار

با ستاره پایدار ، به یک شیرجه می روید بازی های ناوبر اسب. این MMORPG ، ویرایش شده توسط Star Stable Entertainment ، اغلب در نظر گرفته می شود.

قهرمانان Hentai

قهرمانان Hentai همانطور که نام آن نشان می دهد Hentai on Browser Game کاملاً رایگان و شروع ماجراجویی بدون ثبت نام انجام می شود. این من.

ادیسه تاریک

ادیسه تاریک یک است بازی مرورگر MMORPG Fantastic در طول سال 2023 منتشر شد و توسط R2Games و Game Hollywood ویرایش شد. در این بازی بازیکنان بازی.

نبرد Arena Heroes Adventure

ARENA BATTLE: Heroes Adventure اغلب به طور خلاصه Baha یک است بازی مرورگر چند نفره منتشر شده توسط بازی های Spirit. ترکیب هر دو سبک بازی استراتژیک.

یار

الونر یک است بازی های خارق العاده رایگان از ناشر Innovames. Elovenar دنیای فوق العاده و جادویی است که در آن شما باید شهر خود را بسازید. پ.

تیغه پادشاهان

Blade of Kings ، از نام انگلیسی آن Blade of Kings یکی از اخیر است مرورگر منتشر شده به صورت رایگان توسط Spirit Games. گیم پلی هر گونه را دعوت می کند.

جلال

جلال بیکار ، پیشنهاد شده توسط Esprit Games و به صورت رایگان توزیع شده است بازی مرورگر مجموعه شخصیت های زن و مانگا ناز در جنس بیکار .

قوانین خونین

قوانین خونین جدید در مرورگر بازی استودیوی فرانسوی و بازی های مستقل Musta است. این یک بازی آنلاین مدیریت باند است که در آن شما باید استخدام کنید.

پادشاه آوالون

King New King را در King of Avalon بازی کنید ، یک بازی عالی توسط مرورگر قابل پخش در رایانه شخصی یا MAC. همه دوستداران افسانه های آرتوریان خوشحال خواهند شد .

لیگ فرشتگان 3

League of Angels 3 به سادگی سومین دوره حق رای دادن است بازی های RPG توسط مرورگر “League of Angels” توسط Gtarcade (Youzu Interactive) در سال 2013 راه اندازی شد.

Imperia Online

Imperia Online یک است بازی قرون وسطایی توسط Navigator استراتژی زمان واقعی که شما را در دوران قرون وسطایی سوق می دهد. در گیم پلی ، شما هستید.

مردان سایه

مردان سایه بازی های ناوبر نقش (MMORPG) از کلاسیک ترین و با نقش بسیار رایج ترین نقش بازی شده توسط Fortune Game و ویرایش P.

شوالیه اژدها

Knight of the Dragon یک مرورگر MMORPG است که در آن شما با هیولا می جنگید ، مأموریت هایی را برای تنها هدف تغییر قهرمان خود انجام دهید. آن را ایجاد کرد.

جلال اژدها

جلال اژدها یک است mmorpg توسط مرورگر ویرایش شده توسط 101xp.com ، همان ناشران به ویژه اژدها خون. این یک mmorpg 3D ایزومتریک است که است.

گپولیس

Grepolis بازی نوآوری هایی است که در طول یونان باستان ، برای چندین دوره مختلف صورت می گیرد. این دوره را در این بازی استراتژی قرون وسطایی زنده کنید.

جنگهای قبیله ای 2

توسعه و منتشر شده توسط Innovames ، Tribal Wars 2 یک است بازی های مرورگر استراتژی. در بازی رایگان ، بازی ما را به دوران قرون وسطایی می برد.

درختچه

Skyrama برتر است بازی های مرورگر حمل و نقل هوایی ، دقیق تر یک شبیه ساز فرودگاه (بله بله وجود دارد) بدون بارگیری قابل پخش است و ایجاد شده است.

طوفان دزدان دریایی

piratetorm یک است بازی دزدان دریایی توسط مرورگر. در سال 2012 منتشر شد و توسط BigPoint ساخته شده است. بازیکن به یک کشتی سفارش می دهد ، تا حدودی متوسط ​​و باید توسعه یابد.

anno آنلاین

Anno Online یک است بازی های دزدان دریایی در مرورگر منتشر شده در 19 مارس 2013 و توسط Ubisoft Blue Byte و طرح های مرتبط ساخته شده است. بازیکن مسئول a است .

بندر

Seafort یک است بازی مرورگر در بازی رایگان که توسط فدراسیون پیکسل ساخته شده است. شما نیاز به اجرای استعدادهای مدیر و سازنده دارید .

امپراطوری

جنگ امپراطوری ها کوچک است بازی های جنگی در Navigator منتشر شده توسط Fortune Game Limited در سایت Opogame.کم. به عنوان یک فرمانده شما دعوت می شود.

حاکمیت اژدها

حاکمیت اژدها جدید است بازی مرورگر 2019 راه اندازی شده توسط Games Spirit که شامل ویژگی های MMORPG در مرورگر است ، خط آن.

راه آهن

راه آهن ملت یکی از تنها است بازی مدیریتی بدون بارگیری قطار – تعلیم دادن. شما یاد خواهید گرفت که راه آهن خود و همچنین قطارهای مختلف را مدیریت کنید.

ایکاریام

یک بازی قرون وسطایی که به دوران باستان یونانی اضافی می پردازد ! در واقع ، در Ikariam شما باید در این زمان از تاریخ تکامل دهید. این یک جت است.

استوار

بسیاری از دختران در استاردول منتظر شما هستند ! این یکی از بزرگترین است بازی های دخترانه مرورگر که در آن می توانید خود را ایجاد کنید.

عملیات صحرا

منتشر شده توسط Look از سال 2009 ، عملیات کویر یک است بازی مرورگر استراتژی. بازی به صورت رایگان برای بازی ، بازی را برای مدیریت یک ملت ارائه می دهد و ثابت می کند.

رهایی دهنده

توسعه و منتشر شده در پایان سال 2015 توسط Mutantbox ، Liberators یک است بازی های مرورگر جنگ و در بازی رایگان پیشنهاد شده است. بازی به ما پیشنهاد می کند تا کمی بسازیم.

باغ وحش موبا

Zoomumba ، ویرایش شده توسط BigPoint ، یک بازی مدیریت باغ وحش است رایگان برای بازی در مرورگر. این عنوان عمدتا به جوانترین ما در میان ما است .

هدف یونایتد افسانه ها

Legends Goalunited یکی از بازی های ناوبر در سال 2006 توسط Travian Games GmbH برای همه علاقه مندان به توپ دور راه اندازی شد تا به آنها یک غوطه وری ارائه دهد .

قهرمانان Nords

Nords را کشف کنید: قهرمانان شمال ، بازی های مرورگر رایگان منتشر شده توسط Planum و در فیس بوک موجود است. گیم پلی در پادشاهی اتفاق می افتد .

ظهور اسطوره

Rise of Mythos یک فانتزی رایگان برای بازی MMOTCG است که توسط GameFuse منتشر شده است ، و Playable در Navigator. در گیم پلی ، شما نقش یکی از چهار کلاس Meadows را بر عهده خواهید گرفت.

میسیان

مانند سایر mys ggcorp mysaiyan خود را به عنوان بازسازی Fr drag Dragon Ball Z به صورت آنلاین به زبان ما ترجمه می کند. این یک بازی 2017 است که 2023-06-28 خواهد بود

کتاب قهرمانان

کتاب قهرمانان
2023-06-26

ادیسه تاریک

ادیسه تاریک
2023-06-26

پادشاه آوالون

پادشاه آوالون
2023-06-26

ظهور فرهنگ

ظهور فرهنگ
2023-06-04

گیم پورگور.FR | 2016 – 2023 | لیست بازی های مرورگر رایگان بدون بارگیری | ©

12 بازی برتر در مرورگر وب شما باید بازی کنید و از آن لذت ببرید

نقل قول “همه کار و بدون بازی باعث می شود جک یک پسر dul” (همه کارها و هیچ بازی جک را به یک پسر خسته کننده تبدیل کند) به سادگی می گوید حقیقت پنهان در مورد اهمیت بازی.

به طور کلی ، بیشتر والدین فکر می کنند که بازی های ویدیویی می توانند فرزندان خود را خراب کنند. علاوه بر این ، بازی های ویدیویی همیشه منبع لذت و سرگرمی هستند. با پیشرفت فنی ، آنها ذهنیت را تغییر می دهند.

طبق مطالعه ABCD (توسعه شناختی مغز نوجوان) ، کودکانی که حدود 3 ساعت در روز بازی های ویدیویی انجام می دهند ، مهارت های شناختی بیشتری را ایجاد کرده اند و کنترل بهتری از پالس های خود دارند.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که بازی های ویدیویی می توانند ظرفیت حفظ و مکانیسم های عصبی را بهبود بخشند. به طور خلاصه ، بازی های ویدیویی می توانند در صورت تمرین منطقی به کودک شما در زمینه های مختلف زندگی موفق شوند.

در این مقاله ، متوجه خواهید شد که چگونه بازی های ویدیویی به پیشرفت مهارت های شخصی کمک می کنند و بهترین بازی ها برای مرورگر وب که باید بازی کنید و از آن لذت ببرید.

یک بازی مرورگر وب چیست ?

بازی های ویدیویی که به طور کامل در یک مرورگر وب پخش می شوند و نیازی به بازی یا کنسول بازی ندارند توسط مرورگر وب بازی می شوند.

بازی

این بازی ها به دسترسی به اینترنت و یک سیستم نیاز دارند. وضوح ساده پازل در سودوکو ، بسیاری از بازی های شگفت انگیز موجود در اینترنت می توانند برای کاهش استرس انجام شوند.

این بازی کاملاً در یک مرورگر وب کار می کند. بنابراین نیازی به بارگیری این بازی ها در رایانه خود نیست. بازی های ساده ای وجود دارد که یک بازیکن می تواند به تنهایی بازی کند ، و برخی از بازی های پیچیده مانند Mission یا Quest Games ، به یک تیم نیاز دارند که در یک مقطع ملاقات کند.

علاوه بر این ، پیشرفت تکنولوژیکی به طور مستقیم کیفیت بازی های مرورگر وب و تجربه حاصل از آن را بهبود می بخشد.

مزایای بازی های مرورگر وب به زمان ، انرژی و درگیری کاربر بستگی دارد. بازی های مرورگر وب رایگان هستند یا مشمول اشتراک هستند.

بنابراین شما فقط به یک رایانه لپ تاپ/رایانه شخصی و یک اتصال اینترنتی خوب برای انجام بازی توسط مرورگر وب نیاز دارید. بازی هایی مانند “بازی دایناسور” برای کاربران به خوبی شناخته شده اند و وقتی اینترنت در مرورگر Chrome قطع می شود ، کار می کنند.

مزایای بازی ها در مرورگر وب

شماره 1. هیچ دستگاه بازی لازم نیست

برخلاف سایر بازی های رایانه ای یا کنسول ، بازی های مرورگر وب به هیچ وسیله یا دستگاه خاصی احتیاج ندارند. مزیت این بازی ها این است که آنها نیازی به حافظه یا فضا برای بارگیری از سیستم شما ندارند ، زیرا وب سایت بازی میزبان آنها است. بنابراین ، آنها بدون مشکل کار می کنند و تجربه بازی بهتری را به شما ارائه می دهند.

شماره 2. از درسهای زندگی بیاموزید

بسیاری از بازی ها برای سرگرمی در نظر گرفته شده اند ، اما برخی می توانند به کودک شما کمک کنند که درسهای مفید زندگی را بیاموزد و حس برادری را توسعه دهد. با تشکر از تجربیات بازی دلپذیر ، افراد می توانند دانش خود را در زمینه های مختلف و از نظر تعامل انسان بیاموزند و بهبود بخشند.

شماره 3. انگیزه

وقتی یک بازیکن خوب بازی می کند ، با امتیاز ، مدال و پاداش پاداش می گیرد. این انگیزه لازم برای بازی با بوی بیشتر را به او می دهد.

حالا که او می داند وقتی پاداش می گیریم چه احساسی داریم ، او در سایر زمینه های زندگی خود شروع به برنامه ریزی و بازی خوب می کند. یک بازیکن باید درک کند که این بازی ها خیالی هستند ، نه دنیای واقعی ، و پیروزی یا از دست دادن در آن بخشی است.

شماره 4. خلق و خوی و صبر

بازی های مرورگر وب گاهی اوقات تکراری هستند و با حضور طرفین ، سطح دشواری افزایش می یابد. توانایی تحمل تمرین و روال ، که با بازی بازی ایجاد شده است ، در زندگی روزمره بزرگسالان و کودکان مفید است.

این روند می تواند به دانش آموزان کمک کند تا کارهای خانه و پروژه های خود را انجام دهند و بزرگسالان در انجام کارهای اداری و کارهای روزانه خود صبور تر باشند.

شماره 5. مهارت های حل مسئله

بازی کردن در مرورگر وب به شما امکان می دهد مهارت های شناختی مانند تفکر انتقادی ، حل مسئله ، ارتباطات ، مهارت های کمی ، استدلال منطقی و هوش هیجانی را توسعه دهید. برخی از بازی ها به طور خاص برای بهبود عملکرد مغز مانند غلظت ، خواندن و محاسبه ذهنی طراحی شده اند.

شماره 6. ظرفیت مشاهده

این بازی ها جزئیات کمی دارند که به بازیکن علاقه مند هستند و او را مجبور می کنند تا آنچه را که او را احاطه کرده است مشاهده کند تا بازی را تمام کند. این باعث تقویت ظرفیت بازیکن برای مشاهده جزئیاتی می شود که می تواند برای حل مشکلات در زندگی واقعی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

شماره 7. هماهنگی دست و چشم

حتی ساده ترین بازی ویدیویی نیاز به هماهنگی خوب چشم دارد. امکان هماهنگی حرکات چشم و دست مهم است ، خواه یک کاراکتر را جابجا کنید یا فقط روی چیزی کلیک کنید. علاوه بر این ، بازی های ویدیویی همچنین به شما امکان می دهد نحوه کنترل دستگاه ها را یاد بگیرید.

در زیر لیستی از بازی های مرورگر وب عالی پیدا خواهید کرد که می توانید دفعه بعد که رایگان هستید امتحان کنید.

خط انرژی

اگر از دهه 90 کودک هستید ، ممکن است بازی مار را در تلفن های همراه نوکیا به خاطر بسپارید. خط انرژی باعث می شود شما در یک بازی مرورگر وب تجربه یکسانی داشته باشید. بسیاری از مارهای نئونی برای برتری خود می جنگند.

خط انرژی

بازی ساده است و با استفاده از کلیدهای فلش کنترل می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مکعب هایی را که به طور تصادفی روی صفحه ظاهر می شوند بدون اصابت دیوار یا مارهای دیگر جمع آوری کنید. برای افزایش سرعت مار خود ، باید در کنار سایر مارهای نئونی حرکت کنید ، که باعث ایجاد تکانه الکتریکی می شود که مار شما را سریعتر پیش می برد.

کلمه

Wordle هنگام راه اندازی یک بازی انقلابی بود. میلیون ها نفر در سراسر جهان این بازی را مرتباً انجام می دهند. این بازی ساده به کاربران امکان می دهد واژگان خود را غنی کنند.

کلمه

شما حداکثر 6 تلاش برای حدس زدن کلمه روز دارید. علاوه بر این ، یکی از دلایل محبوبیت وردل ، ادغام رسانه های اجتماعی است که به دوستان و روابط اجازه می دهد تا در بهبود واژگان خود دیدار و رقابت کنند. Wordle یک بازی مرورگر وب عالی است که به شما در تشخیص فرم ها کمک می کند.

حدس

City Guessor یک بازی آنلاین در مرورگر وب است که دانش شما را در جغرافیا آزمایش می کند. این بازی جغرافیایی از تصاویر ، عکس ها ، فیلم ها و صدا استفاده می کند تا سرنخ هایی به بازیکن ارائه دهد تا او بتواند به درستی حدس بزند که شهر یا بنای یادبود نمایش داده شده روی صفحه نمایش.

حدس

وی در 13 اوت 2020 راه اندازی شد و از آن زمان او هر روز علاقه مندان به جغرافیا را به خود جلب می کند. همچنین می توانید با بارگیری فیلم ها در YouTube با عنوان “City Guessre Video” در این بازی مشارکت کنید. شما می توانید دوستان خود را دعوت کرده و با ایجاد یک سرور خصوصی با آنها بازی کنید.

کارگزاران جنگ

War Brokers اولین بازی تیراندازی شگفت انگیز و شدید است که توسط Trebuchet Entertainment LLC منتشر شده است. این بازی از مأموریت های مختلف و وسایل نقلیه نظامی مانند هلیکوپتر و تانک تشکیل شده است.

کارگزار جنگ

برای انجام این مأموریت می توانید سلاح و وسیله نقلیه بازیکن را سفارشی کنید. شما می توانید بازی Royal Battle را در 8v8 و بسیاری از حالت های دیگر در بازی انجام دهید. وقتی آزاد هستید و می خواهید یک بازی FPS انجام دهید ، کارگزاران جنگ هنوز هم در آنجا هستند تا شما را سرگرم کنند.

اسکیت باز

همه ما این بازی های اسکیت را در کودکی در کاست های بازی های ویدیویی انجام داده ایم. امروز ، می توانید از یک بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل به عنوان یک اسکیت باز خیابانی لذت ببرید ، جایی که می توانید به راحتی چرخ ها را جمع کنید ، چهره های اسکیت را اجرا کنید و به بالای طبقه بندی زنده برسید.

اسکیت باز

بازی دارای سفارشات ساده است. می توانید صفحه کلید یا ماوس را انتخاب کنید (کنترل ارثی). آخرین به روزرسانی ها اشکالات قبلی را اصلاح کرده و تجربه بازی را روان تر کرده است. علاوه بر این ، بازی وقتی بازیکن به دیوارها حمله می کند ، پاکسازی خون دارد ، اما واقع بینانه نیست.

تاکتیک ها

Tactics Core یک بازی مرورگر وب بصری تصفیه شده است که از یک سیستم چند نفره بالا برای رقابت با سایر بازیکنان آنلاین استفاده می کند. قبل از شروع بازی می توانید بین چندین کشتی جنگی انتخاب کنید.

سدتها

شما یا تیم آبی یا تیم قرمز هستید و هدف اصلی کشف سرزمین های جدید در حین محافظت از شما است. پس از آن ، هنگامی که دشمن خود را نابود می کنید ، به شکل XP و سطح بالاتر پاداش می گیرید.

کرکبلی

Skribbl یک بازی آنلاین رایگان برای مرورگر وب است که در آن باید تصویر را از یک نقاشی حدس بزنید. در ابتدا چند دور وجود دارد ، جایی که یک بازیکن تصمیم می گیرد کلمه ای را که انتخاب کرده است ترسیم کند و سایر بازیکنان باید حدس بزنند که امتیاز کسب کنند.

کرکبلی

بازیکنانی که بیشترین تعداد امتیاز را کسب کرده اند ، در پایان تمام دور برندگان تاج گذاری شده اند. می توانید به یک اتاق بازی تصادفی برسید یا یک اتاق خصوصی برای بازی با دوستان خود ایجاد کنید. Chrome ، Firefox ، Safari و Microsoft Edge از این بازی پشتیبانی می کنند.

شباهت

یک بازی زامبی که یک بازی اکشن RPG چند نفره است. هیچ شبی با سایر بازی های مشابه متفاوت نیست زیرا شما باید زامبی ها را بکشید و خود را از گلوله های مخالفان خود محافظت کنید.

شباهت

این بازی انجام می شود ، که به شما امکان می دهد با سایر مخالفان با سلاح های اصلاح شده مانند تفنگ های شکار و مسلسل روبرو شوید. شما می توانید این بازی را در Chrome و Firefox انجام دهید.

بال

Wings یک بازی مرورگر وب است که توسط Profusion Studios ساخته شده است. این یک بازی پرواز چند نفره است که در آن با کشتن سایر هواپیماها با استفاده از توپ یا موشک بر آسمان تسلط خواهید یافت.

بال

بازی برای زنده ماندن تا حد امکان است. بالها به شما کمک می کند تا با اجازه کنترل و هدف خود ، هماهنگی اوکول و دستی خود را توسعه دهید. همچنین می توانید هواپیمای خود را با استفاده از رنگ های مختلف و decalcomanies سفارشی کنید. یک بازی سرگرم کننده که در مرورگرهای وب و دستگاه های Android کار می کند.

دوچرخه در حال غروب آفتاب

Running Sunset یک بازی آبشارها و خرید دوچرخه در مرورگر وب است. آبشارهای Daredevy درست کنید و سرعت را احساس کنید. سطح دشواری با سطح افزایش می یابد و دستورات ساده هستند: تغییر برای شتاب ، CTRL به ترمز و کلیدهای فلش برای ایجاد آبشار.

دوچرخه در حال غروب آفتاب

تأخیر جزئی در استفاده از ترمزها و شتاب دهنده ها می توانند بازی را به پایان برسانند ، بنابراین شما باید در طول بازی دقیق باشید. این بازی رایگان و در دسترس در Chrome و Firefox است.

دیاف

Diep یک مخزن است که در آن شما روی اشیاء هندسی شناور شلیک می کنید تا امتیازات کسب کنید. با این حال ، شما باید از ارتباط با مخازن مخالف و حفظ سلامتی خودداری کنید. هنگام قایقرانی در منطقه ، تانک های دشمن قرمز را تماشا کنید.

دیاف

آنها را با دکمه سمت چپ ماوس بکشید و از حملات آنها با کلیدهای WASD جلوگیری کنید. در کل ، هشت حالت بازی مختلف مانند مسابقات فاصله و بقا در دسترس است. این بازی بدون مشکل در مرورگرهای Firefox و Chrome کار می کند.

ماتری

بعضی از بازی ها هرگز از شر خلاص نمی شوند. Tétris نمونه ای کلاسیک از این نوع بازی است. این بازی بازی بلوک جذاب از یک صفحه سیاه و سفید به یک مرورگر وب رفته است.

ماتری

بلوک های رنگارنگ و ساختار تصادفی بازیکن را مجبور به تصمیم گیری سریع می کند. هدف بازی یکسان است: بلوک ها را ترتیب دهید تا خطوط افقی بدون فضا تکمیل شود. این بازی رایگان را می توان در زمان آزاد خود در Chrome و Firefox انجام داد.

حرف آخر

بازی در مرورگر وب راهی عالی برای تخلیه استرس و لذت بردن از وقت آزاد شما است. علاوه بر این ، بازی های مرورگر وب همچنین می توانند در هنگام بازگشت به محل کار ، به آرامش و بهبود غلظت خود کمک کنند.

بازی های ذکر شده در این مقاله مزایای مختلفی دارند ، از بهبود توانایی شما در تصمیم گیری برای غنی سازی واژگان شما. برخی از این بازی ها بی نظیر هستند ، برخی دیگر چند نفره هستند.

از طرف دیگر ، ممکن است تعجب کنید که چرا ما بازی Dinosaur T-Rex از Chrome را درج نکرده ایم. دلیل این امر این است که بازی هنگام قطع اتصال بر روی مرورگر Chrome اجرا می شود و در هنگام کار اینترنت امکان پخش آن امکان پذیر نیست.

جدای از این بازی های مرورگر وب ، چندین بازی دیگر مانند QWOP ، Heardle ، Line Rider ، بازی هلیکوپتر ، Hexar ، Apple Worm Game ، Frogger Classics و غیره وجود دارد., که می توانید در اوقات فراغت خود لذت ببرید.

سپس می توانید بهترین مرورگرهای بازی را برای بازیکنان حرفه ای بخوانید.